Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubická pětka na dráze

30.6.2019, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická pětka na dráze
  • datum konání: 30.6.2019
  • zobrazeno již 411x
  • místo konání: Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle
  • GPS: 50.02205N, 15.7643E
  • pořadatel: Hvězda Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

5 km na dráze

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Hvězda Pardubice, z.s. – oddíl atletiky
tel. 466 304 881

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.hvezda-pardubice.cz

E-mailová adresa

hvezda-pardubice@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Rohlík VáclavAC Pardubice8000:17:39120,64
2MA22Mocek TomášAC Pardubice7900:17:51115,24
3MA33Ručka MartinSSK Vítkovice0000:18:03109,28
4MA44Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:19:07119,86
5MA55Malátek AntonínPardubice7700:19:2798,78
6MA66Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:31107,33
7MA97Gregora JanActivity Lanškroun0000:19:4890,72
8MA118Lederer VladimírCyklo RD Pardubice6200:20:2598,42
9MA129Vondra JosefHvězda Pardubice7100:20:4185,99
10MA1310Šimonek PavelHvězda Pardubice6600:20:5194,25
11MA1411Skalický PetrPardubice7300:21:1280,64
12MA1512Milata PavelLOKO Trutnov6100:21:1590,28
13MA1613Vacek JiříDlouhá Třebová7700:21:3876,13
14MA1714Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:21:4279,36
15MA1915Kalousek Jan-7100:21:5074,07
16MA2016Hruban JanČeská Třebová6600:21:5383,98
17MA2217Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:1390,61
18MA2318Šolc VítězslavBKL Machov5700:22:2089,53
19MA2419Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:2967,27
20MA2520Bednář JosefPočáply5000:26:0853,69
21MA2621Horák LeošCafé Bajer Pardubice6400:26:1840,38
22MA2922Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:28:3929,98
23MA3123Krátký JosefHvězda Pardubice6500:32:403,00
24MA3224Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:36:43150,18
25MA3325Doleček FrantišekAtletika Stará Boleslav4300:43:30122,50
26MA3426Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2701:06:4827,33
Ženy (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA727Nováková BarboraSokol Kunvald8300:19:38126,84
2ZA828Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:19:46125,57
3ZA1029Dušková LindaHvězda Pardubice0100:20:10138,91
4ZA1830Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:21:48100,51
5ZA2131Horáková JanaCafé Bajer Pardubice7100:21:5599,49
6ZA2732Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:26:30100,00
7ZA2833Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:28:3647,60
8ZA3034Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:29:5561,09
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Rohlík VáclavAC Pardubice8000:17:39120,64
2MA22Mocek TomášAC Pardubice7900:17:51115,24
3MA33Ručka MartinSSK Vítkovice0000:18:03109,28
4MA44Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:19:07119,86
5MA55Malátek AntonínPardubice7700:19:2798,78
6MA66Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:31107,33
1ZA727Nováková BarboraSokol Kunvald8300:19:38126,84
2ZA828Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:19:46125,57
7MA97Gregora JanActivity Lanškroun0000:19:4890,72
3ZA1029Dušková LindaHvězda Pardubice0100:20:10138,91
8MA118Lederer VladimírCyklo RD Pardubice6200:20:2598,42
9MA129Vondra JosefHvězda Pardubice7100:20:4185,99
10MA1310Šimonek PavelHvězda Pardubice6600:20:5194,25
11MA1411Skalický PetrPardubice7300:21:1280,64
12MA1512Milata PavelLOKO Trutnov6100:21:1590,28
13MA1613Vacek JiříDlouhá Třebová7700:21:3876,13
14MA1714Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:21:4279,36
4ZA1830Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:21:48100,51
15MA1915Kalousek Jan-7100:21:5074,07
16MA2016Hruban JanČeská Třebová6600:21:5383,98
5ZA2131Horáková JanaCafé Bajer Pardubice7100:21:5599,49
17MA2217Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:1390,61
18MA2318Šolc VítězslavBKL Machov5700:22:2089,53
19MA2419Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:2967,27
20MA2520Bednář JosefPočáply5000:26:0853,69
21MA2621Horák LeošCafé Bajer Pardubice6400:26:1840,38
6ZA2732Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:26:30100,00
7ZA2833Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:28:3647,60
22MA2922Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:28:3929,98
8ZA3034Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:29:5561,09
23MA3123Krátký JosefHvězda Pardubice6500:32:403,00
24MA3224Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:36:43150,18
25MA3325Doleček FrantišekAtletika Stará Boleslav4300:43:30122,50
26MA3426Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2701:06:4827,33
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Rohlík VáclavAC Pardubice8000:17:39102,30
2MA22Mocek TomášAC Pardubice7900:17:5199,93
3MA33Ručka MartinSSK Vítkovice0000:18:0397,77
4MA44Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:19:0785,82
5MA55Malátek AntonínPardubice7700:19:2782,10
6MA66Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:19:3181,27
7MA97Gregora JanActivity Lanškroun0000:19:4878,09
8MA118Lederer VladimírCyklo RD Pardubice6200:20:2571,16
9MA129Vondra JosefHvězda Pardubice7100:20:4168,25
10MA1310Šimonek PavelHvězda Pardubice6600:20:5166,42
11MA1411Skalický PetrPardubice7300:21:1262,47
12MA1512Milata PavelLOKO Trutnov6100:21:1561,91
13MA1613Vacek JiříDlouhá Třebová7700:21:3857,58
14MA1714Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:21:4256,79
15MA1915Kalousek Jan-7100:21:5055,35
16MA2016Hruban JanČeská Třebová6600:21:5354,76
17MA2217Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:1351,05
18MA2318Šolc VítězslavBKL Machov5700:22:2049,77
19MA2419Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:2947,98
20MA2520Bednář JosefPočáply5000:26:087,15
21MA2621Horák LeošCafé Bajer Pardubice6400:26:185,27
22MA2922Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:28:393,00
23MA3123Krátký JosefHvězda Pardubice6500:32:403,00
24MA3224Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:36:433,00
25MA3325Doleček FrantišekAtletika Stará Boleslav4300:43:303,00
26MA3426Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2701:06:483,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA727Nováková BarboraSokol Kunvald8300:19:38102,31
2ZA828Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:19:46100,86
3ZA1029Dušková LindaHvězda Pardubice0100:20:1096,83
4ZA1830Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:21:4880,41
5ZA2131Horáková JanaCafé Bajer Pardubice7100:21:5579,28
6ZA2732Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:26:3033,03
7ZA2833Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:28:3611,84
8ZA3034Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:29:553,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč