Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh přes Červený vrch

15.6.2019, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh přes Červený vrch
  • datum konání: 15.6.2019
  • zobrazeno již 665x
  • místo konání: Dolní Čermná
  • GPS: 49.97694N, 16.56106E
  • pořadatel: TJ Dolní Čermná

Sociální sítě

Místo konání

Areál zdraví a sportu Dolní Čermná
od 10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

60 Kč - hlavní závod
30 Kč - ostatní

Popis tratě

Délka: 10 km a méně
Povrch: asfalt, zpevněný i nezpevněný povrch

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kateřina Veselá
tel. 605 475 695

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.azas.cz

E-mailová adresa

areal@dolni-cermna.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2014 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1122Hejl Martin-1400:00:01-
2C138Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:00:01-
3C1541Kopecký EliášLanškroun1500:00:01-
4C1724Kaplan MaxSruby1400:00:01-
5C1939Kubín AlexLanškroun1400:00:01-
6C1114Kot Stanislav-1400:00:01-
7C11323Petr RostislavČeská Třebová1400:00:01-
8C11540Buřval Alex-1400:00:01-
9C11735Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:01-
10C11918Svoboda TobiášHasiči Dolní Čermná1400:00:01-
11C12130Mánek Eliáš-1500:00:01-
12C12327Vitouch Martin-1500:00:01-
13C12532Jirouš Daniel-1700:00:01-
14C12713Coufal Matěj-1600:00:01-
15C12934Halbrštát Ota-1500:00:01-
16C1319Felgr Petr-1500:00:01-
17C13342Skalický JanSokol Dejvice1600:00:01-
18C13536Křivohlávek Oliver-1400:00:01-
19C13726Skalický Štěpán-1500:00:01-
20C13916Kalous JáchymSokol Klášterec nad Orlicí1500:00:01-
21C14138Holovský KryštofMatkrys1600:00:01-
22C1437Šebrle VojtěchOrel Dolní Čermná1800:00:01-
23C14544Kunc Vojtěch-1700:00:01-
24C14631Jirouš Filip-1400:00:01-
25C1472Ešpandr David-1700:00:01-
Děvčata r. 2014 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1119Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:01-
2D1347Adamcová ValérieVencl tým Ústí nad Orlicí1400:00:01-
3D1543Kuncová KarolínaBrzdy Horní Čermná1400:00:01-
4D1729Preislerová Viola ŽofieISCAREX Junior team ČT1400:00:01-
5D1928Pecháčková Agáta-1400:00:01-
6D11133Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:01-
7D11346Vinklerová LucieMistrovice1500:00:01-
8D11525Moravcová RozálieKB Letohrad1600:00:01-
9D1173Bednářová Edita-1400:00:01-
10D11937Beranová Lucie-1600:00:01-
11D12121Hejlová SáraVerměřovice1600:00:01-
12D1231Ešpandrová Tereza-1500:00:01-
13D12512Svojanovská NikolRudoltice1600:00:01-
14D1276Kotová Alžběta-1600:00:01-
15D1295Šebrlová KláraOrel Dolní Čermná1500:00:01-
16D13111Růžičková AlexandraSDH Dolní Čermná1700:00:01-
17D13315Zamecová SofieDolní Čermná1700:00:01-
18D13514Řeháková Valentina-1600:00:01-
19D13745Minářová Alena-1700:00:01-
20D13917Kalousová RozálkaSokol Klášterec nad Orlicí1700:00:01-
21D14110Jiroušová AdélaAZAS Dolní Čermná1700:00:01-
22D14320Kyšperková BarboraOrel Dolní Čermná1600:00:01-
Chlapci r. 2012-13 (trať 0,65 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2176Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:02:28-
2C222208Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:02:33-
3C22332Svoboda MatyášHasiči Dolní Čermná1200:02:34-
4C227205Buřval Sebastian-1200:02:36-
5C23675Dušek AdamKB Letohrad1200:02:54-
6C24144Pacholík Denis-1200:03:12-
7C2424Mareš DominikOrel Dolní Čermná1300:03:12-
8C24360Skalický VítOrel Dolní Čermná1200:03:13-
9C2452Bednář Marek-1200:03:17-
10C24666Sokol Nicolas DominikVysoké Mýto1300:03:20-
11C25076Šustek SamuelSpartak Letohrad1200:03:28-
12C25149Matějíček Martin-1300:03:29-
13C25243Kyšperka VáclavOrel Dolní Čermná1300:03:29-
14C25377Lorenc JiříSpartak Letohrad1200:03:40-
15C25569Halbrštát Čeněk-1300:03:50-
Děvčata r. 2012-13 (trať 0,65 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21823Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:02:30-
2D22054Vávrová MarkétaOrel Dolní Čermná1200:02:31-
3D23426Bedrníčková NikolaOrel Dolní Čermná1300:02:50-
4D23572Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:02:54-
5D23964Motlová Mia-1300:03:11-
6D2409Rousová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:03:12-
7D24474Kopecká TerezaKB Letohrad1200:03:15-
8D24911Felgrová Lucie-1200:03:26-
9D254200Beranová TerezaLanškroun1300:03:43-
10D25668Stolariková Leona-1300:04:04-
Nejmladší žáci I (trať 0,65 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1221Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:02:09106,04
2M1388Veselý JanKB Letohrad1000:02:1498,58
3M1685Veselý JakubKB Letohrad1000:02:1695,38
4M17202Fišer Jan-1000:02:1793,35
5M1813Frydryšek ŠimonSlezan F-M1100:02:1792,64
6M1984Dušek OndřejKB Letohrad1000:02:1891,66
7M11033Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:02:2088,75
8M11187Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:02:2286,27
9M11215Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:02:2384,88
10M11418Svoboda JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí1100:02:2581,38
11M11986Suchodol KryštofTJ Spartak Letohrad1100:02:3172,40
12M128209Skalický PetrDejvice1000:02:3762,96
13M132212Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:02:4846,05
14M13773Sedlák VojtěchAtletika TJ Lanškroun1100:02:5929,35
15M14719Dostálek Šimon JosefMY od KOPŘIVY / Těchonín1000:03:203,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,65 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1125Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:08106,07
2Z1422Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:02:1497,34
3Z1527Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:1496,58
4Z11383Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:02:2383,10
5Z11524Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:02:2579,67
6Z11671Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:02:2777,89
7Z12128Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:3170,52
8Z12480Kuřová MagdalénaSpartak Letohrad1100:02:3564,83
9Z12546Matějíčková Monika-1000:02:3564,42
10Z12681Prchalová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1000:02:3663,95
11Z12979Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1000:02:3761,76
12Z13040Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:02:4156,36
13Z13145Pacholíková Aneta-1000:02:4451,83
14Z133217Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:02:4844,78
15Z13878Šustková AgátaTJ Spartak Letohrad1000:03:0814,48
16Z14882Kopecká KláraTJ Spartak Letohrad1000:03:203,00
Nejmladší žáci II (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2763Rašner JiříTJ Šumperk0800:04:23100,53
2M2865Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:04:2499,92
3M21041Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:04:2499,54
4M21139Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:04:2598,99
5M215215Vinkler ŠtěpánMistrovice0800:04:3789,95
6M21797Jansa MatějSpartak Letohrad0800:04:3888,82
7M21998Stejskal DanielSpartak Letohrad0900:04:4087,74
8M22195Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:04:4186,69
9M2238Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:4682,61
10M229216Vinkler MatoušMistrovice0900:04:5476,58
11M230213Fajfr AlešŽamberk0900:04:5575,90
12M231204Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:5774,50
13M23299Nový JakubTJ Spartak Letohrad0900:04:5873,79
14M23496Křivka AdamTJ Spartak Letohard0800:05:0171,43
15M23557Ducháček VítTJ Dlouhá Třebová0800:05:0270,48
16M23770Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:05:0965,50
17M2427Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:05:1560,67
18M24734Bujok Michal-0800:05:2950,46
19M249218Oláh Tomáš-0900:05:3645,07
20M25194Vlašic Jakub-0900:05:4240,63
21M25251Schlegel David-0900:05:5133,43
22M2533Vacek Jáchym-0900:05:5232,61
23M25437Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:05:5431,11
Nejmladší žákyně II (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21253Steklá BarboraTJ Svitavy0800:04:29109,02
2Z22414Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:4796,56
3Z22561Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:04:5094,41
4Z23390Svobodová KláraKB Letohrad0900:04:5987,78
5Z23889Tlapáková NaděždaKB Letohrad0900:05:1378,05
6Z24010Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:05:1477,07
7Z24192Kubová KláraKB Letohrad0900:05:1476,81
8Z24391Urbanová AnnaKB Letohrad0900:05:1675,26
9Z24442Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:05:1973,60
10Z25093Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:05:3859,63
Mladší žáci (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M35214Fajfr MarekOB Žamberk0600:04:13104,26
2M3959Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:04:2495,74
Mladší žákyně (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z314108Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:34103,48
2Z31631Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:04:38100,59
3Z32262Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:4495,93
4Z326201Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:5290,40
5Z32729Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:04:5389,68
6Z32830Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:5488,84
7Z3365Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:05:0382,41
8Z33912Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:05:1474,61
9Z34516Svobodová BarboraTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0600:05:1970,56
10Z34620Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:05:2765,28
11Z34850Schlegelová Nela-0700:05:3559,30
Starší žáci (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4138Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:03:48101,62
2M42207Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:49100,05
3M4336Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:03:5198,33
4M44206Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:5396,78
5M4131Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:3263,13
6M41835Bujok Richard-0400:04:4056,21
Starší žákyně (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4656Serbousková SáraISCAREX Junior team Česká Třebová0400:04:13110,46
2Z42017Macanová Marie-0500:04:4189,54
-Z4-67Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí05DNF-
Dorostenci (trať 1,95 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5152Faltejsek Martin-0200:06:35100,00
Dorostenky (trať 1,95 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5258Stránská VendulaVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:06:40102,65
2Z5355Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:06:4699,54
3Z54210Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:06:5097,81
4Z55211Janíčková PatrícieVýprachtice0200:08:0461,17
Junioři 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1115Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:17:41126,47
2MJ4122Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:20:4696,23
3MJ12141Mareš JanOrel Dolní Čermná0000:22:4277,30
4MJ40101Flos JaroslavDD Dolní Čermná9800:34:16-
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ13113Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:22:43130,88
2ZJ24109Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:25:55107,02
3ZJ38100Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:31:5662,10
Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1310Hübl RadekRunsport team / Salomon team8800:34:55109,77
2MA3335Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:37:2496,27
3MA4316Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:37:4993,97
4MA6337Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:39:2785,04
5MA9344Kapalčík ŠimonMistrovice9500:41:5971,27
6MA12330Špaček MartinFitness Kopidlno8500:43:4961,32
7MA13331Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:43:5960,36
8MA14307Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:44:3856,84
9MA17313Beran ZdeněkXCT.cz Horní Heřmanice8000:45:4151,13
10MA19312Holovský JakubMatkrys8600:46:3046,69
11MA20321Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:47:0743,26
12MA22305Svoboda JanHasiči Dolní Čermná8400:47:5139,32
13MA23306Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:48:0338,20
14MA26340Dostál Petr-8500:49:2530,80
15MA28326Vitouch JiříOrel Dolní Čermná8200:50:3224,70
16MA29304Živný Marek3D Fitness race team9100:50:4223,82
17MA36336Vychytil FrantišekMěstys Dolní Čermná8000:52:5311,85
18MA39309Šebesta OndřejLodní klub Dolní Čermná9000:58:183,00
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2332Hejl RadekLetohrad7200:36:47120,32
2MB10319Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:42:1493,65
3MB11302Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:43:4886,03
4MB16338Jurajda PavelLetohrad7400:45:3377,43
5MB18311Vacek JiříDlouhá Třebová7700:46:2573,20
6MB24328Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:48:1864,06
7MB30329Němec RadekLitomyšl7700:50:5251,53
8MB31303Bujok TomaszÚO7000:51:2348,96
9MB33327Skalický MartinOrel Dolní Čermná7700:52:1744,58
10MB34345Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:52:2344,11
11MB36341Beránek JanTurecký sport7500:52:5341,61
12MB38301Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:56:2824,16
13MB41317Oláh Robert-7401:04:403,00
-MB-325Jirčík Miroslav3D FITNESS Race Team76DNF-
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC5333Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:38:37109,51
2MC7334Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:41:1296,72
3MC8318Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:41:4893,77
4MC15323Strnad Tomáš3D Fitnes Race Team6900:45:2276,16
5MC21339Hruban JanČeská Třebová6600:47:1267,16
6MC25322Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:48:5159,03
7MC27320Mareš PetrOrel Dolní Čermná6400:50:1552,05
8MC32343Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:52:0543,03
9MC35324Nastoupil PetrAZAS Dolní Čermná6300:52:3640,47
10MC40315Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:59:038,63
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2119Vacarda VladimírEleven Run Team5900:19:17119,67
2MD8114Dostál LadislavMoravská Třebová5600:22:1392,35
3MD11130Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:4187,98
4MD19138Bílý ZdeněkChalupáři Dolní Čermná5900:24:2671,60
5MD22112Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:25:2163,03
6MD35136Krňávek VojtěchDolní Čermná5400:30:2515,54
7MD36111Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5900:30:5910,30
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7110Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:22:04132,79
2ME25140Leszkow PetrMK Hlinsko4400:26:02102,81
3ME37124Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:31:0664,41
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA13118Prachařová RenátaDolní Čermná9000:22:43108,65
2ZA18104Svobodová AdélaHasiči Dolní Čermná8500:24:0397,42
3ZA20133Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:24:2793,93
4ZA23135Novotná Dora-9700:25:4083,75
5ZA27105Šebestová NelaLodní klub Dolní Čermná9600:27:1170,90
6ZA30127Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:27:5365,10
7ZA32121Faltusová Ludmila-9000:29:3351,04
8ZA34117Masopustová TerezaKD Petrovice9600:30:0646,31
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5128Fabová SylvaSpinning Lanškroun7900:21:20107,44
2ZB9134Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:2597,60
3ZB15102Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:22:4394,96
4ZB16107Hájková LudmilaCET (OB Česká Třebová)7500:23:1889,64
5ZB17139Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:23:2688,47
6ZB28103Koubová MarcelaRybník8000:27:2652,31
7ZB31120Ježková Andrea-7800:28:5439,09
8ZB33106Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:29:4930,76
9ZB39116Fišerová PavlaKD Petrovice8300:33:043,00
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3132Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:20:16111,76
2ZC6126Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:21:5496,57
3ZC9125Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:2591,67
4ZC29137Cinková JitkaAC Pardubice6800:27:4142,82
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD21129Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:24:45109,17
2ZD26131Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:0890,83
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1119Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:01-
1C1122Hejl Martin-1400:00:01-
2C138Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:00:01-
2D1347Adamcová ValérieVencl tým Ústí nad Orlicí1400:00:01-
3D1543Kuncová KarolínaBrzdy Horní Čermná1400:00:01-
3C1541Kopecký EliášLanškroun1500:00:01-
4D1729Preislerová Viola ŽofieISCAREX Junior team ČT1400:00:01-
4C1724Kaplan MaxSruby1400:00:01-
5D1928Pecháčková Agáta-1400:00:01-
5C1939Kubín AlexLanškroun1400:00:01-
6D11133Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:01-
6C1114Kot Stanislav-1400:00:01-
7D11346Vinklerová LucieMistrovice1500:00:01-
7C11323Petr RostislavČeská Třebová1400:00:01-
8D11525Moravcová RozálieKB Letohrad1600:00:01-
8C11540Buřval Alex-1400:00:01-
9D1173Bednářová Edita-1400:00:01-
9C11735Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:01-
10C11918Svoboda TobiášHasiči Dolní Čermná1400:00:01-
10D11937Beranová Lucie-1600:00:01-
11D12121Hejlová SáraVerměřovice1600:00:01-
11C12130Mánek Eliáš-1500:00:01-
12D1231Ešpandrová Tereza-1500:00:01-
12C12327Vitouch Martin-1500:00:01-
13C12532Jirouš Daniel-1700:00:01-
13D12512Svojanovská NikolRudoltice1600:00:01-
14C12713Coufal Matěj-1600:00:01-
14D1276Kotová Alžběta-1600:00:01-
15D1295Šebrlová KláraOrel Dolní Čermná1500:00:01-
15C12934Halbrštát Ota-1500:00:01-
16C1319Felgr Petr-1500:00:01-
16D13111Růžičková AlexandraSDH Dolní Čermná1700:00:01-
17C13342Skalický JanSokol Dejvice1600:00:01-
17D13315Zamecová SofieDolní Čermná1700:00:01-
18D13514Řeháková Valentina-1600:00:01-
18C13536Křivohlávek Oliver-1400:00:01-
19C13726Skalický Štěpán-1500:00:01-
19D13745Minářová Alena-1700:00:01-
20D13917Kalousová RozálkaSokol Klášterec nad Orlicí1700:00:01-
20C13916Kalous JáchymSokol Klášterec nad Orlicí1500:00:01-
21D14110Jiroušová AdélaAZAS Dolní Čermná1700:00:01-
21C14138Holovský KryštofMatkrys1600:00:01-
22D14320Kyšperková BarboraOrel Dolní Čermná1600:00:01-
22C1437Šebrle VojtěchOrel Dolní Čermná1800:00:01-
23C14544Kunc Vojtěch-1700:00:01-
24C14631Jirouš Filip-1400:00:01-
25C1472Ešpandr David-1700:00:01-
Trať 0,65 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1125Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:08106,07
1M1221Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:02:09106,04
2M1388Veselý JanKB Letohrad1000:02:1498,58
2Z1422Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:02:1497,34
3Z1527Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:1496,58
3M1685Veselý JakubKB Letohrad1000:02:1695,38
4M17202Fišer Jan-1000:02:1793,35
5M1813Frydryšek ŠimonSlezan F-M1100:02:1792,64
6M1984Dušek OndřejKB Letohrad1000:02:1891,66
7M11033Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:02:2088,75
8M11187Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:02:2286,27
9M11215Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:02:2384,88
4Z11383Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:02:2383,10
10M11418Svoboda JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí1100:02:2581,38
5Z11524Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:02:2579,67
6Z11671Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:02:2777,89
1C2176Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:02:28-
1D21823Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:02:30-
11M11986Suchodol KryštofTJ Spartak Letohrad1100:02:3172,40
2D22054Vávrová MarkétaOrel Dolní Čermná1200:02:31-
7Z12128Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:3170,52
2C222208Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:02:33-
3C22332Svoboda MatyášHasiči Dolní Čermná1200:02:34-
8Z12480Kuřová MagdalénaSpartak Letohrad1100:02:3564,83
9Z12546Matějíčková Monika-1000:02:3564,42
10Z12681Prchalová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1000:02:3663,95
4C227205Buřval Sebastian-1200:02:36-
12M128209Skalický PetrDejvice1000:02:3762,96
11Z12979Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1000:02:3761,76
12Z13040Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:02:4156,36
13Z13145Pacholíková Aneta-1000:02:4451,83
13M132212Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:02:4846,05
14Z133217Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:02:4844,78
3D23426Bedrníčková NikolaOrel Dolní Čermná1300:02:50-
4D23572Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:02:54-
5C23675Dušek AdamKB Letohrad1200:02:54-
14M13773Sedlák VojtěchAtletika TJ Lanškroun1100:02:5929,35
15Z13878Šustková AgátaTJ Spartak Letohrad1000:03:0814,48
5D23964Motlová Mia-1300:03:11-
6D2409Rousová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:03:12-
6C24144Pacholík Denis-1200:03:12-
7C2424Mareš DominikOrel Dolní Čermná1300:03:12-
8C24360Skalický VítOrel Dolní Čermná1200:03:13-
7D24474Kopecká TerezaKB Letohrad1200:03:15-
9C2452Bednář Marek-1200:03:17-
10C24666Sokol Nicolas DominikVysoké Mýto1300:03:20-
15M14719Dostálek Šimon JosefMY od KOPŘIVY / Těchonín1000:03:203,00
16Z14882Kopecká KláraTJ Spartak Letohrad1000:03:203,00
8D24911Felgrová Lucie-1200:03:26-
11C25076Šustek SamuelSpartak Letohrad1200:03:28-
12C25149Matějíček Martin-1300:03:29-
13C25243Kyšperka VáclavOrel Dolní Čermná1300:03:29-
14C25377Lorenc JiříSpartak Letohrad1200:03:40-
9D254200Beranová TerezaLanškroun1300:03:43-
15C25569Halbrštát Čeněk-1300:03:50-
10D25668Stolariková Leona-1300:04:04-
Trať 1,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4138Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:03:48101,62
2M42207Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:49100,05
3M4336Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:03:5198,33
4M44206Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:5396,78
1M35214Fajfr MarekOB Žamberk0600:04:13104,26
1Z4656Serbousková SáraISCAREX Junior team Česká Třebová0400:04:13110,46
1M2763Rašner JiříTJ Šumperk0800:04:23100,53
2M2865Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:04:2499,92
2M3959Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:04:2495,74
3M21041Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:04:2499,54
4M21139Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:04:2598,99
1Z21253Steklá BarboraTJ Svitavy0800:04:29109,02
5M4131Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:3263,13
1Z314108Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:34103,48
5M215215Vinkler ŠtěpánMistrovice0800:04:3789,95
2Z31631Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:04:38100,59
6M21797Jansa MatějSpartak Letohrad0800:04:3888,82
6M41835Bujok Richard-0400:04:4056,21
7M21998Stejskal DanielSpartak Letohrad0900:04:4087,74
2Z42017Macanová Marie-0500:04:4189,54
8M22195Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:04:4186,69
3Z32262Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:4495,93
9M2238Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:4682,61
2Z22414Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:4796,56
3Z22561Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:04:5094,41
4Z326201Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:5290,40
5Z32729Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:04:5389,68
6Z32830Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:5488,84
10M229216Vinkler MatoušMistrovice0900:04:5476,58
11M230213Fajfr AlešŽamberk0900:04:5575,90
12M231204Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:5774,50
13M23299Nový JakubTJ Spartak Letohrad0900:04:5873,79
4Z23390Svobodová KláraKB Letohrad0900:04:5987,78
14M23496Křivka AdamTJ Spartak Letohard0800:05:0171,43
15M23557Ducháček VítTJ Dlouhá Třebová0800:05:0270,48
7Z3365Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:05:0382,41
16M23770Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:05:0965,50
5Z23889Tlapáková NaděždaKB Letohrad0900:05:1378,05
8Z33912Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:05:1474,61
6Z24010Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:05:1477,07
7Z24192Kubová KláraKB Letohrad0900:05:1476,81
17M2427Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:05:1560,67
8Z24391Urbanová AnnaKB Letohrad0900:05:1675,26
9Z24442Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:05:1973,60
9Z34516Svobodová BarboraTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0600:05:1970,56
10Z34620Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:05:2765,28
18M24734Bujok Michal-0800:05:2950,46
11Z34850Schlegelová Nela-0700:05:3559,30
19M249218Oláh Tomáš-0900:05:3645,07
10Z25093Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:05:3859,63
20M25194Vlašic Jakub-0900:05:4240,63
21M25251Schlegel David-0900:05:5133,43
22M2533Vacek Jáchym-0900:05:5232,61
23M25437Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:05:5431,11
Trať 1,95 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5152Faltejsek Martin-0200:06:35100,00
1Z5258Stránská VendulaVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:06:40102,65
2Z5355Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:06:4699,54
3Z54210Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:06:5097,81
4Z55211Janíčková PatrícieVýprachtice0200:08:0461,17
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1115Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:17:41126,47
1MD2119Vacarda VladimírEleven Run Team5900:19:17119,67
1ZC3132Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:20:16111,76
2MJ4122Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:20:4696,23
1ZB5128Fabová SylvaSpinning Lanškroun7900:21:20107,44
2ZC6126Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:21:5496,57
1ME7110Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:22:04132,79
2MD8114Dostál LadislavMoravská Třebová5600:22:1392,35
2ZB9134Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:2597,60
3ZC9125Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:2591,67
3MD11130Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:4187,98
3MJ12141Mareš JanOrel Dolní Čermná0000:22:4277,30
1ZA13118Prachařová RenátaDolní Čermná9000:22:43108,65
1ZJ13113Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:22:43130,88
3ZB15102Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:22:4394,96
4ZB16107Hájková LudmilaCET (OB Česká Třebová)7500:23:1889,64
5ZB17139Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:23:2688,47
2ZA18104Svobodová AdélaHasiči Dolní Čermná8500:24:0397,42
4MD19138Bílý ZdeněkChalupáři Dolní Čermná5900:24:2671,60
3ZA20133Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:24:2793,93
1ZD21129Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:24:45109,17
5MD22112Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:25:2163,03
4ZA23135Novotná Dora-9700:25:4083,75
2ZJ24109Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:25:55107,02
2ME25140Leszkow PetrMK Hlinsko4400:26:02102,81
2ZD26131Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:0890,83
5ZA27105Šebestová NelaLodní klub Dolní Čermná9600:27:1170,90
6ZB28103Koubová MarcelaRybník8000:27:2652,31
4ZC29137Cinková JitkaAC Pardubice6800:27:4142,82
6ZA30127Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:27:5365,10
7ZB31120Ježková Andrea-7800:28:5439,09
7ZA32121Faltusová Ludmila-9000:29:3351,04
8ZB33106Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:29:4930,76
8ZA34117Masopustová TerezaKD Petrovice9600:30:0646,31
6MD35136Krňávek VojtěchDolní Čermná5400:30:2515,54
7MD36111Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5900:30:5910,30
3ME37124Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:31:0664,41
3ZJ38100Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:31:5662,10
9ZB39116Fišerová PavlaKD Petrovice8300:33:043,00
4MJ40101Flos JaroslavDD Dolní Čermná9800:34:16-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1310Hübl RadekRunsport team / Salomon team8800:34:55109,77
1MB2332Hejl RadekLetohrad7200:36:47120,32
2MA3335Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:37:2496,27
3MA4316Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:37:4993,97
1MC5333Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:38:37109,51
4MA6337Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:39:2785,04
2MC7334Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:41:1296,72
3MC8318Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:41:4893,77
5MA9344Kapalčík ŠimonMistrovice9500:41:5971,27
2MB10319Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:42:1493,65
3MB11302Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:43:4886,03
6MA12330Špaček MartinFitness Kopidlno8500:43:4961,32
7MA13331Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:43:5960,36
8MA14307Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:44:3856,84
4MC15323Strnad Tomáš3D Fitnes Race Team6900:45:2276,16
4MB16338Jurajda PavelLetohrad7400:45:3377,43
9MA17313Beran ZdeněkXCT.cz Horní Heřmanice8000:45:4151,13
5MB18311Vacek JiříDlouhá Třebová7700:46:2573,20
10MA19312Holovský JakubMatkrys8600:46:3046,69
11MA20321Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:47:0743,26
5MC21339Hruban JanČeská Třebová6600:47:1267,16
12MA22305Svoboda JanHasiči Dolní Čermná8400:47:5139,32
13MA23306Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:48:0338,20
6MB24328Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:48:1864,06
6MC25322Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:48:5159,03
14MA26340Dostál Petr-8500:49:2530,80
7MC27320Mareš PetrOrel Dolní Čermná6400:50:1552,05
15MA28326Vitouch JiříOrel Dolní Čermná8200:50:3224,70
16MA29304Živný Marek3D Fitness race team9100:50:4223,82
7MB30329Němec RadekLitomyšl7700:50:5251,53
8MB31303Bujok TomaszÚO7000:51:2348,96
8MC32343Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:52:0543,03
9MB33327Skalický MartinOrel Dolní Čermná7700:52:1744,58
10MB34345Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:52:2344,11
9MC35324Nastoupil PetrAZAS Dolní Čermná6300:52:3640,47
17MA36336Vychytil FrantišekMěstys Dolní Čermná8000:52:5311,85
11MB36341Beránek JanTurecký sport7500:52:5341,61
12MB38301Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:56:2824,16
18MA39309Šebesta OndřejLodní klub Dolní Čermná9000:58:183,00
10MC40315Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:59:038,63
13MB41317Oláh Robert-7401:04:403,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1310Hübl RadekRunsport team / Salomon team8800:34:55107,96
2MB2332Hejl RadekLetohrad7200:36:4797,72
3MA3335Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:37:2494,33
4MA4316Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:37:4992,01
5MC5333Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:38:3787,64
6MA6337Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:39:2782,99
7MC7334Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:41:1273,39
8MC8318Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:41:4870,09
9MA9344Kapalčík ŠimonMistrovice9500:41:5969,09
10MB10319Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:42:1467,70
11MB11302Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:43:4859,13
12MA12330Špaček MartinFitness Kopidlno8500:43:4959,05
13MA13331Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:43:5958,08
14MA14307Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:44:3854,53
15MC15323Strnad Tomáš3D Fitnes Race Team6900:45:2250,46
16MB16338Jurajda PavelLetohrad7400:45:3349,44
17MA17313Beran ZdeněkXCT.cz Horní Heřmanice8000:45:4148,76
18MB18311Vacek JiříDlouhá Třebová7700:46:2544,68
19MA19312Holovský JakubMatkrys8600:46:3044,28
20MA20321Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:47:0740,82
21MC21339Hruban JanČeská Třebová6600:47:1240,43
22MA22305Svoboda JanHasiči Dolní Čermná8400:47:5136,84
23MA23306Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:48:0335,71
24MB24328Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:48:1834,39
25MC25322Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:48:5131,37
26MA26340Dostál Petr-8500:49:2528,24
27MC27320Mareš PetrOrel Dolní Čermná6400:50:1523,59
28MA28326Vitouch JiříOrel Dolní Čermná8200:50:3222,08
29MA29304Živný Marek3D Fitness race team9100:50:4221,20
30MB30329Němec RadekLitomyšl7700:50:5220,28
31MB31303Bujok TomaszÚO7000:51:2317,39
32MC32343Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:52:0513,53
33MB33327Skalický MartinOrel Dolní Čermná7700:52:1712,46
34MB34345Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:52:2311,93
35MC35324Nastoupil PetrAZAS Dolní Čermná6300:52:3610,68
36MA36336Vychytil FrantišekMěstys Dolní Čermná8000:52:539,11
36MB36341Beránek JanTurecký sport7500:52:539,11
38MB38301Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:56:283,00
39MA39309Šebesta OndřejLodní klub Dolní Čermná9000:58:183,00
40MC40315Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:59:033,00
41MB41317Oláh Robert-7401:04:403,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3132Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:20:16108,53
2ZB5128Fabová SylvaSpinning Lanškroun7900:21:2098,39
3ZC6126Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:21:5493,08
4ZC9125Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:2588,10
4ZB9134Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:2588,10
6ZJ13113Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:22:4385,36
6ZA13118Prachařová RenátaDolní Čermná9000:22:4385,36
8ZB15102Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:22:4385,33
9ZB16107Hájková LudmilaCET (OB Česká Třebová)7500:23:1879,76
10ZB17139Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:23:2678,53
11ZA18104Svobodová AdélaHasiči Dolní Čermná8500:24:0372,76
12ZA20133Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:24:2768,85
13ZD21129Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:24:4566,07
14ZA23135Novotná Dora-9700:25:4057,44
15ZJ24109Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:25:5555,09
16ZD26131Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:0843,59
17ZA27105Šebestová NelaLodní klub Dolní Čermná9600:27:1143,02
18ZB28103Koubová MarcelaRybník8000:27:2640,68
19ZC29137Cinková JitkaAC Pardubice6800:27:4138,40
20ZA30127Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:27:5336,51
21ZB31120Ježková Andrea-7800:28:5426,83
22ZA32121Faltusová Ludmila-9000:29:3320,74
23ZB33106Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:29:4918,11
24ZA34117Masopustová TerezaKD Petrovice9600:30:0615,44
25ZJ38100Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:31:563,00
26ZB39116Fišerová PavlaKD Petrovice8300:33:043,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 80%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
90%

Názory na závod

Moc pěkné jako minule. Radost tam závodit.
chajda6

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód