Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá cena Monaka - Janderovská desítka

15.5.2019, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Monaka - Janderovská desítka
  • datum konání: 15.5.2019
  • zobrazeno již 214x
  • místo konání: Restaurace MONACO, Slatiňany
  • GPS: 49.90802N, 15.80314E
  • pořadatel: KRB Chrudim

Sociální sítě

Místo konání

Restaurace Monaco, Slatiňany
18:00 hodin

Přihlášky

na místě od 16:30 do 17:45 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Lesní kros s převýšením zhruba 200 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

RNDr. Jan Zajíc, CSc.
tel. 724 172 882

Internetové stránky

http://krb.hyperlink.cz

E-mailová adresa

jan.zajic@upce.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
16.5.2018Malá cena Monaka - Janderovská desítka129
17.5.2017Malá cena Monaka146
18.5.2016Malá cena Monaka223
20.5.2015Malá cena Monaka145
25.3.2015309. Malá cena Monaka-
24.12.2014306. Malá cena Monaka-
7.12.2014305. Malá cena Monaka-
9.11.2014304. Malá cena Monaka-
28.9.2014303. Malá cena Monaka-
27.8.2014302. Malá cena Monaka-
23.7.2014301. Malá cena Monaka-
25.6.2014300. Malá cena Monaka96
21.5.2014Malá cena Monaka257
23.4.2014298. Malá cena Monaka-
26.3.2014297. Malá cena Monaka110
22.2.2014Halové Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (neúplné)6
19.1.2014295. Malá cena Monaka199
22.5.2013287. Malá cena Monaka201
17.4.2013286. Malá cena Monaka-
27.3.2013285. Malá cena Monaka-
24.2.2013284. Malá cena Monaka-
20.1.2013283. Malá cena Monaka-
20.6.2012276. Malá cena Monaka183
16.5.2012Malá cena Monaka175
28.3.2012273. Malá cena Monaka107
18.5.2011263. Malá cena Monaka149
11.10.200930. ročník Velké ceny Monaka102
24.6.2009240. Malá cena Monaka135
20.5.2009239. Malá cena Monaka146
25.1.2009235. Malá cena Monaka97
25.6.2008228. Malá cena Monaka153
16.3.2008225. Malá cena Monaka82
17.2.2008224. Malá cena Monaka139
20.1.2008223. Malá cena Monaka150
18.2.2007212. Malá cena Monaka147
11.12.2005197. Malá cena Monaka40
21.3.2005Malá cena Monaka-
25.6.2003168. Malá cena Monaka103
23.4.2003166. Malá cena Monaka31
23.3.2003165. Malá cena Monaka77
28.8.2002157. Malá cena Monaka30
10.7.2002156. Malá cena Monaka20

Statistika závodu Malá cena Monaka - Janderovská desítka

  • ročníků: 43
  • závodníků na všech ročnících: 3578

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Jelínek Jaromír7726
Schaffer Petr6026
Vorel Milan4025
Neruda Miroslav5624
Doležal Stanislav3824
Novák Pavel8123
Bříza Vladimír5122
Petržílek Zdeněk5522
Brožek Radmil5422
Hájek František4921
Čapský František4921
Leszkow Petr4420
Krátký Josef6519
Doucha Jiří7119
Pitter Vladimír5019
Kratochvíl Vladimír6219
Jirásko Dušan7318
Soukup Jiří2718
Kratochvíl Miloš7518
Hausvater Karel5818
Kraus Václav6418
Jelínková Hana8117
Novotný Zdeněk7217
Müller Robert6917
Novák Petr7816
Kubrová Dagmar6316
Červinka Milan6216
Mocek Tomáš7915
Sedlák Jiří5815
Hromádko Jaroslav7114
Dubský Roman7814
Jirásko Lubomír7114
Maier Lukáš7814
Chocholouš Dalibor4614
Cach Josef7314
Novotná Dagmar7014
Vodička Jiří5314
Kocek Pavel7214
Novotný Jiří6613
13
Pospíchal Jaromír5913
Kalný Petr8113
Málek Jaroslav4613
Gdula Petr6113
Tučný Jan4713
Leszkow Josef5113
Alexa Jiří5313
Hepner David7613
Meduna Josef8313
Šimonek Pavel6612

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Šolc VítězslavMachov9100:36:58109,50
2MA214Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:37:57104,44
3MA774Goga TomášPardubice8400:41:3186,06
4MA1220Matras TomášSK Chrast8000:42:5678,76
5MA1370Novák PavelKRB Chrudim8100:43:2276,52
6MA1655Šabatka PetrSK ELDIS Pardubice8100:43:5673,60
7MA1753Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:43:5973,35
8MA1827Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:44:0572,83
9MA2562Šlaichrt MatějTriathlon Team Chrudim8800:45:5863,13
10MA4765Málek ZdeněkPardubice8500:51:1935,56
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB366Hepner DavidSlavia OB Hradec Králové7600:38:05107,25
2MB434Gromus DanielHO Rýmařov7800:39:5797,81
3MB525Doucha JiříHvězda Pardubice7100:40:3194,94
4MB835Kocek PavelHO Škrovád7200:41:4288,95
5MB1151Dubský RomanPřibyslav7800:42:4084,06
6MB1554Gogola JánImel´ (SK)7700:43:3579,42
7MB1975Šebesta PetrOB Chrast7100:44:2275,45
8MB2146Keller IvoOB Chrast7700:45:0871,57
9MB2469Tulis PetrChrudim7400:45:2470,22
10MB2826Simon PetrPolička7200:46:3064,66
11MB3076Číž JosefBohdaneč7100:46:5062,97
12MB3261Bělohlávek JiříELDIS Pardubice7100:47:1061,28
13MB3764Hrdý JaroslavPardubice7200:47:4758,16
14MB3836Šíma MartinChrast7800:47:5357,65
15MB4038Klvaňa MilanSK OB Chrast7500:48:5052,85
16MB4245Kuchyňka PavelHradec Králové7800:49:2549,89
17MB4337Vítek PavelOB Chrast7500:49:5847,11
18MB5031Luňáček JaroslavMaleč7800:52:2035,13
19MB5929Jelínek JaromírKRB Chrudim7700:57:566,79
20MB7147Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:09:043,00
21MB747Drašner Adam LeošDomov na cestě7801:18:463,00
-MB-33Martínek VáclavKentaur Pardubice78DNF-
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC632Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:40:43106,44
2MC952Rautenkranc MiroslavDONOCYKL Vysoké Mýto6400:41:58100,50
3MC1419Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:43:3293,05
4MC2068Mazač JaroslavWikov Hronov6800:45:0086,08
5MC269Schaffer PetrMlýn Janderov6000:46:0780,77
6MC2759Macek MartinHradec Králové6400:46:1180,46
7MC3950Štembera PetrPardubice6900:47:5772,06
8MC6349Svědiroh MiroslavPardubice6500:59:2517,55
9MC6472Macháček JanCafé Bajer Pardubice6300:59:3916,44
10MC7312Krátký JosefHvězda Pardubice6501:09:203,00
Muži D 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD108Vacarda VladimírELEVEN-Run Team5900:42:04112,18
2MD231Hausvater KarelSlavia OB Hradec Králové5800:45:1697,89
3MD315Brožek RadmilKRB Chrudim5400:47:0389,93
4MD3315Šolc VítězslavBKL Machov5700:47:1289,26
5MD346Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:47:1788,89
6MD4557Bříza VladimírKRB Chrudim5100:50:5073,04
7MD5163Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:52:5363,88
8MD604Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:58:1639,85
Muži E 70 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3630Hájek FrantišekFGT Stolany4900:47:31132,06
2ME5840Leszkow PetrMK Hlinsko4400:56:00102,08
3ME6911Tučný JanMK Pardubice4701:06:1565,86
4ME7016Doležal StanislavBK Pardubice3801:06:3464,74
5ME7510Vorel MilanSlatiňany4001:33:323,00
Ženy A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3571Hronová MarkétaCzech Tri K. Team9000:47:29128,76
2ZA6823Mašková IvanaHlinsko9101:03:2671,24
3ZA7248Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:09:08100,00
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2241Klinecká JanaMK Hlinsko8100:45:12115,07
2ZB4456Kührová MilušeKRB Chrudim7700:50:2194,00
3ZB4617Tomanová MonikaŽďár nad Sázavou7700:51:0690,93
4ZB4960Rybenská JitkaKRB Chrudim7500:52:1586,23
5ZB522Chvojková VeronikaCR 107500:53:0382,95
6ZB5543Košínová GabrielaTriatlon Team Chrudim7700:55:4671,84
7ZB5622Jehličková MonikaHlinsko7900:55:4971,63
8ZB6239Zoulíková IvetaOB Chrast8000:58:5558,95
9ZB6544Barboříková MartinaKiekert8000:59:5055,20
10ZB6742Dundáčková ZuzanaChrudim8201:01:0650,02
Ženy C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2913Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:46:36110,93
2ZC4158Bulvová HanaSK OB Chrast6600:49:15100,18
3ZC483Šiklová DagmarCR 107400:52:0288,89
4ZC5321Černá VěraMK Hlinsko7300:53:3482,67
5ZC6167Hauschková DagmarTJ Spartak Police nad Metují6500:58:3862,11
Ženy D 55 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5428Jonášová ZdeňkaHradecký Spinnig Klub6400:54:35107,97
2ZD5773Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:55:51103,52
3ZD6624Šternerová HanaHradec Králové6301:00:0788,51
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Šolc VítězslavMachov9100:36:58109,50
2MA214Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:37:57104,44
1MB366Hepner DavidSlavia OB Hradec Králové7600:38:05107,25
2MB434Gromus DanielHO Rýmařov7800:39:5797,81
3MB525Doucha JiříHvězda Pardubice7100:40:3194,94
1MC632Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:40:43106,44
3MA774Goga TomášPardubice8400:41:3186,06
4MB835Kocek PavelHO Škrovád7200:41:4288,95
2MC952Rautenkranc MiroslavDONOCYKL Vysoké Mýto6400:41:58100,50
1MD108Vacarda VladimírELEVEN-Run Team5900:42:04112,18
5MB1151Dubský RomanPřibyslav7800:42:4084,06
4MA1220Matras TomášSK Chrast8000:42:5678,76
5MA1370Novák PavelKRB Chrudim8100:43:2276,52
3MC1419Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:43:3293,05
6MB1554Gogola JánImel´ (SK)7700:43:3579,42
6MA1655Šabatka PetrSK ELDIS Pardubice8100:43:5673,60
7MA1753Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:43:5973,35
8MA1827Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:44:0572,83
7MB1975Šebesta PetrOB Chrast7100:44:2275,45
4MC2068Mazač JaroslavWikov Hronov6800:45:0086,08
8MB2146Keller IvoOB Chrast7700:45:0871,57
1ZB2241Klinecká JanaMK Hlinsko8100:45:12115,07
2MD231Hausvater KarelSlavia OB Hradec Králové5800:45:1697,89
9MB2469Tulis PetrChrudim7400:45:2470,22
9MA2562Šlaichrt MatějTriathlon Team Chrudim8800:45:5863,13
5MC269Schaffer PetrMlýn Janderov6000:46:0780,77
6MC2759Macek MartinHradec Králové6400:46:1180,46
10MB2826Simon PetrPolička7200:46:3064,66
1ZC2913Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:46:36110,93
11MB3076Číž JosefBohdaneč7100:46:5062,97
3MD315Brožek RadmilKRB Chrudim5400:47:0389,93
12MB3261Bělohlávek JiříELDIS Pardubice7100:47:1061,28
4MD3315Šolc VítězslavBKL Machov5700:47:1289,26
5MD346Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:47:1788,89
1ZA3571Hronová MarkétaCzech Tri K. Team9000:47:29128,76
1ME3630Hájek FrantišekFGT Stolany4900:47:31132,06
13MB3764Hrdý JaroslavPardubice7200:47:4758,16
14MB3836Šíma MartinChrast7800:47:5357,65
7MC3950Štembera PetrPardubice6900:47:5772,06
15MB4038Klvaňa MilanSK OB Chrast7500:48:5052,85
2ZC4158Bulvová HanaSK OB Chrast6600:49:15100,18
16MB4245Kuchyňka PavelHradec Králové7800:49:2549,89
17MB4337Vítek PavelOB Chrast7500:49:5847,11
2ZB4456Kührová MilušeKRB Chrudim7700:50:2194,00
6MD4557Bříza VladimírKRB Chrudim5100:50:5073,04
3ZB4617Tomanová MonikaŽďár nad Sázavou7700:51:0690,93
10MA4765Málek ZdeněkPardubice8500:51:1935,56
3ZC483Šiklová DagmarCR 107400:52:0288,89
4ZB4960Rybenská JitkaKRB Chrudim7500:52:1586,23
18MB5031Luňáček JaroslavMaleč7800:52:2035,13
7MD5163Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:52:5363,88
5ZB522Chvojková VeronikaCR 107500:53:0382,95
4ZC5321Černá VěraMK Hlinsko7300:53:3482,67
1ZD5428Jonášová ZdeňkaHradecký Spinnig Klub6400:54:35107,97
6ZB5543Košínová GabrielaTriatlon Team Chrudim7700:55:4671,84
7ZB5622Jehličková MonikaHlinsko7900:55:4971,63
2ZD5773Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:55:51103,52
2ME5840Leszkow PetrMK Hlinsko4400:56:00102,08
19MB5929Jelínek JaromírKRB Chrudim7700:57:566,79
8MD604Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:58:1639,85
5ZC6167Hauschková DagmarTJ Spartak Police nad Metují6500:58:3862,11
8ZB6239Zoulíková IvetaOB Chrast8000:58:5558,95
8MC6349Svědiroh MiroslavPardubice6500:59:2517,55
9MC6472Macháček JanCafé Bajer Pardubice6300:59:3916,44
9ZB6544Barboříková MartinaKiekert8000:59:5055,20
3ZD6624Šternerová HanaHradec Králové6301:00:0788,51
10ZB6742Dundáčková ZuzanaChrudim8201:01:0650,02
2ZA6823Mašková IvanaHlinsko9101:03:2671,24
3ME6911Tučný JanMK Pardubice4701:06:1565,86
4ME7016Doležal StanislavBK Pardubice3801:06:3464,74
20MB7147Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:09:043,00
3ZA7248Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:09:08100,00
10MC7312Krátký JosefHvězda Pardubice6501:09:203,00
21MB747Drašner Adam LeošDomov na cestě7801:18:463,00
5ME7510Vorel MilanSlatiňany4001:33:323,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Šolc VítězslavMachov9100:36:58103,72
2MA214Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:37:5798,50
3MB366Hepner DavidSlavia OB Hradec Králové7600:38:0597,79
4MB434Gromus DanielHO Rýmařov7800:39:5787,88
5MB525Doucha JiříHvězda Pardubice7100:40:3184,87
6MC632Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:40:4383,81
7MA774Goga TomášPardubice8400:41:3179,56
8MB835Kocek PavelHO Škrovád7200:41:4278,58
9MC952Rautenkranc MiroslavDONOCYKL Vysoké Mýto6400:41:5877,17
10MD108Vacarda VladimírELEVEN-Run Team5900:42:0476,64
11MB1151Dubský RomanPřibyslav7800:42:4073,45
12MA1220Matras TomášSK Chrast8000:42:5672,04
13MA1370Novák PavelKRB Chrudim8100:43:2269,73
14MC1419Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:43:3268,85
15MB1554Gogola JánImel´ (SK)7700:43:3568,58
16MA1655Šabatka PetrSK ELDIS Pardubice8100:43:5666,73
17MA1753Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:43:5966,46
18MA1827Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9000:44:0565,93
19MB1975Šebesta PetrOB Chrast7100:44:2264,42
20MC2068Mazač JaroslavWikov Hronov6800:45:0061,06
21MB2146Keller IvoOB Chrast7700:45:0860,35
22MD231Hausvater KarelSlavia OB Hradec Králové5800:45:1659,65
23MB2469Tulis PetrChrudim7400:45:2458,94
24MA2562Šlaichrt MatějTriathlon Team Chrudim8800:45:5855,93
25MC269Schaffer PetrMlýn Janderov6000:46:0755,13
26MC2759Macek MartinHradec Králové6400:46:1154,78
27MB2826Simon PetrPolička7200:46:3053,10
28MB3076Číž JosefBohdaneč7100:46:5051,33
29MD315Brožek RadmilKRB Chrudim5400:47:0350,18
30MB3261Bělohlávek JiříELDIS Pardubice7100:47:1049,56
31MD3315Šolc VítězslavBKL Machov5700:47:1249,38
32MD346Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:47:1748,94
33ME3630Hájek FrantišekFGT Stolany4900:47:3147,70
34MB3764Hrdý JaroslavPardubice7200:47:4746,28
35MB3836Šíma MartinChrast7800:47:5345,75
36MC3950Štembera PetrPardubice6900:47:5745,40
37MB4038Klvaňa MilanSK OB Chrast7500:48:5040,71
38MB4245Kuchyňka PavelHradec Králové7800:49:2537,61
39MB4337Vítek PavelOB Chrast7500:49:5834,69
40MD4557Bříza VladimírKRB Chrudim5100:50:5030,09
41MA4765Málek ZdeněkPardubice8500:51:1927,52
42MB5031Luňáček JaroslavMaleč7800:52:2022,12
43MD5163Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:52:5319,20
44ME5840Leszkow PetrMK Hlinsko4400:56:003,00
45MB5929Jelínek JaromírKRB Chrudim7700:57:563,00
46MD604Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:58:163,00
47MC6349Svědiroh MiroslavPardubice6500:59:253,00
48MC6472Macháček JanCafé Bajer Pardubice6300:59:393,00
49ME6911Tučný JanMK Pardubice4701:06:153,00
50ME7016Doležal StanislavBK Pardubice3801:06:343,00
51MB7147Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:09:043,00
52MC7312Krátký JosefHvězda Pardubice6501:09:203,00
53MB747Drašner Adam LeošDomov na cestě7801:18:463,00
54ME7510Vorel MilanSlatiňany4001:33:323,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2241Klinecká JanaMK Hlinsko8100:45:12105,29
2ZC2913Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:46:3699,26
3ZA3571Hronová MarkétaCzech Tri K. Team9000:47:2995,45
4ZC4158Bulvová HanaSK OB Chrast6600:49:1587,84
5ZB4456Kührová MilušeKRB Chrudim7700:50:2183,10
6ZB4617Tomanová MonikaŽďár nad Sázavou7700:51:0679,87
7ZC483Šiklová DagmarCR 107400:52:0275,85
8ZB4960Rybenská JitkaKRB Chrudim7500:52:1574,92
9ZB522Chvojková VeronikaCR 107500:53:0371,47
10ZC5321Černá VěraMK Hlinsko7300:53:3469,25
11ZD5428Jonášová ZdeňkaHradecký Spinnig Klub6400:54:3564,87
12ZB5543Košínová GabrielaTriatlon Team Chrudim7700:55:4659,77
13ZB5622Jehličková MonikaHlinsko7900:55:4959,55
14ZD5773Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:55:5159,41
15ZC6167Hauschková DagmarTJ Spartak Police nad Metují6500:58:3847,42
16ZB6239Zoulíková IvetaOB Chrast8000:58:5546,20
17ZB6544Barboříková MartinaKiekert8000:59:5042,25
18ZD6624Šternerová HanaHradec Králové6301:00:0741,03
19ZB6742Dundáčková ZuzanaChrudim8201:01:0636,80
20ZA6823Mašková IvanaHlinsko9101:03:2626,74
21ZA7248Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:09:083,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód