Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Javorkou

20.4.2019, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Javorkou
  • datum konání: 20.4.2019
  • zobrazeno již 720x
  • místo konání: Česká Třebová, park Javorka
  • GPS: 49.8990422N, 16.4370706E
  • pořadatel: Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, park Javorka
9:30 hodin - startprvní kategorie
11:20 hodin - start hlavního závodu
12:00 hodin - start týmových štafet

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

50,- Kč - hlavní závod, týmová štafeta
20,- Kč - děti a mládež

Popis tratě

Délka: 6 km a méně
zvlněná okruhová trať po parkových cestách, šotolina, dlažba

Ceny pro vítěze

Věcné v kategoriích (1. - 3. místo) + finanční v celkovém pořadí (1. - 5. místo)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Markéta Pirklová
tel. 739 684 213

Časový rozpis závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

marketakarlikova@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
18.4.2020Běh Javorkou-
21.4.2018Běh Javorkou253
22.4.2017Běh Javorkou252
23.4.2016Běh Javorkou257
25.4.2015Běh Javorkou256
26.4.2014Běh Javorkou233
27.4.2013Běh Javorkou248
28.4.2012Běh Javorkou243
30.4.2011Běh Javorkou280
2.5.2010Běh Javorkou298
3.5.2009Běh Javorkou311
4.5.2008Běh Javorkou294
6.5.2007Běh Javorkou255
7.5.2006Běh Javorkou320
23.4.2005Běh Javorkou305
2.5.2004Běh Javorkou333
4.5.2003Běh Javorkou291
21.4.2002Běh Javorkou298
22.4.2001Běh Javorkou260
30.4.2000Běh Javorkou 2000206
1.5.1999Běh Javorkou159
1.5.1998Javorka 98 4. ročník25
1.5.1997Javorka 97 3. ročník49
1.5.1996Javorka 96 2. ročník5

Statistika závodu Běh Javorkou

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 5431

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Keprtová Miloslava4822
Vacek Martin6922
Hübl Radek8820
Stránská Adéla9118
Vondra Vojtěch9818
Horáček Michal7517
Sadílek Ota4617
Šimůnek Jan8216
Jirásková Eva6416
Kalous Petr7715
Nechvíl Petr9115
Šimůnek Jan4914
Bielčik Jindřich4014
Matyášová Jana6514
Stránská Michaela9714
Červ Miloslav5014
Ducháček Bedřich5913
Dušková Lenka8013
Borková Agáta0213
Borek Viktor0413
Razým Jan5713
Borek Petr7013
Šimůnek Jan0312
Kebrle Milan7512
Záveský Filip9312
Gregora Filip0212
Vytlačilová Lenka8412
Mannlová Jana8012
Klášterecký Tomáš8112
Neruda Miroslav5611
Frydrychová Eliška0111
Smolák Petr9411
Čechal Jaroslav6111
Smoláková Alexandra9811
Smoláková Valérie9311
Sontáková Lenka9111
Šafář Jaroslav5111
Černá Kristýna9311
Dostálek Petr6711
Sejkorová Lenka6310
Krňávek Vojtěch5410
Ing. Moravec Martin8410
Dostál Ladislav5610
Pilgr Luděk7610
Vinduška Petr9310
Friš Jan9510
Jirásková Bára9110
Nechvílová Miroslava6010
Burešová Markéta0410
Wendlig Miroslav5310

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2014 a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1215Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:40-
2C1559Filipi TobiasSK Donocykl1500:00:45-
3C1693Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:46-
4C19127Klášterecký Antonínbehynavyhon.cz1400:00:56-
5C11092Vytlačil MatějČeská Třebová1500:01:00-
6C11395Kebrle TobiášISCAREX Česká Třebová1400:01:02-
7C115112Vacek MartinDlouhá Třebová1500:01:03-
8C116140Brom TomášBromíci Týn nad Vltavou1600:01:04-
9C119117Adamec Tomáš-1600:01:27-
10C121142Kaška ŠimonKašáci1700:01:47-
11C122123Ludwig AdrianSpolek Bobina Triatlon Olomouc1700:01:58-
-C1-146Buňka Ondřej-17DNF-
Děvčata r. 2014 a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1118Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:39-
2D13103Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:43-
3D1412Preislerová Viola ŽofieISCAREX Junior team ČT1400:00:44-
4D17131Faltejsková NellaČeská Třebová1500:00:48-
5D18128Klášterecká Milada-1400:00:52-
6D11158Zemková EmaCTB Brandýs nad Orlicí1500:01:00-
7D112122Ludwigová JustínaSpolek Bobina Triatlon Olomouc1500:01:02-
8D114139Bártová Kateřina-1500:01:03-
9D11788Valíková AnežkaOrel Česká Třebová1500:01:08-
10D118106Arnoldová Veronika-1500:01:17-
11D120129Klášterecká Daniela-1700:01:45-
12D123120Dejdarová BarboraČeská Třebová1700:02:26-
Chlapci r. 2012-13 (trať 0,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2119Stejskal AdamAtletika Jablonné1200:01:22-
2C2220Hanus ŠtěpánAtletika Jablonné nad Orlicí1200:01:24-
3C2379Hyška VáclavPraha - Vinoř1200:01:27-
4C2737Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:01:41-
5C2108Horáček FilipČeská Třebová1300:01:55-
Děvčata r. 2012-13 (trať 0,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2441Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:30-
2D2562Gregorová EliškaZŠ Lanškroun1200:01:33-
3D263Palánová EliškaStředočeši - Hostivice1300:01:36-
4D28118Hejlová EllaLetohrad1300:01:45-
5D2990Valíková KláraOrel Česká Třebová1300:01:47-
6D2119Horáčková KláraČeská Třebová1300:02:03-
7D212109Dufková MariePardubice1300:02:20-
8D21398Jirásková LilianaBBB Team1300:04:14-
Nejmladší žáci I r. 2010-11 (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1326Veselý JanKB Letohrad1000:01:26100,88
2M1484Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:26100,07
3M1525Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:2799,05
4M1716Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:2797,74
5M1975Gráf Martin-1000:01:2992,95
6M11127Veselý JakubKB Letohrad1000:01:3286,48
7M11351Maršík MatyášTJ Lokomotiva1000:01:3383,85
8M11452Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:3482,99
9M11576Arnold TomášČeská Třebová1000:01:3579,41
10M126104Dostálek Šimon JosefMy od kopřivy1000:02:313,00
Nejmladší žákyně I r. 2010-11 (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1143Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:24103,91
2Z1263Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:2699,51
3Z1628Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:2796,57
4Z1840Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:2894,60
5Z11044Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:3088,41
6Z11282Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:01:3382,01
7Z11649Simonová KristýnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:3576,79
8Z11748Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:3675,40
9Z11845Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:3968,42
10Z11954Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:4065,48
11Z12047Petrová KateřinaISCAREX Junior Česká Třebová1000:01:4162,98
12Z12136Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:01:4457,69
13Z12268Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:4553,57
14Z12386Jasanská Tereza-1000:01:4652,54
15Z12453Maršíková EvelynSK Letná1100:02:048,50
16Z12587Macháčková Klára-1100:02:064,76
Nejmladší žáci II r. 2008-09 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21101Rašner JiříTJ Šumperk0800:03:04103,79
2M2270Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:0899,17
3M23107Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:1097,04
4M2583Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:2086,39
5M27119Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:2482,71
6M282Palán MatějVýchodočeši - Lhotka0800:03:2877,86
7M21080Ducháček VítSokol Řetová0800:03:3669,55
8M21132Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:4065,14
9M21297Moskva VojtěchOrel Letohrad0800:03:4164,30
10M213130Kotalík VilémPraha0900:03:4263,65
11M21564Gregora LukášActivity Lanškroun0800:03:4955,41
12M21735Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:5450,78
13M21917Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:03:5747,48
14M22122Hanus KryštofAtletika Jablonné0900:04:2715,63
Nejmladší žákyně II r. 2008-09 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2499Steklá BarboraTJ Svitavy0800:03:11110,00
2Z2650Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:2398,79
3Z2911Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:3091,21
4Z214100Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:4477,57
5Z21642Hrušková AnnaISCAREX Junior Česká Třebová0800:03:5170,35
6Z2186Provazníková Silvie-0800:03:5665,80
7Z22034Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:03:5962,32
Mladší žáci r. 2006-07 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3231Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:05106,05
2M3781Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:04:1697,14
3M3872Hurych AdamTJ Lokomotiva Česká Třebová0600:04:1696,81
4M310125Hájek DominikCET Česká Třebová0600:04:2093,96
5M31367Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:04:2788,55
6M31755Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:04:5665,41
Mladší žákyně r. 2006-07 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3121Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:04:26108,15
2Z314132Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:4098,28
3Z31577Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:04:4793,57
4Z31610Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team ČT0600:04:4892,73
5Z32033Páchová KarolínaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0700:06:1430,60
Starší žáci r. 2004-05 (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M42113Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:08:16102,15
2M4421Vetchý KryštofISCAREX Junior team Česká Třebová0400:08:2299,51
3M4591Bukáček MarekAtletika Polička0400:08:2598,34
4M4671Hurych JanTJ Lokomotiva Česká Třebová0400:08:2797,40
5M4730Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:08:3096,40
6M49121Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:09:0582,49
7M4114Palán TomášStředočeši - Hostivice0500:09:1877,24
8M41266Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT0500:09:5263,56
9M413102König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:09:5462,72
10M41485Seidl LukášSK Dobruška0500:11:2028,41
11M415134Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:11:4817,35
Starší žákyně r. 2004-05 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4329Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:04:05105,24
2Z44137Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:04:1597,63
3Z4546Dolečková LucieAK Slovan Moravská Třebová0500:04:1597,13
4Z49116Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:04:1795,71
5Z41196Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:2589,24
Dorostenci r. 2002-03 (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5157Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:07:54112,09
2M5373Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:08:21101,57
3M5889Kapoun JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:08:5986,34
4M510143Moravec JanJM Team Letohrad0200:09:1480,42
Dorostenky r. 2002-03 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5178Stránská VendulaVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:04:03122,32
2Z5674Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:04:16113,24
3Z5185Palánová AdélaStředočeši - Hostivice0200:05:2264,44
4Z519133Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:3654,86
Junioři 18-19 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ13126Kovář LukášCET (OB Česká Třebová)0100:23:17108,98
2MJ17161Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:24:05102,48
3MJ29135Hájek MartinŽamberk0100:25:4788,54
Juniorky 18-19 let (trať 6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1148Kovář JáchymMizuno team9600:18:18104,75
2MA2153Hübl RadekRunsport team / Salomon team8800:18:4799,56
3MA3176Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:19:0995,69
4MA8154Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:21:4867,46
5MA12145Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:23:1452,01
6MA14144Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:23:2150,90
7MA25186Václavek JanDlouhá Třebová9600:25:4026,07
8MA27194Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:25:4525,16
9MA28150Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:25:4724,94
10MA32183Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:1719,51
11MA40168Fišer DavidTvoje máma8000:26:5912,09
12MA45192Andrš PetrOB Žamberk8400:27:453,83
13MA48195Mohelský TomášAIR Jordan Brno8900:28:083,00
14MA50178Klášterecký TomášBehynavyhon.cz8100:28:393,00
15MA587Richtr Vít-8800:30:193,00
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4164Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:20113,75
2MB5138Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:21:0497,02
3MB9184Šutera JosefAtletika Polička7900:21:5389,23
4MB16115Dvořák PavelČeská Třebová7500:23:5469,70
5MB20190Kovář MilanČeské Budějovice7400:24:4461,71
6MB21158Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:24:5559,93
7MB33114Vacek JiříDlouhá Třebová7700:26:2445,68
8MB35166Pražák TomášJiskra Hylváty7100:26:2745,24
9MB37167Kalousek Jan-7100:26:4342,55
10MB4156Němec RadekLitomyšl7700:27:0139,73
11MB44177Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:3634,04
12MB46152Jirčík Miroslav3D FITNESS Race Team7600:27:5531,05
13MB52189Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:29:5012,67
14MB55185Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:30:0210,67
15MB59136Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:286,44
16MB6424Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:32:253,00
17MB6561Šimek PetrŘetůvka7700:33:023,00
18MB73172Tobiška Roman-7200:40:283,00
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC769Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:39106,01
2MC10181Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:10101,36
3MC11156Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:23:0892,63
4MC18147Dostálek PetrMy od kopřivy6700:24:1482,83
5MC1960Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:24:3979,05
6MC24180Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:25:3570,76
7MC36159Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:26:4160,88
8MC42182Hruban JanČeská Třebová6600:27:1555,84
9MC67162Křivohlávek Miroslav-6700:34:423,00
Muži D 60-69 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD23160Bláha MilanAF Křovice5700:25:12106,23
2MD30169Dostál LadislavMoravská Třebová5600:25:53100,98
3MD39108Šolc VítězslavBKL Machov5700:26:5792,79
4MD54151Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:29:5769,72
5MD62171Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:31:5554,63
6MD70155Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5900:36:1621,17
Muži E 70 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME56170Krumer MiroslavMK Ostrov4900:30:04112,64
2ME57188Leszkow PetrMK Hlinsko4400:30:14111,61
3ME69193Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:35:5975,76
4ME71163Bielčik JindřichLichkov4000:38:5157,95
Ženy A 20-34 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6111Stránská AdélaISCAREX / INOV-8 Czech republic9100:21:08144,26
2ZA49187Václavková HanaDlouhá Třebová9900:28:2590,58
3ZA61179Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:31:5265,16
-ZA-94Vytlačilová AnetaČeská Třebová95DNF-
Ženy B 35-44 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB15157Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:42115,73
2ZB3165Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:26:0497,29
3ZB43110Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:2386,98
4ZB47124Hájková LudmilaCET (OB Česká Třebová)7500:28:0082,24
5ZB51191Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:4476,56
6ZB5314Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:29:5267,64
7ZB63175Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:31:5651,61
8ZB66149Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:34:1034,27
9ZB6839Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:35:1525,77
Ženy C 45-54 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC22141Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:03105,38
2ZC26173Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:25:4599,91
3ZC3423Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:26:2594,71
4ZC38165Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:5291,20
Ženy D 55 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD60174Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:46145,88
2ZD7238Nechvílová MiroslavaChoceň6000:40:16104,61
3ZD74105Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:51:3749,51
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1118Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:39-
1C1215Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:40-
2D13103Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:43-
3D1412Preislerová Viola ŽofieISCAREX Junior team ČT1400:00:44-
2C1559Filipi TobiasSK Donocykl1500:00:45-
3C1693Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:46-
4D17131Faltejsková NellaČeská Třebová1500:00:48-
5D18128Klášterecká Milada-1400:00:52-
4C19127Klášterecký Antonínbehynavyhon.cz1400:00:56-
5C11092Vytlačil MatějČeská Třebová1500:01:00-
6D11158Zemková EmaCTB Brandýs nad Orlicí1500:01:00-
7D112122Ludwigová JustínaSpolek Bobina Triatlon Olomouc1500:01:02-
6C11395Kebrle TobiášISCAREX Česká Třebová1400:01:02-
8D114139Bártová Kateřina-1500:01:03-
7C115112Vacek MartinDlouhá Třebová1500:01:03-
8C116140Brom TomášBromíci Týn nad Vltavou1600:01:04-
9D11788Valíková AnežkaOrel Česká Třebová1500:01:08-
10D118106Arnoldová Veronika-1500:01:17-
9C119117Adamec Tomáš-1600:01:27-
11D120129Klášterecká Daniela-1700:01:45-
10C121142Kaška ŠimonKašáci1700:01:47-
11C122123Ludwig AdrianSpolek Bobina Triatlon Olomouc1700:01:58-
12D123120Dejdarová BarboraČeská Třebová1700:02:26-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1143Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:24103,91
2Z1263Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:2699,51
1M1326Veselý JanKB Letohrad1000:01:26100,88
2M1484Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:26100,07
3M1525Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:2799,05
3Z1628Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:2796,57
4M1716Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:2797,74
4Z1840Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:2894,60
5M1975Gráf Martin-1000:01:2992,95
5Z11044Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:3088,41
6M11127Veselý JakubKB Letohrad1000:01:3286,48
6Z11282Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:01:3382,01
7M11351Maršík MatyášTJ Lokomotiva1000:01:3383,85
8M11452Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:3482,99
9M11576Arnold TomášČeská Třebová1000:01:3579,41
7Z11649Simonová KristýnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:3576,79
8Z11748Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:3675,40
9Z11845Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:3968,42
10Z11954Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:4065,48
11Z12047Petrová KateřinaISCAREX Junior Česká Třebová1000:01:4162,98
12Z12136Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:01:4457,69
13Z12268Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:4553,57
14Z12386Jasanská Tereza-1000:01:4652,54
15Z12453Maršíková EvelynSK Letná1100:02:048,50
16Z12587Macháčková Klára-1100:02:064,76
10M126104Dostálek Šimon JosefMy od kopřivy1000:02:313,00
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21101Rašner JiříTJ Šumperk0800:03:04103,79
2M2270Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:0899,17
3M23107Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:1097,04
1Z2499Steklá BarboraTJ Svitavy0800:03:11110,00
4M2583Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:2086,39
2Z2650Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:2398,79
5M27119Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:2482,71
6M282Palán MatějVýchodočeši - Lhotka0800:03:2877,86
3Z2911Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:3091,21
7M21080Ducháček VítSokol Řetová0800:03:3669,55
8M21132Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:4065,14
9M21297Moskva VojtěchOrel Letohrad0800:03:4164,30
10M213130Kotalík VilémPraha0900:03:4263,65
4Z214100Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:4477,57
11M21564Gregora LukášActivity Lanškroun0800:03:4955,41
5Z21642Hrušková AnnaISCAREX Junior Česká Třebová0800:03:5170,35
12M21735Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:5450,78
6Z2186Provazníková Silvie-0800:03:5665,80
13M21917Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:03:5747,48
7Z22034Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:03:5962,32
14M22122Hanus KryštofAtletika Jablonné0900:04:2715,63
Trať 2,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5157Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:07:54112,09
1M42113Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:08:16102,15
2M5373Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:08:21101,57
2M4421Vetchý KryštofISCAREX Junior team Česká Třebová0400:08:2299,51
3M4591Bukáček MarekAtletika Polička0400:08:2598,34
4M4671Hurych JanTJ Lokomotiva Česká Třebová0400:08:2797,40
5M4730Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:08:3096,40
3M5889Kapoun JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:08:5986,34
6M49121Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:09:0582,49
4M510143Moravec JanJM Team Letohrad0200:09:1480,42
7M4114Palán TomášStředočeši - Hostivice0500:09:1877,24
8M41266Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT0500:09:5263,56
9M413102König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:09:5462,72
10M41485Seidl LukášSK Dobruška0500:11:2028,41
11M415134Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:11:4817,35
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1148Kovář JáchymMizuno team9600:18:18104,75
2MA2153Hübl RadekRunsport team / Salomon team8800:18:4799,56
3MA3176Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:19:0995,69
1MB4164Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:20113,75
2MB5138Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:21:0497,02
1ZA6111Stránská AdélaISCAREX / INOV-8 Czech republic9100:21:08144,26
1MC769Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:39106,01
4MA8154Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:21:4867,46
3MB9184Šutera JosefAtletika Polička7900:21:5389,23
2MC10181Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:10101,36
3MC11156Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:23:0892,63
5MA12145Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:23:1452,01
1MJ13126Kovář LukášCET (OB Česká Třebová)0100:23:17108,98
6MA14144Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:23:2150,90
1ZB15157Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:42115,73
4MB16115Dvořák PavelČeská Třebová7500:23:5469,70
2MJ17161Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:24:05102,48
4MC18147Dostálek PetrMy od kopřivy6700:24:1482,83
5MC1960Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:24:3979,05
5MB20190Kovář MilanČeské Budějovice7400:24:4461,71
6MB21158Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:24:5559,93
1ZC22141Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:03105,38
1MD23160Bláha MilanAF Křovice5700:25:12106,23
6MC24180Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:25:3570,76
7MA25186Václavek JanDlouhá Třebová9600:25:4026,07
2ZC26173Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:25:4599,91
8MA27194Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:25:4525,16
9MA28150Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:25:4724,94
3MJ29135Hájek MartinŽamberk0100:25:4788,54
2MD30169Dostál LadislavMoravská Třebová5600:25:53100,98
2ZB3165Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:26:0497,29
10MA32183Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:1719,51
7MB33114Vacek JiříDlouhá Třebová7700:26:2445,68
3ZC3423Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:26:2594,71
8MB35166Pražák TomášJiskra Hylváty7100:26:2745,24
7MC36159Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:26:4160,88
9MB37167Kalousek Jan-7100:26:4342,55
4ZC38165Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:5291,20
3MD39108Šolc VítězslavBKL Machov5700:26:5792,79
11MA40168Fišer DavidTvoje máma8000:26:5912,09
10MB4156Němec RadekLitomyšl7700:27:0139,73
8MC42182Hruban JanČeská Třebová6600:27:1555,84
3ZB43110Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:2386,98
11MB44177Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:3634,04
12MA45192Andrš PetrOB Žamberk8400:27:453,83
12MB46152Jirčík Miroslav3D FITNESS Race Team7600:27:5531,05
4ZB47124Hájková LudmilaCET (OB Česká Třebová)7500:28:0082,24
13MA48195Mohelský TomášAIR Jordan Brno8900:28:083,00
2ZA49187Václavková HanaDlouhá Třebová9900:28:2590,58
14MA50178Klášterecký TomášBehynavyhon.cz8100:28:393,00
5ZB51191Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:4476,56
13MB52189Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:29:5012,67
6ZB5314Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:29:5267,64
4MD54151Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:29:5769,72
14MB55185Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:30:0210,67
1ME56170Krumer MiroslavMK Ostrov4900:30:04112,64
2ME57188Leszkow PetrMK Hlinsko4400:30:14111,61
15MA587Richtr Vít-8800:30:193,00
15MB59136Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:286,44
1ZD60174Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:46145,88
3ZA61179Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:31:5265,16
5MD62171Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:31:5554,63
7ZB63175Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:31:5651,61
16MB6424Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:32:253,00
17MB6561Šimek PetrŘetůvka7700:33:023,00
8ZB66149Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:34:1034,27
9MC67162Křivohlávek Miroslav-6700:34:423,00
9ZB6839Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:35:1525,77
3ME69193Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:35:5975,76
6MD70155Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5900:36:1621,17
4ME71163Bielčik JindřichLichkov4000:38:5157,95
2ZD7238Nechvílová MiroslavaChoceň6000:40:16104,61
18MB73172Tobiška Roman-7200:40:283,00
3ZD74105Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:51:3749,51
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1148Kovář JáchymMizuno team9600:18:18104,75
2MA2153Hübl RadekRunsport team / Salomon team8800:18:4799,56
3MA3176Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:19:0995,69
4MB4164Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:19:2093,68
5MB5138Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:21:0475,16
6MC769Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:3969,00
7MA8154Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:21:4867,46
8MB9184Šutera JosefAtletika Polička7900:21:5366,53
9MC10181Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:1063,47
10MC11156Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:23:0853,07
11MA12145Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:23:1452,01
12MJ13126Kovář LukášCET (OB Česká Třebová)0100:23:1751,47
13MA14144Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:23:2150,90
14MB16115Dvořák PavelČeská Třebová7500:23:5444,89
15MJ17161Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:24:0543,02
16MC18147Dostálek PetrMy od kopřivy6700:24:1441,40
17MC1960Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:24:3936,90
18MB20190Kovář MilanČeské Budějovice7400:24:4436,05
19MB21158Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:24:5534,07
20MD23160Bláha MilanAF Křovice5700:25:1231,05
21MC24180Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:25:3527,03
22MA25186Václavek JanDlouhá Třebová9600:25:4026,07
23MA27194Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:25:4525,16
24MA28150Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:25:4724,94
25MJ29135Hájek MartinŽamberk0100:25:4724,87
26MD30169Dostál LadislavMoravská Třebová5600:25:5323,76
27MA32183Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:1719,51
28MB33114Vacek JiříDlouhá Třebová7700:26:2418,29
29MB35166Pražák TomášJiskra Hylváty7100:26:2717,80
30MC36159Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:26:4115,27
31MB37167Kalousek Jan-7100:26:4314,82
32MD39108Šolc VítězslavBKL Machov5700:26:5712,40
33MA40168Fišer DavidTvoje máma8000:26:5912,09
34MB4156Němec RadekLitomyšl7700:27:0111,69
35MC42182Hruban JanČeská Třebová6600:27:159,26
36MB44177Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:365,40
37MA45192Andrš PetrOB Žamberk8400:27:453,83
38MB46152Jirčík Miroslav3D FITNESS Race Team7600:27:553,00
39MA48195Mohelský TomášAIR Jordan Brno8900:28:083,00
40MA50178Klášterecký TomášBehynavyhon.cz8100:28:393,00
41MB52189Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:29:503,00
42MD54151Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:29:573,00
43MB55185Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:30:023,00
44ME56170Krumer MiroslavMK Ostrov4900:30:043,00
45ME57188Leszkow PetrMK Hlinsko4400:30:143,00
46MA587Richtr Vít-8800:30:193,00
47MB59136Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:283,00
48MD62171Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:31:553,00
49MB6424Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:32:253,00
50MB6561Šimek PetrŘetůvka7700:33:023,00
51MC67162Křivohlávek Miroslav-6700:34:423,00
52ME69193Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:35:593,00
53MD70155Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5900:36:163,00
54ME71163Bielčik JindřichLichkov4000:38:513,00
55MB73172Tobiška Roman-7200:40:283,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6111Stránská AdélaISCAREX / INOV-8 Czech republic9100:21:08118,52
2ZB15157Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:4296,54
3ZC22141Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:0384,94
4ZC26173Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:25:4578,90
5ZB3165Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:26:0476,17
6ZC3423Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:26:2573,15
7ZC38165Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:5269,27
8ZB43110Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:2364,79
9ZB47124Hájková LudmilaCET (OB Česká Třebová)7500:28:0059,56
10ZA49187Václavková HanaDlouhá Třebová9900:28:2555,98
11ZB51191Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:4453,29
12ZB5314Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:29:5243,44
13ZD60174Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:4627,24
14ZA61179Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:31:5226,35
15ZB63175Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:31:5625,74
16ZB66149Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:34:106,59
17ZB6839Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:35:153,00
18ZD7238Nechvílová MiroslavaChoceň6000:40:163,00
19ZD74105Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:51:373,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód