Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Králický Lískovec

15.9.2019, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Králický Lískovec
  • datum konání: 15.9.2019
  • zobrazeno již 553x
  • místo konání: Králíky
  • GPS: 50.0747119N, 16.7755653E
  • pořadatel: TJ Jiskra Králiky

Sociální sítě

Místo konání

Chata Amálka, vrch Lískovec, Králíky
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 do 9:30 hodin

Startovné

předžáci/předžákyně (2012 a mladší) zdarma
žactvo = Kč 30,-
dorost a juniorské kategorie = Kč 50,-
dospělí = Kč 80,-

Popis tratě

Délka: 8 km a méně
Popis terénu tratě: krátké tratě do 3 km - mírný terén okraj města; ostatní tratě v lesním terénu vrchu Lískovec.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Beřich Novotný
tel. 737 754 286

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

skiklub.kraliky@centrum.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2161Stejskal AdamAtletika Jablonné1200:00:36-
2C2260Vinkler OndřejMistrovice1200:00:39-
3C2318Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:00:42-
4C242Vraštil VojtěchLO Králíky1200:00:45-
5C2526Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:00:46-
6C2936Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:00:52-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D268Berková KarolínaTJ Jiskra Králíky1300:00:48-
2D274Šiková KateřinaLO Králíky1300:00:48-
3D2852Brzobohatá JohannaTJ Šumperk1400:00:51-
4D2103Šiková DenisaLO Králíky1500:00:59-
5D2119Berková BarboraTJ Jiskra Králíky1700:01:55-
Nejmladší žáci I (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1154Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:02:05113,19
2M1538Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:02:1697,44
3M1642Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:02:2189,37
4M11057Stejskal PetrAtletika Jablonné1100:02:3469,73
5M11313Bednář ŠtěpánFC Jiskra Králíky1100:02:3961,92
6M11516Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:02:4750,67
7M11612Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:02:5538,18
Nejmladší žákyně I (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1244Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:09102,42
2Z1337Dejdarová TerezaISCAREX Junior team Česká Třebová1000:02:1199,01
3Z1466Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:02:1298,58
4Z1745Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:2282,15
5Z1848Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:02:3070,33
6Z1940Simonová KristýnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:02:3366,31
7Z11132Moravcová ElenaSokol Klášterec1100:02:3563,14
8Z11224Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:02:3760,25
9Z11447Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:4054,14
10Z1176Berková NikolaTJ Jiskra Králíky1000:03:134,03
Nejmladší žáci II (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2150Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:04:29103,92
2M2251Rašner JiříTJ Šumperk0800:04:32101,75
3M2363Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:04:4394,33
4M2458Vinkler ŠtěpánMistrovice0800:04:4393,94
5M2555Stejskal DanielSpartak Letohrad0900:04:4493,61
6M2831Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:5287,15
7M2959Vinkler MatoušMistrovice0900:04:5585,26
8M21523Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:05:1669,75
9M21830Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:05:3059,73
10M22056Stejskal PavelAtletika Jablonné0900:05:3853,62
11M22110Tykva AdamLO Králíky0900:05:4548,64
12M22529Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:06:1030,78
Nejmladší žákyně II (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2641Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:48109,29
2Z21264Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:05:01100,84
3Z21634Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:05:1889,88
4Z21733Zvercová MarieSokol Klášterec nad Orlicí0800:05:2584,83
5Z2195Berková DanielaTJ Jiskra Králiky0800:05:3578,59
6Z22319Zvercová AdélaSokol Klášterec nad Orlicí0900:05:5664,55
Mladší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M321Fajfr MarekOB Žamberk0600:13:15113,91
2M3453Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:14:3894,47
3M3539Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:14:5091,62
Mladší žákyně (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3762Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:04:52102,70
2Z31011Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:5699,70
3Z31165Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová0600:05:0097,60
4Z31322Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:05:0196,34
5Z31449Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:05:1388,24
6Z32214Michalčáková NelaMladkov0700:05:5162,91
7Z32427Páchová KarolínaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0700:06:0056,87
8Z32615Bednářová AnetaKrálíky0700:08:213,00
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4168Bukáček MarekAtletika Polička0400:13:11100,00
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4367Serbousková SáraISCAREX Junior team Česká Třebová0400:13:47128,29
2Z4635Šrolerová JanaSokol Klášterec nad Orlicí0500:16:5190,17
3Z4725Suchodolová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0500:17:3281,54
4Z4821Zvercová ZdislavaSokol Klášterec nad Orlicí0500:20:0849,19
Dorostenci (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M515Költö MatějSpartak Letohrad0300:20:07104,95
2M537Moravec JanJM Team Letohrad0200:21:0895,05
Dorostenky (trať 5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Ing. Moravec MartinVencl tým ÚO8400:28:20100,06
2MA217Hübl RadekRunsport team / Salomon team8800:28:20100,01
3MA311Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:28:2199,93
4MA54Fabián TomášCyklo team Kolárna9600:29:1593,50
5MA1023Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:33:3463,12
6MA1624Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:35:2849,66
7MA183Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:36:3242,18
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB416Hejl RadekLetohrad7200:29:05113,67
2MB622Šutera JosefAtletika Polička7900:29:40109,97
3MB1312Vacek JiříDlouhá Třebová7700:34:5476,36
4MB141Knapik PiotrLKS Iskra Jaszkova7300:35:0375,43
5MB155Šimek PetrŘetůvka7700:35:0974,84
6MB1918Němec RadekLitomyšl7700:36:4464,69
7MB2020Kalousek JanMalšovice7100:37:0462,49
8MB226Hurt DavidČeská Třebová7600:37:4158,63
9MB2315Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:5257,42
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC77Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:32:04104,17
2MC819Ožana VáclavAO Nové Město na Moravě6400:32:5998,56
3MC99Dostál JiříAMGIS Liga 100 Olomouc6400:33:1297,27
4MC1121Scheuer JanActivity Lanškroun6600:33:4993,45
5MC128Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:34:2190,23
6MC1714Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:36:0879,30
7MC212Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:37:1872,16
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD810Šolc VítězslavBKL Machov5700:22:28101,92
2MD912Ráb PavelČeská Třebová5200:22:4599,37
3MD1011Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:5098,71
4MD1615Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:27:5753,54
5MD188Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:29:1242,51
6MD1917Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5900:30:3430,43
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME616Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:21:36123,22
2ME1421Krumer MiroslavMK Ostrov4900:27:1676,78
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA420Klímová IvanaAtletika Polička8700:21:12118,63
2ZA1324Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:25:3381,37
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB725Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:22:25121,11
2ZB1114Sklenářová EvaLetohrad8100:25:0999,29
3ZB153Koubová MarcelaRybník8000:27:3779,59
4ZB2018Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:3955,26
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC219Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:20:33103,38
2ZC56Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:21:1596,62
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1223Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:25:31126,93
2ZD174Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:28:06109,46
3ZD2126Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:34:5163,61
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2161Stejskal AdamAtletika Jablonné1200:00:36-
2C2260Vinkler OndřejMistrovice1200:00:39-
3C2318Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:00:42-
4C242Vraštil VojtěchLO Králíky1200:00:45-
5C2526Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:00:46-
1D268Berková KarolínaTJ Jiskra Králíky1300:00:48-
2D274Šiková KateřinaLO Králíky1300:00:48-
3D2852Brzobohatá JohannaTJ Šumperk1400:00:51-
6C2936Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:00:52-
4D2103Šiková DenisaLO Králíky1500:00:59-
5D2119Berková BarboraTJ Jiskra Králíky1700:01:55-
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2150Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:04:29103,92
2M2251Rašner JiříTJ Šumperk0800:04:32101,75
3M2363Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:04:4394,33
4M2458Vinkler ŠtěpánMistrovice0800:04:4393,94
5M2555Stejskal DanielSpartak Letohrad0900:04:4493,61
1Z2641Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:48109,29
1Z3762Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:04:52102,70
6M2831Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:5287,15
7M2959Vinkler MatoušMistrovice0900:04:5585,26
2Z31011Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:5699,70
3Z31165Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová0600:05:0097,60
2Z21264Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:05:01100,84
4Z31322Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:05:0196,34
5Z31449Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:05:1388,24
8M21523Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:05:1669,75
3Z21634Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:05:1889,88
4Z21733Zvercová MarieSokol Klášterec nad Orlicí0800:05:2584,83
9M21830Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:05:3059,73
5Z2195Berková DanielaTJ Jiskra Králiky0800:05:3578,59
10M22056Stejskal PavelAtletika Jablonné0900:05:3853,62
11M22110Tykva AdamLO Králíky0900:05:4548,64
6Z32214Michalčáková NelaMladkov0700:05:5162,91
6Z22319Zvercová AdélaSokol Klášterec nad Orlicí0900:05:5664,55
7Z32427Páchová KarolínaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0700:06:0056,87
12M22529Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:06:1030,78
8Z32615Bednářová AnetaKrálíky0700:08:213,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4168Bukáček MarekAtletika Polička0400:13:11100,00
1M321Fajfr MarekOB Žamberk0600:13:15113,91
1Z4367Serbousková SáraISCAREX Junior team Česká Třebová0400:13:47128,29
2M3453Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:14:3894,47
3M3539Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:14:5091,62
2Z4635Šrolerová JanaSokol Klášterec nad Orlicí0500:16:5190,17
3Z4725Suchodolová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0500:17:3281,54
4Z4821Zvercová ZdislavaSokol Klášterec nad Orlicí0500:20:0849,19
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M515Költö MatějSpartak Letohrad0300:20:07104,95
1ZC219Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:20:33103,38
2M537Moravec JanJM Team Letohrad0200:21:0895,05
1ZA420Klímová IvanaAtletika Polička8700:21:12118,63
2ZC56Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:21:1596,62
1ME616Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:21:36123,22
1ZB725Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:22:25121,11
1MD810Šolc VítězslavBKL Machov5700:22:28101,92
2MD912Ráb PavelČeská Třebová5200:22:4599,37
3MD1011Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:5098,71
2ZB1114Sklenářová EvaLetohrad8100:25:0999,29
1ZD1223Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:25:31126,93
2ZA1324Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:25:3381,37
2ME1421Krumer MiroslavMK Ostrov4900:27:1676,78
3ZB153Koubová MarcelaRybník8000:27:3779,59
4MD1615Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:27:5753,54
2ZD174Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:28:06109,46
5MD188Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:29:1242,51
6MD1917Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5900:30:3430,43
4ZB2018Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:3955,26
3ZD2126Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:34:5163,61
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Ing. Moravec MartinVencl tým ÚO8400:28:20100,06
2MA217Hübl RadekRunsport team / Salomon team8800:28:20100,01
3MA311Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:28:2199,93
1MB416Hejl RadekLetohrad7200:29:05113,67
4MA54Fabián TomášCyklo team Kolárna9600:29:1593,50
2MB622Šutera JosefAtletika Polička7900:29:40109,97
1MC77Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:32:04104,17
2MC819Ožana VáclavAO Nové Město na Moravě6400:32:5998,56
3MC99Dostál JiříAMGIS Liga 100 Olomouc6400:33:1297,27
5MA1023Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:33:3463,12
4MC1121Scheuer JanActivity Lanškroun6600:33:4993,45
5MC128Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:34:2190,23
3MB1312Vacek JiříDlouhá Třebová7700:34:5476,36
4MB141Knapik PiotrLKS Iskra Jaszkova7300:35:0375,43
5MB155Šimek PetrŘetůvka7700:35:0974,84
6MA1624Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:35:2849,66
6MC1714Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:36:0879,30
7MA183Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:36:3242,18
6MB1918Němec RadekLitomyšl7700:36:4464,69
7MB2020Kalousek JanMalšovice7100:37:0462,49
7MC212Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:37:1872,16
8MB226Hurt DavidČeská Třebová7600:37:4158,63
9MB2315Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:5257,42
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Ing. Moravec MartinVencl tým ÚO8400:28:20100,06
2MA217Hübl RadekRunsport team / Salomon team8800:28:20100,01
3MA311Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:28:2199,93
4MB416Hejl RadekLetohrad7200:29:0594,71
5MA54Fabián TomášCyklo team Kolárna9600:29:1593,50
6MB622Šutera JosefAtletika Polička7900:29:4090,62
7MC77Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:32:0473,68
8MC819Ožana VáclavAO Nové Město na Moravě6400:32:5967,20
9MC99Dostál JiříAMGIS Liga 100 Olomouc6400:33:1265,71
10MA1023Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:33:3463,12
11MC1121Scheuer JanActivity Lanškroun6600:33:4961,30
12MC128Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:34:2157,57
13MB1312Vacek JiříDlouhá Třebová7700:34:5453,60
14MB141Knapik PiotrLKS Iskra Jaszkova7300:35:0352,56
15MB155Šimek PetrŘetůvka7700:35:0951,92
16MA1624Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:35:2849,66
17MC1714Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:36:0844,95
18MA183Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:36:3242,18
19MB1918Němec RadekLitomyšl7700:36:4440,73
20MB2020Kalousek JanMalšovice7100:37:0438,31
21MC212Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:37:1836,69
22MB226Hurt DavidČeská Třebová7600:37:4134,06
23MB2315Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:5232,73
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC219Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:20:33104,32
2ZA420Klímová IvanaAtletika Polička8700:21:1298,10
3ZC56Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:21:1597,58
4ZB725Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:22:2586,60
5ZB1114Sklenářová EvaLetohrad8100:25:0960,57
6ZD1223Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:25:3156,97
7ZA1324Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:25:3356,61
8ZB153Koubová MarcelaRybník8000:27:3737,07
9ZD174Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:28:0632,44
10ZB2018Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:398,04
11ZD2126Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:34:513,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód