Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

10 jarních kilometrů

16.3.2019, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 10 jarních kilometrů
  • datum konání: 16.3.2019
  • zobrazeno již 405x
  • místo konání: hřiště, Kunčina u Moravské Třebové
  • GPS: 49.7951267N, 16.6386358E
  • pořadatel: AK Slovan Moravská Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Fotbalový stadion v Kunčině u Moravské Třebové
15:00 hodin

Přihlášky

na místě od 13:00 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Povrch: převážně asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Matuška
tel. 775 348 621

Internetové stránky

http://www.desetjarnichkm.cz/

E-mailová adresa

jarda24.m@gmail.com

Mapa konání závodu

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2013 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1351Klapka VojtěchSK Lvíček Pardubice1400:00:01-
2C15104Zeman Dominik-1400:00:01-
3C17103Kopřiva Ondřejneregistrován1500:00:01-
4C12366Motl Kryštofneregistrován1500:00:01-
5C12455Kubín Filipneregistrován1700:00:01-
5C124105Vacek MartinDlouhá Třebová1500:00:01-
Děvčata r. 2013 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11117Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:01-
2D12246Klusoňová Jolana-1300:00:01-
3D12450Klapková Anežkaneregistrována1600:00:01-
3D12452Malachová Terezaneregistrována1500:00:01-
3D12453Matrasová Terezaneregistrována1500:00:01-
3D124125Holubovská Terezaneregistrována1400:00:01-
Nejmladší žáci r. 2010-2012 (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2754Matras Davidneregistrován1200:00:01-
1C27110Kaláb Matyáš-1000:00:01-
1C27107Schuster JanPohledy1100:00:01-
1C27113Juhás Andréneregistrován1000:00:01-
1C27112Přívratský Petrneregistrován1200:00:01-
1C27124Pokorný Janneregistrován1100:00:01-
1C27129Šimon Sebastián-1200:00:01-
1C27131Kolbábek Kryštof-1200:00:01-
Nejmladší žákyně r. 2010-2012 (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21116Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:01-
2D23108Václavíková DitaAK Moravská Třebová1000:00:01-
3D25115Kalousková TerezaAK Slovan Moravská Třebová1000:00:01-
4D2747Klusoňová Vendulaatletika TJ Svitavy1100:00:01-
4D2748Skalická NelaActivity Lanškroun1100:00:01-
4D27120Kalábová NatálieAK Moravská Třebová1100:00:01-
4D27123Přívratská Terezaneregistrována1000:00:01-
4D27126Kriklová LenkaAK Moravská Třebová1000:00:01-
4D27109Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:00:01-
Mladší žáci r. 2007-2009 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M38127Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:03:21-
2M31045Šmíd Vojtěchneregistrován0800:03:43-
3M313130Šimon Radovan-0900:04:10-
4M315114Juhás Niconeregistrován0900:05:06-
Mladší žákyně r. 2007-2009 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z39121Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:34-
2Z311118Skalická NikolAtletika Lanškroun0700:03:44-
3Z312111Urbánková EvaAK Moravská Třebová0800:04:04-
4Z314112Knollová Lenkaneregistrována0800:04:40-
Starší žáci r. 2004-2006 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41106Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:02:49-
2M42101Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:02:54-
3M43102Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:02:58-
4M45128Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:17-
5M4656Malach Miroslavneregistrován0400:03:20-
Starší žákyně r. 2004-2006 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4421Dolečková LucieAK Moravská Třebová0500:03:15-
2Z4711Koblovská VeronikaAK Moravská Třebová0500:03:21-
Dorostenci r. 2002-2003 (trať 1,6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenky r. 2002-2003 (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51119Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:07:31-
Junioři 18-19 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ26110Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:41:24109,54
2MJ40112Kaláb PatrikTJ Sokol Kunčina0100:44:1096,81
3MJ45111Hájek MartinŽamberk0100:44:5293,65
4MJ7317Langr Adamneregistrován0300:51:1464,32
5MJ91130Jansa FilipBT Junior0200:57:2835,68
6MJ9270Pastýř ŠtěpánStaré Město0300:57:3235,33
Juniorky 18-19 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ8993Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:56:29103,53
2ZJ9629Šlížová Barbora-0000:58:3096,47
Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA135Zimola PetrTJ Nové Město na Moravě9000:34:23101,84
2MA2135Jor MartinRunsport team8700:34:30101,19
3MA439Pešek PavelLitomyšl9000:35:1496,97
4MA6118Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:36:1091,56
5MA77Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:37:1785,16
6MA828Kramář MichalTJ Sokol Janov9500:37:2684,32
7MA1057Novák JosefHorní Čermná9700:37:4882,15
8MA1323Kubišta MichalRCR Bikes9000:38:4676,64
9MA1460Motl LiborHněvkov8400:38:5375,96
10MA1583Berka JakubAK Moravská Třebová8800:38:5575,74
11MA16115Štábl Martinneregistrován8600:38:5975,37
12MA17114Štábl Jiříneregistrován8600:39:0075,26
13MA19136Mizerák RadekRunsport team8800:39:1673,75
14MA2091Nárovec JiříAK Moravská Třebová9000:39:2373,02
15MA2173Ptáček JakubAnenská Studánka9600:39:3472,02
16MA221Janků JiříAK Moravská Třebová8700:39:3871,58
17MA2319Klička OndřejPrvní krok8800:39:5869,67
18MA2718Bárta AdamAK Moravská Třebová9200:41:4859,07
19MA2879Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:41:5158,80
20MA2998Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:42:0757,29
21MA3194Švanda LadislavSokol Kunčina8000:42:3854,31
22MA3467Strouhal LuděkMoravská Třebová8400:43:2849,53
23MA386Kobelka MartinMoravská Třebová9700:44:0745,81
24MA43139Lopour MiroslavFenix Tým8800:44:4841,87
25MA44146Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:44:4841,84
26MA5089Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:46:1333,67
27MA56125Dopita VáclavBike Club Svitavy9900:48:1122,33
28MA5712Janků ŠtěpánBuřtíci9700:48:1222,21
29MA5916Zapletal Jakubneregistrován9100:48:5617,99
30MA6131Langer Milanneregistrován8000:49:1016,62
31MA63103Urbášek Karelneregistrován9500:49:5612,22
32MA6538Hanousek JiříRoad Racing Podorlicko8800:50:1010,89
33MA70120Vrba Lukᚊneci v běhu8500:50:546,71
34MA7120Vymlátil Zdeněkneregistrován8200:50:556,58
35MA76126Pavlík JakubMoravská Třebová9900:51:523,00
36MA78144Mašín Jaroslavneregistrován8500:52:303,00
37MA8324Havlík MichaelAKMTR8800:54:203,00
38MA84122Krejčí JakubBK Záchytka Moravská Třebová8900:54:343,00
39MA100148Tmej Michalneregistrován8901:01:503,00
40MA10372Sedlák Jakubneregistrován8701:06:213,00
-MA-34Pálka Jiříneregistrován92DNF-
-MA-4Kobelka MichalMoravská Třebová87DNF-
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3117Hejl RadekLetohrad7200:35:03106,12
2MB5101Benko JanLitomyšl7400:35:30103,61
3MB11121Nováček PetrKunčina7900:37:5590,27
4MB2430Pittner RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL7400:40:3075,96
5MB2574Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:41:1671,68
6MB37132Polák TomášP.V.O.7200:44:0556,11
7MB472Vacek JiříDlouhá Třebová7700:45:1050,15
8MB5342Klapka MiroslavSK Lvíček Pardubice7000:47:0439,62
9MB5590Pospíšil Janneregistrován 00:47:2837,38
10MB6037Schuster Jan-7700:49:0828,22
11MB67129Jansa PetrBT Junior7600:50:3520,17
12MB72141Dvořák LiborGladiator Race7400:51:1216,70
13MB9092Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:56:293,00
14MB93107Maivald Robertneregistrován7600:58:043,00
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC915Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:39110,69
2MC18127Moravčík ZdeněkAC Moravská Slavia6200:39:08103,27
3MC3071Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:3386,04
4MC41100Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:44:1677,42
5MC48149Onderka AloisLipenští draci6900:45:1072,89
6MC69116Juda JiříKočičky6400:50:4744,66
7MC10444Krátký JosefHvězda Pardubice6501:18:453,00
Muži D 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3675Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:59114,09
2MD6897Ráb PavelČeská Třebová5200:50:3985,91
Muži E 70 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME79140Krumer MiroslavMK Ostrov4900:52:33121,34
2ME101134Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:05:0678,66
Ženy A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA33124Otevřelová KristýnaColumbia Montrail8700:43:04104,61
2ZA395Svobodová TerezaSpartak Praha 49900:44:0799,84
3ZA46138Reslová HanaFenix Team9300:45:0495,55
4ZA5440Kotěrová LucieLuková9000:47:1685,61
5ZA5861Průšová RadkaTJ Svitavy9600:48:2580,34
6ZA6299Rábová MartinaČeská Třebová9200:49:3475,15
7ZA6686Bekeová Veronika-8800:50:2071,68
8ZA7588Vaňková KarolínaAtletika Svitavy8900:51:4065,58
9ZA77128Hlavatá JanaMladějov9600:51:5364,61
10ZA8187Šmídová Terezaneregistrována8900:54:1354,03
11ZA8225Jarošová Zuzananeregistrována8900:54:2053,53
12ZA8533Judová Anetaneregistrována9100:54:4251,86
13ZA9681Jiroušová Aneta-9900:58:3034,58
14ZA99147Pelikánová Kateřinaneregistrována9301:00:4624,29
-ZA-3Norocelová EvaSRTG Česká Třebová87DNF-
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB11123Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:37:55123,37
2ZB3569Kriklová AlenaJaroměřice7900:43:4995,87
3ZB52102Benková RomanaLitomyšl7800:47:0380,76
4ZB74142Dostálová Evaneregistrována7800:51:1761,08
5ZB8076Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:53:2451,20
6ZB93108Maivaldová ŠárkaKoclířov7800:58:0429,46
7ZB9868North Petraneregistrována7600:58:5825,25
-ZB-63Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77DNF-
Ženy C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3236Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:42:44107,32
2ZC42133Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:3299,20
3ZC4943Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:45:4893,49
4ZC5122Dulajová Dagmarneregistrována7400:46:3889,73
5ZC86119Rachidová YvonaMoravská Třebová6600:55:3949,08
6ZC8764Truhlářová KateřinaMoravská Třebová7400:55:4648,52
Ženy D 55 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6432Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:50:04117,29
2ZD8862Vojtková Marieneregistrována6100:56:1794,60
3ZD9326Vymlátilová MarieNová Ves - Kunčina6100:58:0488,11
4ZD10282Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:06:0358,94
HOBBY - Muži (trať 3,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M180Papežík Matěj-0100:13:52-
2M2102Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:15:00-
2M2101Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:15:00-
4M410Koblovský JakubAK Moravská Třebová0500:15:05-
5M5104Sedlický Petrneregistrován7800:15:29-
6M641Klusoň OldřichDannyho smečka8000:16:42-
7M7113Kaláb JaroslavKunčina6900:16:50-
8M1213Kopřiva Milošneregistrován9100:20:02-
9M1385Matušák Tomáš-9900:20:24-
10M15109Tichý Alešneregistrován8000:21:14-
11M248Přibyl Jaroslavneregistrován6900:22:49-
Trať 1,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51119Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:07:31-
Trať 3,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M180Papežík Matěj-0100:13:52-
2M2102Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:15:00-
2M2101Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:15:00-
4M410Koblovský JakubAK Moravská Třebová0500:15:05-
5M5104Sedlický Petrneregistrován7800:15:29-
6M641Klusoň OldřichDannyho smečka8000:16:42-
7M7113Kaláb JaroslavKunčina6900:16:50-
1Ž821Dolečková LucieAK Moravská Třebová0500:17:14-
2Ž911Koblovská VeronikaAK Moravská Třebová0500:17:20-
3Ž1078Pařízková Magdalenaneregistrována9700:19:04-
4Ž11131Hauptová Kristýnaneregistrována9700:20:01-
8M1213Kopřiva Milošneregistrován9100:20:02-
9M1385Matušák Tomáš-9900:20:24-
5Ž1496Popelková Hananeregistrována8100:21:13-
10M15109Tichý Alešneregistrován8000:21:14-
6Ž16108Václavíková DitaAK Moravská Třebová1000:21:17-
7Ž1784Matušáková Veronika-9700:21:23-
8Ž18120Kalábová NatálieAK Moravská Třebová1100:21:27-
9Ž19115Kalousková TerezaAK Slovan Moravská Třebová1000:21:44-
10Ž2077Václavíková ZuzanaAK Slovan Moravská Třebová8000:21:54-
11Ž2195Křivánková Lubomíraneregistrována7900:22:03-
12Ž22137Sekyrová JanaSvitavy6300:22:11-
13Ž23145Dvořáková Denisaneregistrována9300:22:25-
11M248Přibyl Jaroslavneregistrován6900:22:49-
14Ž249Přibylová Miloslavaneregistrována7100:22:49-
15Ž2614Hovorková Nikolaneregistrována9200:23:19-
16Ž2727Halvová Lucieneregistrována9500:23:19-
17Ž28143Baslerová Pavlínahohoho6300:26:21-
18Ž29106Báčová Lenkaneregistrována7000:28:21-
18Ž29109Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:28:21-
18Ž29105Valachová Monikaneregistrována8200:28:21-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA135Zimola PetrTJ Nové Město na Moravě9000:34:23101,84
2MA2135Jor MartinRunsport team8700:34:30101,19
1MB3117Hejl RadekLetohrad7200:35:03106,12
3MA439Pešek PavelLitomyšl9000:35:1496,97
2MB5101Benko JanLitomyšl7400:35:30103,61
4MA6118Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:36:1091,56
5MA77Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:37:1785,16
6MA828Kramář MichalTJ Sokol Janov9500:37:2684,32
1MC915Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:39110,69
7MA1057Novák JosefHorní Čermná9700:37:4882,15
3MB11121Nováček PetrKunčina7900:37:5590,27
1ZB11123Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:37:55123,37
8MA1323Kubišta MichalRCR Bikes9000:38:4676,64
9MA1460Motl LiborHněvkov8400:38:5375,96
10MA1583Berka JakubAK Moravská Třebová8800:38:5575,74
11MA16115Štábl Martinneregistrován8600:38:5975,37
12MA17114Štábl Jiříneregistrován8600:39:0075,26
2MC18127Moravčík ZdeněkAC Moravská Slavia6200:39:08103,27
13MA19136Mizerák RadekRunsport team8800:39:1673,75
14MA2091Nárovec JiříAK Moravská Třebová9000:39:2373,02
15MA2173Ptáček JakubAnenská Studánka9600:39:3472,02
16MA221Janků JiříAK Moravská Třebová8700:39:3871,58
17MA2319Klička OndřejPrvní krok8800:39:5869,67
4MB2430Pittner RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL7400:40:3075,96
5MB2574Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:41:1671,68
1MJ26110Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:41:24109,54
18MA2718Bárta AdamAK Moravská Třebová9200:41:4859,07
19MA2879Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:41:5158,80
20MA2998Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:42:0757,29
3MC3071Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:3386,04
21MA3194Švanda LadislavSokol Kunčina8000:42:3854,31
1ZC3236Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:42:44107,32
1ZA33124Otevřelová KristýnaColumbia Montrail8700:43:04104,61
22MA3467Strouhal LuděkMoravská Třebová8400:43:2849,53
2ZB3569Kriklová AlenaJaroměřice7900:43:4995,87
1MD3675Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:59114,09
6MB37132Polák TomášP.V.O.7200:44:0556,11
23MA386Kobelka MartinMoravská Třebová9700:44:0745,81
2ZA395Svobodová TerezaSpartak Praha 49900:44:0799,84
2MJ40112Kaláb PatrikTJ Sokol Kunčina0100:44:1096,81
4MC41100Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:44:1677,42
2ZC42133Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:3299,20
24MA43139Lopour MiroslavFenix Tým8800:44:4841,87
25MA44146Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:44:4841,84
3MJ45111Hájek MartinŽamberk0100:44:5293,65
3ZA46138Reslová HanaFenix Team9300:45:0495,55
7MB472Vacek JiříDlouhá Třebová7700:45:1050,15
5MC48149Onderka AloisLipenští draci6900:45:1072,89
3ZC4943Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:45:4893,49
26MA5089Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:46:1333,67
4ZC5122Dulajová Dagmarneregistrována7400:46:3889,73
3ZB52102Benková RomanaLitomyšl7800:47:0380,76
8MB5342Klapka MiroslavSK Lvíček Pardubice7000:47:0439,62
4ZA5440Kotěrová LucieLuková9000:47:1685,61
9MB5590Pospíšil Janneregistrován 00:47:2837,38
27MA56125Dopita VáclavBike Club Svitavy9900:48:1122,33
28MA5712Janků ŠtěpánBuřtíci9700:48:1222,21
5ZA5861Průšová RadkaTJ Svitavy9600:48:2580,34
29MA5916Zapletal Jakubneregistrován9100:48:5617,99
10MB6037Schuster Jan-7700:49:0828,22
30MA6131Langer Milanneregistrován8000:49:1016,62
6ZA6299Rábová MartinaČeská Třebová9200:49:3475,15
31MA63103Urbášek Karelneregistrován9500:49:5612,22
1ZD6432Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:50:04117,29
32MA6538Hanousek JiříRoad Racing Podorlicko8800:50:1010,89
7ZA6686Bekeová Veronika-8800:50:2071,68
11MB67129Jansa PetrBT Junior7600:50:3520,17
2MD6897Ráb PavelČeská Třebová5200:50:3985,91
6MC69116Juda JiříKočičky6400:50:4744,66
33MA70120Vrba Lukᚊneci v běhu8500:50:546,71
34MA7120Vymlátil Zdeněkneregistrován8200:50:556,58
12MB72141Dvořák LiborGladiator Race7400:51:1216,70
4MJ7317Langr Adamneregistrován0300:51:1464,32
4ZB74142Dostálová Evaneregistrována7800:51:1761,08
8ZA7588Vaňková KarolínaAtletika Svitavy8900:51:4065,58
35MA76126Pavlík JakubMoravská Třebová9900:51:523,00
9ZA77128Hlavatá JanaMladějov9600:51:5364,61
36MA78144Mašín Jaroslavneregistrován8500:52:303,00
1ME79140Krumer MiroslavMK Ostrov4900:52:33121,34
5ZB8076Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:53:2451,20
10ZA8187Šmídová Terezaneregistrována8900:54:1354,03
11ZA8225Jarošová Zuzananeregistrována8900:54:2053,53
37MA8324Havlík MichaelAKMTR8800:54:203,00
38MA84122Krejčí JakubBK Záchytka Moravská Třebová8900:54:343,00
12ZA8533Judová Anetaneregistrována9100:54:4251,86
5ZC86119Rachidová YvonaMoravská Třebová6600:55:3949,08
6ZC8764Truhlářová KateřinaMoravská Třebová7400:55:4648,52
2ZD8862Vojtková Marieneregistrována6100:56:1794,60
1ZJ8993Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:56:29103,53
13MB9092Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:56:293,00
5MJ91130Jansa FilipBT Junior0200:57:2835,68
6MJ9270Pastýř ŠtěpánStaré Město0300:57:3235,33
6ZB93108Maivaldová ŠárkaKoclířov7800:58:0429,46
3ZD9326Vymlátilová MarieNová Ves - Kunčina6100:58:0488,11
14MB93107Maivald Robertneregistrován7600:58:043,00
13ZA9681Jiroušová Aneta-9900:58:3034,58
2ZJ9629Šlížová Barbora-0000:58:3096,47
7ZB9868North Petraneregistrována7600:58:5825,25
14ZA99147Pelikánová Kateřinaneregistrována9301:00:4624,29
39MA100148Tmej Michalneregistrován8901:01:503,00
2ME101134Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:05:0678,66
4ZD10282Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:06:0358,94
40MA10372Sedlák Jakubneregistrován8701:06:213,00
7MC10444Krátký JosefHvězda Pardubice6501:18:453,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA135Zimola PetrTJ Nové Město na Moravě9000:34:23101,49
2MA2135Jor MartinRunsport team8700:34:30100,83
3MB3117Hejl RadekLetohrad7200:35:0397,68
4MA439Pešek PavelLitomyšl9000:35:1496,61
5MB5101Benko JanLitomyšl7400:35:3095,06
6MA6118Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:36:1091,19
7MA77Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:37:1784,78
8MA828Kramář MichalTJ Sokol Janov9500:37:2683,93
9MC915Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:3982,62
10MA1057Novák JosefHorní Čermná9700:37:4881,76
11MB11121Nováček PetrKunčina7900:37:5581,14
12MA1323Kubišta MichalRCR Bikes9000:38:4676,24
13MA1460Motl LiborHněvkov8400:38:5375,56
14MA1583Berka JakubAK Moravská Třebová8800:38:5575,34
15MA16115Štábl Martinneregistrován8600:38:5974,96
16MA17114Štábl Jiříneregistrován8600:39:0074,86
17MC18127Moravčík ZdeněkAC Moravská Slavia6200:39:0874,11
18MA19136Mizerák RadekRunsport team8800:39:1673,35
19MA2091Nárovec JiříAK Moravská Třebová9000:39:2372,61
20MA2173Ptáček JakubAnenská Studánka9600:39:3471,61
21MA221Janků JiříAK Moravská Třebová8700:39:3871,17
22MA2319Klička OndřejPrvní krok8800:39:5869,26
23MB2430Pittner RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL7400:40:3066,21
24MB2574Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:41:1661,74
25MJ26110Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:41:2460,96
26MA2718Bárta AdamAK Moravská Třebová9200:41:4858,64
27MA2879Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:41:5158,36
28MA2998Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:42:0756,85
29MC3071Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:42:3354,32
30MA3194Švanda LadislavSokol Kunčina8000:42:3853,87
31MA3467Strouhal LuděkMoravská Třebová8400:43:2849,08
32MD3675Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:5946,07
33MB37132Polák TomášP.V.O.7200:44:0545,50
34MA386Kobelka MartinMoravská Třebová9700:44:0745,35
35MJ40112Kaláb PatrikTJ Sokol Kunčina0100:44:1044,98
36MC41100Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:44:1644,43
37MA43139Lopour MiroslavFenix Tým8800:44:4841,41
38MA44146Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:44:4841,38
39MJ45111Hájek MartinŽamberk0100:44:5241,01
40MB472Vacek JiříDlouhá Třebová7700:45:1039,28
41MC48149Onderka AloisLipenští draci6900:45:1039,22
42MA5089Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:46:1333,20
43MB5342Klapka MiroslavSK Lvíček Pardubice7000:47:0428,29
44MB5590Pospíšil Janneregistrován00:47:2825,95
45MA56125Dopita VáclavBike Club Svitavy9900:48:1121,83
46MA5712Janků ŠtěpánBuřtíci9700:48:1221,72
47MA5916Zapletal Jakubneregistrován9100:48:5617,48
48MB6037Schuster Jan-7700:49:0816,38
49MA6131Langer Milanneregistrován8000:49:1016,11
50MA63103Urbášek Karelneregistrován9500:49:5611,71
51MA6538Hanousek JiříRoad Racing Podorlicko8800:50:1010,37
52MB67129Jansa PetrBT Junior7600:50:357,99
53MD6897Ráb PavelČeská Třebová5200:50:397,59
54MC69116Juda JiříKočičky6400:50:476,81
55MA70120Vrba Lukᚊneci v běhu8500:50:546,18
56MA7120Vymlátil Zdeněkneregistrován8200:50:556,05
57MB72141Dvořák LiborGladiator Race7400:51:124,36
58MJ7317Langr Adamneregistrován0300:51:144,20
59MA76126Pavlík JakubMoravská Třebová9900:51:523,00
60MA78144Mašín Jaroslavneregistrován8500:52:303,00
61ME79140Krumer MiroslavMK Ostrov4900:52:333,00
62MA8324Havlík MichaelAKMTR8800:54:203,00
63MA84122Krejčí JakubBK Záchytka Moravská Třebová8900:54:343,00
64MB9092Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:56:293,00
65MJ91130Jansa FilipBT Junior0200:57:283,00
66MJ9270Pastýř ŠtěpánStaré Město0300:57:323,00
67MB93107Maivald Robertneregistrován7600:58:043,00
68MA100148Tmej Michalneregistrován8901:01:503,00
69ME101134Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:05:063,00
70MA10372Sedlák Jakubneregistrován8701:06:213,00
71MC10444Krátký JosefHvězda Pardubice6501:18:453,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB11123Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:37:55116,14
2ZC3236Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:42:4492,74
3ZA33124Otevřelová KristýnaColumbia Montrail8700:43:0491,12
4ZB3569Kriklová AlenaJaroměřice7900:43:4987,53
5ZA395Svobodová TerezaSpartak Praha 49900:44:0786,01
6ZC42133Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:3284,01
7ZA46138Reslová HanaFenix Team9300:45:0481,43
8ZC4943Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:45:4877,86
9ZC5122Dulajová Dagmarneregistrována7400:46:3873,82
10ZB52102Benková RomanaLitomyšl7800:47:0371,80
11ZA5440Kotěrová LucieLuková9000:47:1670,80
12ZA5861Průšová RadkaTJ Svitavy9600:48:2565,17
13ZA6299Rábová MartinaČeská Třebová9200:49:3459,62
14ZD6432Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:50:0457,18
15ZA6686Bekeová Veronika-8800:50:2055,92
16ZB74142Dostálová Evaneregistrována7800:51:1751,32
17ZA7588Vaňková KarolínaAtletika Svitavy8900:51:4049,39
18ZA77128Hlavatá JanaMladějov9600:51:5348,36
19ZB8076Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:53:2441,03
20ZA8187Šmídová Terezaneregistrována8900:54:1337,04
21ZA8225Jarošová Zuzananeregistrována8900:54:2036,51
22ZA8533Judová Anetaneregistrována9100:54:4234,73
23ZC86119Rachidová YvonaMoravská Třebová6600:55:3930,10
24ZC8764Truhlářová KateřinaMoravská Třebová7400:55:4629,50
25ZD8862Vojtková Marieneregistrována6100:56:1727,03
26ZJ8993Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:56:2926,09
27ZD9326Vymlátilová MarieNová Ves - Kunčina6100:58:0418,40
27ZB93108Maivaldová ŠárkaKoclířov7800:58:0418,40
29ZJ9629Šlížová Barbora-0000:58:3016,25
29ZA9681Jiroušová Aneta-9900:58:3016,25
31ZB9868North Petraneregistrována7600:58:5814,01
32ZA99147Pelikánová Kateřinaneregistrována9301:00:465,25
33ZD10282Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:06:033,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód