Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh za břehem

17.3.2019, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh za břehem
  • datum konání: 17.3.2019
  • zobrazeno již 325x
  • místo konání: Zábřeh, Gymnázium
  • GPS: 49.8809322N, 16.8769283E
  • pořadatel: Atletika Zábřeh

Sociální sítě

Místo konání

Zábřeh, Gymnázium
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:40 do 9:40 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 7,05 km
Převýšení: 38 m
rovina, 1 mírné stoupání, převážně asfalt, zčásti šotolina

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mgr. Josef Zika
tel. 731 709 288

Internetové stránky

http://www.atletika-zabreh.cz

E-mailová adresa

zika71@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,055 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ732Ristovský JanTJ Šumperk0000:24:57107,17
2MJ8276Bednarský VáclavKolovna0100:25:04106,27
3MJ27272Patterman ProkopKVS Šumperk0300:27:3786,56
4MJ65271Hecl FrantišekKVS Šumperk0200:30:5660,93
5MJ89280Pátek VítězslavZábřeh0300:33:3140,96
6MJ9811Kroul JosefAtletika Zábřeh0000:35:0528,85
7MJ104278Hýbl PavelAtletika Zábřeh0700:35:2326,53
8MJ132281Šperlich JanKVS Šumperk0400:39:073,00
9MJ157277Šíp DominikZábřeh0100:53:403,00
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,055 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ55301Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:30:18117,50
2ZJ85335Kobzová KristýnaOCR Runners Šumperk0000:33:00101,24
3ZJ115328Slámová DenisaSlávia Praha0000:36:1981,26
4ZJ139303Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:39:3261,89
5ZJ147302Heclová MarieKVS Šumperk0400:41:5147,93
Muži A 20-39 let (trať 7,055 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Janů JanMizuno9300:23:00103,28
2MA221Timko MartinASK Slavia Praha9400:23:2699,57
3MA31Jílek OndřejKVS Šumperk9900:23:4397,15
4MA42Křivohlávek TomášSalomon/Suunto9500:23:5695,30
5MA529Bednarský VojtěchTJ Šumperk9700:24:3589,74
6MA917Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:25:0984,89
7MA1026Nechvíl PetrAC Choceň9100:25:1584,03
8MA113Málek Jiříkosteljinak.cz8200:25:2882,18
9MA1223Kostecký JanTJ Šumperk9100:25:3980,61
10MA1324Kostecký TomášTJ Šumperk9700:25:5178,90
11MA1419Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:25:5977,76
12MA1510Jílek JakubKVS Šumperk9200:26:1275,91
13MA1648Kechrt TomášPrime sport8100:26:1575,48
14MA1718Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:26:2074,77
15MA1853Planička JiříLitovel8800:26:3173,20
16MA1954Hýbl JaroslavDimpex Kosov9300:26:3472,77
17MA2043Holec RadekZábřeh9900:26:5070,49
18MA225Pumprla RostislavSK Salith sport8500:27:0168,92
19MA2328Sléžka MichalAtletika Zábřeh8300:27:0268,78
20MA2459Král VáclavSeverka Šumperk8200:27:2066,22
21MA2557Vepřek JarmilRuda8800:27:2465,65
22MA2813Bernard MikulášTJ Šumperk9800:27:3863,65
23MA2937Motl LiborHněvkov8400:27:4362,94
24MA307Rajnošek ZdeněkŠumperk8500:27:5760,94
25MA3552Šilberský MartinLitovel8800:28:2257,38
26MA4146Knápek JanKK Klub8600:29:0251,67
27MA4233Benda OndřejÚsov8300:29:0351,53
28MA4742Genčur RomanŠumperk8700:29:4445,69
29MA5247Lolek MichalTJ Sokol Troubelice8800:30:0942,12
30MA5616Ženčák JakubŠumperk8800:30:1940,70
31MA6134Hejtmánek JanŠumperk8900:30:4437,13
32MA6244Přibyl JosefPostřelmov8200:30:5335,85
33MA6736Unzeitig LubomírKobylnice8400:31:0933,57
34MA7115Strakoš JaroslavZábřeh8600:31:4828,01
35MA7238Babnič Jakub-8800:31:5427,16
36MA7327Doubrava TomášKosov9000:32:0725,30
37MA7625Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov8600:32:1424,31
38MA7939Rousek JiříMohelnice8500:32:2023,45
39MA8040Vepřek MartinOCR Runners Šumperk9000:32:2622,59
40MA8358Chamlar LukášZábřeh8800:32:4819,46
41MA8755Koutný JiříZábřeh8600:33:1216,04
42MA8812Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:33:2614,04
43MA9350Minář RadekAC Horní Studénky8100:34:038,77
44MA9651Hýbl ZdeněkZábřeh8000:34:533,00
45MA9845Kříž Tomᚊumperk8300:35:053,00
46MA10341Šperlich AdamOCR Runners Šumperk9900:35:173,00
47MA10635Přemyslovský JanŠumperk8500:35:433,00
48MA11056Kulhaj VáclavBludov8700:35:443,00
49MA114333Horká BarboraOCR Runners Šumperk9400:36:103,00
50MA11614Kučírek LukášChromeč8800:36:393,00
51MA12620Novotný MichalZábřeh9100:38:043,00
52MA13122Válek RadimZábřeh8100:39:063,00
53MA13449Rýznar MarekAC Horní Studénky8100:39:123,00
Muži B 40-49 let (trať 7,055 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6139Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:24:43112,63
2MB21131Žouželka TomášZábřeh7600:26:5196,46
3MB26147Frydrych TomášZábřeh7700:27:3590,90
4MB31132Zákravský MichalŠumperk7400:27:5888,00
5MB36123Hecl MilošKVS Šumperk7600:28:3083,95
6MB37127Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:28:4082,69
7MB38153Brückner MiroslavHoral Šumperk7900:28:4981,55
8MB39129Doležal MilanHoral Šumperk7200:28:5181,30
9MB40128Doležal JaromírPřeklady Hrochová7400:28:5780,54
10MB44137Giesel LiborSKP Šumperk7300:29:1977,76
11MB45142Sedláček JiříŠumperk7900:29:3475,87
12MB48141Odložil PetrHrabová7800:29:4674,35
13MB50144Miča PetrSDH Bratrušov7900:30:0072,58
14MB53136Kamlar MarekOCR Runners Šumperk7900:30:1570,69
15MB57140Badal StanislavSKP Šumperk7800:30:2070,06
16MB60146Křivohlávek PavelNový Malín7000:30:3967,66
17MB64126Mach MartinOCR Runners Šumperk7400:30:5565,63
18MB66145Horníček MojmírBohdíkov7600:30:5765,38
19MB68151Cveček MartinTraceur Šumperk7400:31:1563,11
20MB75148Kabourek TomášFortex Ski Mor. Beroun7700:32:1355,78
21MB84138Kessler JiříŠtědrý běh7300:32:5250,85
22MB86133Konrád JosefHoral Šumperk7800:33:0649,08
23MB91134Pražák RostlislavŠumperk7300:33:5343,15
24MB106143Šimek PetrKolšov7300:35:4329,25
25MB110152Sýkora JanParapety RS7800:35:4429,12
26MB112149Hobler MilošLeština7100:35:5028,36
27MB113135Urbášek DanielMohelnice7300:35:5427,86
28MB125130Müller MarekZábřeh7800:37:5612,44
29MB135150Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:39:133,00
Muži C 50-59 let (trať 7,055 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC32197Holický MilanPardubice6500:28:06104,03
2MC33195Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis6400:28:09103,68
3MC49193Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:29:4792,29
4MC51194Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:30:0590,20
5MC54192Souček JanKVS Šumperk6500:30:1688,92
6MC58200Šmíd FrantišekSTF Šumperk6000:30:2288,22
7MC102201Gronych RadekKomňátka6700:35:1454,28
8MC106205Květoň VladimírKVS Šumperk6800:35:4350,91
9MC119203Waniek PetrWaniek květiny6200:37:0341,61
10MC122198Vondruška BohuslavŠumperk6300:37:2838,71
11MC127199Novotný PetrZábřeh6700:38:0634,29
12MC141204Vařeka StanislavHojná účast6900:40:0620,34
13MC154202Kindl Zdeněk-6700:46:073,00
14MC155196Krátký JosefHvězda Pardubice6500:48:403,00
Muži D 60-69 let (trať 7,055 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD43241Knápek LubomírLK Šumperk5900:29:10108,04
2MD46246Pur VáclavŠumperk5500:29:41104,64
3MD78243Smolicha JosefNový Malín5600:32:1987,31
4MD82245Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:32:4085,01
5MD97244Batěk MiroslavHrabišín5400:35:0369,32
Muži E 70 let a starší (trať 7,055 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME120264Krumer MiroslavMK Ostrov4900:37:09114,15
2ME144263Stejskal AntonínVíno Karabina4900:40:4596,14
3ME148266Pikal KarelKVS Olomouc4900:42:0289,72
4ME150262Jelínek MatějČernilov4200:42:4586,13
5ME153267Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:45:0974,12
6ME157265Šíp JiříZábřeh4800:53:4031,52
Ženy A 20-34 let (trať 7,055 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA63329Bednarská VeronikaTJ Šumperk9700:30:54109,26
2ZA80324Drábková VeronikaOCR Runners Šumperk9600:32:2699,79
3ZA90336Štýbnarová RadkaZábřeh8600:33:5290,95
4ZA92321Křížová TerezaŠumperk8700:33:5690,53
5ZA117327Strakošová VendulaZábřeh9000:36:5172,53
6ZA121326Ženčáková BarboraŠumperk8800:37:2668,93
7ZA133334Buiová AndreaKVS Šumperk9000:39:1058,23
8ZA138332Pinkavová Andrea-8600:39:3056,17
9ZA140331Swiderová VeronikaPodanky9200:39:4155,04
10ZA146337Paclíková Kateřina-9100:41:3942,90
11ZA151330Buziová SabinaPodanky9400:43:1533,02
Ženy B 35-49 let (trať 7,055 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB34349Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:14111,99
2ZB59353Fabová SylvaLanškroun7900:30:2797,23
3ZB69341Kesslerová SylvaŠtědrý běh7500:31:2590,79
4ZB70350Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:31:31107,34
5ZB74360Grozmanová LucieŠumperk8300:32:1085,79
6ZB94363Ottová LenkaOttlens7000:34:2289,91
7ZB95345Kabourková PetraFortex Ski Mor. Beroun7700:34:3070,26
8ZB100342Krčová MartinaKVS Šumperk7200:35:1384,72
9ZB105359Daňková VladěnaŠumperk8100:35:3862,71
10ZB106352Lounová Markéta-7600:35:4362,15
11ZB118354Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:36:5454,27
12ZB123356Oplatková KateřinaVikýřovice7600:37:3949,28
13ZB124348Koubová MarcelaRybník8000:37:4248,95
14ZB127346Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:38:0646,28
15ZB130358Berková KatarínaTJ Šumperk8100:38:3343,29
16ZB136362Macková HanaBratrušov8300:39:2537,51
17ZB142351Urbanová Věra-8000:40:0932,63
18ZB143357Smolichová Jana-7100:40:1054,46
19ZB149361Kušíková KateřinaŠumperk8400:42:3416,54
Ženy C 50-59 let (trať 7,055 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC77384Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:32:16102,75
2ZC100381Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:35:13112,95
3ZC129383Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:38:2096,40
4ZC136382Vojáčková BlankaNový Malín6100:39:2590,65
5ZC152385Nechvílová MiroslavaChoceň6000:44:5161,79
Ženy D 60 let a starší (trať 7,055 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD145391Vykydalová BlankaRychlé šipky Šumperk5600:41:0082,24
2ZD156392Jelínková MagdalenaČernilov4500:49:2137,89
Trať 7,055 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Janů JanMizuno9300:23:00103,28
2MA221Timko MartinASK Slavia Praha9400:23:2699,57
3MA31Jílek OndřejKVS Šumperk9900:23:4397,15
4MA42Křivohlávek TomášSalomon/Suunto9500:23:5695,30
5MA529Bednarský VojtěchTJ Šumperk9700:24:3589,74
1MB6139Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:24:43112,63
1MJ732Ristovský JanTJ Šumperk0000:24:57107,17
2MJ8276Bednarský VáclavKolovna0100:25:04106,27
6MA917Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:25:0984,89
7MA1026Nechvíl PetrAC Choceň9100:25:1584,03
8MA113Málek Jiříkosteljinak.cz8200:25:2882,18
9MA1223Kostecký JanTJ Šumperk9100:25:3980,61
10MA1324Kostecký TomášTJ Šumperk9700:25:5178,90
11MA1419Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:25:5977,76
12MA1510Jílek JakubKVS Šumperk9200:26:1275,91
13MA1648Kechrt TomášPrime sport8100:26:1575,48
14MA1718Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:26:2074,77
15MA1853Planička JiříLitovel8800:26:3173,20
16MA1954Hýbl JaroslavDimpex Kosov9300:26:3472,77
17MA2043Holec RadekZábřeh9900:26:5070,49
2MB21131Žouželka TomášZábřeh7600:26:5196,46
18MA225Pumprla RostislavSK Salith sport8500:27:0168,92
19MA2328Sléžka MichalAtletika Zábřeh8300:27:0268,78
20MA2459Král VáclavSeverka Šumperk8200:27:2066,22
21MA2557Vepřek JarmilRuda8800:27:2465,65
3MB26147Frydrych TomášZábřeh7700:27:3590,90
3MJ27272Patterman ProkopKVS Šumperk0300:27:3786,56
22MA2813Bernard MikulášTJ Šumperk9800:27:3863,65
23MA2937Motl LiborHněvkov8400:27:4362,94
24MA307Rajnošek ZdeněkŠumperk8500:27:5760,94
4MB31132Zákravský MichalŠumperk7400:27:5888,00
1MC32197Holický MilanPardubice6500:28:06104,03
2MC33195Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis6400:28:09103,68
1ZB34349Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:14111,99
25MA3552Šilberský MartinLitovel8800:28:2257,38
5MB36123Hecl MilošKVS Šumperk7600:28:3083,95
6MB37127Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:28:4082,69
7MB38153Brückner MiroslavHoral Šumperk7900:28:4981,55
8MB39129Doležal MilanHoral Šumperk7200:28:5181,30
9MB40128Doležal JaromírPřeklady Hrochová7400:28:5780,54
26MA4146Knápek JanKK Klub8600:29:0251,67
27MA4233Benda OndřejÚsov8300:29:0351,53
1MD43241Knápek LubomírLK Šumperk5900:29:10108,04
10MB44137Giesel LiborSKP Šumperk7300:29:1977,76
11MB45142Sedláček JiříŠumperk7900:29:3475,87
2MD46246Pur VáclavŠumperk5500:29:41104,64
28MA4742Genčur RomanŠumperk8700:29:4445,69
12MB48141Odložil PetrHrabová7800:29:4674,35
3MC49193Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:29:4792,29
13MB50144Miča PetrSDH Bratrušov7900:30:0072,58
4MC51194Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:30:0590,20
29MA5247Lolek MichalTJ Sokol Troubelice8800:30:0942,12
14MB53136Kamlar MarekOCR Runners Šumperk7900:30:1570,69
5MC54192Souček JanKVS Šumperk6500:30:1688,92
1ZJ55301Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:30:18117,50
30MA5616Ženčák JakubŠumperk8800:30:1940,70
15MB57140Badal StanislavSKP Šumperk7800:30:2070,06
6MC58200Šmíd FrantišekSTF Šumperk6000:30:2288,22
2ZB59353Fabová SylvaLanškroun7900:30:2797,23
16MB60146Křivohlávek PavelNový Malín7000:30:3967,66
31MA6134Hejtmánek JanŠumperk8900:30:4437,13
32MA6244Přibyl JosefPostřelmov8200:30:5335,85
1ZA63329Bednarská VeronikaTJ Šumperk9700:30:54109,26
17MB64126Mach MartinOCR Runners Šumperk7400:30:5565,63
4MJ65271Hecl FrantišekKVS Šumperk0200:30:5660,93
18MB66145Horníček MojmírBohdíkov7600:30:5765,38
33MA6736Unzeitig LubomírKobylnice8400:31:0933,57
19MB68151Cveček MartinTraceur Šumperk7400:31:1563,11
3ZB69341Kesslerová SylvaŠtědrý běh7500:31:2590,79
4ZB70350Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:31:31107,34
34MA7115Strakoš JaroslavZábřeh8600:31:4828,01
35MA7238Babnič Jakub-8800:31:5427,16
36MA7327Doubrava TomášKosov9000:32:0725,30
5ZB74360Grozmanová LucieŠumperk8300:32:1085,79
20MB75148Kabourek TomášFortex Ski Mor. Beroun7700:32:1355,78
37MA7625Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov8600:32:1424,31
1ZC77384Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:32:16102,75
3MD78243Smolicha JosefNový Malín5600:32:1987,31
38MA7939Rousek JiříMohelnice8500:32:2023,45
39MA8040Vepřek MartinOCR Runners Šumperk9000:32:2622,59
2ZA80324Drábková VeronikaOCR Runners Šumperk9600:32:2699,79
4MD82245Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:32:4085,01
40MA8358Chamlar LukášZábřeh8800:32:4819,46
21MB84138Kessler JiříŠtědrý běh7300:32:5250,85
2ZJ85335Kobzová KristýnaOCR Runners Šumperk0000:33:00101,24
22MB86133Konrád JosefHoral Šumperk7800:33:0649,08
41MA8755Koutný JiříZábřeh8600:33:1216,04
42MA8812Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:33:2614,04
5MJ89280Pátek VítězslavZábřeh0300:33:3140,96
3ZA90336Štýbnarová RadkaZábřeh8600:33:5290,95
23MB91134Pražák RostlislavŠumperk7300:33:5343,15
4ZA92321Křížová TerezaŠumperk8700:33:5690,53
43MA9350Minář RadekAC Horní Studénky8100:34:038,77
6ZB94363Ottová LenkaOttlens7000:34:2289,91
7ZB95345Kabourková PetraFortex Ski Mor. Beroun7700:34:3070,26
44MA9651Hýbl ZdeněkZábřeh8000:34:533,00
5MD97244Batěk MiroslavHrabišín5400:35:0369,32
6MJ9811Kroul JosefAtletika Zábřeh0000:35:0528,85
45MA9845Kříž Tomᚊumperk8300:35:053,00
2ZC100381Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:35:13112,95
8ZB100342Krčová MartinaKVS Šumperk7200:35:1384,72
7MC102201Gronych RadekKomňátka6700:35:1454,28
46MA10341Šperlich AdamOCR Runners Šumperk9900:35:173,00
7MJ104278Hýbl PavelAtletika Zábřeh0700:35:2326,53
9ZB105359Daňková VladěnaŠumperk8100:35:3862,71
8MC106205Květoň VladimírKVS Šumperk6800:35:4350,91
10ZB106352Lounová Markéta-7600:35:4362,15
24MB106143Šimek PetrKolšov7300:35:4329,25
47MA10635Přemyslovský JanŠumperk8500:35:433,00
25MB110152Sýkora JanParapety RS7800:35:4429,12
48MA11056Kulhaj VáclavBludov8700:35:443,00
26MB112149Hobler MilošLeština7100:35:5028,36
27MB113135Urbášek DanielMohelnice7300:35:5427,86
49MA114333Horká BarboraOCR Runners Šumperk9400:36:103,00
3ZJ115328Slámová DenisaSlávia Praha0000:36:1981,26
50MA11614Kučírek LukášChromeč8800:36:393,00
5ZA117327Strakošová VendulaZábřeh9000:36:5172,53
11ZB118354Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:36:5454,27
9MC119203Waniek PetrWaniek květiny6200:37:0341,61
1ME120264Krumer MiroslavMK Ostrov4900:37:09114,15
6ZA121326Ženčáková BarboraŠumperk8800:37:2668,93
10MC122198Vondruška BohuslavŠumperk6300:37:2838,71
12ZB123356Oplatková KateřinaVikýřovice7600:37:3949,28
13ZB124348Koubová MarcelaRybník8000:37:4248,95
28MB125130Müller MarekZábřeh7800:37:5612,44
51MA12620Novotný MichalZábřeh9100:38:043,00
14ZB127346Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:38:0646,28
11MC127199Novotný PetrZábřeh6700:38:0634,29
3ZC129383Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:38:2096,40
15ZB130358Berková KatarínaTJ Šumperk8100:38:3343,29
52MA13122Válek RadimZábřeh8100:39:063,00
8MJ132281Šperlich JanKVS Šumperk0400:39:073,00
7ZA133334Buiová AndreaKVS Šumperk9000:39:1058,23
53MA13449Rýznar MarekAC Horní Studénky8100:39:123,00
29MB135150Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:39:133,00
4ZC136382Vojáčková BlankaNový Malín6100:39:2590,65
16ZB136362Macková HanaBratrušov8300:39:2537,51
8ZA138332Pinkavová Andrea-8600:39:3056,17
4ZJ139303Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:39:3261,89
9ZA140331Swiderová VeronikaPodanky9200:39:4155,04
12MC141204Vařeka StanislavHojná účast6900:40:0620,34
17ZB142351Urbanová Věra-8000:40:0932,63
18ZB143357Smolichová Jana-7100:40:1054,46
2ME144263Stejskal AntonínVíno Karabina4900:40:4596,14
1ZD145391Vykydalová BlankaRychlé šipky Šumperk5600:41:0082,24
10ZA146337Paclíková Kateřina-9100:41:3942,90
5ZJ147302Heclová MarieKVS Šumperk0400:41:5147,93
3ME148266Pikal KarelKVS Olomouc4900:42:0289,72
19ZB149361Kušíková KateřinaŠumperk8400:42:3416,54
4ME150262Jelínek MatějČernilov4200:42:4586,13
11ZA151330Buziová SabinaPodanky9400:43:1533,02
5ZC152385Nechvílová MiroslavaChoceň6000:44:5161,79
5ME153267Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:45:0974,12
13MC154202Kindl Zdeněk-6700:46:073,00
14MC155196Krátký JosefHvězda Pardubice6500:48:403,00
2ZD156392Jelínková MagdalenaČernilov4500:49:2137,89
6ME157265Šíp JiříZábřeh4800:53:4031,52
9MJ157277Šíp DominikZábřeh0100:53:403,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Janů JanMizuno9300:23:00103,28
2MA221Timko MartinASK Slavia Praha9400:23:2699,57
3MA31Jílek OndřejKVS Šumperk9900:23:4397,15
4MA42Křivohlávek TomášSalomon/Suunto9500:23:5695,30
5MA529Bednarský VojtěchTJ Šumperk9700:24:3589,74
6MB6139Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:24:4388,60
7MJ732Ristovský JanTJ Šumperk0000:24:5786,60
8MJ8276Bednarský VáclavKolovna0100:25:0485,60
9MA917Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:25:0984,89
10MA1026Nechvíl PetrAC Choceň9100:25:1584,03
11MA113Málek Jiříkosteljinak.cz8200:25:2882,18
12MA1223Kostecký JanTJ Šumperk9100:25:3980,61
13MA1324Kostecký TomášTJ Šumperk9700:25:5178,90
14MA1419Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:25:5977,76
15MA1510Jílek JakubKVS Šumperk9200:26:1275,91
16MA1648Kechrt TomášPrime sport8100:26:1575,48
17MA1718Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:26:2074,77
18MA1853Planička JiříLitovel8800:26:3173,20
19MA1954Hýbl JaroslavDimpex Kosov9300:26:3472,77
20MA2043Holec RadekZábřeh9900:26:5070,49
21MB21131Žouželka TomášZábřeh7600:26:5170,35
22MA225Pumprla RostislavSK Salith sport8500:27:0168,92
23MA2328Sléžka MichalAtletika Zábřeh8300:27:0268,78
24MA2459Král VáclavSeverka Šumperk8200:27:2066,22
25MA2557Vepřek JarmilRuda8800:27:2465,65
26MB26147Frydrych TomášZábřeh7700:27:3564,08
27MJ27272Patterman ProkopKVS Šumperk0300:27:3763,79
28MA2813Bernard MikulášTJ Šumperk9800:27:3863,65
29MA2937Motl LiborHněvkov8400:27:4362,94
30MA307Rajnošek ZdeněkŠumperk8500:27:5760,94
31MB31132Zákravský MichalŠumperk7400:27:5860,80
32MC32197Holický MilanPardubice6500:28:0659,66
33MC33195Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis6400:28:0959,23
34MA3552Šilberský MartinLitovel8800:28:2257,38
35MB36123Hecl MilošKVS Šumperk7600:28:3056,24
36MB37127Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:28:4054,81
37MB38153Brückner MiroslavHoral Šumperk7900:28:4953,53
38MB39129Doležal MilanHoral Šumperk7200:28:5153,24
39MB40128Doležal JaromírPřeklady Hrochová7400:28:5752,39
40MA4146Knápek JanKK Klub8600:29:0251,67
41MA4233Benda OndřejÚsov8300:29:0351,53
42MD43241Knápek LubomírLK Šumperk5900:29:1050,53
43MB44137Giesel LiborSKP Šumperk7300:29:1949,25
44MB45142Sedláček JiříŠumperk7900:29:3447,11
45MD46246Pur VáclavŠumperk5500:29:4146,12
46MA4742Genčur RomanŠumperk8700:29:4445,69
47MB48141Odložil PetrHrabová7800:29:4645,40
48MC49193Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:29:4745,26
49MB50144Miča PetrSDH Bratrušov7900:30:0043,41
50MC51194Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:30:0542,69
51MA5247Lolek MichalTJ Sokol Troubelice8800:30:0942,12
52MB53136Kamlar MarekOCR Runners Šumperk7900:30:1541,27
53MC54192Souček JanKVS Šumperk6500:30:1641,13
54MA5616Ženčák JakubŠumperk8800:30:1940,70
55MB57140Badal StanislavSKP Šumperk7800:30:2040,56
56MC58200Šmíd FrantišekSTF Šumperk6000:30:2240,27
57MB60146Křivohlávek PavelNový Malín7000:30:3937,85
58MA6134Hejtmánek JanŠumperk8900:30:4437,13
59MA6244Přibyl JosefPostřelmov8200:30:5335,85
60MB64126Mach MartinOCR Runners Šumperk7400:30:5535,57
61MJ65271Hecl FrantišekKVS Šumperk0200:30:5635,42
62MB66145Horníček MojmírBohdíkov7600:30:5735,28
63MA6736Unzeitig LubomírKobylnice8400:31:0933,57
64MB68151Cveček MartinTraceur Šumperk7400:31:1532,72
65MA7115Strakoš JaroslavZábřeh8600:31:4828,01
66MA7238Babnič Jakub-8800:31:5427,16
67MA7327Doubrava TomášKosov9000:32:0725,30
68MB75148Kabourek TomášFortex Ski Mor. Beroun7700:32:1324,45
69MA7625Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov8600:32:1424,31
70MD78243Smolicha JosefNový Malín5600:32:1923,59
71MA7939Rousek JiříMohelnice8500:32:2023,45
72MA8040Vepřek MartinOCR Runners Šumperk9000:32:2622,59
73MD82245Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:32:4020,60
74MA8358Chamlar LukášZábřeh8800:32:4819,46
75MB84138Kessler JiříŠtědrý běh7300:32:5218,89
76MB86133Konrád JosefHoral Šumperk7800:33:0616,89
77MA8755Koutný JiříZábřeh8600:33:1216,04
78MA8812Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:33:2614,04
79MJ89280Pátek VítězslavZábřeh0300:33:3113,33
80MB91134Pražák RostlislavŠumperk7300:33:5310,19
81MA9350Minář RadekAC Horní Studénky8100:34:038,77
82MA9651Hýbl ZdeněkZábřeh8000:34:533,00
83MD97244Batěk MiroslavHrabišín5400:35:033,00
84MJ9811Kroul JosefAtletika Zábřeh0000:35:053,00
84MA9845Kříž Tomᚊumperk8300:35:053,00
86MC102201Gronych RadekKomňátka6700:35:143,00
87MA10341Šperlich AdamOCR Runners Šumperk9900:35:173,00
88MJ104278Hýbl PavelAtletika Zábřeh0700:35:233,00
89MA10635Přemyslovský JanŠumperk8500:35:433,00
89MB106143Šimek PetrKolšov7300:35:433,00
89MC106205Květoň VladimírKVS Šumperk6800:35:433,00
92MA11056Kulhaj VáclavBludov8700:35:443,00
92MB110152Sýkora JanParapety RS7800:35:443,00
94MB112149Hobler MilošLeština7100:35:503,00
95MB113135Urbášek DanielMohelnice7300:35:543,00
96MA114333Horká BarboraOCR Runners Šumperk9400:36:103,00
97MA11614Kučírek LukášChromeč8800:36:393,00
98MC119203Waniek PetrWaniek květiny6200:37:033,00
99ME120264Krumer MiroslavMK Ostrov4900:37:093,00
100MC122198Vondruška BohuslavŠumperk6300:37:283,00
101MB125130Müller MarekZábřeh7800:37:563,00
102MA12620Novotný MichalZábřeh9100:38:043,00
103MC127199Novotný PetrZábřeh6700:38:063,00
104MA13122Válek RadimZábřeh8100:39:063,00
105MJ132281Šperlich JanKVS Šumperk0400:39:073,00
106MA13449Rýznar MarekAC Horní Studénky8100:39:123,00
107MB135150Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:39:133,00
108MC141204Vařeka StanislavHojná účast6900:40:063,00
109ME144263Stejskal AntonínVíno Karabina4900:40:453,00
110ME148266Pikal KarelKVS Olomouc4900:42:023,00
111ME150262Jelínek MatějČernilov4200:42:453,00
112ME153267Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:45:093,00
113MC154202Kindl Zdeněk-6700:46:073,00
114MC155196Krátký JosefHvězda Pardubice6500:48:403,00
115ME157265Šíp JiříZábřeh4800:53:403,00
115MJ157277Šíp DominikZábřeh0100:53:403,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB34349Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:14109,63
2ZJ55301Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:30:1895,69
3ZB59353Fabová SylvaLanškroun7900:30:2794,68
4ZA63329Bednarská VeronikaTJ Šumperk9700:30:5491,65
5ZB69341Kesslerová SylvaŠtědrý běh7500:31:2588,16
6ZB70350Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:31:3187,49
7ZB74360Grozmanová LucieŠumperk8300:32:1083,11
8ZC77384Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:32:1682,43
9ZA80324Drábková VeronikaOCR Runners Šumperk9600:32:2681,31
10ZJ85335Kobzová KristýnaOCR Runners Šumperk0000:33:0077,49
11ZA90336Štýbnarová RadkaZábřeh8600:33:5271,64
12ZA92321Křížová TerezaŠumperk8700:33:5671,19
13ZB94363Ottová LenkaOttlens7000:34:2268,27
14ZB95345Kabourková PetraFortex Ski Mor. Beroun7700:34:3067,37
15ZB100342Krčová MartinaKVS Šumperk7200:35:1362,54
15ZC100381Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:35:1362,54
17ZB105359Daňková VladěnaŠumperk8100:35:3859,73
18ZB106352Lounová Markéta-7600:35:4359,17
19ZJ115328Slámová DenisaSlávia Praha0000:36:1955,12
20ZA117327Strakošová VendulaZábřeh9000:36:5151,53
21ZB118354Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:36:5451,19
22ZA121326Ženčáková BarboraŠumperk8800:37:2647,59
23ZB123356Oplatková KateřinaVikýřovice7600:37:3946,13
24ZB124348Koubová MarcelaRybník8000:37:4245,80
25ZB127346Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:38:0643,10
26ZC129383Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:38:2041,52
27ZB130358Berková KatarínaTJ Šumperk8100:38:3340,06
28ZA133334Buiová AndreaKVS Šumperk9000:39:1035,91
29ZC136382Vojáčková BlankaNový Malín6100:39:2534,22
29ZB136362Macková HanaBratrušov8300:39:2534,22
31ZA138332Pinkavová Andrea-8600:39:3033,66
32ZJ139303Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:39:3233,43
33ZA140331Swiderová VeronikaPodanky9200:39:4132,42
34ZB142351Urbanová Věra-8000:40:0929,28
35ZB143357Smolichová Jana-7100:40:1029,16
36ZD145391Vykydalová BlankaRychlé šipky Šumperk5600:41:0023,54
37ZA146337Paclíková Kateřina-9100:41:3919,16
38ZJ147302Heclová MarieKVS Šumperk0400:41:5117,81
39ZB149361Kušíková KateřinaŠumperk8400:42:3412,98
40ZA151330Buziová SabinaPodanky9400:43:158,37
41ZC152385Nechvílová MiroslavaChoceň6000:44:513,00
42ZD156392Jelínková MagdalenaČernilov4500:49:213,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč