Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Půlmaraton údolím Moravské Sázavy

26.5.2019, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Půlmaraton údolím Moravské Sázavy
  • datum konání: 26.5.2019
  • zobrazeno již 276x
  • místo konání: Zábřeh, koupaliště
  • GPS: 49.8775928N, 16.8675469E
  • pořadatel: Atletika Zábřeh

Sociální sítě

Místo konání

Zábřeh (okres Šumperk), Plavecký areál, ul. Oborník
10:00 hodin

Přihlášky

na míístě od 7:00 do 9:15 hodin

Startovné

500 Kč

Popis tratě

povrch – převážně asfalt, místy šotolina a kostky (hráz), beton (cyklostezka) profil – převážně rovinatý, jeden menší kopec (4,7–7,3 km) mezi Nemilí a Hněvkovem nadmořská výška – minimální 279 m n. m., maximální 339 m n. m.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ondřej Jašek
tel. 602 345 571

Internetové stránky

http://pulmaraton-zabreh.cz

E-mailová adresa

ondrej.jasek@email.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 18 let a mladší (trať 21,096 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18 let a mladší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ7466Vávrová Anna-0101:49:30110,41
2ZJ10731Břečková Šárka-0202:01:3189,59
Muži A 19-39 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Žanda AdamTJ Šumperk9101:22:47101,08
2MA2121Fabián TomášCyklo team Kolárna9601:23:05100,39
3MA396Jílek JakubKVS Šumperk9201:23:5198,53
4MA8108Král VáclavVlčí důl – ryzí eXtrém z hor8201:29:1185,72
5MA1186Štábl MartinVranová Lhota8601:30:3982,18
6MA1458Fojtík ZdeněkBrodek u Přerova8001:31:1280,89
7MA2078Lukáš MatějSKP Ostrava z.s.8001:32:2577,96
8MA2222Pumprla RostislavSK Salith Sport z.s.8501:33:4174,92
9MA2356Grulich MarekUniverzita Obrany9701:33:4674,72
10MA2713Červenka JiříKabuki Team8701:34:0773,88
11MA28117Sléžka MichalAtletika Zábřeh8301:34:1173,69
12MA291Benda OndřejRun magazínem team8301:34:5871,83
13MA3220Kulhaj VáclavBludov8701:35:1471,19
14MA338293Holec RadekBikes sport team Mohelnice9901:36:0669,10
15MA4385Štábl JiříVranová Lhota8601:39:1861,42
16MA44129Ženčák JakubŠumperk8801:39:3460,78
17MA4869Hejtmánek JanŠumperk8901:41:1656,67
18MA546Haška PavelOddíl 20158301:43:0052,53
19MA5719Chaloupka JanMladkov - Široký důl9001:43:5450,35
20MA58105Unzeitig Lubomír-8401:44:0050,10
21MA6175Přibyl LiborLA Squash Gang8301:44:2249,22
22MA63103Smyčka Lukáš-8201:45:2746,63
23MA6591Běhůnek Svatoslav-8101:45:3846,19
24MA6670Hél Filip-9601:46:3743,83
25MA72106Vepřek MartinOCR Runners Šumperk9001:48:3639,06
26MA7751Smolicha TomášNový Malín9501:50:3634,27
27MA869Hamáček MichalOddíl 20158501:52:5428,74
28MA89124Grygar Kryštof-9501:53:5826,15
29MA9467Vávra Lukáš-8801:55:5121,62
30MA9995Hýbl Zdeněk-8001:57:3617,44
31MA1002Kaplan OndřejŠumperk8201:57:4317,16
32MA10314Koutný JiříJH Koutní8701:58:1216,00
33MA10437Kříž TomášDraci Šumperk8301:59:4512,26
34MA10981Pátek Josef-9102:02:225,99
35MA112111Trunečka ZbyněkBikesport Mohelnice9602:05:483,00
Muži B 40-49 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB45Frydrych TomášZábřeh7701:27:18100,82
2MB5128Doucha JiříHvězda Pardubice7101:27:4799,70
3MB645Hašpl MarcelOddíl 2015 / Pohořelice7701:27:5399,48
4MB741Kazda PetrBrno7001:28:1298,76
5MB998Vogel MichalŠumperk7601:30:1494,10
6MB15127Doležal MilanHoral Šumperk7201:31:2391,48
7MB168299Janů LiborŠumperk7801:31:4490,67
8MB17100Černohous Jaroslav-7901:31:5590,27
9MB2425Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko7401:33:5485,74
10MB25107Hecl MilošKVS Šumperk7601:33:5985,56
11MB2674Giebl Radek-7501:34:0685,27
12MB3036Chrudina Robert-7301:35:0183,17
13MB31122Kostka TomášV 12 Team7401:35:0383,12
14MB34102Skřeček JiříSK Přerov7401:36:0980,63
15MB3647Beneš MartinBašta team7601:36:1780,28
16MB3835Forst AlexandrBrno7701:37:0978,34
17MB3949Fanfrdla DalimilMatyteam7301:37:2777,64
18MB4512Zákravský MichalŠumperk7401:40:0771,56
19MB468297Bartošovský Jan-7901:40:2171,01
20MB4733Kobek JosefČelákovice7701:41:0269,48
21MB498296Giesel LiborSKP Šumperk7301:41:3868,11
22MB5057Jedziniak MichalKorta7401:41:4267,93
23MB5273Vašíček JiříSokol Dubicko7301:42:1366,75
24MB5518Horníček MojmírBphdíkov7601:43:0064,98
25MB59118Simon PetrPolička7201:44:2161,91
26MB60101Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7201:44:2161,90
27MB6453Klíma Miroslav-7501:45:2859,34
28MB678300Mikoška EmanSki-ob šternberk7101:46:5656,00
29MB68115Trunečka Zbyněk-7501:47:5953,59
30MB7055Straka Jiří5Strak7701:48:0253,49
31MB71126Stankuš AlexandrŠumperk7801:48:2952,45
32MB7344Nevěřil Petr-7601:49:2050,52
33MB768292Možný MilanTc Olomouc7101:49:5649,15
34MB8046Pernica Josef-7901:51:3845,27
35MB8123Šimek PetrDORADO Finance7301:51:4245,12
36MB828298Pajchl Marek-7701:52:0544,25
37MB8543Klučka ZdeněkŠumperk7601:52:4242,85
38MB8754Zbořil Vlastimil-7801:53:3041,03
39MB9811Mikula Honza-7901:57:1432,50
40MB10188Čížek Karel-7901:57:4931,17
41MB11026Hobler Miloš-7102:04:1216,60
42MB11848Zapletal Josef7502:11:363,00
43MB11994Frolka PavelJK Ladies7802:12:113,00
44MB12524Davidová JanaKMB7402:32:333,00
45MB1268291Horníček Roman-7902:33:053,00
Muži C 50-59 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC10133Hanuš PetrCHT Pardubice6401:30:36101,17
2MC12110Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:30:47100,77
3MC1889Dostal JiříLiga100olomouc/Amgis6401:32:0198,06
4MC3797Šmíd FrantišekSTF Šumperk6001:36:2588,39
5MC4099Bubla DanielPIM BK Divoká Šárka6701:37:3086,04
6MC5172Hastik Dalibor-6901:41:4776,64
7MC6963Kunz Milan-6501:48:0262,92
8MC838295Janák Ondřej-6601:52:1653,62
9MC9040Orság JosefPomalé šípy Kopřivnice6401:54:0349,69
10MC10864Květoň VladimírKVS Šumperk6802:02:1031,89
11MC11187Kašpar Zdeněk-6402:05:0825,39
12MC11352Vepřek VlastimilLesnice6302:05:5723,58
13MC11461Volf KarelKarel a jeho holky6602:07:2420,41
Muži D 60-69 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD13120Vacarda VladimírEleven Run Team5901:30:57110,50
2MD1910Knápek LubomírLK Šumperk5901:32:03108,22
3MD62114Malý PavelKanoistika5401:44:5981,27
4MD7865SMOLICHA JOSEFNový Malín5601:50:3669,55
5MD88119Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:53:4363,07
6MD105131Batěk MiroslavHrabišín5402:00:4548,41
Muži E 70-79 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME116116Krumer MiroslavMK Ostrov4902:07:32139,53
Muži F 80 let a starší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF12793Engliš JiříSokol Opava3803:10:2260,47
Ženy A 19-34 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA35104Trojáková MartinaDrakobijci Zábřeh9001:36:11102,41
2ZA4117Hénková AlenaAK Drnovice8601:37:3899,43
3ZA4280Bartoňková NinaAK Drnovice9001:38:1598,16
4ZA75112Valentová Petra-9101:49:3574,88
5ZA8438Křížová TerezaDraci Šumperk8701:52:4268,49
6ZA9568Vávrová Radka-9001:55:5261,97
7ZA968294Keszelová ZuzanaBike sport Mohelnice9001:56:1561,18
8ZA97130Ženčáková Barbora-8801:56:2260,93
9ZA12092Černá AndreaViničné Šumice9102:12:3627,58
Ženy B 35-44 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB21123Nováková BarboraAtletika Žamberk/Sokol Kunvald8301:32:54118,74
2ZB5676Ondrušík KateřinaAK Šternberk8301:43:0498,90
3ZB7983Šafářová TerezaZábřeh8101:51:3382,36
4ZB9390Kovářová AnnaOB Česká Třebová7501:55:5173,96
5ZB10234Kabourková PetraFortex SKI Moravský Beroun7701:57:5270,02
6ZB11559Hájková JitkaKarel a jeho holky7802:07:2451,41
7ZB11716Malá KateřinaZábřeh7802:09:5546,52
8ZB12179Janků Hana-8402:19:3927,53
9ZB12232Nečasová Helena-8002:19:3927,52
10ZB12330Urbanová Věra-8002:29:178,72
Ženy C 45-54 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC53132Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:42:24114,78
2ZC9162Krčová MartinaKVS Šumperk7201:54:0693,61
3ZC9239Masničáková BlankaOlomouc7401:55:1291,61
4ZC106125Ruprechtová Iveta-6902:00:5081,43
5ZC12428Kozlanská ŠárkaKMB7402:32:3324,06
Ženy D 55 let a starší (trať 21,096 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 21,096 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Žanda AdamTJ Šumperk9101:22:47101,08
2MA2121Fabián TomášCyklo team Kolárna9601:23:05100,39
3MA396Jílek JakubKVS Šumperk9201:23:5198,53
1MB45Frydrych TomášZábřeh7701:27:18100,82
2MB5128Doucha JiříHvězda Pardubice7101:27:4799,70
3MB645Hašpl MarcelOddíl 2015 / Pohořelice7701:27:5399,48
4MB741Kazda PetrBrno7001:28:1298,76
4MA8108Král VáclavVlčí důl – ryzí eXtrém z hor8201:29:1185,72
5MB998Vogel MichalŠumperk7601:30:1494,10
1MC10133Hanuš PetrCHT Pardubice6401:30:36101,17
5MA1186Štábl MartinVranová Lhota8601:30:3982,18
2MC12110Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:30:47100,77
1MD13120Vacarda VladimírEleven Run Team5901:30:57110,50
6MA1458Fojtík ZdeněkBrodek u Přerova8001:31:1280,89
6MB15127Doležal MilanHoral Šumperk7201:31:2391,48
7MB168299Janů LiborŠumperk7801:31:4490,67
8MB17100Černohous Jaroslav-7901:31:5590,27
3MC1889Dostal JiříLiga100olomouc/Amgis6401:32:0198,06
2MD1910Knápek LubomírLK Šumperk5901:32:03108,22
7MA2078Lukáš MatějSKP Ostrava z.s.8001:32:2577,96
1ZB21123Nováková BarboraAtletika Žamberk/Sokol Kunvald8301:32:54118,74
8MA2222Pumprla RostislavSK Salith Sport z.s.8501:33:4174,92
9MA2356Grulich MarekUniverzita Obrany9701:33:4674,72
9MB2425Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko7401:33:5485,74
10MB25107Hecl MilošKVS Šumperk7601:33:5985,56
11MB2674Giebl Radek-7501:34:0685,27
10MA2713Červenka JiříKabuki Team8701:34:0773,88
11MA28117Sléžka MichalAtletika Zábřeh8301:34:1173,69
12MA291Benda OndřejRun magazínem team8301:34:5871,83
12MB3036Chrudina Robert-7301:35:0183,17
13MB31122Kostka TomášV 12 Team7401:35:0383,12
13MA3220Kulhaj VáclavBludov8701:35:1471,19
14MA338293Holec RadekBikes sport team Mohelnice9901:36:0669,10
14MB34102Skřeček JiříSK Přerov7401:36:0980,63
1ZA35104Trojáková MartinaDrakobijci Zábřeh9001:36:11102,41
15MB3647Beneš MartinBašta team7601:36:1780,28
4MC3797Šmíd FrantišekSTF Šumperk6001:36:2588,39
16MB3835Forst AlexandrBrno7701:37:0978,34
17MB3949Fanfrdla DalimilMatyteam7301:37:2777,64
5MC4099Bubla DanielPIM BK Divoká Šárka6701:37:3086,04
2ZA4117Hénková AlenaAK Drnovice8601:37:3899,43
3ZA4280Bartoňková NinaAK Drnovice9001:38:1598,16
15MA4385Štábl JiříVranová Lhota8601:39:1861,42
16MA44129Ženčák JakubŠumperk8801:39:3460,78
18MB4512Zákravský MichalŠumperk7401:40:0771,56
19MB468297Bartošovský Jan-7901:40:2171,01
20MB4733Kobek JosefČelákovice7701:41:0269,48
17MA4869Hejtmánek JanŠumperk8901:41:1656,67
21MB498296Giesel LiborSKP Šumperk7301:41:3868,11
22MB5057Jedziniak MichalKorta7401:41:4267,93
6MC5172Hastik Dalibor-6901:41:4776,64
23MB5273Vašíček JiříSokol Dubicko7301:42:1366,75
1ZC53132Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:42:24114,78
18MA546Haška PavelOddíl 20158301:43:0052,53
24MB5518Horníček MojmírBphdíkov7601:43:0064,98
2ZB5676Ondrušík KateřinaAK Šternberk8301:43:0498,90
19MA5719Chaloupka JanMladkov - Široký důl9001:43:5450,35
20MA58105Unzeitig Lubomír-8401:44:0050,10
25MB59118Simon PetrPolička7201:44:2161,91
26MB60101Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7201:44:2161,90
21MA6175Přibyl LiborLA Squash Gang8301:44:2249,22
3MD62114Malý PavelKanoistika5401:44:5981,27
22MA63103Smyčka Lukáš-8201:45:2746,63
27MB6453Klíma Miroslav-7501:45:2859,34
23MA6591Běhůnek Svatoslav-8101:45:3846,19
24MA6670Hél Filip-9601:46:3743,83
28MB678300Mikoška EmanSki-ob šternberk7101:46:5656,00
29MB68115Trunečka Zbyněk-7501:47:5953,59
7MC6963Kunz Milan-6501:48:0262,92
30MB7055Straka Jiří5Strak7701:48:0253,49
31MB71126Stankuš AlexandrŠumperk7801:48:2952,45
25MA72106Vepřek MartinOCR Runners Šumperk9001:48:3639,06
32MB7344Nevěřil Petr-7601:49:2050,52
1ZJ7466Vávrová Anna-0101:49:30110,41
4ZA75112Valentová Petra-9101:49:3574,88
33MB768292Možný MilanTc Olomouc7101:49:5649,15
26MA7751Smolicha TomášNový Malín9501:50:3634,27
4MD7865SMOLICHA JOSEFNový Malín5601:50:3669,55
3ZB7983Šafářová TerezaZábřeh8101:51:3382,36
34MB8046Pernica Josef-7901:51:3845,27
35MB8123Šimek PetrDORADO Finance7301:51:4245,12
36MB828298Pajchl Marek-7701:52:0544,25
8MC838295Janák Ondřej-6601:52:1653,62
5ZA8438Křížová TerezaDraci Šumperk8701:52:4268,49
37MB8543Klučka ZdeněkŠumperk7601:52:4242,85
27MA869Hamáček MichalOddíl 20158501:52:5428,74
38MB8754Zbořil Vlastimil-7801:53:3041,03
5MD88119Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:53:4363,07
28MA89124Grygar Kryštof-9501:53:5826,15
9MC9040Orság JosefPomalé šípy Kopřivnice6401:54:0349,69
2ZC9162Krčová MartinaKVS Šumperk7201:54:0693,61
3ZC9239Masničáková BlankaOlomouc7401:55:1291,61
4ZB9390Kovářová AnnaOB Česká Třebová7501:55:5173,96
29MA9467Vávra Lukáš-8801:55:5121,62
6ZA9568Vávrová Radka-9001:55:5261,97
7ZA968294Keszelová ZuzanaBike sport Mohelnice9001:56:1561,18
8ZA97130Ženčáková Barbora-8801:56:2260,93
39MB9811Mikula Honza-7901:57:1432,50
30MA9995Hýbl Zdeněk-8001:57:3617,44
31MA1002Kaplan OndřejŠumperk8201:57:4317,16
40MB10188Čížek Karel-7901:57:4931,17
5ZB10234Kabourková PetraFortex SKI Moravský Beroun7701:57:5270,02
32MA10314Koutný JiříJH Koutní8701:58:1216,00
33MA10437Kříž TomášDraci Šumperk8301:59:4512,26
6MD105131Batěk MiroslavHrabišín5402:00:4548,41
4ZC106125Ruprechtová Iveta-6902:00:5081,43
2ZJ10731Břečková Šárka-0202:01:3189,59
10MC10864Květoň VladimírKVS Šumperk6802:02:1031,89
34MA10981Pátek Josef-9102:02:225,99
41MB11026Hobler Miloš-7102:04:1216,60
11MC11187Kašpar Zdeněk-6402:05:0825,39
35MA112111Trunečka ZbyněkBikesport Mohelnice9602:05:483,00
12MC11352Vepřek VlastimilLesnice6302:05:5723,58
13MC11461Volf KarelKarel a jeho holky6602:07:2420,41
6ZB11559Hájková JitkaKarel a jeho holky7802:07:2451,41
1ME116116Krumer MiroslavMK Ostrov4902:07:32139,53
7ZB11716Malá KateřinaZábřeh7802:09:5546,52
42MB11848Zapletal Josef7502:11:363,00
43MB11994Frolka PavelJK Ladies7802:12:113,00
9ZA12092Černá AndreaViničné Šumice9102:12:3627,58
8ZB12179Janků Hana-8402:19:3927,53
9ZB12232Nečasová Helena-8002:19:3927,52
10ZB12330Urbanová Věra-8002:29:178,72
5ZC12428Kozlanská ŠárkaKMB7402:32:3324,06
44MB12524Davidová JanaKMB7402:32:333,00
45MB1268291Horníček Roman-7902:33:053,00
1MF12793Engliš JiříSokol Opava3803:10:2260,47
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Žanda AdamTJ Šumperk9101:22:47101,08
2MA2121Fabián TomášCyklo team Kolárna9601:23:05100,39
3MA396Jílek JakubKVS Šumperk9201:23:5198,53
4MB45Frydrych TomášZábřeh7701:27:1890,26
5MB5128Doucha JiříHvězda Pardubice7101:27:4789,08
6MB645Hašpl MarcelOddíl 2015 / Pohořelice7701:27:5388,85
7MB741Kazda PetrBrno7001:28:1288,10
8MA8108Král VáclavVlčí důl – ryzí eXtrém z hor8201:29:1185,72
9MB998Vogel MichalŠumperk7601:30:1483,18
10MC10133Hanuš PetrCHT Pardubice6401:30:3682,31
11MA1186Štábl MartinVranová Lhota8601:30:3982,18
12MC12110Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:30:4781,87
13MD13120Vacarda VladimírEleven Run Team5901:30:5781,48
14MA1458Fojtík ZdeněkBrodek u Přerova8001:31:1280,89
15MB15127Doležal MilanHoral Šumperk7201:31:2380,42
16MB168299Janů LiborŠumperk7801:31:4479,58
17MB17100Černohous Jaroslav-7901:31:5579,15
18MC1889Dostal JiříLiga100olomouc/Amgis6401:32:0178,90
19MD1910Knápek LubomírLK Šumperk5901:32:0378,85
20MA2078Lukáš MatějSKP Ostrava z.s.8001:32:2577,96
21MA2222Pumprla RostislavSK Salith Sport z.s.8501:33:4174,92
22MA2356Grulich MarekUniverzita Obrany9701:33:4674,72
23MB2425Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko7401:33:5474,38
24MB25107Hecl MilošKVS Šumperk7601:33:5974,19
25MB2674Giebl Radek-7501:34:0673,89
26MA2713Červenka JiříKabuki Team8701:34:0773,88
27MA28117Sléžka MichalAtletika Zábřeh8301:34:1173,69
28MA291Benda OndřejRun magazínem team8301:34:5871,83
29MB3036Chrudina Robert-7301:35:0171,68
30MB31122Kostka TomášV 12 Team7401:35:0371,63
31MA3220Kulhaj VáclavBludov8701:35:1471,19
32MA338293Holec RadekBikes sport team Mohelnice9901:36:0669,10
33MB34102Skřeček JiříSK Přerov7401:36:0969,00
34MB3647Beneš MartinBašta team7601:36:1768,64
35MC3797Šmíd FrantišekSTF Šumperk6001:36:2568,32
36MB3835Forst AlexandrBrno7701:37:0966,59
37MB3949Fanfrdla DalimilMatyteam7301:37:2765,85
38MC4099Bubla DanielPIM BK Divoká Šárka6701:37:3065,75
39MA4385Štábl JiříVranová Lhota8601:39:1861,42
40MA44129Ženčák JakubŠumperk8801:39:3460,78
41MB4512Zákravský MichalŠumperk7401:40:0759,46
42MB468297Bartošovský Jan-7901:40:2158,88
43MB4733Kobek JosefČelákovice7701:41:0257,26
44MA4869Hejtmánek JanŠumperk8901:41:1656,67
45MB498296Giesel LiborSKP Šumperk7301:41:3855,82
46MB5057Jedziniak MichalKorta7401:41:4255,63
47MC5172Hastik Dalibor-6901:41:4755,46
48MB5273Vašíček JiříSokol Dubicko7301:42:1354,39
49MA546Haška PavelOddíl 20158301:43:0052,53
50MB5518Horníček MojmírBphdíkov7601:43:0052,52
51MA5719Chaloupka JanMladkov - Široký důl9001:43:5450,35
52MA58105Unzeitig Lubomír-8401:44:0050,10
53MB59118Simon PetrPolička7201:44:2149,29
54MB60101Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7201:44:2149,29
55MA6175Přibyl LiborLA Squash Gang8301:44:2249,22
56MD62114Malý PavelKanoistika5401:44:5947,76
57MA63103Smyčka Lukáš-8201:45:2746,63
58MB6453Klíma Miroslav-7501:45:2846,58
59MA6591Běhůnek Svatoslav-8101:45:3846,19
60MA6670Hél Filip-9601:46:3743,83
61MB678300Mikoška EmanSki-ob šternberk7101:46:5643,07
62MB68115Trunečka Zbyněk-7501:47:5940,53
63MC6963Kunz Milan-6501:48:0240,43
64MB7055Straka Jiří5Strak7701:48:0240,43
65MB71126Stankuš AlexandrŠumperk7801:48:2939,33
66MA72106Vepřek MartinOCR Runners Šumperk9001:48:3639,06
67MB7344Nevěřil Petr-7601:49:2037,29
68MB768292Možný MilanTc Olomouc7101:49:5635,85
69MA7751Smolicha TomášNový Malín9501:50:3634,27
70MD7865SMOLICHA JOSEFNový Malín5601:50:3634,25
71MB8046Pernica Josef-7901:51:3831,77
72MB8123Šimek PetrDORADO Finance7301:51:4231,61
73MB828298Pajchl Marek-7701:52:0530,69
74MC838295Janák Ondřej-6601:52:1630,25
75MB8543Klučka ZdeněkŠumperk7601:52:4229,22
76MA869Hamáček MichalOddíl 20158501:52:5428,74
77MB8754Zbořil Vlastimil-7801:53:3027,30
78MD88119Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:53:4326,78
79MA89124Grygar Kryštof-9501:53:5826,15
80MC9040Orság JosefPomalé šípy Kopřivnice6401:54:0325,95
81MA9467Vávra Lukáš-8801:55:5121,62
82MB9811Mikula Honza-7901:57:1418,32
83MA9995Hýbl Zdeněk-8001:57:3617,44
84MA1002Kaplan OndřejŠumperk8201:57:4317,16
85MB10188Čížek Karel-7901:57:4916,93
86MA10314Koutný JiříJH Koutní8701:58:1216,00
87MA10437Kříž TomášDraci Šumperk8301:59:4512,26
88MD105131Batěk MiroslavHrabišín5402:00:459,86
89MC10864Květoň VladimírKVS Šumperk6802:02:106,46
90MA10981Pátek Josef-9102:02:225,99
91MB11026Hobler Miloš-7102:04:123,00
92MC11187Kašpar Zdeněk-6402:05:083,00
93MA112111Trunečka ZbyněkBikesport Mohelnice9602:05:483,00
94MC11352Vepřek VlastimilLesnice6302:05:573,00
95MC11461Volf KarelKarel a jeho holky6602:07:243,00
96ME116116Krumer MiroslavMK Ostrov4902:07:323,00
97MB11848Zapletal Josef7502:11:363,00
98MB11994Frolka PavelJK Ladies7802:12:113,00
99MB12524Davidová JanaKMB7402:32:333,00
100MB1268291Horníček Roman-7902:33:053,00
101MF12793Engliš JiříSokol Opava3803:10:223,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB21123Nováková BarboraAtletika Žamberk/Sokol Kunvald8301:32:54105,59
2ZA35104Trojáková MartinaDrakobijci Zábřeh9001:36:1198,72
3ZA4117Hénková AlenaAK Drnovice8601:37:3895,68
4ZA4280Bartoňková NinaAK Drnovice9001:38:1594,39
5ZC53132Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:42:2485,72
6ZB5676Ondrušík KateřinaAK Šternberk8301:43:0484,31
7ZJ7466Vávrová Anna-0101:49:3070,86
8ZA75112Valentová Petra-9101:49:3570,68
9ZB7983Šafářová TerezaZábřeh8101:51:3366,57
10ZA8438Křížová TerezaDraci Šumperk8701:52:4264,17
11ZC9162Krčová MartinaKVS Šumperk7201:54:0661,22
12ZC9239Masničáková BlankaOlomouc7401:55:1258,91
13ZB9390Kovářová AnnaOB Česká Třebová7501:55:5157,56
14ZA9568Vávrová Radka-9001:55:5257,53
15ZA968294Keszelová ZuzanaBike sport Mohelnice9001:56:1556,72
16ZA97130Ženčáková Barbora-8801:56:2256,46
17ZB10234Kabourková PetraFortex SKI Moravský Beroun7701:57:5253,33
18ZC106125Ruprechtová Iveta-6902:00:5047,14
19ZJ10731Břečková Šárka-0202:01:3145,69
20ZB11559Hájková JitkaKarel a jeho holky7802:07:2433,38
21ZB11716Malá KateřinaZábřeh7802:09:5528,13
22ZA12092Černá AndreaViničné Šumice9102:12:3622,50
23ZB12179Janků Hana-8402:19:397,76
24ZB12232Nečasová Helena-8002:19:397,75
25ZB12330Urbanová Věra-8002:29:173,00
26ZC12428Kozlanská ŠárkaKMB7402:32:333,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč