Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

3. Pekelný kilometr

5.6.2019, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Pekelný kilometr
  • datum konání: 5.6.2019
  • zobrazeno již 273x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E
  • pořadatel: Šimůnek, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, areál Peklák
od 17:00 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 1 km
Převýšení: 150 m
běh do sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 822

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

simunkova@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.8.20195. Pekelný kilometr-
3.7.20194. Pekelný kilometr-
24.4.20192. Pekelný kilometr159
3.4.20191. Pekelný kilometr137
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 3. Pekelný kilometr

  • ročníků: 60
  • závodníků na všech ročnících: 6177

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6355
Sadílek Ota4651
Keprtová Miloslava4850
Borek Petr7048
Šimůnek Jan8248
Borková Agáta0246
Vacek Martin6942
Borek Viktor0442
Stránský Aleš6040
Serbousková Sára0439
Matyášová Jana6539
Šimůnek Jan0338
Šimůnková Pavla7738
Pilgr Luděk7637
Buriánek Roman6534
Bureš Josef0633
Preislerová Agáta Nela0933
Červ Miloslav5033
Černá Markéta7032
Šimůnek Jan4931
Kostřicová Blanka6130
Stránská Adéla9130
Šimůnková Zdena5829
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Vondra Vojtěch9827
Stránská Michaela9727
Kubišta Oto5326
Gregora Jan0026
Kačerovský Michal9826
Pávek Jiří6925
Radiměřský Karel8725
Šafář Jaroslav5125
Lánová Aneta0725
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Gregorová Michaela0424
Marholdová Aneta0723
Dejdarová Tereza1023
Turek Martin8023
Gregorová Monika0023
Kalous Petr7723
Záveský Filip9323
Pirkl Vít1022
Broulíková Anežka0822
Hruška Vladislav0421
Bielčik Jindřich4021
Pirklová Markéta7921
Pazderová Alena7521
Krátká Hana9521

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2119Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:32-
2C21221Telecký JosefOpatovec1400:00:32-
3C21410Petráž JiříČeská Třebová1400:00:35-
4C21526Bečička JindřichČeská Třebová - Parník1400:00:37-
5C2188Pilgr VladimírOB Česká Třebová1400:00:40-
6C2196Vytlačil MatějČeská Třebová1500:00:41-
7C2212Papáček JanČeské Libchavy1400:00:42-
8C22216Doseděl TomášČeská Třebová1600:00:43-
9C22524Koutný Tobiáš-1600:00:58-
10C22613Vychytil Matouš-1700:01:16-
-C2-14Vychytil TadeášČeské Libchavy14DNF-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D215Chrásková Kornelie-1200:00:18-
2D2211Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:19-
2D2215Havlíková TerezaHlinsko1300:00:19-
4D2419Vančáková AnetaSRTG Česká Třebová1200:00:21-
5D2525Bečičková HelenaČeská Třebová - Parník1200:00:21-
6D2612Koutná Dorota-1200:00:22-
7D2718Broulíková Amálie-1200:00:24-
8D2817Broulíková Alžběta-1200:00:26-
9D291Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:29-
10D2104Morávková EllaKUS Sopotnice1300:00:30-
11D21328Dufková MariePardubice1300:00:34-
12D21622Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:00:37-
13D21723Budilová AnežkaHabeš Česká Třebová1600:00:39-
14D2203Morávková LucieKUS Sopotnice1500:00:41-
15D22327Bártová Kateřina-1500:00:45-
16D22420Telecká VeronikaOpatovec1700:00:52-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M154Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:01:18113,40
2M1724Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:21105,70
3M11313Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:01:3280,89
4M11912Kosár AdrianSRTG Česká Třebová1100:01:4060,71
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M219Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:03109,63
2M221Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:05103,66
3M2416Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:1186,72
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2325Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:06148,14
2Z21615Macková KateřinaFK Česká Třebová0800:01:3386,01
3Z2203Svojanovská RůženaActivity Lanškroun0800:01:4265,85
4Z2237Kubátová AmálieISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:4559,95
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M353Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:07112,16
2M364Řehák MarekISCAREX Junior team Česká Třebová0700:03:17101,41
3M381Hanik MaximISCAREX Junior team Česká Třebová0700:03:3286,42
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3911Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:03:41105,53
2Z3109Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:41104,92
3Z31210Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:03:5989,55
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M416Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:02:33121,77
2M428Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:02:5793,57
3M432Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:03:0484,66
4M4715Havlík TomášVysoké Mýto0500:03:2164,86
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4412Serbousková SáraISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:05130,43
2Z41113Zahálková LucieISCAREX Junior team Česká Třebová0500:03:4990,08
3Z41314Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:04:0179,48
4Z4147Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:04:5034,96
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M52217Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:07:190,00
2M54021Sejkora DanielZŠ Trstenice0300:08:22100,00
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54144Růžičková KateřinaSRTG Česká Třebová0700:08:280,00
2Z54432Svobodová AnnaSRTG Česká Třebová0300:08:40117,95
3Z55023Rosendorfová PavlínaZŠ a MŠ Trstěnice0500:09:170,00
4Z55222Hubinková VeronikaZŠ Trstěnice0500:09:270,00
5Z55316Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:09:370,00
6Z56157Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:2282,05
7Z56724Kučerová BarboraZŠ Trstenice0500:16:360,00
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:28106,80
2MA212Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:05:29106,36
3MA69Telecký Josef-8200:06:0286,84
4MA1010Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:3368,36
5MA1259Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:06:4760,05
6MA1638Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:5953,42
7MA1866Navrátil PavelGoMango9000:07:0549,73
8MA1913Číž OndřejJen Blbni8300:07:0947,44
9MA2365Machalík StanislavČeská Třebová8000:07:2438,71
10MA267Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:4128,20
11MA2746Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:07:4326,99
12MA3764Ludwig MarcelSpolek Bobina Olomouc8900:08:0116,44
13MA3828Friml JiříNUTMI9600:08:0414,64
14MA4330Hledík JanNUTMI9600:08:370,00
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB320Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:05:31112,17
2MB534Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:5896,99
3MB763Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:0890,85
4MB842Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:06:1984,87
5MB1140Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:3674,95
6MB1729Svoboda LudvíkSRTG Česká Třebová7300:07:0161,22
7MB2025Vacek JiříDlouhá Třebová7700:07:0956,29
8MB2143Šimek PetrŘetůvka7700:07:1851,37
9MB3137Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:4933,44
10MB3215Kubát RadekČeská Třebová7500:07:5032,86
11MB3433Němec RadekLitomyšl7700:07:5331,14
12MB4836Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:09:040,00
13MB5458Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:420,00
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC448Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:43119,63
2MC951Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:3095,10
3MC1349Tichý PavelAC Náchod6300:06:4885,27
4MC1555Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:5581,73
5MC2453Hruban JanČeská Třebová6600:07:3361,91
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2841Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:45101,20
2MD2939Ráb PavelČeská Třebová5200:07:46100,97
3MD3360Štyndl MiroslavISCAREX Česká Třebová5700:07:5397,83
4MD5162Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:09:2458,96
5MD5735Červ MiloslavAtletika Polička5000:10:0043,64
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4950Krumer MiroslavMK Ostrov4900:09:15116,36
2ME631Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:5483,64
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3667Šachová ŠárkaČeská Třebová9100:08:01110,94
2ZA4219Hronová MarkétaObec Čistá9000:08:28100,20
3ZA4645Hauptová Kristýnaneregistrována9700:08:5788,86
4ZA5531Malá TerezaNUTMI9600:09:4370,95
5ZA5811Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:10:1458,62
6ZA648Telecká PetraSpartan Race Svitavy8800:11:0140,35
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB303Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:48103,40
2ZB3514Hájková LudmilaCET (OB Česká Třebová)7500:07:55100,34
3ZB3961Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:0596,26
4ZB452Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:4778,27
5ZB5647Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:4852,77
6ZB5918Kosárová PetraSRTG Česká Třebová7800:10:2138,68
7ZB6027Svobodová RenataSRTG Česká Třebová7600:10:2238,62
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1456Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:49138,43
2ZC254Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:40118,19
3ZC6226Zavřelová OlgaSRTG Česká Třebová7200:10:4943,38
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD476Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:59128,30
2ZD6554Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:0986,87
3ZD665Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:11:1584,83
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D215Chrásková Kornelie-1200:00:18-
2D2215Havlíková TerezaHlinsko1300:00:19-
2D2211Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:19-
4D2419Vančáková AnetaSRTG Česká Třebová1200:00:21-
5D2525Bečičková HelenaČeská Třebová - Parník1200:00:21-
6D2612Koutná Dorota-1200:00:22-
7D2718Broulíková Amálie-1200:00:24-
8D2817Broulíková Alžběta-1200:00:26-
9D291Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:29-
10D2104Morávková EllaKUS Sopotnice1300:00:30-
1C2119Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:32-
2C21221Telecký JosefOpatovec1400:00:32-
11D21328Dufková MariePardubice1300:00:34-
3C21410Petráž JiříČeská Třebová1400:00:35-
4C21526Bečička JindřichČeská Třebová - Parník1400:00:37-
12D21622Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:00:37-
13D21723Budilová AnežkaHabeš Česká Třebová1600:00:39-
5C2188Pilgr VladimírOB Česká Třebová1400:00:40-
6C2196Vytlačil MatějČeská Třebová1500:00:41-
14D2203Morávková LucieKUS Sopotnice1500:00:41-
7C2212Papáček JanČeské Libchavy1400:00:42-
8C22216Doseděl TomášČeská Třebová1600:00:43-
15D22327Bártová Kateřina-1500:00:45-
16D22420Telecká VeronikaOpatovec1700:00:52-
9C22524Koutný Tobiáš-1600:00:58-
10C22613Vychytil Matouš-1700:01:16-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M219Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:03109,63
2M221Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:05103,66
1Z2325Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:06148,14
3M2416Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:1186,72
1M154Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:01:18113,40
1Z1618Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:19109,82
2M1724Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:21105,70
2Z1819Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:2595,87
3Z1911Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:2694,31
4Z11017Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:2889,64
5Z1112Simonová KristýnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:3083,40
6Z11210Dejdarová TerezaISCAREX Junior team Česká Třebová1000:01:3182,29
3M11313Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:01:3280,89
7Z1146Kubátová AnnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:3279,93
8Z1155Chrásková LeontýnaISCAREX Junior team Česká Třebová1000:01:3376,54
2Z21615Macková KateřinaFK Česká Třebová0800:01:3386,01
9Z11714Petrová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová1000:01:3864,88
10Z11820Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:3963,85
4M11912Kosár AdrianSRTG Česká Třebová1100:01:4060,71
3Z2203Svojanovská RůženaActivity Lanškroun0800:01:4265,85
11Z1218Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:4450,44
11Z12123Sýkorová KateřinaHabeš Česká Třebová1100:01:4450,44
4Z2237Kubátová AmálieISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:4559,95
13Z12422Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:4743,89
14Z12521Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:02:160,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:28106,80
2MA212Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:05:29106,36
1MB320Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:05:31112,17
1MC448Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:43119,63
2MB534Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:5896,99
3MA69Telecký Josef-8200:06:0286,84
3MB763Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:0890,85
4MB842Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:06:1984,87
2MC951Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:3095,10
4MA1010Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:3368,36
5MB1140Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:3674,95
5MA1259Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:06:4760,05
3MC1349Tichý PavelAC Náchod6300:06:4885,27
1ZC1456Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:49138,43
4MC1555Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:5581,73
6MA1638Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:5953,42
6MB1729Svoboda LudvíkSRTG Česká Třebová7300:07:0161,22
7MA1866Navrátil PavelGoMango9000:07:0549,73
8MA1913Číž OndřejJen Blbni8300:07:0947,44
7MB2025Vacek JiříDlouhá Třebová7700:07:0956,29
8MB2143Šimek PetrŘetůvka7700:07:1851,37
1M52217Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:07:190,00
9MA2365Machalík StanislavČeská Třebová8000:07:2438,71
5MC2453Hruban JanČeská Třebová6600:07:3361,91
2ZC254Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:40118,19
10MA267Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:4128,20
11MA2746Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:07:4326,99
1MD2841Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:45101,20
2MD2939Ráb PavelČeská Třebová5200:07:46100,97
1ZB303Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:48103,40
9MB3137Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:4933,44
10MB3215Kubát RadekČeská Třebová7500:07:5032,86
3MD3360Štyndl MiroslavISCAREX Česká Třebová5700:07:5397,83
11MB3433Němec RadekLitomyšl7700:07:5331,14
2ZB3514Hájková LudmilaCET (OB Česká Třebová)7500:07:55100,34
1ZA3667Šachová ŠárkaČeská Třebová9100:08:01110,94
12MA3764Ludwig MarcelSpolek Bobina Olomouc8900:08:0116,44
13MA3828Friml JiříNUTMI9600:08:0414,64
3ZB3961Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:0596,26
2M54021Sejkora DanielZŠ Trstenice0300:08:22100,00
1Z54144Růžičková KateřinaSRTG Česká Třebová0700:08:280,00
2ZA4219Hronová MarkétaObec Čistá9000:08:28100,20
14MA4330Hledík JanNUTMI9600:08:370,00
2Z54432Svobodová AnnaSRTG Česká Třebová0300:08:40117,95
4ZB452Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:4778,27
3ZA4645Hauptová Kristýnaneregistrována9700:08:5788,86
1ZD476Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:59128,30
12MB4836Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:09:040,00
1ME4950Krumer MiroslavMK Ostrov4900:09:15116,36
3Z55023Rosendorfová PavlínaZŠ a MŠ Trstěnice0500:09:170,00
4MD5162Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:09:2458,96
4Z55222Hubinková VeronikaZŠ Trstěnice0500:09:270,00
5Z55316Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:09:370,00
13MB5458Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:420,00
4ZA5531Malá TerezaNUTMI9600:09:4370,95
5ZB5647Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:4852,77
5MD5735Červ MiloslavAtletika Polička5000:10:0043,64
5ZA5811Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:10:1458,62
6ZB5918Kosárová PetraSRTG Česká Třebová7800:10:2138,68
7ZB6027Svobodová RenataSRTG Česká Třebová7600:10:2238,62
6Z56157Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:2282,05
3ZC6226Zavřelová OlgaSRTG Česká Třebová7200:10:4943,38
2ME631Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:5483,64
6ZA648Telecká PetraSpartan Race Svitavy8800:11:0140,35
2ZD6554Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:0986,87
3ZD665Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:11:1584,83
7Z56724Kučerová BarboraZŠ Trstenice0500:16:360,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:28100,72
2MA212Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:05:29100,26
3MB320Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:05:3199,02
4MC448Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:4391,67
5MB534Pocsai SándorČerti Kunčina7000:05:5882,78
6MA69Telecký Josef-8200:06:0280,13
7MB763Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:0876,21
8MB842Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:06:1969,81
9MC951Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:3063,33
10MA1010Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:3361,06
11MB1140Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:3659,20
12MA1259Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:06:4752,49
13MC1349Tichý PavelAC Náchod6300:06:4851,98
14MC1555Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:5547,89
15MA1638Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:5945,65
16MB1729Svoboda LudvíkSRTG Česká Třebová7300:07:0144,51
17MA1866Navrátil PavelGoMango9000:07:0541,84
18MA1913Číž OndřejJen Blbni8300:07:0939,49
19MB2025Vacek JiříDlouhá Třebová7700:07:0939,24
20MB2143Šimek PetrŘetůvka7700:07:1833,98
21M52217Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:07:1933,32
22MA2365Machalík StanislavČeská Třebová8000:07:2430,48
23MC2453Hruban JanČeská Třebová6600:07:3324,99
24MA267Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:4119,64
25MA2746Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:07:4318,39
26MD2841Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:4517,40
27MD2939Ráb PavelČeská Třebová5200:07:4617,07
28MB3137Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:4914,79
29MB3215Kubát RadekČeská Třebová7500:07:5014,17
30MD3360Štyndl MiroslavISCAREX Česká Třebová5700:07:5312,61
31MB3433Němec RadekLitomyšl7700:07:5312,32
32MA3764Ludwig MarcelSpolek Bobina Olomouc8900:08:017,51
33MA3828Friml JiříNUTMI9600:08:045,65
34M54021Sejkora DanielZŠ Trstenice0300:08:223,00
35MA4330Hledík JanNUTMI9600:08:373,00
36MB4836Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:09:043,00
37ME4950Krumer MiroslavMK Ostrov4900:09:153,00
38MD5162Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:09:243,00
39MB5458Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:423,00
40MD5735Červ MiloslavAtletika Polička5000:10:003,00
41ME631Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:543,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1456Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:49116,49
2ZC254Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:4093,51
3ZB303Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:4890,00
4ZB3514Hájková LudmilaCET (OB Česká Třebová)7500:07:5586,72
5ZA3667Šachová ŠárkaČeská Třebová9100:08:0183,94
6ZB3961Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:0582,37
7Z54144Růžičková KateřinaSRTG Česká Třebová0700:08:2871,92
8ZA4219Hronová MarkétaObec Čistá9000:08:2871,66
9Z54432Svobodová AnnaSRTG Česká Třebová0300:08:4066,66
10ZB452Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:4763,15
11ZA4645Hauptová Kristýnaneregistrována9700:08:5758,71
12ZD476Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:5958,01
13Z55023Rosendorfová PavlínaZŠ a MŠ Trstěnice0500:09:1749,92
14Z55222Hubinková VeronikaZŠ Trstěnice0500:09:2745,20
15Z55316Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:09:3740,75
16ZA5531Malá TerezaNUTMI9600:09:4338,25
17ZB5647Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:4835,91
18ZA5811Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:10:1424,15
19ZB5918Kosárová PetraSRTG Česká Třebová7800:10:2120,87
20ZB6027Svobodová RenataSRTG Česká Třebová7600:10:2220,80
21Z56157Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:2220,64
22ZC6226Zavřelová OlgaSRTG Česká Třebová7200:10:498,55
23ZA648Telecká PetraSpartan Race Svitavy8800:11:013,27
24ZD6554Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:093,00
25ZD665Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:11:153,00
26Z56724Kučerová BarboraZŠ Trstenice0500:16:363,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód