Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

4. Zemská míle

28.9.2019, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 4. Zemská míle
  • datum konání: 28.9.2019
  • zobrazeno již 573x
  • místo konání: Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
  • GPS: 49.91747N, 16.60225E
  • pořadatel: Activity Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
9:30 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

30 Kč (děti zdarma)

Popis tratě

1 míle a kratší tratě na tartanu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Propozice soutěže ve formátu JPG

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

info@lenzo.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.9.20204. Zemská míle-
28.8.20203. Zemská míle-
5.6.20202. Zemská míle-
10.4.20201. Zemská míle-
30.8.20193. Zemská míle101
14.6.20192. Zemská míle93
12.4.20191. Zemská míle128
29.9.20184. Zemská míle147
24.8.20183. Zemská míle110
15.6.20182. Zemská míle128
13.4.20181. Zemská míle173
30.9.20174. Zemská míle139
25.8.20173. Zemská míle160
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
7.4.20171. Zemská míle126
8.10.20164. Zemská míle139
26.8.20163. Zemská míle125
17.6.20162. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD131
8.4.20161. Zemská míle156
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
28.8.20153. Zemská míle161
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
10.4.20151. Zemská míle152
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162
29.8.20143. Zemská míle170
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
28.3.20141. Zemská míle179
4.10.20134. Zemská míle105
20.9.20133. Zemská míle106
7.6.20132. Zemská míle (noční závod)120
19.4.20131. Zemská míle91
2.11.2012Zemská míle51

Statistika závodu 4. Zemská míle

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 3732

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vetchý Kryštof0426
Resler Filip0925
Borek Petr7025
Radiměřský Karel8725
Borek Viktor0425
Bielčik Jindřich4024
Kumpošt Radovan0824
Kačerovský Michal6924
Vetchá Rozálie0724
Borková Agáta0224
Krátký Luboš6224
Kumpoštová Andrea0524
Sejkorová Lenka6323
Černá Markéta7022
Serbousková Sára0422
Keprtová Miloslava4821
Gregora Lukáš0821
Vebr Dominik0321
Gregorová Anna1020
Pirklová Markéta7920
Sedláček Roman6419
Mannlová Jana8019
Gregorová Eliška1219
Dušková Žaneta0919
Gregora Filip0219
Pirkl Vít1019
Skalický Vojtěch0318
Dufková Marie1318
Krátká Hana9518
Topinka Tobiáš1017
Šilarová Michaela0217
Hanáková Klára0217
Dušek Petr1117
Gregorová Jana1117
Slánská Daniela0516
Jirásková Apolena1116
Dušková Tereza0716
Kubeš David7516
Sadílek Jakub0516
Hájková Zuzana0816
Grätz Luděk5815
Hejl Radek7215
Vacek Michal0415
Bubeníček Jiří5115
Jadrný Tomáš0415
Kapoun Jan0315
Vebr Patrik9815
Čejková Klára0815
Kubešová Klára0615
Vondra Vojtěch9815

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2316Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:32108,06
2C2580Chasák SebastianTJ Sokol Ústí nad Orlicí1300:00:33105,58
3C26119Havelka Patrik-1200:00:3686,36
4C2939Horáček FilipČeská Třebová1300:00:3968,83
5C211103Picek VáclavLanškroun1300:00:4061,81
6C21993Hartman TomášÚstí nad Orlicí1400:00:4436,00
7C22284Picek Lukáš-1500:00:533,00
-C2-115Král DavidMalé Svatoňovice16DNF-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2152Skalická Anežka-1200:00:31105,03
2D2276Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:00:3298,79
3D24151Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:3296,18
4D2773Šegitová TerezieLukavice1400:00:3768,21
5D2811Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:3766,04
6D21057Motlová Mia-1300:00:4050,05
7D21248Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:00:4046,67
8D21332Vopařilová Eliška-1300:00:4143,61
9D21477Brzobohatá JohannaTJ Šumperk1400:00:4140,43
10D21558Králová KarolínaSokol Hvozdnice1400:00:4238,26
11D21645Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:4232,84
12D21738Mannelová AlžbětaLanškroun1300:00:4330,42
13D21875Dufková MarieAC Pardubice1300:00:4425,71
14D22037Beranová TerezaAtletika TJ Lanškroun1300:00:4610,48
15D22136Beranová Lucie-1600:00:523,00
16D22334Svojanovská NikolRudoltice1600:01:083,00
17D22443Hartmanová EliškaDolní Dobrouč1700:01:353,00
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1152Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:01:19104,52
2M11726Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:2199,61
3M1208Veselý JanKB Letohrad1000:01:2395,87
4M1239Veselý JakubKB Letohrad1000:01:2590,53
5M12470Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:01:2687,14
6M12586Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:2881,93
7M13529Diblík JanAtletika TJ Lanškroun1000:01:3858,44
8M136109Drexler MiroslavTrstěnice1000:01:4638,42
9M13724Sedlák VojtěchAtletika TJ Lanškroun1100:01:5126,99
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11333Dejdarová TerezaISCAREX Junior team ČT1000:01:18101,81
2Z114102Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:19100,99
3Z116101Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:2097,20
4Z11818Simonová KristýnaISCAREX Junior team ČT1100:01:2292,47
5Z12653Skalická NelaTJ Lanškroun1100:01:3170,62
6Z13046Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:3461,13
7Z13140Doležalová Dorota-1000:01:3658,21
8Z13341Vopařilová Anna-1100:01:3657,52
Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2150Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:08104,41
2M2288Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:09100,15
3M24113Špatenka MatějTJ Lanškroun0900:01:1195,43
4M2591Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:1293,03
5M2613Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:1390,04
6M2722Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:1388,48
7M2925Zajíček VojtěchTJ Lanškroun0800:01:1585,17
8M21219Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:1779,15
9M219112Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:2361,59
10M22199Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:2360,81
11M22298Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:2556,05
12M22863Němec DominikTrstěnice0900:01:3430,09
13M22912Verner AdamTJ Atletika Lanškroun0800:01:3428,27
14M234111Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:3721,60
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2354Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:11107,46
2Z283Knápková TerezaAtletika TJ Lanškroun0800:01:1499,15
3Z21030Novotná TerezaTJ Svitavy0900:01:1693,39
4Z21197Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:1692,18
5Z22715Svojanovská RůženaActivity Lanškroun0800:01:3249,71
6Z23220Hanzlíčková HanaActivity Lanškroun0900:01:3638,89
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M34107Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:02:38100,00
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3779Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:02:43106,45
2Z38105Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:5098,66
3Z3942Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:02:5394,89
4Z310117Skalická NikolTJ Lanškroun0700:03:0086,17
5Z31128Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:03:0976,26
6Z31256Skalická Eliška-0700:03:3545,18
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4114Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:16100,22
2M4296Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:02:1699,78
Starší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4361Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:30108,08
2Z4531Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:3897,21
3Z4649Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT0400:02:4094,71
-Z4-55Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí05DNF-
Dorostenci (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M531160Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:04:38108,92
2M551111Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:04:46103,22
3M561019Kapoun JanVencl tým Ústí nad Orlicí0300:05:0987,86
4M581012Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:05:2080,08
5M5141013Skalický Vojtěch-0300:05:3371,11
Dorostenky (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z518174Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:05:42115,68
2Z5311010Janíčková PatricieVýprachtice0200:06:4084,32
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ41030Boháč BonifácVencl tým Ústí nad Orlicí0100:04:41126,59
2MJ171099Holubář PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí0000:05:4090,50
3MJ211038Hájek MartinŽamberk0100:05:5282,91
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11046Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:31112,97
2MA21023Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:37108,48
3MA91098Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:2078,55
4MA121033Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:05:2774,27
5MA131001Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:05:3370,02
6MA191024Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:05:4561,70
7MA231028Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:05:5952,13
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB71100Hejl RadekLetohrad7200:05:09110,28
2MB151006Dvořák PavelČeská Třebová7500:05:3495,22
3MB161009Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:05:3594,50
4MB221007Vacek JiříDlouhá Třebová7700:05:5383,14
5MB251112Hurt DavidČeská Třebová7600:06:0575,65
6MB261113Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:0873,93
7MB281077Němec RadekLitomyšl7700:06:1768,59
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC101021Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:23105,68
2MC111029Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:05:24105,10
3MC201142Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:5089,23
4MC291026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:06:1772,94
5MC411008Moník MilanMT Smiřice6900:09:493,00
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD341050Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:12110,24
2MD361027Bubeníček JiříSki Skuhrov n. B.5100:07:31101,65
3MD391062Řehořek BohumírFK Stará garda Damníkov5700:08:0288,10
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME371034Krumer MiroslavMK Ostrov4900:07:33100,00
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA331018Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:06:47100,00
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB241025Vebrová MonikaČeská Třebová7900:06:02107,26
2ZB271048Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:06:12102,15
3ZB301002Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:3490,58
4ZB321011Tylšová DanielaTJ Loko Trutnov7800:06:4286,10
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD351039Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:07:15119,15
2ZD381031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:45106,67
3ZD401040Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:09:0374,18
Trať 0,161 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2152Skalická Anežka-1200:00:31105,03
2D2276Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:00:3298,79
1C2316Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:32108,06
3D24151Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:3296,18
2C2580Chasák SebastianTJ Sokol Ústí nad Orlicí1300:00:33105,58
3C26119Havelka Patrik-1200:00:3686,36
4D2773Šegitová TerezieLukavice1400:00:3768,21
5D2811Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:3766,04
4C2939Horáček FilipČeská Třebová1300:00:3968,83
6D21057Motlová Mia-1300:00:4050,05
5C211103Picek VáclavLanškroun1300:00:4061,81
7D21248Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:00:4046,67
8D21332Vopařilová Eliška-1300:00:4143,61
9D21477Brzobohatá JohannaTJ Šumperk1400:00:4140,43
10D21558Králová KarolínaSokol Hvozdnice1400:00:4238,26
11D21645Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:4232,84
12D21738Mannelová AlžbětaLanškroun1300:00:4330,42
13D21875Dufková MarieAC Pardubice1300:00:4425,71
6C21993Hartman TomášÚstí nad Orlicí1400:00:4436,00
14D22037Beranová TerezaAtletika TJ Lanškroun1300:00:4610,48
15D22136Beranová Lucie-1600:00:523,00
7C22284Picek Lukáš-1500:00:533,00
16D22334Svojanovská NikolRudoltice1600:01:083,00
17D22443Hartmanová EliškaDolní Dobrouč1700:01:353,00
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2150Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:08104,41
2M2288Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:09100,15
1Z2354Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:11107,46
3M24113Špatenka MatějTJ Lanškroun0900:01:1195,43
4M2591Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:1293,03
5M2613Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:1390,04
6M2722Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:1388,48
2Z283Knápková TerezaAtletika TJ Lanškroun0800:01:1499,15
7M2925Zajíček VojtěchTJ Lanškroun0800:01:1585,17
3Z21030Novotná TerezaTJ Svitavy0900:01:1693,39
4Z21197Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:1692,18
8M21219Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:1779,15
1Z11333Dejdarová TerezaISCAREX Junior team ČT1000:01:18101,81
2Z114102Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:19100,99
1M1152Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:01:19104,52
3Z116101Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:2097,20
2M11726Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:2199,61
4Z11818Simonová KristýnaISCAREX Junior team ČT1100:01:2292,47
9M219112Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:2361,59
3M1208Veselý JanKB Letohrad1000:01:2395,87
10M22199Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:2360,81
11M22298Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:2556,05
4M1239Veselý JakubKB Letohrad1000:01:2590,53
5M12470Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:01:2687,14
6M12586Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:2881,93
5Z12653Skalická NelaTJ Lanškroun1100:01:3170,62
5Z22715Svojanovská RůženaActivity Lanškroun0800:01:3249,71
12M22863Němec DominikTrstěnice0900:01:3430,09
13M22912Verner AdamTJ Atletika Lanškroun0800:01:3428,27
6Z13046Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:3461,13
7Z13140Doležalová Dorota-1000:01:3658,21
6Z23220Hanzlíčková HanaActivity Lanškroun0900:01:3638,89
8Z13341Vopařilová Anna-1100:01:3657,52
14M234111Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:3721,60
7M13529Diblík JanAtletika TJ Lanškroun1000:01:3858,44
8M136109Drexler MiroslavTrstěnice1000:01:4638,42
9M13724Sedlák VojtěchAtletika TJ Lanškroun1100:01:5126,99
Trať 0,805 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4114Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:16100,22
2M4296Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:02:1699,78
1Z4361Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:30108,08
1M34107Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:02:38100,00
2Z4531Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:3897,21
3Z4649Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT0400:02:4094,71
1Z3779Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:02:43106,45
2Z38105Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:5098,66
3Z3942Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:02:5394,89
4Z310117Skalická NikolTJ Lanškroun0700:03:0086,17
5Z31128Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:03:0976,26
6Z31256Skalická Eliška-0700:03:3545,18
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11046Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:31112,97
2MA21023Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:37108,48
1M531160Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:04:38108,92
1MJ41030Boháč BonifácVencl tým Ústí nad Orlicí0100:04:41126,59
2M551111Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:04:46103,22
3M561019Kapoun JanVencl tým Ústí nad Orlicí0300:05:0987,86
1MB71100Hejl RadekLetohrad7200:05:09110,28
4M581012Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:05:2080,08
3MA91098Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:2078,55
1MC101021Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:23105,68
2MC111029Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:05:24105,10
4MA121033Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:05:2774,27
5MA131001Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:05:3370,02
5M5141013Skalický Vojtěch-0300:05:3371,11
2MB151006Dvořák PavelČeská Třebová7500:05:3495,22
3MB161009Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:05:3594,50
2MJ171099Holubář PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí0000:05:4090,50
1Z518174Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:05:42115,68
6MA191024Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:05:4561,70
3MC201142Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:5089,23
3MJ211038Hájek MartinŽamberk0100:05:5282,91
4MB221007Vacek JiříDlouhá Třebová7700:05:5383,14
7MA231028Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:05:5952,13
1ZB241025Vebrová MonikaČeská Třebová7900:06:02107,26
5MB251112Hurt DavidČeská Třebová7600:06:0575,65
6MB261113Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:0873,93
2ZB271048Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:06:12102,15
7MB281077Němec RadekLitomyšl7700:06:1768,59
4MC291026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:06:1772,94
3ZB301002Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:3490,58
2Z5311010Janíčková PatricieVýprachtice0200:06:4084,32
4ZB321011Tylšová DanielaTJ Loko Trutnov7800:06:4286,10
1ZA331018Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:06:47100,00
1MD341050Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:12110,24
1ZD351039Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:07:15119,15
2MD361027Bubeníček JiříSki Skuhrov n. B.5100:07:31101,65
1ME371034Krumer MiroslavMK Ostrov4900:07:33100,00
2ZD381031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:45106,67
3MD391062Řehořek BohumírFK Stará garda Damníkov5700:08:0288,10
3ZD401040Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:09:0374,18
5MC411008Moník MilanMT Smiřice6900:09:493,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11046Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:31103,39
2MA21023Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:3798,66
3M531160Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:04:3897,94
4MJ41030Boháč BonifácVencl tým Ústí nad Orlicí0100:04:4195,56
5M551111Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:04:4691,91
6M561019Kapoun JanVencl tým Ústí nad Orlicí0300:05:0975,67
7MB71100Hejl RadekLetohrad7200:05:0975,41
8M581012Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:05:2067,45
9MA91098Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:2067,21
10MC101021Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:2365,34
11MC111029Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:05:2464,64
12MA121033Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:05:2762,70
13MA131001Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:05:3358,23
14M5141013Skalický Vojtěch-0300:05:3357,96
15MB151006Dvořák PavelČeská Třebová7500:05:3457,59
16MB161009Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:05:3556,73
17MJ171099Holubář PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí0000:05:4053,01
18MA191024Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:05:4549,49
19MC201142Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:5045,47
20MJ211038Hájek MartinŽamberk0100:05:5244,06
21MB221007Vacek JiříDlouhá Třebová7700:05:5343,28
22MA231028Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:05:5939,44
23MB251112Hurt DavidČeská Třebová7600:06:0534,42
24MB261113Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:0832,38
25MB281077Němec RadekLitomyšl7700:06:1726,06
26MC291026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:06:1725,81
27MD341050Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:123,00
28MD361027Bubeníček JiříSki Skuhrov n. B.5100:07:313,00
29ME371034Krumer MiroslavMK Ostrov4900:07:333,00
30MD391062Řehořek BohumírFK Stará garda Damníkov5700:08:023,00
31MC411008Moník MilanMT Smiřice6900:09:493,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z518174Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:05:42109,47
2ZB241025Vebrová MonikaČeská Třebová7900:06:0297,94
3ZB271048Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:06:1292,58
4ZB301002Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:3480,46
5Z5311010Janíčková PatricieVýprachtice0200:06:4077,05
6ZB321011Tylšová DanielaTJ Loko Trutnov7800:06:4275,76
7ZA331018Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:06:4773,00
8ZD351039Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:07:1557,61
9ZD381031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:4540,89
10ZD401040Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:09:033,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód