Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

3. Zemská míle

30.8.2019, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Zemská míle
  • datum konání: 30.8.2019
  • zobrazeno již 322x
  • pořadatel: Activity Lanškroun

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace



Propozice soutěže ve formátu JPG

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C236Bednář Matěj-1200:00:34-
2C257Bednář Filip-1400:00:35-
3C2652Picek VáclavLanškroun1300:00:35-
4C2746Mareš Jiří-1300:00:35-
5C2913Ježek Jaromír-1300:00:36-
6C210140Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:38-
7C21444Horáček FilipČeská Třebová1300:00:40-
8C21530Kopecký EliášLanškroun1500:00:42-
9C21638Mánek EliášÚstí nad Orlicí1500:00:48-
10C21743Šnýdr NikolasTJ Atletika Lanškroun1600:00:50-
11C21848Picek Lukáš-1500:00:56-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2160Skalická Anežka-1200:00:29-
2D2233Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:30-
3D24103Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:35-
4D282Venclová EliškaPřívrat1400:00:36-
5D21159Dufková MarieAC Pardubice1300:00:38-
6D21290Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:39-
7D21340Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:40-
8D21935Svojanovská NikolRudoltice1600:01:06-
-D2-19Ježková Julie-15DNF-
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1119Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:01:18-
2M11323Veselý JanKB Letohrad1000:01:19-
3M11625Veselý JakubKB Letohrad1000:01:21-
4M117249Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:01:21-
5M11814Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:22-
6M12051Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:23-
7M12267Kouba RadimISCAREX Junior team ČT1100:01:25-
8M12554Machač LukášSokol Valašské Meziříčí1100:01:28-
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1749Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:16-
2Z1101Dejdarová TerezaISCAREX Junior team ČT1000:01:18-
3Z11231Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:19-
4Z12121Simonová KristýnaISCAREX Junior team ČT1100:01:24-
5Z12493Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:27-
6Z12611Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:01:30-
7Z12834Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:35-
8Z13139Marešová Eliška-1000:01:42-
Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M22100Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:12-
2M2392Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:12-
3M2499Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:13-
4M2561Zajíček VojtěchTJ Lanškroun0800:01:14-
5M2912Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:16-
6M223111Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:25-
7M229101Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:36-
8M232210Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0900:01:47-
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2145Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:10-
2Z2677Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:14-
3Z2850Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:16-
4Z21453Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:20-
5Z21518Svobodová KláraKB Letohrad0900:01:20-
6Z21942Šnýdrová SabinaAtletika TJ Lanškroun0900:01:22-
7Z2278Svojanovská RůženaActivity Lanškroun0800:01:33-
8Z23010Hanzlíčková HanaActivity Lanškroun0900:01:39-
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M34207Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:02:46-
2M39206Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí0700:02:57-
3M31257Machač PatrikSokol Valašské Meziříčí0700:03:15-
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z325Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:02:38-
2Z3527Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:47-
3Z3696Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:02:53-
4Z37109Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:02:54-
5Z31124Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:03:08-
-Z3-29Dařílková KarolínaLanškroun06DNF-
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4126Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:02:21-
2M4855Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:55-
Starší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z43116Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT0400:02:39-
2Z410224Chaloupková PetraKostelec nad Orlicí0500:03:00-
3Z41328Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:03:24-
Dorostenci (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M561024Skalický Vojtěch-0300:05:34-
2M5101008Moravec JanJM Team Letohrad0200:05:39-
Dorostenky (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5121012Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:05:54-
2Z5201061Janíčková PatricieVýprachtice0200:06:33-
3Z5291011Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:39-
-Z5-1114Hamplová TerezaActivity Lanškroun03DNF-
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA21022Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:52-
2MA51002Radiměrský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:23-
3MA71025Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:05:38-
4MA91018Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:05:39-
5MA141028Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:05:57-
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11020Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:04:45-
2MB31014Hejl RadekLetohrad7200:05:04-
3MB81019Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:05:38-
4MB111009Dvořák PavelČeská Třebová7500:05:41-
5MB131070Vacek JiříDlouhá Třebová7700:05:56-
6MB171077Němec RadekLitomyšl7700:06:22-
7MB181101Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:22-
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC41004Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:18-
-MC-1026Kačerovský MichalActivity Lanškroun69DNF-
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD221045Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:51-
2MD251034Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:07:13-
3MD281036Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:32-
4MD311099Řehořek BohumírFK Stará garda Damníkov5700:08:13-
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME271032Krumer MiroslavMK Ostrov4900:07:27-
2ME321030Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:08:57-
3ME331016Bielčik JindřichLichkov4000:09:28-
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA231033Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:06:55-
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB151003Vebrová MonikaČeská Třebová7900:06:04-
2ZB191079Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:06:30-
3ZB211015Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:42-
4ZB241037Sklenářová EvaLetohrad8100:07:04-
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC161043Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:06:11-
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD261029Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:07:18-
2ZD301031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:40-
Trať 0,161 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2160Skalická Anežka-1200:00:29-
2D2233Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:30-
1C236Bednář Matěj-1200:00:34-
3D24103Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:35-
2C257Bednář Filip-1400:00:35-
3C2652Picek VáclavLanškroun1300:00:35-
4C2746Mareš Jiří-1300:00:35-
4D282Venclová EliškaPřívrat1400:00:36-
5C2913Ježek Jaromír-1300:00:36-
6C210140Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:38-
5D21159Dufková MarieAC Pardubice1300:00:38-
6D21290Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:39-
7D21340Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:40-
7C21444Horáček FilipČeská Třebová1300:00:40-
8C21530Kopecký EliášLanškroun1500:00:42-
9C21638Mánek EliášÚstí nad Orlicí1500:00:48-
10C21743Šnýdr NikolasTJ Atletika Lanškroun1600:00:50-
11C21848Picek Lukáš-1500:00:56-
8D21935Svojanovská NikolRudoltice1600:01:06-
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2145Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:10-
1M22100Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:12-
2M2392Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:12-
3M2499Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:13-
4M2561Zajíček VojtěchTJ Lanškroun0800:01:14-
2Z2677Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:14-
1Z1749Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:16-
3Z2850Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:16-
5M2912Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:16-
2Z1101Dejdarová TerezaISCAREX Junior team ČT1000:01:18-
1M1119Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:01:18-
3Z11231Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:19-
2M11323Veselý JanKB Letohrad1000:01:19-
4Z21453Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:20-
5Z21518Svobodová KláraKB Letohrad0900:01:20-
3M11625Veselý JakubKB Letohrad1000:01:21-
4M117249Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:01:21-
5M11814Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:22-
6Z21942Šnýdrová SabinaAtletika TJ Lanškroun0900:01:22-
6M12051Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:23-
4Z12121Simonová KristýnaISCAREX Junior team ČT1100:01:24-
7M12267Kouba RadimISCAREX Junior team ČT1100:01:25-
6M223111Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:25-
5Z12493Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:27-
8M12554Machač LukášSokol Valašské Meziříčí1100:01:28-
6Z12611Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:01:30-
7Z2278Svojanovská RůženaActivity Lanškroun0800:01:33-
7Z12834Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:35-
7M229101Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:36-
8Z23010Hanzlíčková HanaActivity Lanškroun0900:01:39-
8Z13139Marešová Eliška-1000:01:42-
8M232210Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0900:01:47-
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11020Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:04:45-
1MA21022Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:52-
2MB31014Hejl RadekLetohrad7200:05:04-
1MC41004Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:18-
2MA51002Radiměrský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:23-
1M561024Skalický Vojtěch-0300:05:34-
3MA71025Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:05:38-
3MB81019Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:05:38-
4MA91018Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:05:39-
2M5101008Moravec JanJM Team Letohrad0200:05:39-
4MB111009Dvořák PavelČeská Třebová7500:05:41-
1Z5121012Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:05:54-
5MB131070Vacek JiříDlouhá Třebová7700:05:56-
5MA141028Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:05:57-
1ZB151003Vebrová MonikaČeská Třebová7900:06:04-
1ZC161043Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:06:11-
6MB171077Němec RadekLitomyšl7700:06:22-
7MB181101Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:22-
2ZB191079Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:06:30-
2Z5201061Janíčková PatricieVýprachtice0200:06:33-
3ZB211015Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:42-
1MD221045Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:51-
1ZA231033Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:06:55-
4ZB241037Sklenářová EvaLetohrad8100:07:04-
2MD251034Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:07:13-
1ZD261029Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:07:18-
1ME271032Krumer MiroslavMK Ostrov4900:07:27-
3MD281036Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:32-
3Z5291011Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:39-
2ZD301031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:40-
4MD311099Řehořek BohumírFK Stará garda Damníkov5700:08:13-
2ME321030Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:08:57-
3ME331016Bielčik JindřichLichkov4000:09:28-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód