Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Q. Štěpánka

28.4.2019, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Q. Štěpánka
  • datum konání: 28.4.2019
  • zobrazeno již 560x
  • místo konání: Lyžařské středisko Malák, Jablonné nad Orlicí
  • GPS: 50.0288N, 16.59025E
  • pořadatel: Atletika Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

lyžařský areál Malák, Jablonné nad Orlicí
10:00 - 11:45 hodin

Startovné

100 Kč - dospělí

Popis tratě

Délka: 7,5 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu JPG

Časový pořad závodu ve formátu JPG

E-mailová adresa

memorialqs@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.4.2020Memoriál Q. Štěpánka-
29.4.2018Memoriál Q. Štěpánka223
30.4.2017Memoriál Quido Štěpánka301
24.4.2016Memoriál Q. Štěpánka198
26.4.2015Memoriál Q. Štěpánka183
27.4.2014Memoriál Q. Štěpánka192
28.4.2013Memoriál_Q._Štěpánka190
29.4.2012Memoriál Q. Štěpánka185
24.4.2011Memoriál Q. Štěpánka191
25.4.2010Memoriál Q. Štěpánka264
26.4.2009Memoriál Quido Štěpánka202
27.4.2008Memoriál Quido Štěpánka175
22.4.2007Memoriál Quido Štěpánka229
23.4.2006Memoriál Quido Štěpánka176
24.4.2005Memoriál Quido Štěpánka173
25.4.2004Memoriál Q. Štěpánka178
27.4.2003Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník166
28.4.2002Memoriál Quido Štěpánka217
29.4.200154. Memoriál Q. Štěpánka234
23.4.2000Memoriál Q. Štěpánka149

Statistika závodu Memoriál Q. Štěpánka

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 3826

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6919
Krátký František4318
Hübl Radek8817
Dostálek Petr6717
Novotný Luděk6216
Bielčik Jindřich4016
Mannlová Jana8015
Stránský Aleš6014
Sadílek Ota4614
Vítek Miroslav7214
Matyášová Jana6514
Jirásková Eva6413
Krupička Miroslav5313
Kalous Petr7713
Hrdina Pavel8813
Nechvíl Petr9113
Fajfr František7213
Hanuš Petr6412
Ženčák Jaroslav6112
Stránská Adéla9112
Dostál Ladislav5612
Šimůnek Jan8212
Sontáková Lenka9111
Razým Jan5711
Krejčí Stanislav6311
Červ Miloslav5011
Purkert Martin9010
Moravec Jiří9610
Živný Marek9110
Řemínek Matěj8610
Bogdał Roman7910
Borek Petr7010
Sejkorová Lenka6310
Borková Agáta0210
Keprtová Miloslava4810
Razým Lukáš7910
Abrahám Luděk029
Kozáková Denisa799
Boháč Bonifác019
Gregora Filip029
Ing. Moravec Martin849
Pešava Jan009
Martincová Kristýna939
Smolák Petr949
Borek Viktor049
Vévodová Martina909
Johanidesová Lea898
Čechal Jaroslav618
Fáberová Zuzana968
Vinduška Petr938

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1179Veselý JanKB Letohrad1000:01:13102,44
2M1288Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:13102,17
3M15149Sedláček StanislavSokol Řetová1000:01:1695,39
4M1778Veselý JakubKB Letohrad1000:01:1792,14
5M19102Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:01:1890,79
6M110160Jansa ŠtěpánBiatlon Letohrad1100:01:1987,26
7M112139Brusenbauch AlanISCAREX Junior Team ČT1100:01:2182,93
8M11372Kouba RadimISCAREX Junior Team ČT1100:01:2181,84
9M115129Dušek OndřejKB Letohrad1000:01:2180,76
10M116150Ducháček MatějSokol Řetová1100:01:2278,59
11M117111Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:01:2474,53
12M119140Doskočil JakubAtletika Žamberk1100:01:2472,63
13M125116Vašina MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:01:2959,89
14M127106Vinkler OndřejMistrovice1200:01:3252,03
15M128110Hanus ŠtěpánAtletika Jablonné nad Orlicí1200:01:3349,32
16M133112Černohous HugoAtletika Jablonné nad Orlicí1200:01:3737,67
17M134162Krystejn DavidAtletika Jablonné nad Orlicí1100:01:3836,86
18M135163Krystejn AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1100:01:3934,15
19M136128Dušek AdamKB Letohrad1200:01:4322,49
20M138135Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:01:4613,55
21M139151Dostálek Šimon JosefMY od KOPŘIVY / Těchonín1000:01:494,61
22M140104Novák FrantišekAtletika Jablonné nad Orlicí1200:01:513,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1383Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:15102,22
2Z1476Schwarzová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí1000:01:1699,56
3Z1686Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:1698,22
4Z18144Málková LucieKB Letohrad1000:01:1794,75
5Z11181Dejdarová TerezaISCAREX Junior Team ČT1000:01:2086,74
6Z113120Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:2185,14
7Z118138Macanová NatálieAtletika Jablonné nad Orlicí1000:01:2477,40
8Z120103Netušilová VendulaAtletika Jablonné nad Orlicí1000:01:2670,73
9Z121105Šulcová BarboraAtletika Jablonné nad Orlicí1100:01:2769,93
10Z122143Doskočilová NikolaZŠ Erudio1000:01:2768,59
11Z123115Kaplanová EllenAtletika Jablonné nad Orlicí1000:01:2867,53
12Z12475Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:2963,79
13Z126122Wágnerová BáraAtletika Jablonné nad Orlicí1000:01:3061,12
14Z12985Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:3352,05
15Z130132Formánková AnežkaVerměřovice1200:01:3450,98
16Z131133Formánková JohanaVerměřovice1000:01:3546,98
17Z132157Kaplanová MagdalénaJablonné n.O.1000:01:3645,64
18Z137131Křivohlávková EliškaVerměřovice1000:01:4422,69
19Z141130Formánková LolaVerměřovice1200:02:133,00
Nejmladší žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2174Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:34106,48
2M22127Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:3997,17
3M23107Hanuš AdamBiatlon Letohrad0800:01:3996,35
4M24147Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:4584,77
5M26114Vinkler ŠtěpánMistrovice0800:01:4878,15
6M28148Ducháček VítSokol Řetová0800:01:4976,50
7M2989Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:4975,88
8M21087Stejskal DanielBiatlon Letohrad0900:01:5367,20
9M211113Vinkler MatoušMistrovice0900:01:5366,57
10M21290Rybička DominikISCAREX Junior Team ČT0900:01:5464,51
11M213117Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:01:5660,79
12M214169Moskva VojtěchOrel Letohrad0800:01:5759,75
13M216164Štěpánek DominikJablonné nad Orlicí0900:01:5954,38
14M218108Černohous VítAtletika Jablonné nad Orlicí0900:02:0151,27
15M219101Vaníček BrunoAtletika Jablonné nad Orlicí0900:02:0150,86
16M220125Vaníček OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0900:02:0248,79
17M222153Fajfr AlešŽamberk0900:02:0640,32
18M225124Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:02:1227,71
19M226166Rudolf JirkaAtletika Jablonné nad Orlicí0800:02:1326,88
20M227109Hanus KryštofAtletika Jablonné nad Orlicí0900:02:1326,05
Nejmladší žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z25123Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:47106,58
2Z2773Koubová ElenISCAREX Junior Team ČT0900:01:48104,59
3Z215158Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior Team ČT0900:01:5788,83
4Z216134Svobodová KláraKB Letohrad0900:01:5984,85
5Z221136Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad0800:02:0575,25
6Z223126Faltusová EmaKB Letohrad0800:02:0770,72
7Z224118Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:02:1163,12
Mladší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3277Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:48107,85
2M34168Suchodol ŠtěpánKB Letohrad0600:05:0596,48
3M36155Fajfr MarekOB Žamberk0600:05:0695,67
4M37142Barvínek DanielKB Letohrad0600:05:0795,14
5M38146Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:05:2086,51
6M310154Hájek DominikCET Česká Třebová0600:05:2881,23
7M311119Zicha JakubTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0600:05:4867,45
Mladší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31173Hejlová KateřinaISCAREX Junior Team ČT0600:03:06103,90
2Z32159Preislerová Elena MarieISCAREX Junior Team ČT0600:03:1199,26
3Z3384Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior Team ČT0700:03:1396,84
4Z3480Kubíčková NinaSPLE Spartak Letohrad0700:03:1495,68
5Z35152Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:03:1693,78
6Z36121Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:03:2089,35
7Z37165Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:03:2485,23
8Z38167Maříková MichaelaAtletika Žamberk0600:03:2682,70
9Z39145Štrumlová ZuzanaJablonné nad Orlicí0700:04:0937,87
10Z31082Aleixo NatálieNa Vyhlídce 579, Jablonné n.O.0600:04:463,00
Starší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41175Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:05:47106,56
2M42172Bukáček MarekAtletika Polička0400:05:49105,62
3M44141Akak OndřejAtletika Žamberk0500:06:2187,82
4M47174Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:0264,89
Starší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41156Serbousková SáraISCAREX Junior Team ČT0400:04:43108,14
2Z43170Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:04:5799,05
3Z45137Grosmannová KláraKB Letohrad0400:05:0692,81
4Z49171Kumpoštová AndreaISCAREX Junior Team ČT0500:05:2679,03
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5133Abrahám LuděkJablonné n. O.0200:09:55109,09
2M5282Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:10:15102,67
3M5332Vondráček JakubJablonné n. O.0300:11:0088,24
4M5437Gregora FilipVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:11:1982,14
5M5562Moravec JanJM Team Letohrad0200:12:0168,66
6M5297Pokorný DominikSpartak Rychnov nad Kněžnou0300:31:153,00
Dorostenky (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5315Stránská VendulaVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:06:15108,63
2Z5520Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:06:3896,76
3Z5613Grossmannová TerezaK'B Letohrad0200:06:4294,61
4Z5811Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:07:2672,05
5Z5921Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:08:2840,59
Junioři 18-19 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ33Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:26:46110,09
2MJ1089Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí0000:27:43103,35
3MJ2267Swieliulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:30:0586,56
4MJ4184Hájek MartinŽamberk0100:35:4546,35
Juniorky 18-19 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1465Kroulíková ŽanetaTJ Spartak Letohrad0100:13:43100,00
Muži A 20-39 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA166Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:24:59105,37
2MA252Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:25:05104,59
3MA444Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:26:5790,05
4MA698Novák JosefHorní Čermná9700:27:0688,99
5MA749Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:27:1887,32
6MA1251Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:28:0581,22
7MA15100Kapalčík ŠimonMistrovice9500:28:3577,32
8MA1763Moravec JiříJM Team Letohrad9600:28:5974,20
9MA2056Kosek ŠtěpánOstrava Zábřeh8900:30:0066,28
10MA21101Doleček VojtěchMistrovice9900:30:0166,27
11MA2797Svoboda JanJablonné nad Orlicí8500:31:0957,33
12MA2888Petr JakubNa Kotli 1176, Hradec Králové8700:31:3853,56
13MA3314Drda VlastimilDS Vicena8300:33:0742,00
14MA3596Purkert MartinJablonné nad Orlicí9000:33:2240,06
15MA376Langer MilanRDQ Property8000:33:3338,63
16MA4293Živný Marek3D Fitness Race Team9100:37:169,67
Muži B 40-49 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB572Hejl RadekLetohrad7200:27:05103,78
2MB871Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:27:19102,09
3MB1369Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:28:2594,12
4MB1425Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:28:3293,28
5MB1699Moskva RomanPasivity Žamberk7500:28:4092,31
6MB189Jadrný LubomírCzech Outdoor Extréme Team7300:29:3485,79
7MB1923Mařík Jiří3D Fitness Race Team7200:29:4584,46
8MB2580Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:30:4976,74
9MB2924Hubálek MilošKUS Jablonné nad Orlicí7200:31:5868,40
10MB3094Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:32:1066,96
11MB3238Vacek JiříDlouhá Třebová7700:32:5461,64
12MB4010Černohous PavelJBL Standa tým7900:34:5247,39
13MB4359Nožka RomanStanda tým7000:37:3028,32
14MB4477Rypka RudolfČeská Třebová Trávník 19777200:38:3320,71
15MB4535Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:39:2114,91
Muži C 50-59 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC948Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:21108,44
2MC1155Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:51104,94
3MC2387Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:30:2886,61
4MC2618Dostálek PetrMY od KOPŘIVY6700:30:5883,11
5MC3840Novotný Luděk3D Fitness RT6200:33:3464,90
6MC4778Smola MiloslavÚstecká 529, Česká Třebová6900:43:243,00
7MC494Pokorný JanSpartak Rychnov nad Kněžnou6400:48:503,00
Muži D 60-69 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2486Vacarda VladimírEleven Run Teram5900:30:40109,10
2MD3173Bláha MilanAF Křovice5700:32:2698,10
3MD3491Dostál LadislavMoravská Třebová5600:33:1792,81
4MD3675Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:2991,56
5MD3934Šolc VítězslavBKL Machov5700:33:4989,49
6MD4695Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:40:2548,40
7MD485Novotný Přemysl3D Fitnesss Žamberk5900:45:3516,24
8MD5050Sedlák JiříPřelouč5800:49:013,00
Muži E 70 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1039Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:12:54127,17
2ME2374Krumer MiroslavMK Ostrov4900:15:1495,91
3ME2522Šponar JosefSokol Žamberk orientační běh4700:16:3976,93
4ME2785Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:18:5446,78
Ženy A 20-34 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1758Kozlová LadaOstrava Zábřeh9100:14:05117,37
2ZA2129Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:15:02104,84
3ZA2645Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:17:0777,79
Ženy B 35-44 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB747Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:12:25102,48
2ZB883Vebrová MonikaČeská Třebová7900:12:3998,77
3ZB968Krzaczkowska SylwiaULKS Bystryca Klodska8400:12:4098,75
4ZB1270Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:13:1290,02
5ZB1353Jánešová ErikaJablonné nad Orlicí7500:13:2087,90
6ZB1512Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:13:4481,54
7ZB1619Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:14:0476,24
8ZB1890Jarešová RadmilaJablonné n. O.7600:14:1074,65
9ZB2231Janoušková MartinaJablonné n. O.8100:15:1357,94
Ženy C 45-54 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC661Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:12:13105,83
2ZC1143Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:12:5794,17
Ženy D 55 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1928Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:14:16111,87
2ZD2042Pešlová IvanaTJ - Svitavy6300:15:00102,20
3ZD2417Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:16:1485,93
4ZD2827Nechvílová MiroslavaChoceň6000:19:1945,27
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1179Veselý JanKB Letohrad1000:01:13102,44
2M1288Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:13102,17
1Z1383Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:15102,22
2Z1476Schwarzová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí1000:01:1699,56
3M15149Sedláček StanislavSokol Řetová1000:01:1695,39
3Z1686Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:1698,22
4M1778Veselý JakubKB Letohrad1000:01:1792,14
4Z18144Málková LucieKB Letohrad1000:01:1794,75
5M19102Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:01:1890,79
6M110160Jansa ŠtěpánBiatlon Letohrad1100:01:1987,26
5Z11181Dejdarová TerezaISCAREX Junior Team ČT1000:01:2086,74
7M112139Brusenbauch AlanISCAREX Junior Team ČT1100:01:2182,93
8M11372Kouba RadimISCAREX Junior Team ČT1100:01:2181,84
6Z113120Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:2185,14
9M115129Dušek OndřejKB Letohrad1000:01:2180,76
10M116150Ducháček MatějSokol Řetová1100:01:2278,59
11M117111Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:01:2474,53
7Z118138Macanová NatálieAtletika Jablonné nad Orlicí1000:01:2477,40
12M119140Doskočil JakubAtletika Žamberk1100:01:2472,63
8Z120103Netušilová VendulaAtletika Jablonné nad Orlicí1000:01:2670,73
9Z121105Šulcová BarboraAtletika Jablonné nad Orlicí1100:01:2769,93
10Z122143Doskočilová NikolaZŠ Erudio1000:01:2768,59
11Z123115Kaplanová EllenAtletika Jablonné nad Orlicí1000:01:2867,53
12Z12475Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:2963,79
13M125116Vašina MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:01:2959,89
13Z126122Wágnerová BáraAtletika Jablonné nad Orlicí1000:01:3061,12
14M127106Vinkler OndřejMistrovice1200:01:3252,03
15M128110Hanus ŠtěpánAtletika Jablonné nad Orlicí1200:01:3349,32
14Z12985Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:3352,05
15Z130132Formánková AnežkaVerměřovice1200:01:3450,98
16Z131133Formánková JohanaVerměřovice1000:01:3546,98
17Z132157Kaplanová MagdalénaJablonné n.O.1000:01:3645,64
16M133112Černohous HugoAtletika Jablonné nad Orlicí1200:01:3737,67
17M134162Krystejn DavidAtletika Jablonné nad Orlicí1100:01:3836,86
18M135163Krystejn AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1100:01:3934,15
19M136128Dušek AdamKB Letohrad1200:01:4322,49
18Z137131Křivohlávková EliškaVerměřovice1000:01:4422,69
20M138135Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:01:4613,55
21M139151Dostálek Šimon JosefMY od KOPŘIVY / Těchonín1000:01:494,61
22M140104Novák FrantišekAtletika Jablonné nad Orlicí1200:01:513,00
19Z141130Formánková LolaVerměřovice1200:02:133,00
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2174Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:34106,48
2M22127Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:3997,17
3M23107Hanuš AdamBiatlon Letohrad0800:01:3996,35
4M24147Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:4584,77
1Z25123Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:47106,58
5M26114Vinkler ŠtěpánMistrovice0800:01:4878,15
2Z2773Koubová ElenISCAREX Junior Team ČT0900:01:48104,59
6M28148Ducháček VítSokol Řetová0800:01:4976,50
7M2989Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:4975,88
8M21087Stejskal DanielBiatlon Letohrad0900:01:5367,20
9M211113Vinkler MatoušMistrovice0900:01:5366,57
10M21290Rybička DominikISCAREX Junior Team ČT0900:01:5464,51
11M213117Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:01:5660,79
12M214169Moskva VojtěchOrel Letohrad0800:01:5759,75
3Z215158Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior Team ČT0900:01:5788,83
4Z216134Svobodová KláraKB Letohrad0900:01:5984,85
13M216164Štěpánek DominikJablonné nad Orlicí0900:01:5954,38
14M218108Černohous VítAtletika Jablonné nad Orlicí0900:02:0151,27
15M219101Vaníček BrunoAtletika Jablonné nad Orlicí0900:02:0150,86
16M220125Vaníček OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0900:02:0248,79
5Z221136Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad0800:02:0575,25
17M222153Fajfr AlešŽamberk0900:02:0640,32
6Z223126Faltusová EmaKB Letohrad0800:02:0770,72
7Z224118Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:02:1163,12
18M225124Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:02:1227,71
19M226166Rudolf JirkaAtletika Jablonné nad Orlicí0800:02:1326,88
20M227109Hanus KryštofAtletika Jablonné nad Orlicí0900:02:1326,05
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31173Hejlová KateřinaISCAREX Junior Team ČT0600:03:06103,90
2Z32159Preislerová Elena MarieISCAREX Junior Team ČT0600:03:1199,26
3Z3384Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior Team ČT0700:03:1396,84
4Z3480Kubíčková NinaSPLE Spartak Letohrad0700:03:1495,68
5Z35152Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:03:1693,78
6Z36121Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:03:2089,35
7Z37165Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:03:2485,23
8Z38167Maříková MichaelaAtletika Žamberk0600:03:2682,70
9Z39145Štrumlová ZuzanaJablonné nad Orlicí0700:04:0937,87
10Z31082Aleixo NatálieNa Vyhlídce 579, Jablonné n.O.0600:04:463,00
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41156Serbousková SáraISCAREX Junior Team ČT0400:04:43108,14
1M3277Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:48107,85
2Z43170Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:04:5799,05
2M34168Suchodol ŠtěpánKB Letohrad0600:05:0596,48
3Z45137Grosmannová KláraKB Letohrad0400:05:0692,81
3M36155Fajfr MarekOB Žamberk0600:05:0695,67
4M37142Barvínek DanielKB Letohrad0600:05:0795,14
5M38146Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:05:2086,51
4Z49171Kumpoštová AndreaISCAREX Junior Team ČT0500:05:2679,03
6M310154Hájek DominikCET Česká Třebová0600:05:2881,23
7M311119Zicha JakubTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0600:05:4867,45
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41175Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:05:47106,56
2M42172Bukáček MarekAtletika Polička0400:05:49105,62
1Z5315Stránská VendulaVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:06:15108,63
3M44141Akak OndřejAtletika Žamberk0500:06:2187,82
2Z5520Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:06:3896,76
3Z5613Grossmannová TerezaK'B Letohrad0200:06:4294,61
4M47174Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:0264,89
4Z5811Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:07:2672,05
5Z5921Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:08:2840,59
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5133Abrahám LuděkJablonné n. O.0200:09:55109,09
2M5282Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:10:15102,67
3M5332Vondráček JakubJablonné n. O.0300:11:0088,24
4M5437Gregora FilipVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:11:1982,14
5M5562Moravec JanJM Team Letohrad0200:12:0168,66
1ZC661Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:12:13105,83
1ZB747Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:12:25102,48
2ZB883Vebrová MonikaČeská Třebová7900:12:3998,77
3ZB968Krzaczkowska SylwiaULKS Bystryca Klodska8400:12:4098,75
1ME1039Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:12:54127,17
2ZC1143Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:12:5794,17
4ZB1270Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:13:1290,02
5ZB1353Jánešová ErikaJablonné nad Orlicí7500:13:2087,90
1ZJ1465Kroulíková ŽanetaTJ Spartak Letohrad0100:13:43100,00
6ZB1512Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:13:4481,54
7ZB1619Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:14:0476,24
1ZA1758Kozlová LadaOstrava Zábřeh9100:14:05117,37
8ZB1890Jarešová RadmilaJablonné n. O.7600:14:1074,65
1ZD1928Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:14:16111,87
2ZD2042Pešlová IvanaTJ - Svitavy6300:15:00102,20
2ZA2129Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:15:02104,84
9ZB2231Janoušková MartinaJablonné n. O.8100:15:1357,94
2ME2374Krumer MiroslavMK Ostrov4900:15:1495,91
3ZD2417Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:16:1485,93
3ME2522Šponar JosefSokol Žamberk orientační běh4700:16:3976,93
3ZA2645Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:17:0777,79
4ME2785Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:18:5446,78
4ZD2827Nechvílová MiroslavaChoceň6000:19:1945,27
6M5297Pokorný DominikSpartak Rychnov nad Kněžnou0300:31:153,00
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA166Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:24:59105,37
2MA252Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:25:05104,59
1MJ33Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:26:46110,09
3MA444Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:26:5790,05
1MB572Hejl RadekLetohrad7200:27:05103,78
4MA698Novák JosefHorní Čermná9700:27:0688,99
5MA749Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:27:1887,32
2MB871Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:27:19102,09
1MC948Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:21108,44
2MJ1089Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí0000:27:43103,35
2MC1155Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:51104,94
6MA1251Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:28:0581,22
3MB1369Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:28:2594,12
4MB1425Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:28:3293,28
7MA15100Kapalčík ŠimonMistrovice9500:28:3577,32
5MB1699Moskva RomanPasivity Žamberk7500:28:4092,31
8MA1763Moravec JiříJM Team Letohrad9600:28:5974,20
6MB189Jadrný LubomírCzech Outdoor Extréme Team7300:29:3485,79
7MB1923Mařík Jiří3D Fitness Race Team7200:29:4584,46
9MA2056Kosek ŠtěpánOstrava Zábřeh8900:30:0066,28
10MA21101Doleček VojtěchMistrovice9900:30:0166,27
3MJ2267Swieliulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:30:0586,56
3MC2387Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:30:2886,61
1MD2486Vacarda VladimírEleven Run Teram5900:30:40109,10
8MB2580Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:30:4976,74
4MC2618Dostálek PetrMY od KOPŘIVY6700:30:5883,11
11MA2797Svoboda JanJablonné nad Orlicí8500:31:0957,33
12MA2888Petr JakubNa Kotli 1176, Hradec Králové8700:31:3853,56
9MB2924Hubálek MilošKUS Jablonné nad Orlicí7200:31:5868,40
10MB3094Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:32:1066,96
2MD3173Bláha MilanAF Křovice5700:32:2698,10
11MB3238Vacek JiříDlouhá Třebová7700:32:5461,64
13MA3314Drda VlastimilDS Vicena8300:33:0742,00
3MD3491Dostál LadislavMoravská Třebová5600:33:1792,81
14MA3596Purkert MartinJablonné nad Orlicí9000:33:2240,06
4MD3675Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:2991,56
15MA376Langer MilanRDQ Property8000:33:3338,63
5MC3840Novotný Luděk3D Fitness RT6200:33:3464,90
5MD3934Šolc VítězslavBKL Machov5700:33:4989,49
12MB4010Černohous PavelJBL Standa tým7900:34:5247,39
4MJ4184Hájek MartinŽamberk0100:35:4546,35
16MA4293Živný Marek3D Fitness Race Team9100:37:169,67
13MB4359Nožka RomanStanda tým7000:37:3028,32
14MB4477Rypka RudolfČeská Třebová Trávník 19777200:38:3320,71
15MB4535Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:39:2114,91
6MD4695Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:40:2548,40
6MC4778Smola MiloslavÚstecká 529, Česká Třebová6900:43:243,00
7MD485Novotný Přemysl3D Fitnesss Žamberk5900:45:3516,24
7MC494Pokorný JanSpartak Rychnov nad Kněžnou6400:48:503,00
8MD5050Sedlák JiříPřelouč5800:49:013,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA166Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:24:59104,90
2MA252Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:25:05104,12
3MJ33Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:26:4690,98
4MA444Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:26:5789,54
5MB572Hejl RadekLetohrad7200:27:0588,50
6MA698Novák JosefHorní Čermná9700:27:0688,49
7MA749Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:27:1886,81
8MB871Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:27:1986,68
9MC948Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:2186,42
10MJ1089Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí0000:27:4383,56
11MC1155Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:5182,52
12MA1251Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:28:0580,69
13MB1369Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:28:2578,09
14MB1425Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:28:3277,18
15MA15100Kapalčík ŠimonMistrovice9500:28:3576,79
16MB1699Moskva RomanPasivity Žamberk7500:28:4076,14
17MA1763Moravec JiříJM Team Letohrad9600:28:5973,67
18MB189Jadrný LubomírCzech Outdoor Extréme Team7300:29:3469,11
19MB1923Mařík Jiří3D Fitness Race Team7200:29:4567,68
20MA2056Kosek ŠtěpánOstrava Zábřeh8900:30:0065,73
21MA21101Doleček VojtěchMistrovice9900:30:0165,71
22MJ2267Swieliulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:30:0565,08
23MC2387Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:30:2862,08
24MD2486Vacarda VladimírEleven Run Teram5900:30:4060,52
25MB2580Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:30:4959,35
26MC2618Dostálek PetrMY od KOPŘIVY6700:30:5858,18
27MA2797Svoboda JanJablonné nad Orlicí8500:31:0956,75
28MA2888Petr JakubNa Kotli 1176, Hradec Králové8700:31:3852,97
29MB2924Hubálek MilošKUS Jablonné nad Orlicí7200:31:5850,37
30MB3094Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:32:1048,81
31MD3173Bláha MilanAF Křovice5700:32:2646,72
32MB3238Vacek JiříDlouhá Třebová7700:32:5443,08
33MA3314Drda VlastimilDS Vicena8300:33:0741,39
34MD3491Dostál LadislavMoravská Třebová5600:33:1740,09
35MA3596Purkert MartinJablonné nad Orlicí9000:33:2239,44
36MD3675Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:2938,52
37MA376Langer MilanRDQ Property8000:33:3338,00
38MC3840Novotný Luděk3D Fitness RT6200:33:3437,87
39MD3934Šolc VítězslavBKL Machov5700:33:4935,92
40MB4010Černohous PavelJBL Standa tým7900:34:5227,72
41MJ4184Hájek MartinŽamberk0100:35:4520,82
42MA4293Živný Marek3D Fitness Race Team9100:37:168,98
43MB4359Nožka RomanStanda tým7000:37:307,16
44MB4477Rypka RudolfČeská Třebová Trávník 19777200:38:333,00
45MB4535Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:39:213,00
46MD4695Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:40:253,00
47MC4778Smola MiloslavÚstecká 529, Česká Třebová6900:43:243,00
48MD485Novotný Přemysl3D Fitnesss Žamberk5900:45:353,00
49MC494Pokorný JanSpartak Rychnov nad Kněžnou6400:48:503,00
50MD5050Sedlák JiříPřelouč5800:49:013,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC661Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:12:13103,40
2ZB747Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:12:25100,18
3ZB883Vebrová MonikaČeská Třebová7900:12:3996,42
4ZB968Krzaczkowska SylwiaULKS Bystryca Klodska8400:12:4096,40
5ZC1143Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:12:5791,60
6ZB1270Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:13:1287,57
7ZB1353Jánešová ErikaJablonné nad Orlicí7500:13:2085,43
8ZJ1465Kroulíková ŽanetaTJ Spartak Letohrad0100:13:4379,26
9ZB1512Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:13:4478,99
10ZB1619Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:14:0473,63
11ZA1758Kozlová LadaOstrava Zábřeh9100:14:0573,60
12ZB1890Jarešová RadmilaJablonné n. O.7600:14:1072,02
13ZD1928Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:14:1670,41
14ZD2042Pešlová IvanaTJ - Svitavy6300:15:0058,61
15ZA2129Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:15:0258,07
16ZB2231Janoušková MartinaJablonné n. O.8100:15:1355,12
17ZD2417Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:16:1438,76
18ZA2645Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:17:0724,54
19ZD2827Nechvílová MiroslavaChoceň6000:19:193,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

AHOJ běžci, po skončení závodu zůstaly v areálu Malák zachované pánské pohorky. Pokud je postrádáte, napište na e-mail hermann@biatlon.cz nebo volejte na 724 084 239. Identifikace podle značky a velikosti. Díky a krásné bežecké jaro všem. -tjh-
hermann
Velká spokojenost, díky!
ladamec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód