Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do Zámeckého vrchu

18.5.2019, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do Zámeckého vrchu
  • datum konání: 18.5.2019
  • zobrazeno již 365x
  • místo konání: Zámeček v Rudolticích u Lanškrouna
  • GPS: 49.90207N, 16.58274E
  • pořadatel: Activity Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

Zámeček u Lanškrouna
od 9:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

dospělí 50 Kč
děti zdarma

Popis tratě

Délka: 6,3 km a méně
téměř celá trať v terénu, prudké seběhy a výběhy, závěrečný výběh 600 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Propozice závdu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

info@lenzo.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.5.2018Běh do Zámeckého vrchu292
20.5.2017Běh do Zámeckého vrchu281
21.5.2016Běh do Zámeckého vrchu319
23.5.2015Běh do Zámeckého vrchu283
24.5.2014Běh do Zámeckého vrchu259
18.5.2013Běh do Zámeckého vrchu282
19.5.2012Běh do Zámeckého vrchu288
21.5.2011Běh do Zámeckého vrchu321
22.5.2010Běh do Zámeckého vrchu266
23.5.2009Běh do Zámeckého vrchu234
24.5.2008Běh do Zámeckého vrchu304
19.5.2007Běh do Zámeckého vrchu256
20.5.2006Běh do Zámeckého vrchu242
21.5.2005Běh do Zámeckého vrchu239
22.5.2004Běh do Zámeckého vrchu218
17.5.2003Běh do Zámeckého vrchu281
18.5.2002Běh do Zámeckého vrchu238
19.5.2001Běh do Zámeckého vrchu239

Statistika závodu Běh do Zámeckého vrchu

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 4842

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Matyášová Jana6516
Vacek Martin6916
Sadílek Ota4616
Fajfr František7215
Dušková Lenka8015
Gregora Jan0014
Král Jindřich7314
Šafář Jaroslav5114
Bielčik Jindřich4014
Mannlová Jana8014
Vinduška Petr9313
Dostál Ladislav5613
Volf Břetislav5212
Krátký František4312
Borek Viktor0412
Krátká Hana9512
Borková Agáta0212
Dobšíček Pavel8011
Horáček Michal7511
Ožana Václav6411
Stránský Aleš6011
Koblížek Jindřich4811
Stránská Michaela9711
Dostálek Petr6711
Wendlig Miroslav5311
Gregora Filip0210
Gregora Jakub9810
Sadílek Jakub0510
Pavlas Jan9610
Sontáková Lenka9110
Mertová Michaela7610
Jirásková Eva6410
Dostálová Viktorie0310
Ženčák Jaroslav6110
Vondra Jan0710
Gregorová Monika0010
Krátký Luboš6210
Brychta Jakub089
Borek Petr709
Vindušková Barbara019
Resler Filip099
Krupička Miroslav539
Kačerovský Michal989
Krumer Miroslav499
Vacková Tereza019
Nechvíl Petr919
Stránská Adéla919
Červ Miloslav509
Svatoš Otakar349
Buriánek Tomáš899

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C14193Kaplan MaxSruby1400:00:02-
2C19163Kopecký EliášLanškroun1500:00:03-
3C112173Pácl Jaromír-1400:00:04-
4C116153Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:04-
5C119134Urban Viktor-1400:00:04-
6C123151Petráš Jiří-1400:00:05-
7C125190Hartman TomášDolní Dobrouč1400:00:05-
8C130198Mrkos Michal-1400:00:05-
9C136164Dvořák JosefLanškroun1400:00:06-
10C137177Kuťák Miroslav-1400:00:06-
11C139132Švorčík JosefZábřeh1500:00:07-
12C140143Picek Vašek-1500:00:07-
13C148171Faltus Jakub-1400:00:08-
14C149127Šnýdr NikolasLanškroun1600:00:08-
15C155112Král DavidMalé Svatoňovice1600:00:09-
16C158146Krsek EliášLanškroun1500:00:10-
17C160148Toncr Vojtěch-1600:00:10-
18C166194Ticháček JakubLanškroun1500:00:11-
19C167204Václavský Lukáš-1500:00:11-
20C174155Stejskal Jan-1500:00:13-
21C177165Dvořák Tomáš-1600:00:13-
22C179195Brom TomášBromíci Týn nad Vltavou1600:00:14-
23C183150Tomeš Oliver-1600:00:15-
24C184111Vavřínek MigalJeseník1600:00:15-
25C188192Ticháček Matěj-1700:00:16-
26C190186Ludwig AdrianSpolek Bobina Triatlon Olomouc1700:00:17-
27C191200Brom Matyáš-1800:00:18-
28C192138Klofáč Jan-1700:00:19-
29C194128Plch Tadeáš-1800:00:20-
-C1-172Faltus Tadeáš-17DNF-
-C1-181Zůbek Tobias-14DNF-
-C1-201Mihulka Tadeáš-14DNF-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1367Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:02-
2D1739Klofáčová NatálieRudoltice1400:00:03-
3D11321Motlová MiaVýprachtice1400:00:04-
4D11765Křivohlávková EllaRudoltice1400:00:04-
5D12169Fiebigerová AnetaLanškroun1400:00:04-
6D12523Klabanová YvonaLanškroun1400:00:05-
7D129229Miščíková AntonieLanškroun1400:00:05-
8D13149Mihulková LauraDolní Čermná1500:00:05-
9D13371Beranová LiliRudoltice1400:00:06-
10D13524Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:06-
11D14258Musilová AmálieLanškroun1500:00:07-
12D14685Stratílková AdélkaRudoltice1500:00:08-
13D150224Jedlínská EmaLanškroun1500:00:08-
14D15472Zelinková EliškaSázava1400:00:09-
15D15955Musilová AnnaLanškroun1500:00:10-
16D162104Ludwigová JustýnaSolek Bobina1500:00:10-
17D16475Malčiková KristýnaLanškroun1500:00:11-
18D168227Bohmová EmmaLanškroun1600:00:11-
19D17073Juřinová VanesaRudoltice1500:00:12-
20D1782Špryncová Anežka-1600:00:14-
21D181106Radová StelaLanškroun1600:00:14-
22D185105Havlíková EmilyLanškroun1700:00:15-
23D18757Smejkalová JustinaLanškroun1700:00:16-
24D18942Janíčková KristýnaLanškroun1700:00:17-
25D19356Musilová KristýnaLanškroun1600:00:19-
Chlapci 6-7 let (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C22167Křivohlávek VáclavLanškroun1200:00:02-
2C26189Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:00:03-
3C210144Ryba DavidLanškroun1200:00:03-
4C215180Zůbek Adam-1200:00:04-
5C222176Krátký VojtěchŽichlínek1200:00:05-
6C228149Jadrný VojtěchÚstí nad Orlicí1200:00:05-
7C232197Osladil MatějLanškroun1200:00:06-
8C234139Kolomý JáchymLanškroun1300:00:06-
9C245147Šmíd DanielLanškroun1200:00:08-
10C251136Čada OndřejLanškroun1200:00:09-
11C257131Holý OndřejDolní Třešňovec1300:00:09-
12C272142Picek Lukáš-1300:00:12-
13C273162Horáček FilipČeská Třebová1300:00:12-
Děvčata 6-7 let (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D217Krátká Zuzana-1200:00:02-
2D2581Kusá TerezaLanškroun1200:00:03-
3D2727Korejtová SimonaDolní Třešňovec1200:00:03-
4D21133Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:03-
5D2141Migalová GrétaRychlá Rota Jeseník1300:00:04-
6D218228Špatenková LindaLanškroun1200:00:04-
7D22013Glocarová Thea-1200:00:04-
8D22486Stratílková EliškaRudoltice1300:00:05-
9D227103Osladilová KristýnaLanškroun1200:00:05-
10D23845Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:00:07-
11D2419Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:00:07-
12D24379Havlíková TerezaHlinsko1300:00:07-
13D24484Hegerová EllaLanškroun1300:00:07-
14D24693Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:00:08-
15D25240Čadová AnnaLanškroun1200:00:09-
16D25383Kusá ViktorieLanškroun1300:00:09-
17D25652Rychecká TaťánaLanškroun1200:00:09-
18D26138Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:10-
19D26391Zatloukalová MonikaLanškroun1200:00:11-
20D265107Přibylová BeátaLanškroun1300:00:11-
21D26966Koutníková Viktorie-1300:00:12-
22D27129Ševčíková VeronikaLanškroun1300:00:12-
23D27510Mannelová AlžbětaLanškroun1300:00:13-
24D27688Dufková MarieAC Pardubice1300:00:13-
25D28062Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:14-
26D28292černá EllenRudoltice1200:00:15-
27D28612Slováková AnnaLanškroun1300:00:16-
Nejmladší žáci I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11118Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:00:50110,01
2M13120Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:51104,12
3M18117Kouba RadimISCAREX Junior team ČT1100:00:5685,87
4M19125Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:5976,24
5M110126Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:01:0070,38
6M111141Hroch MichalZábřeh1000:01:0358,71
7M112159Richtr JáchymLanškroun1100:01:0457,29
8M113130Plch Matyáš-1000:01:0455,56
9M114152Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:0454,13
10M115113Slovák JanLanškroun1100:01:0552,59
11M117182Skalický VojtěchLanškroun1000:01:0550,90
12M119140Cach Jakub-1100:01:0743,50
13M122137Brusenbauch AlanISCAREX Junior team ČT1100:01:0936,53
14M131203Mihulka Stanislav-1100:01:203,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1274Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:00:51106,82
2Z1414Simonová KristýnaISCAREX Junior team ČT1100:00:5497,37
3Z1531Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:00:5495,81
4Z1635Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:5592,91
5Z1730Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:00:5591,69
6Z11682Nováková ŠarlotaRudoltice1000:01:0553,64
7Z118102Hánová KarolínaRC Dětský svět1100:01:0648,57
8Z12011Hegerová TerezaAtletika Lanškroun1100:01:0844,45
9Z12153Rychecká AdélaLanškroun1000:01:0940,64
10Z123100Dehnerová VeronikaRC Dětský svět1100:01:1036,83
11Z12461Hrdinová NikolaHorní Čermná1100:01:1229,28
12Z12560Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:1325,05
13Z12637Holá KatarinaDolní Třešňovec1100:01:1420,28
14Z12759Smejkalová LilianaLanškroun1000:01:1418,57
15Z128101Matějková EmaStrážná1100:01:1516,85
16Z12987Toncrová MarkétaLanškroun1000:01:1515,48
17Z13054Michalina MaruškaLanškroun1000:01:193,00
18Z13246Kopecká ApolénaRudoltice1100:01:413,00
Nejmladší žáci II (trať 0,41 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21115Heger ŠimonAtletika Lanškroun0800:01:33110,82
2M22123Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:3997,70
3M23202Špatenka MatějTJ Lanškroun0900:01:4291,48
4M24199Richtr MichalLanškroun0800:01:4488,64
5M25178Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:4683,16
6M27119Škrach Adam Marian-0800:01:5271,47
7M28183Vinkler ŠtěpánMistrovice0800:01:5369,30
8M211135Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:5858,91
9M213145Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:02:0349,89
10M215156Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:02:0544,96
11M216169Fajfr Aleš-0900:02:0839,80
12M217108Krátký LukášLanškroun0900:02:0838,98
13M223133Gregora LukášActivity Lanškroun0800:02:1427,65
14M224121Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:02:1917,05
15M231116Chládek Kryštof-0900:03:043,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,41 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2618Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:51106,54
2Z2928Šnýdrová SabinaLanškroun0900:01:5598,95
3Z21077Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:5894,51
4Z21247Šípová VeronikaZábřeh na Moravě0800:01:5992,15
5Z2145Fišarová KláraTJ Dlouhá Třebová0900:02:0581,52
6Z21889Toncrová KateřinaLanškroun0800:02:0974,93
7Z21970Hovorková Stela-0900:02:0974,09
8Z22063Svobodová KláraKB Letohrad0900:02:1171,41
9Z22180Kusá NelaLanškroun0900:02:1268,90
10Z22244Lerchová ŠtěpánkaActivity Lanškroun0800:02:1368,29
11Z22526Korejtková AnetaLanškroun0900:02:2349,93
12Z22648Hrochová ViktorieZábřeh na Moravě0800:02:2547,09
13Z22743Hanzlíčková HanaActivity Lanškroun0900:02:2742,88
14Z2286Fišarová KateřinaTJ Dlouhá Třebová0900:02:3725,37
15Z22964Koutníková RozárieTJ Spartak Letohrad0900:02:4510,94
16Z23090Šmídová SofieLanškroun0900:02:573,00
Mladší žáci (trať 0,57 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31160Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:14105,59
2M32174Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:02:1997,77
3M33168Fajfr MarekOB Žamberk0600:02:2096,63
4M34122Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:02:2293,90
5M35170Hájek DominikOB Česká Třebová0600:02:2787,02
6M310179Prokop MartinLanškroun0700:02:3674,11
7M311158Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:3772,41
8M314166Valenta LukášAtletika TJ Lanškroun0700:02:5052,76
9M317129Daniel FilipLanškroun0600:02:5644,50
Mladší žákyně (trať 0,57 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z36225Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:02:29100,98
2Z3778Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:02:3099,97
3Z3834Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:02:3199,05
4Z3950Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:02:3297,54
5Z31251Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:02:3889,29
6Z31376Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:4481,09
7Z315109Vilčová AnežkaTJ Sokol Žichlínek0700:02:5171,46
8Z3168Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:02:5665,71
9Z31868Hovorková Eliška-0700:03:0355,44
Starší žáci (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41157Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:02:35103,55
2M42175Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:02:36102,55
3M43191Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:02:4393,89
4M44161Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:02:4888,19
5M47184Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:3133,12
Starší žákyně (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4519Hamplová TerezaActivity Lanškroun0500:03:14104,95
2Z4625Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT0400:03:2495,05
Dorostenci (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5561078Moravec JanJM Team Letohrad0200:34:21100,00
Dorostenky (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5761087Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:38:05116,33
2Z5871031Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:44:5183,67
Junioři 18-19 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ121011Kolomý AdamLanškroun0000:27:11106,62
2MJ201082Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:29:0393,38
Juniorky 18-19 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ711071Jánešová MichaelaLanškroun0100:36:42102,22
2ZJ741068Šilarová KarolínaAC Pardubice0000:37:3297,78
Muži A 20-39 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA21104Jor MartinRunSport team8700:24:27104,51
2MA41045Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:24:58100,38
3MA51048Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:25:3795,11
4MA61106Roháček JanRunSport team8200:25:4993,55
5MA91075Mizerák RadekActivity Lanškroun8800:26:4785,78
6MA101053Richtr MichalRunsport team8100:26:4885,72
7MA111012Kolomý ŠtěpánLanškroun9600:27:1182,69
8MA181070Minář MartinActivity Lanškroun8400:28:4869,76
9MA371008Klofáč Leoš8300:31:2948,23
10MA491002Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:32:4737,84
11MA501107Gremlica Filip8300:32:5436,94
12MA521041Škeřík FilipTJ Sokol Jehnědí8600:33:2732,50
13MA841102Macháček VladimírCZ CLINIC8000:41:023,00
14MA881043Schonbaum Lukáš-8700:45:393,00
15MA901103Hubál MartinCZ CLINIC8100:49:523,00
Muži B 40-49 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11063Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:23:31110,84
2MB31018Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:24:5499,74
3MB81066Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:26:1189,42
4MB131013Jadrný LubomírCzech Outdoor extreme team7300:27:1580,90
5MB161004Dvořák PavelČeská Třebová7500:28:3170,65
6MB171036Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:28:4368,98
7MB211101Dvořáček JanRunSport team7900:29:0366,32
8MB231058Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:29:5559,39
9MB301099Skalický Petr-7300:30:5751,14
10MB321026Hána Tomáš-7900:31:1049,27
11MB341059Simon PetrPolička7200:31:1548,70
12MB351019Vacek JiříDlouhá Třebová7700:31:2147,90
13MB361030Hampl AloisOstrov7000:31:2547,31
14MB381076Kalousek Jan-7100:31:3945,49
15MB421086Čada LukášSchott Lanškroun7700:32:0042,67
16MB441038Němec RadekLitomyšl7700:32:1041,35
17MB451073Vacek TomášEtape team7000:32:2039,93
18MB461024Malčík MichalBK Kovotek7500:32:2838,84
19MB511016Koutník Zdeněk-7900:33:0633,84
20MB631015Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:35:2315,41
21MB641032Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:35:2714,85
22MB671028Skalický Petr-7800:36:158,46
23MB731094Hoferek LeopoldCZ CLINIC7100:37:183,00
24MB751072Jáneš Pavel-7100:37:493,00
25MB781055Macháček Petr-7500:38:313,00
26MB791034Skalický Martin-7500:38:443,00
Muži C 50-59 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC71046Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:25:54114,33
2MC141020Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:28:0099,29
3MC221051Kuttich MartinLanškroun6800:29:4886,38
4MC251077Scheuer JanActivity Lanškroun6600:30:2082,55
5MC281089Krátký LubošTJ Lanškroun6200:30:5178,82
6MC391088Hruban JanČeská Třebová6600:31:4872,04
7MC481065Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:32:3366,72
8MC591108Skalický JosefActivity Lanškroun6200:34:3851,72
Muži D 60-69 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD271084Dostál LadislavMoravská Třebová5600:30:40101,66
2MD291064Krupička MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5300:30:52100,34
3MD331049Šolc VítězslavBKL Machov5700:31:1398,01
4MD531047Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:33:2883,51
5MD611056Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:34:5873,81
6MD771083Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:38:1852,20
Muži E 70 let a starší (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME661081Krumer MiroslavMK Ostrov4900:36:06101,19
2ME701105Leszkow PetrMK Hlinsko4400:36:3298,81
Ženy A 20-34 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA681096Barvínková JanaLetohrad8600:36:21107,35
2ZA801029Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:39:0892,65
Ženy B 35-44 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB151037Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:23110,72
2ZB261039Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:30:3096,63
3ZB311061Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:31:0592,66
4ZB431022Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:32:0486,16
5ZB471050Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:32:3083,25
6ZB541097Skalická Dita-7500:33:3675,86
7ZB551090Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7600:34:1271,93
8ZB571067Tylšová DanielaTJ Loko Trutnov7800:34:2370,71
9ZB581025Richtrová HanaRun Sport Team8200:34:2870,14
10ZB651095Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:35:4961,11
11ZB691014Honsová VeronikaJeseník8200:36:2557,12
12ZB821003Koubová MarcelaRybník8000:40:0332,86
13ZB831042Kristková MarkétaFortell8400:40:2929,98
14ZB851009Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:42:1118,62
15ZB861098Vargová Veronika-8100:42:1618,07
Ženy C 45-54 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC191057Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:29:00109,11
2ZC241033Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:30:18100,50
3ZC401079Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:31:5090,39
4ZC411091Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:31:5290,22
5ZC601093Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:34:4471,36
6ZC811054Cinková JitkaAC Pardubice6800:39:1741,34
Ženy D 55 let a starší (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD621040Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:35:19124,93
2ZD721080Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:37:06116,13
3ZD891052Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:48:3858,94
Trať 0,09 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D217Krátká Zuzana-1200:00:02-
1C22167Křivohlávek VáclavLanškroun1200:00:02-
1D1367Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:02-
1C14193Kaplan MaxSruby1400:00:02-
2D2581Kusá TerezaLanškroun1200:00:03-
2C26189Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:00:03-
2D1739Klofáčová NatálieRudoltice1400:00:03-
3D2727Korejtová SimonaDolní Třešňovec1200:00:03-
2C19163Kopecký EliášLanškroun1500:00:03-
3C210144Ryba DavidLanškroun1200:00:03-
4D21133Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:03-
3C112173Pácl Jaromír-1400:00:04-
3D11321Motlová MiaVýprachtice1400:00:04-
5D2141Migalová GrétaRychlá Rota Jeseník1300:00:04-
4C215180Zůbek Adam-1200:00:04-
4C116153Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:04-
4D11765Křivohlávková EllaRudoltice1400:00:04-
6D218228Špatenková LindaLanškroun1200:00:04-
5C119134Urban Viktor-1400:00:04-
7D22013Glocarová Thea-1200:00:04-
5D12169Fiebigerová AnetaLanškroun1400:00:04-
5C222176Krátký VojtěchŽichlínek1200:00:05-
6C123151Petráš Jiří-1400:00:05-
8D22486Stratílková EliškaRudoltice1300:00:05-
7C125190Hartman TomášDolní Dobrouč1400:00:05-
6D12523Klabanová YvonaLanškroun1400:00:05-
9D227103Osladilová KristýnaLanškroun1200:00:05-
6C228149Jadrný VojtěchÚstí nad Orlicí1200:00:05-
7D129229Miščíková AntonieLanškroun1400:00:05-
8C130198Mrkos Michal-1400:00:05-
8D13149Mihulková LauraDolní Čermná1500:00:05-
7C232197Osladil MatějLanškroun1200:00:06-
9D13371Beranová LiliRudoltice1400:00:06-
8C234139Kolomý JáchymLanškroun1300:00:06-
10D13524Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:06-
9C136164Dvořák JosefLanškroun1400:00:06-
10C137177Kuťák Miroslav-1400:00:06-
10D23845Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:00:07-
11C139132Švorčík JosefZábřeh1500:00:07-
12C140143Picek Vašek-1500:00:07-
11D2419Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:00:07-
11D14258Musilová AmálieLanškroun1500:00:07-
12D24379Havlíková TerezaHlinsko1300:00:07-
13D24484Hegerová EllaLanškroun1300:00:07-
9C245147Šmíd DanielLanškroun1200:00:08-
14D24693Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:00:08-
12D14685Stratílková AdélkaRudoltice1500:00:08-
13C148171Faltus Jakub-1400:00:08-
14C149127Šnýdr NikolasLanškroun1600:00:08-
13D150224Jedlínská EmaLanškroun1500:00:08-
10C251136Čada OndřejLanškroun1200:00:09-
15D25240Čadová AnnaLanškroun1200:00:09-
16D25383Kusá ViktorieLanškroun1300:00:09-
14D15472Zelinková EliškaSázava1400:00:09-
15C155112Král DavidMalé Svatoňovice1600:00:09-
17D25652Rychecká TaťánaLanškroun1200:00:09-
11C257131Holý OndřejDolní Třešňovec1300:00:09-
16C158146Krsek EliášLanškroun1500:00:10-
15D15955Musilová AnnaLanškroun1500:00:10-
17C160148Toncr Vojtěch-1600:00:10-
18D26138Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:10-
16D162104Ludwigová JustýnaSolek Bobina1500:00:10-
19D26391Zatloukalová MonikaLanškroun1200:00:11-
17D16475Malčiková KristýnaLanškroun1500:00:11-
20D265107Přibylová BeátaLanškroun1300:00:11-
18C166194Ticháček JakubLanškroun1500:00:11-
19C167204Václavský Lukáš-1500:00:11-
18D168227Bohmová EmmaLanškroun1600:00:11-
21D26966Koutníková Viktorie-1300:00:12-
19D17073Juřinová VanesaRudoltice1500:00:12-
22D27129Ševčíková VeronikaLanškroun1300:00:12-
12C272142Picek Lukáš-1300:00:12-
13C273162Horáček FilipČeská Třebová1300:00:12-
20C174155Stejskal Jan-1500:00:13-
23D27510Mannelová AlžbětaLanškroun1300:00:13-
24D27688Dufková MarieAC Pardubice1300:00:13-
21C177165Dvořák Tomáš-1600:00:13-
20D1782Špryncová Anežka-1600:00:14-
22C179195Brom TomášBromíci Týn nad Vltavou1600:00:14-
25D28062Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:14-
21D181106Radová StelaLanškroun1600:00:14-
26D28292černá EllenRudoltice1200:00:15-
23C183150Tomeš Oliver-1600:00:15-
24C184111Vavřínek MigalJeseník1600:00:15-
22D185105Havlíková EmilyLanškroun1700:00:15-
27D28612Slováková AnnaLanškroun1300:00:16-
23D18757Smejkalová JustinaLanškroun1700:00:16-
25C188192Ticháček Matěj-1700:00:16-
24D18942Janíčková KristýnaLanškroun1700:00:17-
26C190186Ludwig AdrianSpolek Bobina Triatlon Olomouc1700:00:17-
27C191200Brom Matyáš-1800:00:18-
28C192138Klofáč Jan-1700:00:19-
25D19356Musilová KristýnaLanškroun1600:00:19-
29C194128Plch Tadeáš-1800:00:20-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11118Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:00:50110,01
1Z1274Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:00:51106,82
2M13120Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:51104,12
2Z1414Simonová KristýnaISCAREX Junior team ČT1100:00:5497,37
3Z1531Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:00:5495,81
4Z1635Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:5592,91
5Z1730Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:00:5591,69
3M18117Kouba RadimISCAREX Junior team ČT1100:00:5685,87
4M19125Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:00:5976,24
5M110126Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:01:0070,38
6M111141Hroch MichalZábřeh1000:01:0358,71
7M112159Richtr JáchymLanškroun1100:01:0457,29
8M113130Plch Matyáš-1000:01:0455,56
9M114152Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:0454,13
10M115113Slovák JanLanškroun1100:01:0552,59
6Z11682Nováková ŠarlotaRudoltice1000:01:0553,64
11M117182Skalický VojtěchLanškroun1000:01:0550,90
7Z118102Hánová KarolínaRC Dětský svět1100:01:0648,57
12M119140Cach Jakub-1100:01:0743,50
8Z12011Hegerová TerezaAtletika Lanškroun1100:01:0844,45
9Z12153Rychecká AdélaLanškroun1000:01:0940,64
13M122137Brusenbauch AlanISCAREX Junior team ČT1100:01:0936,53
10Z123100Dehnerová VeronikaRC Dětský svět1100:01:1036,83
11Z12461Hrdinová NikolaHorní Čermná1100:01:1229,28
12Z12560Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:1325,05
13Z12637Holá KatarinaDolní Třešňovec1100:01:1420,28
14Z12759Smejkalová LilianaLanškroun1000:01:1418,57
15Z128101Matějková EmaStrážná1100:01:1516,85
16Z12987Toncrová MarkétaLanškroun1000:01:1515,48
17Z13054Michalina MaruškaLanškroun1000:01:193,00
14M131203Mihulka Stanislav-1100:01:203,00
18Z13246Kopecká ApolénaRudoltice1100:01:413,00
Trať 0,41 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21115Heger ŠimonAtletika Lanškroun0800:01:33110,82
2M22123Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:3997,70
3M23202Špatenka MatějTJ Lanškroun0900:01:4291,48
4M24199Richtr MichalLanškroun0800:01:4488,64
5M25178Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:4683,16
1Z2618Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:51106,54
6M27119Škrach Adam Marian-0800:01:5271,47
7M28183Vinkler ŠtěpánMistrovice0800:01:5369,30
2Z2928Šnýdrová SabinaLanškroun0900:01:5598,95
3Z21077Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:5894,51
8M211135Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:5858,91
4Z21247Šípová VeronikaZábřeh na Moravě0800:01:5992,15
9M213145Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:02:0349,89
5Z2145Fišarová KláraTJ Dlouhá Třebová0900:02:0581,52
10M215156Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:02:0544,96
11M216169Fajfr Aleš-0900:02:0839,80
12M217108Krátký LukášLanškroun0900:02:0838,98
6Z21889Toncrová KateřinaLanškroun0800:02:0974,93
7Z21970Hovorková Stela-0900:02:0974,09
8Z22063Svobodová KláraKB Letohrad0900:02:1171,41
9Z22180Kusá NelaLanškroun0900:02:1268,90
10Z22244Lerchová ŠtěpánkaActivity Lanškroun0800:02:1368,29
13M223133Gregora LukášActivity Lanškroun0800:02:1427,65
14M224121Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:02:1917,05
11Z22526Korejtková AnetaLanškroun0900:02:2349,93
12Z22648Hrochová ViktorieZábřeh na Moravě0800:02:2547,09
13Z22743Hanzlíčková HanaActivity Lanškroun0900:02:2742,88
14Z2286Fišarová KateřinaTJ Dlouhá Třebová0900:02:3725,37
15Z22964Koutníková RozárieTJ Spartak Letohrad0900:02:4510,94
16Z23090Šmídová SofieLanškroun0900:02:573,00
15M231116Chládek Kryštof-0900:03:043,00
Trať 0,57 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31160Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:14105,59
2M32174Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:02:1997,77
3M33168Fajfr MarekOB Žamberk0600:02:2096,63
4M34122Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:02:2293,90
5M35170Hájek DominikOB Česká Třebová0600:02:2787,02
1Z36225Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:02:29100,98
2Z3778Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:02:3099,97
3Z3834Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:02:3199,05
4Z3950Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:02:3297,54
6M310179Prokop MartinLanškroun0700:02:3674,11
7M311158Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:3772,41
5Z31251Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:02:3889,29
6Z31376Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:4481,09
8M314166Valenta LukášAtletika TJ Lanškroun0700:02:5052,76
7Z315109Vilčová AnežkaTJ Sokol Žichlínek0700:02:5171,46
8Z3168Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:02:5665,71
9M317129Daniel FilipLanškroun0600:02:5644,50
9Z31868Hovorková Eliška-0700:03:0355,44
Trať 0,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41157Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:02:35103,55
2M42175Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:02:36102,55
3M43191Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:02:4393,89
4M44161Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:02:4888,19
1Z4519Hamplová TerezaActivity Lanškroun0500:03:14104,95
2Z4625Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT0400:03:2495,05
5M47184Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:3133,12
Trať 6,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11063Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:23:31110,84
1MA21104Jor MartinRunSport team8700:24:27104,51
2MB31018Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:24:5499,74
2MA41045Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:24:58100,38
3MA51048Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:25:3795,11
4MA61106Roháček JanRunSport team8200:25:4993,55
1MC71046Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:25:54114,33
3MB81066Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:26:1189,42
5MA91075Mizerák RadekActivity Lanškroun8800:26:4785,78
6MA101053Richtr MichalRunsport team8100:26:4885,72
7MA111012Kolomý ŠtěpánLanškroun9600:27:1182,69
1MJ121011Kolomý AdamLanškroun0000:27:11106,62
4MB131013Jadrný LubomírCzech Outdoor extreme team7300:27:1580,90
2MC141020Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:28:0099,29
1ZB151037Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:23110,72
5MB161004Dvořák PavelČeská Třebová7500:28:3170,65
6MB171036Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:28:4368,98
8MA181070Minář MartinActivity Lanškroun8400:28:4869,76
1ZC191057Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:29:00109,11
2MJ201082Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:29:0393,38
7MB211101Dvořáček JanRunSport team7900:29:0366,32
3MC221051Kuttich MartinLanškroun6800:29:4886,38
8MB231058Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:29:5559,39
2ZC241033Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:30:18100,50
4MC251077Scheuer JanActivity Lanškroun6600:30:2082,55
2ZB261039Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:30:3096,63
1MD271084Dostál LadislavMoravská Třebová5600:30:40101,66
5MC281089Krátký LubošTJ Lanškroun6200:30:5178,82
2MD291064Krupička MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5300:30:52100,34
9MB301099Skalický Petr-7300:30:5751,14
3ZB311061Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:31:0592,66
10MB321026Hána Tomáš-7900:31:1049,27
3MD331049Šolc VítězslavBKL Machov5700:31:1398,01
11MB341059Simon PetrPolička7200:31:1548,70
12MB351019Vacek JiříDlouhá Třebová7700:31:2147,90
13MB361030Hampl AloisOstrov7000:31:2547,31
9MA371008Klofáč Leoš8300:31:2948,23
14MB381076Kalousek Jan-7100:31:3945,49
6MC391088Hruban JanČeská Třebová6600:31:4872,04
3ZC401079Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:31:5090,39
4ZC411091Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:31:5290,22
15MB421086Čada LukášSchott Lanškroun7700:32:0042,67
4ZB431022Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:32:0486,16
16MB441038Němec RadekLitomyšl7700:32:1041,35
17MB451073Vacek TomášEtape team7000:32:2039,93
18MB461024Malčík MichalBK Kovotek7500:32:2838,84
5ZB471050Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:32:3083,25
7MC481065Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:32:3366,72
10MA491002Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:32:4737,84
11MA501107Gremlica Filip8300:32:5436,94
19MB511016Koutník Zdeněk-7900:33:0633,84
12MA521041Škeřík FilipTJ Sokol Jehnědí8600:33:2732,50
4MD531047Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:33:2883,51
6ZB541097Skalická Dita-7500:33:3675,86
7ZB551090Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7600:34:1271,93
1M5561078Moravec JanJM Team Letohrad0200:34:21100,00
8ZB571067Tylšová DanielaTJ Loko Trutnov7800:34:2370,71
9ZB581025Richtrová HanaRun Sport Team8200:34:2870,14
8MC591108Skalický JosefActivity Lanškroun6200:34:3851,72
5ZC601093Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:34:4471,36
5MD611056Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:34:5873,81
1ZD621040Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:35:19124,93
20MB631015Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:35:2315,41
21MB641032Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:35:2714,85
10ZB651095Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:35:4961,11
1ME661081Krumer MiroslavMK Ostrov4900:36:06101,19
22MB671028Skalický Petr-7800:36:158,46
1ZA681096Barvínková JanaLetohrad8600:36:21107,35
11ZB691014Honsová VeronikaJeseník8200:36:2557,12
2ME701105Leszkow PetrMK Hlinsko4400:36:3298,81
1ZJ711071Jánešová MichaelaLanškroun0100:36:42102,22
2ZD721080Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:37:06116,13
23MB731094Hoferek LeopoldCZ CLINIC7100:37:183,00
2ZJ741068Šilarová KarolínaAC Pardubice0000:37:3297,78
24MB751072Jáneš Pavel-7100:37:493,00
1Z5761087Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:38:05116,33
6MD771083Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:38:1852,20
25MB781055Macháček Petr-7500:38:313,00
26MB791034Skalický Martin-7500:38:443,00
2ZA801029Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:39:0892,65
6ZC811054Cinková JitkaAC Pardubice6800:39:1741,34
12ZB821003Koubová MarcelaRybník8000:40:0332,86
13ZB831042Kristková MarkétaFortell8400:40:2929,98
13MA841102Macháček VladimírCZ CLINIC8000:41:023,00
14ZB851009Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:42:1118,62
15ZB861098Vargová Veronika-8100:42:1618,07
2Z5871031Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:44:5183,67
14MA881043Schonbaum Lukáš-8700:45:393,00
3ZD891052Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:48:3858,94
15MA901103Hubál MartinCZ CLINIC8100:49:523,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11063Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:23:31106,34
2MA21104Jor MartinRunSport team8700:24:2798,69
3MB31018Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:24:5494,97
4MA41045Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:24:5894,43
5MA51048Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:25:3789,01
6MA61106Roháček JanRunSport team8200:25:4987,40
7MC71046Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:25:5486,72
8MB81066Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:26:1184,40
9MA91075Mizerák RadekActivity Lanškroun8800:26:4779,40
10MA101053Richtr MichalRunsport team8100:26:4879,34
11MA111012Kolomý ŠtěpánLanškroun9600:27:1176,22
12MJ121011Kolomý AdamLanškroun0000:27:1176,16
13MB131013Jadrný LubomírCzech Outdoor extreme team7300:27:1575,68
14MC141020Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:28:0069,44
15MB161004Dvořák PavelČeská Třebová7500:28:3165,18
16MB171036Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:28:4363,48
17MA181070Minář MartinActivity Lanškroun8400:28:4862,90
18MJ201082Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:29:0360,84
19MB211101Dvořáček JanRunSport team7900:29:0360,75
20MC221051Kuttich MartinLanškroun6800:29:4854,62
21MB231058Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:29:5553,66
22MC251077Scheuer JanActivity Lanškroun6600:30:2050,22
23MD271084Dostál LadislavMoravská Třebová5600:30:4047,53
24MC281089Krátký LubošTJ Lanškroun6200:30:5145,92
25MD291064Krupička MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5300:30:5245,85
26MB301099Skalický Petr-7300:30:5745,21
27MB321026Hána Tomáš-7900:31:1043,30
28MD331049Šolc VítězslavBKL Machov5700:31:1342,88
29MB341059Simon PetrPolička7200:31:1542,71
30MB351019Vacek JiříDlouhá Třebová7700:31:2141,90
31MB361030Hampl AloisOstrov7000:31:2541,29
32MA371008Klofáč Leoš8300:31:2940,73
33MB381076Kalousek Jan-7100:31:3939,43
34MC391088Hruban JanČeská Třebová6600:31:4838,14
35MB421086Čada LukášSchott Lanškroun7700:32:0036,54
36MB441038Němec RadekLitomyšl7700:32:1035,19
37MB451073Vacek TomášEtape team7000:32:2033,74
38MB461024Malčík MichalBK Kovotek7500:32:2832,61
39MC481065Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:32:3332,03
40MA491002Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:32:4730,04
41MA501107Gremlica Filip8300:32:5429,11
42MB511016Koutník Zdeněk-7900:33:0627,50
43MA521041Škeřík FilipTJ Sokol Jehnědí8600:33:2724,53
44MD531047Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:33:2824,43
45M5561078Moravec JanJM Team Letohrad0200:34:2117,09
46MC591108Skalický JosefActivity Lanškroun6200:34:3814,81
47MD611056Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:34:5812,08
48MB631015Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:35:238,63
49MB641032Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:35:278,06
50ME661081Krumer MiroslavMK Ostrov4900:36:063,00
51MB671028Skalický Petr-7800:36:153,00
52ME701105Leszkow PetrMK Hlinsko4400:36:323,00
53MB731094Hoferek LeopoldCZ CLINIC7100:37:183,00
54MB751072Jáneš Pavel-7100:37:493,00
55MD771083Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:38:183,00
56MB781055Macháček Petr-7500:38:313,00
57MB791034Skalický Martin-7500:38:443,00
58MA841102Macháček VladimírCZ CLINIC8000:41:023,00
59MA881043Schonbaum Lukáš-8700:45:393,00
60MA901103Hubál MartinCZ CLINIC8100:49:523,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB151037Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:23105,77
2ZC191057Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:29:00101,59
3ZC241033Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:30:1892,64
4ZB261039Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:30:3091,32
5ZB311061Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:31:0587,24
6ZC401079Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:31:5082,13
7ZC411091Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:31:5281,95
8ZB431022Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:32:0480,58
9ZB471050Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:32:3077,59
10ZB541097Skalická Dita-7500:33:3670,01
11ZB551090Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7600:34:1265,98
12ZB571067Tylšová DanielaTJ Loko Trutnov7800:34:2364,72
13ZB581025Richtrová HanaRun Sport Team8200:34:2864,14
14ZC601093Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:34:4462,35
15ZD621040Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:35:1958,28
16ZB651095Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:35:4954,88
17ZA681096Barvínková JanaLetohrad8600:36:2151,19
18ZB691014Honsová VeronikaJeseník8200:36:2550,78
19ZJ711071Jánešová MichaelaLanškroun0100:36:4248,80
20ZD721080Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:37:0646,13
21ZJ741068Šilarová KarolínaAC Pardubice0000:37:3243,15
22Z5761087Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:38:0539,38
23ZA801029Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:39:0832,21
24ZC811054Cinková JitkaAC Pardubice6800:39:1731,14
25ZB821003Koubová MarcelaRybník8000:40:0325,89
26ZB831042Kristková MarkétaFortell8400:40:2922,93
27ZB851009Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:42:1111,28
28ZB861098Vargová Veronika-8100:42:1610,71
29Z5871031Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:44:513,00
30ZD891052Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:48:383,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Jako vždy, skvěle zorganizované závody! Díky ;-
ladamec
Klobouk dolů a velká chvála organizátorům z Activity Lanškroun. Na tyto závody se člověk těší od prvních jarních závodů. Jen prosím o opravu jména syna Jakuba Němce z TJ Jiskra Litomyšl - mladší žáci, byl přejmenován na Němečka. Děkuji za opravu a skvělé závody.
raddek.nemec
Nemec opraven...
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč