Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

22.6.2019, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 22.6.2019
  • zobrazeno již 387x
  • místo konání: Mladkov, náměstí
  • GPS: 50.09685N, 16.62708E
  • pořadatel: TJ Sport Mladkov, z.s.

Sociální sítě

Místo konání

Mladkov - náměstí
10:30 hodin

Přihlášky

v KD Mladkov od 8:00 do 10:15 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 9,5 km
Převýšení: 522 m
lesní terén

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Renata Vágnerová
tel. 737 929 824

E-mailová adresa

renca.vagner@email.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.6.2020Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka-
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 35
  • závodníků na všech ročnících: 3218

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4825
Dostálek Petr6721
Pechek František5321
Bielčik Jindřich4021
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Jirásková Eva6416
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Šimůnek Jan8214
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Kolínek František5614
Tempír František4914
Vraštilová Miloslava5613
Pleticha František4213
Vodička Jan4513
Šmída Oldřich4813
Šrůtek Stanislav5813
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Dobšíček Pavel8012
Zajíc Jan5312
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Sadílek Václav5012
Tichý Pavel6312
Merta Jaroslav3512
Dušková Lenka8012
Krupička Miroslav5311
Gombita Josef5811
Keprtová Miloslava4811
Krunčík Pavel8511
Zdeněk Bílý5911
Horáček Michal7511
Jandejsek Zdeněk6111
Vacarda Vladimír5911
Hejl Jan5310
Kalousek Jan4110
Mertová Michaela7610
Krejčí Stanislav6310
Vítek Miroslav7210
Krejsa Václav5210
Ožana Václav6410
Hanuš Petr6410
Bogdał Paweł769

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4125Dostálek VojtaLetohrad0200:56:08104,81
2MJ5226Novák JakubBakako Nová Paka0100:58:5495,19
Juniorky 19 let a mladší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ6570Kubasová LeonaTJ MARATONSTAV Úpice0401:07:37100,00
Muži A 20-39 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:41:13104,94
2MA378Křivohlávek TomášSalomon/Suunto9500:42:2499,34
3MA421Dvořák PavelAC Prostějov8200:43:1095,71
4MA642Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:45:4983,17
5MA971Šmarda Dominik-9500:46:4778,60
6MA1217Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:47:5073,63
7MA1341Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:48:2770,71
8MA2430Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:52:0153,83
9MA3674Holovský JakubŽamberk8600:55:0039,71
10MA4624Fišer DavidTvoje máma8000:57:3527,49
11MA6929Strejček JiříPraha 108301:14:323,00
Muži B 40-49 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB222Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:41:42110,36
2MB534Hejl RadekLetohrad7200:43:5999,97
3MB82Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:46:1589,67
4MB1044Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:47:0985,57
5MB1432Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:49:1675,95
6MB1510Havelka JanOptika Vodehnal7900:49:2175,57
7MB2056Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:51:0167,99
8MB2251Kučera TomášSK Rover Praha7600:51:2965,87
9MB2328Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:51:5264,12
10MB2672Dvořáček JanTrailrun.cz7900:52:2062,00
11MB3138Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:53:2756,92
12MB3213Clemenz SilvioPSV Zittau7900:53:3956,01
13MB4052Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:56:0544,95
14MB4515Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:56:5940,85
15MB4931Simon PetrPolička7200:57:5136,91
16MB5150Vopršálek MiroslavBohemia Rings Team7100:58:3433,65
17MB561Pořický JiříOdolena Voda7100:59:5227,74
18MB6468Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7701:07:083,00
Muži C 50-59 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC79Jančík BořekSVARTES Hořice6400:45:57111,89
2MC1639Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:50:0395,11
3MC1745Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:50:3493,00
4MC183Ožana Václavwww.zakisovaskolabehu.cz6400:50:4292,45
5MC2846Frank PavelGRANITOL Moravský Beroun6800:52:4683,99
6MC3962Tichý PavelAC Náchod6300:56:0270,62
7MC4254Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:56:2169,32
8MC4453Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:56:4967,41
9MC4879Hruban JanČeská Třebová6600:57:4563,59
10MC5077Jandejsek ZdeněkStudené6100:58:1561,54
11MC5584Karlík MichalLoko Trutnov6400:59:2356,90
12MC5755Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:59:5954,45
13MC6064Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:02:2044,83
14MC6183Nádhera PetrHradec Králové6701:03:5838,14
15MC6258Gronych RadekKomňátka6701:04:1836,78
Muži D 60-69 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD196Vacarda VladimírEleven Run Team5900:50:55108,92
2MD3343Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:54:2096,10
3MD3423Mück ArnoštHranice5900:54:3894,98
4MD3849Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:55:2791,91
5MD544Šolc VítězslavBKL Machov5700:59:0078,59
6MD6614Clemenz HeimoPSV Zittau5901:08:1843,69
7MD6859Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:14:0721,86
8MD7236Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5901:19:203,00
9MD7357Zezulka PetrKrálíky5701:20:063,00
10MD7512Sedlák JiříPřelouč5801:22:063,00
Muži E 70 let a starší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME307Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:53:10133,85
2ME595Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:01:56106,46
3ME7061Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:16:5459,69
4ME7116Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:18:3454,48
5ME7480Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:20:4047,92
Ženy A 20-34 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2773Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:52:40104,46
2ZA3767Běloušková KristinaProseč8900:55:0495,54
Ženy B 35-44 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1175Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:47:45111,82
2ZB2111Fišerová DagmarSpartak Vrchlabí7500:51:2697,31
3ZB2937Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:53:0490,87
4ZB4318Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:56:2277,87
5ZB4748Delingerová MarieSKI Fortex Moravský Beroun7600:57:3972,81
6ZB6765Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7601:09:2426,50
7ZB7547Žitníková LenkaLetohrad7801:22:063,00
Ženy C 45-54 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2440Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:52:01111,72
2ZC3566Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:54:50101,53
3ZC5360Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:58:5586,75
4ZC7727Nováková SylvaNová Paka6601:26:413,00
5ZC7982Nádherová HanaHradec Králové6801:51:083,00
Ženy D 55 let a starší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5833Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:01:36130,95
2ZD6319Pštrossová MarieSNB Praha5901:07:01116,08
3ZD7820Nechvílová MiroslavaChoceň6001:30:0152,97
Lidový běh (trať 4,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB110Clemenz LilliPSV Zittau1000:29:26-
2LB214Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:32:02-
3LB313Gronych RobinKomňátka0500:32:04-
4LB411Gronychová NeliKomňátka0700:41:45-
5LB515Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:41:46-
Trať 4,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB110Clemenz LilliPSV Zittau1000:29:26-
2LB214Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:32:02-
3LB313Gronych RobinKomňátka0500:32:04-
4LB411Gronychová NeliKomňátka0700:41:45-
5LB515Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:41:46-
Trať 9,5 km, 522 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:41:13104,94
1MB222Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:41:42110,36
2MA378Křivohlávek TomášSalomon/Suunto9500:42:2499,34
3MA421Dvořák PavelAC Prostějov8200:43:1095,71
2MB534Hejl RadekLetohrad7200:43:5999,97
4MA642Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:45:4983,17
1MC79Jančík BořekSVARTES Hořice6400:45:57111,89
3MB82Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:46:1589,67
5MA971Šmarda Dominik-9500:46:4778,60
4MB1044Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:47:0985,57
1ZB1175Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:47:45111,82
6MA1217Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:47:5073,63
7MA1341Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:48:2770,71
5MB1432Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:49:1675,95
6MB1510Havelka JanOptika Vodehnal7900:49:2175,57
2MC1639Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:50:0395,11
3MC1745Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:50:3493,00
4MC183Ožana Václavwww.zakisovaskolabehu.cz6400:50:4292,45
1MD196Vacarda VladimírEleven Run Team5900:50:55108,92
7MB2056Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:51:0167,99
2ZB2111Fišerová DagmarSpartak Vrchlabí7500:51:2697,31
8MB2251Kučera TomášSK Rover Praha7600:51:2965,87
9MB2328Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:51:5264,12
8MA2430Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:52:0153,83
1ZC2440Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:52:01111,72
10MB2672Dvořáček JanTrailrun.cz7900:52:2062,00
1ZA2773Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:52:40104,46
5MC2846Frank PavelGRANITOL Moravský Beroun6800:52:4683,99
3ZB2937Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:53:0490,87
1ME307Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:53:10133,85
11MB3138Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:53:2756,92
12MB3213Clemenz SilvioPSV Zittau7900:53:3956,01
2MD3343Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:54:2096,10
3MD3423Mück ArnoštHranice5900:54:3894,98
2ZC3566Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:54:50101,53
9MA3674Holovský JakubŽamberk8600:55:0039,71
2ZA3767Běloušková KristinaProseč8900:55:0495,54
4MD3849Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:55:2791,91
6MC3962Tichý PavelAC Náchod6300:56:0270,62
13MB4052Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:56:0544,95
1MJ4125Dostálek VojtaLetohrad0200:56:08104,81
7MC4254Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:56:2169,32
4ZB4318Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:56:2277,87
8MC4453Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:56:4967,41
14MB4515Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:56:5940,85
10MA4624Fišer DavidTvoje máma8000:57:3527,49
5ZB4748Delingerová MarieSKI Fortex Moravský Beroun7600:57:3972,81
9MC4879Hruban JanČeská Třebová6600:57:4563,59
15MB4931Simon PetrPolička7200:57:5136,91
10MC5077Jandejsek ZdeněkStudené6100:58:1561,54
16MB5150Vopršálek MiroslavBohemia Rings Team7100:58:3433,65
2MJ5226Novák JakubBakako Nová Paka0100:58:5495,19
3ZC5360Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:58:5586,75
5MD544Šolc VítězslavBKL Machov5700:59:0078,59
11MC5584Karlík MichalLoko Trutnov6400:59:2356,90
17MB561Pořický JiříOdolena Voda7100:59:5227,74
12MC5755Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:59:5954,45
1ZD5833Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:01:36130,95
2ME595Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:01:56106,46
13MC6064Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:02:2044,83
14MC6183Nádhera PetrHradec Králové6701:03:5838,14
15MC6258Gronych RadekKomňátka6701:04:1836,78
2ZD6319Pštrossová MarieSNB Praha5901:07:01116,08
18MB6468Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7701:07:083,00
1ZJ6570Kubasová LeonaTJ MARATONSTAV Úpice0401:07:37100,00
6MD6614Clemenz HeimoPSV Zittau5901:08:1843,69
6ZB6765Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7601:09:2426,50
7MD6859Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:14:0721,86
11MA6929Strejček JiříPraha 108301:14:323,00
3ME7061Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:16:5459,69
4ME7116Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:18:3454,48
8MD7236Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5901:19:203,00
9MD7357Zezulka PetrKrálíky5701:20:063,00
5ME7480Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:20:4047,92
10MD7512Sedlák JiříPřelouč5801:22:063,00
7ZB7547Žitníková LenkaLetohrad7801:22:063,00
4ZC7727Nováková SylvaNová Paka6601:26:413,00
3ZD7820Nechvílová MiroslavaChoceň6001:30:0152,97
5ZC7982Nádherová HanaHradec Králové6801:51:083,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:41:13102,66
2MB222Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:41:42100,35
3MA378Křivohlávek TomášSalomon/Suunto9500:42:2496,99
4MA421Dvořák PavelAC Prostějov8200:43:1093,32
5MB534Hejl RadekLetohrad7200:43:5989,41
6MA642Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:45:4980,64
7MC79Jančík BořekSVARTES Hořice6400:45:5780,00
8MB82Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:46:1578,56
9MA971Šmarda Dominik-9500:46:4776,01
10MB1044Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:47:0974,25
11MA1217Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:47:5070,98
12MA1341Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:48:2768,03
13MB1432Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:49:1664,12
14MB1510Havelka JanOptika Vodehnal7900:49:2163,72
15MC1639Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:50:0360,37
16MC1745Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:50:3457,89
17MC183Ožana Václavwww.zakisovaskolabehu.cz6400:50:4257,25
18MD196Vacarda VladimírEleven Run Team5900:50:5556,22
19MB2056Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:51:0155,74
20MB2251Kučera TomášSK Rover Praha7600:51:2953,50
21MB2328Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:51:5251,67
22MA2430Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:52:0150,95
23MB2672Dvořáček JanTrailrun.cz7900:52:2049,43
24MC2846Frank PavelGRANITOL Moravský Beroun6800:52:4647,36
25ME307Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:53:1045,44
26MB3138Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:53:2744,09
27MB3213Clemenz SilvioPSV Zittau7900:53:3943,13
28MD3343Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:54:2039,86
29MD3423Mück ArnoštHranice5900:54:3838,42
30MA3674Holovský JakubŽamberk8600:55:0036,67
31MD3849Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:55:2734,51
32MC3962Tichý PavelAC Náchod6300:56:0231,72
33MB4052Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:56:0531,48
34MJ4125Dostálek VojtaLetohrad0200:56:0831,24
35MC4254Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:56:2130,20
36MC4453Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:56:4927,97
37MB4515Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:56:5927,17
38MA4624Fišer DavidTvoje máma8000:57:3524,30
39MC4879Hruban JanČeská Třebová6600:57:4523,50
40MB4931Simon PetrPolička7200:57:5123,02
41MC5077Jandejsek ZdeněkStudené6100:58:1521,11
42MB5150Vopršálek MiroslavBohemia Rings Team7100:58:3419,59
43MJ5226Novák JakubBakako Nová Paka0100:58:5417,99
44MD544Šolc VítězslavBKL Machov5700:59:0017,52
45MC5584Karlík MichalLoko Trutnov6400:59:2315,68
46MB561Pořický JiříOdolena Voda7100:59:5213,37
47MC5755Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:59:5912,81
48ME595Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:01:563,47
49MC6064Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:02:203,00
50MC6183Nádhera PetrHradec Králové6701:03:583,00
51MC6258Gronych RadekKomňátka6701:04:183,00
52MB6468Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7701:07:083,00
53MD6614Clemenz HeimoPSV Zittau5901:08:183,00
54MD6859Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:14:073,00
55MA6929Strejček JiříPraha 108301:14:323,00
56ME7061Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:16:543,00
57ME7116Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:18:343,00
58MD7236Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5901:19:203,00
59MD7357Zezulka PetrKrálíky5701:20:063,00
60ME7480Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:20:403,00
61MD7512Sedlák JiříPřelouč5801:22:063,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1175Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:47:45110,52
2ZB2111Fišerová DagmarSpartak Vrchlabí7500:51:2695,90
3ZC2440Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:52:0193,58
4ZA2773Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:52:4091,01
5ZB2937Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:53:0489,42
6ZC3566Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:54:5082,41
7ZA3767Běloušková KristinaProseč8900:55:0481,48
8ZB4318Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:56:2276,32
9ZB4748Delingerová MarieSKI Fortex Moravský Beroun7600:57:3971,23
10ZC5360Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:58:5566,20
11ZD5833Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:01:3655,56
12ZD6319Pštrossová MarieSNB Praha5901:07:0134,06
13ZJ6570Kubasová LeonaTJ MARATONSTAV Úpice0401:07:3731,68
14ZB6765Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7601:09:2424,60
15ZB7547Žitníková LenkaLetohrad7801:22:063,00
16ZC7727Nováková SylvaNová Paka6601:26:413,00
17ZD7820Nechvílová MiroslavaChoceň6001:30:013,00
18ZC7982Nádherová HanaHradec Králové6801:51:083,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 93%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Paráda
chajda6
Opět krásný závod s bohatým bufetem v cíli včetně esíček :-
ladamec
Moc hezký závod, běžela jsem ho už vícekrát. Moc se zlepšilo značení trasy.Velké díky pořadatelům, jen tak dál. Marie
pstrossovam

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód