Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch

8.9.2019, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch
  • datum konání: 8.9.2019
  • zobrazeno již 443x
  • místo konání: Jablonné nad Orlicí, areál koupaliště
  • GPS: 50.0273381N, 16.6090556E
  • pořadatel: Atletika Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Jablonné nad Orlicí, areál koupaliště, ulice Hradisková (směr Orličky)
10:30 hodin

Přihlášky

v místě závodu od 8:30 do 10:00 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Start u koupaliště, převážně lesní a polní cesty, délka 10,1 km, převýšení 545 m, horská prémie BRAVO na 6. km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

horskybeh@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.9.2020Horský čtvrtmaraton Jablonné - Suchý vrch-
25.8.2018Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch89

Statistika závodu Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch

  • ročníků: 3
  • závodníků na všech ročnících: 89

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bílý Zdeněk592
Mikyska Michal742
Filip Jiří722
Dryml Mojmír862
Sedláček Roman642
Kubasová Leona042
Hejl Radek722
Malátek Antonín772
Kubasa Jiří772
Jarešová Radmila762
Tlapák Jaroslav872
Gombita Josef582
Vodička Jan452
Grätz Luděk582
Šmída Oldřich482
Borek Petr702
Šír Václav482
Šrůtek Stanislav582
Vondráček Jakub032
Tučný Jan472
Černohous Pavel792
Jirásková Eva642
Buřil František662
Hanuš Petr642
Záruba Jan772
Matyášová Jana652
Dvořák Pavel822
Pecháček Miroslav482
Kubíček Jan872
Sejkorová Lenka632

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ875Költö MatějSpartak Letohrad0300:49:38109,11
2MJ974Vondráček JakubKB Letohrad0300:49:38109,11
3MJ321Novák JakubBAKAKO Nová Paka0100:56:4481,79
4MJ432Hájek MartinPASIVITY Žamberk0101:01:0864,86
Juniorky 19 let a mladší (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4821Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice0401:03:19100,00
Muži A 20-39 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Dvořák PavelAC Prostějov8200:42:10106,55
2MA26Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:43:02102,58
3MA47Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:45:3590,87
4MA58Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:46:0488,65
5MA149Kalousek JiříČervená Voda9500:51:4262,80
6MA3110Petrányi RadoslavBONBON Praha8600:56:2541,15
7MA4411Pumprla Martin-9501:01:4916,37
8MA5512Kajzrlík AlešZahrádkáři Choceň8101:06:183,00
Muži B 40-49 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB318Hejl RadekLetohrad7200:45:13112,43
2MB719Malátek AntonínPardubice7700:48:4797,63
3MB1120Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:50:3889,95
4MB1221Záruba JanStudenec7700:51:0088,42
5MB1922Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:53:1379,22
6MB2223Hubálek MilošKUS Jablonné nad Orlicí7200:53:4576,95
7MB2324Jurajda PavelLetohrad7400:54:1874,66
8MB2425Simon PetrPolička7200:54:3773,42
9MB2526Hebr VáclavJamné nad Orlicí7400:54:4772,73
10MB2627Uher JurajPřibyslav7300:54:5272,31
11MB2728Filip JiříJamné nad Orlicí7200:55:0771,34
12MB3429Mikyska MichalJBL Standa tým7400:57:2162,08
13MB3630Bielčík PetrLichkov7100:57:3261,31
14MB3828Vacek JiříDlouhá Třebová7700:58:3656,89
15MB414Černohous PavelJBL Standa tým7900:59:3153,02
16MB5167Borek PetrBRZDY Horní Čermná7001:04:4831,16
Muži C 50-59 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC648Buřil FrantišekVidochov6600:47:10109,73
2MC1080Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:49:5498,70
3MC1324Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:51:4091,57
4MC1529Sedláček RomanACTIVITY Lanškroun6400:51:4291,44
5MC1756Hanuš PetrCHT Pardubice6400:52:3587,87
6MC2937Fistr MiroslavDolomiten Šumperk6800:56:1273,28
7MC3366Hruban JanČeská Třebová6600:57:1369,18
8MC3939Gronych RadekSDH Komňátka6700:58:4363,12
9MC4658Vaňous BohuslavJamné nad Orlicí6301:02:1948,60
Muži D 60-69 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1659Mück ArnoštHranice5900:52:16114,46
2MD356Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:57:2696,17
3MD4043Gombita JosefMost5800:59:2189,37
4MD4540Bílý ZdeněkMK Pardubice5901:01:5880,08
5MD4934Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:04:4570,20
6MD6073Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:12:2942,75
7MD6233Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:18:2521,68
Muži E 70 let a starší (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME217Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:53:37134,93
2ME5850Šír VáclavTJ SPARTAK Rokytnice nad Jizerou4801:08:1789,77
3ME6161Vodička JanM.K. Radslavice4501:12:5975,30
4ME6317Tučný JanMK Pardubice4701:19:1056,25
5ME6477Pecháček MiroslavOREL Dolní Čermná4801:21:1050,05
Ženy A 20-34 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA303Černá KristýnaRosignol Racing Team9300:56:20113,93
2ZA504Coritarová Lucie-9301:04:4786,07
Ženy B 35-44 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3713Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:57:32109,02
2ZB4214Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:00:2499,45
3ZB4715Kalousová AlenaŽamberk8001:02:4891,53
4ZB5216Sklenářová EvaLetohrad8101:05:2183,06
5ZB5417Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7601:06:1080,30
Ženy C 45-54 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1852Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:52:48104,30
2ZC2070Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:53:37101,28
3ZC2815Uherová JanaPřibyslav7200:55:2894,42
4ZC5642Cinková JitkaAC Pardubice6801:06:5651,91
5ZC5723Bařtipánová IvanaBONBON Praha7401:07:1250,92
Ženy D 55 let a starší (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5347Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:05:54107,29
2ZD5919Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:10:5392,71
Trať 10,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Dvořák PavelAC Prostějov8200:42:10106,55
2MA26Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:43:02102,58
1MB318Hejl RadekLetohrad7200:45:13112,43
3MA47Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:45:3590,87
4MA58Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:46:0488,65
1MC648Buřil FrantišekVidochov6600:47:10109,73
2MB719Malátek AntonínPardubice7700:48:4797,63
1MJ875Költö MatějSpartak Letohrad0300:49:38109,11
2MJ974Vondráček JakubKB Letohrad0300:49:38109,11
2MC1080Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:49:5498,70
3MB1120Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:50:3889,95
4MB1221Záruba JanStudenec7700:51:0088,42
3MC1324Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:51:4091,57
5MA149Kalousek JiříČervená Voda9500:51:4262,80
4MC1529Sedláček RomanACTIVITY Lanškroun6400:51:4291,44
1MD1659Mück ArnoštHranice5900:52:16114,46
5MC1756Hanuš PetrCHT Pardubice6400:52:3587,87
1ZC1852Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:52:48104,30
5MB1922Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:53:1379,22
2ZC2070Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:53:37101,28
1ME217Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:53:37134,93
6MB2223Hubálek MilošKUS Jablonné nad Orlicí7200:53:4576,95
7MB2324Jurajda PavelLetohrad7400:54:1874,66
8MB2425Simon PetrPolička7200:54:3773,42
9MB2526Hebr VáclavJamné nad Orlicí7400:54:4772,73
10MB2627Uher JurajPřibyslav7300:54:5272,31
11MB2728Filip JiříJamné nad Orlicí7200:55:0771,34
3ZC2815Uherová JanaPřibyslav7200:55:2894,42
6MC2937Fistr MiroslavDolomiten Šumperk6800:56:1273,28
1ZA303Černá KristýnaRosignol Racing Team9300:56:20113,93
6MA3110Petrányi RadoslavBONBON Praha8600:56:2541,15
3MJ321Novák JakubBAKAKO Nová Paka0100:56:4481,79
7MC3366Hruban JanČeská Třebová6600:57:1369,18
12MB3429Mikyska MichalJBL Standa tým7400:57:2162,08
2MD356Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:57:2696,17
13MB3630Bielčík PetrLichkov7100:57:3261,31
1ZB3713Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:57:32109,02
14MB3828Vacek JiříDlouhá Třebová7700:58:3656,89
8MC3939Gronych RadekSDH Komňátka6700:58:4363,12
3MD4043Gombita JosefMost5800:59:2189,37
15MB414Černohous PavelJBL Standa tým7900:59:3153,02
2ZB4214Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:00:2499,45
4MJ432Hájek MartinPASIVITY Žamberk0101:01:0864,86
7MA4411Pumprla Martin-9501:01:4916,37
4MD4540Bílý ZdeněkMK Pardubice5901:01:5880,08
9MC4658Vaňous BohuslavJamné nad Orlicí6301:02:1948,60
3ZB4715Kalousová AlenaŽamberk8001:02:4891,53
1ZJ4821Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice0401:03:19100,00
5MD4934Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:04:4570,20
2ZA504Coritarová Lucie-9301:04:4786,07
16MB5167Borek PetrBRZDY Horní Čermná7001:04:4831,16
4ZB5216Sklenářová EvaLetohrad8101:05:2183,06
1ZD5347Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:05:54107,29
5ZB5417Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7601:06:1080,30
8MA5512Kajzrlík AlešZahrádkáři Choceň8101:06:183,00
4ZC5642Cinková JitkaAC Pardubice6801:06:5651,91
5ZC5723Bařtipánová IvanaBONBON Praha7401:07:1250,92
2ME5850Šír VáclavTJ SPARTAK Rokytnice nad Jizerou4801:08:1789,77
2ZD5919Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:10:5392,71
6MD6073Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:12:2942,75
3ME6161Vodička JanM.K. Radslavice4501:12:5975,30
7MD6233Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:18:2521,68
4ME6317Tučný JanMK Pardubice4701:19:1056,25
5ME6477Pecháček MiroslavOREL Dolní Čermná4801:21:1050,05
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Dvořák PavelAC Prostějov8200:42:10106,01
2MA26Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:43:02102,02
3MB318Hejl RadekLetohrad7200:45:1391,97
4MA47Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:45:3590,28
5MA58Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:46:0488,06
6MC648Buřil FrantišekVidochov6600:47:1082,99
7MB719Malátek AntonínPardubice7700:48:4775,56
8MJ875Költö MatějSpartak Letohrad0300:49:3871,64
9MJ974Vondráček JakubKB Letohrad0300:49:3871,64
10MC1080Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:49:5470,42
11MB1120Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:50:3867,04
12MB1221Záruba JanStudenec7700:51:0065,35
13MC1324Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:51:4062,28
14MA149Kalousek JiříČervená Voda9500:51:4262,13
15MC1529Sedláček RomanACTIVITY Lanškroun6400:51:4262,13
16MD1659Mück ArnoštHranice5900:52:1659,45
17MC1756Hanuš PetrCHT Pardubice6400:52:3558,07
18MB1922Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:53:1355,15
19ME217Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:53:3753,31
20MB2223Hubálek MilošKUS Jablonné nad Orlicí7200:53:4552,62
21MB2324Jurajda PavelLetohrad7400:54:1850,09
22MB2425Simon PetrPolička7200:54:3748,71
23MB2526Hebr VáclavJamné nad Orlicí7400:54:4747,94
24MB2627Uher JurajPřibyslav7300:54:5247,48
25MB2728Filip JiříJamné nad Orlicí7200:55:0746,41
26MC2937Fistr MiroslavDolomiten Šumperk6800:56:1241,42
27MA3110Petrányi RadoslavBONBON Praha8600:56:2540,42
28MJ321Novák JakubBAKAKO Nová Paka0100:56:4438,96
29MC3366Hruban JanČeská Třebová6600:57:1336,74
30MB3429Mikyska MichalJBL Standa tým7400:57:2136,13
31MD356Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:57:2635,74
32MB3630Bielčík PetrLichkov7100:57:3235,29
33MB3828Vacek JiříDlouhá Třebová7700:58:3630,38
34MC3939Gronych RadekSDH Komňátka6700:58:4329,84
35MD4043Gombita JosefMost5800:59:2126,92
36MB414Černohous PavelJBL Standa tým7900:59:3126,08
37MJ432Hájek MartinPASIVITY Žamberk0101:01:0818,71
38MA4411Pumprla Martin-9501:01:4915,57
39MD4540Bílý ZdeněkMK Pardubice5901:01:5814,88
40MC4658Vaňous BohuslavJamné nad Orlicí6301:02:1913,27
41MD4934Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:04:453,00
42MB5167Borek PetrBRZDY Horní Čermná7001:04:483,00
43MA5512Kajzrlík AlešZahrádkáři Choceň8101:06:183,00
44ME5850Šír VáclavTJ SPARTAK Rokytnice nad Jizerou4801:08:173,00
45MD6073Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:12:293,00
46ME6161Vodička JanM.K. Radslavice4501:12:593,00
47MD6233Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:18:253,00
48ME6317Tučný JanMK Pardubice4701:19:103,00
49ME6477Pecháček MiroslavOREL Dolní Čermná4801:21:103,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1852Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:52:48104,30
2ZC2070Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:53:37101,28
3ZC2815Uherová JanaPřibyslav7200:55:2894,42
4ZA303Černá KristýnaRosignol Racing Team9300:56:2091,15
5ZB3713Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:57:3286,76
6ZB4214Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:00:2476,07
7ZB4715Kalousová AlenaŽamberk8001:02:4867,23
8ZJ4821Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice0401:03:1965,32
9ZA504Coritarová Lucie-9301:04:4759,87
10ZB5216Sklenářová EvaLetohrad8101:05:2157,77
11ZD5347Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:05:5455,73
12ZB5417Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7601:06:1054,69
13ZC5642Cinková JitkaAC Pardubice6801:06:5651,91
14ZC5723Bařtipánová IvanaBONBON Praha7401:07:1250,92
15ZD5919Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:10:5337,26

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód