Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Přespolní běh lyžařů v Letohradě

13.10.2019, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Přespolní běh lyžařů v Letohradě
  • datum konání: 13.10.2019
  • zobrazeno již 663x
  • místo konání: Letohrad
  • GPS: 50.04267N, 16.51637E
  • pořadatel: TJ Spartak Letohrad

Sociální sítě

Místo konání

Letohrad areál biatlonu
od 10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

žáci 2010 a ml. zdarma
žactvo 30,- Kč
dorost 50,- Kč
dospělí 100,- Kč (junioři a st.)

Popis tratě

Délka: 9 km a méně
asfaltové a lesní cesty

Ceny pro vítěze

Závodníci na prvních třech místech obdrží diplom a věcnou cenu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Faltus
tel. 776 775 608

Propozice závodu v PDF

Internetové stránky

http://www.biatlonletohrad.cz

E-mailová adresa

jirkabiatlon@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.10.2020Přespolní běh lyžařů v Letohradě-
14.10.2018Přespolní běh lyžařů v Letohradě331
15.10.2017Přespolní běh lyžařů v Letohradě399
13.10.2012Přespolní běh lyžařů v Letohradě234
15.10.2011Přespolní běh lyžařů v Letohradě254
16.10.2010Přespolní běh lyžařů v Letohradě266
10.10.2009Přespolní běh lyžařů v Letohradě195
11.10.2008Přespolní běh lyžařů v Letohradě198
13.10.2007Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
14.10.2006Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
15.10.2005Přespolní běh lyžařů v Letohradě237
17.10.2004Přespolní běh lyžařů - Letohrad153
19.10.2003Přespolní běh lyžařů - Letohrad170

Statistika závodu Přespolní běh lyžařů v Letohradě

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 2863

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota469
Kalous Petr779
Fáberová Zuzana969
Maříková Simona969
Mikyska Tomáš009
Klaclová Šárka938
Schreierová Anna008
Kavka Lukáš978
Leicht Jiří498
Bielčik Jindřich408
Vinduška Petr938
Novotný Luděk628
Polák Daniel988
Keprtová Miloslava488
Krejčí Stanislav638
Procházka Jakub968
Černá Kristýna938
Novotná Dora978
Ducháček Bedřich598
Mikysková Svatava037
Večeř Petr997
Teplá Eliška997
Šabata Josef937
Remeš Petr947
Hermann Jakub037
Moravec Jan027
Kánský Petr007
Marek Jiří437
Remeš Vojtěch987
Strnad Adam007
Gregora Filip027
Ing. Moravec Martin847
Dušková Lenka807
Fajfrová Markéta977
Exler Ondřej907
Hermann Matěj007
Žalčík Kim997
Vávra Vlastimil917
Večeř Milan967
Šebek Michal847
Koblížek Jindřich487
Kubíčková Nikita027
Martincová Kristýna936
Novotný Přemysl596
Kubelka Tomáš936
Mertová Michaela766
Čerenkova Petra996
Schreier Jakub966
Pekař Štěpán946
Fajfr František726

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti 5 let a mladší (trať 0,1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Chlapci 6-7 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2126Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:01:23-
2C2224Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:01:28-
3C2322Štěch JakubSpartak Letohrad1200:01:29-
4C2109Moravec MatějLetohrad1200:01:43-
5C21423Dušek AdamKB Letohrad1200:01:49-
6C22121Lorenc JiříSpartak Letohrad1200:02:30-
Děvčata 6-7 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D231Kupková ZinaFénix SKI Team Jeseník1200:01:29-
2D257Hartmannová JitkaSPLE1300:01:33-
3D2612Nedavašková TerezaFEJE1300:01:35-
4D2713Šebestová EmilyFEJE1200:01:37-
5D289Stejskalová AnetaTJ Spartak Letohrad1200:01:41-
6D2916Havlíková TerezaHlinsko1300:01:42-
7D21015Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:01:43-
8D21211Benešová ElaAtletika Žamberk1200:01:44-
9D2134Suchomelová EmílieTJ Spartak Letohrad1300:01:48-
10D2143Váchová AdélaSpartak Letohrad1300:01:49-
11D21614Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:50-
12D2172Koutníková ViktorieSpartak Letohrad1300:01:51-
13D2188Kopecká TerezaKB Letohrad1200:01:56-
14D21910Knápková RozálieXCT Horní Heřmanice1300:01:59-
15D2206Přibylová BeataKB Letohrad1300:02:00-
Nejmladší žáci (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1393Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:03:12101,04
2M1589Veselý JakubKB Letohrad1000:03:13100,00
3M1690Veselý JanKB Letohrad1000:03:1498,96
4M1794Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:03:1597,93
5M1884Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:03:1894,82
6M11092Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:03:2191,71
7M11187Dušek OndřejKB Letohrad1000:03:2686,53
8M11683Žák OndřejFenix Jeseník1000:03:3280,31
9M11899Stejskal PetrAtletika Jablonné1100:03:3379,27
10M11982Pavelka ViktorFenix Ski Team Jeseník1000:03:3775,13
11M12181Peňáz JanFenix SKI Team Jeseník1100:03:4170,98
12M12295Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:03:4269,95
13M12391Lechnýř DominikTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1100:03:4368,91
Nejmladší žákyně (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1165Dejdarová TerezaISCAREX Junior team Česká Třebová1000:03:10101,05
2Z1254Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:03:11100,00
3Z1358Jakešová LucieTJ SPARTAK Letohrad1000:03:1298,95
4Z1964Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:03:2090,58
5Z11263Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:03:2783,25
6Z11357Vaníčková ŠtěpánkaTJ SPARTAK Letohrad1000:03:2882,20
7Z11456Stratilová AnnaSpartak Letohrad1000:03:3080,10
8Z11552Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1000:03:3179,06
9Z11648Korityaková IzabelaFEJE1100:03:3278,01
10Z12050Grosičová TerezaFenix Jeseník1000:03:4069,63
11Z12362Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:03:4366,49
12Z12561Moravcová ElenaSokol Klášterec1100:03:4465,45
13Z12651Hartmannová EliškaTJ SPARTAK Letohrad1100:03:4564,40
14Z12755Prchalová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1000:03:4663,35
15Z12859Rybová EllaKB Letohrad1000:03:5257,07
16Z12949Svobodová AlenaFenix Ski Team Jeseník1000:04:0147,64
17Z13046Bašičová TerezaFenix Jeseník1100:04:0741,36
18Z13147Vlachopulosová EleniFenix Ski Team Jeseník1100:04:1137,17
19Z13253Kopecká KláraTJ Spartak Letohrad1000:04:453,00
Mladší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21177Rašner JiříTJ Šumperk0800:09:23101,64
2M22168Jansa MatějSpartak Letohrad0800:09:2999,53
3M23170Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:09:3198,83
4M24182Vinkler ŠtěpánMistrovice0800:09:3497,77
5M25172Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:09:4394,60
6M26167Strnad VítTJ Spartak Letohrad0800:09:5191,78
7M28163Stejskal DanielSpartak Letohrad0900:09:5490,72
8M29174Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:09:5988,96
9M210155Gajdoš MatějFenix Jeseník0900:10:0188,26
10M212160Kunsmuller JanSK NMNM0900:10:0985,44
11M221169Křivka AdamTJ Spartak Letohard0800:10:4971,34
12M222183Vinkler MatoušMistrovice0900:10:5170,64
13M224157Kupka MikulášFénix SKI Team Jeseník0800:10:5369,94
14M225173Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:10:5469,58
15M227162Nový JakubTJ Spartak Letohrad0900:10:5768,53
16M228180Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:11:0167,12
17M234176Faltus TomášSK Žamberk0800:11:3156,55
18M235179Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:11:3355,84
19M236164Moravec VojtěchSpartak Letohrad0800:11:3953,73
20M237171Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:11:4153,02
21M238158Bandík JanFenix Jeseník0800:11:4252,67
22M239178Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:11:5946,68
23M240161Havlíček FilipSK NMNM0800:12:0444,92
24M244159van den Berg PetrSK NMNM0800:12:2039,28
25M247175Zezulka AntonínSK Žamberk0800:13:4210,39
26M248156Vašátko LukášFénix SKI Team Jeseník0800:13:478,63
27M249166Pecháček DominikKB Letohrad0800:17:173,00
Mladší žákyně (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21124Kocmánkiová DominikaSK NMNM0800:04:22103,01
2Z22118Steklá BarboraTJ Svitavy0800:04:24101,50
3Z23116Kouřilová JulieFenix ski team Jeseník0800:04:3295,49
4Z24141Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:4188,72
5Z25115Vršanová JulieFenix Ski Team Jeseník0800:04:4287,97
6Z26143Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:04:4486,47
7Z27134Štruncová EllaKB Letohrad0800:04:5081,95
8Z28114Poskerová NelaFénix SKI Team Jeseník0800:04:5280,45
9Z29119Hrdličková AdélaSK NMNM0900:04:5478,95
10Z210113Žáková BarboraFénix Jeseník0800:04:5776,69
11Z211120Dvořáková TerezaSK NMNM0900:04:5875,94
12Z212129Svobodová KláraKB Letohrad0900:05:0272,93
13Z213133Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:05:0570,68
14Z214136Grossmannová LucieSpartak Letohrad0800:05:0669,92
15Z215135Faltusová EmaTJ Spartak Letohard0800:05:0769,17
16Z216142Juříková NicolFEJE0900:05:0967,67
17Z217121Srnská AmálieSK NMNM0900:05:1066,92
18Z218140Jedličková TerezaSK Žamberk0800:05:1265,41
19Z219130Špinlerová VanesaKB Letohrad0900:05:1364,66
20Z220137Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:05:1563,16
21Z221138Zvercová MarieSokol Klášterec nad Orlicí0800:05:1860,90
22Z222127Kubová KláraKB Letohrad0900:05:1960,15
23Z223128Tlapáková NaďaTJ Spartak Letohrad0900:05:2059,40
24Z224123Orálková AndreaSK NMNM0800:05:2158,65
25Z225112Mudrová BeátaFenix Ski Team Jeseník0900:05:2456,39
26Z226131Hartmannová BarboraSpartak Letohrad0900:05:2754,14
27Z227122Sochorová VendulaSK NMNM0800:05:2853,38
28Z228132Stará EmmaTJ Spartak Letohrad0900:05:4739,10
29Z229125Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:05:5036,84
30Z230139Zvercová AdélaSokol Klášterec nad Orlicí0900:05:5136,09
31Z231111Válková VeronikaFenix Jeseník0900:06:0525,56
32Z232126Koutníková RozárieSpartak Letohrad0900:06:1518,05
33Z233144Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:06:1716,54
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3143Fajfr MarekOB Žamberk0600:13:08100,42
2M3239Barvínek DanielSpartak Letohrad0600:13:09100,17
3M3433Cenek TomášFenix SKI Team Jeseník0700:13:1299,41
4M3542Hájek DominikOB Česká Třebová0600:13:2496,37
5M3641Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:13:3194,60
6M3740Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:13:3793,08
7M3935Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:13:3992,57
8M31432Černoch OskarFenix Ski team Jeseník0700:14:4077,12
9M31636Suchodol OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad0700:14:5174,34
10M31934Špinar AlešSK NMNM0600:14:5972,31
11M32238Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:15:2066,99
12M32437Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:15:2366,23
13M32931Svoboda PavelFenix Ski Team Jeseník0700:17:0939,38
Starší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3712Malušková KateřinaSK NMNM0700:09:53102,77
2Z3118Žáková ErikaSK NMNM0600:10:0299,78
3Z3125Gajdošová ViktorieFenix Ski team Jeseník0600:10:0997,45
4Z31423Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:10:2990,80
4Z3146Macurová BáraFénix Ski Team Jeseník0600:10:2990,80
6Z31610Hudcová AdélaSK NMNM0700:10:3389,47
7Z31715Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:10:3489,14
8Z3182Streitová AnetaFénix Jeseník0700:10:3688,47
9Z31916Lánová TerezaSpartak Letohrad0600:10:3788,14
10Z32022Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:10:4186,81
11Z32320Korytářová KarolínaFénix Ski Team Jeseník0700:10:5283,15
12Z32624Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová0600:10:5681,82
13Z32914Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:11:0379,49
14Z3303Pešová AnetaFenix Ski team Jeseník0600:11:0479,16
15Z3314Bandíková MonikaFénix Jeseník0600:11:0977,49
16Z33221Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:11:1974,17
17Z3331Jurčáková LucieFenix Ski Team Jeseník0700:11:2671,84
18Z34025Drbohlavová EliškaBiatlon Klecany0600:12:0459,20
19Z34217Hovadová AnetaTJ Spartak Letohrad0600:12:1057,21
20Z34313Urdová DanielaTJ Spartak Letohrad0700:12:1356,21
21Z34518Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:12:4944,24
21Z34519Páchová KarolínaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0700:12:4944,24
Dorostenci mladší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4181Juřík MarekFénix Ski Team Jeseník0400:15:35100,85
2M4285Gregor JanKlub biatlonu Letohrad0400:15:37100,43
3M4390Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:15:4598,72
4M4488Hrubý JanSpartak Letohrad0400:15:5596,59
5M4582Fišer RadekTJ Spartak Letohrad0500:16:0694,25
6M4789Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:16:4885,30
7M4884Schless AdamTJ Spartak Letohrad0400:16:5883,17
8M4991Bukáček MarekAtletika Polička0400:16:5982,96
8M4986Kvaček AntonínSK Biatlon Letohrad0400:16:5982,96
10M41187Šrobánek JaroslavSpartak Letohrad0400:17:2078,49
11M41583Suchodol VítBiatlon OEZ Letohrad0400:18:0668,69
12M42492Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:20:2239,72
Dorostenky mladší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4373Serbousková SáraISCAREX Junior team Česká Třebová0400:13:11105,41
2Z4863Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:13:3898,77
3Z41058Kouřilová EmaFenix SKI Team Jeseník0500:13:5095,82
4Z41169Kubíčková AdélaTJ Spartak Letohrad0500:13:5195,57
5Z41265Hrubá KláraSpartak Letohrad0400:13:5794,10
6Z41360Mičkerová MichaelaFenix SKI Team Jeseník0400:14:1290,41
7Z41562Holčáková AdélaKB Letohrad0400:14:4183,27
8Z41667Moskvová AgátaKB Letohrad0500:14:5180,81
9Z41861Chudějová AndreaKB Letohrad0400:14:5679,58
10Z42057Korytářová EmaFénix Ski Team Jeseník0500:15:1475,15
11Z42171Málková KarolínaSK Žamberk0400:15:1674,66
12Z42366Marková NikolaKB Letohrad0500:15:2273,19
13Z42556Šebestová ValerieFEJE0500:15:2871,71
14Z42672Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:15:3370,48
15Z42768Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:15:5764,58
16Z42870Šrolerová JanaSpartak Letohrad0500:16:5550,31
17Z43059Svobodová KarolínaFenix Ski Team Jeseník0400:19:575,54
-Z4-64Kánská LucieTJ Spartak Letohrad04DNF-
Dorostenci starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51132Vrbovský BenjaminFenix Ski Team Jeseník0200:19:30108,51
2M52129Horník KryštofFenix Jeseník0300:20:3797,55
3M54121Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:20:5993,94
4M55122Költö MatějSpartak Letohrad0300:21:3388,38
5M56130Peňaz RadekFEJE0300:21:5684,62
6M58131Peňaz VojtěchFEJE0300:22:2080,69
7M511123Vondráček JakubKB Letohrad0300:22:4975,94
8M513128Štolfa ŠimonSpartak Letohrad0300:23:1272,18
9M514124Dvořák MartinTJ Spartak OEZ Letohrad0300:23:2170,70
10M516127Veselý JaroslavKB Letohrad0300:24:0863,01
11M522126Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:25:0453,85
12M528125Bryscejn OndřejTJ Spartak Letohrad0300:25:5845,01
Dorostenky starší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z513103Motlová LucieSpartak Letohrad0200:17:32113,03
2Z516102Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:18:42100,59
3Z521101Bakešová DenisaFenix Ski Team Jeseník0200:20:0286,37
4Z522104Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:20:1184,77
5Z534105Kolářová JanaOB Česká Třebová0200:23:0953,14
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3157Solowski TobiasFEJE0100:31:17113,97
2MJ7161Kovář LukášOB Česká Třebová0100:33:5298,61
3MJ9156Valíček RobertTJ Spartak Letohrad0100:35:4587,41
4MJ12159Hermann MatějTJ Spartak Letohrad0000:36:1184,84
5MJ14160Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:37:5674,43
Juniorky 18-19 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ12147Strouhalová AnnaFénix Ski Team Jeseník0100:17:25129,46
2ZJ35148Mudrová NatálieFenix Ski Team Jeseník0100:23:2670,54
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1190Hübl RadekDorotka tým8800:31:07102,05
2MA2188Štolfa ŠtěpánSki Police nad Metují9800:31:13101,41
3MA4187Ing. Moravec MartinSpartak Letohrad8400:31:5996,54
4MA5184Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:32:2094,31
5MA6189Novák JosefBrzdy Horní Čermná9700:32:3492,83
6MA8185Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:35:3074,17
7MA10191Vacek JiříRotten Apple8700:35:5471,62
8MA11183Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:36:0370,67
9MA13186Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:37:1563,03
10MA15181Stratil PetrKB Letohrad8200:38:0857,41
11MA16182Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:40:0345,22
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3232Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:20:54108,16
2MB7237Štolfa MartinSki Police nad Metují7400:22:0397,60
3MB9230Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:22:2594,24
4MB12226Žák MarekFEJE7600:23:1187,20
5MB19234Šimek PetrŘetůvka7700:24:5171,90
6MB20229Dvořák PavelČeská Třebová7500:24:5271,75
7MB24233Vacek JiříDlouhá Třebová7700:25:2067,47
8MB26238Simon PetrPolička7200:25:4763,34
9MB27227Němec RadekLitomyšl7700:25:5362,42
10MB31231Drbohlav OndřejBiatlon Klecany7400:27:3446,97
11MB33235Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:27:5244,21
12MB38239Kalous PetrSK Žamberk7700:32:243,00
-MB-248Malátek AntonínPardubice77DNF-
-MB-236Borek PetrBrzdy Horní Čermná70DNF-
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC10272Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:35107,57
2MC15265Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:23:3798,77
3MC17278Hanuš PetrCHT Pardubice6400:24:1393,66
4MC18261Fellner MarekFenix SKI Team Jeseník6500:24:3790,25
5MC21267Strnad Tomáš3D Fitnes Race Team6900:24:5587,69
6MC23274Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:25:0586,27
7MC25270Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:25:4281,02
8MC29275Hruban JanČeská Třebová6600:26:5670,51
9MC30273Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:27:1268,24
10MC34266Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:28:2058,58
11MC35263Jedlička VáclavSK Žamberk6100:31:1433,87
Muži D 60 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD32268Ráb PavelČeská Třebová5200:27:43117,25
2MD36264Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:31:3192,20
3MD37276Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:31:4690,55
4MD39271Krumer MiroslavMK Ostrov4900:33:02131,51
5MD40277Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:37:45107,45
6MD41262Novotný PřemyslSokol Klášterec nad Orlicí5900:39:5836,48
7MD42269Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:46:5161,04
Ženy A 20-34 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA14167Klímová IvanaAtletika Polička8700:17:55122,75
2ZA27172Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:21:1589,78
3ZA29169Rábová MartinaČeská Třebová9200:21:2987,47
4ZA30171Hauptová Kristýnaneregistrována9700:22:4974,28
5ZA32170Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:22:5972,63
6ZA37166Jedličková ZuzanaSK Žamberk9300:25:1450,37
7ZA38168Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:26:2738,33
Ženy B 35-44 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6218Moravcová KláraLetohrad8300:16:34118,72
2ZB17216Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:18:4894,29
3ZB18217Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:19:2886,99
4ZB19211Sklenářová EvaLetohrad8100:19:4084,80
5ZB20213Pirklová KateřinaŠneci v běhu7600:19:4284,44
6ZB23219Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:20:1977,69
7ZB26215Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:21:0469,48
8ZB31212Koubová MarcelaRybník8000:22:5649,06
9ZB36214Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:23:2743,40
Ženy C 45-54 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC25246Žalčíková MarionFEJE6600:21:00100,00
Ženy D 55 let a starší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD28247Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:21:25123,53
2ZD33250Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:23:08109,38
3ZD39249Nechvílová MiroslavaChoceň6000:28:1667,09
4ZD40228Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:30:4646,49
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1165Dejdarová TerezaISCAREX Junior team Česká Třebová1000:03:10101,05
2Z1254Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:03:11100,00
3Z1358Jakešová LucieTJ SPARTAK Letohrad1000:03:1298,95
1M1393Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:03:12101,04
2M1589Veselý JakubKB Letohrad1000:03:13100,00
3M1690Veselý JanKB Letohrad1000:03:1498,96
4M1794Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:03:1597,93
5M1884Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:03:1894,82
4Z1964Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:03:2090,58
6M11092Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:03:2191,71
7M11187Dušek OndřejKB Letohrad1000:03:2686,53
5Z11263Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:03:2783,25
6Z11357Vaníčková ŠtěpánkaTJ SPARTAK Letohrad1000:03:2882,20
7Z11456Stratilová AnnaSpartak Letohrad1000:03:3080,10
8Z11552Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1000:03:3179,06
8M11683Žák OndřejFenix Jeseník1000:03:3280,31
9Z11648Korityaková IzabelaFEJE1100:03:3278,01
9M11899Stejskal PetrAtletika Jablonné1100:03:3379,27
10M11982Pavelka ViktorFenix Ski Team Jeseník1000:03:3775,13
10Z12050Grosičová TerezaFenix Jeseník1000:03:4069,63
11M12181Peňáz JanFenix SKI Team Jeseník1100:03:4170,98
12M12295Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:03:4269,95
11Z12362Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:03:4366,49
13M12391Lechnýř DominikTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1100:03:4368,91
12Z12561Moravcová ElenaSokol Klášterec1100:03:4465,45
13Z12651Hartmannová EliškaTJ SPARTAK Letohrad1100:03:4564,40
14Z12755Prchalová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1000:03:4663,35
15Z12859Rybová EllaKB Letohrad1000:03:5257,07
16Z12949Svobodová AlenaFenix Ski Team Jeseník1000:04:0147,64
17Z13046Bašičová TerezaFenix Jeseník1100:04:0741,36
18Z13147Vlachopulosová EleniFenix Ski Team Jeseník1100:04:1137,17
19Z13253Kopecká KláraTJ Spartak Letohrad1000:04:453,00
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21124Kocmánkiová DominikaSK NMNM0800:04:22103,01
2Z22118Steklá BarboraTJ Svitavy0800:04:24101,50
3Z23116Kouřilová JulieFenix ski team Jeseník0800:04:3295,49
4Z24141Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:4188,72
5Z25115Vršanová JulieFenix Ski Team Jeseník0800:04:4287,97
6Z26143Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:04:4486,47
7Z27134Štruncová EllaKB Letohrad0800:04:5081,95
8Z28114Poskerová NelaFénix SKI Team Jeseník0800:04:5280,45
9Z29119Hrdličková AdélaSK NMNM0900:04:5478,95
10Z210113Žáková BarboraFénix Jeseník0800:04:5776,69
11Z211120Dvořáková TerezaSK NMNM0900:04:5875,94
12Z212129Svobodová KláraKB Letohrad0900:05:0272,93
13Z213133Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:05:0570,68
14Z214136Grossmannová LucieSpartak Letohrad0800:05:0669,92
15Z215135Faltusová EmaTJ Spartak Letohard0800:05:0769,17
16Z216142Juříková NicolFEJE0900:05:0967,67
17Z217121Srnská AmálieSK NMNM0900:05:1066,92
18Z218140Jedličková TerezaSK Žamberk0800:05:1265,41
19Z219130Špinlerová VanesaKB Letohrad0900:05:1364,66
20Z220137Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:05:1563,16
21Z221138Zvercová MarieSokol Klášterec nad Orlicí0800:05:1860,90
22Z222127Kubová KláraKB Letohrad0900:05:1960,15
23Z223128Tlapáková NaďaTJ Spartak Letohrad0900:05:2059,40
24Z224123Orálková AndreaSK NMNM0800:05:2158,65
25Z225112Mudrová BeátaFenix Ski Team Jeseník0900:05:2456,39
26Z226131Hartmannová BarboraSpartak Letohrad0900:05:2754,14
27Z227122Sochorová VendulaSK NMNM0800:05:2853,38
28Z228132Stará EmmaTJ Spartak Letohrad0900:05:4739,10
29Z229125Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:05:5036,84
30Z230139Zvercová AdélaSokol Klášterec nad Orlicí0900:05:5136,09
31Z231111Válková VeronikaFenix Jeseník0900:06:0525,56
32Z232126Koutníková RozárieSpartak Letohrad0900:06:1518,05
33Z233144Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:06:1716,54
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21177Rašner JiříTJ Šumperk0800:09:23101,64
2M22168Jansa MatějSpartak Letohrad0800:09:2999,53
3M23170Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:09:3198,83
4M24182Vinkler ŠtěpánMistrovice0800:09:3497,77
5M25172Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:09:4394,60
6M26167Strnad VítTJ Spartak Letohrad0800:09:5191,78
1Z3712Malušková KateřinaSK NMNM0700:09:53102,77
7M28163Stejskal DanielSpartak Letohrad0900:09:5490,72
8M29174Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:09:5988,96
9M210155Gajdoš MatějFenix Jeseník0900:10:0188,26
2Z3118Žáková ErikaSK NMNM0600:10:0299,78
10M212160Kunsmuller JanSK NMNM0900:10:0985,44
3Z3125Gajdošová ViktorieFenix Ski team Jeseník0600:10:0997,45
4Z31423Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:10:2990,80
4Z3146Macurová BáraFénix Ski Team Jeseník0600:10:2990,80
6Z31610Hudcová AdélaSK NMNM0700:10:3389,47
7Z31715Kubová LucieTJ Spartak Letohrad0600:10:3489,14
8Z3182Streitová AnetaFénix Jeseník0700:10:3688,47
9Z31916Lánová TerezaSpartak Letohrad0600:10:3788,14
10Z32022Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:10:4186,81
11M221169Křivka AdamTJ Spartak Letohard0800:10:4971,34
12M222183Vinkler MatoušMistrovice0900:10:5170,64
11Z32320Korytářová KarolínaFénix Ski Team Jeseník0700:10:5283,15
13M224157Kupka MikulášFénix SKI Team Jeseník0800:10:5369,94
14M225173Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:10:5469,58
12Z32624Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová0600:10:5681,82
15M227162Nový JakubTJ Spartak Letohrad0900:10:5768,53
16M228180Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:11:0167,12
13Z32914Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:11:0379,49
14Z3303Pešová AnetaFenix Ski team Jeseník0600:11:0479,16
15Z3314Bandíková MonikaFénix Jeseník0600:11:0977,49
16Z33221Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:11:1974,17
17Z3331Jurčáková LucieFenix Ski Team Jeseník0700:11:2671,84
17M234176Faltus TomášSK Žamberk0800:11:3156,55
18M235179Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:11:3355,84
19M236164Moravec VojtěchSpartak Letohrad0800:11:3953,73
20M237171Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:11:4153,02
21M238158Bandík JanFenix Jeseník0800:11:4252,67
22M239178Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:11:5946,68
23M240161Havlíček FilipSK NMNM0800:12:0444,92
18Z34025Drbohlavová EliškaBiatlon Klecany0600:12:0459,20
19Z34217Hovadová AnetaTJ Spartak Letohrad0600:12:1057,21
20Z34313Urdová DanielaTJ Spartak Letohrad0700:12:1356,21
24M244159van den Berg PetrSK NMNM0800:12:2039,28
21Z34518Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:12:4944,24
21Z34519Páchová KarolínaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0700:12:4944,24
25M247175Zezulka AntonínSK Žamberk0800:13:4210,39
26M248156Vašátko LukášFénix SKI Team Jeseník0800:13:478,63
27M249166Pecháček DominikKB Letohrad0800:17:173,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3143Fajfr MarekOB Žamberk0600:13:08100,42
2M3239Barvínek DanielSpartak Letohrad0600:13:09100,17
1Z4373Serbousková SáraISCAREX Junior team Česká Třebová0400:13:11105,41
3M3433Cenek TomášFenix SKI Team Jeseník0700:13:1299,41
4M3542Hájek DominikOB Česká Třebová0600:13:2496,37
5M3641Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:13:3194,60
6M3740Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:13:3793,08
2Z4863Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:13:3898,77
7M3935Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0700:13:3992,57
3Z41058Kouřilová EmaFenix SKI Team Jeseník0500:13:5095,82
4Z41169Kubíčková AdélaTJ Spartak Letohrad0500:13:5195,57
5Z41265Hrubá KláraSpartak Letohrad0400:13:5794,10
6Z41360Mičkerová MichaelaFenix SKI Team Jeseník0400:14:1290,41
8M31432Černoch OskarFenix Ski team Jeseník0700:14:4077,12
7Z41562Holčáková AdélaKB Letohrad0400:14:4183,27
8Z41667Moskvová AgátaKB Letohrad0500:14:5180,81
9M31636Suchodol OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad0700:14:5174,34
9Z41861Chudějová AndreaKB Letohrad0400:14:5679,58
10M31934Špinar AlešSK NMNM0600:14:5972,31
10Z42057Korytářová EmaFénix Ski Team Jeseník0500:15:1475,15
11Z42171Málková KarolínaSK Žamberk0400:15:1674,66
11M32238Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad0600:15:2066,99
12Z42366Marková NikolaKB Letohrad0500:15:2273,19
12M32437Tobiáš JáchymTJ Spartak Letohard0600:15:2366,23
13Z42556Šebestová ValerieFEJE0500:15:2871,71
14Z42672Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:15:3370,48
15Z42768Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0500:15:5764,58
16Z42870Šrolerová JanaSpartak Letohrad0500:16:5550,31
13M32931Svoboda PavelFenix Ski Team Jeseník0700:17:0939,38
17Z43059Svobodová KarolínaFenix Ski Team Jeseník0400:19:575,54
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4181Juřík MarekFénix Ski Team Jeseník0400:15:35100,85
2M4285Gregor JanKlub biatlonu Letohrad0400:15:37100,43
3M4390Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:15:4598,72
4M4488Hrubý JanSpartak Letohrad0400:15:5596,59
5M4582Fišer RadekTJ Spartak Letohrad0500:16:0694,25
1ZB6218Moravcová KláraLetohrad8300:16:34118,72
6M4789Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:16:4885,30
7M4884Schless AdamTJ Spartak Letohrad0400:16:5883,17
8M4991Bukáček MarekAtletika Polička0400:16:5982,96
8M4986Kvaček AntonínSK Biatlon Letohrad0400:16:5982,96
10M41187Šrobánek JaroslavSpartak Letohrad0400:17:2078,49
1ZJ12147Strouhalová AnnaFénix Ski Team Jeseník0100:17:25129,46
1Z513103Motlová LucieSpartak Letohrad0200:17:32113,03
1ZA14167Klímová IvanaAtletika Polička8700:17:55122,75
11M41583Suchodol VítBiatlon OEZ Letohrad0400:18:0668,69
2Z516102Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:18:42100,59
2ZB17216Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:18:4894,29
3ZB18217Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:19:2886,99
4ZB19211Sklenářová EvaLetohrad8100:19:4084,80
5ZB20213Pirklová KateřinaŠneci v běhu7600:19:4284,44
3Z521101Bakešová DenisaFenix Ski Team Jeseník0200:20:0286,37
4Z522104Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:20:1184,77
6ZB23219Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:20:1977,69
12M42492Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:20:2239,72
1ZC25246Žalčíková MarionFEJE6600:21:00100,00
7ZB26215Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:21:0469,48
2ZA27172Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:21:1589,78
1ZD28247Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:21:25123,53
3ZA29169Rábová MartinaČeská Třebová9200:21:2987,47
4ZA30171Hauptová Kristýnaneregistrována9700:22:4974,28
8ZB31212Koubová MarcelaRybník8000:22:5649,06
5ZA32170Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:22:5972,63
2ZD33250Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:23:08109,38
5Z534105Kolářová JanaOB Česká Třebová0200:23:0953,14
2ZJ35148Mudrová NatálieFenix Ski Team Jeseník0100:23:2670,54
9ZB36214Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:23:2743,40
6ZA37166Jedličková ZuzanaSK Žamberk9300:25:1450,37
7ZA38168Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:26:2738,33
3ZD39249Nechvílová MiroslavaChoceň6000:28:1667,09
4ZD40228Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:30:4646,49
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51132Vrbovský BenjaminFenix Ski Team Jeseník0200:19:30108,51
2M52129Horník KryštofFenix Jeseník0300:20:3797,55
1MB3232Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:20:54108,16
3M54121Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:20:5993,94
4M55122Költö MatějSpartak Letohrad0300:21:3388,38
5M56130Peňaz RadekFEJE0300:21:5684,62
2MB7237Štolfa MartinSki Police nad Metují7400:22:0397,60
6M58131Peňaz VojtěchFEJE0300:22:2080,69
3MB9230Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:22:2594,24
1MC10272Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:35107,57
7M511123Vondráček JakubKB Letohrad0300:22:4975,94
4MB12226Žák MarekFEJE7600:23:1187,20
8M513128Štolfa ŠimonSpartak Letohrad0300:23:1272,18
9M514124Dvořák MartinTJ Spartak OEZ Letohrad0300:23:2170,70
2MC15265Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:23:3798,77
10M516127Veselý JaroslavKB Letohrad0300:24:0863,01
3MC17278Hanuš PetrCHT Pardubice6400:24:1393,66
4MC18261Fellner MarekFenix SKI Team Jeseník6500:24:3790,25
5MB19234Šimek PetrŘetůvka7700:24:5171,90
6MB20229Dvořák PavelČeská Třebová7500:24:5271,75
5MC21267Strnad Tomáš3D Fitnes Race Team6900:24:5587,69
11M522126Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:25:0453,85
6MC23274Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:25:0586,27
7MB24233Vacek JiříDlouhá Třebová7700:25:2067,47
7MC25270Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:25:4281,02
8MB26238Simon PetrPolička7200:25:4763,34
9MB27227Němec RadekLitomyšl7700:25:5362,42
12M528125Bryscejn OndřejTJ Spartak Letohrad0300:25:5845,01
8MC29275Hruban JanČeská Třebová6600:26:5670,51
9MC30273Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:27:1268,24
10MB31231Drbohlav OndřejBiatlon Klecany7400:27:3446,97
1MD32268Ráb PavelČeská Třebová5200:27:43117,25
11MB33235Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:27:5244,21
10MC34266Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:28:2058,58
11MC35263Jedlička VáclavSK Žamberk6100:31:1433,87
2MD36264Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:31:3192,20
3MD37276Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:31:4690,55
12MB38239Kalous PetrSK Žamberk7700:32:243,00
4MD39271Krumer MiroslavMK Ostrov4900:33:02131,51
5MD40277Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:37:45107,45
6MD41262Novotný PřemyslSokol Klášterec nad Orlicí5900:39:5836,48
7MD42269Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:46:5161,04
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1190Hübl RadekDorotka tým8800:31:07102,05
2MA2188Štolfa ŠtěpánSki Police nad Metují9800:31:13101,41
1MJ3157Solowski TobiasFEJE0100:31:17113,97
3MA4187Ing. Moravec MartinSpartak Letohrad8400:31:5996,54
4MA5184Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:32:2094,31
5MA6189Novák JosefBrzdy Horní Čermná9700:32:3492,83
2MJ7161Kovář LukášOB Česká Třebová0100:33:5298,61
6MA8185Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:35:3074,17
3MJ9156Valíček RobertTJ Spartak Letohrad0100:35:4587,41
7MA10191Vacek JiříRotten Apple8700:35:5471,62
8MA11183Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:36:0370,67
4MJ12159Hermann MatějTJ Spartak Letohrad0000:36:1184,84
9MA13186Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:37:1563,03
5MJ14160Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:37:5674,43
10MA15181Stratil PetrKB Letohrad8200:38:0857,41
11MA16182Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:40:0345,22
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1190Hübl RadekDorotka tým8800:31:07100,57
2MA2188Štolfa ŠtěpánSki Police nad Metují9800:31:1399,93
3MJ3157Solowski TobiasFEJE0100:31:1799,50
4MA4187Ing. Moravec MartinSpartak Letohrad8400:31:5995,02
5MA5184Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:32:2092,77
6MA6189Novák JosefBrzdy Horní Čermná9700:32:3491,28
7MJ7161Kovář LukášOB Česká Třebová0100:33:5282,94
8MA8185Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:35:3072,48
9MJ9156Valíček RobertTJ Spartak Letohrad0100:35:4570,87
10MA10191Vacek JiříRotten Apple8700:35:5469,91
11MA11183Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:36:0368,95
12MJ12159Hermann MatějTJ Spartak Letohrad0000:36:1168,10
13MA13186Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:37:1561,26
14MJ14160Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:37:5656,88
15MA15181Stratil PetrKB Letohrad8200:38:0855,60
16MA16182Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:40:0343,31
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6218Moravcová KláraLetohrad8300:16:34107,05
2ZJ12147Strouhalová AnnaFénix Ski Team Jeseník0100:17:2597,15
3Z513103Motlová LucieSpartak Letohrad0200:17:3295,79
4ZA14167Klímová IvanaAtletika Polička8700:17:5591,33
5Z516102Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:18:4282,21
6ZB17216Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:18:4881,04
7ZB18217Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:19:2873,28
8ZB19211Sklenářová EvaLetohrad8100:19:4070,95
9ZB20213Pirklová KateřinaŠneci v běhu7600:19:4270,56
10Z521101Bakešová DenisaFenix Ski Team Jeseník0200:20:0266,68
11Z522104Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:20:1164,93
12ZB23219Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:20:1963,38
13ZC25246Žalčíková MarionFEJE6600:21:0055,42
14ZB26215Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:21:0454,64
15ZA27172Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:21:1552,51
16ZD28247Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:21:2550,57
17ZA29169Rábová MartinaČeská Třebová9200:21:2949,79
18ZA30171Hauptová Kristýnaneregistrována9700:22:4934,26
19ZB31212Koubová MarcelaRybník8000:22:5632,90
20ZA32170Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:22:5932,32
21ZD33250Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:23:0830,57
22Z534105Kolářová JanaOB Česká Třebová0200:23:0930,38
23ZJ35148Mudrová NatálieFenix Ski Team Jeseník0100:23:2627,08
24ZB36214Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:23:2726,88
25ZA37166Jedličková ZuzanaSK Žamberk9300:25:146,11
26ZA38168Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:26:273,00
27ZD39249Nechvílová MiroslavaChoceň6000:28:163,00
28ZD40228Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:30:463,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód