Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Perníková devítka

9.11.2019, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Perníková devítka
  • datum konání: 9.11.2019
  • zobrazeno již 525x
  • místo konání: Ráby u Pardubic
  • GPS: 50.07825N, 15.80632E
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Ráby u Pardubic
9:00 - 11:00 hodin

Přihlášky

9:00 hodin

Startovné

120 Kč

Popis tratě

Délka: 9 km
asfalt, lesní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
tel. 777 571 106

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti 7 let a mladší (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C214Mišák TomášAC Pardubice1100:00:01-
2C2219Svoboda FilipStaré Hradiště1200:00:01-
3C2334Elich JakubAC Pardubice1300:00:01-
4C2427Majerníková VěraAC Pardubice1100:00:01-
5C2528Horynová MelanieSK Počáply1300:00:01-
6C2617Štursa JanAC Pardubice1200:00:01-
7C2710Kajzrlík DanielFK Choceň1300:00:01-
8C2829Fenclová ZuzanaAC Pardubice1400:00:01-
9C2918Štursová KateřinaAC Pardubice1300:00:01-
10C21022Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:01-
Děti 8-10 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M113Strnad VítekAC Pardubice0900:03:29-
2M121Koubová ElenIscarex Junior Team ČT0900:03:37-
3M132Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:03:58-
4M1425Mlčoch LukášAC Pardubice0900:04:01-
5M1532Čáslava TomášAC Pardubice1000:04:02-
6M1630Fenclová HanaPardubice1000:04:05-
7M1714Traslerová MarkétaAC Pardubice0900:04:19-
8M1821Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:04:20-
9M196Choltová EliškaAC Pardubice1000:04:24-
10M11015Slabihoud PavelAC Pardubice1000:04:30-
11M11112Andělová AdélaPoděbrady1000:04:31-
11M11111Andělová EliškaPoděbrady1000:04:31-
13M1135Andrlová DenisaAC Pardubice1100:04:32-
14M11435Elichová EsterAC Pardubice1000:05:05-
15M11520Svobodová BarboraStaré Hradiště1000:05:11-
Děti 11-14 let (trať 1,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3131Vyňuchalová KarolínaAC Pardubice0700:05:45-
2M3233Čáslavová KarolínaAC Pardubice0600:06:01-
3M338Strnadová ElenaAC Pardubice0500:06:22-
4M3416Slabihoudová TerezaAC Pardubice0700:06:25-
5M357Bajerová ViktorieŠAK Pardubice0800:06:28-
6M3613Pajtinová LucieAC Pardubice0800:06:58-
Muži A 39 let a mladší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA184Fencl JonášLoko OB Pardubice9900:31:59114,80
2MA24Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:32:54131,83
3MA748Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:4293,28
4MA849Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:35:5691,93
5MA1271Šlaichrt MatějBiatlon Team Chrudim8800:37:1284,59
6MA1372Haas JanKasper Swix Team Trutnov8400:37:1684,20
7MA1469Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:37:4181,79
8MA1570Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:37:5080,92
9MA1878Bedroš RomanRetia Pardubice8800:37:5780,25
10MA2286Novák PavelKRB Chrudim8100:38:3776,39
11MA2450Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:39:0999,89
12MA3410Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:41:1161,52
13MA3675Vaníček VojtěchZavři Němčice8500:41:3359,40
14MA4652Hájek MartinPasivity Žamberk0100:45:2068,28
Muži B 40-49 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB361Herel LubošLesk Kolín7100:34:02106,96
2MB674Malátek AntonínPardubice7700:34:40103,37
3MB1163Haas KarelOK Lokomotiva Pce7300:37:0589,66
4MB2117Havelka JanMaratonstav Úpice7900:38:3181,53
5MB2582Štys PavelRetia Pardubice7800:39:1477,47
6MB2653Kliment MichalBorohrádek7800:39:2676,34
7MB2832Němec RadekLitomyšl7700:39:5473,69
8MB2923Vacek JiříDlouhá Třebová7700:39:5873,31
9MB3226Kunrt JaroslavSKP Dolar Hajnice7500:40:4768,68
10MB3359Simon PetrPolička7200:41:0267,26
11MB3711Sokol MartinChrudim7300:41:4063,67
12MB3962Turek DavidFrýdek Místek7600:42:1860,08
13MB4968Novotný JiříUNO Srch7100:46:3236,06
14MB5431Jirásko DušanSK Srch7300:48:5622,45
15MB5730Jirásko LubomírSK Srch7100:52:074,40
16MB6183Jedlička JiříDračí Legie Pardubice7300:55:373,00
17MB6641Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:01:203,00
Muži C 50-59 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1047Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:36:27105,22
2MC1624Lederer VladimírCyklo RD Pardubice6200:37:5497,48
3MC1767Semrád LadislavČáslav6700:37:5697,30
4MC1918Koutník LumírAO Spartak Vrchlabí6700:38:1295,87
5MC2019Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:38:1795,43
6MC318Sláma MartinVČT V16800:40:0385,99
7MC4164Hruban JanČeská Třebová6600:42:5770,49
8MC5012Boček RadovanLinhartice6400:46:4150,54
Muži D 60-69 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2333Bláha MilanAF Křovice5700:38:48108,45
2MD2765Prchal PavelGP Kolín5900:39:29105,07
3MD425Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:43:1586,48
4MD4556Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:5678,17
5MD5158Bříza VladimírKRB Chrudim5100:47:0167,88
6MD5214Bednář JosefPočáply5000:47:2166,24
7MD5313Pavlas AntonínStříbrné Hory5600:47:2965,58
8MD5577Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:49:1656,77
9MD5857Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:52:1442,13
10MD6215Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:56:3120,98
11MD6466Mihalčin MilanCíkovice5900:57:0018,60
Muži E 70 let a starší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6316Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:56:45102,35
2ME6538Doležal StanislavBK Pardubice3800:58:0697,65
Ženy A 34 let a mladší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA445Nováková LadaAK Olymp Brno9300:34:16121,91
2ZA3046Klímová IvanaAtletika Polička8700:40:0092,12
3ZA3476Zavřelová BarboraZavři Němčice9200:41:1185,97
4ZA3925Sabovová MichaelaPardubice8600:42:1880,16
5ZA4360Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:43:28134,41
6ZA6739Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:01:3265,59
Ženy B 35-44 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB542Fenclová MartaAC Pardubice7600:34:35127,37
2ZB3835Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:41:4191,93
3ZB4437Tomanová MonikaŽdár nad Sázavou7700:43:5680,70
4ZB4779Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:45:5770,63
5ZB609Koubová MarcelaRybník8000:53:4132,03
Ženy C 45-54 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC927Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:14100,00
Ženy D 55 let a starší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD482Jonášová ZdeňkaSpinning klub HK6400:46:18116,11
2ZD5628Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:51:1896,25
3ZD593Vacková HanaSokol Strakoč5600:53:2887,64
Lidový běh (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P13Louda PetrAC Česká Lípa6400:11:24-
2P211Pozlerová EditaAC Pardubice0700:12:31-
3P340Pozler TomášAC Pardubice7600:12:45-
4P446Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:13:13-
5P545Vašátko JanPardubice8500:13:22-
6P619Beránková ZuzanaJiskra Havlíčkův Brod9500:13:55-
7P744Fencl PetrPardubice6900:14:19-
8P830Mlčochová JiřinaPardubice8700:14:55-
9P92Vyňuchalová KarolínaAC Pardubice0700:16:11-
10P1047Slabihoudová TerezaAC Pardubice0700:16:12-
11P1139Slabihoud PavelAC Pardubice1000:16:33-
12P125Slabihoud AlešPardubice7500:16:46-
13P1343Pozlerová PavlaLázně Bohdaneč7900:17:03-
14P1436Krupová IvanaPardubice7300:18:26-
15P151Vilnerová EvaPardubice6000:19:23-
16P164Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:19:55-
17P1717Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:19:56-
18P188Salfický JiříRETIA8100:22:34-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C214Mišák TomášAC Pardubice1100:00:01-
2C2219Svoboda FilipStaré Hradiště1200:00:01-
3C2334Elich JakubAC Pardubice1300:00:01-
4C2427Majerníková VěraAC Pardubice1100:00:01-
5C2528Horynová MelanieSK Počáply1300:00:01-
6C2617Štursa JanAC Pardubice1200:00:01-
7C2710Kajzrlík DanielFK Choceň1300:00:01-
8C2829Fenclová ZuzanaAC Pardubice1400:00:01-
9C2918Štursová KateřinaAC Pardubice1300:00:01-
10C21022Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:01-
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M113Strnad VítekAC Pardubice0900:03:29-
2M121Koubová ElenIscarex Junior Team ČT0900:03:37-
3M132Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:03:58-
4M1425Mlčoch LukášAC Pardubice0900:04:01-
5M1532Čáslava TomášAC Pardubice1000:04:02-
6M1630Fenclová HanaPardubice1000:04:05-
7M1714Traslerová MarkétaAC Pardubice0900:04:19-
8M1821Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:04:20-
9M196Choltová EliškaAC Pardubice1000:04:24-
10M11015Slabihoud PavelAC Pardubice1000:04:30-
11M11112Andělová AdélaPoděbrady1000:04:31-
11M11111Andělová EliškaPoděbrady1000:04:31-
13M1135Andrlová DenisaAC Pardubice1100:04:32-
14M11435Elichová EsterAC Pardubice1000:05:05-
15M11520Svobodová BarboraStaré Hradiště1000:05:11-
Trať 1,35 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3131Vyňuchalová KarolínaAC Pardubice0700:05:45-
2M3233Čáslavová KarolínaAC Pardubice0600:06:01-
3M338Strnadová ElenaAC Pardubice0500:06:22-
4M3416Slabihoudová TerezaAC Pardubice0700:06:25-
5M357Bajerová ViktorieŠAK Pardubice0800:06:28-
6M3613Pajtinová LucieAC Pardubice0800:06:58-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P13Louda PetrAC Česká Lípa6400:11:24-
2P211Pozlerová EditaAC Pardubice0700:12:31-
3P340Pozler TomášAC Pardubice7600:12:45-
4P446Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:13:13-
5P545Vašátko JanPardubice8500:13:22-
6P619Beránková ZuzanaJiskra Havlíčkův Brod9500:13:55-
7P744Fencl PetrPardubice6900:14:19-
8P830Mlčochová JiřinaPardubice8700:14:55-
9P92Vyňuchalová KarolínaAC Pardubice0700:16:11-
10P1047Slabihoudová TerezaAC Pardubice0700:16:12-
11P1139Slabihoud PavelAC Pardubice1000:16:33-
12P125Slabihoud AlešPardubice7500:16:46-
13P1343Pozlerová PavlaLázně Bohdaneč7900:17:03-
14P1436Krupová IvanaPardubice7300:18:26-
15P151Vilnerová EvaPardubice6000:19:23-
16P164Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:19:55-
17P1717Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:19:56-
18P188Salfický JiříRETIA8100:22:34-
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA184Fencl JonášLoko OB Pardubice9900:31:59114,80
2MA24Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:32:54131,83
1MB361Herel LubošLesk Kolín7100:34:02106,96
1ZA445Nováková LadaAK Olymp Brno9300:34:16121,91
1ZB542Fenclová MartaAC Pardubice7600:34:35127,37
2MB674Malátek AntonínPardubice7700:34:40103,37
3MA748Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:4293,28
4MA849Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:35:5691,93
1ZC927Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:14100,00
1MC1047Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:36:27105,22
3MB1163Haas KarelOK Lokomotiva Pce7300:37:0589,66
5MA1271Šlaichrt MatějBiatlon Team Chrudim8800:37:1284,59
6MA1372Haas JanKasper Swix Team Trutnov8400:37:1684,20
7MA1469Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:37:4181,79
8MA1570Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:37:5080,92
2MC1624Lederer VladimírCyklo RD Pardubice6200:37:5497,48
3MC1767Semrád LadislavČáslav6700:37:5697,30
9MA1878Bedroš RomanRetia Pardubice8800:37:5780,25
4MC1918Koutník LumírAO Spartak Vrchlabí6700:38:1295,87
5MC2019Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:38:1795,43
4MB2117Havelka JanMaratonstav Úpice7900:38:3181,53
10MA2286Novák PavelKRB Chrudim8100:38:3776,39
1MD2333Bláha MilanAF Křovice5700:38:48108,45
11MA2450Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:39:0999,89
5MB2582Štys PavelRetia Pardubice7800:39:1477,47
6MB2653Kliment MichalBorohrádek7800:39:2676,34
2MD2765Prchal PavelGP Kolín5900:39:29105,07
7MB2832Němec RadekLitomyšl7700:39:5473,69
8MB2923Vacek JiříDlouhá Třebová7700:39:5873,31
2ZA3046Klímová IvanaAtletika Polička8700:40:0092,12
6MC318Sláma MartinVČT V16800:40:0385,99
9MB3226Kunrt JaroslavSKP Dolar Hajnice7500:40:4768,68
10MB3359Simon PetrPolička7200:41:0267,26
3ZA3476Zavřelová BarboraZavři Němčice9200:41:1185,97
12MA3410Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:41:1161,52
13MA3675Vaníček VojtěchZavři Němčice8500:41:3359,40
11MB3711Sokol MartinChrudim7300:41:4063,67
2ZB3835Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:41:4191,93
4ZA3925Sabovová MichaelaPardubice8600:42:1880,16
12MB3962Turek DavidFrýdek Místek7600:42:1860,08
7MC4164Hruban JanČeská Třebová6600:42:5770,49
3MD425Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:43:1586,48
5ZA4360Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:43:28134,41
3ZB4437Tomanová MonikaŽdár nad Sázavou7700:43:5680,70
4MD4556Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:5678,17
14MA4652Hájek MartinPasivity Žamberk0100:45:2068,28
4ZB4779Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:45:5770,63
1ZD482Jonášová ZdeňkaSpinning klub HK6400:46:18116,11
13MB4968Novotný JiříUNO Srch7100:46:3236,06
8MC5012Boček RadovanLinhartice6400:46:4150,54
5MD5158Bříza VladimírKRB Chrudim5100:47:0167,88
6MD5214Bednář JosefPočáply5000:47:2166,24
7MD5313Pavlas AntonínStříbrné Hory5600:47:2965,58
14MB5431Jirásko DušanSK Srch7300:48:5622,45
8MD5577Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:49:1656,77
2ZD5628Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:51:1896,25
15MB5730Jirásko LubomírSK Srch7100:52:074,40
9MD5857Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:52:1442,13
3ZD593Vacková HanaSokol Strakoč5600:53:2887,64
5ZB609Koubová MarcelaRybník8000:53:4132,03
16MB6183Jedlička JiříDračí Legie Pardubice7300:55:373,00
10MD6215Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:56:3120,98
1ME6316Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:56:45102,35
11MD6466Mihalčin MilanCíkovice5900:57:0018,60
2ME6538Doležal StanislavBK Pardubice3800:58:0697,65
17MB6641Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:01:203,00
6ZA6739Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:01:3265,59
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA184Fencl JonášLoko OB Pardubice9900:31:59106,00
2MA24Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:32:54100,44
3MB361Herel LubošLesk Kolín7100:34:0293,56
4MB674Malátek AntonínPardubice7700:34:4089,72
5MA748Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:4283,45
6MA849Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:35:5682,04
7MC1047Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:36:2778,90
8MB1163Haas KarelOK Lokomotiva Pce7300:37:0575,06
9MA1271Šlaichrt MatějBiatlon Team Chrudim8800:37:1274,36
10MA1372Haas JanKasper Swix Team Trutnov8400:37:1673,95
11MA1469Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:37:4171,42
12MA1570Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:37:5070,51
13MC1624Lederer VladimírCyklo RD Pardubice6200:37:5470,11
14MC1767Semrád LadislavČáslav6700:37:5669,91
15MA1878Bedroš RomanRetia Pardubice8800:37:5769,81
16MC1918Koutník LumírAO Spartak Vrchlabí6700:38:1268,29
17MC2019Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:38:1767,78
18MB2117Havelka JanMaratonstav Úpice7900:38:3166,37
19MA2286Novák PavelKRB Chrudim8100:38:3765,76
20MD2333Bláha MilanAF Křovice5700:38:4864,65
21MA2450Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:39:0962,53
22MB2582Štys PavelRetia Pardubice7800:39:1462,02
23MB2653Kliment MichalBorohrádek7800:39:2660,81
24MD2765Prchal PavelGP Kolín5900:39:2960,51
25MB2832Němec RadekLitomyšl7700:39:5457,98
26MB2923Vacek JiříDlouhá Třebová7700:39:5857,57
27MC318Sláma MartinVČT V16800:40:0357,07
28MB3226Kunrt JaroslavSKP Dolar Hajnice7500:40:4752,62
29MB3359Simon PetrPolička7200:41:0251,10
30MA3410Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:41:1150,19
31MA3675Vaníček VojtěchZavři Němčice8500:41:3347,97
32MB3711Sokol MartinChrudim7300:41:4047,26
33MB3962Turek DavidFrýdek Místek7600:42:1843,42
34MC4164Hruban JanČeská Třebová6600:42:5739,48
35MD425Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:43:1537,66
36MD4556Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:5627,45
37MA4652Hájek MartinPasivity Žamberk0100:45:2025,02
38MB4968Novotný JiříUNO Srch7100:46:3217,74
39MC5012Boček RadovanLinhartice6400:46:4116,83
40MD5158Bříza VladimírKRB Chrudim5100:47:0114,81
41MD5214Bednář JosefPočáply5000:47:2112,79
42MD5313Pavlas AntonínStříbrné Hory5600:47:2911,98
43MB5431Jirásko DušanSK Srch7300:48:563,18
44MD5577Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:49:163,00
45MB5730Jirásko LubomírSK Srch7100:52:073,00
46MD5857Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:52:143,00
47MB6183Jedlička JiříDračí Legie Pardubice7300:55:373,00
48MD6215Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:56:313,00
49ME6316Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:56:453,00
50MD6466Mihalčin MilanCíkovice5900:57:003,00
51ME6538Doležal StanislavBK Pardubice3800:58:063,00
52MB6641Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:01:203,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA445Nováková LadaAK Olymp Brno9300:34:16104,35
2ZB542Fenclová MartaAC Pardubice7600:34:35102,54
3ZC927Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:1493,12
4ZA3046Klímová IvanaAtletika Polička8700:40:0071,61
5ZA3476Zavřelová BarboraZavři Němčice9200:41:1164,85
6ZB3835Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:41:4162,00
7ZA3925Sabovová MichaelaPardubice8600:42:1858,48
8ZA4360Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:43:2851,82
9ZB4437Tomanová MonikaŽdár nad Sázavou7700:43:5649,15
10ZB4779Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:45:5737,64
11ZD482Jonášová ZdeňkaSpinning klub HK6400:46:1835,64
12ZD5628Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:51:187,09
13ZD593Vacková HanaSokol Strakoč5600:53:283,00
14ZB609Koubová MarcelaRybník8000:53:413,00
15ZA6739Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:01:323,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Dobrý den, prosím opravit výsledky Mišák Tomáš a Majerníková Věra běželi trať 0,45 km, kategorie děti 7 let a mladší. Děkuji
pechova.marcela
Misak a Majernikova opraveni...
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód