Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kuňku

4.9.2019, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kuňku
  • datum konání: 4.9.2019
  • zobrazeno již 408x
  • místo konání: Loděnice Pardubice
  • GPS: 50.0485647N, 15.7848106E
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

loděnice Arosa, Pardubice
18:00 hodin

Přihlášky

na místě od 17:00 hodin

Startovné

20 Kč

Popis tratě

Délka: 11 km
cesty, silnice

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

AC Pardubice
Pavel Strnad
tel. 777 571 106

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA168Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:44:24108,41
2MA456Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:46:05101,15
3MA657Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:48:3490,44
4MA863Novák PavelKRB Chrudim8100:50:0084,25
5MA10196Čihař TomášChvojenec0000:51:37100,00
Muži B 40-49 let (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB258Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:45:39106,23
2MB352Malátek AntonínPardubice7700:45:44105,87
3MB772Štys PavelRETIA Pardubice   7800:49:5887,90
4MB12192Simon PetrPolička7200:51:5379,77
5MB1364Kalousek JanMalšovice7100:52:1678,14
6MB15198Novotný ZdeněkLOKO OB7200:57:0857,48
7MB1875Novotný JiříUNO Srch7100:58:4950,34
8MB19131Víšek DavidChrudim7500:59:5945,38
9MB22147Kubias OndřejPardubice7401:04:3925,57
10MB2953Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:16:433,00
Muži C 50 let a starší (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC595Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:46:34115,97
2MC9200Prchal PavelGP Kolín5900:50:03123,84
3MC1474Štembera PetrPardubice6900:54:3984,03
4MC1751Brožek RadmilKRB Chrudim5400:58:0795,44
5MC2062Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5901:02:1880,72
6MC2360Krumer MiroslavMK Ostrov4901:04:48116,69
7MC2482Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:07:3662,06
8MC25195Kalhous RomanVěčný vývoj5901:07:5860,77
9MC2666Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:08:2559,19
10MC2776Tučný JanMK Pardubice4701:16:3683,31
Ženy (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1154Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:51:45119,45
2ZA1667Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:57:55100,00
3ZA2161Cinková JitkaAC Pardubice6801:02:5480,55
4ZA2769Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:16:36100,00
Trať 11 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA168Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:44:24108,41
1MB258Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:45:39106,23
2MB352Malátek AntonínPardubice7700:45:44105,87
2MA456Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:46:05101,15
1MC595Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:46:34115,97
3MA657Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:48:3490,44
3MB772Štys PavelRETIA Pardubice   7800:49:5887,90
4MA863Novák PavelKRB Chrudim8100:50:0084,25
2MC9200Prchal PavelGP Kolín5900:50:03123,84
5MA10196Čihař TomášChvojenec0000:51:37100,00
1ZA1154Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:51:45119,45
4MB12192Simon PetrPolička7200:51:5379,77
5MB1364Kalousek JanMalšovice7100:52:1678,14
3MC1474Štembera PetrPardubice6900:54:3984,03
6MB15198Novotný ZdeněkLOKO OB7200:57:0857,48
2ZA1667Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:57:55100,00
4MC1751Brožek RadmilKRB Chrudim5400:58:0795,44
7MB1875Novotný JiříUNO Srch7100:58:4950,34
8MB19131Víšek DavidChrudim7500:59:5945,38
5MC2062Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5901:02:1880,72
3ZA2161Cinková JitkaAC Pardubice6801:02:5480,55
9MB22147Kubias OndřejPardubice7401:04:3925,57
6MC2360Krumer MiroslavMK Ostrov4901:04:48116,69
7MC2482Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:07:3662,06
8MC25195Kalhous RomanVěčný vývoj5901:07:5860,77
9MC2666Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:08:2559,19
10MC2776Tučný JanMK Pardubice4701:16:3683,31
4ZA2769Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:16:36100,00
10MB2953Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:16:433,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA168Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:44:24103,81
2MB258Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:45:3998,28
3MB352Malátek AntonínPardubice7700:45:4497,91
4MA456Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:46:0596,37
5MC595Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:46:3494,23
6MA657Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:48:3485,39
7MB772Štys PavelRETIA Pardubice   7800:49:5879,21
8MA863Novák PavelKRB Chrudim8100:50:0079,06
9MC9200Prchal PavelGP Kolín5900:50:0378,84
10MA10196Čihař TomášChvojenec0000:51:3771,92
11MB12192Simon PetrPolička7200:51:5370,74
12MB1364Kalousek JanMalšovice7100:52:1669,04
13MC1474Štembera PetrPardubice6900:54:3958,51
14MB15198Novotný ZdeněkLOKO OB7200:57:0847,54
15MC1751Brožek RadmilKRB Chrudim5400:58:0743,19
16MB1875Novotný JiříUNO Srch7100:58:4940,10
17MB19131Víšek DavidChrudim7500:59:5934,95
18MC2062Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5901:02:1824,71
19MB22147Kubias OndřejPardubice7401:04:3914,32
20MC2360Krumer MiroslavMK Ostrov4901:04:4813,66
21MC2482Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:07:363,00
22MC25195Kalhous RomanVěčný vývoj5901:07:583,00
23MC2666Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:08:253,00
24MC2776Tučný JanMK Pardubice4701:16:363,00
25MB2953Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:16:433,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1154Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:51:45120,07
2ZA1667Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:57:5598,63
3ZA2161Cinková JitkaAC Pardubice6801:02:5481,30
4ZA2769Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:16:3633,67

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód