Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do vrchu na Andrlův chlum

5.1.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do vrchu na Andrlův chlum
  • datum konání: 5.1.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jiskra Ústí n. Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

10.00 hodin, restaurace Mendrik, Ústí nad Orlicí

Přihlášky

v místě startu od 9.00 do 9.45 hod.

Startovné

dospělí 20,- Kč, dorost a žactvo 10,- Kč

Popis tratě

2,5 km vede od místa startu až na Andrlův chlum, kde je u chaty KČT cíl závodu (všichni potom seběhnou zpět ke startu) převýšení 209 m, start ve výšce 349 m n. m., cíl ve výšce 558m n. m.

Ceny pro vítěze

ve všech kategoriích budou drobné věcné odměny pořadatel poskytne všem po závodě čaj

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

šatny jsou zajištěny přímo v restauraci Mendrik vyhlášení výsledků bude provedeno ihned po závodě Traťové rekordy: muži - Miroslav Vítek, 8:40, 1998 ženy - Erika Kaplanová, 11:35, 1991 Vítězové 2001: muži - Pavel Dobšíček, Jablonné nad Orlicí, 10:04 ženy - Kamila Hrubá, AFK SKP Pardubice, 13:48

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.1.2018Běh do vrchu na Andrlův chlum122
7.1.2017Běh do vrchu na Andrlův chlum50
9.1.2016Běh do vrchu na Andrlův chlum111
3.1.2015Běh do vrchu na Andrlův chlum138
4.1.2014Běh do vrchu na Andrlův chlum132
5.1.2013Běh do vrchu na Andrlův chlum68
7.1.2012Běh do vrchu na Andrlův chlum68
8.1.2011Běh do vrchu na Andrlův chlum62
9.1.2010Běh do vrchu na Andrlův chlum41
3.1.2009Běh do vrchu na Andrlův chlum54
5.1.2008Běh do vrchu na Andrlův chlum79
6.1.2007Běh do vrchu na Andrlův chlum95
7.1.2006Běh do vrchu na Andrlův chlum84
8.1.2005Běh do vrchu na Andrlův chlum107
3.1.2004Běh do vrchu na Andrlův chlum100
4.1.2003Běh do vrchu na Andrlův chlum97
6.1.2001Běh do vrchu na Andrlův chlum108
8.1.2000Andrlův chlum, 27. ročník102
9.1.1999Běh do vrchu na Andrlův chlum, 26.ročník115

Statistika závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1733

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Zajíc Jan5318
Sadílek Ota4617
Krupička Miroslav5316
Červ Miloslav5015
Keprtová Miloslava4815
Stránský Aleš6014
Šimůnek Jan8214
Šebek Michal8413
Svatoš Otakar3413
Bielčik Jindřich4013
Kalousek Jan4112
Soukup Jiří2712
Kubelka Tomáš9312
Doleček Josef7912
Mannlová Jana8012
Pilgr Bohuslav5112
Hübl Radek8812
Pilgr Luděk7612
Šafář Jaroslav5111
Vacek Martin6911
Havran Miroslav3711
Kratochvíl Miloš7510
Valter Pavel5210
Kubelka Petr9510
Matyášová Jana6510
Šimůnková Pavla779
Novotný Jiří459
Nechvíl Petr919
Dobšíček Pavel809
Vytlačilová Lenka849
Zajíc Jakub899
Jadrný Lubomír739
Razým Jan578
Siegel Josef868
Čechal Jaroslav618
Stránská Adéla918
Jirásková Eva648
Bielčik Petr717
Kopecký Libor567
Kolář Radim697
Nemšák Miroslav697
Sejkorová Lenka637
Novák Jiří807
Jirásková Bára917
Hrdina Jaroslav477
Koblížek Kamil807
Marhold Luboš777
Marhold Petr787
Kebrle Milan757
Mertová Michaela767

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 10-11 let (trať trať neuvedena)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žáci 10-11 let (trať trať neuvedena)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žákyně mladší 12-13 let (trať trať neuvedena)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM5381Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:16:3988,94
2ŽM6358Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:18:2766,01
3ŽM6815Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:20:0944,45
Žáci mladší 12-13 let (trať trať neuvedena)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM3373Červ JakubSK Polička8900:13:3870,49
2MM6117Šeda JanAC Choceň9300:18:130,00
3MM6562Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:19:150,00
4MM6777Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:19:170,00
Žákyně starší 14-15 let (trať trať neuvedena)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žáci starší 14-15 let (trať trať neuvedena)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS3924Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:14:3155,74
2MS429Dostál JanCyklo Česká Třebová8800:14:5848,17
3MS436Novotný MichalATC Nekoř8700:15:0446,22
4MS5944Fišer JiříÚstí nad Orlicí8800:17:237,37
Dorostenci 16-17 let (trať trať neuvedena)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2652Hruška PetrCyklo Česká Třebová8600:13:0280,69
2MD37101Řemínek MatějAC Choceň8600:14:1659,74
3MD4661Abraham PetrAC Choceň8600:15:1144,48
4MD5792Siegel JosefAC Choceň8600:17:0412,69
Dorostenky 16-17 let (trať trať neuvedena)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD5838Rychtaříková IvaAC Choceň8500:17:2180,10
2ŽD6028Čechalová HanaTS Letohrad8600:17:3876,48
Junioři 18-19 let (trať trať neuvedena)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ340Vinzens OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8300:10:23125,34
2MJ1713Šebek MichalCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8400:12:1493,97
3MJ282Pacík JanCyklo Česká Třebová8400:13:1676,81
Muži A (trať trať neuvedena)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA185Dobšíček Pavel2 B Tým8000:09:54109,64
2MA547Adamec JosefATC Nekoř8100:10:3596,45
3MA642Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:10:4393,91
4MA749Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:10:4692,79
5MA8102Kratochvíl MilošTJ Jiskra Ústí n. Orlicí7500:10:5091,64
6MA979Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:11:0088,53
7MA1130Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:11:3277,96
8MA1288Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:11:3975,94
9MA1311Koclíř MiroslavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:11:4474,21
10MA1489Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:11:5670,48
11MA164Strnad VladimírATC Letohrad7700:12:1165,59
12MA2080Esser MiroslavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7800:12:2760,56
13MA2220Bielčik PetrLichkov7100:12:4654,27
14MA3163Bílek LubošÚstí nad Orlicí7900:13:3040,35
15MA3591Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:13:5631,79
16MA3825Vaňous MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6900:14:1924,39
17MA4536Hurt JakubLiga 1007200:15:118,00
Muži B (trať trať neuvedena)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB219Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:10:20106,96
2MB426Filip LubošAC Choceň5900:10:33102,77
3MB1069Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:11:1390,27
4MB1570Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:12:1172,36
5MB1966Čechal JaroslavTS Letohrad6100:12:2069,55
6MB2451Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:12:5059,93
7MB307Zajíc JanOseva Choceň5300:13:2549,09
8MB325Papáček JanOseva Choceň5400:13:3645,80
9MB4829Wendlig MiroslavATC Albrechtice5300:15:484,50
Muži C (trať trať neuvedena)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1882Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:12:17104,20
2MC213Netušil PavelŽamberk5200:12:30100,60
3MC2522Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:12:5195,20
4MC2739Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:13:0990,20
5MC2946Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:13:1987,51
6MC3612Valter PavelLPS Media UO5200:14:1672,51
7MC4150Bielčik JindřichLichkov4000:14:47131,77
8MC4453Krumer MiroslavOstrov4900:15:0958,49
9MC4934Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:15:5147,13
10MC5155Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:16:0842,64
11MC5448Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:16:4233,57
12MC6221Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:18:236,68
13MC6432Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:18:4187,48
14MC6645Kalousek JanKČT Žamberk4100:19:1680,75
Juniorky 18-19 let (trať trať neuvedena)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3460Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:13:49124,90
2ŽJ5616Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:16:5286,16
Ženy A (trať trať neuvedena)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2398Jiroušková JanaCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7900:12:50129,29
2ZA5054Šedová JanaAC Choceň7300:16:0586,16
3ZA5268Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:16:1284,55
Ženy B (trať trať neuvedena)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4035Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:14:43113,24
2ZB4783Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:15:4799,70
3ZB5537Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:16:4787,06
4ZB6972Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:20:4436,86
Trať 2,500 km, 209,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA185Dobšíček Pavel2 B Tým8000:09:54109,64
1MB219Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:10:20106,96
1MJ340Vinzens OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8300:10:23125,34
2MB426Filip LubošAC Choceň5900:10:33102,77
2MA547Adamec JosefATC Nekoř8100:10:3596,45
3MA642Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:10:4393,91
4MA749Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:10:4692,79
5MA8102Kratochvíl MilošTJ Jiskra Ústí n. Orlicí7500:10:5091,64
6MA979Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:11:0088,53
3MB1069Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:11:1390,27
7MA1130Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:11:3277,96
8MA1288Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:11:3975,94
9MA1311Koclíř MiroslavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:11:4474,21
10MA1489Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:11:5670,48
4MB1570Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:12:1172,36
11MA164Strnad VladimírATC Letohrad7700:12:1165,59
2MJ1713Šebek MichalCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8400:12:1493,97
1MC1882Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:12:17104,20
5MB1966Čechal JaroslavTS Letohrad6100:12:2069,55
12MA2080Esser MiroslavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7800:12:2760,56
2MC213Netušil PavelŽamberk5200:12:30100,60
13MA2220Bielčik PetrLichkov7100:12:4654,27
1ZA2398Jiroušková JanaCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7900:12:50129,29
6MB2451Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:12:5059,93
3MC2522Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:12:5195,20
1MD2652Hruška PetrCyklo Česká Třebová8600:13:0280,69
4MC2739Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:13:0990,20
3MJ282Pacík JanCyklo Česká Třebová8400:13:1676,81
5MC2946Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:13:1987,51
7MB307Zajíc JanOseva Choceň5300:13:2549,09
14MA3163Bílek LubošÚstí nad Orlicí7900:13:3040,35
8MB325Papáček JanOseva Choceň5400:13:3645,80
1ŽJ3460Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:13:49124,90
15MA3591Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:13:5631,79
6MC3612Valter PavelLPS Media UO5200:14:1672,51
2MD37101Řemínek MatějAC Choceň8600:14:1659,74
16MA3825Vaňous MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6900:14:1924,39
1MS3924Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:14:3155,74
1ZB4035Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:14:43113,24
7MC4150Bielčik JindřichLichkov4000:14:47131,77
2MS429Dostál JanCyklo Česká Třebová8800:14:5848,17
3MS436Novotný MichalATC Nekoř8700:15:0446,22
8MC4453Krumer MiroslavOstrov4900:15:0958,49
17MA4536Hurt JakubLiga 1007200:15:118,00
3MD4661Abraham PetrAC Choceň8600:15:1144,48
2ZB4783Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:15:4799,70
9MB4829Wendlig MiroslavATC Albrechtice5300:15:484,50
9MC4934Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:15:5147,13
2ZA5054Šedová JanaAC Choceň7300:16:0586,16
10MC5155Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:16:0842,64
3ZA5268Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:16:1284,55
11MC5448Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:16:4233,57
3ZB5537Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:16:4787,06
2ŽJ5616Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:16:5286,16
4MD5792Siegel JosefAC Choceň8600:17:0412,69
1ŽD5838Rychtaříková IvaAC Choceň8500:17:2180,10
4MS5944Fišer JiříÚstí nad Orlicí8800:17:237,37
2ŽD6028Čechalová HanaTS Letohrad8600:17:3876,48
2MM6117Šeda JanAC Choceň9300:18:130,00
12MC6221Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:18:236,68
2ŽM6358Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:18:2766,01
13MC6432Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:18:4187,48
3MM6562Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:19:150,00
14MC6645Kalousek JanKČT Žamberk4100:19:1680,75
4MM6777Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:19:170,00
3ŽM6815Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:20:0944,45
4ZB6972Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:20:4436,86

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód