Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pekelný kilometr 2019

28.8.2019, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pekelný kilometr 2019
  • datum konání: 28.8.2019
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Obec Němčice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Pekelný kilometr 2019

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M161Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:03:46108,57
2M192Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:03:5799,25
3M1133Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:04:0692,19
4M1164Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:04:1385,71
5M1185Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:04:2079,73
6M1196Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:04:2278,28
7M1227Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:04:4162,04
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:01113,27
2M232Rašner JiříTJ Šumperk0800:03:1796,57
3M243Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:2490,16
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z221Steklá BarboraTJ Svitavy0800:03:17117,33
2Z252Königová TerezaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:4393,59
3Z273Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:4889,08
4Z2104Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:04:0474,15
5Z2115Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:04:0572,96
6Z2276Broulíková AnežkaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:05:1210,90
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M341Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:09:27110,01
2M362Řehák MarekISCAREX Junior team Česká Třebová0700:09:53101,44
3M383Hanik MaximISCAREX Junior team Česká Třebová0700:10:3288,54
4M394Hájek DominikOB Česká Třebová0600:10:4683,60
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z371Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:10:25107,62
2Z3102Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:11:0196,57
3Z3113Borková JohankaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:11:0495,80
4Z3134Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:11:5280,98
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:07:44119,58
2M422Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:08:5492,39
3M433Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:09:0588,03
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z451Serbousková SáraISCAREX Junior team Česká Třebová0400:09:41133,09
2Z4122Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:11:24103,52
3Z4143Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:13:4463,39
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5161Moravec JanJM Team Letohrad0200:20:17112,80
2M5262Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:22:0795,88
3M5283Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:22:3691,32
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5441Svobodová AnnaNUTMI0300:26:04118,24
2Z5492Růžičková KateřinaSRTG Česká Třebová0700:27:33107,88
3Z5603Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:32:2573,88
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ111Hájek MartinPasivity Žamberk0100:19:26100,00
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:16:12108,59
2MA32Novák JosefBrzdy Horní Čermná9700:16:44102,39
3MA53Telecký Josef-8200:17:5289,02
4MA94Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:19:1872,00
5MA105Moravec JakubJM Team Letohrad9900:19:2370,96
6MA126Radiměřský KarelAtletika Polička8700:19:3668,52
7MA217Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:0351,31
8MA228Číž OndřejJen Blbni Team8300:21:1648,79
9MA259Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:21:4443,34
10MA3110Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:22:5229,80
11MA3611Klusoň OldřichDannyho smečka8000:23:3721,04
12MA4112Friml JiříNUTMI9600:24:339,97
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB21Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:16:39114,52
2MB62Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:18:2495,15
3MB73Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:18:5090,33
4MB134Dvořák PavelČeská Třebová7500:19:4480,27
5MB145Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:19:5777,88
6MB196Vacek JiříDlouhá Třebová7700:20:5167,77
7MB207Svoboda LudvíkNUTMI7300:20:5766,70
8MB238Simon PetrPolička7200:21:2062,38
9MB249Šimek PetrŘetůvka7700:21:2361,79
10MB3410Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:23:2539,15
11MB3511Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:23:3038,21
12MB3812Němec RadekLitomyšl7700:23:4335,89
13MB4813Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:123,00
14MB5014Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:27:373,00
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC41Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:09117,55
2MC82Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:18:5998,07
3MC153Tichý PavelAC Náchod6300:20:1684,38
4MC184Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:20:3281,60
5MC275Hruban JanČeská Třebová6600:22:1064,14
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD291Ráb PavelČeská Třebová5200:22:43116,22
2MD322Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:23:06113,07
3MD523Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:28:2070,71
4MD554Červ MiloslavAtletika Polička5000:29:5857,51
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME511Krumer MiroslavMK Ostrov4900:27:55118,78
2ME582Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:32:1390,82
3ME593Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:32:1790,40
4ME634Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:39:3043,59
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA421Rábová MartinaČeská Třebová9200:25:00117,68
2ZA462Hauptová Kristýnaneregistrována9700:26:36105,97
3ZA563Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:30:4076,35
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB301Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:48103,72
2ZB332Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:09100,64
3ZB393Hájková LudmilaCET (OB Česká Třebová)7500:23:4495,64
4ZB404Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:4994,99
5ZB455Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:26:3171,73
6ZB536Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:29:2147,27
7ZB547Svobodová RenataNUTMI7600:29:5542,49
8ZB578Kosárová PetraSRTG Česká Třebová7800:31:2030,22
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC171Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:20:23114,90
2ZC372Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:23:3985,10
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD431Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:25:33121,54
2ZD472Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:06110,76
3ZD613Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:33:1667,70
4ZD624Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:38:5328,42
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:01113,27
1Z221Steklá BarboraTJ Svitavy0800:03:17117,33
2M232Rašner JiříTJ Šumperk0800:03:1796,57
3M243Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:2490,16
2Z252Königová TerezaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:03:4393,59
1M161Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:03:46108,57
3Z273Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:4889,08
1Z181Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:50110,41
2M192Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:03:5799,25
4Z2104Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:04:0474,15
5Z2115Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:04:0572,96
2Z1122Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:04:0597,40
3M1133Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:04:0692,19
3Z1143Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:04:1292,18
4Z1154Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:04:1391,41
4M1164Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:04:1385,71
5Z1175Simonová KristýnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:04:1887,12
5M1185Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:04:2079,73
6M1196Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:04:2278,28
6Z1206Dejdarová TerezaISCAREX Junior team Česká Třebová1000:04:2481,90
7Z1217Chrásková LeontýnaISCAREX Junior team Česká Třebová1000:04:4168,04
7M1227Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:04:4162,04
8Z1238Kubátová AnnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:04:4167,88
9Z1249Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:04:5159,58
10Z12510Petrová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová1000:04:5457,06
11Z12611Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:04:5655,68
6Z2276Broulíková AnežkaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:05:1210,90
12Z12812Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:05:1242,03
13Z12913Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:06:463,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:16:12108,59
1MB21Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:16:39114,52
2MA32Novák JosefBrzdy Horní Čermná9700:16:44102,39
1MC41Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:09117,55
3MA53Telecký Josef-8200:17:5289,02
2MB62Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:18:2495,15
3MB73Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:18:5090,33
2MC82Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:18:5998,07
4MA94Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:19:1872,00
5MA105Moravec JakubJM Team Letohrad9900:19:2370,96
1MJ111Hájek MartinPasivity Žamberk0100:19:26100,00
6MA126Radiměřský KarelAtletika Polička8700:19:3668,52
4MB134Dvořák PavelČeská Třebová7500:19:4480,27
5MB145Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:19:5777,88
3MC153Tichý PavelAC Náchod6300:20:1684,38
1M5161Moravec JanJM Team Letohrad0200:20:17112,80
1ZC171Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:20:23114,90
4MC184Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:20:3281,60
6MB196Vacek JiříDlouhá Třebová7700:20:5167,77
7MB207Svoboda LudvíkNUTMI7300:20:5766,70
7MA217Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:0351,31
8MA228Číž OndřejJen Blbni Team8300:21:1648,79
8MB238Simon PetrPolička7200:21:2062,38
9MB249Šimek PetrŘetůvka7700:21:2361,79
9MA259Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:21:4443,34
2M5262Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:22:0795,88
5MC275Hruban JanČeská Třebová6600:22:1064,14
3M5283Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:22:3691,32
1MD291Ráb PavelČeská Třebová5200:22:43116,22
1ZB301Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:48103,72
10MA3110Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:22:5229,80
2MD322Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:23:06113,07
2ZB332Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:09100,64
10MB3410Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:23:2539,15
11MB3511Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:23:3038,21
11MA3611Klusoň OldřichDannyho smečka8000:23:3721,04
2ZC372Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:23:3985,10
12MB3812Němec RadekLitomyšl7700:23:4335,89
3ZB393Hájková LudmilaCET (OB Česká Třebová)7500:23:4495,64
4ZB404Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:4994,99
12MA4112Friml JiříNUTMI9600:24:339,97
1ZA421Rábová MartinaČeská Třebová9200:25:00117,68
1ZD431Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:25:33121,54
1Z5441Svobodová AnnaNUTMI0300:26:04118,24
5ZB455Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:26:3171,73
2ZA462Hauptová Kristýnaneregistrována9700:26:36105,97
2ZD472Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:06110,76
13MB4813Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:123,00
2Z5492Růžičková KateřinaSRTG Česká Třebová0700:27:33107,88
14MB5014Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:27:373,00
1ME511Krumer MiroslavMK Ostrov4900:27:55118,78
3MD523Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:28:2070,71
6ZB536Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:29:2147,27
7ZB547Svobodová RenataNUTMI7600:29:5542,49
4MD554Červ MiloslavAtletika Polička5000:29:5857,51
3ZA563Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:30:4076,35
8ZB578Kosárová PetraSRTG Česká Třebová7800:31:2030,22
2ME582Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:32:1390,82
3ME593Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:32:1790,40
3Z5603Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:32:2573,88
3ZD613Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:33:1667,70
4ZD624Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:38:5328,42
4ME634Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:39:3043,59
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:16:12103,94
2MB21Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:16:3998,46
3MA32Novák JosefBrzdy Horní Čermná9700:16:4497,60
4MC41Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:0992,53
5MA53Telecký Josef-8200:17:5283,90
6MB62Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:18:2477,41
7MB73Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:18:5072,18
8MC82Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:18:5970,37
9MA94Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:19:1866,46
10MA105Moravec JakubJM Team Letohrad9900:19:2365,40
11MJ111Hájek MartinPasivity Žamberk0100:19:2664,87
12MA126Radiměřský KarelAtletika Polička8700:19:3662,90
13MB134Dvořák PavelČeská Třebová7500:19:4461,24
14MB145Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:19:5758,65
15MC153Tichý PavelAC Náchod6300:20:1654,81
16M5161Moravec JanJM Team Letohrad0200:20:1754,63
17MC184Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:20:3251,65
18MB196Vacek JiříDlouhá Třebová7700:20:5147,66
19MB207Svoboda LudvíkNUTMI7300:20:5746,50
20MA217Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:0345,28
21MA228Číž OndřejJen Blbni Team8300:21:1642,69
22MB238Simon PetrPolička7200:21:2041,81
23MB249Šimek PetrŘetůvka7700:21:2341,17
24MA259Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:21:4437,12
25M5262Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:22:0732,45
26MC275Hruban JanČeská Třebová6600:22:1031,79
27M5283Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:22:3626,48
28MD291Ráb PavelČeská Třebová5200:22:4325,11
29MA3110Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:22:5223,25
30MD322Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:23:0620,40
31MB3410Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:23:2516,56
32MB3511Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:23:3015,54
33MA3611Klusoň OldřichDannyho smečka8000:23:3714,27
34MB3812Němec RadekLitomyšl7700:23:4313,03
35MA4112Friml JiříNUTMI9600:24:333,00
36MB4813Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:123,00
37MB5014Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:27:373,00
38ME511Krumer MiroslavMK Ostrov4900:27:553,00
39MD523Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:28:203,00
40MD554Červ MiloslavAtletika Polička5000:29:583,00
41ME582Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:32:133,00
42ME593Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:32:173,00
43ME634Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:39:303,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC171Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:20:23115,69
2ZB301Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:4893,77
3ZB332Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:0990,54
4ZC372Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:23:3986,01
5ZB393Hájková LudmilaCET (OB Česká Třebová)7500:23:4485,29
6ZB404Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:4984,61
7ZA421Rábová MartinaČeská Třebová9200:25:0073,90
8ZD431Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:25:3368,86
9Z5441Svobodová AnnaNUTMI0300:26:0464,22
10ZB455Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:26:3160,17
11ZA462Hauptová Kristýnaneregistrována9700:26:3659,37
12ZD472Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:0654,89
13Z5492Růžičková KateřinaSRTG Česká Třebová0700:27:3350,78
14ZB536Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:29:2134,46
15ZB547Svobodová RenataNUTMI7600:29:5529,44
16ZA563Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:30:4022,64
17ZB578Kosárová PetraSRTG Česká Třebová7800:31:2016,55
18Z5603Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:32:256,68
19ZD613Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:33:163,00
20ZD624Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:38:533,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Výborná akce !
zofac1
Děkujeme!! :
simunkova.pavla

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód