Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Zemská míle 2019

28.9.2019, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Zemská míle 2019
  • datum konání: 28.9.2019
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Obec Němčice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Zemská míle 2019

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C231Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:01:04-
2C252Mareš Jiří-1300:01:09-
3C283Picek VáclavLanškroun1300:01:15-
4C294Horáček FilipČeská Třebová1300:01:19-
5C2165Picek Lukáš-1500:01:48-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D211Skalická Anežka-1200:00:59-
2D222Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:01:02-
3D243Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:01:08-
4D264Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:01:11-
5D275Špatenková LindaLanškroun1200:01:11-
6D2106Brzobohatá JohannaTJ Šumperk1400:01:20-
7D2117Dufková MariePardubice1300:01:21-
8D2128Motlová Mia-1300:01:21-
9D2139Horáčková KláraČeská Třebová1300:01:21-
10D21410Jirásková LilianaBBB Team1300:01:22-
11D21511Mannelová AlžbětaLanškroun1300:01:30-
12D21712Svojanovská NikolRudoltice1600:02:14-
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1131Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:02:34106,22
2M1172Veselý JanKB Letohrad1000:02:4197,56
3M1203Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:02:4296,21
4M1234Veselý JakubKB Letohrad1000:02:4591,65
5M1265Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:02:4789,46
6M1286Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:02:5282,71
7M1317Dušek PetrHorní Třešňovec1100:03:0467,80
8M1338Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:03:0862,47
9M1379Resler MikulášLanškroun1100:03:1356,88
10M13910Sedlák VojtěchAtletika TJ Lanškroun1100:03:3133,40
11M14111Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:04:003,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1111Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:32104,51
2Z1142Dejdarová TerezaISCAREX Junior team Česká Třebová1000:02:3599,65
3Z1153Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:02:3895,84
4Z1244Simonová KristýnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:02:4686,57
5Z1275Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:02:5179,65
6Z1296Polášková LauraAK Moravská Třebová1000:03:0265,72
7Z1327Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:03:0561,18
8Z1358Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:03:0956,32
9Z1389Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:03:1350,62
Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:02:17103,78
2M222Rašner JiříTJ Šumperk0800:02:20100,03
3M243Špatenka MatějTJ Lanškroun0900:02:2296,19
4M254Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:02:2394,70
5M265Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:02:2493,94
6M276Zajíček VojtěchTJ Lanškroun0800:02:2888,47
7M287Kumpošt RadovanISCAREX Junior team Česká Třebová0800:02:2888,27
8M2108Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:02:3183,63
9M2189Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:4169,36
10M22110Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:02:4366,47
11M22511Gregora LukášActivity Lanškroun0800:02:4761,00
12M23412Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:03:0929,78
13M24013Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0900:03:323,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z221Steklá BarboraTJ Svitavy0800:02:20109,66
2Z292Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:2997,04
3Z2123Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:02:3293,30
4Z2164Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:02:4081,54
5Z2195Šnýdrová SabinaAtletika TJ Lanškroun0900:02:4279,81
6Z2226Svobodová KláraKB Letohrad0900:02:4477,02
7Z2307Svojanovská RůženaActivity Lanškroun0800:03:0351,19
8Z2368Hanzlíčková HanaActivity Lanškroun0900:03:1041,06
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M351Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:05:01115,64
2M372Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:05:17106,24
3M3153Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí0700:06:0278,12
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z361Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:05:14105,68
2Z3102Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:05:2499,25
3Z3113Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:05:3195,08
4Z3124Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová0600:05:4387,34
5Z3135Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:05:4685,40
6Z3166Skalická NikolTJ Lanškroun0700:06:0872,02
7Z3187Skalická Eliška-0700:07:0238,41
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:04:32104,24
2M422Vetchý KryštofISCAREX Junior team Česká Třebová0400:04:32103,70
3M433Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:04:4992,06
4M4144Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:05:4749,61
Starší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z441Serbousková SáraISCAREX Junior team Česká Třebová0400:04:58108,97
2Z482Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:05:1995,73
3Z493Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:05:1995,30
4Z4174Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:06:5136,12
Dorostenci (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M531Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:09:23115,97
2M572Kapoun JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:10:2795,08
3M5113Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:10:4588,95
4M5134Skalický Vojtěch-0300:11:0781,92
5M5215Moravec JanJM Team Letohrad0200:11:3672,55
Dorostenky (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5191Šilarová MichaelaVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:11:28105,52
2Z5222Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:11:39102,47
3Z5293Hamplová Tereza-0300:12:1692,02
4Z5354Janíčková PatricieVýprachtice0200:13:1375,89
5Z5425Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:15:0743,64
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ41Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:09:30123,81
2MJ172Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:11:1591,01
3MJ203Hájek MartinŽamberk0100:11:3485,18
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:05106,90
2MA22Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:18102,12
3MA53Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:5090,98
4MA84Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:10:3973,31
5MA105Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:10:4272,23
6MA146Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:11:1062,43
7MA187Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:11:2357,80
8MA268Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:11:5546,58
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB61Hejl RadekLetohrad7200:10:13112,32
2MB152Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:11:1394,09
3MB163Dvořák PavelČeská Třebová7500:11:1493,59
4MB254Vacek JiříDlouhá Třebová7700:11:4584,02
5MB315Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:12:2771,20
6MB326Němec RadekLitomyšl7700:12:3867,91
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC91Louda PetrAC Česká Lípa6400:10:41106,76
2MC122Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:10:47104,69
3MC233Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:11:4188,55
4MC244Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:11:4587,46
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD341Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:13:09114,78
2MD392Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:14:4492,64
3MD403Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:14:4492,58
4MD454Řehořek BohumírFK Stará garda Damníkov5700:16:0773,00
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME411Krumer MiroslavMK Ostrov4900:14:59121,82
2ME472Bielčik JindřichLichkov4000:18:3978,18
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA361Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:13:19102,54
2ZA372Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:13:3997,46
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB271Vebrová MonikaČeská Třebová7900:12:06105,92
2ZB302Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:12:19102,42
3ZB333Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:12:5991,65
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC281Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:12:14100,00
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD381Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:14:20108,84
2ZD432Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:15:1696,56
3ZD443Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:15:2494,60
4ZD464Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:17:5062,33
Trať 0,161 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D211Skalická Anežka-1200:00:59-
2D222Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:01:02-
1C231Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:01:04-
3D243Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:01:08-
2C252Mareš Jiří-1300:01:09-
4D264Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:01:11-
5D275Špatenková LindaLanškroun1200:01:11-
3C283Picek VáclavLanškroun1300:01:15-
4C294Horáček FilipČeská Třebová1300:01:19-
6D2106Brzobohatá JohannaTJ Šumperk1400:01:20-
7D2117Dufková MariePardubice1300:01:21-
8D2128Motlová Mia-1300:01:21-
9D2139Horáčková KláraČeská Třebová1300:01:21-
10D21410Jirásková LilianaBBB Team1300:01:22-
11D21511Mannelová AlžbětaLanškroun1300:01:30-
5C2165Picek Lukáš-1500:01:48-
12D21712Svojanovská NikolRudoltice1600:02:14-
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:02:17103,78
2M222Rašner JiříTJ Šumperk0800:02:20100,03
1Z221Steklá BarboraTJ Svitavy0800:02:20109,66
3M243Špatenka MatějTJ Lanškroun0900:02:2296,19
4M254Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:02:2394,70
5M265Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:02:2493,94
6M276Zajíček VojtěchTJ Lanškroun0800:02:2888,47
7M287Kumpošt RadovanISCAREX Junior team Česká Třebová0800:02:2888,27
2Z292Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:2997,04
8M2108Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:02:3183,63
1Z1111Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:32104,51
3Z2123Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:02:3293,30
1M1131Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:02:34106,22
2Z1142Dejdarová TerezaISCAREX Junior team Česká Třebová1000:02:3599,65
3Z1153Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:02:3895,84
4Z2164Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:02:4081,54
2M1172Veselý JanKB Letohrad1000:02:4197,56
9M2189Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:4169,36
5Z2195Šnýdrová SabinaAtletika TJ Lanškroun0900:02:4279,81
3M1203Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:02:4296,21
10M22110Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:02:4366,47
6Z2226Svobodová KláraKB Letohrad0900:02:4477,02
4M1234Veselý JakubKB Letohrad1000:02:4591,65
4Z1244Simonová KristýnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:02:4686,57
11M22511Gregora LukášActivity Lanškroun0800:02:4761,00
5M1265Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:02:4789,46
5Z1275Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:02:5179,65
6M1286Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:02:5282,71
6Z1296Polášková LauraAK Moravská Třebová1000:03:0265,72
7Z2307Svojanovská RůženaActivity Lanškroun0800:03:0351,19
7M1317Dušek PetrHorní Třešňovec1100:03:0467,80
7Z1327Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:03:0561,18
8M1338Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:03:0862,47
12M23412Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:03:0929,78
8Z1358Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:03:0956,32
8Z2368Hanzlíčková HanaActivity Lanškroun0900:03:1041,06
9M1379Resler MikulášLanškroun1100:03:1356,88
9Z1389Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:03:1350,62
10M13910Sedlák VojtěchAtletika TJ Lanškroun1100:03:3133,40
13M24013Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0900:03:323,00
11M14111Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:04:003,00
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:05106,90
2MA22Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:18102,12
1M531Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:09:23115,97
1MJ41Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:09:30123,81
3MA53Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:5090,98
1MB61Hejl RadekLetohrad7200:10:13112,32
2M572Kapoun JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:10:2795,08
4MA84Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:10:3973,31
1MC91Louda PetrAC Česká Lípa6400:10:41106,76
5MA105Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:10:4272,23
3M5113Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:10:4588,95
2MC122Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:10:47104,69
4M5134Skalický Vojtěch-0300:11:0781,92
6MA146Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:11:1062,43
2MB152Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:11:1394,09
3MB163Dvořák PavelČeská Třebová7500:11:1493,59
2MJ172Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:11:1591,01
7MA187Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:11:2357,80
1Z5191Šilarová MichaelaVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:11:28105,52
3MJ203Hájek MartinŽamberk0100:11:3485,18
5M5215Moravec JanJM Team Letohrad0200:11:3672,55
2Z5222Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:11:39102,47
3MC233Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:11:4188,55
4MC244Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:11:4587,46
4MB254Vacek JiříDlouhá Třebová7700:11:4584,02
8MA268Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:11:5546,58
1ZB271Vebrová MonikaČeská Třebová7900:12:06105,92
1ZC281Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:12:14100,00
3Z5293Hamplová Tereza-0300:12:1692,02
2ZB302Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:12:19102,42
5MB315Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:12:2771,20
6MB326Němec RadekLitomyšl7700:12:3867,91
3ZB333Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:12:5991,65
1MD341Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:13:09114,78
4Z5354Janíčková PatricieVýprachtice0200:13:1375,89
1ZA361Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:13:19102,54
2ZA372Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:13:3997,46
1ZD381Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:14:20108,84
2MD392Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:14:4492,64
3MD403Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:14:4492,58
1ME411Krumer MiroslavMK Ostrov4900:14:59121,82
5Z5425Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:15:0743,64
2ZD432Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:15:1696,56
3ZD443Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:15:2494,60
4MD454Řehořek BohumírFK Stará garda Damníkov5700:16:0773,00
4ZD464Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:17:5062,33
2ME472Bielčik JindřichLichkov4000:18:3978,18
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:05103,80
2MA22Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:1898,95
3M531Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:09:2397,25
4MJ41Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:09:3094,86
5MA53Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:5087,63
6MB61Hejl RadekLetohrad7200:10:1379,14
7M572Kapoun JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:10:2774,23
8MA84Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:10:3969,67
9MC91Louda PetrAC Česká Lípa6400:10:4169,24
10MA105Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:10:4268,58
11M5113Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:10:4567,48
12MC122Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:10:4766,77
13M5134Skalický Vojtěch-0300:11:0759,73
14MA146Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:11:1058,62
15MB152Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:11:1357,69
16MB163Dvořák PavelČeská Třebová7500:11:1457,10
17MJ172Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:11:1556,68
18MA187Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:11:2353,91
19MJ203Hájek MartinŽamberk0100:11:3449,88
20M5215Moravec JanJM Team Letohrad0200:11:3649,41
21MC233Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:11:4147,50
22MC244Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:11:4546,20
23MB254Vacek JiříDlouhá Třebová7700:11:4545,84
24MA268Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:11:5542,52
25MB315Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:12:2730,75
26MB326Němec RadekLitomyšl7700:12:3826,87
27MD341Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:13:0915,61
28MD392Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:14:443,00
29MD403Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:14:443,00
30ME411Krumer MiroslavMK Ostrov4900:14:593,00
31MD454Řehořek BohumírFK Stará garda Damníkov5700:16:073,00
32ME472Bielčik JindřichLichkov4000:18:393,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5191Šilarová MichaelaVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:11:28104,58
2Z5222Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:11:39101,51
3ZB271Vebrová MonikaČeská Třebová7900:12:0693,91
4ZC281Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:12:1491,64
5Z5293Hamplová Tereza-0300:12:1691,01
6ZB302Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:12:1990,20
7ZB333Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:12:5978,76
8Z5354Janíčková PatricieVýprachtice0200:13:1374,80
9ZA361Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:13:1973,09
10ZA372Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:13:3967,27
11ZD381Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:14:2055,60
12Z5425Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:15:0742,40
13ZD432Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:15:1639,91
14ZD443Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:15:2437,40
15ZD464Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:17:503,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód