Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubická devítka

17.9.2020, čtvrtek

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická devítka
  • datum konání: 17.9.2020
  • zobrazeno již 954x
  • místo konání: Pernštýnské náměstí, Pardubice
  • GPS: 50.0386N, 15.77894E
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Pernštýnské náměstí, Pardubice
17:00 hodin

Přihlášky

on-line: www.sportt.cz

Startovné

400 Kč do 11.9.2020
500 Kč od 12.9.2020
Počet startujících omezen na 500 účastníků.

Popis tratě

městský rovinatý okruh 9600 m - 6 okruhů

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
tel. 777 571 106, 604 974 988

Internetové stránky

http://pardubicka9.strnad.info/

E-mailová adresa

reprostrnad@seznam.cz

Mapa konání závodu

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
25.4.2018Pardubická devítka336
26.4.2017Pardubická devítka331
27.4.2016Pardubická devítka398
29.4.2015Pardubická devítka401
30.4.2014Pardubická devítka369
24.4.2013Pardubická devítka410
25.4.2012Pardubická devítka354
27.4.2011Pardubická devítka247
28.4.2010Pardubická devítka271
29.4.2009Pardubická devítka218
30.4.2008Pardubická devítka185
2.5.2007Pardubická devítka179
3.5.2006Pardubická devítka153
4.5.2005Pardubická devítka98
5.5.2004Pardubická devítka74

Statistika závodu Pardubická devítka

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 4024

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Doucha Jiří7116
Doležal Stanislav3814
Kratochvíl Miloš7514
Schaffer Petr6014
Pikal Karel4913
Vodička Pavel7012
Pitter Vladimír5012
Jelínek Matěj4212
Vacek Martin6912
Mannlová Jana8012
Kozáková Denisa7912
Miturová Radka6511
Hromádko Jaroslav7111
Novotný Zdeněk7211
Eder Martin6511
Jirásková Eva6410
Dvořák Miroslav7310
Jirák Jiří5510
Matyášová Jana6510
Mocek Tomáš7910
Doktor Ondřej9310
Pudil Ivo6110
Urbánek Jiří7610
Kubr Václav5510
Brožek Radmil5410
Metelková Táňa7210
Fenclová Marta769
Tomšů Petr649
Jelínek Jaromír779
Goldbach Václav509
Cupalová Eva479
Novák Pavel819
Vorel Milan409
Pšenička Jiří469
Pechek František539
Čejka Bořivoj809
Klapka Miroslav709
Mališová Karla609
Drozd Jiří579
Zelený Luděk619
Kafka Miloš869
Vacarda Vladimír599
Kubrová Dagmar638
Jantsch Vítězslav358
Svoboda Václav498
Vodehnal Jan738
Řehák Pavel848
Eliáš Petr608
Petronyuk Viktor608
Jelínková Magdalena458

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1161Krunka KamilBěžecký klub Náchod8600:31:03111,05
2MA2122Gaisl LubošELEVEN RUN TEAM8500:31:35107,81
3MA6156Ptáček JakubAnenská Studánka9600:35:5881,14
4MA930Zich RadekPSK Přerov8400:36:1879,11
5MA10111Ketner KarelMP OSTRAVA / SSK-Vítkovice9000:36:4376,57
6MA1137Doktor OndřejAC Pardubice9300:36:4476,47
7MA13144Bárta TomášENIGOO8900:37:5569,27
8MA1471Motl LiborZábřeh8400:38:0768,05
9MA1552Kowalczyk StanislavPardubice8300:38:0967,85
10MA16127Purman AlešOO PČR SEZIMOVO ÚSTÍ8200:38:1866,94
11MA2827Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:40:45119,82
12MA3267Hofman JiříČeskoslovenská obec legionářská8700:41:2847,67
13MA3393Šourek VítězslavGabriel-Chemie Bohemia s.r.o.8100:41:3447,06
14MA37119Knol Matyáš-0000:42:3940,47
15MA40140Koblížek DavidAČR8700:43:3734,58
16MA4416Černovský RadekKutná Hora - MP Čáslav8200:44:0931,34
17MA474Létal LubošVěznice Břeclav9000:44:3628,60
18MA529Habal FrantišekŠneci v běhu8800:45:1624,54
19MA5572Hubka VojtěchMěstská policie Trutnov9000:45:4221,91
20MA6433Varga JanVP8700:47:3110,85
21MA70107Kovář Jan-8400:48:067,30
22MA7512Kúth Lukáš-1000:49:4380,18
23MA77149Kopečný Jan-8900:49:513,00
24MA7861Jakl Jan-9100:50:013,00
24MA7860Pulda Jan-8600:50:013,00
26MA80125Nachtigall Petr-8200:50:253,00
27MA97157Plch Petr-8100:56:053,00
28MA105142Travenec Tomáš-9101:02:243,00
Muži B 40-49 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB383Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7400:33:38106,70
2MB4124Benko JanELEVEN RUN TEAM7400:34:32101,53
3MB891Rohlík VáclavGabriel-Chemie Bohemia s.r.o.8000:36:1491,76
4MB1221Doucha JiříHvězda Pardubice7100:37:3084,48
5MB17130Smolka AlešPardubice7900:38:2579,21
6MB1857Pícha PetrVP8000:38:5076,82
7MB20150Dařbuján LukášPardubice7700:39:3072,99
8MB2153Gogola Ján-7700:39:4471,65
9MB22123Štys PavelRETIA7800:40:0469,73
10MB2350Johan MarekMěstská policie Trutnov7800:40:0669,54
11MB2422Vacek JiříDlouhá Třebová7700:40:0769,44
12MB2511Czagan JanSDH Dědek7100:40:2367,91
13MB3868Jelínek PetrKostelec u HM7800:42:5853,07
14MB39106Radoň Michal-7900:43:0752,20
15MB4254Číž JosefLázně Bohdaneč7100:44:0446,74
16MB451Elich TomášDrátěnéPloty - Team7800:44:2145,11
17MB46152Matulík RenéPardubice7100:44:2344,92
18MB53112Rygl PřemyslMP Ostrava7900:45:2139,37
18MB5355Moravec MarianSCHILLER Choceň TT7100:45:2139,37
20MB5747Vítek PavelHasiči Kočí7700:46:3831,99
21MB6010Hromádko JaroslavHrom team7100:46:5630,27
22MB6449Kvíz VáclavMP Trutnov7500:47:3126,92
23MB69129Řezníček MartinNačešice7600:48:0223,95
24MB71117Bořek RadekSparta7400:48:1822,41
25MB7266Khol MarianLázně Bohdaneč7500:48:5818,58
26MB73120Dlask Tomas-7500:49:0318,10
27MB813Málek PetrSan Piego8000:50:369,20
28MB8396Hujer MichalMOP Čakovice7600:50:468,24
29MB84118Bartoš Milan-7900:50:478,14
30MB108105Zelinka MichalMP Svitavy7301:06:133,00
Muži C 50-59 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC584Fořt MartinELEVEN RUN TEAM6800:34:40113,93
2MC788Koravský RomanELEVEN RUN TEAM6900:36:07106,14
3MC2914Číhař TomášChvojenec7000:41:0079,93
4MC36128Rejda JanSK OMT Pardubice7000:42:2672,24
5MC43113Fiala DavidMP Ostrava7000:44:0863,11
6MC50139Žák PetrRETIA6400:44:5259,18
7MC5936Eliáš RadimVysoké Mýto7000:46:4748,89
8MC61162Bárta TomášSrch6100:46:5947,82
9MC8717Horný JozefKVV Pardubice6100:51:5121,69
10MC91141Pohanka PetrPOHANKA - zdravě jíst zdravě žít6500:53:1714,00
11MC9592Firszt SlavomírGabriel-Chemie Bohemia s.r.o.6700:54:495,77
12MC101110Kadlec Zdenek-7000:56:443,00
13MC102116Chobot Hynek-6900:59:063,00
Muži D 60-69 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD27136Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:40:30104,32
2MD30138Bláha MilanAF Křovice5700:41:20100,30
3MD35132Prchal PavelGP Kolín5900:42:2195,38
4MD41160Schaffer PetrMlýn Janderov6000:43:4488,70
5MD7490Dusík VáclavSK ELDIS Pardubice6000:49:1162,37
6MD88151Bajer MiloslavPardubice Cafe Bajer5500:52:5544,33
7MD10397TŘASÁK MILANKOB LOKOMOTIVA Pardubice5200:59:2812,68
Muži E 70 let a starší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME51158Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:45:08125,05
2ME6298Svoboda Václavplnej pupek cb4900:47:13116,97
3ME106154Jantsch VítězslavELEVENRUNTEAM3501:02:2657,98
4ME11185Doležal StanislavBK Pardubice3801:08:4233,69
Ženy A 34 let a mladší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2682Janyšková RadkaRunSport Team8800:40:25130,26
2ZA828Kampová Iveta-9300:50:4586,86
3ZA85126Pekáčová Aneta-9500:51:4282,87
4ZA867Kampová Kamila-9300:51:4882,45
5ZA9094Marková DianaGabriel-Chemie Bohemia s.r.o.9300:53:1576,36
6ZA92108Novotná Michaela-9000:53:1976,08
6ZA92146Maivaldová Barboražádný klub8900:53:1976,08
8ZA94131Drahokoupilová Monika-9200:54:3770,63
9ZA108104Telecká PetraMP Svitavy8801:06:1321,91
10ZA110143Kvochová Ivana-8901:07:3116,45
Ženy B 35-44 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1920Kozáková DenisaHvězda Pardubice z.s.7900:39:02113,11
2ZB34101Blažková Leona-8000:41:37100,74
3ZB48133Mannlová JanaMP Pardubice8000:44:4086,14
4ZB4965Říhová LenkaPardubice8200:44:5085,34
5ZB58121Karaskova Petra-8300:46:4476,25
6ZB66103Svobodová PetraMP Svitavy8300:47:3572,18
7ZB8956Štanglerová JitkaChoceň7700:53:1345,21
8ZB99109Panchártková Zuzana-8400:56:4328,45
8ZB99153Márová EliškaŠneci v běhu8500:56:4328,45
10ZB104114Lazarová SimonaMěstská policie Nymburk7600:59:3314,88
Ženy C 45-54 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC56137Skalická DitaPardubice7500:46:33102,64
2ZC63147Jurošová OlgaMARAS team6700:47:2099,32
3ZC6735Eliášová PetraVysoké Mýto7400:47:3898,04
4ZC9699Štiťáková AdélaStitek7500:55:2565,05
5ZC10795Zdeňkova MarieGabriel-Chemie Bohemia s.r.o.7101:05:1723,21
Ženy D 55 let a starší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD31159Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:41:21121,12
2ZD6789Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:47:3893,94
3ZD7526Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6000:49:4384,93
4ZD9848Hellerová HanaHradec Králové6100:56:1256,89
Trať 9,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1161Krunka KamilBěžecký klub Náchod8600:31:03111,05
2MA2122Gaisl LubošELEVEN RUN TEAM8500:31:35107,81
1MB383Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7400:33:38106,70
2MB4124Benko JanELEVEN RUN TEAM7400:34:32101,53
1MC584Fořt MartinELEVEN RUN TEAM6800:34:40113,93
3MA6156Ptáček JakubAnenská Studánka9600:35:5881,14
2MC788Koravský RomanELEVEN RUN TEAM6900:36:07106,14
3MB891Rohlík VáclavGabriel-Chemie Bohemia s.r.o.8000:36:1491,76
4MA930Zich RadekPSK Přerov8400:36:1879,11
5MA10111Ketner KarelMP OSTRAVA / SSK-Vítkovice9000:36:4376,57
6MA1137Doktor OndřejAC Pardubice9300:36:4476,47
4MB1221Doucha JiříHvězda Pardubice7100:37:3084,48
7MA13144Bárta TomášENIGOO8900:37:5569,27
8MA1471Motl LiborZábřeh8400:38:0768,05
9MA1552Kowalczyk StanislavPardubice8300:38:0967,85
10MA16127Purman AlešOO PČR SEZIMOVO ÚSTÍ8200:38:1866,94
5MB17130Smolka AlešPardubice7900:38:2579,21
6MB1857Pícha PetrVP8000:38:5076,82
1ZB1920Kozáková DenisaHvězda Pardubice z.s.7900:39:02113,11
7MB20150Dařbuján LukášPardubice7700:39:3072,99
8MB2153Gogola Ján-7700:39:4471,65
9MB22123Štys PavelRETIA7800:40:0469,73
10MB2350Johan MarekMěstská policie Trutnov7800:40:0669,54
11MB2422Vacek JiříDlouhá Třebová7700:40:0769,44
12MB2511Czagan JanSDH Dědek7100:40:2367,91
1ZA2682Janyšková RadkaRunSport Team8800:40:25130,26
1MD27136Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:40:30104,32
11MA2827Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:40:45119,82
3MC2914Číhař TomášChvojenec7000:41:0079,93
2MD30138Bláha MilanAF Křovice5700:41:20100,30
1ZD31159Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:41:21121,12
12MA3267Hofman JiříČeskoslovenská obec legionářská8700:41:2847,67
13MA3393Šourek VítězslavGabriel-Chemie Bohemia s.r.o.8100:41:3447,06
2ZB34101Blažková Leona-8000:41:37100,74
3MD35132Prchal PavelGP Kolín5900:42:2195,38
4MC36128Rejda JanSK OMT Pardubice7000:42:2672,24
14MA37119Knol Matyáš-0000:42:3940,47
13MB3868Jelínek PetrKostelec u HM7800:42:5853,07
14MB39106Radoň Michal-7900:43:0752,20
15MA40140Koblížek DavidAČR8700:43:3734,58
4MD41160Schaffer PetrMlýn Janderov6000:43:4488,70
15MB4254Číž JosefLázně Bohdaneč7100:44:0446,74
5MC43113Fiala DavidMP Ostrava7000:44:0863,11
16MA4416Černovský RadekKutná Hora - MP Čáslav8200:44:0931,34
16MB451Elich TomášDrátěnéPloty - Team7800:44:2145,11
17MB46152Matulík RenéPardubice7100:44:2344,92
17MA474Létal LubošVěznice Břeclav9000:44:3628,60
3ZB48133Mannlová JanaMP Pardubice8000:44:4086,14
4ZB4965Říhová LenkaPardubice8200:44:5085,34
6MC50139Žák PetrRETIA6400:44:5259,18
1ME51158Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:45:08125,05
18MA529Habal FrantišekŠneci v běhu8800:45:1624,54
18MB53112Rygl PřemyslMP Ostrava7900:45:2139,37
18MB5355Moravec MarianSCHILLER Choceň TT7100:45:2139,37
19MA5572Hubka VojtěchMěstská policie Trutnov9000:45:4221,91
1ZC56137Skalická DitaPardubice7500:46:33102,64
20MB5747Vítek PavelHasiči Kočí7700:46:3831,99
5ZB58121Karaskova Petra-8300:46:4476,25
7MC5936Eliáš RadimVysoké Mýto7000:46:4748,89
21MB6010Hromádko JaroslavHrom team7100:46:5630,27
8MC61162Bárta TomášSrch6100:46:5947,82
2ME6298Svoboda Václavplnej pupek cb4900:47:13116,97
2ZC63147Jurošová OlgaMARAS team6700:47:2099,32
22MB6449Kvíz VáclavMP Trutnov7500:47:3126,92
20MA6433Varga JanVP8700:47:3110,85
6ZB66103Svobodová PetraMP Svitavy8300:47:3572,18
3ZC6735Eliášová PetraVysoké Mýto7400:47:3898,04
2ZD6789Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:47:3893,94
23MB69129Řezníček MartinNačešice7600:48:0223,95
21MA70107Kovář Jan-8400:48:067,30
24MB71117Bořek RadekSparta7400:48:1822,41
25MB7266Khol MarianLázně Bohdaneč7500:48:5818,58
26MB73120Dlask Tomas-7500:49:0318,10
5MD7490Dusík VáclavSK ELDIS Pardubice6000:49:1162,37
3ZD7526Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6000:49:4384,93
22MA7512Kúth Lukáš-1000:49:4380,18
23MA77149Kopečný Jan-8900:49:513,00
24MA7861Jakl Jan-9100:50:013,00
24MA7860Pulda Jan-8600:50:013,00
26MA80125Nachtigall Petr-8200:50:253,00
27MB813Málek PetrSan Piego8000:50:369,20
2ZA828Kampová Iveta-9300:50:4586,86
28MB8396Hujer MichalMOP Čakovice7600:50:468,24
29MB84118Bartoš Milan-7900:50:478,14
3ZA85126Pekáčová Aneta-9500:51:4282,87
4ZA867Kampová Kamila-9300:51:4882,45
9MC8717Horný JozefKVV Pardubice6100:51:5121,69
6MD88151Bajer MiloslavPardubice Cafe Bajer5500:52:5544,33
7ZB8956Štanglerová JitkaChoceň7700:53:1345,21
5ZA9094Marková DianaGabriel-Chemie Bohemia s.r.o.9300:53:1576,36
10MC91141Pohanka PetrPOHANKA - zdravě jíst zdravě žít6500:53:1714,00
6ZA92146Maivaldová Barboražádný klub8900:53:1976,08
6ZA92108Novotná Michaela-9000:53:1976,08
8ZA94131Drahokoupilová Monika-9200:54:3770,63
11MC9592Firszt SlavomírGabriel-Chemie Bohemia s.r.o.6700:54:495,77
4ZC9699Štiťáková AdélaStitek7500:55:2565,05
27MA97157Plch Petr-8100:56:053,00
4ZD9848Hellerová HanaHradec Králové6100:56:1256,89
8ZB99109Panchártková Zuzana-8400:56:4328,45
8ZB99153Márová EliškaŠneci v běhu8500:56:4328,45
12MC101110Kadlec Zdenek-7000:56:443,00
13MC102116Chobot Hynek-6900:59:063,00
7MD10397TŘASÁK MILANKOB LOKOMOTIVA Pardubice5200:59:2812,68
10ZB104114Lazarová SimonaMěstská policie Nymburk7600:59:3314,88
28MA105142Travenec Tomáš-9101:02:243,00
3ME106154Jantsch VítězslavELEVENRUNTEAM3501:02:2657,98
5ZC10795Zdeňkova MarieGabriel-Chemie Bohemia s.r.o.7101:05:1723,21
30MB108105Zelinka MichalMP Svitavy7301:06:133,00
9ZA108104Telecká PetraMP Svitavy8801:06:1321,91
10ZA110143Kvochová Ivana-8901:07:3116,45
4ME11185Doležal StanislavBK Pardubice3801:08:4233,69
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1161Krunka KamilBěžecký klub Náchod8600:31:03106,48
2MA2122Gaisl LubošELEVEN RUN TEAM8500:31:35103,15
3MB383Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7400:33:3890,37
4MB4124Benko JanELEVEN RUN TEAM7400:34:3284,76
5MC584Fořt MartinELEVEN RUN TEAM6800:34:4083,93
6MA6156Ptáček JakubAnenská Studánka9600:35:5875,83
7MC788Koravský RomanELEVEN RUN TEAM6900:36:0774,90
8MB891Rohlík VáclavGabriel-Chemie Bohemia s.r.o.8000:36:1474,17
9MA930Zich RadekPSK Přerov8400:36:1873,75
10MA10111Ketner KarelMP OSTRAVA / SSK-Vítkovice9000:36:4371,16
11MA1137Doktor OndřejAC Pardubice9300:36:4471,05
12MB1221Doucha JiříHvězda Pardubice7100:37:3066,27
13MA13144Bárta TomášENIGOO8900:37:5563,68
14MA1471Motl LiborZábřeh8400:38:0762,43
15MA1552Kowalczyk StanislavPardubice8300:38:0962,22
16MA16127Purman AlešOO PČR SEZIMOVO ÚSTÍ8200:38:1861,29
17MB17130Smolka AlešPardubice7900:38:2560,56
18MB1857Pícha PetrVP8000:38:5057,96
19MB20150Dařbuján LukášPardubice7700:39:3053,81
20MB2153Gogola Ján-7700:39:4452,35
21MB22123Štys PavelRETIA7800:40:0450,28
22MB2350Johan MarekMěstská policie Trutnov7800:40:0650,07
23MB2422Vacek JiříDlouhá Třebová7700:40:0749,97
24MB2511Czagan JanSDH Dědek7100:40:2348,30
25MD27136Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:40:3047,58
26MA2827Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:40:4546,02
27MC2914Číhař TomášChvojenec7000:41:0044,46
28MD30138Bláha MilanAF Křovice5700:41:2042,38
29MA3267Hofman JiříČeskoslovenská obec legionářská8700:41:2841,55
30MA3393Šourek VítězslavGabriel-Chemie Bohemia s.r.o.8100:41:3440,93
31MD35132Prchal PavelGP Kolín5900:42:2136,05
32MC36128Rejda JanSK OMT Pardubice7000:42:2635,53
33MA37119Knol Matyáš-0000:42:3934,18
34MB3868Jelínek PetrKostelec u HM7800:42:5832,20
35MB39106Radoň Michal-7900:43:0731,27
36MA40140Koblížek DavidAČR8700:43:3728,15
37MD41160Schaffer PetrMlýn Janderov6000:43:4427,42
38MB4254Číž JosefLázně Bohdaneč7100:44:0425,35
39MC43113Fiala DavidMP Ostrava7000:44:0824,93
40MA4416Černovský RadekKutná Hora - MP Čáslav8200:44:0924,83
41MB451Elich TomášDrátěnéPloty - Team7800:44:2123,58
42MB46152Matulík RenéPardubice7100:44:2323,37
43MA474Létal LubošVěznice Břeclav9000:44:3622,02
44MC50139Žák PetrRETIA6400:44:5220,36
45ME51158Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:45:0818,70
46MA529Habal FrantišekŠneci v běhu8800:45:1617,87
47MB53112Rygl PřemyslMP Ostrava7900:45:2117,35
47MB5355Moravec MarianSCHILLER Choceň TT7100:45:2117,35
49MA5572Hubka VojtěchMěstská policie Trutnov9000:45:4215,17
50MB5747Vítek PavelHasiči Kočí7700:46:389,35
51MC5936Eliáš RadimVysoké Mýto7000:46:478,41
52MB6010Hromádko JaroslavHrom team7100:46:567,48
53MC61162Bárta TomášSrch6100:46:597,17
54ME6298Svoboda Václavplnej pupek cb4900:47:135,71
55MB6449Kvíz VáclavMP Trutnov7500:47:313,84
55MA6433Varga JanVP8700:47:313,84
57MB69129Řezníček MartinNačešice7600:48:023,00
58MA70107Kovář Jan-8400:48:063,00
59MB71117Bořek RadekSparta7400:48:183,00
60MB7266Khol MarianLázně Bohdaneč7500:48:583,00
61MB73120Dlask Tomas-7500:49:033,00
62MD7490Dusík VáclavSK ELDIS Pardubice6000:49:113,00
63MA7512Kúth Lukáš-1000:49:433,00
64MA77149Kopečný Jan-8900:49:513,00
65MA7861Jakl Jan-9100:50:013,00
65MA7860Pulda Jan-8600:50:013,00
67MA80125Nachtigall Petr-8200:50:253,00
68MB813Málek PetrSan Piego8000:50:363,00
69MB8396Hujer MichalMOP Čakovice7600:50:463,00
70MB84118Bartoš Milan-7900:50:473,00
71MC8717Horný JozefKVV Pardubice6100:51:513,00
72MD88151Bajer MiloslavPardubice Cafe Bajer5500:52:553,00
73MC91141Pohanka PetrPOHANKA - zdravě jíst zdravě žít6500:53:173,00
74MC9592Firszt SlavomírGabriel-Chemie Bohemia s.r.o.6700:54:493,00
75MA97157Plch Petr-8100:56:053,00
76MC101110Kadlec Zdenek-7000:56:443,00
77MC102116Chobot Hynek-6900:59:063,00
78MD10397TŘASÁK MILANKOB LOKOMOTIVA Pardubice5200:59:283,00
79MA105142Travenec Tomáš-9101:02:243,00
80ME106154Jantsch VítězslavELEVENRUNTEAM3501:02:263,00
81MB108105Zelinka MichalMP Svitavy7301:06:133,00
82ME11185Doležal StanislavBK Pardubice3801:08:423,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1920Kozáková DenisaHvězda Pardubice z.s.7900:39:02106,13
2ZA2682Janyšková RadkaRunSport Team8800:40:2599,25
3ZD31159Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:41:2194,62
4ZB34101Blažková Leona-8000:41:3793,29
5ZB48133Mannlová JanaMP Pardubice8000:44:4078,15
6ZB4965Říhová LenkaPardubice8200:44:5077,32
7ZC56137Skalická DitaPardubice7500:46:3368,79
8ZB58121Karaskova Petra-8300:46:4467,88
9ZC63147Jurošová OlgaMARAS team6700:47:2064,90
10ZB66103Svobodová PetraMP Svitavy8300:47:3563,66
11ZC6735Eliášová PetraVysoké Mýto7400:47:3863,41
11ZD6789Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:47:3863,41
13ZD7526Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6000:49:4353,06
14ZA828Kampová Iveta-9300:50:4547,93
15ZA85126Pekáčová Aneta-9500:51:4243,21
16ZA867Kampová Kamila-9300:51:4842,72
17ZB8956Štanglerová JitkaChoceň7700:53:1335,68
18ZA9094Marková DianaGabriel-Chemie Bohemia s.r.o.9300:53:1535,51
19ZA92146Maivaldová Barboražádný klub8900:53:1935,18
19ZA92108Novotná Michaela-9000:53:1935,18
21ZA94131Drahokoupilová Monika-9200:54:3728,73
22ZC9699Štiťáková AdélaStitek7500:55:2524,75
23ZD9848Hellerová HanaHradec Králové6100:56:1220,86
24ZB99109Panchártková Zuzana-8400:56:4318,29
24ZB99153Márová EliškaŠneci v běhu8500:56:4318,29
26ZB104114Lazarová SimonaMěstská policie Nymburk7600:59:334,22
27ZC10795Zdeňkova MarieGabriel-Chemie Bohemia s.r.o.7101:05:173,00
28ZA108104Telecká PetraMP Svitavy8801:06:133,00
29ZA110143Kvochová Ivana-8901:07:313,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód