Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

21.6.2020, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 21.6.2020
  • zobrazeno již 897x
  • místo konání: Česká Třebová
  • GPS: 49.9036878N, 16.4405003E
  • pořadatel: AK ISCAREX Česká Třebová z.s.

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, start před budovou VOŠ a SŠT Česká Třebová na ulici Habrmanova
10:00 hodin

Přihlášky

Přihlášky se podávají předem prostřednictvím on-line formuláře níže a to se zvýhodněným startovným 100 Kč (platba v den závodu při prezentaci), nebo je možné podat přihlášku v den závodu za zvýšené startovné 150 Kč.

On-line přihláška: https://forms.gle/54t2S74FH2sSx4d17


Startovné

100 Kč pro přihlášené předem viz výše (platba v den závodu u prezentace), 150 Kč při přihlášení v den závodu.

Popis tratě

Start závodu je v ulici Habrmanova, cíl na vrcholu Kozlovského kopce u chaty Maxe Švabinského. Celá trasa je značena a vede po asfaltovém povrchu. Délka trati je 5200 m a její převýšení cca 230 m.

Ceny pro vítěze

Finanční ceny v hodnotě 9 600 Kč + prémie za traťový rekord, věcná tombola losovaná ze všech startovních čísel.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Aleš Stránský (ředitel závodu)
Tel.: 724 213 134

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

ales.stransky@vda.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.6.2019Běh na Kozlovský kopec88
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 29
  • závodníků na všech ročnících: 2821

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6927
Stránský Aleš6024
Šimůnek Jan8220
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Zajíc Jan5320
Ducháček Bedřich5918
Keprtová Miloslava4818
Kalous Petr7717
Jirásková Eva6417
Mannlová Jana8017
Horáček Michal7516
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Kebrle Milan7515
Dušková Lenka8015
Vodička Jan4514
Javůrek Jiří4814
Kalousek Jan4114
Hofmanová Veronika7814
Šafář Jaroslav5114
Červ Miloslav5013
Borek Petr7013
Tučný Jan4713
Krupička Miroslav5313
Šimůnková Pavla7713
Razým Jan5713
Leszkow Petr4413
Matyášová Jana6512
Vraštilová Miloslava5612
Sedlák Jiří5812
Merta Jaroslav3512
Zajíc Jakub8912
Bielčik Jindřich4012
Doleček Josef7911
Šrutek Stanislav5811
Wendlig Miroslav5311
Kubišta Oto5311
Kostřicová Blanka6111
Vacarda Vladimír5911
Jelínek Matěj4210
Hanuš Petr6410
Velechovský Jiří5510
Pečenka Libor6110
Vítek Miroslav7210
Nechvílová Miroslava6010
Brádle Václav3710
Krsek Jaroslav5110
Král Josef4010
Stránská Adéla9110

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5,2 km, 230 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3214Jirků AdamTJ Nové Město na Moravě z.s.0400:19:16110,81
2MJ4203Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:19:55104,32
3MJ11234Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:21:5484,88
4MJ12283Kovář LukášOB Česká Třebová0100:21:5584,75
5MJ21212Křenek AdamSK ANTE Žďár nad Sázavou0500:23:2270,41
6MJ26278Hájek MartinPasivity Žamberk0100:24:1461,96
7MJ32271Hájek DominikOB Česká Třebová0600:25:3249,21
8MJ54249Zadina Václav-0400:28:0524,05
9MJ58265Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:29:2211,56
10MJ71251Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:32:380,00
11MJ73255Fišer JakubTvoje máma0700:33:480,00
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,2 km, 230 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ23275Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:23:39123,67
2ZJ33252Stránská VendulaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:25:39108,71
3ZJ65280Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:31:1067,63
4ZJ70285Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:32:1759,24
Muži A 20-39 let (trať 5,2 km, 230 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1236Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:19:00106,24
2MA2205Hrdina PavelTJ Lokomotiva Břeclav8800:19:10104,58
3MA5232Pešek PavelSBR Tri-team Litomyšl9000:20:4089,19
4MA7220Herda JanSKP Nymburk8300:20:5786,37
5MA8208Tlapák JaroslavISCAREX Česká Třebová8700:21:0884,43
6MA10244Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:21:4977,53
7MA13263Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:22:0275,24
8MA15238Záveský JanOrel Česká Třebová9500:22:3769,38
9MA20277Schwarzbach MartinJBT Team8200:23:2062,00
10MA22240Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:23:2960,50
11MA24253Slabý JanTvoje máma9000:24:0853,75
12MA28235Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:24:5146,45
13MA31270Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:25:3039,83
14MA40260Vaňous Petrneregistrován9300:26:3129,57
15MA43259Šalda MichalTvoje Máma9700:27:1522,08
16MA50261Češka MilanAtletika Polička8900:27:4916,25
17MA53247Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:0214,04
18MA61282Műller TomášJen blbni8300:30:160,00
19MA77286Opálka Jaromír-9300:38:450,00
Muži B 40-49 let (trať 5,2 km, 230 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6224Benko JanEleven Run Team7400:20:52108,24
2MB9229Podškubka ViktorEleven Run Team7300:21:31102,21
3MB17281Kašpařík TomášSK Přerov7500:22:5489,55
4MB19241Šimek PetrŘetůvka7700:23:0687,63
5MB25279Dvořák PavelČeská Třebová7500:24:1177,67
6MB30231Pittner RomanSBR Tri-team Litomyšl7400:25:0269,91
7MB34269Kalousek JanMalšovice7100:25:4762,96
8MB37266Vacek JiříDlouhá Třebová7700:26:0061,02
9MB39242Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:26:2956,59
10MB41227Němec RadekLitomyšl7700:26:4154,74
11MB45254Fišer DavidTvoje máma8000:27:1749,11
12MB47202Rybka RudolfJUDO ČT7200:27:3047,14
Muži C 50-59 let (trať 5,2 km, 230 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC14209Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:22:09109,30
2MC16268Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:22:37105,28
3MC29226Milata PavelLOKO Trutnov6100:24:5585,41
4MC46219Hruban JanČeská Třebová6600:27:2464,07
5MC49256Suchomel LubošTvoje Máma7000:27:4261,44
6MC63250Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:3936,12
7MC75258Zadina JaroslavMountain runners Třemošín6400:35:350,00
Muži D 60-69 let (trať 5,2 km, 230 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD18204Vacarda VladimírAC Slovan Liberec, z.s.5900:23:01112,20
2MD27264Knápek LubomírLK Šumperk5900:24:4198,53
3MD35237Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:25:4989,27
4MD38211Bláha MilanAF Křovice5700:26:0487,36
5MD42233Ráb PavelČeská Třebová5200:27:0978,48
6MD44213Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:27:1677,49
7MD52206Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:27:5372,53
8MD56245Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:28:4465,56
9MD57228Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:28:5663,90
10MD69216Zezulka PetrKrálíky5700:32:0737,96
11MD72262Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:32:5331,62
12MD78243Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:41:150,00
Muži E 70 let a starší (trať 5,2 km, 230 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME59207Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:29:28113,47
2ME64248Leszkow PetrMK Hlinsko4400:30:51104,72
3ME74239Vodička JanMK Radslavice4500:34:2881,82
4ME76276Červ MiloslavAtletika Polička5000:37:2463,21
5ME79246Pšenička JiříPardubice4600:44:2019,37
6ME80221Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:55:400,00
Ženy A 20-34 let (trať 5,2 km, 230 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy B 35-44 let (trať 5,2 km, 230 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB36222Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:25:57113,18
2ZB48267Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:39100,90
3ZB60201Šimůnková PavlaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.7700:29:4485,92
4ZB66257Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:31:2873,43
Ženy C 45-54 let (trať 5,2 km, 230 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC51272Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:27:50109,61
2ZC55284Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:28:08107,55
3ZC68274Šedová Jana-7300:31:4482,85
Ženy D 55 let a starší (trať 5,2 km, 230 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD62223Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:30:22104,14
2ZD67273Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:3995,86
Trať 5,2 km, 230 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1236Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:19:00106,24
2MA2205Hrdina PavelTJ Lokomotiva Břeclav8800:19:10104,58
1MJ3214Jirků AdamTJ Nové Město na Moravě z.s.0400:19:16110,81
2MJ4203Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:19:55104,32
3MA5232Pešek PavelSBR Tri-team Litomyšl9000:20:4089,19
1MB6224Benko JanEleven Run Team7400:20:52108,24
4MA7220Herda JanSKP Nymburk8300:20:5786,37
5MA8208Tlapák JaroslavISCAREX Česká Třebová8700:21:0884,43
2MB9229Podškubka ViktorEleven Run Team7300:21:31102,21
6MA10244Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:21:4977,53
3MJ11234Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:21:5484,88
4MJ12283Kovář LukášOB Česká Třebová0100:21:5584,75
7MA13263Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:22:0275,24
1MC14209Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:22:09109,30
8MA15238Záveský JanOrel Česká Třebová9500:22:3769,38
2MC16268Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:22:37105,28
3MB17281Kašpařík TomášSK Přerov7500:22:5489,55
1MD18204Vacarda VladimírAC Slovan Liberec, z.s.5900:23:01112,20
4MB19241Šimek PetrŘetůvka7700:23:0687,63
9MA20277Schwarzbach MartinJBT Team8200:23:2062,00
5MJ21212Křenek AdamSK ANTE Žďár nad Sázavou0500:23:2270,41
10MA22240Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:23:2960,50
1ZJ23275Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:23:39123,67
11MA24253Slabý JanTvoje máma9000:24:0853,75
5MB25279Dvořák PavelČeská Třebová7500:24:1177,67
6MJ26278Hájek MartinPasivity Žamberk0100:24:1461,96
2MD27264Knápek LubomírLK Šumperk5900:24:4198,53
12MA28235Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:24:5146,45
3MC29226Milata PavelLOKO Trutnov6100:24:5585,41
6MB30231Pittner RomanSBR Tri-team Litomyšl7400:25:0269,91
13MA31270Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:25:3039,83
7MJ32271Hájek DominikOB Česká Třebová0600:25:3249,21
2ZJ33252Stránská VendulaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:25:39108,71
7MB34269Kalousek JanMalšovice7100:25:4762,96
3MD35237Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:25:4989,27
1ZB36222Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:25:57113,18
8MB37266Vacek JiříDlouhá Třebová7700:26:0061,02
4MD38211Bláha MilanAF Křovice5700:26:0487,36
9MB39242Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:26:2956,59
14MA40260Vaňous Petrneregistrován9300:26:3129,57
10MB41227Němec RadekLitomyšl7700:26:4154,74
5MD42233Ráb PavelČeská Třebová5200:27:0978,48
15MA43259Šalda MichalTvoje Máma9700:27:1522,08
6MD44213Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:27:1677,49
11MB45254Fišer DavidTvoje máma8000:27:1749,11
4MC46219Hruban JanČeská Třebová6600:27:2464,07
12MB47202Rybka RudolfJUDO ČT7200:27:3047,14
2ZB48267Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:39100,90
5MC49256Suchomel LubošTvoje Máma7000:27:4261,44
16MA50261Češka MilanAtletika Polička8900:27:4916,25
1ZC51272Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:27:50109,61
7MD52206Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:27:5372,53
17MA53247Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:0214,04
8MJ54249Zadina Václav-0400:28:0524,05
2ZC55284Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:28:08107,55
8MD56245Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:28:4465,56
9MD57228Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:28:5663,90
9MJ58265Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:29:2211,56
1ME59207Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:29:28113,47
3ZB60201Šimůnková PavlaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.7700:29:4485,92
18MA61282Műller TomášJen blbni8300:30:160,00
1ZD62223Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:30:22104,14
6MC63250Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:3936,12
2ME64248Leszkow PetrMK Hlinsko4400:30:51104,72
3ZJ65280Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:31:1067,63
4ZB66257Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:31:2873,43
2ZD67273Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:3995,86
3ZC68274Šedová Jana-7300:31:4482,85
10MD69216Zezulka PetrKrálíky5700:32:0737,96
4ZJ70285Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:32:1759,24
10MJ71251Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:32:380,00
11MD72262Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:32:5331,62
11MJ73255Fišer JakubTvoje máma0700:33:480,00
3ME74239Vodička JanMK Radslavice4500:34:2881,82
7MC75258Zadina JaroslavMountain runners Třemošín6400:35:350,00
4ME76276Červ MiloslavAtletika Polička5000:37:2463,21
19MA77286Opálka Jaromír-9300:38:450,00
12MD78243Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:41:150,00
5ME79246Pšenička JiříPardubice4600:44:2019,37
6ME80221Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:55:400,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1236Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:19:00101,49
2MA2205Hrdina PavelTJ Lokomotiva Břeclav8800:19:1099,79
3MJ3214Jirků AdamTJ Nové Město na Moravě z.s.0400:19:1698,72
4MJ4203Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:19:5591,82
5MA5232Pešek PavelSBR Tri-team Litomyšl9000:20:4084,02
6MB6224Benko JanEleven Run Team7400:20:5282,01
7MA7220Herda JanSKP Nymburk8300:20:5781,14
8MA8208Tlapák JaroslavISCAREX Česká Třebová8700:21:0879,15
9MB9229Podškubka ViktorEleven Run Team7300:21:3175,15
10MA10244Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:21:4972,08
11MJ11234Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:21:5471,13
12MJ12283Kovář LukášOB Česká Třebová0100:21:5571,00
13MA13263Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:22:0269,73
14MC14209Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:22:0968,55
15MA15238Záveský JanOrel Česká Třebová9500:22:3763,74
16MC16268Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:22:3763,66
17MB17281Kašpařík TomášSK Přerov7500:22:5460,76
18MD18204Vacarda VladimírAC Slovan Liberec, z.s.5900:23:0159,49
19MB19241Šimek PetrŘetůvka7700:23:0658,58
20MA20277Schwarzbach MartinJBT Team8200:23:2056,17
21MJ21212Křenek AdamSK ANTE Žďár nad Sázavou0500:23:2255,74
22MA22240Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:23:2954,63
23MA24253Slabý JanTvoje máma9000:24:0847,72
24MB25279Dvořák PavelČeská Třebová7500:24:1147,26
25MJ26278Hájek MartinPasivity Žamberk0100:24:1446,75
26MD27264Knápek LubomírLK Šumperk5900:24:4141,98
27MA28235Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:24:5140,24
28MC29226Milata PavelLOKO Trutnov6100:24:5539,55
29MB30231Pittner RomanSBR Tri-team Litomyšl7400:25:0238,43
30MA31270Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:25:3033,46
31MJ32271Hájek DominikOB Česká Třebová0600:25:3233,19
32MB34269Kalousek JanMalšovice7100:25:4730,53
33MD35237Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:25:4930,12
34MB37266Vacek JiříDlouhá Třebová7700:26:0028,33
35MD38211Bláha MilanAF Křovice5700:26:0427,67
36MB39242Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:26:2923,29
37MA40260Vaňous Petrneregistrován9300:26:3122,95
38MB41227Němec RadekLitomyšl7700:26:4121,19
39MD42233Ráb PavelČeská Třebová5200:27:0916,31
40MA43259Šalda MichalTvoje Máma9700:27:1515,28
41MD44213Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:27:1615,04
42MB45254Fišer DavidTvoje máma8000:27:1714,79
43MC46219Hruban JanČeská Třebová6600:27:2413,64
44MB47202Rybka RudolfJUDO ČT7200:27:3012,55
45MC49256Suchomel LubošTvoje Máma7000:27:4210,45
46MA50261Češka MilanAtletika Polička8900:27:499,30
47MD52206Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:27:538,68
48MA53247Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:027,04
49MJ54249Zadina Václav-0400:28:056,42
50MD56245Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:28:443,00
51MD57228Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:28:563,00
52MJ58265Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:29:223,00
53ME59207Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:29:283,00
54MA61282Műller TomášJen blbni8300:30:163,00
55MC63250Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:393,00
56ME64248Leszkow PetrMK Hlinsko4400:30:513,00
57MD69216Zezulka PetrKrálíky5700:32:073,00
58MJ71251Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:32:383,00
59MD72262Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:32:533,00
60MJ73255Fišer JakubTvoje máma0700:33:483,00
61ME74239Vodička JanMK Radslavice4500:34:283,00
62MC75258Zadina JaroslavMountain runners Třemošín6400:35:353,00
63ME76276Červ MiloslavAtletika Polička5000:37:243,00
64MA77286Opálka Jaromír-9300:38:453,00
65MD78243Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:41:153,00
66ME79246Pšenička JiříPardubice4600:44:203,00
67ME80221Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:55:403,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ23275Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:23:39111,44
2ZJ33252Stránská VendulaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:25:3995,44
3ZB36222Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:25:5793,12
4ZB48267Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:3979,52
5ZC51272Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:27:5078,07
6ZC55284Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:28:0875,67
7ZB60201Šimůnková PavlaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.7700:29:4462,92
8ZD62223Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:30:2257,89
9ZJ65280Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:31:1051,52
10ZB66257Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:31:2849,10
11ZD67273Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:3947,66
12ZC68274Šedová Jana-7300:31:4446,87
13ZJ70285Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:32:1742,55

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Tradiční závod Iscarexu, hodnotím kladně.
knapeklubomir
Tomáš Kašpařík si nevyzvedl finanční odměnu. Kontakt na pořadatele 724 213 134 nebo ales.stransky@vda.cz
ales.stransky

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód