Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Jeřáb

12.7.2020, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Jeřáb
  • datum konání: 12.7.2020
  • zobrazeno již 556x
  • místo konání: Červená Voda - kostel
  • GPS: 50.0406344N, 16.7435711E
  • pořadatel: B. O. Račí Údolí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

https://akru.webnode.cz/

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.7.2019Jeřáb 1003105

Statistika závodu Běh na Jeřáb

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 105

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krobot Petr882
Šimek Vladimír752
Kos Roman782
Jirásková Eva642
Jetmarová Ester702
Bulguri Pavlína822
Kaniová Eliška852
Chaloupka Jan902
Šesták Karel712
Sedláček Roman642
Ludvíková Martina932
Sadílek Ota462
Křivohlávek Tomáš952
Hruban Jan662
Gombita Josef582
Pecháček Miroslav482
Jančík Bořek642
Ježek Přemysl822
Dušek Pavel702
Fabová Sylva792
Šolc Vítězslav572
Hoško Marek902
Otevřel Vít882
Škeřík Filip862
Švestková Stružková Hana832
Vacarda Vladimír592
Fabián Tomáš962
Matyášová Jana652
Pryjmak Zorjana912

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ14198Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:56:03116,15
2MJ38219Wavriczek MartinČervená Voda0101:05:5483,85
Juniorky 19 let a mladší (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ6155Válková SimonaDolní Morava0201:14:06100,00
Muži A 20-39 let (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Křivohlávek TomášSalomon/Suunto9500:48:43102,90
2MA2207Otevřel VítColumbia Montrail8800:49:4498,79
3MA3200Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:49:5198,31
4MA413Novák JosefExtreme Obstacle Runners9700:50:4994,40
5MA5204Šolc VítězslavBěžecký klub Náchod9100:50:5893,80
6MA6111Jor MartinRunsport team8700:51:4490,69
7MA750Fabián TomášCyklo team Kolárna9600:52:1488,67
8MA959Vrbenský JakubOlympia Spartan Training Kutná Hora9500:53:4282,74
9MA1523Lorenc MarekŠiroký Důl9300:56:4870,20
10MA1684Novotný VojtaL.A.W. Hradec Králové8700:57:0668,98
11MA23216David MichalKH Olomouc9201:00:3754,75
12MA24195Kavalir JosefSKP Mladá Boleslav8201:01:3051,18
13MA25221Mazák LukášTJ Sokol Hradec8601:02:0348,95
14MA3722Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9001:05:3734,52
15MA3946Hejtmánek Janneregistrován8401:05:5833,11
16MA4028Novák MartinOlšinky8401:06:1032,30
17MA45227Pelikovský Michalneregistrován8401:06:4929,67
18MA46213Hanousek JakubPolice nad Metují9101:07:0428,66
19MA48223Hoško MarekČervená Voda9001:08:0424,61
20MA4976Pešina JanFTC Vysoké Mýto8901:08:1523,87
21MA59218Škeřík FilipTJ Sokol Jehnědí8601:12:525,19
22MA62222Krobot PetrČervená Voda8801:14:553,00
23MA6449Říha RadekWestin/Vlašim8901:15:583,00
24MA72197Cimprich PetrOlomouc nordic walking8601:23:453,00
Muži B 40-49 let (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB852Kovařík PavelRun4Fun7500:52:32107,06
2MB12225Pross DavidSK Solenice7500:55:1197,33
3MB1345Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:55:3995,61
4MB18205Havelka PetrELEVEN RUN TEAM7200:57:2489,19
5MB20189Kos RomanKosási7800:58:5583,62
6MB21228Borovec AlexandrChoceň7600:59:0283,19
7MB22202Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7101:00:3577,49
8MB26224Neugebauer PetrBělá pod Pradědem7501:02:1271,56
9MB29230Ozorovský KarolZábřeh7601:02:3770,03
10MB311Ozorovský MariánSudkov7501:03:1467,76
11MB32209Uher JurajPřibyslav7301:03:5665,19
12MB4140Němec RadekLitomyšl7701:06:2955,83
13MB4324Dubský RomanPřibyslav7801:06:4754,72
14MB54194Řízek PavelIndigo cycling team Rychnov nad Kněžnou8001:10:4640,09
15MB5880Dycka JanPodrážek8001:12:1534,65
16MB6389Bulguris PetrAK Račí údolí7901:15:4321,91
17MB6556Válek JanDolní Morava7501:16:3818,55
18MB7962Šimek VladimírDOLS Šumperk7501:31:303,00
Muži C 50-59 let (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC10212Jančík BořekSalming/Run4fun6400:54:00119,31
2MC27229Kallehauge JesperPraha6601:02:2591,15
3MC30190Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6401:02:5489,53
4MC35201Číhař TomášChvojenec7001:04:5782,67
5MC55215Hruban JanČeská Třebová6601:10:5362,82
6MC5691Kyzlink KarelASK TT Blansko6901:11:1261,76
7MC57196Vanta JosefTriclub Dobruška6201:11:4959,70
8MC67210Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:17:0442,13
9MC69208Otevřel FrantišekČeský Těšín6201:19:1534,83
10MC7072Květoň VladimírKVS Šumperk6801:19:3733,60
11MC74193Revus PavelČervená Voda6601:25:4613,02
Muži D 60-69 let (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD17220Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:57:11118,61
2MD3686Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5301:05:1293,18
3MD42199Gombita JosefMost5801:06:4688,21
4MD51214Ráb PavelČeská Třebová5201:09:1580,33
5MD52192Šolc VítězslavBKL Machov5701:09:1980,12
6MD7725Zezulka PetrKrálíky5701:29:3016,10
Muži E 70 let a starší (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8031Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:35:58110,23
2ME8210Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:46:1989,77
Ženy A 20-34 let (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA19203Veigertova GabrielaSK Slavia Jičín0000:57:28136,79
2ZA6047Procházková Renáta-8601:13:0892,30
3ZA7154Pryjmak ZorjanaČervená Voda9101:20:4070,91
4ZA73217Danielová Jana-8801:25:3956,75
5ZA7661Podmolíková LucieSušice8801:27:5050,55
6ZA7867Ludvíková MartinaHanušovice9301:31:2540,38
Ženy B 35-44 let (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB11109Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:54:40123,85
2ZB33226Kaniová EliškaTeam LightBIKE8501:04:4591,35
3ZB4388Bulguri PavlínaAK Račí údolí8201:06:4784,80
4ZB4764Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:07:1483,35
5ZB539Drtilová VeronikaLitovel8501:10:0074,44
6ZB8183Dycková ŠárkaVysoké Mýto8201:37:573,00
Ženy C 45-54 let (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC34211Uherová JanaPřibyslav7201:04:47106,54
2ZC50191Kábrtová JitkaSokol Studnice7101:09:1093,46
-ZC-20Jetmarová EsterSokol Hylváty70DNF-
Ženy D 55 let a starší (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2814Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:02:29128,21
2ZD66206Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:16:4489,03
3ZD6863Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:19:0182,76
4ZD7511Sejkorová LenkaAC ISCAREX Česká Třebová6301:26:2262,55
Trať 11 km, 570 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Křivohlávek TomášSalomon/Suunto9500:48:43102,90
2MA2207Otevřel VítColumbia Montrail8800:49:4498,79
3MA3200Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:49:5198,31
4MA413Novák JosefExtreme Obstacle Runners9700:50:4994,40
5MA5204Šolc VítězslavBěžecký klub Náchod9100:50:5893,80
6MA6111Jor MartinRunsport team8700:51:4490,69
7MA750Fabián TomášCyklo team Kolárna9600:52:1488,67
1MB852Kovařík PavelRun4Fun7500:52:32107,06
8MA959Vrbenský JakubOlympia Spartan Training Kutná Hora9500:53:4282,74
1MC10212Jančík BořekSalming/Run4fun6400:54:00119,31
1ZB11109Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:54:40123,85
2MB12225Pross DavidSK Solenice7500:55:1197,33
3MB1345Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:55:3995,61
1MJ14198Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:56:03116,15
9MA1523Lorenc MarekŠiroký Důl9300:56:4870,20
10MA1684Novotný VojtaL.A.W. Hradec Králové8700:57:0668,98
1MD17220Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:57:11118,61
4MB18205Havelka PetrELEVEN RUN TEAM7200:57:2489,19
1ZA19203Veigertova GabrielaSK Slavia Jičín0000:57:28136,79
5MB20189Kos RomanKosási7800:58:5583,62
6MB21228Borovec AlexandrChoceň7600:59:0283,19
7MB22202Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7101:00:3577,49
11MA23216David MichalKH Olomouc9201:00:3754,75
12MA24195Kavalir JosefSKP Mladá Boleslav8201:01:3051,18
13MA25221Mazák LukášTJ Sokol Hradec8601:02:0348,95
8MB26224Neugebauer PetrBělá pod Pradědem7501:02:1271,56
2MC27229Kallehauge JesperPraha6601:02:2591,15
1ZD2814Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:02:29128,21
9MB29230Ozorovský KarolZábřeh7601:02:3770,03
3MC30190Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6401:02:5489,53
10MB311Ozorovský MariánSudkov7501:03:1467,76
11MB32209Uher JurajPřibyslav7301:03:5665,19
2ZB33226Kaniová EliškaTeam LightBIKE8501:04:4591,35
1ZC34211Uherová JanaPřibyslav7201:04:47106,54
4MC35201Číhař TomášChvojenec7001:04:5782,67
2MD3686Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5301:05:1293,18
14MA3722Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9001:05:3734,52
2MJ38219Wavriczek MartinČervená Voda0101:05:5483,85
15MA3946Hejtmánek Janneregistrován8401:05:5833,11
16MA4028Novák MartinOlšinky8401:06:1032,30
12MB4140Němec RadekLitomyšl7701:06:2955,83
3MD42199Gombita JosefMost5801:06:4688,21
13MB4324Dubský RomanPřibyslav7801:06:4754,72
3ZB4388Bulguri PavlínaAK Račí údolí8201:06:4784,80
17MA45227Pelikovský Michalneregistrován8401:06:4929,67
18MA46213Hanousek JakubPolice nad Metují9101:07:0428,66
4ZB4764Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:07:1483,35
19MA48223Hoško MarekČervená Voda9001:08:0424,61
20MA4976Pešina JanFTC Vysoké Mýto8901:08:1523,87
2ZC50191Kábrtová JitkaSokol Studnice7101:09:1093,46
4MD51214Ráb PavelČeská Třebová5201:09:1580,33
5MD52192Šolc VítězslavBKL Machov5701:09:1980,12
5ZB539Drtilová VeronikaLitovel8501:10:0074,44
14MB54194Řízek PavelIndigo cycling team Rychnov nad Kněžnou8001:10:4640,09
5MC55215Hruban JanČeská Třebová6601:10:5362,82
6MC5691Kyzlink KarelASK TT Blansko6901:11:1261,76
7MC57196Vanta JosefTriclub Dobruška6201:11:4959,70
15MB5880Dycka JanPodrážek8001:12:1534,65
21MA59218Škeřík FilipTJ Sokol Jehnědí8601:12:525,19
2ZA6047Procházková Renáta-8601:13:0892,30
1ZJ6155Válková SimonaDolní Morava0201:14:06100,00
22MA62222Krobot PetrČervená Voda8801:14:553,00
16MB6389Bulguris PetrAK Račí údolí7901:15:4321,91
23MA6449Říha RadekWestin/Vlašim8901:15:583,00
17MB6556Válek JanDolní Morava7501:16:3818,55
2ZD66206Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:16:4489,03
8MC67210Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:17:0442,13
3ZD6863Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:19:0182,76
9MC69208Otevřel FrantišekČeský Těšín6201:19:1534,83
10MC7072Květoň VladimírKVS Šumperk6801:19:3733,60
3ZA7154Pryjmak ZorjanaČervená Voda9101:20:4070,91
24MA72197Cimprich PetrOlomouc nordic walking8601:23:453,00
4ZA73217Danielová Jana-8801:25:3956,75
11MC74193Revus PavelČervená Voda6601:25:4613,02
4ZD7511Sejkorová LenkaAC ISCAREX Česká Třebová6301:26:2262,55
5ZA7661Podmolíková LucieSušice8801:27:5050,55
6MD7725Zezulka PetrKrálíky5701:29:3016,10
6ZA7867Ludvíková MartinaHanušovice9301:31:2540,38
18MB7962Šimek VladimírDOLS Šumperk7501:31:303,00
1ME8031Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:35:58110,23
6ZB8183Dycková ŠárkaVysoké Mýto8201:37:573,00
2ME8210Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:46:1989,77
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Křivohlávek TomášSalomon/Suunto9500:48:43102,90
2MA2207Otevřel VítColumbia Montrail8800:49:4498,79
3MA3200Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:49:5198,31
4MA413Novák JosefExtreme Obstacle Runners9700:50:4994,40
5MA5204Šolc VítězslavBěžecký klub Náchod9100:50:5893,80
6MA6111Jor MartinRunsport team8700:51:4490,69
7MA750Fabián TomášCyklo team Kolárna9600:52:1488,67
8MB852Kovařík PavelRun4Fun7500:52:3287,46
9MA959Vrbenský JakubOlympia Spartan Training Kutná Hora9500:53:4282,74
10MC10212Jančík BořekSalming/Run4fun6400:54:0081,52
11MB12225Pross DavidSK Solenice7500:55:1176,74
12MB1345Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:55:3974,85
13MJ14198Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:56:0373,23
14MA1523Lorenc MarekŠiroký Důl9300:56:4870,20
15MA1684Novotný VojtaL.A.W. Hradec Králové8700:57:0668,98
16MD17220Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:57:1168,64
17MB18205Havelka PetrELEVEN RUN TEAM7200:57:2467,77
18MB20189Kos RomanKosási7800:58:5561,63
19MB21228Borovec AlexandrChoceň7600:59:0261,16
20MB22202Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7101:00:3554,89
21MA23216David MichalKH Olomouc9201:00:3754,75
22MA24195Kavalir JosefSKP Mladá Boleslav8201:01:3051,18
23MA25221Mazák LukášTJ Sokol Hradec8601:02:0348,95
24MB26224Neugebauer PetrBělá pod Pradědem7501:02:1248,35
25MC27229Kallehauge JesperPraha6601:02:2547,47
26MB29230Ozorovský KarolZábřeh7601:02:3746,66
27MC30190Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6401:02:5445,52
28MB311Ozorovský MariánSudkov7501:03:1444,17
29MB32209Uher JurajPřibyslav7301:03:5641,34
30MC35201Číhař TomášChvojenec7001:04:5737,22
31MD3686Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5301:05:1236,21
32MA3722Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9001:05:3734,52
33MJ38219Wavriczek MartinČervená Voda0101:05:5433,38
34MA3946Hejtmánek Janneregistrován8401:05:5833,11
35MA4028Novák MartinOlšinky8401:06:1032,30
36MB4140Němec RadekLitomyšl7701:06:2931,02
37MD42199Gombita JosefMost5801:06:4629,87
38MB4324Dubský RomanPřibyslav7801:06:4729,80
39MA45227Pelikovský Michalneregistrován8401:06:4929,67
40MA46213Hanousek JakubPolice nad Metují9101:07:0428,66
41MA48223Hoško MarekČervená Voda9001:08:0424,61
42MA4976Pešina JanFTC Vysoké Mýto8901:08:1523,87
43MD51214Ráb PavelČeská Třebová5201:09:1519,82
44MD52192Šolc VítězslavBKL Machov5701:09:1919,55
45MB54194Řízek PavelIndigo cycling team Rychnov nad Kněžnou8001:10:4613,69
46MC55215Hruban JanČeská Třebová6601:10:5313,22
47MC5691Kyzlink KarelASK TT Blansko6901:11:1211,94
48MC57196Vanta JosefTriclub Dobruška6201:11:499,44
49MB5880Dycka JanPodrážek8001:12:157,69
50MA59218Škeřík FilipTJ Sokol Jehnědí8601:12:525,19
51MA62222Krobot PetrČervená Voda8801:14:553,00
52MB6389Bulguris PetrAK Račí údolí7901:15:433,00
53MA6449Říha RadekWestin/Vlašim8901:15:583,00
54MB6556Válek JanDolní Morava7501:16:383,00
55MC67210Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:17:043,00
56MC69208Otevřel FrantišekČeský Těšín6201:19:153,00
57MC7072Květoň VladimírKVS Šumperk6801:19:373,00
58MA72197Cimprich PetrOlomouc nordic walking8601:23:453,00
59MC74193Revus PavelČervená Voda6601:25:463,00
60MD7725Zezulka PetrKrálíky5701:29:303,00
61MB7962Šimek VladimírDOLS Šumperk7501:31:303,00
62ME8031Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:35:583,00
63ME8210Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:46:193,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB11109Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:54:40112,16
2ZA19203Veigertova GabrielaSK Slavia Jičín0000:57:28102,54
3ZD2814Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:02:2985,30
4ZB33226Kaniová EliškaTeam LightBIKE8501:04:4577,51
5ZC34211Uherová JanaPřibyslav7201:04:4777,40
6ZB4388Bulguri PavlínaAK Račí údolí8201:06:4770,53
7ZB4764Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:07:1468,98
8ZC50191Kábrtová JitkaSokol Studnice7101:09:1062,34
9ZB539Drtilová VeronikaLitovel8501:10:0059,47
10ZA6047Procházková Renáta-8601:13:0848,71
11ZJ6155Válková SimonaDolní Morava0201:14:0645,39
12ZD66206Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:16:4436,34
13ZD6863Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:19:0128,49
14ZA7154Pryjmak ZorjanaČervená Voda9101:20:4022,82
15ZA73217Danielová Jana-8801:25:395,70
16ZD7511Sejkorová LenkaAC ISCAREX Česká Třebová6301:26:223,24
17ZA7661Podmolíková LucieSušice8801:27:503,00
18ZA7867Ludvíková MartinaHanušovice9301:31:253,00
19ZB8183Dycková ŠárkaVysoké Mýto8201:37:573,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Špatně navedený ročník narození Sedláček Roman /špatně 1974/ správně 1964, a klub SBR TRI-TEAM Litomyšl
roman.sedlacek
Roman Sedláček opraven.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód