Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

30.8.2020, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 30.8.2020
  • zobrazeno již 738x
  • místo konání: Sázava u Lanškrouna
  • GPS: 49.9084N, 16.64283E
  • pořadatel: SPS Sázava

Sociální sítě

Místo konání

Sázava u Lanškrouna - fotbalové hřiště
9:30 hodin

Přihlášky

na místě do 9:00 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

7,9 km, převýšení 375 m
1 km po asfaltu, zbytek polní a lesní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Malátek
tel. 723 629 402

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

malatek.jiri@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.9.2019Sázava - Lázek60
2.9.2018Sázava - Lázek65
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek67
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 32
  • závodníků na všech ročnících: 2094

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Bielčik Jindřich4020
Vacek Martin6920
Stránský Aleš6020
Jirásková Eva6420
Šimůnek Jan4919
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Novotná Eva4815
Šafář Jaroslav5115
Stránský Tomáš6514
Křenek Miroslav5014
Pechek František5314
Žák Jiří7114
Mannlová Jana8014
Šimůnek Jan8214
Keprtová Miloslava4814
Zajíc Jan5313
Dostálek Petr6713
Sadílek Václav5013
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Šrůtek Stanislav5812
Matyášová Jana6512
Wendlig Miroslav5312
Doležal Martin7012
Rys Jaromír6412
Krsek Jaroslav5112
Ožana Václav6412
Merta Jaroslav3512
Vraštilová Miloslava5611
Havran Miroslav3711
Volf Břetislav5211
Horáček Michal7511
Vítek Miroslav7210
Javůrek Jiří4810
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Tučný Jan4710
Ehrig Rudolf489
Špacír Ladislav559
Borek Petr709
Stránská Adéla919
Marek Dalimil609
Čechal Milan599
Vacarda Vladimír598
Krupička Miroslav538
Sejkorová Lenka638
Paulů Blanka548
Jorová Ludmila628

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,4 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ144Maryška JanWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou0200:33:45104,79
2MJ331Vašátko MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0100:34:00103,34
3MJ440Kovář LukášOB Česká Třebová0100:35:5991,87
4MJ534Maidl ŠtěpánWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:36:2988,98
5MJ833Maidl ŠimonWikov SKI Skuhrov0400:37:4881,36
6MJ916Dostálek Petr VojtěchLetohrad0200:38:0779,53
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,4 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2528Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:45:05119,61
2ZJ3335Kubíčková ZuzanaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:50:3897,40
3ZJ3739Kovářová JanaOB Lokomotiva Pardubice0200:54:1482,99
4ZJ4029Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:55:4277,13
Muži A 20-39 let (trať 7,4 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA29Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:33:56115,05
2MA741Mizerák RadekRunsport team8800:37:2496,15
3MA113Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:38:4588,80
4MA1546Vávra LukášAlbrechtice8800:41:2574,26
5MA1626Kaplánek Jiří-8300:42:0670,54
6MA1722Řemínek MatějAC Choceň8600:42:2069,27
7MA1824Marek OndřejŽichlínek9300:42:3168,27
Muži B 40-49 let (trať 7,4 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1017Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:38:13105,98
2MB125Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7100:38:58102,17
3MB1342Polák TomášPsí vojáci Tatenice7200:41:0091,85
4MB2236Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7100:44:2174,84
Muži C 50-59 let (trať 7,4 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC612Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:36:54119,85
2MC1927Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:42:4391,46
3MC2113Doležal MartinSPS Sázava7000:43:1788,69
4MC2718Hruban JanČeská Třebová6600:45:4077,05
5MC3145Kuběnka RadekŽichlínek6700:49:5256,55
Muži D 60-69 let (trať 7,4 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD232Ráb PavelČeská Třebová5200:44:31108,12
2MD244Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:59106,11
3MD3019Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:49:4285,78
4MD3843Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:55:3260,63
Muži E 70 let a starší (trať 7,4 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME257Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:45:05143,91
2ME416Bielčik JindřichLichkov4001:10:2756,09
Ženy A 20-34 let (trať 7,4 km, 375 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy B 35-44 let (trať 7,4 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB208Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:42:58120,29
2ZB2825Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:48:1298,40
3ZB3515Dostálková LenkaLetohrad7700:52:1781,32
Ženy C 45-54 let (trať 7,4 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2938Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:49:35109,23
2ZC3420Cinková JitkaAC Pardubice6800:50:42104,94
3ZC3937Manová BlankaČerti Kunčina7400:55:4085,83
Ženy D 55 let a starší (trať 7,4 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1314Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:41:00129,46
2ZD3221Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:49:5392,51
3ZD3630Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:53:2278,02
Trať 7,4 km, 375 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ144Maryška JanWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou0200:33:45104,79
1MA29Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:33:56115,05
2MJ331Vašátko MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0100:34:00103,34
3MJ440Kovář LukášOB Česká Třebová0100:35:5991,87
4MJ534Maidl ŠtěpánWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:36:2988,98
1MC612Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:36:54119,85
2MA741Mizerák RadekRunsport team8800:37:2496,15
5MJ833Maidl ŠimonWikov SKI Skuhrov0400:37:4881,36
6MJ916Dostálek Petr VojtěchLetohrad0200:38:0779,53
1MB1017Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:38:13105,98
3MA113Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:38:4588,80
2MB125Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7100:38:58102,17
1ZD1314Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:41:00129,46
3MB1342Polák TomášPsí vojáci Tatenice7200:41:0091,85
4MA1546Vávra LukášAlbrechtice8800:41:2574,26
5MA1626Kaplánek Jiří-8300:42:0670,54
6MA1722Řemínek MatějAC Choceň8600:42:2069,27
7MA1824Marek OndřejŽichlínek9300:42:3168,27
2MC1927Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:42:4391,46
1ZB208Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:42:58120,29
3MC2113Doležal MartinSPS Sázava7000:43:1788,69
4MB2236Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7100:44:2174,84
1MD232Ráb PavelČeská Třebová5200:44:31108,12
2MD244Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:59106,11
1ZJ2528Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:45:05119,61
1ME257Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:45:05143,91
4MC2718Hruban JanČeská Třebová6600:45:4077,05
2ZB2825Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:48:1298,40
1ZC2938Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:49:35109,23
3MD3019Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:49:4285,78
5MC3145Kuběnka RadekŽichlínek6700:49:5256,55
2ZD3221Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:49:5392,51
2ZJ3335Kubíčková ZuzanaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:50:3897,40
2ZC3420Cinková JitkaAC Pardubice6800:50:42104,94
3ZB3515Dostálková LenkaLetohrad7700:52:1781,32
3ZD3630Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:53:2278,02
3ZJ3739Kovářová JanaOB Lokomotiva Pardubice0200:54:1482,99
4MD3843Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:55:3260,63
3ZC3937Manová BlankaČerti Kunčina7400:55:4085,83
4ZJ4029Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:55:4277,13
2ME416Bielčik JindřichLichkov4001:10:2756,09
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ144Maryška JanWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou0200:33:45100,85
2MA29Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:33:5699,77
3MJ331Vašátko MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0100:34:0099,38
4MJ440Kovář LukášOB Česká Třebová0100:35:5987,67
5MJ534Maidl ŠtěpánWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:36:2984,72
6MC612Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:36:5482,27
7MA741Mizerák RadekRunsport team8800:37:2479,31
8MJ833Maidl ŠimonWikov SKI Skuhrov0400:37:4876,95
9MJ916Dostálek Petr VojtěchLetohrad0200:38:0775,09
10MB1017Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:38:1374,50
11MA113Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:38:4571,35
12MB125Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7100:38:5870,07
13MB1342Polák TomášPsí vojáci Tatenice7200:41:0058,07
14MA1546Vávra LukášAlbrechtice8800:41:2555,61
15MA1626Kaplánek Jiří-8300:42:0651,58
16MA1722Řemínek MatějAC Choceň8600:42:2050,20
17MA1824Marek OndřejŽichlínek9300:42:3149,12
18MC1927Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:42:4347,94
19MC2113Doležal MartinSPS Sázava7000:43:1744,60
20MB2236Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7100:44:2138,31
21MD232Ráb PavelČeská Třebová5200:44:3137,32
22MD244Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:5934,57
23ME257Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:45:0533,98
24MC2718Hruban JanČeská Třebová6600:45:4030,54
25MD3019Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:49:426,74
26MC3145Kuběnka RadekŽichlínek6700:49:525,75
27MD3843Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:55:323,00
28ME416Bielčik JindřichLichkov4001:10:273,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1314Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:41:00109,38
2ZB208Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:42:58100,23
3ZJ2528Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:45:0590,39
4ZB2825Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:48:1275,90
5ZC2938Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:49:3569,47
6ZD3221Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:49:5368,07
7ZJ3335Kubíčková ZuzanaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:50:3864,59
8ZC3420Cinková JitkaAC Pardubice6800:50:4264,28
9ZB3515Dostálková LenkaLetohrad7700:52:1756,92
10ZD3630Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:53:2251,88
11ZJ3739Kovářová JanaOB Lokomotiva Pardubice0200:54:1447,85
12ZC3937Manová BlankaČerti Kunčina7400:55:4041,19
13ZJ4029Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:55:4241,03

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód