Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Choceňský kros

9.3.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Choceňský kros
  • datum konání: 9.3.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Choceň

Sociální sítě

Místo konání

10.00 - první kategorie 11.45 - hlavní kategorie areál baseballu za zimním stadionem, Choceň

Přihlášky

v místě startu od 8.30 do 11 hodin

Startovné

dospělí a dorost 20,- Kč, žactvo 5,- Kč

Popis tratě

poměrně kopcovitá trať vede převážně lesem muži a junioři - 7800 m ženy a juniorky - 3900 m žactvo méně

Ceny pro vítěze

první tři - diplom a drobné ceny, vyhodnocení v průběhu programu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Každý závodník se zúčastní závodu na vlastní nebezpečí. Šatna zajištěna. Teplý čaj u cíle. Jednotlivé kategorie budou vyhlášeny pouze při účasti 3 a více startujících, při menším počtu budou závodníci přeřazeni k vyšší kategorii. Vítězové 2001: muži Miloš Kratochvíl Ústí nad Orlicí 26:04 ženy Eva Burdychová SK Nové Město nad Metují 15:28 Kontakt: Jaromír Kopecký, Mikoláše Alše 1583, 565 01 Choceň tel. 0468/571 955

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.3.2011Choceňský kros154
27.3.2010Choceňský kros201
7.3.2009Choceňský kros191
8.3.2008Choceňský kros169
10.3.2007Choceňský kros154
11.3.2006Choceňský kros104
5.3.2005Choceňský kros81
13.3.2004Choceňský kros87
8.3.2003Choceňský kros, 12. ročník145
10.3.2001Choceňský běh61
4.3.2000Choceňský kros 9.ročník102
20.3.1999Veřejný kros v Chocni, 8.ročník93

Statistika závodu Choceňský kros

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1542

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Stránský Aleš6012
Řemínek Matěj8610
Keprtová Miloslava4810
Vacek Martin699
Šafář Jaroslav519
Lakota Antonín959
Razým Jan579
Nechvíl Petr919
Siegel Jakub928
Šebek Michal848
Doleček Josef798
Sadílek Ota468
Krůmer Miroslav498
Razým Lukáš798
Hübl Radek888
Dudek Milan918
Šimůnek Jan828
Řemínek Štěpán898
Kubelka Tomáš938
Šimůnek Jan498
Metelková Táňa727
Kubelka Petr957
Filip Luboš597
Kopecký Libor567
Frydrychová Eliška017
Klášterecký Tomáš817
Čechal Jaroslav617
Dobšíček Pavel807
Bielčik Jindřich407
Hanušová Veronika977
Smoláková Valérie937
Vytlačilová Lenka847
Smoláková Alexandra987
Kratochvíl Miloš757
Sejkora Karel887
Kopecký Jan906
Stránská Michaela976
Jirásková Eva646
Pilgr Luděk766
Šlajs Tomáš606
Neruda Michal936
Rychtaříková Iva856
Červ Miloslav506
Šutera Josef796
Prachař David946
Stránská Adéla916
Frydrych Jakub956
Siegel Josef866
Mlynář Vojtěch985
Smoláková Dominika005

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně do 9 let (trať 0,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2484Betlachová KarolínaOrel Česká Třebová9300:02:22-
2Ž2658Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:02:26-
3Ž2713Ducháčková GabrielaSKI Česká Třebová9300:02:28-
4Ž21489Nechutilová BarboraChoceň9300:02:52-
5Ž21970Prachařová EvaChoceň9700:04:31-
Žáci do 9 let (trať 0,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2173Kubelka TomášTJ Jablonné n. Orlicí9300:02:07-
2M2236Šeda JanSruby9300:02:15-
3M2386Bartůněk DavidOrel Česká Třebová9300:02:16-
4M2514Derner ZdeněkDDM Týniště nad Orlicí9300:02:23-
5M2823Kolečkář MartinTJ Svitavy9300:02:30-
6M2974Kubelka PetrAtletika Jablonné9500:02:39-
7M21017Prachař DavidChoceň9400:02:41-
8M21119Chaura VáclavAFK SKP Pardubice9300:02:41-
9M21220Drahoňovský DanielAFK SKP Pardubice9400:02:48-
10M21329Drahný DominikDDM Týniště nad Orlicí9500:02:51-
11M21577Lakota AntonínAC Choceň9500:02:57-
12M21679Kusý MartinChoceň9300:03:04-
13M21775Fridrych JakubAC Choceň9500:03:10-
14M21822Vencl JanÚstí nad Orlicí9500:03:55-
Žákyně 10-11 let (trať 0,550 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3122Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:02:52-
2Ž325Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:02:58-
3Ž3425Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:04-
4Ž31094Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:03:21-
5Ž31185Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:03:22-
6Ž31781Baboráková TerezaAC Choceň9100:03:29-
7Ž32045Ehrenbergerová JanaTJ Svitavy9200:03:32-
8Ž32190Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:03:33-
9Ž32454Pilnáčková KláraAC Choceň9200:03:43-
10Ž32746Brobelová JarmilaTJ Svitavy9100:03:54-
11Ž32947Štěrbová VeronikaTJ Svitavy9100:04:06-
12Ž33048Maljarčíková IvanaTJ Svitavy9100:04:13-
Žáci 10-11 let (trať 0,550 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3388Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:02:59-
2M3591Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:08-
3M3697Jakoubek MartinPardubice9200:03:09-
4M3730Lána JáchymTJ Svitavy9200:03:11-
5M3892Trkal OndřejAC Choceň9100:03:13-
6M3959Tojnar JiříSK Nové Město nad Metují9100:03:19-
7M31178Kuta RobertAC Choceň9200:03:22-
8M3139Dudek MilanCyklo Stratílek Sport9100:03:22-
9M31495Císař JanAC Choceň9100:03:23-
10M31541Ouřecký MilošAFK SKP Pardubice9100:03:26-
11M31631Němec LubošTJ Svitavy9200:03:27-
12M31865Moravec FilipAFK SKP Pardubice9200:03:29-
13M31987Betlach OndřejOrel Česká Třebová9100:03:31-
14M32234Pastušák DušanTJ Svitavy9200:03:38-
15M32326Bartoš JindřichDDM Týniště nad Orlicí9200:03:40-
16M32543Richtr VladislavTJ Svitavy9200:03:50-
17M32671Macháček JakubNA Náchod9100:03:50-
18M32835Solava TomášTJ Svitavy9200:04:00-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM111Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:06:20-
2ŽM249Tašnerová MichaelaTJ Svitavy8900:06:55-
3ŽM367Klímová ŠárkaAFK SKP Pardubice9000:06:58-
4ŽM480Malá MagdalénaAC Choceň9000:07:07-
5ŽM524Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:07:12-
6ŽM668Hloušková DenisaAFK SKP Pardubice8900:07:12-
7ŽM721Ducháčková MichaelaSKI Česká Třebová9000:07:22-
8ŽM862Korábová PavlínaDDM Týniště nad Orlicí8900:07:26-
9ŽM972Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:07:29-
10ŽM1065Oubrechtová MarcelaDDM Týniště nad Orlicí8900:07:53-
11ŽM1152Brobelová LucieTJ Svitavy9000:08:04-
12ŽM1253Valová NikolaTJ Svitavy9000:08:14-
13ŽM1351Macků VeronikaTJ Svitavy9000:09:05-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM115Červ JakubSK Polička8900:08:02-
2MM270Vaněček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:08:06-
3MM493Sygeryč DanielAC Choceň8900:08:43-
4MM663Hynek JakubSK Nové Město n. Metují8900:09:01-
5MM783Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:09:06-
6MM92Menclík VítHájek Software9000:09:43-
7MM1037Kusý LukášAC Choceň8900:10:02-
8MM1266Žeravík JanAFK SKP Pardubice9000:10:12-
9MM1360Kylar JanSK Nové Město n. Metují9000:10:17-
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS316Schauerová LenkaSKM Polička8800:08:39-
2ŽS510Dudková KateřinaCyklo Stratílek Sport8800:08:57-
3ŽS899Kopecká NelaAC Pardubice8700:09:11-
4ŽS1142Kurková AndreaAC Choceň8700:10:04-
Žáci starší 14-15 let (trať 2,050 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS198Martínek PetrAC Pardubice8700:11:02-
2MS253Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:11:05-
3MS369Novotný MichalATC Nekoř8700:11:16-
4MS476Hrdina PavelJablonné nad Orlicí8800:11:22-
5MS77Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:11:45-
6MS826Vladyka LukášAFK SKP Pardubice8700:11:46-
7MS971Doskočil LukášChoceň8800:11:46-
8MS1172Kocman JanSK Polička8800:12:11-
9MS1366Kadeřávek JanSK Nové Město nad Metují8700:12:34-
10MS1544Klička OndřejTJ Svitavy8800:13:13-
11MS1682Grundman VojtěchKOB Choceň8800:13:19-
12MS1925Chaura VojtěchAFK SKP Pardubice8800:15:09-
Dorostenci 16-17 let (trať 3,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD133Trunec MichalSKP FORT Lanškroun8500:13:19-
2MD220Drahokoupil AlešAFK Chrudim8500:13:32-
3MD327Jakoubek JiříAC Pardubice8600:13:42-
4MD430Lorenc TomášAC Pardubice8600:13:52-
5MD510Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:14:55-
6MD657Kubík MichalSKP Duha Fort Lanškroun8600:15:12-
7MD832Žák TomášAC Pardubice8500:15:23-
8MD987Stříteský PavelAC Choceň8500:15:33-
9MD1028Řemínek MatějAC Choceň8600:15:41-
10MD1539Krňávek TomášFK Stejstav Hýskov8600:16:32-
11MD1718Siegel JosefAC Choceň8600:17:10-
12MD18100Marcinšín MartinJiskra Ústí nad Orlicí8600:17:10-
13MD1964Abraham PetrAC Choceň8600:17:21-
14MD2140Maťátko DanielHorní Čermná8600:17:44-
Dorostenky 16-17 let (trať 2,050 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD513Rohulánová AnnaSK Nové Město nad Metují8500:11:25-
2ŽD612Johnová IvanaSK Nové Město nad Metují8600:11:28-
3ŽD1024Kubeová JanaTJ Dvůr Králové nad Labem8500:11:59-
4ŽD1232Dubská TerezaAFK Chrudim8500:12:31-
5ŽD1427Valentová MirkaSKP Nymburk8500:13:09-
6ŽD1750Říhová JitkaAFK Chrudim8600:14:07-
7ŽD1819Čechalová HanaTS Letohrad8600:14:37-
8ŽD1955Rychtaříková IvaAC Choceň8500:15:09-
Junioři (trať 7,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ628Vinzens OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8300:26:57109,53
2MJ155Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:28:4397,01
3MJ183Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:29:1393,46
4MJ2157Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:29:3291,30
5MJ3423Nechvíl LukášAC Choceň8300:31:4775,39
Muži A (trať 7,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:26:04101,46
2MA242Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:26:13100,30
3MA314Erber JakubSK Nové Město n. Metují8200:26:2998,23
4MA486Handl MichalAC Pardubice8100:26:3697,38
5MA545Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:26:4496,27
6MA718Laco MartinAC Pardubice8200:27:1192,89
7MA861Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:1392,70
8MA1062Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:27:2191,66
9MA1135Mlateček PetrAC Pardubice7800:27:3989,28
10MA1333Adamec JosefATC Nekoř8100:28:1584,78
11MA1675Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:28:5379,91
12MA1754Dobšíček Pavel2 B Tým8000:29:0977,86
13MA2016Dejdar LukášAC Pardubice8100:29:2975,41
14MA247Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:29:4872,93
15MA259Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:30:0271,19
16MA2676Glaser VáclavCTC Fort Ústí nad Orlicí7000:30:0670,62
17MA2764Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:30:1969,00
18MA322Král JindřichLanškroun7300:31:1661,72
19MA3378Bielčik PetrLichkov7100:31:4657,96
20MA3736Mocek TomášAC Pardubice7900:33:1846,30
21MA3852Hynek PetrNové Město n. Metují6300:33:2445,46
22MA398Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:33:2545,41
23MA4237Tomšů PetrMlýn Janderov6400:34:5533,91
24MA4581Chaloupka StanislavChoceň6700:36:1024,44
Muži B (trať 7,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB960Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:16103,83
2MB1282Filip LubošAC Choceň5900:27:5199,68
3MB1479Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:28:1896,49
4MB1977Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:29:2588,37
5MB2241Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:29:4486,14
6MB2350Čechal JaroslavTS Letohrad6100:29:4585,99
7MB2856Šlajs TomášKOB Choceň6000:30:2381,51
8MB294Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:30:2581,19
9MB3080Brožek RadmilKRB Chrudim5400:31:0476,50
10MB3659Skyba MartinBrno6200:32:4364,63
11MB4034Zajíc JanKRB Chrudim5300:34:2053,08
12MB4438Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:35:4343,05
13MB4684Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:37:1032,69
Muži C (trať 7,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3163Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:31:14109,61
2MC3555Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:32:24102,48
3MC411Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:34:4887,91
4MC4383Černý MilanAC Choceň4800:35:0985,77
5MC4785Krumer MiroslavOstrov4900:37:2671,82
6MC4829Třasák MilanLokomotiva Pardubice5200:38:3265,12
7MC496Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:39:4457,81
8MC5044Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:40:2054,14
9MC5173Kalousek JanSK Žamberk4100:45:59100,00
Juniorky (trať 3,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1368Skybová LucieARC Brno8700:16:18101,73
2ŽJ1412Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:16:2999,58
3ŽJ1640Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:16:3398,69
4ŽJ2088Kocmanová PavlínaAC Pardubice8300:17:3586,11
5ŽJ2815Rybenská JaroslavaAC Choceň8300:19:3661,59
Ženy A (trať 3,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA721Vlčovská MartaAC Pardubice7600:15:13106,25
2ZA1138Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:15:4399,90
3ZA1231Uchytilová MonikaAO Nové Město na Moravě7700:16:1293,85
4ZA2411Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:18:0569,74
5ZA2567Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:18:4062,31
6ZA2761Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:18:5359,48
7ZA2996Mannlová JanaLanškroun8000:20:2639,78
Ženy B (trať 3,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2269Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:17:49104,16
2ZB2356Sokolová OlgaISCAREX Česká Třebová6400:18:03101,58
3ZB2617Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:18:4394,26
4ZB3039Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:20:5370,51
Trať 0,400 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2173Kubelka TomášTJ Jablonné n. Orlicí9300:02:07-
2M2236Šeda JanSruby9300:02:15-
3M2386Bartůněk DavidOrel Česká Třebová9300:02:16-
1Ž2484Betlachová KarolínaOrel Česká Třebová9300:02:22-
4M2514Derner ZdeněkDDM Týniště nad Orlicí9300:02:23-
2Ž2658Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:02:26-
3Ž2713Ducháčková GabrielaSKI Česká Třebová9300:02:28-
5M2823Kolečkář MartinTJ Svitavy9300:02:30-
6M2974Kubelka PetrAtletika Jablonné9500:02:39-
7M21017Prachař DavidChoceň9400:02:41-
8M21119Chaura VáclavAFK SKP Pardubice9300:02:41-
9M21220Drahoňovský DanielAFK SKP Pardubice9400:02:48-
10M21329Drahný DominikDDM Týniště nad Orlicí9500:02:51-
4Ž21489Nechutilová BarboraChoceň9300:02:52-
11M21577Lakota AntonínAC Choceň9500:02:57-
12M21679Kusý MartinChoceň9300:03:04-
13M21775Fridrych JakubAC Choceň9500:03:10-
14M21822Vencl JanÚstí nad Orlicí9500:03:55-
5Ž21970Prachařová EvaChoceň9700:04:31-
Trať 0,550 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3122Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:02:52-
2Ž325Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:02:58-
1M3388Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:02:59-
3Ž3425Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:04-
2M3591Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:08-
3M3697Jakoubek MartinPardubice9200:03:09-
4M3730Lána JáchymTJ Svitavy9200:03:11-
5M3892Trkal OndřejAC Choceň9100:03:13-
6M3959Tojnar JiříSK Nové Město nad Metují9100:03:19-
4Ž31094Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:03:21-
7M31178Kuta RobertAC Choceň9200:03:22-
5Ž31185Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:03:22-
8M3139Dudek MilanCyklo Stratílek Sport9100:03:22-
9M31495Císař JanAC Choceň9100:03:23-
10M31541Ouřecký MilošAFK SKP Pardubice9100:03:26-
11M31631Němec LubošTJ Svitavy9200:03:27-
6Ž31781Baboráková TerezaAC Choceň9100:03:29-
12M31865Moravec FilipAFK SKP Pardubice9200:03:29-
13M31987Betlach OndřejOrel Česká Třebová9100:03:31-
7Ž32045Ehrenbergerová JanaTJ Svitavy9200:03:32-
8Ž32190Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:03:33-
14M32234Pastušák DušanTJ Svitavy9200:03:38-
15M32326Bartoš JindřichDDM Týniště nad Orlicí9200:03:40-
9Ž32454Pilnáčková KláraAC Choceň9200:03:43-
16M32543Richtr VladislavTJ Svitavy9200:03:50-
17M32671Macháček JakubNA Náchod9100:03:50-
10Ž32746Brobelová JarmilaTJ Svitavy9100:03:54-
18M32835Solava TomášTJ Svitavy9200:04:00-
11Ž32947Štěrbová VeronikaTJ Svitavy9100:04:06-
12Ž33048Maljarčíková IvanaTJ Svitavy9100:04:13-
Trať 1,100 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM111Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:06:20-
2ŽM249Tašnerová MichaelaTJ Svitavy8900:06:55-
3ŽM367Klímová ŠárkaAFK SKP Pardubice9000:06:58-
4ŽM480Malá MagdalénaAC Choceň9000:07:07-
5ŽM524Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:07:12-
6ŽM668Hloušková DenisaAFK SKP Pardubice8900:07:12-
7ŽM721Ducháčková MichaelaSKI Česká Třebová9000:07:22-
8ŽM862Korábová PavlínaDDM Týniště nad Orlicí8900:07:26-
9ŽM972Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:07:29-
10ŽM1065Oubrechtová MarcelaDDM Týniště nad Orlicí8900:07:53-
11ŽM1152Brobelová LucieTJ Svitavy9000:08:04-
12ŽM1253Valová NikolaTJ Svitavy9000:08:14-
13ŽM1351Macků VeronikaTJ Svitavy9000:09:05-
Trať 1,500 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM115Červ JakubSK Polička8900:08:02-
2MM270Vaněček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:08:06-
1ŽS316Schauerová LenkaSKM Polička8800:08:39-
3MM493Sygeryč DanielAC Choceň8900:08:43-
2ŽS510Dudková KateřinaCyklo Stratílek Sport8800:08:57-
4MM663Hynek JakubSK Nové Město n. Metují8900:09:01-
5MM783Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:09:06-
3ŽS899Kopecká NelaAC Pardubice8700:09:11-
6MM92Menclík VítHájek Software9000:09:43-
7MM1037Kusý LukášAC Choceň8900:10:02-
4ŽS1142Kurková AndreaAC Choceň8700:10:04-
8MM1266Žeravík JanAFK SKP Pardubice9000:10:12-
9MM1360Kylar JanSK Nové Město n. Metují9000:10:17-
Trať 2,050 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS198Martínek PetrAC Pardubice8700:11:02-
2MS253Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:11:05-
3MS369Novotný MichalATC Nekoř8700:11:16-
4MS476Hrdina PavelJablonné nad Orlicí8800:11:22-
1ŽD513Rohulánová AnnaSK Nové Město nad Metují8500:11:25-
2ŽD612Johnová IvanaSK Nové Město nad Metují8600:11:28-
5MS77Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:11:45-
6MS826Vladyka LukášAFK SKP Pardubice8700:11:46-
7MS971Doskočil LukášChoceň8800:11:46-
3ŽD1024Kubeová JanaTJ Dvůr Králové nad Labem8500:11:59-
8MS1172Kocman JanSK Polička8800:12:11-
4ŽD1232Dubská TerezaAFK Chrudim8500:12:31-
9MS1366Kadeřávek JanSK Nové Město nad Metují8700:12:34-
5ŽD1427Valentová MirkaSKP Nymburk8500:13:09-
10MS1544Klička OndřejTJ Svitavy8800:13:13-
11MS1682Grundman VojtěchKOB Choceň8800:13:19-
6ŽD1750Říhová JitkaAFK Chrudim8600:14:07-
7ŽD1819Čechalová HanaTS Letohrad8600:14:37-
12MS1925Chaura VojtěchAFK SKP Pardubice8800:15:09-
8ŽD1955Rychtaříková IvaAC Choceň8500:15:09-
Trať 3,900 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD133Trunec MichalSKP FORT Lanškroun8500:13:19-
2MD220Drahokoupil AlešAFK Chrudim8500:13:32-
3MD327Jakoubek JiříAC Pardubice8600:13:42-
4MD430Lorenc TomášAC Pardubice8600:13:52-
5MD510Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:14:55-
6MD657Kubík MichalSKP Duha Fort Lanškroun8600:15:12-
1ZA721Vlčovská MartaAC Pardubice7600:15:13106,25
7MD832Žák TomášAC Pardubice8500:15:23-
8MD987Stříteský PavelAC Choceň8500:15:33-
9MD1028Řemínek MatějAC Choceň8600:15:41-
2ZA1138Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:15:4399,90
3ZA1231Uchytilová MonikaAO Nové Město na Moravě7700:16:1293,85
1ŽJ1368Skybová LucieARC Brno8700:16:18101,73
2ŽJ1412Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:16:2999,58
10MD1539Krňávek TomášFK Stejstav Hýskov8600:16:32-
3ŽJ1640Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:16:3398,69
11MD1718Siegel JosefAC Choceň8600:17:10-
12MD18100Marcinšín MartinJiskra Ústí nad Orlicí8600:17:10-
13MD1964Abraham PetrAC Choceň8600:17:21-
4ŽJ2088Kocmanová PavlínaAC Pardubice8300:17:3586,11
14MD2140Maťátko DanielHorní Čermná8600:17:44-
1ZB2269Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:17:49104,16
2ZB2356Sokolová OlgaISCAREX Česká Třebová6400:18:03101,58
4ZA2411Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:18:0569,74
5ZA2567Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:18:4062,31
3ZB2617Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:18:4394,26
6ZA2761Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6900:18:5359,48
5ŽJ2815Rybenská JaroslavaAC Choceň8300:19:3661,59
7ZA2996Mannlová JanaLanškroun8000:20:2639,78
4ZB3039Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:20:5370,51
Trať 7,800 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:26:04101,46
2MA242Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:26:13100,30
3MA314Erber JakubSK Nové Město n. Metují8200:26:2998,23
4MA486Handl MichalAC Pardubice8100:26:3697,38
5MA545Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:26:4496,27
1MJ628Vinzens OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8300:26:57109,53
6MA718Laco MartinAC Pardubice8200:27:1192,89
7MA861Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:1392,70
1MB960Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:16103,83
8MA1062Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:27:2191,66
9MA1135Mlateček PetrAC Pardubice7800:27:3989,28
2MB1282Filip LubošAC Choceň5900:27:5199,68
10MA1333Adamec JosefATC Nekoř8100:28:1584,78
3MB1479Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:28:1896,49
2MJ155Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:28:4397,01
11MA1675Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:28:5379,91
12MA1754Dobšíček Pavel2 B Tým8000:29:0977,86
3MJ183Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:29:1393,46
4MB1977Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:29:2588,37
13MA2016Dejdar LukášAC Pardubice8100:29:2975,41
4MJ2157Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:29:3291,30
5MB2241Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:29:4486,14
6MB2350Čechal JaroslavTS Letohrad6100:29:4585,99
14MA247Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:29:4872,93
15MA259Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:30:0271,19
16MA2676Glaser VáclavCTC Fort Ústí nad Orlicí7000:30:0670,62
17MA2764Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:30:1969,00
7MB2856Šlajs TomášKOB Choceň6000:30:2381,51
8MB294Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:30:2581,19
9MB3080Brožek RadmilKRB Chrudim5400:31:0476,50
1MC3163Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:31:14109,61
18MA322Král JindřichLanškroun7300:31:1661,72
19MA3378Bielčik PetrLichkov7100:31:4657,96
5MJ3423Nechvíl LukášAC Choceň8300:31:4775,39
2MC3555Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:32:24102,48
10MB3659Skyba MartinBrno6200:32:4364,63
20MA3736Mocek TomášAC Pardubice7900:33:1846,30
21MA3852Hynek PetrNové Město n. Metují6300:33:2445,46
22MA398Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:33:2545,41
11MB4034Zajíc JanKRB Chrudim5300:34:2053,08
3MC411Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:34:4887,91
23MA4237Tomšů PetrMlýn Janderov6400:34:5533,91
4MC4383Černý MilanAC Choceň4800:35:0985,77
12MB4438Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:35:4343,05
24MA4581Chaloupka StanislavChoceň6700:36:1024,44
13MB4684Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:37:1032,69
5MC4785Krumer MiroslavOstrov4900:37:2671,82
6MC4829Třasák MilanLokomotiva Pardubice5200:38:3265,12
7MC496Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:39:4457,81
8MC5044Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:40:2054,14
9MC5173Kalousek JanSK Žamberk4100:45:59100,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód