Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cross po lyžařských tratích

19.9.2020, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Cross po lyžařských tratích
  • datum konání: 19.9.2020
  • zobrazeno již 824x
  • místo konání: Areál Hory u České Třebové
  • GPS: 49.8966003N, 16.4197036E
  • pořadatel: Orel Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

areál SKI Hory Česká Třebová, GPS: 49°53´42.666 N, 16°25´14.553 E
10:00 hodin - start první kategorie
12:00 hodin - start hlavního závodu

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

dospělí 50,- Kč
žactvo, dorost a lidový běh 30,- Kč

Popis tratě

běží se po lyžařských tratích
trať 4 km tvoří dva okruhy o délce 3 a 1 km
trať 6 km tvoří 2 okruhy o délce 3 km
trať 9 km tvoří 3 okruhy o délce 3 km
lidový běh tvoří okruh 1 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Voleský
tel.: 603 495 061

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

gebesan@centrum.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.9.2019Cross po lyžařských tratích239
22.9.2018Cross po lyžařských tratích192
23.9.2017Cross po lyžařských tratích229
24.9.2016Cross po lyžařských tratích235
26.9.2015Cross po lyžařských tratích299
27.9.2014Cross po lyžařských tratích290
28.9.2013Cross po lyžařských tratích251
22.9.2012Cross po lyžařských tratích178
24.9.2011Cross po lyžařských tratích224
25.9.2010Cross po lyžařských tratích286
26.9.2009Cross po lyžařských tratích170
27.9.2008Cross po lyžařských tratích169
29.9.2007Cross po lyžařských tratích196
23.9.2006Cross po lyžařských tratích231
24.9.2005Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry188
25.9.2004Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry237
27.9.2003Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník205
6.10.20023. ročník, Kros po lyžařských tratích267
29.9.2001Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-Hory277
24.9.2000Cross po lyžařských tratích276

Statistika závodu Cross po lyžařských tratích

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 4639

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6917
Šafář Jaroslav5116
Jirásková Eva6415
Sadílek Ota4615
Šimůnek Jan8214
Smoláková Alexandra9813
Smoláková Valérie9313
Keprtová Miloslava4813
Gregora Filip0213
Stránský Aleš6012
Stránská Michaela9712
Marek Jiří4312
Smolák Petr9412
Bielčik Jindřich4012
Černá Kristýna9311
Smoláková Dominika0011
Hofmanová Veronika7811
Hronek Jaroslav9111
Čáp Bohuslav5111
Smoláková Jiřina6911
Dušková Lenka8011
Limburský Jan0110
Limburská Eliška9910
Preislerová Agáta Nela0910
Borek Viktor0410
Klaclová Šárka9310
Buriánek Roman6510
Brusenbauchová Nela0810
Šimůnek Jan0310
Šimůnek Jan4910
Šimůnková Pavla7710
Stránská Adéla9110
Kessnerová Martina7610
Mlynář Vojtěch989
Červ Miloslav509
Buriánek Tomáš899
Gregorová Michaela049
Mannlová Jana809
Šebek Michal849
Borková Agáta029
Pavel Jan959
Sontáková Lenka919
Matyášová Jana659
Kubišta Oto539
Sejkorová Lenka639
Čerenkova Petra999
Dudková Kateřina888
Vondra Vojtěch988
Borek Petr708
Krunčík Pavel858

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2015 a mladší (trať 0,1 km - louka)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1164Klement DanielLanškroun1500:00:17-
2C1513Pivko JakubOrel Obřany1500:00:19-
3C16119Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:20-
4C1824Síbrt Matyáš-1600:00:21-
5C11096Vacek MartinDlouhá Třebová1500:00:22-
6C11393Pešek KryštofBabice nad Svitavou1500:00:23-
7C11659Hordějčuk BenediktOrel1700:00:24-
8C11760Voleský OskarOrel Česká Třebová1700:00:25-
9C12272Vytečka Martin-1600:00:52-
10C123120Hájek MartinOB Česká Třebová1800:00:52-
Děvčata r. 2015 a mladší (trať 0,1 km - louka)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1271Faltejsková NellaČeská Třebová1500:00:17-
2D1327Škeříková RozálieTJ Dlouhá Třebová1500:00:18-
3D1428Voleská ViktorieOrel Česká Třebová1500:00:18-
4D17122Voleská OlívieOrel Česká Třebová1600:00:20-
5D1929Grec JohanaOrel Vyškov1600:00:22-
6D11112Štulpová VilemínaOrel - Obřany1500:00:23-
7D11261Kaválková NikolaOrel Orlice1500:00:23-
8D1149Valíková AnežkaOrel Česká Třebová1500:00:23-
9D115109Arnoldová Veronika-1500:00:24-
10D11862Kaválková EliškaOrel Orlice1700:00:31-
11D11957Škeříková MarianaTJ Dlouhá Třebová1700:00:33-
12D12010Pivková EliškaOrel Obřany1800:00:36-
13D12194Pešková DorotkaBabice nad Svitavou1700:00:43-
14D12411Ondrušková KlaudieOrel Obřany1700:00:56-
Chlapci r. 2013-14 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C238Sedláček JakubOrel Žatčany1300:02:49-
2C26103Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:02:59-
3C2116Hubený JakubOrel Česká Třebová1300:03:12-
4C21356Škeřík ProkopTJ Dlouhá Třebová1400:03:21-
5C21833Halas MatějOrel Vyškov1300:03:35-
6C22014Pivko VojtěchOrel Obřany1300:03:45-
7C22122Bittner David-1400:03:51-
8C222104Kocián Vašík-1300:03:51-
9C22435Halas VojtěchOrel Vyškov0500:04:00-
Děvčata r. 2013-14 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2842Doležalová LucieOrel Vyškov1300:03:07-
2D212100Kamenická RebekaOrel Židenice1300:03:21-
3D21490Havlíková TerezaSKI Klub Hlinsko1300:03:21-
4D21592Pešková BarboraBabice nad Svitavou1300:03:26-
5D21923Síbrtová Karolína-1400:03:43-
6D223123Voleská VilmaOrel Česká Třebová1400:03:58-
7D2252Maryšková Veronika-1400:05:31-
8D22648Dorazilová VeronikaOrel Vyškov1400:05:38-
Nejmladší žáci I r. 2011-12 (trať 0,8 km - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1283Stejskal AdamAtletika Jablonné1200:03:24101,05
2M1384Stejskal PetrAtletika Jablonné1100:03:24100,47
3M1430Grec JosefOrel Vyškov1100:03:2698,48
4M1589Krištof VojtěchAtletika Polička1200:03:3193,77
5M1838Černý DominikOrel Vyškov1100:03:5966,29
6M11040Jabůrek DavidOrel Vyškov1100:04:2045,56
7M1123Maryško Ondřej-1100:05:473,00
8M11317Štulpa MaxOrel Obřany1200:07:193,00
Nejmladší žákyně I r. 2011-12 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1146Hanáková MarkétaOrel Vyškov1200:02:40107,31
2Z121Simonová KristýnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:02:4996,74
3Z1468Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:02:4995,95
4Z1567Kubátová AnnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:02:5095,22
5Z1734Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:03:0577,49
6Z19121Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:03:0774,92
7Z11015Burianová EliškaOrel Obřany1200:03:0971,95
8Z11616Jonášová KláraOrel Obřany1200:03:2750,43
9Z1175Hubená MagdalénaOrel Česká Třebová1100:03:3342,76
Nejmladší žáci II r. 2009-10 (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21106Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:04:06112,43
2M24102Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:04:2499,06
3M2549Provazník RafaelOrel Vyškov1000:04:3788,51
4M2676Náplava ŠtěpánOrel Domanín1000:04:4483,59
5M27101Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:04:4979,93
6M2858Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:04:4979,69
7M210107Halas HynekOrel Šitbořice1000:04:5773,73
8M21174Náplava FrantišekOrel Domanín0900:04:5872,80
9M212108Arnold TomášČeská Třebová1000:05:2055,63
10M2137Sedláček VáclavOrel Žatčany1000:05:2949,19
11M21443Doležal AdamOrel Vyškov1000:06:0620,99
Nejmladší žákyně II r. 2009-10 (trať 0,8 km - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2126Lipenská KristýnaTJ - Svitavy0900:03:14116,00
2Z2621Rudolecká AnnaOrel Žatčany1000:03:3596,26
3Z2769Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:03:4487,75
4Z2966Kubátová AmálieISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:0468,53
5Z21125Bittnerová Kateřina-1000:04:4728,09
Mladší žáci r. 2007-08 (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3188Krištof JanAtletika Polička0700:08:32102,90
2M3285Řehák MarekISCAREX Junior team Česká Třebová0700:08:35101,77
3M3365Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:08:5295,33
4M3573Kuchař AdamOrel Domanín0700:09:2682,08
5M3775Hladiš JosefOrel Domanín0700:09:5670,63
Mladší žákyně r. 2007-08 (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3255Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:08112,96
2Z33112Jančaříková KarolínaOrel Židenice - VSK Brno0800:04:18105,61
3Z3986Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:04:5081,42
Starší žáci r. 2005-06 (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4187Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:12:44124,16
2M44118Hájek DominikOB Česká Třebová0600:13:52108,50
3M47113Kopecký MatějDobroběh Vysoké Mýto0600:16:5167,34
Starší žákyně r. 2005-06 (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4499Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:09:05114,84
2Z46105Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:09:38103,73
3Z4878Horká LucieOrel Domanín0600:10:4481,43
4Z4977Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:11:2567,58
5Z4104Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:11:5657,00
6Z41163Hrdinová MonikaSDH Nekoř0500:13:1231,21
-Z4-98Hermanová EliškaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí05DNF-
Dorostenci r. 2003-04 (trať 4 km - fialová + hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5154Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:15:01112,11
2M5291Havlík LukášHvězda Pardubice0400:15:37104,57
3M5395Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:17:1983,31
4M54137Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:18:3567,52
Dorostenky r. 2003-04 (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z52110Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:12:53117,31
2Z5320Serbousková SáraIscarex Junior team Česká Třebová0400:13:33107,83
3Z5597Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:15:5274,87
4Z5636Halasová AnnaOrel Vyškov0300:16:2766,52
5Z5879Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:17:3051,69
Junioři 18-19 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1146Kovář LukášOB Česká Třebová0100:25:20107,56
2MJ2143Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:27:2092,44
Juniorky 18-19 let (trať 4 km - fialová + hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5141Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:19:25121,19
2ZJ7142Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:22:3591,99
3ZJ8147Kovářová JanaOB Lokomotiva Pardubice0200:23:0986,82
4ZJ950Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:24:1476,87
5ZJ1080Kuchařová LucieOrel Domanín0100:26:1059,04
Muži A 20-39 let (trať 9 km - 3x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1159Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:34:59109,76
2MA2154Soural LukášOrel Židenice8200:37:3895,32
3MA3151Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:37:4394,92
4MA5163Juránek StanislavOrel Židenice8700:38:2890,86
5MA6149Záveský JanOrel Česká Třebová9500:40:5177,87
6MA9140Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:41:4772,77
7MA10114Sobotka Vlastimil Dobroběh Vysoké Mýto 9900:42:5466,69
8MA22144Plíva MichalOrel Dolní Dobrouč9900:49:0433,20
9MA2344Doležal PavelOrel Vyškov8400:49:0533,07
10MA2518Ondrušek PavelOrel Obřany8900:53:1610,29
11MA2819Hronek JaroslavOrel Obřany9101:01:113,00
Muži B 40-49 let (trať 9 km - 3x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB447Adamec MilanOrel Vyškov7700:38:09111,26
2MB7152Šerák MartinOrel - Obřany7800:41:2994,73
3MB8125Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:41:3894,01
4MB11128Šimek PetrŘetůvka7700:43:1186,34
5MB12132Dvořák PavelČeská Třebová7500:43:5682,64
6MB13129Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:44:0282,12
7MB1437Halas PetrOrel Vyškov7300:45:1176,46
8MB15133Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:46:0472,10
9MB16165Němec RadekLitomyšl7700:46:2570,31
10MB17167Horák PetrOrel Silůvky7600:46:5168,21
11MB18126Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:47:1366,36
12MB1982Kosík MichalOrel Domanín7600:48:0562,13
13MB2081Tříska MichalOrel Domanín7900:48:0562,10
14MB21136Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:49:0057,60
15MB2431Grec PavelOrel Vyškov8000:50:4449,02
16MB2639Černý RadekOrel Vyškov7800:53:2136,07
17MB27156Spargel LadislavOrel Židenice7300:59:117,16
Muži C 50-59 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3150Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:28:09105,01
2MC5115Jančařík PetrOrel Židenice - AAC Brno6800:28:46100,81
3MC653Zálešák JosefOrel Vyškov6700:29:4394,18
4MC7131Kamenický PetrOrel Židenice6900:30:5885,47
5MC9138Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:32:2974,98
6MC12161Hruban JanČeská Třebová6600:33:1569,68
7MC24155Kresta RomanOrel Židenice6500:42:147,47
8MC28134Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:033,00
Muži D 60 let a starší (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD8148Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:31:06117,12
2MD10127Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:32:37108,21
3MD18158Divácký PřemyslOrel Židenice4900:38:12134,04
4MD19135Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:38:2074,66
5MD2170Juránek StanislavOrel Obřany5600:39:1469,30
6MD22160Sedláček PavelOrel Židenice5300:42:1052,07
7MD27164Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:43:54109,20
8MD2952Kunc JosefOrel Vyškov6000:50:593,00
9MD30145Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:54:043,00
10MD31157Holý JosefOrel Židenice4100:55:5856,76
Ženy A 20-34 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA15117Kleiberová EliškaOrel Židenice9900:37:25108,50
2ZA16124Brandejsová MartinaOrel Orlice8800:37:38107,40
3ZA2351Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:42:1184,10
4ZA25139Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:42:4781,00
Ženy B 35-44 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB11166Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:33:11119,90
2ZB1332Grec RadkaOrel Vyškov8400:33:40117,24
3ZB2641Jabůrková JitkaOrel Vyškov7900:43:4162,86
Ženy C 45-54 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4116Jančaříková LenkaOrel Židenice7000:28:31131,37
2ZC14130Kamenická KateřinaOrel Židenice7300:35:0093,01
3ZC17111Šedová Jana-7300:37:5775,62
4ZC2045Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:38:5769,67
Ženy D 55 let a starší (trať 4 km - fialová + hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6162Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:22:32134,03
2ZD11153Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:31:4765,97
Lidový běh - MUŽI (trať 1 km - hnědá, LB)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM13Limburský JanOrel Brno Obřany0100:03:46-
2LM52Sedláček FilipOrel Žatčany8400:04:15-
3LM61Luža TomášOrel Žatčany7400:04:23-
4LM723Kumpošt RadovanISCAREX Junior team Česká Třebová0800:04:23-
5LM89Voleský LiborOrel Česká Třebová7900:04:31-
6LM1020Fojt LeošOrel Obřany5700:05:10-
7LM1517Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:06:05-
8LM1910Kaválek OndřejOrel Orlice8300:07:24-
Lidový běh - ŽENY (trať 1 km - hnědá, LB)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LZ214Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:03:52-
2LZ321Čípová AnetaIscarex Junior Česká Třebová0600:04:06-
3LZ422Borková JohankaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:04:09-
4LZ919Hordějčuková Anežka-9000:04:42-
5LZ1118Pilgrová NataliaTŠ Česká Třebová8400:05:33-
6LZ1216Rudolecká JanaOrel Žatčany7600:05:36-
7LZ1313Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:05:39-
8LZ147Jonášová IlonaOrel - Obřany8600:05:45-
9LZ1612Hermanová EliškaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0500:06:10-
10LZ174Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:06:14-
11LZ185Milatová MartinaOrel - Obřany8400:07:04-
12LZ206Burianová LucieOrel - Obřany8600:08:32-
13LZ2111Kaválková LucieSDH Nekoř9200:09:08-
14LZ228Halasová JanaOrel Vyškov7500:10:05-
15LZ2315Brandejsová MarieOrel Orlice5300:14:06-
Trať 0,1 km - louka
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1164Klement DanielLanškroun1500:00:17-
1D1271Faltejsková NellaČeská Třebová1500:00:17-
2D1327Škeříková RozálieTJ Dlouhá Třebová1500:00:18-
3D1428Voleská ViktorieOrel Česká Třebová1500:00:18-
2C1513Pivko JakubOrel Obřany1500:00:19-
3C16119Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:20-
4D17122Voleská OlívieOrel Česká Třebová1600:00:20-
4C1824Síbrt Matyáš-1600:00:21-
5D1929Grec JohanaOrel Vyškov1600:00:22-
5C11096Vacek MartinDlouhá Třebová1500:00:22-
6D11112Štulpová VilemínaOrel - Obřany1500:00:23-
7D11261Kaválková NikolaOrel Orlice1500:00:23-
6C11393Pešek KryštofBabice nad Svitavou1500:00:23-
8D1149Valíková AnežkaOrel Česká Třebová1500:00:23-
9D115109Arnoldová Veronika-1500:00:24-
7C11659Hordějčuk BenediktOrel1700:00:24-
8C11760Voleský OskarOrel Česká Třebová1700:00:25-
10D11862Kaválková EliškaOrel Orlice1700:00:31-
11D11957Škeříková MarianaTJ Dlouhá Třebová1700:00:33-
12D12010Pivková EliškaOrel Obřany1800:00:36-
13D12194Pešková DorotkaBabice nad Svitavou1700:00:43-
9C12272Vytečka Martin-1600:00:52-
10C123120Hájek MartinOB Česká Třebová1800:00:52-
14D12411Ondrušková KlaudieOrel Obřany1700:00:56-
Trať 0,5 km - modrá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1146Hanáková MarkétaOrel Vyškov1200:02:40107,31
2Z121Simonová KristýnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:02:4996,74
1C238Sedláček JakubOrel Žatčany1300:02:49-
3Z1468Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:02:4995,95
4Z1567Kubátová AnnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:02:5095,22
2C26103Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:02:59-
5Z1734Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:03:0577,49
1D2842Doležalová LucieOrel Vyškov1300:03:07-
6Z19121Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:03:0774,92
7Z11015Burianová EliškaOrel Obřany1200:03:0971,95
3C2116Hubený JakubOrel Česká Třebová1300:03:12-
2D212100Kamenická RebekaOrel Židenice1300:03:21-
4C21356Škeřík ProkopTJ Dlouhá Třebová1400:03:21-
3D21490Havlíková TerezaSKI Klub Hlinsko1300:03:21-
4D21592Pešková BarboraBabice nad Svitavou1300:03:26-
8Z11616Jonášová KláraOrel Obřany1200:03:2750,43
9Z1175Hubená MagdalénaOrel Česká Třebová1100:03:3342,76
5C21833Halas MatějOrel Vyškov1300:03:35-
5D21923Síbrtová Karolína-1400:03:43-
6C22014Pivko VojtěchOrel Obřany1300:03:45-
7C22122Bittner David-1400:03:51-
8C222104Kocián Vašík-1300:03:51-
6D223123Voleská VilmaOrel Česká Třebová1400:03:58-
9C22435Halas VojtěchOrel Vyškov0500:04:00-
7D2252Maryšková Veronika-1400:05:31-
8D22648Dorazilová VeronikaOrel Vyškov1400:05:38-
Trať 0,8 km - červená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2126Lipenská KristýnaTJ - Svitavy0900:03:14116,00
1M1283Stejskal AdamAtletika Jablonné1200:03:24101,05
2M1384Stejskal PetrAtletika Jablonné1100:03:24100,47
3M1430Grec JosefOrel Vyškov1100:03:2698,48
4M1589Krištof VojtěchAtletika Polička1200:03:3193,77
2Z2621Rudolecká AnnaOrel Žatčany1000:03:3596,26
3Z2769Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:03:4487,75
5M1838Černý DominikOrel Vyškov1100:03:5966,29
4Z2966Kubátová AmálieISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:0468,53
6M11040Jabůrek DavidOrel Vyškov1100:04:2045,56
5Z21125Bittnerová Kateřina-1000:04:4728,09
7M1123Maryško Ondřej-1100:05:473,00
8M11317Štulpa MaxOrel Obřany1200:07:193,00
Trať 1 km - hnědá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21106Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:04:06112,43
1Z3255Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:08112,96
2Z33112Jančaříková KarolínaOrel Židenice - VSK Brno0800:04:18105,61
2M24102Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:04:2499,06
3M2549Provazník RafaelOrel Vyškov1000:04:3788,51
4M2676Náplava ŠtěpánOrel Domanín1000:04:4483,59
5M27101Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:04:4979,93
6M2858Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:04:4979,69
3Z3986Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:04:5081,42
7M210107Halas HynekOrel Šitbořice1000:04:5773,73
8M21174Náplava FrantišekOrel Domanín0900:04:5872,80
9M212108Arnold TomášČeská Třebová1000:05:2055,63
10M2137Sedláček VáclavOrel Žatčany1000:05:2949,19
11M21443Doležal AdamOrel Vyškov1000:06:0620,99
Trať 2 km - zelená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3188Krištof JanAtletika Polička0700:08:32102,90
2M3285Řehák MarekISCAREX Junior team Česká Třebová0700:08:35101,77
3M3365Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:08:5295,33
1Z4499Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:09:05114,84
4M3573Kuchař AdamOrel Domanín0700:09:2682,08
2Z46105Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:09:38103,73
5M3775Hladiš JosefOrel Domanín0700:09:5670,63
3Z4878Horká LucieOrel Domanín0600:10:4481,43
4Z4977Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:11:2567,58
5Z4104Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:11:5657,00
6Z41163Hrdinová MonikaSDH Nekoř0500:13:1231,21
Trať 3 km - fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4187Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:12:44124,16
1Z52110Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:12:53117,31
2Z5320Serbousková SáraIscarex Junior team Česká Třebová0400:13:33107,83
2M44118Hájek DominikOB Česká Třebová0600:13:52108,50
3Z5597Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:15:5274,87
4Z5636Halasová AnnaOrel Vyškov0300:16:2766,52
3M47113Kopecký MatějDobroběh Vysoké Mýto0600:16:5167,34
5Z5879Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:17:3051,69
Trať 4 km - fialová + hnědá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5154Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:15:01112,11
2M5291Havlík LukášHvězda Pardubice0400:15:37104,57
3M5395Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:17:1983,31
4M54137Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:18:3567,52
1ZJ5141Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:19:25121,19
1ZD6162Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:22:32134,03
2ZJ7142Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:22:3591,99
3ZJ8147Kovářová JanaOB Lokomotiva Pardubice0200:23:0986,82
4ZJ950Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:24:1476,87
5ZJ1080Kuchařová LucieOrel Domanín0100:26:1059,04
2ZD11153Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:31:4765,97
Trať 6 km - 2x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1146Kovář LukášOB Česká Třebová0100:25:20107,56
2MJ2143Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:27:2092,44
1MC3150Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:28:09105,01
1ZC4116Jančaříková LenkaOrel Židenice7000:28:31131,37
2MC5115Jančařík PetrOrel Židenice - AAC Brno6800:28:46100,81
3MC653Zálešák JosefOrel Vyškov6700:29:4394,18
4MC7131Kamenický PetrOrel Židenice6900:30:5885,47
1MD8148Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:31:06117,12
5MC9138Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:32:2974,98
2MD10127Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:32:37108,21
1ZB11166Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:33:11119,90
6MC12161Hruban JanČeská Třebová6600:33:1569,68
2ZB1332Grec RadkaOrel Vyškov8400:33:40117,24
2ZC14130Kamenická KateřinaOrel Židenice7300:35:0093,01
1ZA15117Kleiberová EliškaOrel Židenice9900:37:25108,50
2ZA16124Brandejsová MartinaOrel Orlice8800:37:38107,40
3ZC17111Šedová Jana-7300:37:5775,62
3MD18158Divácký PřemyslOrel Židenice4900:38:12134,04
4MD19135Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:38:2074,66
4ZC2045Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:38:5769,67
5MD2170Juránek StanislavOrel Obřany5600:39:1469,30
6MD22160Sedláček PavelOrel Židenice5300:42:1052,07
3ZA2351Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:42:1184,10
7MC24155Kresta RomanOrel Židenice6500:42:147,47
4ZA25139Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:42:4781,00
3ZB2641Jabůrková JitkaOrel Vyškov7900:43:4162,86
7MD27164Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:43:54109,20
8MC28134Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:033,00
8MD2952Kunc JosefOrel Vyškov6000:50:593,00
9MD30145Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:54:043,00
10MD31157Holý JosefOrel Židenice4100:55:5856,76
Trať 9 km - 3x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1159Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:34:59109,76
2MA2154Soural LukášOrel Židenice8200:37:3895,32
3MA3151Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:37:4394,92
1MB447Adamec MilanOrel Vyškov7700:38:09111,26
4MA5163Juránek StanislavOrel Židenice8700:38:2890,86
5MA6149Záveský JanOrel Česká Třebová9500:40:5177,87
2MB7152Šerák MartinOrel - Obřany7800:41:2994,73
3MB8125Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:41:3894,01
6MA9140Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:41:4772,77
7MA10114Sobotka Vlastimil Dobroběh Vysoké Mýto 9900:42:5466,69
4MB11128Šimek PetrŘetůvka7700:43:1186,34
5MB12132Dvořák PavelČeská Třebová7500:43:5682,64
6MB13129Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:44:0282,12
7MB1437Halas PetrOrel Vyškov7300:45:1176,46
8MB15133Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:46:0472,10
9MB16165Němec RadekLitomyšl7700:46:2570,31
10MB17167Horák PetrOrel Silůvky7600:46:5168,21
11MB18126Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:47:1366,36
12MB1982Kosík MichalOrel Domanín7600:48:0562,13
13MB2081Tříska MichalOrel Domanín7900:48:0562,10
14MB21136Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:49:0057,60
8MA22144Plíva MichalOrel Dolní Dobrouč9900:49:0433,20
9MA2344Doležal PavelOrel Vyškov8400:49:0533,07
15MB2431Grec PavelOrel Vyškov8000:50:4449,02
10MA2518Ondrušek PavelOrel Obřany8900:53:1610,29
16MB2639Černý RadekOrel Vyškov7800:53:2136,07
17MB27156Spargel LadislavOrel Židenice7300:59:117,16
11MA2819Hronek JaroslavOrel Obřany9101:01:113,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1159Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:34:59109,76
2MA2154Soural LukášOrel Židenice8200:37:3895,32
3MA3151Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:37:4394,92
4MB447Adamec MilanOrel Vyškov7700:38:0992,55
5MA5163Juránek StanislavOrel Židenice8700:38:2890,86
6MA6149Záveský JanOrel Česká Třebová9500:40:5177,87
7MB7152Šerák MartinOrel - Obřany7800:41:2974,37
8MB8125Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:41:3873,59
9MA9140Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:41:4772,77
10MA10114Sobotka Vlastimil Dobroběh Vysoké Mýto 9900:42:5466,69
11MB11128Šimek PetrŘetůvka7700:43:1165,15
12MB12132Dvořák PavelČeská Třebová7500:43:5661,08
13MB13129Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:44:0260,51
14MB1437Halas PetrOrel Vyškov7300:45:1154,30
15MB15133Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:46:0449,50
16MB16165Němec RadekLitomyšl7700:46:2547,54
17MB17167Horák PetrOrel Silůvky7600:46:5145,22
18MB18126Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:47:1343,19
19MB1982Kosík MichalOrel Domanín7600:48:0538,55
20MB2081Tříska MichalOrel Domanín7900:48:0538,51
21MB21136Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:49:0033,57
22MA22144Plíva MichalOrel Dolní Dobrouč9900:49:0433,20
23MA2344Doležal PavelOrel Vyškov8400:49:0533,07
24MB2431Grec PavelOrel Vyškov8000:50:4424,13
25MA2518Ondrušek PavelOrel Obřany8900:53:1610,29
26MB2639Černý RadekOrel Vyškov7800:53:219,89
27MB27156Spargel LadislavOrel Židenice7300:59:113,00
28MA2819Hronek JaroslavOrel Obřany9101:01:113,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4116Jančaříková LenkaOrel Židenice7000:28:31120,57
2ZB11166Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:33:1191,26
3ZB1332Grec RadkaOrel Vyškov8400:33:4088,17
4ZC14130Kamenická KateřinaOrel Židenice7300:35:0079,77
5ZA15117Kleiberová EliškaOrel Židenice9900:37:2564,58
6ZA16124Brandejsová MartinaOrel Orlice8800:37:3863,23
7ZC17111Šedová Jana-7300:37:5761,26
8ZC2045Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:38:5754,93
9ZA2351Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:42:1134,59
10ZA25139Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:42:4730,78
11ZB2641Jabůrková JitkaOrel Vyškov7900:43:4125,14

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
88%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód