Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Lubenská 10 cross

5.9.2020, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Lubenská 10 cross
  • datum konání: 5.9.2020
  • zobrazeno již 561x
  • místo konání: Lubná u Poličky
  • GPS: 49.7731831N, 16.2176736E
  • pořadatel: TJ Sokol Lubná

Sociální sítě

Místo konání

Letní areál Lubná u Poličky, parkování možné v místě areálu
13:30 - Start dětských závodů
14:00 - Start závodů na 10 km, 5 km, 3 km

Přihlášky

na místě od 12:30 hodin

Startovné

Muži/Ženy 100,- Kč
Děti zdarma

Popis tratě

Délka: 10 km a méně

NOVÁ trasa závodu ve formátu JPG

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Madejewský
tel. 733 569 016

Internetové stránky

https://www.facebook.com/events/588840062002335/

E-mailová adresa

lubenskadesitka@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.10.2019Lubenská 10 cross29

Statistika závodu Lubenská 10 cross

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 29

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Tlapák Jaroslav872
Tmej Patrik912
Němec Radek772
Peterková Veronika842
Vančura Václav782
Severa Václav892
Severová Kamila922

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA131Tmej PatrikFARMTEC - TEAM9100:39:40104,36
2MA235Roháček JanRun Sport Team8200:40:05102,30
3MA324Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:40:31112,18
4MA438Lorenc MarekRUN TEAM Široký Důl9300:41:5493,34
5MA521Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:43:0487,59
6MA649Severa VáclavVAMOS TEAM8900:43:1486,77
7MA733Madejewský RadekTJ Sokol Lubná9600:44:0782,41
8MA844Bureš JanBučina7800:44:2294,33
9MA934Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:44:3393,48
10MA1022Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:45:25100,00
11MA1140Vančura Václav-7800:47:1181,28
12MA1223Kalánek JiříCerekvice nad Loučnou7800:48:4074,40
13MA1337Němec RadekLitomyšl7700:49:4469,46
14MA1439Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:51:0248,29
15MA1636Češka MilanAtletika Polička8900:53:0338,35
16MA1748Kučera LukášLubná0200:54:22104,35
17MA1846Pavlík Jakub-8700:56:2022,15
18MA1947Kyselý JanLubná0300:56:4795,65
19MA2232Hošek Tomáš-7501:08:243,00
20MA2443Bukač VáclavFARMTEC - TEAM C7801:12:103,00
Muži - 5 km (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB135Tlapák JaroslavISCAREX Česká Třebová8700:21:47-
2MB249Svoboda MojmírAB SPED Pardubice6600:24:02-
3MB341Tmej TomášLubná9600:24:38-
4MB445Kalánek PavelSebranice8300:25:52-
5MB548Simon PetrPolička7200:29:04-
6MB739Sejkora JanLubná8500:32:16-
7MB1043Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:35:04-
Ženy (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1542Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:52:19100,00
2ZA2041Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:59:10100,00
3ZA2150Severová Kamila-9201:01:20113,20
4ZA2345Fröhderová Martina-8701:10:0086,80
Ženy - 5 km (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB640Kysilková VeronikaSebranice9800:30:08-
2ZB844Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:32:34-
3ZB942Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:33:00-
4ZB1147Sekyrová JanaSvitavy6300:38:14-
5ZB1234Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:38:49-
6ZB1346Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:39:58-
7ZB1437Vorličková Jana-8500:40:50-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB135Tlapák JaroslavISCAREX Česká Třebová8700:21:47-
2MB249Svoboda MojmírAB SPED Pardubice6600:24:02-
3MB341Tmej TomášLubná9600:24:38-
4MB445Kalánek PavelSebranice8300:25:52-
5MB548Simon PetrPolička7200:29:04-
1ZB640Kysilková VeronikaSebranice9800:30:08-
6MB739Sejkora JanLubná8500:32:16-
2ZB844Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:32:34-
3ZB942Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:33:00-
7MB1043Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:35:04-
4ZB1147Sekyrová JanaSvitavy6300:38:14-
5ZB1234Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:38:49-
6ZB1346Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:39:58-
7ZB1437Vorličková Jana-8500:40:50-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA131Tmej PatrikFARMTEC - TEAM9100:39:40104,36
2MA235Roháček JanRun Sport Team8200:40:05102,30
3MA324Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:40:31112,18
4MA438Lorenc MarekRUN TEAM Široký Důl9300:41:5493,34
5MA521Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:43:0487,59
6MA649Severa VáclavVAMOS TEAM8900:43:1486,77
7MA733Madejewský RadekTJ Sokol Lubná9600:44:0782,41
8MA844Bureš JanBučina7800:44:2294,33
9MA934Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:44:3393,48
10MA1022Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:45:25100,00
11MA1140Vančura Václav-7800:47:1181,28
12MA1223Kalánek JiříCerekvice nad Loučnou7800:48:4074,40
13MA1337Němec RadekLitomyšl7700:49:4469,46
14MA1439Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:51:0248,29
1ZA1542Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:52:19100,00
15MA1636Češka MilanAtletika Polička8900:53:0338,35
16MA1748Kučera LukášLubná0200:54:22104,35
17MA1846Pavlík Jakub-8700:56:2022,15
18MA1947Kyselý JanLubná0300:56:4795,65
2ZA2041Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:59:10100,00
3ZA2150Severová Kamila-9201:01:20113,20
19MA2232Hošek Tomáš-7501:08:243,00
4ZA2345Fröhderová Martina-8701:10:0086,80
20MA2443Bukač VáclavFARMTEC - TEAM C7801:12:103,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA131Tmej PatrikFARMTEC - TEAM9100:39:40102,11
2MA235Roháček JanRun Sport Team8200:40:05100,03
3MA324Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:40:3197,87
4MA438Lorenc MarekRUN TEAM Široký Důl9300:41:5490,96
5MA521Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:43:0485,14
6MA649Severa VáclavVAMOS TEAM8900:43:1484,31
7MA733Madejewský RadekTJ Sokol Lubná9600:44:0779,91
8MA844Bureš JanBučina7800:44:2278,66
9MA934Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:44:3377,74
10MA1022Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:45:2573,42
11MA1140Vančura Václav-7800:47:1164,61
12MA1223Kalánek JiříCerekvice nad Loučnou7800:48:4057,21
13MA1337Němec RadekLitomyšl7700:49:4451,88
14MA1439Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:51:0245,40
15MA1636Češka MilanAtletika Polička8900:53:0335,34
16MA1748Kučera LukášLubná0200:54:2228,77
17MA1846Pavlík Jakub-8700:56:2018,96
18MA1947Kyselý JanLubná0300:56:4716,71
19MA2232Hošek Tomáš-7501:08:243,00
20MA2443Bukač VáclavFARMTEC - TEAM C7801:12:103,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1542Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:52:19118,36
2ZA2041Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:59:1094,58
3ZA2150Severová Kamila-9201:01:2087,06
4ZA2345Fröhderová Martina-8701:10:0056,97

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 83%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 85%
Celkový dojem ze závodu: 88%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
89%

Názory na závod

Trasa a zázemí bylo fajn ale čas startu byl hrozný a chybělo pivo
pivaři se ozývají, rovněž souhlasím :
01roman01

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód