Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh údolím Orlice

4.10.2020, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím Orlice
  • datum konání: 4.10.2020
  • zobrazeno již 853x
  • místo konání: Fotbalové hřiště u školy, Klášterec nad Orlicí
  • GPS: 50.10983N, 16.55592E
  • pořadatel: Sokol Klášterec nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Klášterec nad Orlicí - fotbalové hřiště
od 10:00 hodin (hlavní závod v 11:15 hodin)

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin (nejpozději 30 minunt před startem kategorie)

Startovné

0,- Kč nejmladší I a předžactvo
30,- Kč nejmladší II, mladší, starší žactvo a dorost
70,- Kč dospělí
10,- Kč Klášterecká míle

Popis tratě

Krátké tratě 0,4 - 2 km vedou po loukách v rovinatém terénu, 3 km trať vede zpočátku po rovině, po 0,6 km stoupání po trávě a asfaltu, poté střídavě travnaté a polní cesty v kopcovitém terénu, před cílem seběh po travnaté a polní cestě. Trať 4 km se běží na okruhu 1 + 3 km, trať 6 km se běží 2x, trať 9 km 3x 3 km. Okruh 3 km má převýšení (rozdíl mezi nejvyšším a nejnižším bodem) 60 m.

Ceny pro vítěze

První tři v každé kategorii získají diplomy a drobné věcné ceny, v žákovských kategoriích také medaile. První tři závodníci s nejrychlejšími časy na trati 9 km a první tři závodnice na trati 6 km obdrží finanční prémií. Hodnota věcných cen celkem cca 6.500, finančních cen 2.000 Kč.
Tombola: Po skončení závodu proběhne slosování všech startovních čísel.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Jindřich Kalous - mobil 721 955 026

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

sokolklasterec@centrum.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.10.2019Běh údolím Orlice237
7.10.2018Běh údolím Orlice193
1.10.2017Běh údolím Orlice219
2.10.2016Běh údolím Orlice273
4.10.2015Běh údolím Orlice288
5.10.2014Běh údolím Orlice293
6.10.2013Běh údolím Orlice207
7.10.2012Běh údolím Orlice148
2.10.2011Běh údolím Orlice194
3.10.2010Běh údolím Orlice218
4.10.2009Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí188
5.10.2008Běh údolím Orlice167
7.10.2007Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí172
8.10.2006Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí155
9.10.2005Běh údolím Orlice v Klášterci168
10.10.2004Běh Údolím Orlice, 16. ročník181
12.10.2003Běh Údolím Orlice, 15. ročník161
19.10.200214. ročník, Běh údolím Orlice v Klášterci145

Statistika závodu Běh údolím Orlice

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 3607

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Fajfr František7212
Borek Petr7012
Nechvílová Miroslava6012
Gregora Filip0212
Novotný Luděk6212
Novotný Přemysl5912
Krátká Anna6911
Šroler Zdeněk5211
Šroler Zdeněk8011
Sejkorová Lenka6311
Sadílek Ota4611
Šafář Jaroslav5111
Kalousová Jitka0810
Sontáková Lenka9110
Matyášová Jana6510
Hanuš Petr6410
Borek Viktor0410
Martincová Kristýna9310
Borková Agáta0210
Kristejn Jiří0910
Koblížek Jindřich489
Vacek Martin699
Mikyska Tomáš009
Šebek Michal849
Kristejnová Aneta079
Bielčik Jindřich409
Leicht Jiří499
Strnad Adam009
Divíšek Jan009
Keprtová Miloslava489
Gregorová Monika009
Krejčí Stanislav918
Krunčík Pavel858
Šimůnek Jan498
Strnad Tomáš698
Kubelka Tomáš938
Gregorová Michaela048
Krejsa Tomáš778
Kalous Zdeněk048
Kánský Petr008
Kopecký Libor568
Nechvíl Petr918
Novotná Dora978
Stránská Michaela978
Faltusová Kateřina998
Stránská Adéla918
Jirásková Eva648
Serbousková Sára048
Dušková Lenka808
Buriánek Roman658

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžáci r. 2013-14 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2131Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:01:30-
2C2411Klement DanielLanškroun1500:01:35-
3C2637Koubek MatějTJ Spartak Letohrad1300:01:38-
4C2932Faltus FrantišekSokol Klášterec nad Orlicí1300:01:42-
5C21436Faltus DanielTJ Spartak Letohrad1300:01:46-
6C21634Koubek OndřejLanškroun1500:01:50-
7C21935Kristejn OliverTJ Spartak Letohrad1300:01:55-
8C22033Bříza DavidČeské Petrovice1400:01:57-
9C22438Vacek MartinTJ Dlouhá Třebová1500:02:10-
Předžákyně r. 2013-14 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D217Hartmannová JitkaTJ Spartak Letohrad1300:01:30-
2D239Šlesingrová VictoriaTJ Spartak Letohrad1300:01:32-
3D2510Suchomelová EmilieTJ Spartak Letohrad1300:01:37-
4D2612Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:01:38-
5D2815Budinová ElaSokol Klášterec nad Orlicí1300:01:41-
6D21016Katzerová SabinaLetohrad1400:01:43-
7D2111Holubová EliškaSopotnice1300:01:43-
8D2128Koutníková ViktorieTJ Spartak Letohrad1300:01:43-
9D2136Faltusová StelaTJ Spartak Letohrad1300:01:45-
10D21511Šrolerová VeronikaTJ Spartak Letohrad1300:01:48-
11D2174Malínková SáraLetohrad1300:01:51-
12D2185Brzobohatá JohannaTJ Šumperk1400:01:54-
13D22014Sopuchová BělaFenix Ski Team Jeseník1400:01:57-
14D22213Blechová NatálieTJ Spartak Letohrad1400:01:58-
15D2232Holubová LucieSopotnice1500:02:04-
16D2253Holubová ŠárkaSopotnice1500:02:56-
Nejmladší žáci I (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M132Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:03:50102,01
2M155Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:03:5399,43
3M171Suchodol KryštofTJ Spartak Letohrad1100:03:5498,57
4M184Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:03:5597,70
5M11314Stejskal AdamAtetika Jablonné nad Orlicí1200:04:0589,10
6M1143Strnad JanTJ Spartak Letohrad1100:04:0688,24
7M1157Koukol SebastianAtletika Žamberk1100:04:0886,51
8M1269Mrklovský JanSokol Kameničná1200:04:2968,44
9M12712Katzer TomášTJ Spartak Letohrad1200:04:3265,85
10M1286Lechnýř DominikSokol Klášterec nad Orlicí1100:04:3761,55
11M12911Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:04:3860,69
12M13010Dušek AdamTJ Spartak Letohrad1200:04:4158,11
13M1328Kalášek MatoušKlášterec nad Orlicí1100:05:473,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1169Kupková ZinaFenix Ski Team Jeseník1200:03:00107,83
2Z1270Hartmannová EliškaTJ Spartak Letohrad1100:03:0899,29
3Z1372Moravcová ElenaSokol Klášterec nad Orlicí1100:03:1492,88
4Z1476Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:03:1690,75
5Z1571Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:03:1789,68
6Z1667Vlachopulosová EleniFenix Ski Team Jeseník1100:03:1888,61
7Z1774Svobodová EmaPěčín1100:03:2284,34
8Z1868Sopuchová MadlaFenix Ski Team Jeseník1100:03:2383,27
9Z1973Němcová NatálieJiskra Litomyšl1100:03:2779,00
10Z11075Kopecká TerezaTJ Spartak Letohrad1200:03:3273,67
Nejmladší žáci II (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2240Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:08:02105,78
2M2541Stejskal DanielTJ Spartak Letohrad0900:08:1799,73
3M2742Nový JakubTJ Spartak Letohrad1000:08:3094,49
4M21033Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:08:3692,08
5M21138Kvapil JaroslavTJ Spartak Letohrad1000:08:3791,67
6M21236Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:08:3891,55
7M21435Veselý JakubTJ Spartak Letohrad1000:08:4389,25
8M21831Žák OndřejFenix Ski Team Jeseník1000:08:5385,60
9M21939Pácha OndřejSokol Klášterec nad Orlicí0900:08:5385,40
10M22837Krejsa ŠimonTJ Spartak Letohrad1000:09:5859,03
11M22943Juliš JosefOrientační běh Žamberk1000:10:1452,59
12M23344Kristejn DenisŽamberk1000:13:343,00
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2114Svobodová KláraTJ Spartak Letohrad0900:03:46102,04
2Z225Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:03:4999,42
3Z239Jakešová LucieTJ Spartak Letohrad1000:03:5098,54
4Z2513Urbanová AnnaTJ Spartak Letohrad0900:03:5395,91
5Z297Stratilová AnnaTJ Spartak Letohrad1000:03:5693,28
6Z21015Tlapáková NaděždaTJ Spartak Letohrad0900:04:0089,78
7Z2118Vaníčková ŠtěpánkaTJ Spartak Letohrad1000:04:0188,91
8Z2123Juříková NikolaFenix Ski Team Jeseník0900:04:0288,03
9Z2162Válková VeronikaFenix Ski Team Jeseník0900:04:1081,02
10Z21718Stará EmmaTJ Spartak Letohrad0900:04:1378,39
11Z21819Stratilová EliškaTJ Spartak Letohrad0900:04:1774,89
12Z21916Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:04:1973,14
13Z22010Blechová NikolTJ Spartak Letohrad1000:04:2369,64
14Z2211Grosičová TerezaFenix Ski Team Jeseník1000:04:2468,76
15Z22212Zvercová AdélaSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:2667,80
16Z22311Faltusová ŠtěpánkaSokol Klášterec nad Orlicí1000:04:2667,45
17Z22417Koutníková RozálieTJ Spartak Letohrad0900:04:2766,74
18Z2256Prchalová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1000:04:2766,13
19Z2314Kopecká KláraTJ Spartak Letohrad1000:04:4946,86
Mladší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3183Cenek TomášFenix Ski Team Jeseník0700:12:22101,60
2M3285Knápek ŠimonSpartak Letohrad0700:12:2999,73
3M3381Kupka MikulášFenix Ski Team Jeseník0800:12:3398,66
4M3484Málek MichaelSpartak Letohrad0700:12:3697,86
5M3593Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:12:4395,99
6M3787Doleček PřemyslSpartak Letohrad0700:12:5493,05
7M3886Suchodol OndřejSpartak Letohrad0700:13:0989,04
8M3992Rašner JiříTJ Šumperk0800:13:1986,36
9M31188Jansa MatějSpartak Letohrad0800:13:5676,47
10M31289Strnad VítSpartak Letohrad0800:13:5776,20
11M31682Bandík JanFenix Ski Team Jeseník0800:15:0956,95
12M31790Palán ŠimonSpartak Letohrad0800:15:1156,62
13M31891Moravec VojtěchSpartak Letohrad0800:15:1156,54
Starší žáci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4124Fajfr MarekOrientační běh Žamberk0600:15:42111,85
2M4323Barvínek DanielSpartak Letohrad0600:16:5996,47
3M4421Steiger AlexanderFenix Ski Team Jeseník0600:17:2391,68
4M4525Akak OndřejAtletika Žamberk0500:18:0383,69
5M4622Suchodol ŠtěpánSpartak Letohrad0600:18:1581,29
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z466Kouřilová EmaFenix Ski Team Jeseník0500:12:53110,93
2Z4105Cenková EmaFenix Ski Team Jeseník0500:13:5595,76
3Z4134Macurová BáraFenix Ski Team Jeseník0600:14:0593,31
4Z4142Bandíková MonikaFenix Ski Team Jeseník0600:14:2787,93
5Z4158Lánová TerezaSpartak Letohrad0600:14:3785,49
6Z4197Janischová NikolAtletika TJ Lanškroun0600:16:1262,25
Dorostenci (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5151Juřík MarekFenix Ski Team Jeseník0400:23:31111,99
2M5352Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:26:3188,01
Dorostenky (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5241Šedová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:15:56100,00
Junioři 18-19 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ372Medek JakubFenix Ski Team Jeseník0200:35:58101,43
2MJ483Kovář LukášOrientační běh Česká Třebová0100:36:2998,57
Juniorky 18-19 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ51Šilarová MichaelaVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:27:15120,85
2ZJ142Janíčková PatricieVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:31:4291,60
3ZJ157Kovářová JanaOrientační běh Pardubice0200:32:1987,55
Muži A 20-39 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Novák JosefExtreme Obstacle Runners9700:34:29105,55
2MA278Polívka TomášRychnov nad Kněžnou9800:34:50103,57
3MA777Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:37:0590,88
4MA975Širal FrantišekBrzdy Horní Čermná9700:37:1090,41
5MA1076Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:37:2589,00
6MA1181Vacek JiříJablonné n. Orlicí8700:37:3388,25
7MA1479Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:37:5586,18
8MA1982Stránský VítězslavFruit Bike8200:40:0973,59
9MA2271Stratil PetrBiatlon Letohrad8200:40:3471,24
10MA2480Honzák TomášSokol Klášterec nad Orlicí8600:43:0457,14
11MA2673Šebek MichalČeská Třebová8400:44:4747,46
Muži B 40-49 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5122Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:36:39100,94
2MB6124Malátek AntonínPardubice7700:36:44100,48
3MB7115Žák MarekFenix Ski Team Jeseník7600:37:0598,58
4MB12120Kyncl TomášPáni kluci Holice7400:37:4594,96
5MB13119Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:37:5494,15
6MB15114Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:38:4089,98
7MB16117Šimek PetrŘetůvka7700:38:5688,53
8MB17111Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:39:2885,64
9MB20118Vacek JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí7700:40:1281,65
10MB23116Němec RadekLitomyšl7700:42:3268,98
11MB25123Kalousek JanMalšovice7100:44:0260,83
12MB28113Suldovský PavelHorní Čermná7700:45:2653,23
13MB29125Poslušný RomanKlášterec nad Orlicí7100:46:3447,07
14MB34112Kalášek PetrSokol Klášterec nad Orlicí7900:52:5412,67
15MB35121Jeřábek JiříPáni kluci Holice7400:56:433,00
Muži C 50-59 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC18151Hanuš Petr3D Fitness Race Team6400:39:59108,26
2MC21149Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl6400:40:19106,66
3MC27150Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:44:4985,08
4MC30153Hruban JanČeská Třebová6600:48:1468,70
5MC31152Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:5755,67
6MC32148Pešek MartinNáchod6700:51:1254,47
7MC33146Jedlička VáclavSK Žamberk6100:52:1349,59
Muži D 60 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7162Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:28:56106,75
2MD8163Ráb PavelČeská Třebová5200:29:14104,75
3MD13165Kulhavý JosefOB Spartak Rychnov nad Kn.5700:31:4088,50
4MD19164Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:35:2263,78
5MD21161Novotný PřemyslSokol Klášterec nad Orlicí5900:39:3136,07
Ženy A 20-34 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA28Kulhavá ŠárkaOK Lokomotiva Pardubice9300:25:26127,47
2ZA63Holická MartinaPardubice9300:28:44105,09
3ZA185Hauptová KristýnaBrzdy Horní Čermná9700:34:1767,44
4ZA206Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:39:0734,65
Ženy B 35-44 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB922Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:30:16102,98
2ZB1221Sklenářová EvaLetohrad8100:31:1197,02
Ženy C 45-54 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1041Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:30:46106,70
2ZC1123Kovářová AnnaOrientační běh Česká Třebová7500:31:08104,40
3ZC1742Šedová JanaSruby7300:33:3688,90
Ženy D 55 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD457Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:26:32148,57
2ZD1656Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:32:34114,14
3ZD2258Nechvílová MiroslavaChoceň6000:46:0237,29
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1169Kupková ZinaFenix Ski Team Jeseník1200:03:00107,83
2Z1270Hartmannová EliškaTJ Spartak Letohrad1100:03:0899,29
3Z1372Moravcová ElenaSokol Klášterec nad Orlicí1100:03:1492,88
4Z1476Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:03:1690,75
5Z1571Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:03:1789,68
6Z1667Vlachopulosová EleniFenix Ski Team Jeseník1100:03:1888,61
7Z1774Svobodová EmaPěčín1100:03:2284,34
8Z1868Sopuchová MadlaFenix Ski Team Jeseník1100:03:2383,27
9Z1973Němcová NatálieJiskra Litomyšl1100:03:2779,00
10Z11075Kopecká TerezaTJ Spartak Letohrad1200:03:3273,67
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2114Svobodová KláraTJ Spartak Letohrad0900:03:46102,04
2Z225Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:03:4999,42
1M132Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:03:50102,01
3Z239Jakešová LucieTJ Spartak Letohrad1000:03:5098,54
4Z2513Urbanová AnnaTJ Spartak Letohrad0900:03:5395,91
2M155Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:03:5399,43
3M171Suchodol KryštofTJ Spartak Letohrad1100:03:5498,57
4M184Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:03:5597,70
5Z297Stratilová AnnaTJ Spartak Letohrad1000:03:5693,28
6Z21015Tlapáková NaděždaTJ Spartak Letohrad0900:04:0089,78
7Z2118Vaníčková ŠtěpánkaTJ Spartak Letohrad1000:04:0188,91
8Z2123Juříková NikolaFenix Ski Team Jeseník0900:04:0288,03
5M11314Stejskal AdamAtetika Jablonné nad Orlicí1200:04:0589,10
6M1143Strnad JanTJ Spartak Letohrad1100:04:0688,24
7M1157Koukol SebastianAtletika Žamberk1100:04:0886,51
9Z2162Válková VeronikaFenix Ski Team Jeseník0900:04:1081,02
10Z21718Stará EmmaTJ Spartak Letohrad0900:04:1378,39
11Z21819Stratilová EliškaTJ Spartak Letohrad0900:04:1774,89
12Z21916Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:04:1973,14
13Z22010Blechová NikolTJ Spartak Letohrad1000:04:2369,64
14Z2211Grosičová TerezaFenix Ski Team Jeseník1000:04:2468,76
15Z22212Zvercová AdélaSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:2667,80
16Z22311Faltusová ŠtěpánkaSokol Klášterec nad Orlicí1000:04:2667,45
17Z22417Koutníková RozálieTJ Spartak Letohrad0900:04:2766,74
18Z2256Prchalová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1000:04:2766,13
8M1269Mrklovský JanSokol Kameničná1200:04:2968,44
9M12712Katzer TomášTJ Spartak Letohrad1200:04:3265,85
10M1286Lechnýř DominikSokol Klášterec nad Orlicí1100:04:3761,55
11M12911Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:04:3860,69
12M13010Dušek AdamTJ Spartak Letohrad1200:04:4158,11
19Z2314Kopecká KláraTJ Spartak Letohrad1000:04:4946,86
13M1328Kalášek MatoušKlášterec nad Orlicí1100:05:473,00
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3168Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:07:41108,45
1M2240Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:08:02105,78
2Z3364Kouřilová JulieFenix Ski Team Jeseník0800:08:0996,81
3Z3463Vršanová JulieFenix Ski Team Jeseník0800:08:1494,74
2M2541Stejskal DanielTJ Spartak Letohrad0900:08:1799,73
4Z3665Ramacciotti GaiaFenix Ski Team Jeseník0700:08:1992,66
3M2742Nový JakubTJ Spartak Letohrad1000:08:3094,49
5Z3880Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:08:3387,05
6Z3962Poskerová NelaFenix Ski Team Jeseník0800:08:3386,84
4M21033Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:08:3692,08
5M21138Kvapil JaroslavTJ Spartak Letohrad1000:08:3791,67
6M21236Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:08:3891,55
7Z31361Žáková BarboraFenix Ski Team Jeseník0800:08:3984,35
7M21435Veselý JakubTJ Spartak Letohrad1000:08:4389,25
8Z31570Kubíčková NinaSpartak Letohrad0700:08:4482,27
9Z31653Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:08:4581,86
10Z31772Struncová EllaSpartak Letohrad0800:08:4880,61
8M21831Žák OndřejFenix Ski Team Jeseník1000:08:5385,60
9M21939Pácha OndřejSokol Klášterec nad Orlicí0900:08:5385,40
11Z32051Jedličková TerezaSK Žamberk0800:08:5478,45
12Z32173Mikysková DarjaSpartak Letohrad0800:08:5478,37
13Z32269Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:08:5976,04
14Z32371Grossmannová LucieSpartak Letohrad0800:09:0075,62
15Z32474Faltusová EmaSpartak Letohrad0800:09:0175,21
16Z32576Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:09:0971,88
17Z32675Kalousová JitkaSokol Klášterec nad Orlicí0800:09:2863,99
18Z32767Jurčáková LucieFenix Ski Team Jeseník0700:09:3859,83
10M22837Krejsa ŠimonTJ Spartak Letohrad1000:09:5859,03
11M22943Juliš JosefOrientační běh Žamberk1000:10:1452,59
19Z33078Páchová KarolinaSokol Klášterec nad Orlicí0700:10:2739,68
20Z33177Zvercová MarieSokol Klášterec nad Orlicí0700:10:2739,47
21Z33252Julišová KateřinaOrientační běh Žamberk0800:10:4631,58
12M23344Kristejn DenisŽamberk1000:13:343,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3183Cenek TomášFenix Ski Team Jeseník0700:12:22101,60
2M3285Knápek ŠimonSpartak Letohrad0700:12:2999,73
3M3381Kupka MikulášFenix Ski Team Jeseník0800:12:3398,66
4M3484Málek MichaelSpartak Letohrad0700:12:3697,86
5M3593Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:12:4395,99
1Z466Kouřilová EmaFenix Ski Team Jeseník0500:12:53110,93
6M3787Doleček PřemyslSpartak Letohrad0700:12:5493,05
7M3886Suchodol OndřejSpartak Letohrad0700:13:0989,04
8M3992Rašner JiříTJ Šumperk0800:13:1986,36
2Z4105Cenková EmaFenix Ski Team Jeseník0500:13:5595,76
9M31188Jansa MatějSpartak Letohrad0800:13:5676,47
10M31289Strnad VítSpartak Letohrad0800:13:5776,20
3Z4134Macurová BáraFenix Ski Team Jeseník0600:14:0593,31
4Z4142Bandíková MonikaFenix Ski Team Jeseník0600:14:2787,93
5Z4158Lánová TerezaSpartak Letohrad0600:14:3785,49
11M31682Bandík JanFenix Ski Team Jeseník0800:15:0956,95
12M31790Palán ŠimonSpartak Letohrad0800:15:1156,62
13M31891Moravec VojtěchSpartak Letohrad0800:15:1156,54
6Z4197Janischová NikolAtletika TJ Lanškroun0600:16:1262,25
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4124Fajfr MarekOrientační běh Žamberk0600:15:42111,85
1Z5241Šedová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:15:56100,00
2M4323Barvínek DanielSpartak Letohrad0600:16:5996,47
3M4421Steiger AlexanderFenix Ski Team Jeseník0600:17:2391,68
4M4525Akak OndřejAtletika Žamberk0500:18:0383,69
5M4622Suchodol ŠtěpánSpartak Letohrad0600:18:1581,29
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5151Juřík MarekFenix Ski Team Jeseník0400:23:31111,99
1ZA28Kulhavá ŠárkaOK Lokomotiva Pardubice9300:25:26127,47
2M5352Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:26:3188,01
1ZD457Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:26:32148,57
1ZJ51Šilarová MichaelaVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:27:15120,85
2ZA63Holická MartinaPardubice9300:28:44105,09
1MD7162Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:28:56106,75
2MD8163Ráb PavelČeská Třebová5200:29:14104,75
1ZB922Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:30:16102,98
1ZC1041Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:30:46106,70
2ZC1123Kovářová AnnaOrientační běh Česká Třebová7500:31:08104,40
2ZB1221Sklenářová EvaLetohrad8100:31:1197,02
3MD13165Kulhavý JosefOB Spartak Rychnov nad Kn.5700:31:4088,50
2ZJ142Janíčková PatricieVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:31:4291,60
3ZJ157Kovářová JanaOrientační běh Pardubice0200:32:1987,55
2ZD1656Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:32:34114,14
3ZC1742Šedová JanaSruby7300:33:3688,90
3ZA185Hauptová KristýnaBrzdy Horní Čermná9700:34:1767,44
4MD19164Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:35:2263,78
4ZA206Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:39:0734,65
5MD21161Novotný PřemyslSokol Klášterec nad Orlicí5900:39:3136,07
3ZD2258Nechvílová MiroslavaChoceň6000:46:0237,29
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Novák JosefExtreme Obstacle Runners9700:34:29105,55
2MA278Polívka TomášRychnov nad Kněžnou9800:34:50103,57
1MJ372Medek JakubFenix Ski Team Jeseník0200:35:58101,43
2MJ483Kovář LukášOrientační běh Česká Třebová0100:36:2998,57
1MB5122Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:36:39100,94
2MB6124Malátek AntonínPardubice7700:36:44100,48
3MA777Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:37:0590,88
3MB7115Žák MarekFenix Ski Team Jeseník7600:37:0598,58
4MA975Širal FrantišekBrzdy Horní Čermná9700:37:1090,41
5MA1076Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:37:2589,00
6MA1181Vacek JiříJablonné n. Orlicí8700:37:3388,25
4MB12120Kyncl TomášPáni kluci Holice7400:37:4594,96
5MB13119Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:37:5494,15
7MA1479Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:37:5586,18
6MB15114Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:38:4089,98
7MB16117Šimek PetrŘetůvka7700:38:5688,53
8MB17111Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:39:2885,64
1MC18151Hanuš Petr3D Fitness Race Team6400:39:59108,26
8MA1982Stránský VítězslavFruit Bike8200:40:0973,59
9MB20118Vacek JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí7700:40:1281,65
2MC21149Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl6400:40:19106,66
9MA2271Stratil PetrBiatlon Letohrad8200:40:3471,24
10MB23116Němec RadekLitomyšl7700:42:3268,98
10MA2480Honzák TomášSokol Klášterec nad Orlicí8600:43:0457,14
11MB25123Kalousek JanMalšovice7100:44:0260,83
11MA2673Šebek MichalČeská Třebová8400:44:4747,46
3MC27150Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:44:4985,08
12MB28113Suldovský PavelHorní Čermná7700:45:2653,23
13MB29125Poslušný RomanKlášterec nad Orlicí7100:46:3447,07
4MC30153Hruban JanČeská Třebová6600:48:1468,70
5MC31152Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:5755,67
6MC32148Pešek MartinNáchod6700:51:1254,47
7MC33146Jedlička VáclavSK Žamberk6100:52:1349,59
14MB34112Kalášek PetrSokol Klášterec nad Orlicí7900:52:5412,67
15MB35121Jeřábek JiříPáni kluci Holice7400:56:433,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Novák JosefExtreme Obstacle Runners9700:34:29103,48
2MA278Polívka TomášRychnov nad Kněžnou9800:34:50101,49
3MJ372Medek JakubFenix Ski Team Jeseník0200:35:5895,03
4MJ483Kovář LukášOrientační běh Česká Třebová0100:36:2992,08
5MB5122Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:36:3991,14
6MB6124Malátek AntonínPardubice7700:36:4490,66
7MA777Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:37:0588,67
7MB7115Žák MarekFenix Ski Team Jeseník7600:37:0588,67
9MA975Širal FrantišekBrzdy Horní Čermná9700:37:1088,19
10MA1076Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:37:2586,77
11MA1181Vacek JiříJablonné n. Orlicí8700:37:3386,01
12MB12120Kyncl TomášPáni kluci Holice7400:37:4584,87
13MB13119Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:37:5484,01
14MA1479Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:37:5583,92
15MB15114Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:38:4079,64
16MB16117Šimek PetrŘetůvka7700:38:5678,12
17MB17111Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:39:2875,08
18MC18151Hanuš Petr3D Fitness Race Team6400:39:5972,14
19MA1982Stránský VítězslavFruit Bike8200:40:0971,19
20MB20118Vacek JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí7700:40:1270,90
21MC21149Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl6400:40:1970,24
22MA2271Stratil PetrBiatlon Letohrad8200:40:3468,81
23MB23116Němec RadekLitomyšl7700:42:3257,61
24MA2480Honzák TomášSokol Klášterec nad Orlicí8600:43:0454,57
25MB25123Kalousek JanMalšovice7100:44:0249,06
26MA2673Šebek MichalČeská Třebová8400:44:4744,78
27MC27150Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:44:4944,59
28MB28113Suldovský PavelHorní Čermná7700:45:2641,08
29MB29125Poslušný RomanKlášterec nad Orlicí7100:46:3434,62
30MC30153Hruban JanČeská Třebová6600:48:1425,12
31MC31152Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:579,64
32MC32148Pešek MartinNáchod6700:51:128,22
33MC33146Jedlička VáclavSK Žamberk6100:52:133,00
34MB34112Kalášek PetrSokol Klášterec nad Orlicí7900:52:543,00
35MB35121Jeřábek JiříPáni kluci Holice7400:56:433,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA28Kulhavá ŠárkaOK Lokomotiva Pardubice9300:25:26107,36
2ZD457Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:26:3299,03
3ZJ51Šilarová MichaelaVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:27:1593,60
4ZA63Holická MartinaPardubice9300:28:4482,37
5ZB922Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:30:1670,76
6ZC1041Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:30:4666,97
7ZC1123Kovářová AnnaOrientační běh Česká Třebová7500:31:0864,19
8ZB1221Sklenářová EvaLetohrad8100:31:1163,81
9ZJ142Janíčková PatricieVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:31:4259,90
10ZJ157Kovářová JanaOrientační běh Pardubice0200:32:1955,23
11ZD1656Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:32:3453,33
12ZC1742Šedová JanaSruby7300:33:3645,51
13ZA185Hauptová KristýnaBrzdy Horní Čermná9700:34:1740,33
14ZA206Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:39:073,72
15ZD2258Nechvílová MiroslavaChoceň6000:46:023,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód