Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sádecká pila

2.8.2020, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sádecká pila
  • datum konání: 2.8.2020
  • zobrazeno již 555x
  • místo konání: Sádek u Poličky
  • GPS: 49.7056311N, 16.2260947E
  • pořadatel: F-BIKE KLUB SÁDEK

Sociální sítě

Místo konání

Sádek u Poličky (hřiště)
10:00 hodin

Přihlášky

na níže uvedený mail

Startovné

100 Kč pro předem přihlášené
150 Kč pro přihlášené na místě
platba při prezentaci u pořadatele

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mapa trasy ve formátu PDF

Internetové stránky

https://rb.gy/i2hzrg

E-mailová adresa

tfliedr@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Sádecká pila

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 12 km, 420 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 19 let a mladší (trať 12 km, 420 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 12 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA422Tmej PatrikLubná9100:55:21105,07
2MA79Hejduk VlastimilSDH Oldřiš8100:56:5899,37
3MA96Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:58:0395,56
4MA1215Schaffer MartinPomezí8100:58:3093,97
5MA1412Sádovský MichalSEXS8501:00:3186,87
6MA1833Garabík TomášF-BIKE KLUB SÁDEK8201:04:4671,90
7MA1923Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9001:05:1470,26
8MA233Gaži LukášČeská Třebová0001:06:2666,03
9MA2525Češka RadekFS Sádek8201:12:1045,84
10MA2730Češka MilanAtletika Polička8901:14:4836,57
Muži B 40-49 let (trať 12 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB124Petr JiříLezník8000:51:37101,90
2MB217Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:51:56100,68
3MB326Šutera JosefAtletika Polička7900:52:4797,42
4MB534Kyncl TomášHolice7400:56:3582,84
5MB631Beneš MilanAtletika Polička7800:56:4182,45
6MB821Pohl TomášPVB MTB Team Brno7300:57:1080,60
7MB137Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:59:2472,03
8MB1616Lněnička TomášPolička7901:01:5162,62
9MB2418Choutka RomanSvětlá nad Sázavou7601:10:4628,40
10MB3332Flídr PatrikLitomyšl7801:31:113,00
Muži C 50-59 let (trať 12 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC91Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:58:03111,53
2MC158Slavík RadekSŠ Podnikání Vysoké Mýto6601:01:09101,46
3MC2120Oplištil SávaBěžci Čachnov / Ruda6701:05:3687,01
4MC2828Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:17:5247,19
5MC2929Dubský VlastimilPardubice6401:18:3045,13
Muži D 60-69 let (trať 12 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1710Prchal PavelGP Kolín5901:04:13102,44
2MD2214Král JosefSDH Bystré5801:05:4897,56
Muži E 70 let a starší (trať 12 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME312Leszkow PetrMK Hlinsko4401:20:00100,00
Ženy A 20-34 let (trať 12 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1111Pechová HelenaRozběháme Svratku9300:58:07100,00
Ženy B 35-44 let (trať 12 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB205Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:05:17128,55
2ZB3027Šuterová KateřinaAtletika Polička8301:19:2591,44
3ZB3219Vondrová MonikaSvětlá nad Sázavou7701:23:4680,01
Ženy C 45-54 let (trať 12 km, 420 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy D 55 let a starší (trať 12 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD264Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:14:24100,00
Trať 12 km, 420 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB124Petr JiříLezník8000:51:37101,90
2MB217Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:51:56100,68
3MB326Šutera JosefAtletika Polička7900:52:4797,42
1MA422Tmej PatrikLubná9100:55:21105,07
4MB534Kyncl TomášHolice7400:56:3582,84
5MB631Beneš MilanAtletika Polička7800:56:4182,45
2MA79Hejduk VlastimilSDH Oldřiš8100:56:5899,37
6MB821Pohl TomášPVB MTB Team Brno7300:57:1080,60
3MA96Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:58:0395,56
1MC91Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:58:03111,53
1ZA1111Pechová HelenaRozběháme Svratku9300:58:07100,00
4MA1215Schaffer MartinPomezí8100:58:3093,97
7MB137Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:59:2472,03
5MA1412Sádovský MichalSEXS8501:00:3186,87
2MC158Slavík RadekSŠ Podnikání Vysoké Mýto6601:01:09101,46
8MB1616Lněnička TomášPolička7901:01:5162,62
1MD1710Prchal PavelGP Kolín5901:04:13102,44
6MA1833Garabík TomášF-BIKE KLUB SÁDEK8201:04:4671,90
7MA1923Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9001:05:1470,26
1ZB205Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:05:17128,55
3MC2120Oplištil SávaBěžci Čachnov / Ruda6701:05:3687,01
2MD2214Král JosefSDH Bystré5801:05:4897,56
8MA233Gaži LukášČeská Třebová0001:06:2666,03
9MB2418Choutka RomanSvětlá nad Sázavou7601:10:4628,40
9MA2525Češka RadekFS Sádek8201:12:1045,84
1ZD264Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:14:24100,00
10MA2730Češka MilanAtletika Polička8901:14:4836,57
4MC2828Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:17:5247,19
5MC2929Dubský VlastimilPardubice6401:18:3045,13
2ZB3027Šuterová KateřinaAtletika Polička8301:19:2591,44
1ME312Leszkow PetrMK Hlinsko4401:20:00100,00
3ZB3219Vondrová MonikaSvětlá nad Sázavou7701:23:4680,01
10MB3332Flídr PatrikLitomyšl7801:31:113,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB124Petr JiříLezník8000:51:37101,90
2MB217Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:51:56100,68
3MB326Šutera JosefAtletika Polička7900:52:4797,42
4MA422Tmej PatrikLubná9100:55:2187,57
5MB534Kyncl TomášHolice7400:56:3582,84
6MB631Beneš MilanAtletika Polička7800:56:4182,45
7MA79Hejduk VlastimilSDH Oldřiš8100:56:5881,36
8MB821Pohl TomášPVB MTB Team Brno7300:57:1080,60
9MC91Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:58:0377,21
9MA96Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:58:0377,21
11MA1215Schaffer MartinPomezí8100:58:3075,48
12MB137Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:59:2472,03
13MA1412Sádovský MichalSEXS8501:00:3167,74
14MC158Slavík RadekSŠ Podnikání Vysoké Mýto6601:01:0965,31
15MB1616Lněnička TomášPolička7901:01:5162,62
16MD1710Prchal PavelGP Kolín5901:04:1353,54
17MA1833Garabík TomášF-BIKE KLUB SÁDEK8201:04:4651,43
18MA1923Chaloupka JanMladkov - Široký Důl9001:05:1449,64
19MC2120Oplištil SávaBěžci Čachnov / Ruda6701:05:3648,23
20MD2214Král JosefSDH Bystré5801:05:4847,46
21MA233Gaži LukášČeská Třebová0001:06:2645,03
22MB2418Choutka RomanSvětlá nad Sázavou7601:10:4628,40
23MA2525Češka RadekFS Sádek8201:12:1023,03
24MA2730Češka MilanAtletika Polička8901:14:4812,92
25MC2828Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:17:523,00
26MC2929Dubský VlastimilPardubice6401:18:303,00
27ME312Leszkow PetrMK Hlinsko4401:20:003,00
28MB3332Flídr PatrikLitomyšl7801:31:113,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1111Pechová HelenaRozběháme Svratku9300:58:07123,71
2ZB205Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:05:17101,97
3ZD264Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:14:2474,32
4ZB3027Šuterová KateřinaAtletika Polička8301:19:2559,10
5ZB3219Vondrová MonikaSvětlá nad Sázavou7701:23:4645,90

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód