Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Velká Pardubická Cross Country

1.3.2020, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Velká Pardubická Cross Country
  • datum konání: 1.3.2020
  • zobrazeno již 480x
  • místo konání: Stadion Sokola Pardubice na Olšinkách
  • GPS: 50.0356894N, 15.7820242E
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Stadion Sokola Pardubice na Olšinkách
12:00 hodin

Přihlášky

on-line formulář
nebo na místě od 8:30 hodin

Startovné

150 Kč

Popis tratě

Délka: 9 km (ženy 4,8 km)
běží se podél břehu Chrudimky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
tel. 777 571 106

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

reprostrnad@seznam.cz

Mapa konání závodu

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.3.2019Velká Pardubická Cross Country59
15.10.2006Velká Pardubická Cross Country125

Statistika závodu Velká Pardubická Cross Country

  • ročníků: 3
  • závodníků na všech ročnících: 184

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krunka Kamil863
Jonášová Zdeňka642
Jirásko Lubomír712
Vacek Jiří772
Brožek Radmil542
Petržílek Zdeněk552
Voženílek Miroslav692
Vorel Milan402
Mannlová Jana802
Kraus Václav642
Vacarda Vladimír592
Bednář Josef502
Bílý Zdeněk592
Ožana Václav642
Fenclová Marta762
Cinková Jitka682
Mocek Tomáš792
Nečas Josef582
Jirásko Dušan732
Slabý Jan902
Koutník Lumír672

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161Krunka KamilBěžecký klub Náchod8600:30:57123,37
2MA845Roháček JanRun Sport Team8200:36:3091,69
3MA1249Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:37:4184,94
4MA1350Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:38:2281,04
5MA15123Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:39:2175,43
6MA1830Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:40:2169,72
7MA2195Slabý JanÚstí nad Orlicí9000:41:5860,49
8MA3486Andrš PetrOB Žamberk8400:47:4327,68
9MA3676Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:48:53100,00
10MA375Tužil VojtěchBřehy8700:49:4316,27
Muži B (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB253Miler JiříLawi Star7500:32:34110,17
2MB331Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:34:4497,54
3MB497Mocek TomášAC Pardubice7900:35:3892,29
4MB6120Rohlík VáclavAC Pardubice8000:36:0489,77
5MB764Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:36:2188,12
6MB1141Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:37:3481,02
7MB19107Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:40:4662,37
8MB2058Koreček RichardNepasicky cyklo tym7600:41:3257,90
9MB22111Jordanov MarcelKlamoš7400:42:0554,70
10MB2367Novák PetrChrudim7800:42:4051,30
11MB2468Vacek JiříDlouhá Třebová7700:43:3046,44
12MB25131Kalousek JanMalšovice7100:44:2940,71
13MB27136Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:45:0936,82
14MB3110Jambor RomanPardubice7600:46:5226,81
15MB3817Jirásko LubomírSK Srch7100:50:147,19
16MB4119Jirásko DušanSK Srch7300:52:503,00
Muži C (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC529Tall PavelPivovar Moucha, Praha Braník6900:36:02107,74
2MC1060Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:37:16101,16
3MC14105Vejběra JanMoje Kolo CZ6600:39:0991,11
4MC1626Koutník LumírA.O. Spartak Vrchlabí6700:39:3289,06
5MC1747Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:40:1785,06
6MC2689Nádhera PetrHradec Králové6700:45:0459,54
7MC28121Hruban JanČeská Třebová6600:45:2857,40
8MC2994Suchomel LubošÚstí nad Orlicí7000:45:5754,82
9MC32135Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:47:1248,15
10MC35112Kraus VáclavMasáže Přelouč6400:48:3440,86
11MC46103Krátký JosefHvězda Pardubice6501:30:003,00
Muži D (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD925Vacarda VladimírEleven Run Team5900:36:36131,79
2MD30129Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:46:4185,45
3MD3391Nečas JosefÚpice5800:47:1682,77
4MD4262Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:54:2150,21
5MD43133Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:56:1841,25
Muži E (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME39108Bednář JosefPočáply5000:50:50121,36
2ME4078Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:28119,13
3ME4442Pšenička JiříPardubice4601:08:2659,51
4ME4548Doležal StanislavBK Pardubice3801:09:3555,47
5ME4763Vorel MilanSlatiňany4001:38:313,00
Ženy A (trať 4,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA479Sabolová MichaelaPardubice8600:22:05100,00
2ZA556Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:22:40138,34
3ZA2177Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:33:2561,66
Ženy B (trať 4,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB111Fenclová MartaAC Pardubice7600:19:42107,70
2ZB2130Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:20:16102,17
3ZB332Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:21:3090,13
4ZB79Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:3869,31
5ZB1384Nohýnková AndreaPardubice7700:26:5137,91
6ZB2287Kmentová LenkaOB Žamberk8500:33:453,00
Ženy C (trať 4,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6100Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:23:10111,14
2ZC846Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:24:5197,42
3ZC9132Eliášová PetraVysoké Mýto7400:25:3591,44
4ZC11118Rybenská JitkaKRB Chrudim7500:26:1685,87
5ZC12128Cinková JitkaAC Pardubice6800:26:1785,73
6ZC1457Šedová JanaSruby7300:27:2077,17
7ZC1516Kamarytová MichaelaPardubice7500:27:2576,49
8ZC1775Suchánková LenkaBike club Svitavy6800:28:5863,86
9ZC2390Nádherová HanaHradec Králové6800:39:593,00
Ženy D (trať 4,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1074Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:26:03117,58
2ZD16102Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:28:24101,13
3ZD1872Šternerová HanaHradec Králové6300:31:1481,29
4ZD1992Kafková BlankaZŠ Dolní Ředice6200:31:2879,65
5ZD2070Hellerová HanaHradec Králové6100:33:2466,12
Trať 4,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB111Fenclová MartaAC Pardubice7600:19:42107,70
2ZB2130Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:20:16102,17
3ZB332Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:21:3090,13
1ZA479Sabolová MichaelaPardubice8600:22:05100,00
2ZA556Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:22:40138,34
1ZC6100Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:23:10111,14
4ZB79Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:3869,31
2ZC846Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:24:5197,42
3ZC9132Eliášová PetraVysoké Mýto7400:25:3591,44
1ZD1074Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:26:03117,58
4ZC11118Rybenská JitkaKRB Chrudim7500:26:1685,87
5ZC12128Cinková JitkaAC Pardubice6800:26:1785,73
5ZB1384Nohýnková AndreaPardubice7700:26:5137,91
6ZC1457Šedová JanaSruby7300:27:2077,17
7ZC1516Kamarytová MichaelaPardubice7500:27:2576,49
2ZD16102Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:28:24101,13
8ZC1775Suchánková LenkaBike club Svitavy6800:28:5863,86
3ZD1872Šternerová HanaHradec Králové6300:31:1481,29
4ZD1992Kafková BlankaZŠ Dolní Ředice6200:31:2879,65
5ZD2070Hellerová HanaHradec Králové6100:33:2466,12
3ZA2177Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:33:2561,66
6ZB2287Kmentová LenkaOB Žamberk8500:33:453,00
9ZC2390Nádherová HanaHradec Králové6800:39:593,00
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161Krunka KamilBěžecký klub Náchod8600:30:57123,37
1MB253Miler JiříLawi Star7500:32:34110,17
2MB331Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:34:4497,54
3MB497Mocek TomášAC Pardubice7900:35:3892,29
1MC529Tall PavelPivovar Moucha, Praha Braník6900:36:02107,74
4MB6120Rohlík VáclavAC Pardubice8000:36:0489,77
5MB764Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:36:2188,12
2MA845Roháček JanRun Sport Team8200:36:3091,69
1MD925Vacarda VladimírEleven Run Team5900:36:36131,79
2MC1060Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:37:16101,16
6MB1141Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:37:3481,02
3MA1249Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:37:4184,94
4MA1350Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:38:2281,04
3MC14105Vejběra JanMoje Kolo CZ6600:39:0991,11
5MA15123Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:39:2175,43
4MC1626Koutník LumírA.O. Spartak Vrchlabí6700:39:3289,06
5MC1747Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:40:1785,06
6MA1830Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:40:2169,72
7MB19107Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:40:4662,37
8MB2058Koreček RichardNepasicky cyklo tym7600:41:3257,90
7MA2195Slabý JanÚstí nad Orlicí9000:41:5860,49
9MB22111Jordanov MarcelKlamoš7400:42:0554,70
10MB2367Novák PetrChrudim7800:42:4051,30
11MB2468Vacek JiříDlouhá Třebová7700:43:3046,44
12MB25131Kalousek JanMalšovice7100:44:2940,71
6MC2689Nádhera PetrHradec Králové6700:45:0459,54
13MB27136Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:45:0936,82
7MC28121Hruban JanČeská Třebová6600:45:2857,40
8MC2994Suchomel LubošÚstí nad Orlicí7000:45:5754,82
2MD30129Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:46:4185,45
14MB3110Jambor RomanPardubice7600:46:5226,81
9MC32135Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:47:1248,15
3MD3391Nečas JosefÚpice5800:47:1682,77
8MA3486Andrš PetrOB Žamberk8400:47:4327,68
10MC35112Kraus VáclavMasáže Přelouč6400:48:3440,86
9MA3676Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:48:53100,00
10MA375Tužil VojtěchBřehy8700:49:4316,27
15MB3817Jirásko LubomírSK Srch7100:50:147,19
1ME39108Bednář JosefPočáply5000:50:50121,36
2ME4078Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:28119,13
16MB4119Jirásko DušanSK Srch7300:52:503,00
4MD4262Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:54:2150,21
5MD43133Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:56:1841,25
3ME4442Pšenička JiříPardubice4601:08:2659,51
4ME4548Doležal StanislavBK Pardubice3801:09:3555,47
11MC46103Krátký JosefHvězda Pardubice6501:30:003,00
5ME4763Vorel MilanSlatiňany4001:38:313,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA161Krunka KamilBěžecký klub Náchod8600:30:57110,99
2MB253Miler JiříLawi Star7500:32:34101,12
3MB331Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:34:4487,89
4MB497Mocek TomášAC Pardubice7900:35:3882,39
5MC529Tall PavelPivovar Moucha, Praha Braník6900:36:0279,95
6MB6120Rohlík VáclavAC Pardubice8000:36:0479,75
7MB764Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:36:2178,02
8MA845Roháček JanRun Sport Team8200:36:3077,10
9MD925Vacarda VladimírEleven Run Team5900:36:3676,49
10MC1060Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:37:1672,42
11MB1141Fliedr JiříF - BIKE KLUB SÁDEK8000:37:3470,59
12MA1249Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:37:4169,87
13MA1350Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:38:2265,70
14MC14105Vejběra JanMoje Kolo CZ6600:39:0960,92
15MA15123Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:39:2159,69
16MC1626Koutník LumírA.O. Spartak Vrchlabí6700:39:3258,58
17MC1747Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:40:1753,99
18MA1830Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:40:2153,59
19MB19107Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:40:4651,04
20MB2058Koreček RichardNepasicky cyklo tym7600:41:3246,36
21MA2195Slabý JanÚstí nad Orlicí9000:41:5843,72
22MB22111Jordanov MarcelKlamoš7400:42:0543,00
23MB2367Novák PetrChrudim7800:42:4039,44
24MB2468Vacek JiříDlouhá Třebová7700:43:3034,35
25MB25131Kalousek JanMalšovice7100:44:2928,35
26MC2689Nádhera PetrHradec Králové6700:45:0424,78
27MB27136Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:45:0924,27
28MC28121Hruban JanČeská Třebová6600:45:2822,34
29MC2994Suchomel LubošÚstí nad Orlicí7000:45:5719,39
30MD30129Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:46:4114,91
31MB3110Jambor RomanPardubice7600:46:5213,79
32MC32135Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:47:1211,76
33MD3391Nečas JosefÚpice5800:47:1611,35
34MA3486Andrš PetrOB Žamberk8400:47:438,60
35MC35112Kraus VáclavMasáže Přelouč6400:48:343,41
36MA3676Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:48:533,00
37MA375Tužil VojtěchBřehy8700:49:433,00
38MB3817Jirásko LubomírSK Srch7100:50:143,00
39ME39108Bednář JosefPočáply5000:50:503,00
40ME4078Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:283,00
41MB4119Jirásko DušanSK Srch7300:52:503,00
42MD4262Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:54:213,00
43MD43133Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:56:183,00
44ME4442Pšenička JiříPardubice4601:08:263,00
45ME4548Doležal StanislavBK Pardubice3801:09:353,00
46MC46103Krátký JosefHvězda Pardubice6501:30:003,00
47ME4763Vorel MilanSlatiňany4001:38:313,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB111Fenclová MartaAC Pardubice7600:19:42107,70
2ZB2130Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:20:16102,17
3ZB332Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:21:3090,13
4ZA479Sabolová MichaelaPardubice8600:22:0584,44
5ZA556Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:22:4078,74
6ZC6100Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:23:1073,86
7ZB79Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:3869,31
8ZC846Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:24:5157,43
9ZC9132Eliášová PetraVysoké Mýto7400:25:3550,27
10ZD1074Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:26:0345,72
11ZC11118Rybenská JitkaKRB Chrudim7500:26:1643,60
12ZC12128Cinková JitkaAC Pardubice6800:26:1743,44
13ZB1384Nohýnková AndreaPardubice7700:26:5137,91
14ZC1457Šedová JanaSruby7300:27:2033,19
15ZC1516Kamarytová MichaelaPardubice7500:27:2532,38
16ZD16102Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:28:2422,78
17ZC1775Suchánková LenkaBike club Svitavy6800:28:5817,25
18ZD1872Šternerová HanaHradec Králové6300:31:143,00
19ZD1992Kafková BlankaZŠ Dolní Ředice6200:31:283,00
20ZD2070Hellerová HanaHradec Králové6100:33:243,00
21ZA2177Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:33:253,00
22ZB2287Kmentová LenkaOB Žamberk8500:33:453,00
23ZC2390Nádherová HanaHradec Králové6800:39:593,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód