Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do vrchu na Andrlův chlum

4.1.2020, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do vrchu na Andrlův chlum
  • datum konání: 4.1.2020
  • zobrazeno již 326x
  • pořadatel: TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

restaurace Mendrik, Ústí nad Orlicí
intervalově od 10:00 hodin

Přihlášky

od 9:00 do 9:45 v tělocvičně VÚB (naproti hotelu Avion)

Startovné

dospělí a veteráni 50,- Kč, junioři a žactvo 20,- Kč

Popis tratě

měří necelé 2 km a vede od místa startu u restaurace Mendrik až na Andrlův chlum, kde je u chaty KČT cíl závodu /všichni musí potom seběhnout zpět ke startu/. Převýšení 222 m, start ve výšce 337 m n. m., cíl ve výšce 559 m n. m. Upozorňujeme všechny startující, že se několikrát přebíhá silnice Ústí nad Orlicí - Litomyšl za plného automobilového provozu.

Ceny pro vítěze

v dospělých kategoriích finanční, u mládeže věcné odměny. Pořadatel poskytne všem po závodě zdarma čaj.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

Eva.Hublova@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.1.2019Běh do vrchu na Andrlův chlum90
6.1.2018Běh do vrchu na Andrlův chlum122
7.1.2017Běh do vrchu na Andrlův chlum50
9.1.2016Běh do vrchu na Andrlův chlum111
3.1.2015Běh do vrchu na Andrlův chlum138
4.1.2014Běh do vrchu na Andrlův chlum132
5.1.2013Běh do vrchu na Andrlův chlum68
7.1.2012Běh do vrchu na Andrlův chlum68
8.1.2011Běh do vrchu na Andrlův chlum62
9.1.2010Běh do vrchu na Andrlův chlum41
3.1.2009Běh do vrchu na Andrlův chlum54
5.1.2008Běh do vrchu na Andrlův chlum79
6.1.2007Běh do vrchu na Andrlův chlum95
7.1.2006Běh do vrchu na Andrlův chlum84
8.1.2005Běh do vrchu na Andrlův chlum107
3.1.2004Běh do vrchu na Andrlův chlum100
4.1.2003Běh do vrchu na Andrlův chlum97
5.1.2002Běh do vrchu na Andrlův chlum69
6.1.2001Běh do vrchu na Andrlův chlum108
8.1.2000Andrlův chlum, 27. ročník102
9.1.1999Běh do vrchu na Andrlův chlum, 26.ročník115

Statistika závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 1892

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Zajíc Jan5320
Sadílek Ota4619
Krupička Miroslav5318
Červ Miloslav5017
Keprtová Miloslava4816
Šimůnek Jan8215
Stránský Aleš6015
Kubelka Tomáš9314
Mannlová Jana8014
Pilgr Bohuslav5114
Pilgr Luděk7614
Soukup Jiří2713
Doleček Josef7913
Svatoš Otakar3413
Bielčik Jindřich4013
Šebek Michal8413
Kalousek Jan4112
Šafář Jaroslav5112
Matyášová Jana6512
Hübl Radek8812
Vacek Martin6912
Havran Miroslav3711
Kubelka Petr9510
Valter Pavel5210
Šimůnková Pavla7710
Kratochvíl Miloš7510
Dobšíček Pavel809
Novotný Jiří459
Nechvíl Petr919
Jadrný Lubomír739
Vytlačilová Lenka849
Sejkorová Lenka639
Zajíc Jakub899
Novák Jiří809
Koblížek Kamil809
Siegel Josef868
Čechal Jaroslav618
Stránská Adéla918
Jirásková Eva648
Polák Petr868
Nemšák Miroslav698
Razým Jan578
Kolář Radim697
Fátor Jan797
Marhold Luboš777
Buriánek Roman657
Grätz Luděk587
Jirásková Bára917
Hrdina Jaroslav477
Radiměřský Karel877

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M43086Nechuta MarekBike Freaks Holice0700:13:160,00
2M433149Fajfr MarekOB Žamberk0600:13:290,00
3M452140Hájek DominikOB Česká Třebová0600:14:110,00
4M484101Vítek AlešTJ Jiskra Fotbal1100:19:380,00
5M485126Pokorný MarianKOB UO1300:19:420,00
6M487131Novák AntonínTJ Jiskra Fotbal1400:20:070,00
7M493102Vítek JakubTJ Jiskra Fotbal1300:23:580,00
8M494103Žirovnický DanielTJ Jiskra Fotbal1300:24:520,00
Žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z46787Nechutová VendulaBike Freaks Holice0500:15:550,00
2Z489148Hermanová EliškaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0500:20:200,00
Junioři a dorostenci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1113Bílek DavidVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:09:530,00
2MJ673Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:11:090,00
3MJ10154Kovář LukášOB Česká Třebová0100:11:540,00
4MJ1777Bukáček MarekAtletika Polička0400:12:410,00
5MJ1965Hájek MartinPasivity Žamberk0100:12:550,00
6MJ3791Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:13:380,00
7MJ41145Kapoun JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:13:430,00
Juniorky a dorostenky (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ34107Šilarová MichaelaVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:13:290,00
2ZJ4276Stránská VendulaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:13:440,00
3ZJ5880Šedová TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:14:530,00
4ZJ62112Brožková TerezaKOB UO0400:15:160,00
5ZJ70108Kacálková VendulaVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:16:030,00
6ZJ75106Janíčková PatricieVýprachtice0200:17:160,00
7ZJ77156Kovářová JanaOB Lokomotiva Pardubice0200:17:310,00
Muži A 20-39 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA257Herda JanSKP Nymburk8300:09:550,00
2MA384Kubelka TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:10:000,00
3MA5133Pešek PavelSBR TRI-TEAM Litomyšl9000:10:410,00
4MA12135Kafka TomášOK Lokomotiva Pardubice8600:11:570,00
5MA13121Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:12:150,00
6MA15116Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:12:250,00
7MA1866Vávra PetrKyšperk SKI Team8700:12:540,00
8MA2369Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:13:020,00
9MA2756Lehký MichalSokol UO8500:13:100,00
10MA3271Marek OndřejHO J. Gagarina8900:13:240,00
11MA35147Stránský MilanNekoř8300:13:320,00
12MA40146Hlaváček MartinNekoř8300:13:420,00
13MA51128Slabý JanTvoje Máma9000:14:070,00
14MA64115Košnar FilipTrailrun.cz9100:15:420,00
15MA7182Polák PetrTJ Chvojkovice-Brod8600:16:210,00
16MA88119Kovář CtiradSTS Chvojkovice Brod8600:20:160,00
Muži B 40-49 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB785Fátor JanSlávia HK7900:11:350,00
2MB9151Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:11:490,00
3MB1694Dvořák PavelČeská Třebová7500:12:350,00
4MB20137Koblížek KamilKOB UO8000:12:590,00
5MB21122Macko MilanSRTG ČT7200:13:000,00
6MB25150Dušek VladimírNekoř7900:13:090,00
7MB26153Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:13:100,00
8MB2881Šimek PetrŘetůvka7700:13:110,00
9MB2970Černoch MichalDlouhoňovice7700:13:130,00
10MB39120Němec RadekLitomyšl7700:13:400,00
11MB43123Rasmussen FrankAalborg Denmark7500:13:460,00
12MB44157Kuhn JanUO7600:13:460,00
13MB45114Pinkas TomášMendrik7900:13:490,00
14MB4868Blaha PetrVysoké Mýto7800:14:000,00
15MB5489Vacek JiříDlouhá Třebová7700:14:230,00
16MB56110Hartman KarelDobrouč7700:14:310,00
17MB57132Novák JiříHasiči Ústí nad Orlicí8000:14:460,00
18MB7461Lehký VladimírTJ Sokol UO8000:17:080,00
19MB8098Pávek MilošLittle Peacock7300:18:120,00
Muži C 50-59 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC458Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:10:360,00
2MC8117Nemšák MiroslavRun Sport Team6900:11:460,00
3MC14118Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6900:12:220,00
4MC22136Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:13:020,00
5MC24100Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:13:080,00
6MC3193Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:13:220,00
7MC49138Scheuer JanLanškroun6600:14:040,00
8MC50152Hruban JanČeská Třebová6600:14:060,00
9MC53129Suchomel LubošTvoje Máma7000:14:230,00
10MC55139Vaňous MartinGeodézie Ústí nad Orlicí6900:14:240,00
11MC6564Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:15:450,00
12MC78143Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:17:470,00
Muži D 60 let a starší (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1159Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:11:560,00
2MD38144Krupička MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5300:13:390,00
3MD6163Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:15:160,00
4MD73111Leszkow PetrMK Hlinsko4400:16:340,00
5MD79158Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:18:060,00
6MD81134Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:18:170,00
7MD8679Červ MiloslavAtletika Polička5000:19:510,00
8MD90142Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:20:230,00
9MD9196Zajíc JanHvězda Pardubice5300:21:100,00
10MD92125Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:21:550,00
Ženy A 20-34 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA59127Pokorná AnežkaKOB UO9000:14:540,00
2ZA8399Poláková PavlaUO9000:18:360,00
Ženy B 35-44 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB46105Klinecká JanaHlinsko8100:13:510,00
2ZB4788Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:13:560,00
3ZB6083Nimshavsová HanaVysoké Mýto8100:15:110,00
4ZB6355Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:15:210,00
5ZB66124Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7600:15:490,00
6ZB68109Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:15:560,00
Ženy C 45 let a starší (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3667Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:13:370,00
2ZC69155Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:15:580,00
3ZC72141Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:16:280,00
4ZC7654Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:17:290,00
5ZC8275Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:18:330,00
6ZC95104Wregerová PetraTJ Jiskra Fotbal7500:25:020,00
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1113Bílek DavidVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:09:530,00
1MA257Herda JanSKP Nymburk8300:09:550,00
2MA384Kubelka TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:10:000,00
1MC458Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:10:360,00
3MA5133Pešek PavelSBR TRI-TEAM Litomyšl9000:10:410,00
2MJ673Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:11:090,00
1MB785Fátor JanSlávia HK7900:11:350,00
2MC8117Nemšák MiroslavRun Sport Team6900:11:460,00
2MB9151Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:11:490,00
3MJ10154Kovář LukášOB Česká Třebová0100:11:540,00
1MD1159Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:11:560,00
4MA12135Kafka TomášOK Lokomotiva Pardubice8600:11:570,00
5MA13121Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:12:150,00
3MC14118Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6900:12:220,00
6MA15116Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:12:250,00
3MB1694Dvořák PavelČeská Třebová7500:12:350,00
4MJ1777Bukáček MarekAtletika Polička0400:12:410,00
7MA1866Vávra PetrKyšperk SKI Team8700:12:540,00
5MJ1965Hájek MartinPasivity Žamberk0100:12:550,00
4MB20137Koblížek KamilKOB UO8000:12:590,00
5MB21122Macko MilanSRTG ČT7200:13:000,00
4MC22136Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:13:020,00
8MA2369Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:13:020,00
5MC24100Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:13:080,00
6MB25150Dušek VladimírNekoř7900:13:090,00
7MB26153Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:13:100,00
9MA2756Lehký MichalSokol UO8500:13:100,00
8MB2881Šimek PetrŘetůvka7700:13:110,00
9MB2970Černoch MichalDlouhoňovice7700:13:130,00
1M43086Nechuta MarekBike Freaks Holice0700:13:160,00
6MC3193Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:13:220,00
10MA3271Marek OndřejHO J. Gagarina8900:13:240,00
2M433149Fajfr MarekOB Žamberk0600:13:290,00
1ZJ34107Šilarová MichaelaVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:13:290,00
11MA35147Stránský MilanNekoř8300:13:320,00
1ZC3667Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:13:370,00
6MJ3791Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:13:380,00
2MD38144Krupička MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5300:13:390,00
10MB39120Němec RadekLitomyšl7700:13:400,00
12MA40146Hlaváček MartinNekoř8300:13:420,00
7MJ41145Kapoun JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:13:430,00
2ZJ4276Stránská VendulaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:13:440,00
11MB43123Rasmussen FrankAalborg Denmark7500:13:460,00
12MB44157Kuhn JanUO7600:13:460,00
13MB45114Pinkas TomášMendrik7900:13:490,00
1ZB46105Klinecká JanaHlinsko8100:13:510,00
2ZB4788Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:13:560,00
14MB4868Blaha PetrVysoké Mýto7800:14:000,00
7MC49138Scheuer JanLanškroun6600:14:040,00
8MC50152Hruban JanČeská Třebová6600:14:060,00
13MA51128Slabý JanTvoje Máma9000:14:070,00
3M452140Hájek DominikOB Česká Třebová0600:14:110,00
9MC53129Suchomel LubošTvoje Máma7000:14:230,00
15MB5489Vacek JiříDlouhá Třebová7700:14:230,00
10MC55139Vaňous MartinGeodézie Ústí nad Orlicí6900:14:240,00
16MB56110Hartman KarelDobrouč7700:14:310,00
17MB57132Novák JiříHasiči Ústí nad Orlicí8000:14:460,00
3ZJ5880Šedová TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:14:530,00
1ZA59127Pokorná AnežkaKOB UO9000:14:540,00
3ZB6083Nimshavsová HanaVysoké Mýto8100:15:110,00
3MD6163Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:15:160,00
4ZJ62112Brožková TerezaKOB UO0400:15:160,00
4ZB6355Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:15:210,00
14MA64115Košnar FilipTrailrun.cz9100:15:420,00
11MC6564Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:15:450,00
5ZB66124Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7600:15:490,00
1Z46787Nechutová VendulaBike Freaks Holice0500:15:550,00
6ZB68109Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:15:560,00
2ZC69155Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:15:580,00
5ZJ70108Kacálková VendulaVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:16:030,00
15MA7182Polák PetrTJ Chvojkovice-Brod8600:16:210,00
3ZC72141Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:16:280,00
4MD73111Leszkow PetrMK Hlinsko4400:16:340,00
18MB7461Lehký VladimírTJ Sokol UO8000:17:080,00
6ZJ75106Janíčková PatricieVýprachtice0200:17:160,00
4ZC7654Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:17:290,00
7ZJ77156Kovářová JanaOB Lokomotiva Pardubice0200:17:310,00
12MC78143Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:17:470,00
5MD79158Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:18:060,00
19MB8098Pávek MilošLittle Peacock7300:18:120,00
6MD81134Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:18:170,00
5ZC8275Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:18:330,00
2ZA8399Poláková PavlaUO9000:18:360,00
4M484101Vítek AlešTJ Jiskra Fotbal1100:19:380,00
5M485126Pokorný MarianKOB UO1300:19:420,00
7MD8679Červ MiloslavAtletika Polička5000:19:510,00
6M487131Novák AntonínTJ Jiskra Fotbal1400:20:070,00
16MA88119Kovář CtiradSTS Chvojkovice Brod8600:20:160,00
2Z489148Hermanová EliškaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0500:20:200,00
8MD90142Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:20:230,00
9MD9196Zajíc JanHvězda Pardubice5300:21:100,00
10MD92125Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:21:550,00
7M493102Vítek JakubTJ Jiskra Fotbal1300:23:580,00
8M494103Žirovnický DanielTJ Jiskra Fotbal1300:24:520,00
6ZC95104Wregerová PetraTJ Jiskra Fotbal7500:25:020,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Po závodě zůstaly v šatně dětské vysoké zimní boty, zimní pletená dívčí čelenka a růžové maratonky. Vencl 739 433 299
vencl

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód