Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Palici

15.8.2020, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Palici
  • datum konání: 15.8.2020
  • zobrazeno již 284x
  • místo konání: Fotbalové hřiště Rybník, Česká Třebová
  • GPS: 49.8930853N, 16.4683086E
  • pořadatel: Jen Blbni Team

Sociální sítě

Místo konání

Fotbalové hřiště Rybník u České Třebové
10:00 hodin

Přihlášky

Registrace probíhá pouze na internetových stránkách jenblbniteam.cz

Prezentace

na místě od 9:00 do 9:45 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 13 km
Převýšení: 232 m
Trasa závodu vede po lesních cestách v okolí Údolí Skuhrovského potoka.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Plakát závodu ve formátu JPG

Pravidla závodu ve formátu PDF

telefon: 775 679 138

E-mailová adresa

jen.blbni.team@seznam.cz

Mapa konání závodu

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.5.2019Běh na Palici-

Statistika závodu Běh na Palici

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 35 let a mladší (trať 13 km, 232 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Vetchý JanAK ISCAREX Česká Třebová8500:50:23-
2MA27Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:52:05-
3MA431Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:55:08-
4MA632Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:56:06-
5MA815Kovář LukášOB Česká Třebová0100:58:16-
6MA96Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:58:58-
7MA1411Gaži LukášČeská Třebová0001:03:36-
8MA1838Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8601:04:10-
9MA1917Mužila Martin-9101:07:35-
10MA2239Kochánek PetrNotable8701:12:02-
11MA2937Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0401:25:43-
Muži 36-50 let (trať 13 km, 232 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB513Hejl RadekLetohrad7200:55:13-
2MB712Kyncl TomášHolice7400:56:08-
3MB1126Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:59:28-
4MB1234Schwarzbach MartinJen Blbni Team8201:01:44-
5MB1324Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:02:13-
6MB1523Němec RadekPenny Mann Litomyšl7701:03:47-
7MB169Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7701:04:08-
8MB1710Macko MilanSTG ČT7201:04:09-
9MB211Číž OndřejJen Blbni Team8301:10:38-
10MB2328Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:13:10-
11MB2727Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:18:29-
12MB282Müller TomášJen Blbni Team8301:20:10-
Muži 51 let a starší (trať 13 km, 232 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1035Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:59:09-
2MC2016Hruban JanČeská Třebová6601:09:22-
3MC2420Ráb PavelPivovar Bráník5201:15:02-
4MC3229Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:30:01-
5MC3333Bielčik JindřichLichkov4001:46:33-
Ženy 30 let a mladší (trať 13 km, 232 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA34Stránská AdélaAK ISCAREX Česká Třebová / Inov-8 Team9100:53:14-
2ZA2618Franková Karin-9201:16:52-
Ženy 31-40 let (trať 13 km, 232 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3036Koubová MarcelaRybník8001:25:44-
2ZB318Šindelková VeronikaMotyky8301:25:45-
Ženy 41 let a starší (trať 13 km, 232 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2514Kovářová AnnaOB Česká Třebová7501:15:10-
Trať 13 km, 232 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Vetchý JanAK ISCAREX Česká Třebová8500:50:23-
2MA27Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:52:05-
1ZA34Stránská AdélaAK ISCAREX Česká Třebová / Inov-8 Team9100:53:14-
3MA431Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:55:08-
1MB513Hejl RadekLetohrad7200:55:13-
4MA632Novotný JakubHORO Česká Třebová8800:56:06-
2MB712Kyncl TomášHolice7400:56:08-
5MA815Kovář LukášOB Česká Třebová0100:58:16-
6MA96Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:58:58-
1MC1035Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:59:09-
3MB1126Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:59:28-
4MB1234Schwarzbach MartinJen Blbni Team8201:01:44-
5MB1324Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:02:13-
7MA1411Gaži LukášČeská Třebová0001:03:36-
6MB1523Němec RadekPenny Mann Litomyšl7701:03:47-
7MB169Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7701:04:08-
8MB1710Macko MilanSTG ČT7201:04:09-
8MA1838Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8601:04:10-
9MA1917Mužila Martin-9101:07:35-
2MC2016Hruban JanČeská Třebová6601:09:22-
9MB211Číž OndřejJen Blbni Team8301:10:38-
10MA2239Kochánek PetrNotable8701:12:02-
10MB2328Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:13:10-
3MC2420Ráb PavelPivovar Bráník5201:15:02-
1ZC2514Kovářová AnnaOB Česká Třebová7501:15:10-
2ZA2618Franková Karin-9201:16:52-
11MB2727Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:18:29-
12MB282Müller TomášJen Blbni Team8301:20:10-
11MA2937Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0401:25:43-
1ZB3036Koubová MarcelaRybník8001:25:44-
2ZB318Šindelková VeronikaMotyky8301:25:45-
4MC3229Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:30:01-
5MC3333Bielčik JindřichLichkov4001:46:33-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód