Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Běh kolem poličských hradeb

28.9.2021, úterý

Propozice závodu

  • název závodu: Běh kolem poličských hradeb
  • datum konání: 28.9.2021
  • zobrazeno již 887x
  • místo konání: Městský park, Polička
  • GPS: 49.714N, 16.26733E
  • pořadatel: Atletika Polička

Sociální sítě

Místo konání

městský park v Poličce
od 10:00 hodin (hlavní závod v 12:00 a 12:30 hodin)

Přihlášky

pouze na místě startu, nejpozději 20 minut před startem kategorie

Startovné

pouze dospělí - 50,- Kč při prezenci

Popis tratě

Délka: 4,4 km a méně
převážně asfaltové, profil rovinatý

Ceny pro vítěze

miloslav.cerv@seznam.cz

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miloslav Červ TB - 461 725 382

Propozice závodu ve formátu PDF

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.5.2020Běh kolem poličských hradeb-
1.5.2019Běh kolem poličských hradeb321
1.5.2018Běh kolem poličských hradeb362
1.5.2017Běh kolem poličských hradeb361
1.5.2016Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2015Běh kolem poličských hradeb384
1.5.2014Běh kolem poličských hradeb339
1.5.2013Běh kolem poličských hradeb351
1.5.2012Běh kolem poličských hradeb353
1.5.2011Běh kolem poličských hradeb255
1.5.2010Běh kolem poličských hradeb265
1.5.2009Běh kolem poličských hradeb297
1.5.2008Běh kolem poličských hradeb247
1.5.2007Běh kolem poličských hradeb269
1.5.2006Běh kolem poličských hradeb224
1.5.2005Běh kolem poličských hradeb294
1.5.2004Běh kolem poličských hradeb, 39. ročník250
1.5.2003Běh kolem poličských hradeb, 38. ročník253
1.5.2002Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2001Běh kolem poličských hradeb225
1.5.2000Běh kolem poličských hradeb, 35. ročník-

Statistika závodu Běh kolem poličských hradeb

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 5688

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Večeře Tomáš9020
Štyndl Miroslav5720
Nechvíl Petr9118
Schauerová Lenka8817
Sejkora Karel8817
Šimůnek Jan8216
Gdula Petr6116
Červ Jakub8915
Šutera Josef7914
Smolák Petr9414
Šimůnek Jan0314
Ožana Václav6414
Jirásková Eva6414
Pešlová Ivana6314
Cvrček Martin7913
Šimůnková Pavla7713
Krátká Anna6913
Klepárník Otakar5713
Šimůnek Jan4913
Borek Viktor0413
Červ Miloslav5013
Jelínek Matěj4213
Nechvílová Miroslava6013
Frydrychová Eliška0113
Stránský Aleš6013
Boháč Bonifác0112
Hubáček Petr7812
Stránská Adéla9112
Fiedler Jan5612
Borková Agáta0212
Řemínek Matěj8612
Sontáková Lenka9112
Smoláková Alexandra9812
Smoláková Valérie9312
Lorenc Tomáš8612
Peterková Veronika8411
Boháč Pankrác0611
Svoboda Mojmír6611
Vondra Vojtěch9811
Stránská Michaela9711
Dušková Lenka8011
Klímová Ivana8711
Keprtová Miloslava4811
Chlubna Jan8411
Marek Jiří4310
Vlčková Zuzana9110
Horáček Michal7510
Pulgretová Kateřina9910
Matyášová Jana6510
Borek Petr7010

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 4 let a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C0165Houdek KryštofHoudek Team1800:00:30-
2C01928Beneš František-1900:00:47-
3C02125Schauer VojtěchAtletika Polička2000:01:41-
Děvčata 4 let a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D0148Chaloupková DorotaRUN Team Široký Důl1800:00:24-
2D01517Veličková ElenPolička1700:00:28-
3D0171Procházková AnnaPolička1800:00:32-
4D01823Přibylová ZojaSpartak Letohrad1800:00:41-
5D02014Votavová EliškaPolička2000:01:11-
Chlapci 5-6 let (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1127Charvát DavidHC Spartak1500:00:15-
2C1224Šutera MatějAtletika Polička1500:00:17-
3C157Votava MatyášPolička1500:00:17-
4C1620Peterka JáchymOlomouc1500:00:19-
5C173Houdek JáchymHoudek Team1600:00:19-
6C11236Vacek MartinTJ Dlouhá Třebová1500:00:22-
Děvčata 5-6 let (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1322Přibylová AgátaSpartak Letohrad1500:00:17-
2D1434Kašová Barbora-1500:00:17-
3D1833Klímová SoňaLišná1600:00:19-
4D1946Balášová HanaPolička1500:00:19-
5D1107Chaloupková BedřiškaRun Team Široký Důl1600:00:20-
6D11135Benešová AnnaPolička1600:00:20-
7D11330Dobešová Nicol-1600:00:23-
Chlapci 7 let (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C214Cvrček KristiánPraha planeta Země1400:01:40-
2C2214Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:01:40-
3C2611Houdek ŠtěpánTJ Atletika NMNM1400:01:52-
Děvčata 7 let (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2829Zemanová MajdaChleny1400:02:02-
2D299Ondráková BáraSK NMNM1400:02:03-
3D21231Lorencová SáraPolička1400:02:06-
4D21447Tobiáš Sofie KarolínaPolička1400:02:10-
Nejmladší žáci I (trať 0,84 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1117Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:03:07107,15
2M1333Krištof VojtěchAtletika Polička1200:03:1598,37
3M1415Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:03:1994,49
4M166Čejka FrantišekAC Choceň1300:03:2588,00
5M11523Šutera JosefAtletika Polička1300:03:4370,16
6M11942Fliedr TomášF-BIKE klub Sádek1300:04:3416,39
7M12034Andrlík Jiří-1300:05:173,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z136Jílková NelaTJ Svitavy1200:01:46106,49
2Z1444Machová RozálieAtletika Polička1200:01:5197,43
3Z1532Chalupníková DorotaAtletika Polička1200:01:5296,09
4Z1742Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:01:5688,46
5Z11049Balášová ElenaPolička1200:02:0571,64
6Z11121Přibylová BeátaSpartak Letohrad1300:02:0670,71
7Z11311Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:02:0964,31
8Z11545Fliedrová KarolínaF- Bike klub Sádek1300:02:2241,35
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2112Houdek JiříTJ Atletika NMNM1100:03:17100,39
2M222Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:03:17100,15
3M2310Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:1899,46
4M2819Stejskal PetrAtletika Jablonné1100:03:3086,38
5M21226Charvát MatyášAC Spartak1100:03:4670,51
6M2218Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:04:0155,22
7M2229Datinský Ondřej4sports Team Svitavy1100:04:0155,00
8M22539Vojtíšek PavelPolička1100:04:1442,35
9M22732Andrle JonyAtletika Polička1000:04:1739,23
Nejmladší žákyně II (trať 0,84 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z225Jílková LucieTJ Svitavy1000:03:08112,12
2Z2538Fliedrová AdélaF-BIKE club Sádek1000:03:2396,48
3Z2737Krupičková AdélaKKL Hlinsko1100:03:2891,40
4Z2812Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:03:3089,52
5Z2943Švejdová EliškaAtletika Polička1100:03:3387,12
6Z21025Dvořáková AnežkaTGM Polička1000:03:3386,36
7Z21126Vetešníková VeronikaAtletika Polička1000:03:3485,84
8Z21236Benešová BarboraAtletika Polička1000:03:3783,20
9Z21310Ondráková AdélaSK NMNM1100:03:4079,46
10Z21441Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:03:4179,19
11Z21627Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:03:4475,27
12Z21739Sodomková Sofie-1100:03:5663,25
13Z21850Balášová TereziePolička1000:03:5861,95
Mladší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3516Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:21112,44
2M31137Švejda JáchymAtletika Polička0900:03:3599,15
3M31335Šafář TomášAtletika Polička0900:03:4788,42
4M31540Švanda MatyášSport REG0900:03:4887,50
5M31718Stejskal PavelAtletika Jablonné0900:03:5184,16
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z363Holingrová NatálieAC Choceň0800:03:23105,79
2Z3919Popelková Aneta4 Sports Team Svitavy0900:03:3297,56
3Z31024Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:3396,65
4Z31420Houdková NatálieTJ NMNM0900:03:4882,34
5Z31851Pirklová PatricieLetohrad0900:03:5377,46
6Z31928Machová EliškaPolička0900:03:5674,64
7Z3234Makovská MonikaPolička0900:04:0367,23
8Z3242Spoustová AnetaAC Choceň0800:04:0466,25
9Z32815Datinská Viola4 Sports Team Svitavy0800:04:4230,60
Starší žáci (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4141Šafář SamuelAtletika Polička0700:03:41100,73
2M4222Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:03:4299,72
3M4313Hurych AdamÚstí nad Orlicí0600:03:4299,55
4M441Jandečka TomášAC Choceň0600:03:5489,20
5M4538Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:03:5489,00
6M4729Šafář VáclavAtletika Polička0600:04:0479,82
7M4831Marek Lukáš4Sports Team0700:04:0876,89
8M4921Zeman JindřichAC Choceň0700:04:2362,71
Starší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4416Čejková BarboraAC Choceň0600:03:20111,37
2Z4718Marešová TerezaAtletika Lanškroun0700:03:27104,70
3Z41640Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:03:4983,92
4Z42013Trnková EmaAtletika Polička0600:03:5777,07
5Z42648Šilarová VeronikaLetohrad0600:04:1658,80
Dorostenci (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M536Bukáček MarekAtletika Polička0400:07:54120,02
2M543Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:08:15112,32
3M555Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:10:1267,66
Dorostenky (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z564Serbousková SáraAK Iscarex Česká Třebová0400:03:55100,00
Junioři 18-19 let (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11Marek Jakub4sports team0300:06:50100,16
2MJ22Šimůnek JanAK Iscarex Česká Třebová0300:06:5099,84
Juniorky 18-19 let (trať 1,1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:16:08101,35
2MA252Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:16:1599,95
3MA447Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:2198,69
4MA62Lorenc MarekPolička9300:16:3695,75
5MA1250Řemínek MatějAC Choceň8600:17:4581,53
6MA1348Radiměřský KarelAK Iscarex Česká Třebová8700:17:4880,87
7MA1655Večeře TomášAtletika Polička9000:18:0876,90
8MA184Chaloupka JanRun Team Široký Důl9000:18:4070,22
9MA1954Petr OndřejPolička9100:18:4569,16
10MA2046Simon JakubPolička0000:18:4669,05
11MA2849Švec MartinVK Choceň8700:20:1451,04
12MA3134Červ JakubAtletika Polička8900:20:2848,05
Muži B 40-49 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB310Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:16:16103,14
2MB556Petr JiříLezník8000:16:32100,06
3MB716Šutera JosefAtletika Polička7900:16:4896,80
4MB911Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:17:2689,17
5MB1153Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:17:3986,46
6MB1527Pospíšil PetrTJ Sokol Opava7900:18:0082,15
7MB1720Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:18:2177,91
8MB2545Simon PetrPolička7200:19:2764,68
9MB308Němec RadekLitomyšl7700:20:2053,92
10MB3212Vojtíšek PavelPolička7800:20:3052,06
11MB451Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:22:5422,84
Muži C 50-59 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC832Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:17:22107,53
2MC1438Svoboda MojmírAB SPED Pardubice6600:17:49102,45
3MC2130Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:18:5790,02
4MC2223Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:18:5989,62
5MC2428Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:19:2784,41
6MC2617Kalousek JanMalšovice7100:19:3083,81
7MC5558Špaček JaroslavPolička6800:26:345,54
Muži D 60-69 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1031Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:17:31121,86
2MD3435Fiedler JanBrno5600:20:4489,12
3MD3533Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:20:4589,02
4MD3629Ráb PavelČeská Třebová5200:20:4988,25
5MD3822Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:21:0086,48
6MD4443Šperka OldřichJedovnice5600:22:0675,20
7MD521000Klepárník OtakarCyklo - Ski Polička5700:25:4038,99
8MD5444Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:26:0634,61
9MD5621Hanák KarelSvitavy5600:27:0624,43
10MD5819Zajíc JanHvězda Pardubice z. s.5300:30:593,00
Muži E 70 let a starší (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5737Leszkow PetrMK Hlinsko4400:27:19100,00
Ženy A 20-34 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4051Tomášová BarboraTK Choceň9600:21:00109,70
2ZA4325Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:21:58100,93
3ZA477Petrásová ŽanetaAtletika Polička0000:23:1589,37
4ZA503Chaloupková BarboraRun Team Široký Důl8700:24:1979,71
5ZA5257Chadimová TerezaAtletika polička9000:25:4067,47
Ženy B 35-44 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3341Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:20:30105,12
2ZB379Rokosová IvanaROKY TEAM8200:20:52101,58
3ZB4142Krejsová Petraometky Boskovice7900:21:4593,30
4ZB4615Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:23:0880,02
5ZB5118Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:24:4265,24
Ženy C 45-54 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2739Pirklová KateřinaLetohrad7600:20:10103,18
2ZC296Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:20:19101,79
3ZC3914Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:21:0095,04
4ZC4240Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:21:5386,45
Ženy D 55 let a starší (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2326Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:19:11125,63
2ZD4824Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:23:2187,70
3ZD4913Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:23:2886,66
4ZD595Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:32:146,98
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1127Charvát DavidHC Spartak1500:00:15-
2C1224Šutera MatějAtletika Polička1500:00:17-
1D1322Přibylová AgátaSpartak Letohrad1500:00:17-
2D1434Kašová Barbora-1500:00:17-
3C157Votava MatyášPolička1500:00:17-
4C1620Peterka JáchymOlomouc1500:00:19-
5C173Houdek JáchymHoudek Team1600:00:19-
3D1833Klímová SoňaLišná1600:00:19-
4D1946Balášová HanaPolička1500:00:19-
5D1107Chaloupková BedřiškaRun Team Široký Důl1600:00:20-
6D11135Benešová AnnaPolička1600:00:20-
6C11236Vacek MartinTJ Dlouhá Třebová1500:00:22-
7D11330Dobešová Nicol-1600:00:23-
1D0148Chaloupková DorotaRUN Team Široký Důl1800:00:24-
2D01517Veličková ElenPolička1700:00:28-
1C0165Houdek KryštofHoudek Team1800:00:30-
3D0171Procházková AnnaPolička1800:00:32-
4D01823Přibylová ZojaSpartak Letohrad1800:00:41-
2C01928Beneš František-1900:00:47-
5D02014Votavová EliškaPolička2000:01:11-
3C02125Schauer VojtěchAtletika Polička2000:01:41-
Trať 0,42 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C214Cvrček KristiánPraha planeta Země1400:01:40-
2C2214Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:01:40-
1Z136Jílková NelaTJ Svitavy1200:01:46106,49
2Z1444Machová RozálieAtletika Polička1200:01:5197,43
3Z1532Chalupníková DorotaAtletika Polička1200:01:5296,09
3C2611Houdek ŠtěpánTJ Atletika NMNM1400:01:52-
4Z1742Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:01:5688,46
1D2829Zemanová MajdaChleny1400:02:02-
2D299Ondráková BáraSK NMNM1400:02:03-
5Z11049Balášová ElenaPolička1200:02:0571,64
6Z11121Přibylová BeátaSpartak Letohrad1300:02:0670,71
3D21231Lorencová SáraPolička1400:02:06-
7Z11311Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:02:0964,31
4D21447Tobiáš Sofie KarolínaPolička1400:02:10-
8Z11545Fliedrová KarolínaF- Bike klub Sádek1300:02:2241,35
Trať 0,84 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1117Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:03:07107,15
1Z225Jílková LucieTJ Svitavy1000:03:08112,12
2M1333Krištof VojtěchAtletika Polička1200:03:1598,37
3M1415Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:03:1994,49
2Z2538Fliedrová AdélaF-BIKE club Sádek1000:03:2396,48
4M166Čejka FrantišekAC Choceň1300:03:2588,00
3Z2737Krupičková AdélaKKL Hlinsko1100:03:2891,40
4Z2812Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:03:3089,52
5Z2943Švejdová EliškaAtletika Polička1100:03:3387,12
6Z21025Dvořáková AnežkaTGM Polička1000:03:3386,36
7Z21126Vetešníková VeronikaAtletika Polička1000:03:3485,84
8Z21236Benešová BarboraAtletika Polička1000:03:3783,20
9Z21310Ondráková AdélaSK NMNM1100:03:4079,46
10Z21441Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:03:4179,19
5M11523Šutera JosefAtletika Polička1300:03:4370,16
11Z21627Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:03:4475,27
12Z21739Sodomková Sofie-1100:03:5663,25
13Z21850Balášová TereziePolička1000:03:5861,95
6M11942Fliedr TomášF-BIKE klub Sádek1300:04:3416,39
7M12034Andrlík Jiří-1300:05:173,00
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2112Houdek JiříTJ Atletika NMNM1100:03:17100,39
2M222Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:03:17100,15
3M2310Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:1899,46
1Z4416Čejková BarboraAC Choceň0600:03:20111,37
1M3516Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:21112,44
1Z363Holingrová NatálieAC Choceň0800:03:23105,79
2Z4718Marešová TerezaAtletika Lanškroun0700:03:27104,70
4M2819Stejskal PetrAtletika Jablonné1100:03:3086,38
2Z3919Popelková Aneta4 Sports Team Svitavy0900:03:3297,56
3Z31024Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:3396,65
2M31137Švejda JáchymAtletika Polička0900:03:3599,15
5M21226Charvát MatyášAC Spartak1100:03:4670,51
3M31335Šafář TomášAtletika Polička0900:03:4788,42
4Z31420Houdková NatálieTJ NMNM0900:03:4882,34
4M31540Švanda MatyášSport REG0900:03:4887,50
3Z41640Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:03:4983,92
5M31718Stejskal PavelAtletika Jablonné0900:03:5184,16
5Z31851Pirklová PatricieLetohrad0900:03:5377,46
6Z31928Machová EliškaPolička0900:03:5674,64
4Z42013Trnková EmaAtletika Polička0600:03:5777,07
6M2218Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:04:0155,22
7M2229Datinský Ondřej4sports Team Svitavy1100:04:0155,00
7Z3234Makovská MonikaPolička0900:04:0367,23
8Z3242Spoustová AnetaAC Choceň0800:04:0466,25
8M22539Vojtíšek PavelPolička1100:04:1442,35
5Z42648Šilarová VeronikaLetohrad0600:04:1658,80
9M22732Andrle JonyAtletika Polička1000:04:1739,23
9Z32815Datinská Viola4 Sports Team Svitavy0800:04:4230,60
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4141Šafář SamuelAtletika Polička0700:03:41100,73
2M4222Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:03:4299,72
3M4313Hurych AdamÚstí nad Orlicí0600:03:4299,55
4M441Jandečka TomášAC Choceň0600:03:5489,20
5M4538Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:03:5489,00
1Z564Serbousková SáraAK Iscarex Česká Třebová0400:03:55100,00
6M4729Šafář VáclavAtletika Polička0600:04:0479,82
7M4831Marek Lukáš4Sports Team0700:04:0876,89
8M4921Zeman JindřichAC Choceň0700:04:2362,71
Trať 2,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11Marek Jakub4sports team0300:06:50100,16
2MJ22Šimůnek JanAK Iscarex Česká Třebová0300:06:5099,84
1M536Bukáček MarekAtletika Polička0400:07:54120,02
2M543Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:08:15112,32
3M555Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:10:1267,66
Trať 4,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:16:08101,35
2MA252Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:16:1599,95
1MB310Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:16:16103,14
3MA447Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:2198,69
2MB556Petr JiříLezník8000:16:32100,06
4MA62Lorenc MarekPolička9300:16:3695,75
3MB716Šutera JosefAtletika Polička7900:16:4896,80
1MC832Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:17:22107,53
4MB911Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:17:2689,17
1MD1031Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:17:31121,86
5MB1153Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:17:3986,46
5MA1250Řemínek MatějAC Choceň8600:17:4581,53
6MA1348Radiměřský KarelAK Iscarex Česká Třebová8700:17:4880,87
2MC1438Svoboda MojmírAB SPED Pardubice6600:17:49102,45
6MB1527Pospíšil PetrTJ Sokol Opava7900:18:0082,15
7MA1655Večeře TomášAtletika Polička9000:18:0876,90
7MB1720Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:18:2177,91
8MA184Chaloupka JanRun Team Široký Důl9000:18:4070,22
9MA1954Petr OndřejPolička9100:18:4569,16
10MA2046Simon JakubPolička0000:18:4669,05
3MC2130Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:18:5790,02
4MC2223Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:18:5989,62
1ZD2326Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:19:11125,63
5MC2428Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:19:2784,41
8MB2545Simon PetrPolička7200:19:2764,68
6MC2617Kalousek JanMalšovice7100:19:3083,81
1ZC2739Pirklová KateřinaLetohrad7600:20:10103,18
11MA2849Švec MartinVK Choceň8700:20:1451,04
2ZC296Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:20:19101,79
9MB308Němec RadekLitomyšl7700:20:2053,92
12MA3134Červ JakubAtletika Polička8900:20:2848,05
10MB3212Vojtíšek PavelPolička7800:20:3052,06
1ZB3341Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:20:30105,12
2MD3435Fiedler JanBrno5600:20:4489,12
3MD3533Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:20:4589,02
4MD3629Ráb PavelČeská Třebová5200:20:4988,25
2ZB379Rokosová IvanaROKY TEAM8200:20:52101,58
5MD3822Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:21:0086,48
3ZC3914Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:21:0095,04
1ZA4051Tomášová BarboraTK Choceň9600:21:00109,70
3ZB4142Krejsová Petraometky Boskovice7900:21:4593,30
4ZC4240Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:21:5386,45
2ZA4325Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:21:58100,93
6MD4443Šperka OldřichJedovnice5600:22:0675,20
11MB451Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:22:5422,84
4ZB4615Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:23:0880,02
3ZA477Petrásová ŽanetaAtletika Polička0000:23:1589,37
2ZD4824Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:23:2187,70
3ZD4913Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:23:2886,66
4ZA503Chaloupková BarboraRun Team Široký Důl8700:24:1979,71
5ZB5118Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:24:4265,24
7MD521000Klepárník OtakarCyklo - Ski Polička5700:25:4038,99
5ZA5257Chadimová TerezaAtletika polička9000:25:4067,47
8MD5444Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:26:0634,61
7MC5558Špaček JaroslavPolička6800:26:345,54
9MD5621Hanák KarelSvitavy5600:27:0624,43
1ME5737Leszkow PetrMK Hlinsko4400:27:19100,00
10MD5819Zajíc JanHvězda Pardubice z. s.5300:30:593,00
4ZD595Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:32:146,98
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:16:08101,01
2MA252Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:16:1599,61
3MB310Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:16:1699,38
4MA447Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:2198,35
5MB556Petr JiříLezník8000:16:3296,25
6MA62Lorenc MarekPolička9300:16:3695,40
7MB716Šutera JosefAtletika Polička7900:16:4892,92
8MC832Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:17:2285,90
9MB911Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:17:2685,14
10MD1031Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:17:3183,99
11MB1153Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:17:3982,38
12MA1250Řemínek MatějAC Choceň8600:17:4581,15
13MA1348Radiměřský KarelAK Iscarex Česká Třebová8700:17:4880,49
14MC1438Svoboda MojmírAB SPED Pardubice6600:17:4980,26
15MB1527Pospíšil PetrTJ Sokol Opava7900:18:0077,98
16MA1655Večeře TomášAtletika Polička9000:18:0876,51
17MB1720Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:18:2173,67
18MA184Chaloupka JanRun Team Široký Důl9000:18:4069,82
19MA1954Petr OndřejPolička9100:18:4568,76
20MA2046Simon JakubPolička0000:18:4668,65
21MC2130Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:18:5766,43
22MC2223Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:18:5965,98
23MC2428Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:19:2760,19
24MB2545Simon PetrPolička7200:19:2760,18
25MC2617Kalousek JanMalšovice7100:19:3059,52
26MA2849Švec MartinVK Choceň8700:20:1450,61
27MB308Němec RadekLitomyšl7700:20:2049,22
28MA3134Červ JakubAtletika Polička8900:20:2847,62
29MB3212Vojtíšek PavelPolička7800:20:3047,32
30MD3435Fiedler JanBrno5600:20:4444,28
31MD3533Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:20:4544,15
32MD3629Ráb PavelČeská Třebová5200:20:4943,22
33MD3822Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:21:0041,07
34MD4443Šperka OldřichJedovnice5600:22:0627,39
35MB451Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:22:5417,55
36MD521000Klepárník OtakarCyklo - Ski Polička5700:25:403,00
37MD5444Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:26:063,00
38MC5558Špaček JaroslavPolička6800:26:343,00
39MD5621Hanák KarelSvitavy5600:27:063,00
40ME5737Leszkow PetrMK Hlinsko4400:27:193,00
41MD5819Zajíc JanHvězda Pardubice z. s.5300:30:593,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2326Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:19:11107,10
2ZC2739Pirklová KateřinaLetohrad7600:20:1097,17
3ZC296Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:20:1995,73
4ZB3341Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:20:3093,81
5ZB379Rokosová IvanaROKY TEAM8200:20:5290,06
6ZC3914Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:21:0088,77
7ZA4051Tomášová BarboraTK Choceň9600:21:0088,71
8ZB4142Krejsová Petraometky Boskovice7900:21:4581,29
9ZC4240Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:21:5379,93
10ZA4325Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:21:5878,99
11ZB4615Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:23:0867,25
12ZA477Petrásová ŽanetaAtletika Polička0000:23:1566,15
13ZD4824Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:23:2165,14
14ZD4913Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:23:2863,99
15ZA503Chaloupková BarboraRun Team Široký Důl8700:24:1955,43
16ZB5118Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:24:4251,61
17ZA5257Chadimová TerezaAtletika polička9000:25:4041,84
18ZD595Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:32:143,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód