Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Cross po lyžařských tratích

25.9.2021, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Cross po lyžařských tratích
  • datum konání: 25.9.2021
  • zobrazeno již 726x
  • místo konání: Areál Hory u České Třebové
  • GPS: 49.8966003N, 16.4197036E
  • pořadatel: Orel Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

areál SKI Hory Česká Třebová (GPS: 49°53´42.666 N, 16°25´14.553 E)
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

v prostoru startu od 9:30 hodin

Startovné

dospělí 50 Kč
žactvo, dorost a lidový běh 30 Kč

Popis tratě

Délka: 9 km a méně
běží se po lyžařských tratích

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Voleský
tel. 603 495 061

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.9.2020Cross po lyžařských tratích190
21.9.2019Cross po lyžařských tratích239
22.9.2018Cross po lyžařských tratích192
23.9.2017Cross po lyžařských tratích229
24.9.2016Cross po lyžařských tratích235
26.9.2015Cross po lyžařských tratích299
27.9.2014Cross po lyžařských tratích290
28.9.2013Cross po lyžařských tratích251
22.9.2012Cross po lyžařských tratích178
24.9.2011Cross po lyžařských tratích224
25.9.2010Cross po lyžařských tratích286
26.9.2009Cross po lyžařských tratích170
27.9.2008Cross po lyžařských tratích169
29.9.2007Cross po lyžařských tratích196
23.9.2006Cross po lyžařských tratích231
24.9.2005Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry188
25.9.2004Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry237
27.9.2003Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník205
6.10.20023. ročník, Kros po lyžařských tratích267
29.9.2001Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-Hory277
24.9.2000Cross po lyžařských tratích276

Statistika závodu Cross po lyžařských tratích

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 4829

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6918
Šafář Jaroslav5116
Sadílek Ota4615
Jirásková Eva6415
Šimůnek Jan8214
Keprtová Miloslava4813
Gregora Filip0213
Stránský Aleš6013
Stránská Michaela9713
Smoláková Valérie9313
Smoláková Alexandra9813
Smoláková Jiřina6912
Hronek Jaroslav9112
Smolák Petr9412
Marek Jiří4312
Bielčik Jindřich4012
Dušková Lenka8011
Čáp Bohuslav5111
Černá Kristýna9311
Smoláková Dominika0011
Borek Viktor0411
Buriánek Roman6511
Brusenbauchová Nela0811
Hofmanová Veronika7811
Šimůnek Jan0311
Matyášová Jana6510
Šimůnková Pavla7710
Stránská Adéla9110
Sejkorová Lenka6310
Limburský Jan0110
Mannlová Jana8010
Šebek Michal8410
Sontáková Lenka9110
Limburská Eliška9910
Klaclová Šárka9310
Preislerová Agáta Nela0910
Šimůnek Jan4910
Kessnerová Martina7610
Kubišta Oto539
Pavel Jan959
Čerenkova Petra999
Červ Miloslav509
Buriánek Tomáš899
Mlynář Vojtěch989
Gregorová Michaela049
Borek Petr709
Borková Agáta029
Vytlačilová Lenka848
Serbousková Sára048
Kebrle Milan758

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2016 a mladší (trať 0,1 km - louka)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11106Ducháček MikešSokol Řetová1600:00:18-
2C1271Hordějčuk BenediktOrel Česká Třebová1700:00:20-
3C1327Voleský OskarOrel Česká Třebová1700:00:24-
4C1473Kupka FilipČeská Třebová1600:00:26-
5C1883Bureš JanÚstí nad Orlicí1800:00:44-
Děvčata r. 2016 a mladší (trať 0,1 km - louka)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1537Ondrušová KlaudieOrel Obřany1700:00:29-
2D1687Neumanová Anežka-1800:00:32-
3D1770Hordějčuková GabrielaOrel Česká Třebová1800:00:43-
4D1972Kupková SofieČeská Třebová1800:00:45-
Chlapci r. 2014-15 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2416Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:02:55-
2C2814Bříza DavidSokol Klášterec nad Orlicí1400:03:18-
3C2915Friml AdamSokol Klášterec nad Orlicí1500:03:22-
4C21098Flídr NikolasČeská Třebová1400:03:24-
5C21167Strejček Jonatan-1500:03:27-
6C21735Bittner David-1400:03:54-
7C21989Vacek MartinTJ Dlouhá Třebová1500:04:41-
8C22155Štěch JosefOrel Dolní Dobrouč1400:04:56-
Děvčata r. 2014-15 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21326Voleská VilmaOrel Česká Třebová1400:03:33-
2D21413Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:03:34-
3D21536Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:03:35-
4D21646Havlenová ElenaHavlena1400:03:50-
5D21810Dorazilová VeronikaOrel Vyškov1400:04:34-
6D22031Kaválková NikolaOrel Orlice1500:04:46-
-D2-84Burešová AnnaÚstí nad Orlicí15DNF-
Nejmladší žáci I r. 2012-13 (trať 0,8 km - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1185Krištof VojtěchAtletika Polička1200:03:19103,39
2M1217Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:03:19102,90
3M132Sedláček JakubOrel Žatčany1300:03:2993,71
4M1562Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:03:3388,84
5M1756Štěch JakubOrel Dolní Dobrouč1200:03:3686,58
6M1974Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:03:4280,25
7M11195Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:03:5369,89
8M11451Halas MatějOrel Vyškov1300:04:2042,40
9M11511Hubený JakubOrel Česká Třebová1300:04:3428,92
10M11650Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:04:539,83
Nejmladší žákyně I r. 2012-13 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z116Hanáková MarkétaOrel Vyškov1200:02:36114,69
2Z127Doležalová LucieOrel Vyškov1300:02:5393,49
3Z1330Váchová AdélaKB Letohrad1300:02:5591,82
4Z1586Kamenická RebekaOrel Židenice1300:03:0381,88
5Z1645Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:03:0480,89
6Z1739Burianová EliškaOrel Obřany1200:03:1271,09
7Z11238Jonášová KláraOrel Obřany1200:03:3247,05
Nejmladší žáci II r. 2010-11 (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21112Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:03:54109,30
2M2375Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:04:0798,07
3M2429Vácha JanKB Letohrad1100:04:1492,62
4M2791Tuza VojtěchOrel Židenice1100:04:4170,56
5M2848Valík František-1100:04:4369,22
6M295Černý DominikOrel Vyškov1100:04:4666,52
7M21064Skalický PetrSK Kolářka Praha1000:04:5757,40
8M2118Doležal AdamOrel Vyškov1000:05:0352,84
9M2121Sedláček VáclavOrel Žatčany1000:05:0352,30
10M21443Jabůrek DavidOrel Vyškov1100:05:1543,04
Nejmladší žákyně II r. 2010-11 (trať 0,8 km - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2449Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:03:31103,15
2Z2669Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:03:3699,23
3Z2812Rudolecká AnnaOrel Žatčany1000:03:3797,63
4Z21068Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:03:5284,13
5Z21228Adamská KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:5878,76
6Z21352Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:04:1760,32
7Z21779Šejbová MarkétaSvitavy - Svitap1100:07:093,00
Mladší žáci r. 2008-09 (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31105Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:08:23100,49
2M3220Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:08:23100,14
3M3319Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:08:2599,37
4M3458Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:09:0085,63
5M3693Bureš FilipÚstí nad Orlicí0900:10:0260,76
6M3718Pácha OndřejSokol Klášterec nad Orlicí0900:10:1057,93
7M3976Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:11:3424,24
Mladší žákyně r. 2008-09 (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3222Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:55116,42
2Z3521Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:04:2096,96
3Z36101Jančaříková KarolínaOrel Židenice - UNI Brno0800:04:3386,62
4Z31390Tuzová KláraOrel Židenice0900:05:0958,92
Starší žáci r. 2006-07 (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4178Hurych AdamTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0600:13:17101,14
2M42107Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:13:21100,28
3M4377Řehák MarekAK Iscarex Česká Třebová0700:13:2798,58
4M4663Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:15:5262,51
Starší žákyně r. 2006-07 (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4566Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:09:54121,43
2Z4824Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:10:58102,34
3Z41023Páchová KarolínaSokol Klášterec nad Orlicí0700:12:2476,22
4Z41194Burešová MonikaÚstí nad Orlicí0600:13:3256,01
Dorostenci r. 2004-05 (trať 4 km - fialová + hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5188Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:16:55109,87
2M52104Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:17:20105,12
3M55100Jančařík TomášOrel Židenice0500:19:0885,00
4M510125Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:23:5031,99
Dorostenky r. 2004-05 (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5465Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:14:54166,01
2Z5581Kumpoštová AndreaAK Iscarex Česká Třebová0500:15:17162,60
3Z5792Burešová LucieÚstí nad Orlicí0500:36:323,00
Junioři 18-19 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1114Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:23:44124,47
2MJ7138Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:30:2175,53
Juniorky 18-19 let (trať 4 km - fialová + hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3147Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:17:40119,24
2ZJ6121Kamenická VendulaOrel Židenice0200:19:5596,32
3ZJ7131Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:21:0584,44
4ZJ853Halasová AnnaOrel Vyškov0300:21:2880,48
5ZJ9132Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:22:3768,60
Muži A 20-39 let (trať 9 km - 3x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2150Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:39:01107,90
2MA3135Záveský JanOrel Česká Třebová9500:39:28105,67
3MA8103Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:43:2386,43
4MA10128Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:45:0977,75
5MA13144Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:45:5773,81
6MA1741Ondrušek PavelOrel Obřany8900:55:3126,64
7MA193Sedláček FilipOrel Žatčany8400:58:2912,03
8MA2040Hronek JaroslavOrel Obřany9101:01:163,00
Muži B 40-49 let (trať 9 km - 3x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1111Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:38:51104,31
2MB4130Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:39:5798,83
3MB5140Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:40:2096,85
4MB6120Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:41:0093,55
5MB742Šerák MartinOrel Obřany7800:41:1991,95
6MB9102Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:43:2881,04
7MB1125Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:45:1971,79
8MB1257Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:45:3970,06
9MB14119Němec RadekLitomyšl7700:48:0857,60
10MB154Černý RadekOrel Vyškov7800:49:4149,79
11MB1654Halas PetrOrel Vyškov7300:53:1232,08
12MB18113Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:55:5318,57
Muži C 50-59 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3146Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:26:11115,68
2MC5141Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:29:0695,21
3MC6124Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:29:5889,11
4MC9109Kalousek JanMalšovice7100:30:4683,48
5MC10123Kamenický PetrOrel Židenice6900:31:0681,07
6MC17137Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:32:4669,34
7MC25126Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:1437,97
8MC2860Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:38:1830,38
9MC3361Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:41:574,65
Muži D 60 let a starší (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD434Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:26:22127,68
2MD13118Dostál LadislavMoravská Třebová5600:32:3087,63
3MD18142Ráb PavelČeská Třebová5200:32:5784,69
4MD3047Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:39:4440,34
5MD32134Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5600:41:1430,58
6MD38129Zajíc JanHvězda Pardubice, z.s.5300:48:383,00
7MD39151Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:51:42100,00
Ženy A 20-34 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA233Stránská MichaelaAK Iscarex Česká Třebová9700:24:48148,08
2ZA23116Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:36:1178,23
3ZA24143Šebková MartinaČeská Třebová9200:36:5673,69
4ZA29117Brandejsová MartinaOrel Orlice8800:39:2658,38
5ZA34149Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:41:5942,76
6ZA37133Kuchařová LucieOrel Domanín0100:45:3121,05
Ženy B 35-44 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB11115Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:31:36104,11
2ZB1597Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:32:3498,14
3ZB1699Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:32:3797,76
4ZB21152Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová8000:34:3485,67
5ZB3544Jabůrková JitkaOrel Vyškov7900:43:1931,47
6ZB36108Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:43:5228,02
Ženy C 45-54 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC8139Jančaříková LenkaOrel Židenice - AAC Brno7000:30:45106,29
2ZC12136Pirklová KateřinaLetohrad7600:31:5798,73
3ZC1482Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:32:3394,98
4ZC19122Kamenická KateřinaOrel Židenice7300:33:5586,32
5ZC2096Pavelcová RomanaAtletika TJ Sokol Žamberk7200:34:1584,31
6ZC22127Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:35:3176,31
7ZC269Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:37:5661,04
8ZC27148Šedová Jana-7300:38:1159,42
9ZC3159Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:40:3844,01
Ženy D 55 let a starší (trať 4 km - fialová + hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4145Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:18:49137,39
2ZD1180Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:24:2089,80
3ZD12110Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:26:1872,81
4ZD1332Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:31:3127,73
Lidový běh - MUŽI (trať 1 km - hnědá, LB)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM126Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:04:03-
2LM48Bočkaj Vojtěch-0500:04:24-
3LM59Fojt OndřejOrel Brno Obřany0100:04:29-
4LM620Beňa TomášOrel Domanín9800:04:30-
5LM72Luža TomášOrel Žatčany7400:04:32-
6LM816Bureš PavelOrel Ústí nad Orlicí7600:04:49-
7LM1018Kada JiříOrel Ústí nad Orlicí0000:04:52-
8LM1112Skalický PetrKotlářka1000:05:08-
9LM1325Černý DominikOrel Vyškov1100:05:10-
10LM1410Fojt LeošOrel Brno Obřany5700:05:27-
11LM206Kaválek OndřejOrel Orlice8300:07:48-
12LM2222Vacek MartinTJ Dlouhá Třebová1500:11:24-
13LM245Brandejs JosefOrel Orlice4900:13:47-
Lidový běh - ŽENY (trať 1 km - hnědá, LB)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LZ224Hanáková MarkétaOrel Vyškov1200:04:14-
2LZ323Brusenbauchová NelaTJ Lokomotiva Česká Třebová0800:04:23-
3LZ93Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:04:50-
4LZ1214Valíková Kateřina-8500:05:09-
5LZ1513Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:05:33-
6LZ161Sedláčková LenkaOrel Žatčany8600:05:37-
7LZ1715Burešová KarlaOrel Ústí nad Orlicí8000:05:42-
8LZ184Rudolecká JanaOrel Žatčany7600:05:47-
9LZ1919Kadová MarieÚstí nad Orlicí0500:06:05-
10LZ2111Burinová LucieOrel Brno Obřany8600:08:19-
11LZ2321Vacková MichaelaDlouhá Třebová7700:13:13-
12LZ257Brandejsová MarieOrel Orlice5300:13:54-
Trať 0,1 km - louka
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11106Ducháček MikešSokol Řetová1600:00:18-
2C1271Hordějčuk BenediktOrel Česká Třebová1700:00:20-
3C1327Voleský OskarOrel Česká Třebová1700:00:24-
4C1473Kupka FilipČeská Třebová1600:00:26-
1D1537Ondrušová KlaudieOrel Obřany1700:00:29-
2D1687Neumanová Anežka-1800:00:32-
3D1770Hordějčuková GabrielaOrel Česká Třebová1800:00:43-
5C1883Bureš JanÚstí nad Orlicí1800:00:44-
4D1972Kupková SofieČeská Třebová1800:00:45-
Trať 0,5 km - modrá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z116Hanáková MarkétaOrel Vyškov1200:02:36114,69
2Z127Doležalová LucieOrel Vyškov1300:02:5393,49
3Z1330Váchová AdélaKB Letohrad1300:02:5591,82
1C2416Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:02:55-
4Z1586Kamenická RebekaOrel Židenice1300:03:0381,88
5Z1645Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:03:0480,89
6Z1739Burianová EliškaOrel Obřany1200:03:1271,09
2C2814Bříza DavidSokol Klášterec nad Orlicí1400:03:18-
3C2915Friml AdamSokol Klášterec nad Orlicí1500:03:22-
4C21098Flídr NikolasČeská Třebová1400:03:24-
5C21167Strejček Jonatan-1500:03:27-
7Z11238Jonášová KláraOrel Obřany1200:03:3247,05
1D21326Voleská VilmaOrel Česká Třebová1400:03:33-
2D21413Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:03:34-
3D21536Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:03:35-
4D21646Havlenová ElenaHavlena1400:03:50-
6C21735Bittner David-1400:03:54-
5D21810Dorazilová VeronikaOrel Vyškov1400:04:34-
7C21989Vacek MartinTJ Dlouhá Třebová1500:04:41-
6D22031Kaválková NikolaOrel Orlice1500:04:46-
8C22155Štěch JosefOrel Dolní Dobrouč1400:04:56-
Trať 0,8 km - červená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1185Krištof VojtěchAtletika Polička1200:03:19103,39
2M1217Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:03:19102,90
3M132Sedláček JakubOrel Žatčany1300:03:2993,71
1Z2449Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:03:31103,15
4M1562Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:03:3388,84
2Z2669Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:03:3699,23
5M1756Štěch JakubOrel Dolní Dobrouč1200:03:3686,58
3Z2812Rudolecká AnnaOrel Žatčany1000:03:3797,63
6M1974Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:03:4280,25
4Z21068Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:03:5284,13
7M11195Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:03:5369,89
5Z21228Adamská KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:5878,76
6Z21352Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:04:1760,32
8M11451Halas MatějOrel Vyškov1300:04:2042,40
9M11511Hubený JakubOrel Česká Třebová1300:04:3428,92
10M11650Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:04:539,83
7Z21779Šejbová MarkétaSvitavy - Svitap1100:07:093,00
Trať 1 km - hnědá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21112Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:03:54109,30
1Z3222Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:55116,42
2M2375Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:04:0798,07
3M2429Vácha JanKB Letohrad1100:04:1492,62
2Z3521Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:04:2096,96
3Z36101Jančaříková KarolínaOrel Židenice - UNI Brno0800:04:3386,62
4M2791Tuza VojtěchOrel Židenice1100:04:4170,56
5M2848Valík František-1100:04:4369,22
6M295Černý DominikOrel Vyškov1100:04:4666,52
7M21064Skalický PetrSK Kolářka Praha1000:04:5757,40
8M2118Doležal AdamOrel Vyškov1000:05:0352,84
9M2121Sedláček VáclavOrel Žatčany1000:05:0352,30
4Z31390Tuzová KláraOrel Židenice0900:05:0958,92
10M21443Jabůrek DavidOrel Vyškov1100:05:1543,04
Trať 1 km - hnědá, LB
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM126Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:04:03-
1LZ224Hanáková MarkétaOrel Vyškov1200:04:14-
2LZ323Brusenbauchová NelaTJ Lokomotiva Česká Třebová0800:04:23-
2LM48Bočkaj Vojtěch-0500:04:24-
3LM59Fojt OndřejOrel Brno Obřany0100:04:29-
4LM620Beňa TomášOrel Domanín9800:04:30-
5LM72Luža TomášOrel Žatčany7400:04:32-
6LM816Bureš PavelOrel Ústí nad Orlicí7600:04:49-
3LZ93Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:04:50-
7LM1018Kada JiříOrel Ústí nad Orlicí0000:04:52-
8LM1112Skalický PetrKotlářka1000:05:08-
4LZ1214Valíková Kateřina-8500:05:09-
9LM1325Černý DominikOrel Vyškov1100:05:10-
10LM1410Fojt LeošOrel Brno Obřany5700:05:27-
5LZ1513Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:05:33-
6LZ161Sedláčková LenkaOrel Žatčany8600:05:37-
7LZ1715Burešová KarlaOrel Ústí nad Orlicí8000:05:42-
8LZ184Rudolecká JanaOrel Žatčany7600:05:47-
9LZ1919Kadová MarieÚstí nad Orlicí0500:06:05-
11LM206Kaválek OndřejOrel Orlice8300:07:48-
10LZ2111Burinová LucieOrel Brno Obřany8600:08:19-
12LM2222Vacek MartinTJ Dlouhá Třebová1500:11:24-
11LZ2321Vacková MichaelaDlouhá Třebová7700:13:13-
13LM245Brandejs JosefOrel Orlice4900:13:47-
12LZ257Brandejsová MarieOrel Orlice5300:13:54-
Trať 2 km - zelená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31105Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:08:23100,49
2M3220Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:08:23100,14
3M3319Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:08:2599,37
4M3458Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:09:0085,63
1Z4566Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:09:54121,43
5M3693Bureš FilipÚstí nad Orlicí0900:10:0260,76
6M3718Pácha OndřejSokol Klášterec nad Orlicí0900:10:1057,93
2Z4824Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:10:58102,34
7M3976Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:11:3424,24
3Z41023Páchová KarolínaSokol Klášterec nad Orlicí0700:12:2476,22
4Z41194Burešová MonikaÚstí nad Orlicí0600:13:3256,01
Trať 3 km - fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4178Hurych AdamTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0600:13:17101,14
2M42107Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:13:21100,28
3M4377Řehák MarekAK Iscarex Česká Třebová0700:13:2798,58
1Z5465Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:14:54166,01
2Z5581Kumpoštová AndreaAK Iscarex Česká Třebová0500:15:17162,60
4M4663Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:15:5262,51
3Z5792Burešová LucieÚstí nad Orlicí0500:36:323,00
Trať 4 km - fialová + hnědá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5188Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:16:55109,87
2M52104Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:17:20105,12
1ZJ3147Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:17:40119,24
1ZD4145Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:18:49137,39
3M55100Jančařík TomášOrel Židenice0500:19:0885,00
2ZJ6121Kamenická VendulaOrel Židenice0200:19:5596,32
3ZJ7131Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:21:0584,44
4ZJ853Halasová AnnaOrel Vyškov0300:21:2880,48
5ZJ9132Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:22:3768,60
4M510125Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:23:5031,99
2ZD1180Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:24:2089,80
3ZD12110Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:26:1872,81
4ZD1332Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:31:3127,73
Trať 6 km - 2x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1114Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:23:44124,47
1ZA233Stránská MichaelaAK Iscarex Česká Třebová9700:24:48148,08
1MC3146Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:26:11115,68
1MD434Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:26:22127,68
2MC5141Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:29:0695,21
3MC6124Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:29:5889,11
2MJ7138Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:30:2175,53
1ZC8139Jančaříková LenkaOrel Židenice - AAC Brno7000:30:45106,29
4MC9109Kalousek JanMalšovice7100:30:4683,48
5MC10123Kamenický PetrOrel Židenice6900:31:0681,07
1ZB11115Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:31:36104,11
2ZC12136Pirklová KateřinaLetohrad7600:31:5798,73
2MD13118Dostál LadislavMoravská Třebová5600:32:3087,63
3ZC1482Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:32:3394,98
2ZB1597Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:32:3498,14
3ZB1699Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:32:3797,76
6MC17137Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:32:4669,34
3MD18142Ráb PavelČeská Třebová5200:32:5784,69
4ZC19122Kamenická KateřinaOrel Židenice7300:33:5586,32
5ZC2096Pavelcová RomanaAtletika TJ Sokol Žamberk7200:34:1584,31
4ZB21152Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová8000:34:3485,67
6ZC22127Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:35:3176,31
2ZA23116Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:36:1178,23
3ZA24143Šebková MartinaČeská Třebová9200:36:5673,69
7MC25126Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:1437,97
7ZC269Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:37:5661,04
8ZC27148Šedová Jana-7300:38:1159,42
8MC2860Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:38:1830,38
4ZA29117Brandejsová MartinaOrel Orlice8800:39:2658,38
4MD3047Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:39:4440,34
9ZC3159Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:40:3844,01
5MD32134Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5600:41:1430,58
9MC3361Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:41:574,65
5ZA34149Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:41:5942,76
5ZB3544Jabůrková JitkaOrel Vyškov7900:43:1931,47
6ZB36108Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:43:5228,02
6ZA37133Kuchařová LucieOrel Domanín0100:45:3121,05
6MD38129Zajíc JanHvězda Pardubice, z.s.5300:48:383,00
7MD39151Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:51:42100,00
Trať 9 km - 3x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1111Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:38:51104,31
1MA2150Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:39:01107,90
2MA3135Záveský JanOrel Česká Třebová9500:39:28105,67
2MB4130Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:39:5798,83
3MB5140Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:40:2096,85
4MB6120Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:41:0093,55
5MB742Šerák MartinOrel Obřany7800:41:1991,95
3MA8103Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:43:2386,43
6MB9102Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:43:2881,04
4MA10128Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:45:0977,75
7MB1125Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:45:1971,79
8MB1257Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:45:3970,06
5MA13144Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:45:5773,81
9MB14119Němec RadekLitomyšl7700:48:0857,60
10MB154Černý RadekOrel Vyškov7800:49:4149,79
11MB1654Halas PetrOrel Vyškov7300:53:1232,08
6MA1741Ondrušek PavelOrel Obřany8900:55:3126,64
12MB18113Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:55:5318,57
7MA193Sedláček FilipOrel Žatčany8400:58:2912,03
8MA2040Hronek JaroslavOrel Obřany9101:01:163,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1111Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:38:51101,33
2MA2150Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:39:01100,49
3MA3135Záveský JanOrel Česká Třebová9500:39:2898,18
4MB4130Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:39:5795,77
5MB5140Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:40:2093,76
6MB6120Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:41:0090,40
7MB742Šerák MartinOrel Obřany7800:41:1988,78
8MA8103Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:43:2378,19
9MB9102Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:43:2877,71
10MA10128Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:45:0969,18
11MB1125Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:45:1968,31
12MB1257Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:45:3966,56
13MA13144Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:45:5765,09
14MB14119Němec RadekLitomyšl7700:48:0853,90
15MB154Černý RadekOrel Vyškov7800:49:4145,98
16MB1654Halas PetrOrel Vyškov7300:53:1228,00
17MA1741Ondrušek PavelOrel Obřany8900:55:3116,10
18MB18113Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:55:5314,28
19MA193Sedláček FilipOrel Žatčany8400:58:293,00
20MA2040Hronek JaroslavOrel Obřany9101:01:163,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA233Stránská MichaelaAK Iscarex Česká Třebová9700:24:48129,30
2ZC8139Jančaříková LenkaOrel Židenice - AAC Brno7000:30:4588,26
3ZB11115Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:31:3682,45
4ZC12136Pirklová KateřinaLetohrad7600:31:5779,99
5ZC1482Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:32:3375,89
6ZB1597Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:32:3475,81
7ZB1699Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:32:3775,40
8ZC19122Kamenická KateřinaOrel Židenice7300:33:5566,42
9ZC2096Pavelcová RomanaAtletika TJ Sokol Žamberk7200:34:1564,23
10ZB21152Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová8000:34:3461,97
11ZC22127Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:35:3155,48
12ZA23116Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:36:1150,80
13ZA24143Šebková MartinaČeská Třebová9200:36:5645,71
14ZC269Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:37:5638,79
15ZC27148Šedová Jana-7300:38:1137,03
16ZA29117Brandejsová MartinaOrel Orlice8800:39:2628,50
17ZC3159Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:40:3820,17
18ZA34149Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:41:5910,95
19ZB3544Jabůrková JitkaOrel Vyškov7900:43:193,00
20ZB36108Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:43:523,00
21ZA37133Kuchařová LucieOrel Domanín0100:45:313,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód