Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Lubenská 10 cross

2.10.2021, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Lubenská 10 cross
  • datum konání: 2.10.2021
  • zobrazeno již 444x
  • pořadatel: Tělovýchovná jednota Sokol Lubná, z.s.

Sociální sítě

Místo konání

Letní areál Lubná, Lubná u Poličky
10:15 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 do 10:00 hodin

Startovné

100,- Kč

Popis tratě

délka 10 km, převážně polní a lesní cesty, kopečky, převýšení 300 m

Ceny pro vítěze

Ceny pro 3 nejrychlejší ženy a muže
Účastnické medaile pro všechny závodníky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Plakát závodu ve formátu PDF

Trasa závodu ve formátu JPG

Internetové stránky

https://lubenska-desitka.webnode.cz/

E-mailová adresa

lubenskadesitka@gmail.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.9.2020Lubenská 10 cross38
5.10.2019Lubenská 10 cross29

Statistika závodu Lubenská 10 cross

  • ročníků: 3
  • závodníků na všech ročnících: 67

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Tmej Patrik913
Tlapák Jaroslav873
Němec Radek773
Peterková Veronika842
Severová Kamila922
Vančura Václav782
Vacek Jiří772
Slavík Radek662
Kalánek Jiří782
Fliedr Jiří802
Hlaváčková Pavla922
Kyral Jiří912
Sedláček Roman642
Severa Václav892

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 18-19 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1063Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:46:16100,00
Juniorky 18-19 let (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA171Kovář LukášVencl tým Ústí nad Orlicí0100:38:30102,42
2MA253Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:38:35102,00
3MA367Tmej PatrikFARMTEC TEAM9100:39:5095,58
4MA460Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:40:2093,01
5MA1468Gajdár MichalBardejov9100:48:4050,25
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB558Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:42:26105,95
2MB655Teplý Jaroslav-7800:44:1897,41
3MB756Bureš MartinČeská Třebová7400:44:2896,65
4MB864Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:44:5494,66
5MB1373Němec RadekLitomyšl7700:47:2583,16
6MB1666Kalánek JiříAC Cerekvice nad Lučnou7800:51:2964,56
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC954Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:45:45102,66
2MC1165Slavík RadekVysoké Mýto6600:46:3599,07
3MC1259Kalousek JanMalšovice7100:46:4698,27
Muži D 60-69 let (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži E 70 let a starší (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1857Dudková JanaBřeziny9200:55:02139,71
2ZA1962Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:07:36103,11
3ZA2070Chaloupková BarboraRUN TEAM Široký Důl8701:23:2257,18
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1572Brydlová JanaFARMTEC TEAM7700:49:12100,00
Ženy C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1761Pavelcová RomanaATLETIKA ŽAMBERK7200:53:26100,00
Ženy D 55 let a starší (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA171Kovář LukášVencl tým Ústí nad Orlicí0100:38:30102,42
2MA253Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:38:35102,00
3MA367Tmej PatrikFARMTEC TEAM9100:39:5095,58
4MA460Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:40:2093,01
1MB558Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:42:26105,95
2MB655Teplý Jaroslav-7800:44:1897,41
3MB756Bureš MartinČeská Třebová7400:44:2896,65
4MB864Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:44:5494,66
1MC954Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:45:45102,66
1MJ1063Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:46:16100,00
2MC1165Slavík RadekVysoké Mýto6600:46:3599,07
3MC1259Kalousek JanMalšovice7100:46:4698,27
5MB1373Němec RadekLitomyšl7700:47:2583,16
5MA1468Gajdár MichalBardejov9100:48:4050,25
1ZB1572Brydlová JanaFARMTEC TEAM7700:49:12100,00
6MB1666Kalánek JiříAC Cerekvice nad Lučnou7800:51:2964,56
1ZC1761Pavelcová RomanaATLETIKA ŽAMBERK7200:53:26100,00
1ZA1857Dudková JanaBřeziny9200:55:02139,71
2ZA1962Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:07:36103,11
3ZA2070Chaloupková BarboraRUN TEAM Široký Důl8701:23:2257,18
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA171Kovář LukášVencl tým Ústí nad Orlicí0100:38:30102,42
2MA253Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:38:35102,00
3MA367Tmej PatrikFARMTEC TEAM9100:39:5095,58
4MA460Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:40:2093,01
5MB558Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:42:2682,24
6MB655Teplý Jaroslav-7800:44:1872,66
7MB756Bureš MartinČeská Třebová7400:44:2871,80
8MB864Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:44:5469,58
9MC954Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:45:4565,22
10MJ1063Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:46:1662,57
11MC1165Slavík RadekVysoké Mýto6600:46:3560,94
12MC1259Kalousek JanMalšovice7100:46:4660,00
13MB1373Němec RadekLitomyšl7700:47:2556,66
14MA1468Gajdár MichalBardejov9100:48:4050,25
15MB1666Kalánek JiříAC Cerekvice nad Lučnou7800:51:2935,79
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1572Brydlová JanaFARMTEC TEAM7700:49:12112,77
2ZC1761Pavelcová RomanaATLETIKA ŽAMBERK7200:53:2696,66
3ZA1857Dudková JanaBřeziny9200:55:0290,57
4ZA1962Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:07:3642,75
5ZA2070Chaloupková BarboraRUN TEAM Široký Důl8701:23:223,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód