Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Velká cena Krkonoš

20.4.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Velká cena Krkonoš
  • datum konání: 20.4.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiskra Horní Maršov

Sociální sítě

Místo konání

v 10 hodin, hřiště TJ Jiskra Horní Maršov

Přihlášky

Písemné na adresu: Jiří Javůrek Horská 212 Svoboda nad Úpou 542 24 tel. byt: 0439 771 207 tel. práce: 0439 874 171 vyjímečně možno i na místě do 30 minut před startem

Startovné

60,- Kč, výsledková listina 10,- Kč

Popis tratě

klasický silniční běh do vrchu na trati Horní Maršov - Pomezní Boudy délka 15 km převýšení 471 m běží se po silnici 2. třídy údolím Úpy, cíl před Pomezní boudou v n. v. 1 050 m ve vyšších polohách možnost sněhu a náledí závod probíhá za silničního provozu

Ceny pro vítěze

finanční a věcné dle možností pořadatele MČR - první tři závodníci v kategorii získají upomínkový pohár a diplom

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Doprava: odvoz zavazadel do cíle zajištěn přeprava závodníků zpět autobusem Občerstvení: zajištěno v prostoru startu i cíle Ubytování: individuálně, v omezeném množství je možno zajistit za poplatek 80,- Kč na lůžko 20,- Kč ve vlastním spacáku a karimatce Lékařská prohlídka: přihláškou k závodu potvrzuje závodník, že zná svůj zdravotní stav doporučujeme lékařskou prohlídku ne starší jednoho roku Vyhlášení výsledků: vyhlášení výsledků a předání cen ve 13.00 hodin běžecká tombola Malá cena Krkonoš: Pro děti a mládež připravili pořadatelé přespolní běh na 2000 m uličkami Horního Maršova. Start: hromadný v 9.30 hodin Kategorie: chlapci a dívky 7-9 let, 10-12 let, 13-15 let. Vyhlášení výsledků v 10.30 hodin. Bez startovného. Organizační výbor 15. ročníku Velké ceny Krkonoš: Jan Géc, starosta obce Horní Maršov Ing. Petr Kučera, předseda TJ Jiskra Horní Maršov Mgr. Jiří Javůrek, ředitel závodu Miroslav Novotný, hlavní rozhodčí Růžena Víšková, zdravotní zabezpečení Tradiční sponzoři: SKI Pec pod Sněžkou Obecní úřad Horní Maršov Obecní úřad Malá Úpa Obecní úřad Pec pod Sněžkou MEGA PLUS s.r.o. Janské Lázně Milan Hlaváč Pivovar Krakonoš Trutnov Veselý výlet Horní Maršov

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2018Horní Maršov - Pomezní Boudy79
22.4.2017VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy62
23.4.2016VC Krkonoš H. Maršov - P. Boudy - kvalifikace na Světový pohár mládeže82
25.4.2015Horní Maršov - Pomezní Boudy78
26.4.2014Horní Maršov - Pomezní Boudy62
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
23.4.2011VC KRKONOŠ Horní Maršov - Pomezní Boudy67
25.4.2009VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy72
26.4.2008VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy82
28.4.2007VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy98
22.4.2006VC Krkonoš - Horní Maršov - Pomezní Boudy76
30.4.2005Horní Maršov - Pomezní Boudy91
24.4.2004Horní Maršov - Pomezní Boudy93
26.4.2003Horní Maršov - Pomezní Boudy100
21.4.2001Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy74
22.4.2000Velká Cena Krkonoš88
17.4.1999Velká cena Krkonoš99
18.4.1998Velká cena Krkonoš103
19.4.1997VC Krkonoš - Horní Maršov81
20.4.1996VC KRKONOŠ - Horní Maršov76
22.4.1995Velká cena Krkonoš - Horní Maršov63
23.4.1994VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy76
17.4.1993Horní Maršov - Pomezní boudy72
18.4.1992Horní Maršov - Pomezní Boudy63
20.4.1991Horní Maršov - Pomezní Boudy61
21.4.1990Horní Maršov - Pomezní Boudy58
22.4.1989Velká cena Krkonoš - Horní Maršov- Pomezní boudy55

Statistika závodu Velká cena Krkonoš

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 2075

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4826
Pechek František5321
Lanta Jiří4419
Tichý Pavel6319
Paulů Blanka5418
Mach Václav5516
Trnka Milan5616
Tučný Jan4716
Brunclík Ivo5815
Zoubek Zdeněk6915
Mazač Jaroslav6815
Čipera Radek6415
Holub Petr6615
Ulich Petr6814
Vašíček Martin7113
Novotná Eva4813
Šimůnek Jan4913
Marek František4113
Šklíba Karel5013
Linhart Miloš4413
Šmída Oldřich4812
Vítek Miroslav7212
Krejcar Petr4511
Vojáček Pavel5111
Šteinc Ludvík4111
Fátor Miloslav6411
Miles Petr3711
Nečas Josef5811
Hlusička Josef3811
Pešek Milan6010
Šesták Karel7110
Bolehovský Pavel7110
Havlíček Zdeněk3510
Zahradník Jan5610
Rücker Oldřich5510
Hynek Petr6310
Šrůtek Stanislav5810
Vraštilová Miloslava5610
Klimeš Bedřich569
Vacková Hana569
Vacarda Vladimír599
Cejzlar Roman719
Kavan Ivan509
Jirásková Eva649
Sadílek Ota469
Kynčl Stanislav649
Vaněk Petr618
Jarkovský Oldřich348
Klampflová Eva648
Jančík Bořek648

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,5 Km - 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ5118Erben LiborJOUDA TEAM Koberovy8300:55:3640
2MJ21119Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:59:0438
3MJ31120Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8301:02:4536
4MJ54121Bayer RadekRedpoint Teplice nad Metují8401:05:5334
5MJ74122Žilák AntonínRedpoint Teplice nad Metují8301:09:5232
6MJ103123Doležal TomášSKI Radvanice8501:16:3030
7MJ111124Hlinka TadeášLK Horní Maršov8501:18:2028
Muži A (trať 5,5 Km - 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:53:0960
2MA22Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:53:1958
3MA33Lohynský JaroslavLOKO Trutnov7200:54:5056
4MA44Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:55:0854
5MA65Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:55:4652
6MA76Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:56:3350
7MA97Beran OndřejLoko Trutnov7500:56:5648
8MA118Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:57:1846
9MA129Vagenknecht RomanTrutnov7500:57:2244
10MA1410Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:57:4442
11MA1511Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:57:5040
12MA1612Novák TomášJOUDA TEAM Koberovy8000:58:1738
13MA1713Holub PetrPeTe Adr team6600:58:2836
14MA1814Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:58:3334
15MA2015Plíhal JanJOUDA TEAM Koberovy6700:58:5832
16MA2216Davídek DušanVrchlabí8100:59:0730
17MA2817Holub MiroslavBukovice6601:02:0928
18MA2918Novák JanVysoký Potok8201:02:1826
19MA3319Fátor MiloslavSKP Trutnov6401:03:3224
20MA3420Martin TomášValteřice8001:03:5422
21MA3521Vodička JanŠELA SPORT Přerov7801:03:5720
22MA3622Tichý PavelAC Náchod6301:04:0318
23MA4023Krejcar DanielMaratonstav Úpice7501:04:2016
24MA4624Čipera RadekSKI Radvanice6401:04:5514
25MA4725Kacíř VlastimilČeský Těšín7901:05:1312
26MA5526Suchánek LukášKHB Radegast7901:05:5410
27MA5727Gaudel RomanKrkonoše Vrchlabí8001:06:158
28MA6128Dvořák JiříJilemnice6301:06:516
29MA6329Bolehovský PavelKER TEAM7101:07:244
30MA6430Vašíček MartinSKI Radvanice7101:07:422
31MA7731Holý RomanPIM Praha7001:10:060
32MA7832Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:10:070
33MA8033Hynek PetrNové Město n. Metují6301:10:330
34MA8934Pech StefanHannover - SRN6701:12:140
35MA9435Preissler StanislavFC-LS Vrchlabí7801:13:040
36MA9636Havlíček IvoLánov6601:13:110
37MA10637Macek MartinHO Hradec Králové6401:16:570
38MA11438Stránský LuděkFCLS Vrchlabí6701:19:140
39MA13039Blažek MartinSK Horní Maršov7101:27:390
40MA13440Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:29:520
Muži B (trať 5,5 Km - 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB841Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:56:5240
2MB1042Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:57:0338
3MB1343Kolínek FrantišekAK Perná5600:57:4336
4MB1944Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:58:4434
5MB2345Macíček MiroslavPK Dodo Kopřivnice6100:59:3332
6MB2546Čechal JaroslavTS Letohrad6100:59:5830
7MB2647Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:00:1028
8MB2748Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5501:01:4026
9MB3249Pešek MilanCarla Dvůr Králové nad Labem6001:02:5224
10MB3750Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:04:0622
11MB3951Balatka JaroslavSKP Maják Jablonec nad Nisou5401:04:1420
12MB4152Hanke MiroslavSKI Podlázky5501:04:2318
13MB4253Bláha MilanSK Nové Město n. Metují5701:04:2816
14MB4354Vanta JosefTC Dobruška6201:04:2914
15MB4455Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5601:04:4112
16MB4556Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:04:5410
17MB4957Plašil MilanJičín5901:05:288
18MB5058Tomečka LiborCIDEM Hranice6201:05:336
19MB5159Vacarda VladimírSlovan Liberec5901:05:414
20MB5260Kubeček LadislavTJ Havlovice6201:05:482
21MB5961Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:06:380
22MB6262Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:07:040
23MB6563Šorfa LubošAC Náchod5701:07:430
24MB6664Kacíř ZdeněkČeský Těšín5601:07:570
25MB6865Dumek VáclavJiskra Tanvald8701:08:380
26MB6966Slabý JosefSedlec - Prčice6101:08:440
27MB7167Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:09:180
28MB7268Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5301:09:190
29MB7369Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5601:09:470
30MB7670Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:10:000
31MB8371Hojač MojmírTJ Tanvald5801:10:360
32MB8572Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5801:10:570
33MB8673Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:11:090
34MB8874Vyšín JiříKarlovy Vary5901:12:020
35MB9175Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:12:340
36MB10176Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:14:510
37MB10777Peleška MartinŽďárky5601:17:070
38MB12378Rücker OldřichLhota5501:22:180
39MB14379Gazdík JanPraha5401:49:480
Muži C (trať 5,5 Km - 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2480Mach FrantišekLIAZ Jablonec5000:59:4540
2MC3081Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:02:2238
3MC3882Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5101:04:0936
4MC4883Kříž MilanTJ Liga 100 Praha4601:05:2334
5MC5384Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:05:5032
6MC5686Krejcar PetrMaratonstav Úpice4501:06:0330
7MC5885Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:06:3228
8MC7087Černý VladimírHAC Praha5201:08:5426
9MC7588Vodička JanŠela Sport Přerov4501:09:5724
10MC8289Leszkow PetrMK Hlinsko4401:10:3522
11MC8790Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:11:1420
12MC9091Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:12:2518
13MC9292Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:12:4516
14MC9593Kůtek VladimírSOKOL Lužany5001:13:0914
15MC9994Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:14:2012
16MC10495Krumer MiroslavOstrov4901:16:3910
17MC11596Tučný JanMK Pardubice4701:19:208
18MC11897Linhart MilošAC Náchod4401:20:276
19MC11998Kašpar MiroslavISCAREX Česká Třebová5001:20:544
20MC12599Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:24:282
21MC131100Zidka JiříTrutnov4501:27:450
22MC132101Schenk MiroslavStěžery4901:28:400
23MC142102Špidla VladimírMaratonstav Úpice5101:49:450
Muži D (trať 5,5 Km - 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD60103Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:06:5020
2MD81104Šteinc LudvíkVrchlabí4101:10:3418
3MD93105Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:12:5416
4MD97106Bielčik JindřichLichkov4001:13:5314
5MD98107Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:14:1012
6MD109108Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:17:3410
7MD113109Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3501:19:068
8MD121110Fejgl ZdeněkBS Calla Vratilov4201:21:066
9MD126111Herbst ManfredJeseník4101:24:434
10MD138112Kočí JosefTJ Jezbiny3901:36:392
11MD140113Škoda KryštofNáchod4101:46:020
Muži E (trať 5,5 Km - 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME136114Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:32:3920
2ME139115Cupánek JosefSK Přerov2601:43:2718
3ME141116Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:49:4416
4ME144117Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:56:2314
Juniorky (trať 5,5 Km - 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ128125Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:26:0120
Ženy A (trať 5,5 Km - 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA67126Kuncová BarboraSlovan Liberec8201:08:2720
2ZA79127Kynčlová DagmarJilemnice7201:10:0818
3ZA84128Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8001:10:4416
4ZA102129Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6901:16:1614
5ZA108130Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7801:17:1512
6ZA112131Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:18:3410
7ZA117132Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:20:248
8ZA120133Kynčlová JanaFCLS Vrchlabí6901:20:596
9ZA127134Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:26:004
10ZA129135Maternová DagmarFCLS Vrchlabí7501:27:002
11ZA133136Militká AlžbětaKČT Nová Paka8001:29:360
12ZA137137Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:33:220
Ženy B (trať 5,5 Km - 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB105138Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:16:4720
2ZB116139Vyšinová IvetaKarlovy Vary6101:20:1818
3ZB135140Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:31:3916
Ženy C (trať 5,5 Km - 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC100141Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:14:3020
2ŽC110142Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:17:4618
3ŽC122143Janečková AnežkaAK Zlín4701:21:1116
4ŽC124144Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:23:3214
Trať 15,000 km, 470,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:53:0960
2MA22Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:53:1958
3MA33Lohynský JaroslavLOKO Trutnov7200:54:5056
4MA44Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:55:0854
1MJ5118Erben LiborJOUDA TEAM Koberovy8300:55:3640
5MA65Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:55:4652
6MA76Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:56:3350
1MB841Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:56:5240
7MA97Beran OndřejLoko Trutnov7500:56:5648
2MB1042Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:57:0338
8MA118Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:57:1846
9MA129Vagenknecht RomanTrutnov7500:57:2244
3MB1343Kolínek FrantišekAK Perná5600:57:4336
10MA1410Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:57:4442
11MA1511Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:57:5040
12MA1612Novák TomášJOUDA TEAM Koberovy8000:58:1738
13MA1713Holub PetrPeTe Adr team6600:58:2836
14MA1814Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:58:3334
4MB1944Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:58:4434
15MA2015Plíhal JanJOUDA TEAM Koberovy6700:58:5832
2MJ21119Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:59:0438
16MA2216Davídek DušanVrchlabí8100:59:0730
5MB2345Macíček MiroslavPK Dodo Kopřivnice6100:59:3332
1MC2480Mach FrantišekLIAZ Jablonec5000:59:4540
6MB2546Čechal JaroslavTS Letohrad6100:59:5830
7MB2647Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:00:1028
8MB2748Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5501:01:4026
17MA2817Holub MiroslavBukovice6601:02:0928
18MA2918Novák JanVysoký Potok8201:02:1826
2MC3081Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:02:2238
3MJ31120Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8301:02:4536
9MB3249Pešek MilanCarla Dvůr Králové nad Labem6001:02:5224
19MA3319Fátor MiloslavSKP Trutnov6401:03:3224
20MA3420Martin TomášValteřice8001:03:5422
21MA3521Vodička JanŠELA SPORT Přerov7801:03:5720
22MA3622Tichý PavelAC Náchod6301:04:0318
10MB3750Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:04:0622
3MC3882Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5101:04:0936
11MB3951Balatka JaroslavSKP Maják Jablonec nad Nisou5401:04:1420
23MA4023Krejcar DanielMaratonstav Úpice7501:04:2016
12MB4152Hanke MiroslavSKI Podlázky5501:04:2318
13MB4253Bláha MilanSK Nové Město n. Metují5701:04:2816
14MB4354Vanta JosefTC Dobruška6201:04:2914
15MB4455Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5601:04:4112
16MB4556Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:04:5410
24MA4624Čipera RadekSKI Radvanice6401:04:5514
25MA4725Kacíř VlastimilČeský Těšín7901:05:1312
4MC4883Kříž MilanTJ Liga 100 Praha4601:05:2334
17MB4957Plašil MilanJičín5901:05:288
18MB5058Tomečka LiborCIDEM Hranice6201:05:336
19MB5159Vacarda VladimírSlovan Liberec5901:05:414
20MB5260Kubeček LadislavTJ Havlovice6201:05:482
5MC5384Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:05:5032
4MJ54121Bayer RadekRedpoint Teplice nad Metují8401:05:5334
26MA5526Suchánek LukášKHB Radegast7901:05:5410
6MC5686Krejcar PetrMaratonstav Úpice4501:06:0330
27MA5727Gaudel RomanKrkonoše Vrchlabí8001:06:158
7MC5885Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4801:06:3228
21MB5961Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:06:380
1MD60103Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:06:5020
28MA6128Dvořák JiříJilemnice6301:06:516
22MB6262Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:07:040
29MA6329Bolehovský PavelKER TEAM7101:07:244
30MA6430Vašíček MartinSKI Radvanice7101:07:422
23MB6563Šorfa LubošAC Náchod5701:07:430
24MB6664Kacíř ZdeněkČeský Těšín5601:07:570
1ZA67126Kuncová BarboraSlovan Liberec8201:08:2720
25MB6865Dumek VáclavJiskra Tanvald8701:08:380
26MB6966Slabý JosefSedlec - Prčice6101:08:440
8MC7087Černý VladimírHAC Praha5201:08:5426
27MB7167Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:09:180
28MB7268Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5301:09:190
29MB7369Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5601:09:470
5MJ74122Žilák AntonínRedpoint Teplice nad Metují8301:09:5232
9MC7588Vodička JanŠela Sport Přerov4501:09:5724
30MB7670Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:10:000
31MA7731Holý RomanPIM Praha7001:10:060
32MA7832Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:10:070
2ZA79127Kynčlová DagmarJilemnice7201:10:0818
33MA8033Hynek PetrNové Město n. Metují6301:10:330
2MD81104Šteinc LudvíkVrchlabí4101:10:3418
10MC8289Leszkow PetrMK Hlinsko4401:10:3522
31MB8371Hojač MojmírTJ Tanvald5801:10:360
3ZA84128Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8001:10:4416
32MB8572Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5801:10:570
33MB8673Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:11:090
11MC8790Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:11:1420
34MB8874Vyšín JiříKarlovy Vary5901:12:020
34MA8934Pech StefanHannover - SRN6701:12:140
12MC9091Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:12:2518
35MB9175Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:12:340
13MC9292Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:12:4516
3MD93105Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:12:5416
35MA9435Preissler StanislavFC-LS Vrchlabí7801:13:040
14MC9593Kůtek VladimírSOKOL Lužany5001:13:0914
36MA9636Havlíček IvoLánov6601:13:110
4MD97106Bielčik JindřichLichkov4001:13:5314
5MD98107Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:14:1012
15MC9994Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:14:2012
1ŽC100141Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5101:14:3020
36MB10176Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:14:510
4ZA102129Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6901:16:1614
6MJ103123Doležal TomášSKI Radvanice8501:16:3030
16MC10495Krumer MiroslavOstrov4901:16:3910
1ZB105138Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:16:4720
37MA10637Macek MartinHO Hradec Králové6401:16:570
37MB10777Peleška MartinŽďárky5601:17:070
5ZA108130Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7801:17:1512
6MD109108Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:17:3410
2ŽC110142Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:17:4618
7MJ111124Hlinka TadeášLK Horní Maršov8501:18:2028
6ZA112131Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:18:3410
7MD113109Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3501:19:068
38MA11438Stránský LuděkFCLS Vrchlabí6701:19:140
17MC11596Tučný JanMK Pardubice4701:19:208
2ZB116139Vyšinová IvetaKarlovy Vary6101:20:1818
7ZA117132Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:20:248
18MC11897Linhart MilošAC Náchod4401:20:276
19MC11998Kašpar MiroslavISCAREX Česká Třebová5001:20:544
8ZA120133Kynčlová JanaFCLS Vrchlabí6901:20:596
8MD121110Fejgl ZdeněkBS Calla Vratilov4201:21:066
3ŽC122143Janečková AnežkaAK Zlín4701:21:1116
38MB12378Rücker OldřichLhota5501:22:180
4ŽC124144Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:23:3214
20MC12599Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:24:282
9MD126111Herbst ManfredJeseník4101:24:434
9ZA127134Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:26:004
1ŽJ128125Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:26:0120
10ZA129135Maternová DagmarFCLS Vrchlabí7501:27:002
39MA13039Blažek MartinSK Horní Maršov7101:27:390
21MC131100Zidka JiříTrutnov4501:27:450
22MC132101Schenk MiroslavStěžery4901:28:400
11ZA133136Militká AlžbětaKČT Nová Paka8001:29:360
40MA13440Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:29:520
3ZB135140Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:31:3916
1ME136114Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:32:3920
12ZA137137Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:33:220
10MD138112Kočí JosefTJ Jezbiny3901:36:392
2ME139115Cupánek JosefSK Přerov2601:43:2718
11MD140113Škoda KryštofNáchod4101:46:020
3ME141116Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:49:4416
23MC142102Špidla VladimírMaratonstav Úpice5101:49:450
39MB14379Gazdík JanPraha5401:49:480
4ME144117Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:56:2314

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód