Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Heřmanická osmička

26.9.2021, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Heřmanická osmička
  • datum konání: 26.9.2021
  • zobrazeno již 421x

Sociální sítě

Místo konání

v areálu hřiště Horní Heřmanice
od 10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

Děti a žactvo 30,- Kč pro předem přihlášené přes internet do 25.9.2021 16:00 hod, po tomto termínu namístě, při prezentaci 50,- Kč.
Dorost a dospělí 100,- Kč pro předem přihlášené do 25.9.2021 16:00 hod, po tomto termínu a při prezentaci 150,- Kč

Popis tratě

Tratě pro předškolácké kategorie jsou situovány v prostoru hřiště. Ostatní tratě pro žákovské kategorie a starší vedou převážně po loukách a polních cestách.
Délka: 8,6 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.xct.cz/

E-mailová adresa

xcthh.xc3@gmail.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
27.9.2020Heřmanická osmička-
29.9.2019Heřmanická osmička194
6.10.2018Heřmanická osmička156
7.10.2017Heřmanická osmička205
1.10.2016Heřmanická Osmička126
10.10.2015Heřmanická Osmička136
14.9.2014Heřmanická osmička104
22.9.2013Heřmanická osmička117
23.9.2012Heřmanická osmička158
25.9.2011Heřmanická osmička146
19.9.2010Heřmanická OSMIČKA10

Statistika závodu Heřmanická osmička

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 1352

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borková Agáta0210
Borek Viktor0410
Borek Petr709
Jirásková Eva649
Gregora Filip029
Knápková Anežka108
Krátký Luboš628
Resler Filip098
Serbousková Sára048
Krátká Hana957
Nechvílová Miroslava607
Knápek Šimon077
Nechvíl Petr916
Stránský Aleš606
Költö Tobias106
Költö Matěj036
Sadílek Ota466
Borková Adéla756
Tempír Tomáš776
Knápková Rozálie136
Tempír František496
Chládková Nikola076
Gregora Zdenek736
Dušková Lenka806
Hlaváček Zdeněk546
Buriánek Roman656
Keprtová Miloslava486
Bílá Ella095
Málková Lucie105
Belobrad Ivan665
Moravec Jakub995
Sejkorová Lenka635
Hanáková Klára025
Stránská Adéla915
Derková Martina015
Vacek Michal045
Kačerovský Michal985
Dostálek Petr675
Reslerová Veronika065
Kumpoštová Andrea055
Hypešová Natálie995
Miřejovský Jiří795
Krátká Anna695
Bubeníček Jiří515
Hamplová Tereza055
Jadrný Tomáš044
Tempír Jiří754
Brychtová Veronika104
Koubová Elen094
Vacek Martin154

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Mrňata 3 roky a mladší (trať 0,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1X11112Koutníková JosefínaLanškroun1800:00:15-
2X122Andrlová MarieHorní Heřmanice1900:00:21-
3X13107Přibylová Zoja-1800:00:22-
4X14127Martinec Štěpán-1900:00:26-
5X151Klein DavidSK Štíty2000:00:47-
Chlapci 4-5 let (trať 0,18 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11125Tempír VilémSokol Štíty1600:00:52-
2C15102Bříza Oliverbiatlon Letohrad1600:01:04-
3C1674Andrla TomášHorní Heřmanice1700:01:10-
4C17133Klein JakubSokol Štíty1700:01:10-
Děvčata 4-5 let (trať 0,18 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D12109Suchomelová LindaNekoř1600:00:52-
2D139Beranová LucieAtletika TJ Lanškoun1600:00:54-
3D1491Dreslerová AmalieVýprachtice1600:01:02-
-D1-79Švestková PavlaHorní Heřmanice17DNF-
Chlapci 6-7 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21131Klement DanielLA1500:02:04-
2C2273Vlachynský OndřejHC Kralupy Nad Vltavou1400:02:06-
3C2465Křenek AdamSpartak Letohrad1400:02:13-
4C2568Ryba VilémSpartak Letohrad1500:02:18-
5C2971Koubek OndřejTeam1500:02:31-
6C211128Martinec JosefDolní Heřmanice1500:02:41-
7C21472Vacek MartinDlouhá Třebová1500:03:47-
Děvčata 6-7 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D23113Adamcová Valeriebiatlon Letohrad1400:02:10-
2D2664Faltusová AnežkaSpartak Letohrad1400:02:24-
3D27121Dušková AdélaTJ Spartak Letohrad1400:02:28-
4D288Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:02:31-
5D210106Blechová NathalieTJ Spartak Letohrad1400:02:33-
6D21267Přibylová AgátaSpartak Letohrad1500:02:45-
7D213105Ludková MagdalenaTJ Spartak Letohrad1400:03:35-
Nejmladší žáci I (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11119Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:03:19107,77
2M1285Mihulka JanSDH Bohousová1300:03:3196,74
3M13129Krištof VojtěchAtletika Polička1200:03:3295,49
4M1425Štěch JakubSpartak Letohrad1200:03:3493,94
5M1569Langhammer OndřejŠtíty1200:03:4582,53
6M1722Krsek DanielSpartak Letohrad1200:03:4979,24
7M1821Katzer TomášSpartak Letohrad1200:03:4978,57
8M11215Dušek AdamSpartak Letohrad1200:03:5771,60
9M11310Klein RadimSpartak Letohrad1300:03:5771,31
10M115124Tempír JáchymSokol Štíty1300:03:5870,06
11M11617Moravec MatějSpartak Letohrad1200:03:5969,38
12M12763Faltus DanielSpartak Letohrad1300:04:3534,09
Nejmladší žákyně I (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1618Blechová NelaSpartak Letohrad1200:03:46103,60
2Z19104Hartmannová JitkaTJ Spartak Letohrad1300:03:5198,63
3Z1103Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:03:5297,76
4Z11159Váchová AdélaSpartak Letohrad1300:03:5595,67
5Z11419Frydrychová MarieSpartak Letohrad1200:03:5893,23
6Z11720Stejskalová AnetaSpartak Letohrad1200:04:0487,30
7Z11858Přibylová BeátaLanškroun1300:04:0586,69
8Z11962Suchomelová EmílieSpartak Letohrad1300:04:0883,90
9Z120117Šlesingerová VictoriaTJ Spartak Letohrad1300:04:1280,94
10Z121114Adamcová Veronikabiatlon Letohrad1200:04:1479,02
11Z12216Kopecká TerezaSpartak Letohrad1200:04:1776,75
12Z123110Vojtová KláraOK 991300:04:2965,68
13Z12460Knápková RozálieSpartak Letohrad1300:04:3064,64
14Z125101Břízová Denisabiatlon Letohrad1300:04:3362,72
15Z12694Koutníková ViktorieSpartak Letohrad1300:04:3560,37
16Z12823Pecháčková DenisaSpartak Letohrad1200:04:4056,01
17Z12961Šrolerová VeronikaSpartak Letohrad1300:04:4551,82
18Z13066Tejklová TheaSpartak Letohrad1300:04:5146,85
19Z131126Martincová Lucie-1300:04:5444,07
20Z13277Beranová TerezaAtletika TJ Lanškroun1300:05:0137,70
Nejmladší žáci II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21100Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:11101,11
2M2246Dušek OndřejSpartak Letohrad1000:04:12100,40
3M23118Stejskal PetrAtletika Jablonné n. O.1100:04:1498,49
4M2447Veselý JanSpartak Letohrad1000:04:1796,83
5M2513Vácha JanSpartak Letohrad1100:04:2292,15
6M2648Veselý JakubSpartak Letohrad1000:04:2490,88
7M21011Jansa ŠtěpánSpartak Letohrad1100:04:3482,94
8M21112Strnad JanSpartak Letohrad1100:04:3582,23
9M21250Kvapil JaroslavSpartak Letohrad1000:04:3780,88
10M21482Mihulka JiříSDH Bohousová1100:04:4375,64
11M22149Költö TobiasSpartak Letohrad1000:05:0955,41
12M22414Štěpánek OndřejSpartak Letohrad1100:05:2641,69
13M22690Dresler LukašVýprachtice1100:06:0312,57
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2751Málková LucieSpartak Letohrad1000:04:24101,85
2Z2852Jakešová LucieSpartak Letohrad1000:04:2799,67
3Z29116Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:04:2998,47
4Z21380Vlachynská KarolínaKB Klecany1000:04:3891,94
5Z21553Knápková AnežkaSpartak Letohrad1000:04:4487,37
6Z21675Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:04:4685,56
7Z21754Vaníčková ŠtěpánkaSpartak Letohrad1000:04:4883,84
8Z21893Stratilová AnnaŽamberk1000:04:5678,51
9Z21924Hartmanová EliškaSpartak Letohrad1100:05:0472,20
10Z2204Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:05:0869,05
11Z22255Blechová NikolSpartak Letohrad1000:05:1663,35
12Z22383Kočajdová NelaSDH Bohousová1000:05:1861,55
13Z22556Kopecká KláraSpartak Letohrad1000:05:5137,23
14Z227130Šejbová MarkétaSvitavy - Svitap1100:09:473,00
Mladší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31134Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:08:37102,54
2M3270Langhammer Lukᚊtíty0800:08:4599,59
3M3387Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:08:4997,87
4M3438Šedivý EliášSpartak Letohrad0800:08:5296,57
5M3586Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:08:5595,42
6M36123Stejskal DanielBiatlon Letohrad0900:09:0492,17
7M3832Jansa MatějSpartak Letohrad0800:09:1886,90
8M3933Strnad VítSpartak Letohrad0800:09:2285,33
9M31431Křivka AdamSpartak Letohrad0800:09:4974,78
10M31539Moravec VojtěchSpartak Letohrad0800:09:5373,25
11M31945Nový JakubSpartak Letohrad0900:10:3059,25
12M322120Stejskal PavelAtletika Jablonné n. O.0900:10:5948,28
Mladší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3789Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:09:04108,06
2Z31036Štruncová EllaSpartak Letohrad0800:09:3597,01
3Z31141Svobodová KláraSpartak Letohrad0900:09:4194,93
4Z31240Urbanová AnnaSpartak Letohrad0900:09:4693,41
5Z31334Grossmannová LucieSpartak Letohrad0800:09:4992,21
6Z31635Faltusová EmaSpartak Letohrad0800:09:5490,30
7Z317122Špinlerová VanesaTJ Spartak Letohrad0900:10:0387,20
8Z31842Tlapáková NaděždaSpartak Letohrad0900:10:0785,86
9Z32088Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:10:3575,83
10Z32137Mikysková DarjaSpartak Letohrad0800:10:5768,17
11Z32343Ferancová VendulaSpartak Letohrad0900:11:2259,45
12Z32444Koutníková RozálieSpartak Letohrad0900:11:3355,57
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4127Málek MichaelSpartak Letohrad0700:13:06104,12
2M42132Hurych AdamÚstí nad Orlicí0600:13:08103,48
3M4329Doleček PřemyslSpartak Letohrad0700:13:5392,40
4M4428Suchodol OndřejSpartak Letohrad0700:14:2285,12
5M47111Uchytil JiříTJ Nové Město na Moravě0600:16:0459,60
6M4107Enter Miroslav-0600:17:3137,89
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z45108Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:15:24103,45
2Z46115Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:15:31102,00
3Z486Pospíšilová Pavla-0700:16:0694,55
4Z4930Kubíčková NinaSpartak Letohrad0700:16:3388,79
5Z4115Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:19:3649,85
Dorostenci (trať 4,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51101Vacek MichalVencl Tým Ústí Nad Orlicí0400:19:20125,33
2M56114Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:24:5674,67
Dorostenky (trať 4,6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 8,6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 4,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5103Janíčková PatricieVencl Tým Ústí Nad Orlicí0200:23:35137,15
2ZJ16102Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:34:2062,85
Muži A 20-39 let (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Tlapák JaroslavAK ISCAREX Česká Třebová8700:34:03108,48
2MA25Pelant VojtaEPO-TEAM8300:36:0097,55
3MA34Kyral JiříVencl Tým Ústí Nad Orlicí9100:36:3893,97
4MA732Kapalčík ŠimonČumíš na mě?9500:39:5675,39
5MA122Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:42:1362,60
6MA2828Rotrekl JanRudoltice v Čechách8300:51:1711,54
-MA-33Vacek JiříČumíš na mě?87DNF-
Muži B 40-49 let (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB49Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:37:15105,95
2MB514Langhammer VáclavŠtíty7800:37:57102,33
3MB86Vacek JiříVencl Tým Ústí Nad Orlicí7700:39:5991,72
4MB929Šimek PetrŘetůvka7700:40:3388,78
5MB1013Pospíšil PetrTJ Sokol Opava7900:40:4587,77
6MB1411Beran ZdeněkXCT.cz Horní Heřmanice8000:43:0076,01
7MB1510Simon PetrPolička7200:43:1674,61
8MB167Vlachynský AlešOdolená Voda7900:44:2868,42
9MB1812Pávek PavelÚstí nad Orlicí7700:44:4966,53
10MB2227Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:46:1658,98
-MB-8Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky76DNF-
Muži C 50-59 let (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC617Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:38:58110,73
2MC1116Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:41:3997,67
3MC1326Kalousek JanMalšovice7100:42:5491,60
4MC2019Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:45:2079,78
5MC3018Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:55:5128,69
Muži D 60-69 let (trať 4,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3107Jandejsek ZdeněkJablonné nad Orlicí6100:22:22109,89
2MD4105Šolc VítězslavBKL Machov5700:22:53105,47
3MD7117Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:25:2084,65
4MD11106Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:2874,99
5MD14104Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:29:3248,90
Muži E 70 let a starší (trať 4,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9115Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:25:35102,42
2ME10108Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:26:1397,58
Ženy A 20-34 let (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2130Melicharová JanaVelká Bíteš8900:46:07122,19
2ZA2720Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:49:53107,67
3ZA3125Chaloupková BarboraRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL8700:59:3770,14
Ženy B 35-44 let (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1734Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:44:41109,07
2ZB2322Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:46:26101,63
3ZB2521Mannlová JanaPardubice8000:49:1989,30
Ženy C 45-54 let (trať 8,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1923Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:45:13110,84
2ZC2435Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:48:3296,94
3ZC2631Jetmarová EsterÚstí nad Orlicí7000:49:4092,22
4ZC2924Kovářová AnnaŘetová7500:52:3879,77
Ženy D 55 let a starší (trať 4,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2116Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:21:15126,69
2ZD8111Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:25:2293,11
3ZD12109Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:26:5780,20
4ZD13113Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:28:3566,89
5ZD15110Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:34:1520,70
6ZD17112Nechvílová MiroslavaChoceň6000:37:413,00
Trať 0,05 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1X11112Koutníková JosefínaLanškroun1800:00:15-
2X122Andrlová MarieHorní Heřmanice1900:00:21-
3X13107Přibylová Zoja-1800:00:22-
4X14127Martinec Štěpán-1900:00:26-
5X151Klein DavidSK Štíty2000:00:47-
Trať 0,18 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11125Tempír VilémSokol Štíty1600:00:52-
1D12109Suchomelová LindaNekoř1600:00:52-
2D139Beranová LucieAtletika TJ Lanškoun1600:00:54-
3D1491Dreslerová AmalieVýprachtice1600:01:02-
2C15102Bříza Oliverbiatlon Letohrad1600:01:04-
3C1674Andrla TomášHorní Heřmanice1700:01:10-
4C17133Klein JakubSokol Štíty1700:01:10-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21131Klement DanielLA1500:02:04-
2C2273Vlachynský OndřejHC Kralupy Nad Vltavou1400:02:06-
1D23113Adamcová Valeriebiatlon Letohrad1400:02:10-
3C2465Křenek AdamSpartak Letohrad1400:02:13-
4C2568Ryba VilémSpartak Letohrad1500:02:18-
2D2664Faltusová AnežkaSpartak Letohrad1400:02:24-
3D27121Dušková AdélaTJ Spartak Letohrad1400:02:28-
4D288Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:02:31-
5C2971Koubek OndřejTeam1500:02:31-
5D210106Blechová NathalieTJ Spartak Letohrad1400:02:33-
6C211128Martinec JosefDolní Heřmanice1500:02:41-
6D21267Přibylová AgátaSpartak Letohrad1500:02:45-
7D213105Ludková MagdalenaTJ Spartak Letohrad1400:03:35-
7C21472Vacek MartinDlouhá Třebová1500:03:47-
Trať 0,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11119Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:03:19107,77
2M1285Mihulka JanSDH Bohousová1300:03:3196,74
3M13129Krištof VojtěchAtletika Polička1200:03:3295,49
4M1425Štěch JakubSpartak Letohrad1200:03:3493,94
5M1569Langhammer OndřejŠtíty1200:03:4582,53
1Z1618Blechová NelaSpartak Letohrad1200:03:46103,60
6M1722Krsek DanielSpartak Letohrad1200:03:4979,24
7M1821Katzer TomášSpartak Letohrad1200:03:4978,57
2Z19104Hartmannová JitkaTJ Spartak Letohrad1300:03:5198,63
3Z1103Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:03:5297,76
4Z11159Váchová AdélaSpartak Letohrad1300:03:5595,67
8M11215Dušek AdamSpartak Letohrad1200:03:5771,60
9M11310Klein RadimSpartak Letohrad1300:03:5771,31
5Z11419Frydrychová MarieSpartak Letohrad1200:03:5893,23
10M115124Tempír JáchymSokol Štíty1300:03:5870,06
11M11617Moravec MatějSpartak Letohrad1200:03:5969,38
6Z11720Stejskalová AnetaSpartak Letohrad1200:04:0487,30
7Z11858Přibylová BeátaLanškroun1300:04:0586,69
8Z11962Suchomelová EmílieSpartak Letohrad1300:04:0883,90
9Z120117Šlesingerová VictoriaTJ Spartak Letohrad1300:04:1280,94
10Z121114Adamcová Veronikabiatlon Letohrad1200:04:1479,02
11Z12216Kopecká TerezaSpartak Letohrad1200:04:1776,75
12Z123110Vojtová KláraOK 991300:04:2965,68
13Z12460Knápková RozálieSpartak Letohrad1300:04:3064,64
14Z125101Břízová Denisabiatlon Letohrad1300:04:3362,72
15Z12694Koutníková ViktorieSpartak Letohrad1300:04:3560,37
12M12763Faltus DanielSpartak Letohrad1300:04:3534,09
16Z12823Pecháčková DenisaSpartak Letohrad1200:04:4056,01
17Z12961Šrolerová VeronikaSpartak Letohrad1300:04:4551,82
18Z13066Tejklová TheaSpartak Letohrad1300:04:5146,85
19Z131126Martincová Lucie-1300:04:5444,07
20Z13277Beranová TerezaAtletika TJ Lanškroun1300:05:0137,70
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21100Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:11101,11
2M2246Dušek OndřejSpartak Letohrad1000:04:12100,40
3M23118Stejskal PetrAtletika Jablonné n. O.1100:04:1498,49
4M2447Veselý JanSpartak Letohrad1000:04:1796,83
5M2513Vácha JanSpartak Letohrad1100:04:2292,15
6M2648Veselý JakubSpartak Letohrad1000:04:2490,88
1Z2751Málková LucieSpartak Letohrad1000:04:24101,85
2Z2852Jakešová LucieSpartak Letohrad1000:04:2799,67
3Z29116Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:04:2998,47
7M21011Jansa ŠtěpánSpartak Letohrad1100:04:3482,94
8M21112Strnad JanSpartak Letohrad1100:04:3582,23
9M21250Kvapil JaroslavSpartak Letohrad1000:04:3780,88
4Z21380Vlachynská KarolínaKB Klecany1000:04:3891,94
10M21482Mihulka JiříSDH Bohousová1100:04:4375,64
5Z21553Knápková AnežkaSpartak Letohrad1000:04:4487,37
6Z21675Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:04:4685,56
7Z21754Vaníčková ŠtěpánkaSpartak Letohrad1000:04:4883,84
8Z21893Stratilová AnnaŽamberk1000:04:5678,51
9Z21924Hartmanová EliškaSpartak Letohrad1100:05:0472,20
10Z2204Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:05:0869,05
11M22149Költö TobiasSpartak Letohrad1000:05:0955,41
11Z22255Blechová NikolSpartak Letohrad1000:05:1663,35
12Z22383Kočajdová NelaSDH Bohousová1000:05:1861,55
12M22414Štěpánek OndřejSpartak Letohrad1100:05:2641,69
13Z22556Kopecká KláraSpartak Letohrad1000:05:5137,23
13M22690Dresler LukašVýprachtice1100:06:0312,57
14Z227130Šejbová MarkétaSvitavy - Svitap1100:09:473,00
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31134Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:08:37102,54
2M3270Langhammer Lukᚊtíty0800:08:4599,59
3M3387Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:08:4997,87
4M3438Šedivý EliášSpartak Letohrad0800:08:5296,57
5M3586Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:08:5595,42
6M36123Stejskal DanielBiatlon Letohrad0900:09:0492,17
1Z3789Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:09:04108,06
7M3832Jansa MatějSpartak Letohrad0800:09:1886,90
8M3933Strnad VítSpartak Letohrad0800:09:2285,33
2Z31036Štruncová EllaSpartak Letohrad0800:09:3597,01
3Z31141Svobodová KláraSpartak Letohrad0900:09:4194,93
4Z31240Urbanová AnnaSpartak Letohrad0900:09:4693,41
5Z31334Grossmannová LucieSpartak Letohrad0800:09:4992,21
9M31431Křivka AdamSpartak Letohrad0800:09:4974,78
10M31539Moravec VojtěchSpartak Letohrad0800:09:5373,25
6Z31635Faltusová EmaSpartak Letohrad0800:09:5490,30
7Z317122Špinlerová VanesaTJ Spartak Letohrad0900:10:0387,20
8Z31842Tlapáková NaděždaSpartak Letohrad0900:10:0785,86
11M31945Nový JakubSpartak Letohrad0900:10:3059,25
9Z32088Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:10:3575,83
10Z32137Mikysková DarjaSpartak Letohrad0800:10:5768,17
12M322120Stejskal PavelAtletika Jablonné n. O.0900:10:5948,28
11Z32343Ferancová VendulaSpartak Letohrad0900:11:2259,45
12Z32444Koutníková RozálieSpartak Letohrad0900:11:3355,57
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4127Málek MichaelSpartak Letohrad0700:13:06104,12
2M42132Hurych AdamÚstí nad Orlicí0600:13:08103,48
3M4329Doleček PřemyslSpartak Letohrad0700:13:5392,40
4M4428Suchodol OndřejSpartak Letohrad0700:14:2285,12
1Z45108Chládková NikolaActivity Lanškroun0700:15:24103,45
2Z46115Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:15:31102,00
5M47111Uchytil JiříTJ Nové Město na Moravě0600:16:0459,60
3Z486Pospíšilová Pavla-0700:16:0694,55
4Z4930Kubíčková NinaSpartak Letohrad0700:16:3388,79
6M4107Enter Miroslav-0600:17:3137,89
5Z4115Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:19:3649,85
Trať 4,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51101Vacek MichalVencl Tým Ústí Nad Orlicí0400:19:20125,33
1ZD2116Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:21:15126,69
1MD3107Jandejsek ZdeněkJablonné nad Orlicí6100:22:22109,89
2MD4105Šolc VítězslavBKL Machov5700:22:53105,47
1ZJ5103Janíčková PatricieVencl Tým Ústí Nad Orlicí0200:23:35137,15
2M56114Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:24:5674,67
3MD7117Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:25:2084,65
2ZD8111Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:25:2293,11
1ME9115Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:25:35102,42
2ME10108Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:26:1397,58
4MD11106Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:2874,99
3ZD12109Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:26:5780,20
4ZD13113Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:28:3566,89
5MD14104Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:29:3248,90
5ZD15110Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:34:1520,70
2ZJ16102Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:34:2062,85
6ZD17112Nechvílová MiroslavaChoceň6000:37:413,00
Trať 8,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Tlapák JaroslavAK ISCAREX Česká Třebová8700:34:03108,48
2MA25Pelant VojtaEPO-TEAM8300:36:0097,55
3MA34Kyral JiříVencl Tým Ústí Nad Orlicí9100:36:3893,97
1MB49Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:37:15105,95
2MB514Langhammer VáclavŠtíty7800:37:57102,33
1MC617Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:38:58110,73
4MA732Kapalčík ŠimonČumíš na mě?9500:39:5675,39
3MB86Vacek JiříVencl Tým Ústí Nad Orlicí7700:39:5991,72
4MB929Šimek PetrŘetůvka7700:40:3388,78
5MB1013Pospíšil PetrTJ Sokol Opava7900:40:4587,77
2MC1116Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:41:3997,67
5MA122Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:42:1362,60
3MC1326Kalousek JanMalšovice7100:42:5491,60
6MB1411Beran ZdeněkXCT.cz Horní Heřmanice8000:43:0076,01
7MB1510Simon PetrPolička7200:43:1674,61
8MB167Vlachynský AlešOdolená Voda7900:44:2868,42
1ZB1734Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:44:41109,07
9MB1812Pávek PavelÚstí nad Orlicí7700:44:4966,53
1ZC1923Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:45:13110,84
4MC2019Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:45:2079,78
1ZA2130Melicharová JanaVelká Bíteš8900:46:07122,19
10MB2227Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:46:1658,98
2ZB2322Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:46:26101,63
2ZC2435Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:48:3296,94
3ZB2521Mannlová JanaPardubice8000:49:1989,30
3ZC2631Jetmarová EsterÚstí nad Orlicí7000:49:4092,22
2ZA2720Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:49:53107,67
6MA2828Rotrekl JanRudoltice v Čechách8300:51:1711,54
4ZC2924Kovářová AnnaŘetová7500:52:3879,77
5MC3018Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:55:5128,69
3ZA3125Chaloupková BarboraRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL8700:59:3770,14
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Tlapák JaroslavAK ISCAREX Česká Třebová8700:34:03108,48
2MA25Pelant VojtaEPO-TEAM8300:36:0097,55
3MA34Kyral JiříVencl Tým Ústí Nad Orlicí9100:36:3893,97
4MB49Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:37:1590,48
5MB514Langhammer VáclavŠtíty7800:37:5786,57
6MC617Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:38:5880,86
7MA732Kapalčík ŠimonČumíš na mě?9500:39:5675,39
8MB86Vacek JiříVencl Tým Ústí Nad Orlicí7700:39:5975,11
9MB929Šimek PetrŘetůvka7700:40:3371,93
10MB1013Pospíšil PetrTJ Sokol Opava7900:40:4570,85
11MC1116Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:41:3965,74
12MA122Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:42:1362,60
13MC1326Kalousek JanMalšovice7100:42:5458,71
14MB1411Beran ZdeněkXCT.cz Horní Heřmanice8000:43:0058,15
15MB1510Simon PetrPolička7200:43:1656,63
16MB167Vlachynský AlešOdolená Voda7900:44:2849,95
17MB1812Pávek PavelÚstí nad Orlicí7700:44:4947,92
18MC2019Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:45:2045,03
19MB2227Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:46:1639,76
20MA2828Rotrekl JanRudoltice v Čechách8300:51:1711,54
21MC3018Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:55:513,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1734Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:44:41102,87
2ZC1923Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:45:13100,57
3ZA2130Melicharová JanaVelká Bíteš8900:46:0796,56
4ZB2322Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:46:2695,20
5ZC2435Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:48:3285,92
6ZB2521Mannlová JanaPardubice8000:49:1982,47
7ZC2631Jetmarová EsterÚstí nad Orlicí7000:49:4080,95
8ZA2720Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:49:5379,94
9ZC2924Kovářová AnnaŘetová7500:52:3867,82
10ZA3125Chaloupková BarboraRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL8700:59:3736,99

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód