Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Běh 17. listopadu

17.11.2021, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Běh 17. listopadu
  • datum konání: 17.11.2021
  • zobrazeno již 670x
  • místo konání: Polička - Liboháj
  • pořadatel: Polička - Liboháj

Sociální sítě

Místo konání

Polička - Liboháj, (start a cíl u kiosku Poličské sjezdovky, PS 49.7036319N, 16.2617797E)
11:00 hodin

Přihlášky

10:00 – 10:45 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

6 km / trať vede po cestách a pěšinách v lesoparku Liboháj

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Fliedr
tel.: 602 711 778

Propozice závodu ve formátu PDF

Mapka závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

tfliedr@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA122Dočkal DanielTJ Atletika Nové Město na Moravě0500:19:31109,90
2MA214Šimůnek JanAK Iscarex Česká Třebová0300:19:45107,63
3MA313Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:20:54102,68
4MA411Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:21:1299,84
5MA67Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:21:2797,48
6MA710Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:21:4794,34
7MA829Lorenc MarekVegan Fighter Run9300:22:0791,19
8MA91Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:22:2082,47
9MA1534Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:23:1673,38
10MA1730Kobelka MichalLinhartice8700:23:2279,39
11MA1812Kumpošt RadovanAK Iscarex Česká Třebová0800:23:2372,24
12MA1925Maršálek OndřejCyklo-Ski klub Polička8600:23:4675,61
13MA2133Chaloupka JanRun Team Široký Důl9000:24:1371,36
14MA234Šebek MichalČeská Třebová8400:24:2369,79
15MA2438Šafář SamuelAtletika Polička0700:24:3061,36
16MA2917Gaži LukášJenblbniteam0000:25:4257,36
17MA3139Andrš PetrOB Žamberk8400:26:2051,38
18MA3840Šafář VáclavAtletika Polička0600:27:5727,76
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB537Šutera JosefAtletika Polička7900:21:23107,50
2MB1044Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:22:2997,60
3MB1132Beneš MilanAtletika Polička7800:22:4794,90
4MB1320Kyncl TomášHolice7400:22:5294,15
5MB149Šimek PetrŘetůvka7700:23:0592,20
6MB1626Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:23:1990,10
7MB2028Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:23:5784,40
8MB222Vacek JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí7700:24:2280,65
9MB2619Němec RadekLitomyšl7700:25:0274,64
10MB3242Simon PetrPolička7200:26:2662,04
11MB4541Jílek ŠtěpánPolička8000:30:3824,23
12MB4921Jeřábek JiříHolice7400:33:133,00
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC278Sedláček RomanSBR Tri-Team Litomyšl6400:25:08102,79
2MC2835Žila MilošElite Sport Bojkovice6200:25:22100,96
3MC3036Kalousek JanMalšovice7100:25:5896,25
4MC3427Bujok TomaszHylváty7000:26:5988,27
5MC4323Lorenc FrantišekMohelnice6800:28:5672,97
Muži D 60 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1215Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:22:49124,15
2MD3524Dostál LadislavMoravská Třebová5600:27:1589,98
3MD375Ráb PavelČeská Třebová5200:27:4785,87
4MD403Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:28:0483,69
5MD4131Pilík StanislavPanský mlýn Rakovník5000:28:26131,92
6MD5316Leszkow PetrMK Hlinsko4400:39:1468,08
Ženy A 34 let a mladší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA25106Šedová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:24:31100,00
2ZA50118Matoušová IvanaDolče Gusto9100:33:44110,72
3ZA516Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:34:35105,95
4ZA52119Srnská TerezaF-Bikeklub Sádek9800:38:3783,32
Ženy B 35-44 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB36115Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:27:20114,62
2ZB42105Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:28:31106,59
3ZB47120Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:32:3778,79
4ZB48113Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:32:5476,87
Ženy C 45 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC33117Pirklová KateřinaLetohrad7600:26:42109,17
2ZC39114Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:28:0299,64
3ZC44104Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:29:1391,19
4ZC46112Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:29100,00
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA122Dočkal DanielTJ Atletika Nové Město na Moravě0500:19:31109,90
2MA214Šimůnek JanAK Iscarex Česká Třebová0300:19:45107,63
3MA313Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:20:54102,68
4MA411Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:21:1299,84
1MB537Šutera JosefAtletika Polička7900:21:23107,50
5MA67Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:21:2797,48
6MA710Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:21:4794,34
7MA829Lorenc MarekVegan Fighter Run9300:22:0791,19
8MA91Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:22:2082,47
2MB1044Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:22:2997,60
3MB1132Beneš MilanAtletika Polička7800:22:4794,90
1MD1215Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:22:49124,15
4MB1320Kyncl TomášHolice7400:22:5294,15
5MB149Šimek PetrŘetůvka7700:23:0592,20
9MA1534Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:23:1673,38
6MB1626Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:23:1990,10
10MA1730Kobelka MichalLinhartice8700:23:2279,39
11MA1812Kumpošt RadovanAK Iscarex Česká Třebová0800:23:2372,24
12MA1925Maršálek OndřejCyklo-Ski klub Polička8600:23:4675,61
7MB2028Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:23:5784,40
13MA2133Chaloupka JanRun Team Široký Důl9000:24:1371,36
8MB222Vacek JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí7700:24:2280,65
14MA234Šebek MichalČeská Třebová8400:24:2369,79
15MA2438Šafář SamuelAtletika Polička0700:24:3061,36
1ZA25106Šedová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:24:31100,00
9MB2619Němec RadekLitomyšl7700:25:0274,64
1MC278Sedláček RomanSBR Tri-Team Litomyšl6400:25:08102,79
2MC2835Žila MilošElite Sport Bojkovice6200:25:22100,96
16MA2917Gaži LukášJenblbniteam0000:25:4257,36
3MC3036Kalousek JanMalšovice7100:25:5896,25
17MA3139Andrš PetrOB Žamberk8400:26:2051,38
10MB3242Simon PetrPolička7200:26:2662,04
1ZC33117Pirklová KateřinaLetohrad7600:26:42109,17
4MC3427Bujok TomaszHylváty7000:26:5988,27
2MD3524Dostál LadislavMoravská Třebová5600:27:1589,98
1ZB36115Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:27:20114,62
3MD375Ráb PavelČeská Třebová5200:27:4785,87
18MA3840Šafář VáclavAtletika Polička0600:27:5727,76
2ZC39114Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:28:0299,64
4MD403Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:28:0483,69
5MD4131Pilík StanislavPanský mlýn Rakovník5000:28:26131,92
2ZB42105Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:28:31106,59
5MC4323Lorenc FrantišekMohelnice6800:28:5672,97
3ZC44104Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:29:1391,19
11MB4541Jílek ŠtěpánPolička8000:30:3824,23
4ZC46112Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:29100,00
3ZB47120Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:32:3778,79
4ZB48113Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:32:5476,87
12MB4921Jeřábek JiříHolice7400:33:133,00
2ZA50118Matoušová IvanaDolče Gusto9100:33:44110,72
3ZA516Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:34:35105,95
4ZA52119Srnská TerezaF-Bikeklub Sádek9800:38:3783,32
6MD5316Leszkow PetrMK Hlinsko4400:39:1468,08
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA122Dočkal DanielTJ Atletika Nové Město na Moravě0500:19:31105,37
2MA214Šimůnek JanAK Iscarex Česká Třebová0300:19:45103,05
3MA313Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:20:5491,58
4MA411Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:21:1288,59
5MB537Šutera JosefAtletika Polička7900:21:2386,76
6MA67Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:21:2786,09
7MA710Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:21:4782,77
8MA829Lorenc MarekVegan Fighter Run9300:22:0779,45
9MA91Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:22:2077,29
10MB1044Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:22:2975,79
11MB1132Beneš MilanAtletika Polička7800:22:4772,80
12MD1215Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:22:4972,47
13MB1320Kyncl TomášHolice7400:22:5271,97
14MB149Šimek PetrŘetůvka7700:23:0569,81
15MA1534Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:23:1667,98
16MB1626Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:23:1967,48
17MA1730Kobelka MichalLinhartice8700:23:2266,98
18MA1812Kumpošt RadovanAK Iscarex Česká Třebová0800:23:2366,81
19MA1925Maršálek OndřejCyklo-Ski klub Polička8600:23:4662,99
20MB2028Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:23:5761,16
21MA2133Chaloupka JanRun Team Široký Důl9000:24:1358,50
22MB222Vacek JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí7700:24:2257,01
23MA234Šebek MichalČeská Třebová8400:24:2356,84
24MA2438Šafář SamuelAtletika Polička0700:24:3055,68
25MB2619Němec RadekLitomyšl7700:25:0250,36
26MC278Sedláček RomanSBR Tri-Team Litomyšl6400:25:0849,36
27MC2835Žila MilošElite Sport Bojkovice6200:25:2247,04
28MA2917Gaži LukášJenblbniteam0000:25:4243,71
29MC3036Kalousek JanMalšovice7100:25:5841,05
30MA3139Andrš PetrOB Žamberk8400:26:2037,40
31MB3242Simon PetrPolička7200:26:2636,40
32MC3427Bujok TomaszHylváty7000:26:5930,91
33MD3524Dostál LadislavMoravská Třebová5600:27:1528,25
34MD375Ráb PavelČeská Třebová5200:27:4722,94
35MA3840Šafář VáclavAtletika Polička0600:27:5721,27
36MD403Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:28:0420,11
37MD4131Pilík StanislavPanský mlýn Rakovník5000:28:2616,45
38MC4323Lorenc FrantišekMohelnice6800:28:5611,47
39MB4541Jílek ŠtěpánPolička8000:30:383,00
40MB4921Jeřábek JiříHolice7400:33:133,00
41MD5316Leszkow PetrMK Hlinsko4400:39:143,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA25106Šedová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:24:31112,73
2ZC33117Pirklová KateřinaLetohrad7600:26:4296,05
3ZB36115Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:27:2091,22
4ZC39114Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:28:0285,87
5ZB42105Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:28:3182,18
6ZC44104Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:29:1376,83
7ZC46112Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:2959,52
8ZB47120Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:32:3750,86
9ZB48113Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:32:5448,70
10ZA50118Matoušová IvanaDolče Gusto9100:33:4442,33
11ZA516Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:34:3535,84
12ZA52119Srnská TerezaF-Bikeklub Sádek9800:38:375,03

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód