Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Letohradská pětka

7.5.2022, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Letohradská pětka
  • datum konání: 7.5.2022
  • zobrazeno již 356x
  • místo konání: Orlovna na Orlici, Letohrad
  • GPS: 50.02836N, 16.52349E

Sociální sítě

Místo konání

Orlovna na Orlici, Letohrad
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

50 Kč - hlavní závod
30 Kč - ostatní

Popis tratě

Délka: 5 km a méně
Od staršího žactva vedou tratě po asfaltových a polních cestách, do mladšího žactva po louce.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Marek Živný
tel. 775 977 900

Časový rozpis ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.letohradskapetka.cz

E-mailová adresa

zivnymarek@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti - chlapci - r. 2017 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11103Matuška JanOrel Žatčany1700:00:13-
2C14162Moravec František-1800:00:15-
3C16195Hájek MartinOB Česká Třebová1800:00:16-
4C1787Tipelt TadeášLetohrad - Orlice1700:00:17-
5C18168Skalický FrantišekOrel Orlice1700:00:17-
6C110131Moravec Ondřej-1800:00:18-
7C112141Bureš JanOrel Ústí nad Orlicí1900:00:24-
8C11311Kaválek Tomáš Orel Orlice1900:00:28-
-C1-163Moravec Jiří-19DNF-
Předškolní děti - dívky - r. 2017 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1210Kavalková EliškaOrel Orlice1700:00:14-
2D1382Barvínková AnežkaAtletika Žamberk1800:00:14-
3D15164Marcinčínová MarianaOrel Orlice1700:00:16-
4D19167Fiedlerová Beáta-1800:00:18-
5D111130Bílková Evelína-1900:00:19-
6D11494Skalická AgátaOrel Orlice1800:00:32-
7D1151Živná Gabriela3D Fitness race team2100:00:39-
8D116100Sedláčková MarieOrel Žatčany2000:00:43-
9D117192Marková ElaTurecký sporťák2000:01:22-
Školní děti - chlapci - r. 2015-16 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2441Bílek BartolomějAtletika Žamberk1500:00:53-
2C2668Malinek JanFK Letohrad1600:00:54-
3C28196Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:56-
4C21069Dušek SebastianFK Letohrad1500:00:56-
5C211139Malátek Vítek-1600:00:57-
6C21262Skalický JanDejvice1600:00:59-
7C213123Diblík MikulášSokol Klášterec nad Orlicí1500:01:02-
8C214161Moravec Martin-1600:01:03-
9C21595Skalický MatoušOrel Orlice1600:01:05-
10C21674Kalous JáchymSokol Klášterec nad Orlicí1500:01:14-
Školní děti - dívky - r. 2015-16 (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2176Faltejsková NellaČeská Třebová1500:00:48-
2D2265Býčková VeronikaOrel Domanín1500:00:50-
3D23132Moravcová RozálieKB Letohrad1600:00:52-
4D25148Houdková EmilieChoceň1600:00:53-
5D2783Barvínková TerezaAtletika Žamberk1500:00:54-
6D29134Bothé Miriam-1600:00:56-
7D21712Kavalková NikolaOrel Orlice1500:01:14-
8D218153Burešová AnnaÚstí nad Orlicí1500:01:16-
Minipřípravka - chlapci - r. 2013-14 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11135Sedláček JakubOrel Žatčany1300:01:37102,13
2M1284Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:01:38101,17
3M1436Halas Matěj Orel Vyškov1300:01:4096,70
4M1566Řepa FrantišekOrel Domanín1300:01:4095,39
5M19125Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:01:4585,04
6M110191Jordán VojtěchŽamberk1400:01:4683,50
7M11392Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:01:4977,97
8M11599Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:5074,67
9M117147Houdek TobiášChoceň1400:01:5369,60
10M118173Skalický VojtěchOrel Orlice1400:01:5566,28
11M11946Malátek MatějAtletika Žamberk1400:01:5761,59
12M120177Štěch JosefOrel Dolní Dobrouč1400:02:0250,26
13M12645Vincenec VojtěchAtletika Žamberk1300:02:1033,82
14M13038Halas VojtěchOrel Vyškov1300:02:410,00
Minipřípravka - dívky - r. 2013-14 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1321Doležalová LucieOrel Vyškov1300:01:39104,91
2Z1698Adamcová ValérieVencl tým Ústí nad Orlicí1400:01:4398,48
3Z1761Boháčová NelaLezník1400:01:4496,61
3Z1790Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:01:4496,61
5Z111124Diblíková Liliana TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:01:4789,31
6Z112169Malínková SáraLetohrad1300:01:4888,07
7Z114149Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4985,63
8Z116133Katzerová SabinaLetohrad1400:01:5280,38
9Z121165Marcinčínová ŠárkaOrel Orlice1400:02:0457,06
10Z12242Bothe AnnabelAtletika Žamberk1400:02:0553,75
11Z123126Nosálová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:02:0652,52
12Z12443Koblížková EvaAletika Žamberk1400:02:0751,42
13Z12544Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:02:0848,96
14Z12773Dorazilová VeronikaOrel Vyškov1400:02:1043,79
15Z128158Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:02:1437,24
16Z129106Šítková AdélaFK Letohrad1400:02:2319,64
Přípravka - chlapci - r. 2011-12 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2150Doskočil JakubAtletika Žamberk1200:02:49100,91
2M22176Štěch JakubOrel Dolní Dobrouč1200:02:49100,43
3M2489Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:02:5198,66
4M25129Mrklovský JanSokol Kameničná1200:02:5297,70
5M2863Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:02:5791,17
6M29109Moravec MatějSpartak Letohrad1200:02:5988,38
7M21070Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:03:0087,65
8M21191Katzer TomášSpartak Letohrad1200:03:0186,87
9M219151Zajíček PetrOrel Domanín1100:03:3644,86
10M22188Jabůrek DavidOrel Vyškov1100:03:4534,04
Přípravka - dívky - r. 2011-12 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2377Boháčová AdélaLezník1200:02:51104,35
2Z268Skalická NelaAtletika Tj Lanškroun1100:02:5697,83
2Z2647Dufková AnežkaAtletika Žamberk1100:02:5697,83
4Z212110Faltusová KristínaTJ Spartak Letohrad1100:03:0488,72
5Z21337Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:03:0687,05
6Z21458Burianová EliškaOrel Obřany1200:03:1675,14
7Z21548Svobodová DominikaAtletika Žamberk1100:03:1774,39
8Z21697Adamcová VeronikaVencl Tým - INOB1200:03:1873,25
9Z21749Koblížková AdélaAtletika Žamberk1200:03:2070,29
10Z218159Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:03:3454,94
11Z22040Honzátková Pavla-1100:03:3948,39
12Z22259Jonášová KláraOrel Obřany1200:03:4739,56
13Z223102Matoušková EliškaOrel Žatčany1200:04:0221,86
Mladší žáci - r. 2009-10 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3196Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:05:59101,29
2M32170Mančál VojtěchAK Iscarex Česká Třebová0900:06:00100,95
3M33105Šítek VojtěchFK Letohrad0900:06:0597,77
4M34122Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:06:0896,31
5M3531Suchý AdamSK Svratka1000:06:1493,14
6M3732Veselý Jan KB Letohrad1000:06:3481,73
7M31033Veselý JakubKB Letohrad1000:06:4675,43
8M311120Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:06:4874,10
9M31285Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:06:4973,66
10M31360Duraja VojtěchOrel Obřany0900:07:0266,21
11M31486Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:07:0763,81
12M31522Doležal AdamOrel Vyškov1000:07:3349,11
13M317112Čožík MarekOrel Domanín0900:07:4045,16
14M32079Skalický PetrSK Kolářka Praha1000:07:5835,43
15M321117Náplava ŠtěpánOrel Domanín1000:08:0630,75
16M322118Hladiš ŠimonOrel Domanín1000:08:0730,47
17M324136Sedláček VáclavOrel Žatčany1000:08:593,00
Mladší žákyně - r. 2009-10 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z36156Preislerová Agáta NelaAK ISCAREX Česká Třebová0900:06:30102,62
2Z3893Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:06:3898,77
3Z39101Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:06:3898,61
4Z31657Kopecká CecílieOB Žamberk0900:07:3470,27
5Z31851Kopecká RáchelAtletika Žamberk1000:07:4166,39
6Z319127Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:07:4763,43
7Z323171Rudolecká AnnaOrel Žatčany1000:08:2743,45
8Z32571Dorazilová KristýnaOrel Vyškov0900:10:003,00
Starší žáci - r. 2007-08 (trať 2,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41113Hladiš JosefOrel Domanín0700:09:26124,59
2M44137Kuchař AdamOrel Domanín0700:09:50117,15
3M48111Čožík Tomáš JanOrel Domanín0800:13:0058,26
Starší žákyně - r. 2007-08 (trať 2,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4253Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:09:37103,63
2Z43121Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:09:39102,95
3Z45187Jančaříková KarolínaOrel Židenice - UNI Brno0800:10:0793,42
4Z4652Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:10:1391,38
5Z4781Berková DanielaAtletika Žamberk0800:10:4879,47
Dorostenci - r. 2005-06 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51189Hájek DominikVencl tým UO0600:13:05128,60
2M53172Rudolecký JanOrel Žatčany0500:17:2771,40
Dorostenky - r. 2005-06 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5216Bělinová SimonaOrel jednota Ústí nad Orlicí0600:14:20139,00
2Z54116Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:18:2992,39
3Z5515Krycnerová MichaelaOrel jednota Ústí nad Orlicí0500:20:3668,61
4Z5619Plívová TerezaOrel jednota Ústí nad Orlicí0500:20:5864,49
Junioři 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ13223Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:20:18106,46
2MJ19214Schless AdamBiatlon Letohrad0400:21:1996,77
2MJ19215Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:21:1996,77
4MJ3880Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:23:0579,93
5MJ53226Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:24:3066,42
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ58245Halasová AnnaOrel Vyškov0300:25:08113,64
2ZJ69115Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:27:4793,99
3ZJ7056Dufková AnežkaAtletika Žamberk1100:28:0092,38
Muži A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1207Hübl RadekRunSport / Salomon Team8800:16:05113,83
2MA3208Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:17:2997,62
3MA525Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:18:1688,55
4MA6240Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:18:4283,54
5MA7230Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:18:5481,22
6MA10233Hájek Martin3D Fitness RT0100:20:0168,30
7MA14197Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:20:2064,63
8MA15231Kalousek JiříČervená Voda9500:20:3262,32
9MA16199Šebek MichalČeská Třebová8400:20:3561,74
10MA176Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:20:4659,61
11MA21221Špaček MartinVichr z hor8500:21:2053,05
12MA23237Vaško AdamČubej Cycling Cartel8900:21:2352,48
13MA2613Vítek MichalRMT Dlouhoňovice 8500:21:4847,65
14MA32181Padalík OndřejLetohrad8400:22:1442,64
15MA40243Andrš PetrOB Žamberk8400:23:1031,83
16MA4223Doležal PavelOrel Vyškov8400:23:2528,94
17MA51144Sedláček FilipOrel Žatčany8400:24:1818,71
18MA899Kaválek OndřejOrel Orlice8300:49:173,00
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2217Kučera LadislavAK Iscarex Česká Třebová7600:17:02112,36
2MB4142Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:18:01101,53
3MB934Šimek PetrŘetůvka7700:19:2586,11
4MB2539Halas PetrOrel Vyškov7300:21:4260,95
5MB33114Kosík MichalOrel Domanín7600:22:1754,53
6MB35119Tříska MichalOrel Domanín7900:22:3251,77
7MB44107Šítek MichalKunčice7900:23:4538,37
8MB45138Adamec JosefINOB Ústí nad Orlicí8100:23:4738,00
9MB48236Kolda JiříOpatov7300:23:5736,17
10MB49238Roleček MilanPěčín7600:24:0335,07
11MB55152Zajíček PetrOrel Domanín7600:24:4128,09
12MB59193Marek PetrTurecký sporťák8000:25:0922,95
13MB61203Klusoň OldřichDannyho smečka8000:25:2520,01
14MB78146Luža TomášOrel Žatčany7400:30:213,00
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC8220Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:19:09109,08
2MC11128Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:20:0599,78
3MC18212Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:20:5791,14
4MC22224Jančařík PetrOrel Židenice - ZB Winner6800:21:2187,15
5MC24201Simon PetrPolička7200:21:3984,16
6MC28213Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:21:5980,84
7MC34239Kalousek JanMalšovice7100:22:2177,18
8MC47222Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:23:5661,40
9MC56225Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:24:5252,09
10MC64227Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:25:4243,78
11MC68235Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:27:1528,33
12MC7364Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:28:4812,88
13MC80219Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:30:533,00
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD29218Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:22:01104,05
2MD31184Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:22:06103,31
3MD41228Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:23:1892,63
4MD43242Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:23:3689,96
5MD63211Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:25:3572,31
6MD67194Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:5061,19
7MD76232Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:29:5933,15
8MD84186Sedláček PavelOrel Židenice5300:32:557,05
9MD87182Exler Pavel3D Fitness Race Team5800:38:163,00
10MD88205Kunc JosefOrel Vyškov6000:43:133,00
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME65185Divácký PřemyslOrel Židenice4900:26:07118,56
2ME75216Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:29:2695,52
3ME79244Leszkow PetrMK Hlinsko4400:30:4985,91
4ME82229Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:31:4379,66
5ME86234Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:35:3852,45
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA27202Kristejn AlžbětaMistrovice9000:21:53113,32
2ZA46241Goňová NikolaOB Žamberk9700:23:4996,82
3ZA5427Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:24:3889,86
4ZA57198Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:25:0386,30
5ZA71150Kuchařová LucieOrel Domanín0100:28:2158,15
6ZA72204Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:28:4554,74
7ZA7726Hlaváčková Pavla-9200:30:0543,36
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3728Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:22:56104,82
2ZB3954Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:23:07103,26
3ZB52157Hofmanová VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová7800:24:2791,91
4ZB6055Dufková ŠárkaAtletika Žamberk8100:25:1385,39
5ZB74180Padalíková ZuzanaLetohrad8600:29:0652,34
6ZB83183Jabůrková JitkaOrel Vyškov7900:32:3922,13
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC12188Jančaříková LenkaOrel Židenice - AAC Brno7000:20:15118,79
2ZC3629Pirklová KateřinaLetohrad7600:22:3398,21
3ZC50209Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:24:1583,00
4ZC62190Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:25:3271,51
5ZC6624Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:26:4560,63
6ZC81178Rudolecká JanaOrel Žatčany7600:30:5523,34
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD30206Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:22:04145,33
2ZD85210Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:35:0054,67
Lidový běh - Muži (trať 1,5 km - Lidový běh)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM1175Štěch JakubOrel Dolní Dobrouč1200:07:20-
2LM2174Štěch OndřejOrel Dolní Dobrouč8100:07:21-
3LM3140Bureš PavelOrel Ústí nad Orlicí7600:07:23-
4LM417Kada JiříOrel jednota Ústí nad Orlicí0000:07:57-
5LM5104Matuška Jan-8000:08:27-
6LM678Skalický PetrSK Kolářka Praha1000:08:33-
7LM14166Jordán Vít-0900:11:37-
Lidový běh - Ženy (trať 1,5 km - Lidový běh)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LZ7108Doskočilová MartinaAtletika Žamberk8000:08:36-
2LZ8143Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:08:37-
3LZ9145Sedláčková LenkaOrel Žatčany8600:08:46-
4LZ1075Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:08:50-
5LZ11154Burešová KarlaOrel Ústí nad Orlicí8000:08:51-
6LZ1267Indrová Martina-7900:09:51-
7LZ1318Kadová MarieOrel jednota Ústí nad Orlicí0500:10:49-
8LZ1514Kaválková LucieOrel Orlice9200:14:19-
9LZ16160Dokoupilová ZdenkaOrel Žatčany6400:15:38-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11103Matuška JanOrel Žatčany1700:00:13-
1D1210Kavalková EliškaOrel Orlice1700:00:14-
2D1382Barvínková AnežkaAtletika Žamberk1800:00:14-
2C14162Moravec František-1800:00:15-
3D15164Marcinčínová MarianaOrel Orlice1700:00:16-
3C16195Hájek MartinOB Česká Třebová1800:00:16-
4C1787Tipelt TadeášLetohrad - Orlice1700:00:17-
5C18168Skalický FrantišekOrel Orlice1700:00:17-
4D19167Fiedlerová Beáta-1800:00:18-
6C110131Moravec Ondřej-1800:00:18-
5D111130Bílková Evelína-1900:00:19-
7C112141Bureš JanOrel Ústí nad Orlicí1900:00:24-
8C11311Kaválek Tomáš Orel Orlice1900:00:28-
6D11494Skalická AgátaOrel Orlice1800:00:32-
7D1151Živná Gabriela3D Fitness race team2100:00:39-
8D116100Sedláčková MarieOrel Žatčany2000:00:43-
9D117192Marková ElaTurecký sporťák2000:01:22-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2176Faltejsková NellaČeská Třebová1500:00:48-
2D2265Býčková VeronikaOrel Domanín1500:00:50-
3D23132Moravcová RozálieKB Letohrad1600:00:52-
1C2441Bílek BartolomějAtletika Žamberk1500:00:53-
4D25148Houdková EmilieChoceň1600:00:53-
2C2668Malinek JanFK Letohrad1600:00:54-
5D2783Barvínková TerezaAtletika Žamberk1500:00:54-
3C28196Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:56-
6D29134Bothé Miriam-1600:00:56-
4C21069Dušek SebastianFK Letohrad1500:00:56-
5C211139Malátek Vítek-1600:00:57-
6C21262Skalický JanDejvice1600:00:59-
7C213123Diblík MikulášSokol Klášterec nad Orlicí1500:01:02-
8C214161Moravec Martin-1600:01:03-
9C21595Skalický MatoušOrel Orlice1600:01:05-
10C21674Kalous JáchymSokol Klášterec nad Orlicí1500:01:14-
7D21712Kavalková NikolaOrel Orlice1500:01:14-
8D218153Burešová AnnaÚstí nad Orlicí1500:01:16-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11135Sedláček JakubOrel Žatčany1300:01:37102,13
2M1284Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč1300:01:38101,17
1Z1321Doležalová LucieOrel Vyškov1300:01:39104,91
3M1436Halas Matěj Orel Vyškov1300:01:4096,70
4M1566Řepa FrantišekOrel Domanín1300:01:4095,39
2Z1698Adamcová ValérieVencl tým Ústí nad Orlicí1400:01:4398,48
3Z1790Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:01:4496,61
3Z1761Boháčová NelaLezník1400:01:4496,61
5M19125Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:01:4585,04
6M110191Jordán VojtěchŽamberk1400:01:4683,50
5Z111124Diblíková Liliana TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:01:4789,31
6Z112169Malínková SáraLetohrad1300:01:4888,07
7M11392Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:01:4977,97
7Z114149Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:4985,63
8M11599Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:5074,67
8Z116133Katzerová SabinaLetohrad1400:01:5280,38
9M117147Houdek TobiášChoceň1400:01:5369,60
10M118173Skalický VojtěchOrel Orlice1400:01:5566,28
11M11946Malátek MatějAtletika Žamberk1400:01:5761,59
12M120177Štěch JosefOrel Dolní Dobrouč1400:02:0250,26
9Z121165Marcinčínová ŠárkaOrel Orlice1400:02:0457,06
10Z12242Bothe AnnabelAtletika Žamberk1400:02:0553,75
11Z123126Nosálová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:02:0652,52
12Z12443Koblížková EvaAletika Žamberk1400:02:0751,42
13Z12544Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:02:0848,96
13M12645Vincenec VojtěchAtletika Žamberk1300:02:1033,82
14Z12773Dorazilová VeronikaOrel Vyškov1400:02:1043,79
15Z128158Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:02:1437,24
16Z129106Šítková AdélaFK Letohrad1400:02:2319,64
14M13038Halas VojtěchOrel Vyškov1300:02:410,00
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2150Doskočil JakubAtletika Žamberk1200:02:49100,91
2M22176Štěch JakubOrel Dolní Dobrouč1200:02:49100,43
1Z2377Boháčová AdélaLezník1200:02:51104,35
3M2489Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:02:5198,66
4M25129Mrklovský JanSokol Kameničná1200:02:5297,70
2Z268Skalická NelaAtletika Tj Lanškroun1100:02:5697,83
2Z2647Dufková AnežkaAtletika Žamberk1100:02:5697,83
5M2863Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:02:5791,17
6M29109Moravec MatějSpartak Letohrad1200:02:5988,38
7M21070Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:03:0087,65
8M21191Katzer TomášSpartak Letohrad1200:03:0186,87
4Z212110Faltusová KristínaTJ Spartak Letohrad1100:03:0488,72
5Z21337Halasová AnežkaOrel Vyškov1100:03:0687,05
6Z21458Burianová EliškaOrel Obřany1200:03:1675,14
7Z21548Svobodová DominikaAtletika Žamberk1100:03:1774,39
8Z21697Adamcová VeronikaVencl Tým - INOB1200:03:1873,25
9Z21749Koblížková AdélaAtletika Žamberk1200:03:2070,29
10Z218159Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:03:3454,94
9M219151Zajíček PetrOrel Domanín1100:03:3644,86
11Z22040Honzátková Pavla-1100:03:3948,39
10M22188Jabůrek DavidOrel Vyškov1100:03:4534,04
12Z22259Jonášová KláraOrel Obřany1200:03:4739,56
13Z223102Matoušková EliškaOrel Žatčany1200:04:0221,86
Trať 1,5 km - Lidový běh
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM1175Štěch JakubOrel Dolní Dobrouč1200:07:20-
2LM2174Štěch OndřejOrel Dolní Dobrouč8100:07:21-
3LM3140Bureš PavelOrel Ústí nad Orlicí7600:07:23-
4LM417Kada JiříOrel jednota Ústí nad Orlicí0000:07:57-
5LM5104Matuška Jan-8000:08:27-
6LM678Skalický PetrSK Kolářka Praha1000:08:33-
1LZ7108Doskočilová MartinaAtletika Žamberk8000:08:36-
2LZ8143Lužová KarolínaOrel Žatčany0500:08:37-
3LZ9145Sedláčková LenkaOrel Žatčany8600:08:46-
4LZ1075Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč7500:08:50-
5LZ11154Burešová KarlaOrel Ústí nad Orlicí8000:08:51-
6LZ1267Indrová Martina-7900:09:51-
7LZ1318Kadová MarieOrel jednota Ústí nad Orlicí0500:10:49-
7LM14166Jordán Vít-0900:11:37-
8LZ1514Kaválková LucieOrel Orlice9200:14:19-
9LZ16160Dokoupilová ZdenkaOrel Žatčany6400:15:38-
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3196Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:05:59101,29
2M32170Mančál VojtěchAK Iscarex Česká Třebová0900:06:00100,95
3M33105Šítek VojtěchFK Letohrad0900:06:0597,77
4M34122Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:06:0896,31
5M3531Suchý AdamSK Svratka1000:06:1493,14
1Z36156Preislerová Agáta NelaAK ISCAREX Česká Třebová0900:06:30102,62
6M3732Veselý Jan KB Letohrad1000:06:3481,73
2Z3893Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:06:3898,77
3Z39101Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:06:3898,61
7M31033Veselý JakubKB Letohrad1000:06:4675,43
8M311120Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:06:4874,10
9M31285Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1000:06:4973,66
10M31360Duraja VojtěchOrel Obřany0900:07:0266,21
11M31486Kalousek JosefOrel Dolní Dobrouč0900:07:0763,81
12M31522Doležal AdamOrel Vyškov1000:07:3349,11
4Z31657Kopecká CecílieOB Žamberk0900:07:3470,27
13M317112Čožík MarekOrel Domanín0900:07:4045,16
5Z31851Kopecká RáchelAtletika Žamberk1000:07:4166,39
6Z319127Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:07:4763,43
14M32079Skalický PetrSK Kolářka Praha1000:07:5835,43
15M321117Náplava ŠtěpánOrel Domanín1000:08:0630,75
16M322118Hladiš ŠimonOrel Domanín1000:08:0730,47
7Z323171Rudolecká AnnaOrel Žatčany1000:08:2743,45
17M324136Sedláček VáclavOrel Žatčany1000:08:593,00
8Z32571Dorazilová KristýnaOrel Vyškov0900:10:003,00
Trať 2,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41113Hladiš JosefOrel Domanín0700:09:26124,59
1Z4253Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:09:37103,63
2Z43121Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:09:39102,95
2M44137Kuchař AdamOrel Domanín0700:09:50117,15
3Z45187Jančaříková KarolínaOrel Židenice - UNI Brno0800:10:0793,42
4Z4652Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:10:1391,38
5Z4781Berková DanielaAtletika Žamberk0800:10:4879,47
3M48111Čožík Tomáš JanOrel Domanín0800:13:0058,26
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51189Hájek DominikVencl tým UO0600:13:05128,60
1Z5216Bělinová SimonaOrel jednota Ústí nad Orlicí0600:14:20139,00
2M53172Rudolecký JanOrel Žatčany0500:17:2771,40
2Z54116Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:18:2992,39
3Z5515Krycnerová MichaelaOrel jednota Ústí nad Orlicí0500:20:3668,61
4Z5619Plívová TerezaOrel jednota Ústí nad Orlicí0500:20:5864,49
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1207Hübl RadekRunSport / Salomon Team8800:16:05113,83
1MB2217Kučera LadislavAK Iscarex Česká Třebová7600:17:02112,36
2MA3208Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:17:2997,62
2MB4142Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:18:01101,53
3MA525Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:18:1688,55
4MA6240Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:18:4283,54
5MA7230Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:18:5481,22
1MC8220Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:19:09109,08
3MB934Šimek PetrŘetůvka7700:19:2586,11
6MA10233Hájek Martin3D Fitness RT0100:20:0168,30
2MC11128Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:20:0599,78
1ZC12188Jančaříková LenkaOrel Židenice - AAC Brno7000:20:15118,79
1MJ13223Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:20:18106,46
7MA14197Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:20:2064,63
8MA15231Kalousek JiříČervená Voda9500:20:3262,32
9MA16199Šebek MichalČeská Třebová8400:20:3561,74
10MA176Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:20:4659,61
3MC18212Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:20:5791,14
2MJ19214Schless AdamBiatlon Letohrad0400:21:1996,77
2MJ19215Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:21:1996,77
11MA21221Špaček MartinVichr z hor8500:21:2053,05
4MC22224Jančařík PetrOrel Židenice - ZB Winner6800:21:2187,15
12MA23237Vaško AdamČubej Cycling Cartel8900:21:2352,48
5MC24201Simon PetrPolička7200:21:3984,16
4MB2539Halas PetrOrel Vyškov7300:21:4260,95
13MA2613Vítek MichalRMT Dlouhoňovice 8500:21:4847,65
1ZA27202Kristejn AlžbětaMistrovice9000:21:53113,32
6MC28213Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:21:5980,84
1MD29218Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:22:01104,05
1ZD30206Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:22:04145,33
2MD31184Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:22:06103,31
14MA32181Padalík OndřejLetohrad8400:22:1442,64
5MB33114Kosík MichalOrel Domanín7600:22:1754,53
7MC34239Kalousek JanMalšovice7100:22:2177,18
6MB35119Tříska MichalOrel Domanín7900:22:3251,77
2ZC3629Pirklová KateřinaLetohrad7600:22:3398,21
1ZB3728Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:22:56104,82
4MJ3880Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:23:0579,93
2ZB3954Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:23:07103,26
15MA40243Andrš PetrOB Žamberk8400:23:1031,83
3MD41228Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:23:1892,63
16MA4223Doležal PavelOrel Vyškov8400:23:2528,94
4MD43242Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:23:3689,96
7MB44107Šítek MichalKunčice7900:23:4538,37
8MB45138Adamec JosefINOB Ústí nad Orlicí8100:23:4738,00
2ZA46241Goňová NikolaOB Žamberk9700:23:4996,82
8MC47222Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:23:5661,40
9MB48236Kolda JiříOpatov7300:23:5736,17
10MB49238Roleček MilanPěčín7600:24:0335,07
3ZC50209Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:24:1583,00
17MA51144Sedláček FilipOrel Žatčany8400:24:1818,71
3ZB52157Hofmanová VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová7800:24:2791,91
5MJ53226Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:24:3066,42
3ZA5427Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:24:3889,86
11MB55152Zajíček PetrOrel Domanín7600:24:4128,09
9MC56225Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:24:5252,09
4ZA57198Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:25:0386,30
1ZJ58245Halasová AnnaOrel Vyškov0300:25:08113,64
12MB59193Marek PetrTurecký sporťák8000:25:0922,95
4ZB6055Dufková ŠárkaAtletika Žamberk8100:25:1385,39
13MB61203Klusoň OldřichDannyho smečka8000:25:2520,01
4ZC62190Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:25:3271,51
5MD63211Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:25:3572,31
10MC64227Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:25:4243,78
1ME65185Divácký PřemyslOrel Židenice4900:26:07118,56
5ZC6624Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:26:4560,63
6MD67194Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:5061,19
11MC68235Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:27:1528,33
2ZJ69115Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:27:4793,99
3ZJ7056Dufková AnežkaAtletika Žamberk1100:28:0092,38
5ZA71150Kuchařová LucieOrel Domanín0100:28:2158,15
6ZA72204Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:28:4554,74
12MC7364Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:28:4812,88
5ZB74180Padalíková ZuzanaLetohrad8600:29:0652,34
2ME75216Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:29:2695,52
7MD76232Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:29:5933,15
7ZA7726Hlaváčková Pavla-9200:30:0543,36
14MB78146Luža TomášOrel Žatčany7400:30:213,00
3ME79244Leszkow PetrMK Hlinsko4400:30:4985,91
13MC80219Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:30:533,00
6ZC81178Rudolecká JanaOrel Žatčany7600:30:5523,34
4ME82229Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:31:4379,66
6ZB83183Jabůrková JitkaOrel Vyškov7900:32:3922,13
8MD84186Sedláček PavelOrel Židenice5300:32:557,05
2ZD85210Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:35:0054,67
5ME86234Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:35:3852,45
9MD87182Exler Pavel3D Fitness Race Team5800:38:163,00
10MD88205Kunc JosefOrel Vyškov6000:43:133,00
18MA899Kaválek OndřejOrel Orlice8300:49:173,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1207Hübl RadekRunSport / Salomon Team8800:16:05109,29
2MB2217Kučera LadislavAK Iscarex Česká Třebová7600:17:0298,02
3MA3208Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:17:2992,69
4MB4142Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:18:0186,36
5MA525Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:18:1683,40
6MA6240Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:18:4278,26
7MA7230Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:18:5475,89
8MC8220Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:19:0972,92
9MB934Šimek PetrŘetůvka7700:19:2569,76
10MA10233Hájek Martin3D Fitness RT0100:20:0162,65
11MC11128Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:20:0561,86
12MJ13223Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:20:1859,29
13MA14197Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:20:2058,89
14MA15231Kalousek JiříČervená Voda9500:20:3256,52
15MA16199Šebek MichalČeská Třebová8400:20:3555,93
16MA176Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:20:4653,75
17MC18212Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:20:5751,58
18MJ19214Schless AdamBiatlon Letohrad0400:21:1947,23
18MJ19215Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:21:1947,23
20MA21221Špaček MartinVichr z hor8500:21:2047,04
21MC22224Jančařík PetrOrel Židenice - ZB Winner6800:21:2146,84
22MA23237Vaško AdamČubej Cycling Cartel8900:21:2346,44
23MC24201Simon PetrPolička7200:21:3943,28
24MB2539Halas PetrOrel Vyškov7300:21:4242,69
25MA2613Vítek MichalRMT Dlouhoňovice 8500:21:4841,50
26MC28213Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:21:5939,33
27MD29218Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:22:0138,93
28MD31184Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:22:0637,94
29MA32181Padalík OndřejLetohrad8400:22:1436,36
30MB33114Kosík MichalOrel Domanín7600:22:1735,77
31MC34239Kalousek JanMalšovice7100:22:2134,98
32MB35119Tříska MichalOrel Domanín7900:22:3232,81
33MJ3880Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:23:0526,28
34MA40243Andrš PetrOB Žamberk8400:23:1025,30
35MD41228Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:23:1823,72
36MA4223Doležal PavelOrel Vyškov8400:23:2522,33
37MD43242Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:23:3620,16
38MB44107Šítek MichalKunčice7900:23:4518,38
39MB45138Adamec JosefINOB Ústí nad Orlicí8100:23:4717,98
40MC47222Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:23:5616,21
41MB48236Kolda JiříOpatov7300:23:5716,01
42MB49238Roleček MilanPěčín7600:24:0314,82
43MA51144Sedláček FilipOrel Žatčany8400:24:1811,86
44MJ53226Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:24:309,49
45MB55152Zajíček PetrOrel Domanín7600:24:417,31
46MC56225Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:24:525,14
47MB59193Marek PetrTurecký sporťák8000:25:093,00
48MB61203Klusoň OldřichDannyho smečka8000:25:253,00
49MD63211Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:25:353,00
50MC64227Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:25:423,00
51ME65185Divácký PřemyslOrel Židenice4900:26:073,00
52MD67194Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:503,00
53MC68235Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6400:27:153,00
54MC7364Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:28:483,00
55ME75216Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:29:263,00
56MD76232Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:29:593,00
57MB78146Luža TomášOrel Žatčany7400:30:213,00
58ME79244Leszkow PetrMK Hlinsko4400:30:493,00
59MC80219Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:30:533,00
60ME82229Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:31:433,00
61MD84186Sedláček PavelOrel Židenice5300:32:553,00
62ME86234Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:35:383,00
63MD87182Exler Pavel3D Fitness Race Team5800:38:163,00
64MD88205Kunc JosefOrel Vyškov6000:43:133,00
65MA899Kaválek OndřejOrel Orlice8300:49:173,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC12188Jančaříková LenkaOrel Židenice - AAC Brno7000:20:15110,75
2ZA27202Kristejn AlžbětaMistrovice9000:21:5395,48
3ZD30206Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:22:0493,77
4ZC3629Pirklová KateřinaLetohrad7600:22:3389,25
5ZB3728Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:22:5685,67
6ZB3954Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:23:0783,96
7ZA46241Goňová NikolaOB Žamberk9700:23:4977,41
8ZC50209Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:24:1573,36
9ZB52157Hofmanová VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová7800:24:2771,50
10ZA5427Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:24:3869,78
11ZA57198Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:25:0365,89
12ZJ58245Halasová AnnaOrel Vyškov0300:25:0865,11
13ZB6055Dufková ŠárkaAtletika Žamberk8100:25:1364,33
14ZC62190Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:25:3261,37
15ZC6624Doležalová VladimíraOrel Vyškov7400:26:4550,00
16ZJ69115Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:27:4740,34
17ZJ7056Dufková AnežkaAtletika Žamberk1100:28:0038,32
18ZA71150Kuchařová LucieOrel Domanín0100:28:2135,05
19ZA72204Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:28:4531,31
20ZB74180Padalíková ZuzanaLetohrad8600:29:0628,04
21ZA7726Hlaváčková Pavla-9200:30:0518,85
22ZC81178Rudolecká JanaOrel Žatčany7600:30:5511,06
23ZB83183Jabůrková JitkaOrel Vyškov7900:32:393,00
24ZD85210Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:35:003,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód