Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Běh přes Červený vrch

12.6.2022, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh přes Červený vrch
  • datum konání: 12.6.2022
  • zobrazeno již 518x
  • místo konání: Dolní Čermná
  • GPS: 49.97694N, 16.56106E
  • pořadatel: AZAS Dolní Čermná

Sociální sítě

Místo konání

Areál zdraví a sportu Dolní Čermná
od 10:00 hodin - dětské kategorie
12:00 hodin - hlavní závod
13:00 hodin - lidový běh

Přihlášky

na místě o d 8:30 hodin

Startovné

hlavní závod - 60 Kč
děti a mládež - 30 Kč
lidový běh - dobrovolné

Popis tratě

Délka: 10 km a méně
Povrch: hlavní závod - smíšený, děti a lidový běh - asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Katka Veselá
tel. 605 475 695

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

areal@dolni-cermna.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2017 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C111Kunc Vojtěch-1700:00:01-
2C1325Pecháček Vojtěch-1700:00:01-
3C153Bednář Jiří-1700:00:01-
4C1729Hájek MartinOB Česká Třebová1800:00:01-
5C1918Ešpandr David-1700:00:01-
6C11123Vetchý MikulášTJ Lanškroun1900:00:01-
7C11316Hrdina Dominik-1800:00:01-
8C1158Růžička Jan-1900:00:01-
9C11727Klíma Matěj-1900:00:01-
10C1192Klein DavidSK Štíty2000:00:01-
11C12121Prachař EduardDolní Čermná2000:00:01-
12C12320Langer MatoušDolní Čermná2000:00:01-
13C12522Košnar Filip-2100:00:01-
Děvčata r. 2017 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D116Růžičková AlexandraSDH Dolní Čermná1700:00:01-
2D1324Kvapilová VeronikaLetohrad1700:00:01-
3D1510Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:01-
4D175Hartmanová EliškaMŠ Dolní Dobrouč1700:00:01-
5D197Steidlová Debora-1800:00:01-
6D1114Havlová Bára-1800:00:01-
7D11317Bílková Evelína-1900:00:01-
8D11511Jiroušová AdélaAZAS Dolní Čermná1700:00:01-
9D11712Přibylová ZojaLanškroun1900:00:01-
10D11919Šilarová DorotaSpinning Eva Lanškroun1900:00:01-
11D1219Kyšperková EliškaOrel Dolní Čermná1900:00:01-
12D12315Hüblová DorotkaVencl tým Ústí n. O.1900:00:01-
13D12526Pecháčková Adéla-2000:00:01-
14D12713Skučková DanielaÚstí nad Orlicí2000:00:01-
15D12814Moravcová EliškaLetohrad2000:00:01-
Chlapci r. 2015-16 (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21089Duchoň AlexVítějeves1500:02:31-
2C216115Slavík Kryštof-1500:02:37-
3C21832Friml AdamSokol Klášterec nad Orlicí1500:02:41-
4C219122Křenek TomášBiatlon Letohrad1500:02:42-
5C224147Kvapil JosefLetohrad1500:02:46-
6C22533Bříza DavidSokol Klášterec nad Orlicí1500:02:48-
7C22851Bílek BartolomějAtletika Žamberk1500:02:50-
8C230160Hájek AlešOB Česká Třebová1500:02:51-
9C23631Diblík MikulášSokol Klášterec nad Orlicí1500:02:55-
10C23784Pecháček RadimSC Spenanza1500:02:56-
11C24186Diblík JakubČeská Rybná 1771500:02:58-
12C248152Malátek Vítek-1600:03:02-
13C252144Vitouch Martin-1500:03:03-
14C259143Skalický Štěpán-1500:03:23-
15C267107Coufal Matěj-1600:04:34-
Děvčata r. 2015-16 (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D227149Moravcová RozálieKB Letohrad1600:02:50-
2D231134Faltejsková NellaČeská Třebová1500:02:51-
3D23834Nosálová GabrielaTJ SOKOL KLášterec nad Orlicí1500:02:57-
4D247128Přibylová AgátaSpartak Letohrad1500:03:02-
5D25191Hejlová SáraVerměřovice1600:03:03-
6D257135Hrdinová Eliška-1600:03:10-
7D260136Ešpandrová Tereza-1500:03:26-
8D261124Brichtová AnnaTJ Spartak Letohrad1500:03:27-
9D262103Svojanovská NikolLanškroun1600:03:29-
10D26399Kyšperková BarboraOrel Dolní Čermná1600:03:51-
11D264104Ptáčková Vanesa-1600:03:53-
12D265151Malátková VeronikaDlouhoňovice1600:03:55-
13D266157Maříková Viktorie3D Fitnes race team1600:04:21-
Nejmladší žáci I r. 2013-14 (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1120Kaška FrantišekTJ Spartak Letohrad1300:02:22104,22
2M1321Klein RadimSpartak Letohrad1300:02:25100,08
3M1790Hejl Martin-1300:02:2995,70
4M1850Malátek MatějAtletika Žamberk1400:02:3192,60
5M19139Svoboda TobiášHasiči Dolní Čermná1400:02:3192,03
6M112125Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:02:3389,44
7M113146Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:02:3488,24
8M11729Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:02:4079,79
9M129126Hartman TomášKB Letohrad1400:02:5165,50
10M13330Bříza DavidSokol Klášterec nad Orlicí1400:02:5361,63
11M135156Drevňák Josef-1300:02:5559,89
12M139153Čada MarekSDH Kunčice1300:02:5756,20
13M14022Kristejn OliverTJ Spartak Letohrad1300:02:5855,66
14M15414Faltus DanielSpartak Letohrad1300:03:0545,54
15M15687Mihalovič VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová1400:03:0841,76
Nejmladší žákyně I r. 2013-14 (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1219Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:02:23103,32
2Z1416Šlesingrová VictoriaTJ SPARTAK Letohrad1300:02:2698,63
3Z1527Diblíková Liliana TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:02:2798,06
4Z1695Boháčová NelaLezník1400:02:2995,76
5Z11115Přibylová BeataSpartak Letohrad1300:02:3290,62
6Z11449Scott EllaAtletika Žamberk1300:02:3587,38
7Z115158Adamcová ValérieKB Letohrad1400:02:3586,94
8Z12018Nastoupilová NicolLetohrad1300:02:4475,13
9Z121106Bašková SáraActivity Lanškroun1300:02:4573,05
10Z122108Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:02:4572,50
11Z12313Faltusová StelaTJ Spartak Letohrad1300:02:4671,27
12Z12683Kuncová KarolínaBrzdy Horní Čermná1400:02:4967,75
13Z132100Mikulová Vanda-1300:02:5263,64
14Z13417Šrolerová VeronikaKB Letohrad1300:02:5460,03
15Z142131Berková KarolínaTJ Jiskra Králíky1300:02:5953,48
16Z143137Šilarová LilianaSpinning Eva Lanškroun1300:03:0052,24
17Z14445Bothe AnnabelAtletika Žamberk1400:03:0051,82
18Z14546Diblíková NatálieAtletika Žamberk1300:03:0151,38
19Z146148Tejklová TheaSpartak Letohrad1300:03:0150,42
20Z14928Nosálová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:03:0348,93
21Z15043Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:03:0348,46
22Z15344Koblížková EvaAletika Žamberk1400:03:0545,91
23Z155116Johanová Magdaléna-1400:03:0742,80
24Z15885Chytilová NatálieLitomyšl1400:03:2221,39
-Z1-150Pecháčková ViktorieDC Budáci14DNF-
Nejmladší žáci II r. 2011-12 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M23129Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:24106,56
2M21580Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:04:3896,81
3M21673Suchodol KryštofTJ Spartak Letohrad1100:04:3896,63
4M2267Doskočil JakubAtletika Žamberk1200:04:5187,02
5M2284Moravec MatějSpartak Letohrad1200:04:5385,43
6M233101Svojanovský MiroslavAtletika TJ Lanškroun1100:04:5981,48
7M23459Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:05:0279,39
8M23974Svoboda JiříSpartak Letohrad1100:05:0676,02
9M241138Svoboda MatyášHasiči Dolní Čermná1200:05:0775,74
10M2438Katzer TomášSpartak Letohrad1200:05:0874,88
11M2462Dušek AdamSpartak Letohrad1200:05:1271,45
12M25394Fišer VáclavTJ Lokomotiva ČT1200:05:2066,23
13M25410Krsek DanielSpartak Letohrad1200:05:2065,91
14M2629Voříšek VilémTJ Spartak Letohrad1200:05:3654,08
15M267142Skalický VítOrel Dolní Čermná1200:05:5143,24
16M27240Nehria IvanAtletika Žamberk1100:06:0830,68
-M2-76Štěpánek OndřejSpartak Letohrad11DNF-
Nejmladší žákyně II r. 2011-12 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21996Boháčová AdélaLezník1200:04:44107,09
2Z232118Maříková EliškaAK Iscarex Česká Třebová1100:04:5797,89
3Z23554Faltusová KristínaTJ Spartak Letohrad1100:05:0295,03
4Z252105Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:05:1884,05
5Z2555Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:05:2082,27
6Z25725Moravcová ElenaSokol Klášterec nad Orlicí1100:05:2578,90
7Z258121Souralová VeronikaZŠ Dolní Čermná1200:05:2877,05
8Z25997Skalická NelaAtletika Tj Lanškroun1100:05:2876,85
9Z2603Kopecká TerezaKB Letohrad1200:05:3373,94
10Z263159Adamcová VeronikaVencl Tým - INOB1200:05:4168,39
11Z26469Motlová SáraTJ Spartak Letohrad1100:05:4167,95
12Z26641Nováková AlisaAtletika Žamberk1200:05:5062,16
13Z26942Koblížková AdélaAtletika Žamberk1200:05:5459,64
14Z2706Stejskalová AnetaTJ Spartak Letohrad1200:06:0353,45
15Z271127Svobodová DominikaAtletika Žamberk1100:06:0552,27
16Z27388Bednářová Ella-1200:06:0949,17
17Z27711Pecháčková DenisaSpartak Letohrad1200:06:5915,35
18Z27998Kyšperková AnežkaOrel Dolní Čermná1100:07:107,99
-Z2-57Hartmannová EliškaTJ SPARTAK Letohrad11DNF-
Mladší žáci r. 2009-10 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M32133Mančál VojtěchAK Iscarex Česká Třebová0900:04:22102,42
2M35215Fajfr AlešŽamberk0900:04:2699,56
3M37111Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:04:2898,02
4M3972Stejskal DanielBiatlon Letohrad0900:04:3096,52
5M32081Veselý JanKB Letohrad1000:04:4684,76
6M32282Veselý JakubKB Letohrad1000:04:4684,22
7M32353Dušek OndřejKB Letohrad1000:04:4783,47
8M32465Kvapil JaroslavTJ Spartak Letohrad1000:04:5081,83
9M34460Költö TobiasTJ Spartak Letohrad1000:05:1066,48
10M365130Dostálek ŠimonMY OD Kopřivy1000:05:4838,01
11M368102Svojanovský JiříTJ Sokol Rudoltice1000:05:5234,36
12M375140Jaroš LukášHasiči Horní Čermná1000:06:1517,07
13M378141Janků Pavel-1000:07:043,00
Mladší žákyně r. 2009-10 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31164Kulhavá KateřinaSpartak Letohrad0900:04:34101,17
2Z31366Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:04:36100,20
3Z31479Urbanová AnnaBiatlon Letohrad0900:04:3898,63
4Z317119Cviková Karolína AK ISCAREX Česká Třebová1000:04:3898,18
5Z325117Maříková ŠárkaAK Iscarex Česká Třebová1000:04:5089,70
6Z32712Svobodová KláraBiatlon Letohrad0900:04:5288,25
7Z33158Jakešová LucieTJ SPARTAK Letohrad1000:04:5784,53
8Z336145Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:05:0380,31
9Z33892Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:05:0678,11
10Z34071Prchalová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1000:05:0677,90
11Z34224Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:05:0777,65
12Z34538Kopecká RáchelAtletika Žamberk1000:05:1273,63
13Z347109Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:05:1372,79
14Z34878Tlapáková NaděždaBiatlon Letohrad0900:05:1471,95
15Z35063Kubová KláraKB Letohrad0900:05:1770,34
16Z35137Kopecká CecílieAtletika Žamberk0900:05:1769,91
17Z35693Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:05:2365,98
18Z37461Kopecká KláraTJ Spartak Letohrad1000:06:1031,39
19Z37639Nováková DenisaAtletika Žamberk1000:06:3017,13
Starší žáci r. 2007-08 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41154Řehák MarekAK ISCAREX Česká Třebová0700:04:07109,74
2M4468Moravec VojtěchBiatlon Letohrad0800:04:2595,83
3M4675Šedivý EliášBiatlon Letohrad0800:04:2694,43
4M410110Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:04:3091,58
5M42170Motyčka MatoušSpartak Letohrad0800:04:4679,33
-M4-62Křivka AdamTJ Spartak Letohard08DNF-
Starší žákyně r. 2007-08 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4835Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:04:29103,79
2Z41277Štruncová EllaBiatlon Letohrad0800:04:3599,67
3Z41823Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:04:3996,54
4Z42936Berková DanielaAtletika Žamberk0800:04:5486,07
5Z43026Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:04:5485,75
6Z43756Grossmanová LucieTJ Spartak Letohrad0800:05:0378,91
7Z44955Faltusová EmaTJ Spartak Letohard0800:05:1570,18
8Z46167Mikysková DarjaBiatlon Letohrad0800:05:3357,52
Dorostenci r. 2005-06 (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51211Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:06:06109,04
2M52155Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:21100,96
3M53161Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:4290,00
4M55120Moravec ŠtěpánLetohrad0600:07:3363,61
Dorostenky r. 2005-06 (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54112Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:07:25106,44
2Z56113Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:07:5493,56
Junioři 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1239Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:16:01114,79
2MJ3212Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:17:4395,26
3MJ5217Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:18:1089,95
4MJ15228Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:20:2563,98
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ6237Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:18:28102,78
2ZJ8238Hamplová TerezaSvitavy0500:18:5997,22
Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1319Hübl RadekRunSport / Salomon Team8800:30:18108,99
2MA3309Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:32:1696,57
3MA4326Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:32:3694,44
4MA5313Moravec MartinČumíš na mě?8400:32:4893,19
5MA6328Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:33:1090,87
6MA10338Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:35:0778,61
7MA15321Šebek MichalČeská Třebová8400:38:2357,95
8MA16320Čejka PavelDinosauři9000:38:2857,43
9MA17310Klíma VladimírTJ Sušice8700:38:5754,36
10MA20334Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:39:0753,32
11MA30343Valenta Josef-8900:42:0734,47
12MA32303Svoboda JanHasiči Dolní Čermná8400:43:0128,80
13MA36318Košnar FilipDRILLO TEAM9100:45:1115,14
14MA39333Urban TobiasLanškroun9800:50:563,00
15MA40312Živný Marek3D Fitness Race Team9101:01:353,00
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2306Horáček MichalAK Iscarex Česká Třebová7500:31:08111,94
2MB7304Vetchý RadimActivity Lanškroun7500:33:3097,59
3MB8324Šimek PetrŘetůvka7700:34:4190,47
4MB9336Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:34:5089,57
5MB13341Borovec AlexandrChoceň7600:38:0170,38
6MB14325Jurajda PavelLetohrad7400:38:1069,45
7MB18311Adamec JosefINOB Ústí nad Orlicí8100:39:0663,76
8MB19444Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:39:0763,72
9MB21335Hakkel PavelTechnická VM7900:39:0863,59
10MB22323Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:39:1263,19
11MB25302Němec RadekLitomyšl7700:40:0557,85
12MB27330Havelka Stanislav-8000:41:0152,25
13MB28331Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:41:1750,65
14MB31307Vitouch JiříOrel Dolní Čermná8200:42:5041,24
15MB37329Vychytil FrantišekSmrčina8000:46:3218,84
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC11332Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:35:13110,80
2MC12315Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:36:54101,76
3MC23301Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:39:3487,44
4MC24305Dostálek PetrMy od KOPŘIVY / Těchonín6700:39:4486,53
5MC26327Simon PetrPolička7200:40:2183,18
6MC29317Strnad Tomáš3D Fitnes Race Team6900:41:4575,71
7MC33340Hampl AloisOstrov7000:43:0368,66
8MC34339Kalousek JanMalšovice7100:43:0768,37
9MC35322Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:43:0868,23
10MC38337Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:47:1845,86
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD10230Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:19:10108,38
2MD11210Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:19:17107,08
3MD24218Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:21:3384,53
4MD26225Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:22:5171,53
5MD35219Krňávek VojtěchDolní Čermná5400:27:2825,19
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME18213Ráb PavelČeská Třebová5200:21:02135,33
2ME33236Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:26:2892,70
3ME371Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:29:0771,97
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA14206Prachařová RenátaDolní Čermná9000:20:10105,23
2ZA16234Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:20:5897,41
3ZA17235Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:20:5897,37
4ZA20222Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:21:0696,10
5ZA22214Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:21:1494,90
6ZA28226Kulhánková NikolaLanškroun0200:23:3472,34
7ZA32231Lešikarová MarkétaKD Petrovice9900:25:3153,37
8ZA34220Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:26:3842,72
9ZA36229Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:28:2026,20
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2209Moravcová Klára Letohrad8300:17:09110,06
2ZB4207Nováková BarboraSokol Kunvald8300:17:53101,97
3ZB9223Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:19:0987,97
4ZB12201Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:19:5080,45
5ZB13232Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:20:0078,48
6ZB19243Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:21:0366,82
7ZB23205Svobodová AdélaHasiči Dolní Čermná8500:21:1963,99
8ZB29204Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:23:4037,94
9ZB31208Adamcová LucieVencl Tým - INOB Ústí nad Orlicí8200:24:4226,46
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC21216Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:21:10106,99
2ZC25202Pavelcová RomanaAtletika TJ Sokol Žamberk7200:21:41102,23
3ZC27224Cinková JitkaAC Pardubice6800:22:5690,77
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7221Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:18:38147,25
2ZD30227Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:23:42105,68
3ZD38233Nechvílová MiroslavaChoceň6000:30:5147,07
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C111Kunc Vojtěch-1700:00:01-
1D116Růžičková AlexandraSDH Dolní Čermná1700:00:01-
2C1325Pecháček Vojtěch-1700:00:01-
2D1324Kvapilová VeronikaLetohrad1700:00:01-
3C153Bednář Jiří-1700:00:01-
3D1510Bašková EsterActivity Lanškroun1800:00:01-
4C1729Hájek MartinOB Česká Třebová1800:00:01-
4D175Hartmanová EliškaMŠ Dolní Dobrouč1700:00:01-
5C1918Ešpandr David-1700:00:01-
5D197Steidlová Debora-1800:00:01-
6D1114Havlová Bára-1800:00:01-
6C11123Vetchý MikulášTJ Lanškroun1900:00:01-
7D11317Bílková Evelína-1900:00:01-
7C11316Hrdina Dominik-1800:00:01-
8C1158Růžička Jan-1900:00:01-
8D11511Jiroušová AdélaAZAS Dolní Čermná1700:00:01-
9C11727Klíma Matěj-1900:00:01-
9D11712Přibylová ZojaLanškroun1900:00:01-
10C1192Klein DavidSK Štíty2000:00:01-
10D11919Šilarová DorotaSpinning Eva Lanškroun1900:00:01-
11C12121Prachař EduardDolní Čermná2000:00:01-
11D1219Kyšperková EliškaOrel Dolní Čermná1900:00:01-
12D12315Hüblová DorotkaVencl tým Ústí n. O.1900:00:01-
12C12320Langer MatoušDolní Čermná2000:00:01-
13C12522Košnar Filip-2100:00:01-
13D12526Pecháčková Adéla-2000:00:01-
14D12713Skučková DanielaÚstí nad Orlicí2000:00:01-
15D12814Moravcová EliškaLetohrad2000:00:01-
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1120Kaška FrantišekTJ Spartak Letohrad1300:02:22104,22
1Z1219Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:02:23103,32
2M1321Klein RadimSpartak Letohrad1300:02:25100,08
2Z1416Šlesingrová VictoriaTJ SPARTAK Letohrad1300:02:2698,63
3Z1527Diblíková Liliana TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:02:2798,06
4Z1695Boháčová NelaLezník1400:02:2995,76
3M1790Hejl Martin-1300:02:2995,70
4M1850Malátek MatějAtletika Žamberk1400:02:3192,60
5M19139Svoboda TobiášHasiči Dolní Čermná1400:02:3192,03
1C21089Duchoň AlexVítějeves1500:02:31-
5Z11115Přibylová BeataSpartak Letohrad1300:02:3290,62
6M112125Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:02:3389,44
7M113146Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:02:3488,24
6Z11449Scott EllaAtletika Žamberk1300:02:3587,38
7Z115158Adamcová ValérieKB Letohrad1400:02:3586,94
2C216115Slavík Kryštof-1500:02:37-
8M11729Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:02:4079,79
3C21832Friml AdamSokol Klášterec nad Orlicí1500:02:41-
4C219122Křenek TomášBiatlon Letohrad1500:02:42-
8Z12018Nastoupilová NicolLetohrad1300:02:4475,13
9Z121106Bašková SáraActivity Lanškroun1300:02:4573,05
10Z122108Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:02:4572,50
11Z12313Faltusová StelaTJ Spartak Letohrad1300:02:4671,27
5C224147Kvapil JosefLetohrad1500:02:46-
6C22533Bříza DavidSokol Klášterec nad Orlicí1500:02:48-
12Z12683Kuncová KarolínaBrzdy Horní Čermná1400:02:4967,75
1D227149Moravcová RozálieKB Letohrad1600:02:50-
7C22851Bílek BartolomějAtletika Žamberk1500:02:50-
9M129126Hartman TomášKB Letohrad1400:02:5165,50
8C230160Hájek AlešOB Česká Třebová1500:02:51-
2D231134Faltejsková NellaČeská Třebová1500:02:51-
13Z132100Mikulová Vanda-1300:02:5263,64
10M13330Bříza DavidSokol Klášterec nad Orlicí1400:02:5361,63
14Z13417Šrolerová VeronikaKB Letohrad1300:02:5460,03
11M135156Drevňák Josef-1300:02:5559,89
9C23631Diblík MikulášSokol Klášterec nad Orlicí1500:02:55-
10C23784Pecháček RadimSC Spenanza1500:02:56-
3D23834Nosálová GabrielaTJ SOKOL KLášterec nad Orlicí1500:02:57-
12M139153Čada MarekSDH Kunčice1300:02:5756,20
13M14022Kristejn OliverTJ Spartak Letohrad1300:02:5855,66
11C24186Diblík JakubČeská Rybná 1771500:02:58-
15Z142131Berková KarolínaTJ Jiskra Králíky1300:02:5953,48
16Z143137Šilarová LilianaSpinning Eva Lanškroun1300:03:0052,24
17Z14445Bothe AnnabelAtletika Žamberk1400:03:0051,82
18Z14546Diblíková NatálieAtletika Žamberk1300:03:0151,38
19Z146148Tejklová TheaSpartak Letohrad1300:03:0150,42
4D247128Přibylová AgátaSpartak Letohrad1500:03:02-
12C248152Malátek Vítek-1600:03:02-
20Z14928Nosálová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:03:0348,93
21Z15043Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:03:0348,46
5D25191Hejlová SáraVerměřovice1600:03:03-
13C252144Vitouch Martin-1500:03:03-
22Z15344Koblížková EvaAletika Žamberk1400:03:0545,91
14M15414Faltus DanielSpartak Letohrad1300:03:0545,54
23Z155116Johanová Magdaléna-1400:03:0742,80
15M15687Mihalovič VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová1400:03:0841,76
6D257135Hrdinová Eliška-1600:03:10-
24Z15885Chytilová NatálieLitomyšl1400:03:2221,39
14C259143Skalický Štěpán-1500:03:23-
7D260136Ešpandrová Tereza-1500:03:26-
8D261124Brichtová AnnaTJ Spartak Letohrad1500:03:27-
9D262103Svojanovská NikolLanškroun1600:03:29-
10D26399Kyšperková BarboraOrel Dolní Čermná1600:03:51-
11D264104Ptáčková Vanesa-1600:03:53-
12D265151Malátková VeronikaDlouhoňovice1600:03:55-
13D266157Maříková Viktorie3D Fitnes race team1600:04:21-
15C267107Coufal Matěj-1600:04:34-
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41154Řehák MarekAK ISCAREX Česká Třebová0700:04:07109,74
1M32133Mančál VojtěchAK Iscarex Česká Třebová0900:04:22102,42
1M23129Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:24106,56
2M4468Moravec VojtěchBiatlon Letohrad0800:04:2595,83
2M35215Fajfr AlešŽamberk0900:04:2699,56
3M4675Šedivý EliášBiatlon Letohrad0800:04:2694,43
3M37111Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:04:2898,02
1Z4835Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:04:29103,79
4M3972Stejskal DanielBiatlon Letohrad0900:04:3096,52
4M410110Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:04:3091,58
1Z31164Kulhavá KateřinaSpartak Letohrad0900:04:34101,17
2Z41277Štruncová EllaBiatlon Letohrad0800:04:3599,67
2Z31366Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:04:36100,20
3Z31479Urbanová AnnaBiatlon Letohrad0900:04:3898,63
2M21580Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:04:3896,81
3M21673Suchodol KryštofTJ Spartak Letohrad1100:04:3896,63
4Z317119Cviková Karolína AK ISCAREX Česká Třebová1000:04:3898,18
3Z41823Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:04:3996,54
1Z21996Boháčová AdélaLezník1200:04:44107,09
5M32081Veselý JanKB Letohrad1000:04:4684,76
5M42170Motyčka MatoušSpartak Letohrad0800:04:4679,33
6M32282Veselý JakubKB Letohrad1000:04:4684,22
7M32353Dušek OndřejKB Letohrad1000:04:4783,47
8M32465Kvapil JaroslavTJ Spartak Letohrad1000:04:5081,83
5Z325117Maříková ŠárkaAK Iscarex Česká Třebová1000:04:5089,70
4M2267Doskočil JakubAtletika Žamberk1200:04:5187,02
6Z32712Svobodová KláraBiatlon Letohrad0900:04:5288,25
5M2284Moravec MatějSpartak Letohrad1200:04:5385,43
4Z42936Berková DanielaAtletika Žamberk0800:04:5486,07
5Z43026Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:04:5485,75
7Z33158Jakešová LucieTJ SPARTAK Letohrad1000:04:5784,53
2Z232118Maříková EliškaAK Iscarex Česká Třebová1100:04:5797,89
6M233101Svojanovský MiroslavAtletika TJ Lanškroun1100:04:5981,48
7M23459Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:05:0279,39
3Z23554Faltusová KristínaTJ Spartak Letohrad1100:05:0295,03
8Z336145Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:05:0380,31
6Z43756Grossmanová LucieTJ Spartak Letohrad0800:05:0378,91
9Z33892Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:05:0678,11
8M23974Svoboda JiříSpartak Letohrad1100:05:0676,02
10Z34071Prchalová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1000:05:0677,90
9M241138Svoboda MatyášHasiči Dolní Čermná1200:05:0775,74
11Z34224Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:05:0777,65
10M2438Katzer TomášSpartak Letohrad1200:05:0874,88
9M34460Költö TobiasTJ Spartak Letohrad1000:05:1066,48
12Z34538Kopecká RáchelAtletika Žamberk1000:05:1273,63
11M2462Dušek AdamSpartak Letohrad1200:05:1271,45
13Z347109Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:05:1372,79
14Z34878Tlapáková NaděždaBiatlon Letohrad0900:05:1471,95
7Z44955Faltusová EmaTJ Spartak Letohard0800:05:1570,18
15Z35063Kubová KláraKB Letohrad0900:05:1770,34
16Z35137Kopecká CecílieAtletika Žamberk0900:05:1769,91
4Z252105Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:05:1884,05
12M25394Fišer VáclavTJ Lokomotiva ČT1200:05:2066,23
13M25410Krsek DanielSpartak Letohrad1200:05:2065,91
5Z2555Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:05:2082,27
17Z35693Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:05:2365,98
6Z25725Moravcová ElenaSokol Klášterec nad Orlicí1100:05:2578,90
7Z258121Souralová VeronikaZŠ Dolní Čermná1200:05:2877,05
8Z25997Skalická NelaAtletika Tj Lanškroun1100:05:2876,85
9Z2603Kopecká TerezaKB Letohrad1200:05:3373,94
8Z46167Mikysková DarjaBiatlon Letohrad0800:05:3357,52
14M2629Voříšek VilémTJ Spartak Letohrad1200:05:3654,08
10Z263159Adamcová VeronikaVencl Tým - INOB1200:05:4168,39
11Z26469Motlová SáraTJ Spartak Letohrad1100:05:4167,95
10M365130Dostálek ŠimonMY OD Kopřivy1000:05:4838,01
12Z26641Nováková AlisaAtletika Žamberk1200:05:5062,16
15M267142Skalický VítOrel Dolní Čermná1200:05:5143,24
11M368102Svojanovský JiříTJ Sokol Rudoltice1000:05:5234,36
13Z26942Koblížková AdélaAtletika Žamberk1200:05:5459,64
14Z2706Stejskalová AnetaTJ Spartak Letohrad1200:06:0353,45
15Z271127Svobodová DominikaAtletika Žamberk1100:06:0552,27
16M27240Nehria IvanAtletika Žamberk1100:06:0830,68
16Z27388Bednářová Ella-1200:06:0949,17
18Z37461Kopecká KláraTJ Spartak Letohrad1000:06:1031,39
12M375140Jaroš LukášHasiči Horní Čermná1000:06:1517,07
19Z37639Nováková DenisaAtletika Žamberk1000:06:3017,13
17Z27711Pecháčková DenisaSpartak Letohrad1200:06:5915,35
13M378141Janků Pavel-1000:07:043,00
18Z27998Kyšperková AnežkaOrel Dolní Čermná1100:07:107,99
Trať 1,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51211Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:06:06109,04
2M52155Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:21100,96
3M53161Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:06:4290,00
1Z54112Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:07:25106,44
4M55120Moravec ŠtěpánLetohrad0600:07:3363,61
2Z56113Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:07:5493,56
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1239Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:16:01114,79
1ZB2209Moravcová Klára Letohrad8300:17:09110,06
2MJ3212Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:17:4395,26
2ZB4207Nováková BarboraSokol Kunvald8300:17:53101,97
3MJ5217Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:18:1089,95
1ZJ6237Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:18:28102,78
1ZD7221Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:18:38147,25
2ZJ8238Hamplová TerezaSvitavy0500:18:5997,22
3ZB9223Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:19:0987,97
1MD10230Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:19:10108,38
2MD11210Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:19:17107,08
4ZB12201Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:19:5080,45
5ZB13232Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:20:0078,48
1ZA14206Prachařová RenátaDolní Čermná9000:20:10105,23
4MJ15228Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:20:2563,98
2ZA16234Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:20:5897,41
3ZA17235Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:20:5897,37
1ME18213Ráb PavelČeská Třebová5200:21:02135,33
6ZB19243Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:21:0366,82
4ZA20222Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:21:0696,10
1ZC21216Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:21:10106,99
5ZA22214Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:21:1494,90
7ZB23205Svobodová AdélaHasiči Dolní Čermná8500:21:1963,99
3MD24218Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:21:3384,53
2ZC25202Pavelcová RomanaAtletika TJ Sokol Žamberk7200:21:41102,23
4MD26225Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:22:5171,53
3ZC27224Cinková JitkaAC Pardubice6800:22:5690,77
6ZA28226Kulhánková NikolaLanškroun0200:23:3472,34
8ZB29204Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:23:4037,94
2ZD30227Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:23:42105,68
9ZB31208Adamcová LucieVencl Tým - INOB Ústí nad Orlicí8200:24:4226,46
7ZA32231Lešikarová MarkétaKD Petrovice9900:25:3153,37
2ME33236Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:26:2892,70
8ZA34220Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:26:3842,72
5MD35219Krňávek VojtěchDolní Čermná5400:27:2825,19
9ZA36229Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:28:2026,20
3ME371Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:29:0771,97
3ZD38233Nechvílová MiroslavaChoceň6000:30:5147,07
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1319Hübl RadekRunSport / Salomon Team8800:30:18108,99
1MB2306Horáček MichalAK Iscarex Česká Třebová7500:31:08111,94
2MA3309Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:32:1696,57
3MA4326Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:32:3694,44
4MA5313Moravec MartinČumíš na mě?8400:32:4893,19
5MA6328Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:33:1090,87
2MB7304Vetchý RadimActivity Lanškroun7500:33:3097,59
3MB8324Šimek PetrŘetůvka7700:34:4190,47
4MB9336Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:34:5089,57
6MA10338Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:35:0778,61
1MC11332Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:35:13110,80
2MC12315Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:36:54101,76
5MB13341Borovec AlexandrChoceň7600:38:0170,38
6MB14325Jurajda PavelLetohrad7400:38:1069,45
7MA15321Šebek MichalČeská Třebová8400:38:2357,95
8MA16320Čejka PavelDinosauři9000:38:2857,43
9MA17310Klíma VladimírTJ Sušice8700:38:5754,36
7MB18311Adamec JosefINOB Ústí nad Orlicí8100:39:0663,76
8MB19444Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:39:0763,72
10MA20334Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:39:0753,32
9MB21335Hakkel PavelTechnická VM7900:39:0863,59
10MB22323Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:39:1263,19
3MC23301Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:39:3487,44
4MC24305Dostálek PetrMy od KOPŘIVY / Těchonín6700:39:4486,53
11MB25302Němec RadekLitomyšl7700:40:0557,85
5MC26327Simon PetrPolička7200:40:2183,18
12MB27330Havelka Stanislav-8000:41:0152,25
13MB28331Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:41:1750,65
6MC29317Strnad Tomáš3D Fitnes Race Team6900:41:4575,71
11MA30343Valenta Josef-8900:42:0734,47
14MB31307Vitouch JiříOrel Dolní Čermná8200:42:5041,24
12MA32303Svoboda JanHasiči Dolní Čermná8400:43:0128,80
7MC33340Hampl AloisOstrov7000:43:0368,66
8MC34339Kalousek JanMalšovice7100:43:0768,37
9MC35322Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:43:0868,23
13MA36318Košnar FilipDRILLO TEAM9100:45:1115,14
15MB37329Vychytil FrantišekSmrčina8000:46:3218,84
10MC38337Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:47:1845,86
14MA39333Urban TobiasLanškroun9800:50:563,00
15MA40312Živný Marek3D Fitness Race Team9101:01:353,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1319Hübl RadekRunSport / Salomon Team8800:30:18105,99
2MB2306Horáček MichalAK Iscarex Česká Třebová7500:31:08100,63
3MA3309Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:32:1693,38
4MA4326Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:32:3691,21
5MA5313Moravec MartinČumíš na mě?8400:32:4889,95
6MA6328Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:33:1087,58
7MB7304Vetchý RadimActivity Lanškroun7500:33:3085,41
8MB8324Šimek PetrŘetůvka7700:34:4177,86
9MB9336Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:34:5076,91
10MA10338Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:35:0775,14
11MC11332Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:35:1374,49
12MC12315Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:36:5463,71
13MB13341Borovec AlexandrChoceň7600:38:0156,57
14MB14325Jurajda PavelLetohrad7400:38:1055,57
15MA15321Šebek MichalČeská Třebová8400:38:2354,15
16MA16320Čejka PavelDinosauři9000:38:2853,62
17MA17310Klíma VladimírTJ Sušice8700:38:5750,51
18MB18311Adamec JosefINOB Ústí nad Orlicí8100:39:0649,54
19MB19444Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:39:0749,50
20MA20334Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:39:0749,45
21MB21335Hakkel PavelTechnická VM7900:39:0849,36
22MB22323Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:39:1248,94
23MC23301Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:39:3446,64
24MC24305Dostálek PetrMy od KOPŘIVY / Těchonín6700:39:4445,55
25MB25302Němec RadekLitomyšl7700:40:0543,28
26MC26327Simon PetrPolička7200:40:2141,56
27MB27330Havelka Stanislav-8000:41:0137,34
28MB28331Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:41:1735,64
29MC29317Strnad Tomáš3D Fitnes Race Team6900:41:4532,66
30MA30343Valenta Josef-8900:42:0730,30
31MB31307Vitouch JiříOrel Dolní Čermná8200:42:5025,67
32MA32303Svoboda JanHasiči Dolní Čermná8400:43:0124,55
33MC33340Hampl AloisOstrov7000:43:0324,25
34MC34339Kalousek JanMalšovice7100:43:0723,91
35MC35322Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:43:0823,74
36MA36318Košnar FilipDRILLO TEAM9100:45:1110,67
37MB37329Vychytil FrantišekSmrčina8000:46:323,00
38MC38337Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:47:183,00
39MA39333Urban TobiasLanškroun9800:50:563,00
40MA40312Živný Marek3D Fitness Race Team9101:01:353,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2209Moravcová Klára Letohrad8300:17:09107,62
2ZB4207Nováková BarboraSokol Kunvald8300:17:5399,43
3ZJ6237Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:18:2892,95
4ZD7221Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:18:3890,99
5ZJ8238Hamplová TerezaSvitavy0500:18:5987,10
6ZB9223Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:19:0985,25
7ZB12201Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:19:5077,63
8ZB13232Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:20:0075,64
9ZA14206Prachařová RenátaDolní Čermná9000:20:1073,89
10ZA16234Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:20:5864,81
11ZA17235Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:20:5864,77
12ZB19243Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:21:0363,83
13ZA20222Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:21:0663,29
14ZC21216Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:21:1062,63
15ZA22214Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:21:1461,90
16ZB23205Svobodová AdélaHasiči Dolní Čermná8500:21:1960,96
17ZC25202Pavelcová RomanaAtletika TJ Sokol Žamberk7200:21:4156,78
18ZC27224Cinková JitkaAC Pardubice6800:22:5642,68
19ZA28226Kulhánková NikolaLanškroun0200:23:3435,71
20ZB29204Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:23:4034,58
21ZD30227Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:23:4234,10
22ZB31208Adamcová LucieVencl Tým - INOB Ústí nad Orlicí8200:24:4222,95
23ZA32231Lešikarová MarkétaKD Petrovice9900:25:3113,69
24ZA34220Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:26:383,00
25ZA36229Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:28:203,00
26ZD38233Nechvílová MiroslavaChoceň6000:30:513,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód