Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Run Sádecká pila

31.7.2022, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Run Sádecká pila
  • datum konání: 31.7.2022
  • zobrazeno již 485x
  • místo konání: Sádek u Poličky
  • GPS: 49.7056311N, 16.2260947E
  • pořadatel: F – BIKE KLUB SÁDEK o. s.

Sociální sítě

Místo konání

Sádek u Poličky - sportovní areál
start hlavního závodu: 11:00 h

Přihlášky

8:15 – 10:30 h v místě startu

Startovné

Dětské kategorie: 30 Kč, dospělí 100 Kč (platba na místě)

Popis tratě

Délka: 9 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Fliedr
tel.: 602 711 778

Propozice závodu ve formátu PDF

Časový program závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

tfliedr@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Run Sádecká pila

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1426Nykl PavelSportreg1300:01:37102,04
2M1512Pantůček TomášSysle RUN1400:01:38100,00
3M162Trávníček DavidSportreg1300:01:3997,96
4M1145Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:01:4879,59
5M11617Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:01:5271,43
6M11836Colburn ČestmírNew Boston, USA1400:01:5761,22
7M11929Dittrich ŠtěpánSportreg1300:01:5859,18
8M12043Maivald SebestianMoravec Team1400:01:5957,14
9M12142Ohlídal VáclavSportreg1300:02:0251,02
Nejmladší žákyně I (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z184Diblíková Liliana TJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:01:40103,28
2Z11027Boháčová NelaLezník1400:01:4299,34
3Z11225Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:01:4397,38
4Z11321Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:01:4593,44
5Z11531Doubková ZoraSportreg1300:01:4985,57
6Z1179Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:01:5671,80
7Z12239Berková KarolínaKrálíky1300:02:0554,10
8Z12316Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:02:0750,16
9Z1246Nosálová TerezaSokol Klášterec nad Orlicí1300:02:1338,36
10Z12638Berková BarboraKrálíky1700:03:023,00
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2314Pantůček JakubSysle RUN1200:03:12102,74
2M2533Frydryšek ŠimonSlezan - Frýdek Místek1100:03:14100,68
3M2724Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:03:1896,58
4M2830Doubek JáchymSportreg1100:03:1995,55
5M21020Doskočil JakubBiatlonový klub Letohrad1200:03:2193,49
6M21144Maivald MatyášMoravec Team1100:03:2292,47
7M21211Trdý JakubHlinsko1100:03:3084,25
8M21310Trdý JiříHlinsko1100:03:4073,97
9M21432Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:03:4865,75
Nejmladší žákyně II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2128Boháčová AdélaLezník1200:01:26111,68
2Z228Jílková NelaTJ Atletika Svitavy1200:01:3298,54
3Z2353Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:3689,78
4Z2648Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:3983,21
5Z2834Veverová AdélaAO Mustang Hostivice1100:01:4081,02
6Z21054Nováková AlisaTJ Sokol Žamberk Atletika1200:01:4276,64
7Z22541Ohlídalová IvaSportreg1200:02:146,57
Mladší žáci (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3355Mančál VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová0900:04:41103,73
2M3457Pražan AdamSportreg1000:04:46100,23
3M3556Nykl TomášSportreg1000:04:5296,04
4M361Trávníček MichalSportreg0900:04:5395,34
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z317Jílková LucieTJ Atletika Svitavy1000:03:04104,95
2Z3235Srnská AmálieSportreg0900:03:1098,59
3Z3322Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:03:1296,47
4Z3540Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:1494,35
5Z3937Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:2087,99
Starší žáci (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4147Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:04:21101,90
2M4258Krištof JanAtletika Polička0700:04:2698,10
Starší žákyně (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4718Berková DanielaAtletika Žamberk0800:05:14100,95
2Z4819Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:05:1799,05
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M511Boštík MatějSádek0500:14:20100,23
2M522Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:14:2299,77
Dorostenky (trať 3 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ33Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:17:38100,00
Juniorky 18-19 let (trať 3 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1108Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:42:35118,43
2MA10118Mešťan VojtěchSádek8700:48:4791,99
3MA11121Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:49:2189,58
4MA12114Chlubna JanA. O. Nové Město na Moravě8400:49:2889,08
5MA15106Kobelka MartinMoravská Třebová9700:51:2280,98
6MA17105Gaži LukášJEN BLBNI TEAM Č. T.0000:53:5769,96
7MA21115Ševčík KarelBanín9900:57:0356,75
8MA23113Šebek MichalČeská Třebová8400:58:1551,63
9MA24116Šilar JiříDobroběh Vysoké Mýto8301:01:0839,33
Muži B 40-49 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2141Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:43:22107,38
2MB3138Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:45:3997,24
3MB4107Šimek PetrŘetůvka7700:46:0495,39
4MB5119Kyncl TomášPáni kluci Holice7400:46:1694,50
5MB6123Šutera JosefAtletika Polička7900:46:4592,35
6MB7135Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:47:0990,57
7MB8104Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:47:3388,80
8MB18103Češka RadekFS Sádek8200:56:1849,93
9MB20101Němec RadekLitomyšl7700:56:2249,64
10MB27120Jeřábek JiříPáni kluci Holice7401:09:283,00
Muži C 50-59 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9110Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:48:34105,26
2MC13117Slavík RadekVysoké Mýto6600:50:1098,84
3MC14102Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl6400:50:5495,90
4MC16111Simon PetrPolička7200:52:4088,82
5MC19122Kalousek JanMalšovice7100:56:2074,11
6MC22109Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:57:2969,50
7MC25136Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:05:5935,42
8MC26112Šnajdar RomanELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE6901:07:5827,47
Muži D 60 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD157Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:30:02129,76
2MD554Sláma RichardPBV MTB TEAM Brno6200:35:17100,00
3MD1561Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:40:3270,24
4MD2070Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:46:52111,43
5MD2373Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:52:3388,57
Ženy A 20-34 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA668Dulajová JitkaMoravská Třebová9800:35:25120,98
2ZA1159Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová9200:38:18106,40
3ZA1956Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:44:5972,62
Ženy B 35-44 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB253Colburn KateřinaNew Boston, USA8300:31:16110,38
2ZB355Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:32:06105,32
3ZB751Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:35:3484,30
4ZB969Rokosová IvanaROKY TEAM8200:36:5576,11
5ZB1852Doskočilová MartinaAtletika Žamberk8000:44:2830,32
Ženy C 45 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC466Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:33:28125,09
2ZC871Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:36:28109,21
3ZC1058Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:37:19104,97
4ZC1265Tomanová MonikaTJ Nové Město na Moravě7700:38:5596,40
5ZC1372Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:39:1894,39
6ZC1463Buchtová Jana4Max Fitness7000:39:4492,12
7ZC1660Dufková Miroslava4Max Fitness Štěpánov nad Svratkou7000:43:0874,34
8ZC1767Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:44:0169,95
9ZC2162Janová Petra4Max Fitness7300:51:2131,35
10ZC2264Skryjová Zdeňka4Max Fitness6500:51:4329,70
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2128Boháčová AdélaLezník1200:01:26111,68
2Z228Jílková NelaTJ Atletika Svitavy1200:01:3298,54
3Z2353Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:3689,78
1M1426Nykl PavelSportreg1300:01:37102,04
2M1512Pantůček TomášSysle RUN1400:01:38100,00
3M162Trávníček DavidSportreg1300:01:3997,96
4Z2648Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:3983,21
5Z2834Veverová AdélaAO Mustang Hostivice1100:01:4081,02
1Z184Diblíková Liliana TJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:01:40103,28
6Z21054Nováková AlisaTJ Sokol Žamberk Atletika1200:01:4276,64
2Z11027Boháčová NelaLezník1400:01:4299,34
3Z11225Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:01:4397,38
4Z11321Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:01:4593,44
4M1145Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek1300:01:4879,59
5Z11531Doubková ZoraSportreg1300:01:4985,57
5M11617Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:01:5271,43
6Z1179Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:01:5671,80
6M11836Colburn ČestmírNew Boston, USA1400:01:5761,22
7M11929Dittrich ŠtěpánSportreg1300:01:5859,18
8M12043Maivald SebestianMoravec Team1400:01:5957,14
9M12142Ohlídal VáclavSportreg1300:02:0251,02
7Z12239Berková KarolínaKrálíky1300:02:0554,10
8Z12316Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:02:0750,16
9Z1246Nosálová TerezaSokol Klášterec nad Orlicí1300:02:1338,36
7Z22541Ohlídalová IvaSportreg1200:02:146,57
10Z12638Berková BarboraKrálíky1700:03:023,00
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z317Jílková LucieTJ Atletika Svitavy1000:03:04104,95
2Z3235Srnská AmálieSportreg0900:03:1098,59
1M2314Pantůček JakubSysle RUN1200:03:12102,74
3Z3322Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:03:1296,47
2M2533Frydryšek ŠimonSlezan - Frýdek Místek1100:03:14100,68
4Z3540Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:1494,35
3M2724Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:03:1896,58
4M2830Doubek JáchymSportreg1100:03:1995,55
5Z3937Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:2087,99
5M21020Doskočil JakubBiatlonový klub Letohrad1200:03:2193,49
6M21144Maivald MatyášMoravec Team1100:03:2292,47
7M21211Trdý JakubHlinsko1100:03:3084,25
8M21310Trdý JiříHlinsko1100:03:4073,97
9M21432Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:03:4865,75
Trať 1,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4147Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:04:21101,90
2M4258Krištof JanAtletika Polička0700:04:2698,10
1M3355Mančál VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová0900:04:41103,73
2M3457Pražan AdamSportreg1000:04:46100,23
3M3556Nykl TomášSportreg1000:04:5296,04
4M361Trávníček MichalSportreg0900:04:5395,34
1Z4718Berková DanielaAtletika Žamberk0800:05:14100,95
2Z4819Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:05:1799,05
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M511Boštík MatějSádek0500:14:20100,23
2M522Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:14:2299,77
1MJ33Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:17:38100,00
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD157Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:30:02129,76
1ZB253Colburn KateřinaNew Boston, USA8300:31:16110,38
2ZB355Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:32:06105,32
1ZC466Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:33:28125,09
2MD554Sláma RichardPBV MTB TEAM Brno6200:35:17100,00
1ZA668Dulajová JitkaMoravská Třebová9800:35:25120,98
3ZB751Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:35:3484,30
2ZC871Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:36:28109,21
4ZB969Rokosová IvanaROKY TEAM8200:36:5576,11
3ZC1058Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:37:19104,97
2ZA1159Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová9200:38:18106,40
4ZC1265Tomanová MonikaTJ Nové Město na Moravě7700:38:5596,40
5ZC1372Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:39:1894,39
6ZC1463Buchtová Jana4Max Fitness7000:39:4492,12
3MD1561Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:40:3270,24
7ZC1660Dufková Miroslava4Max Fitness Štěpánov nad Svratkou7000:43:0874,34
8ZC1767Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:44:0169,95
5ZB1852Doskočilová MartinaAtletika Žamberk8000:44:2830,32
3ZA1956Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:44:5972,62
4MD2070Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:46:52111,43
9ZC2162Janová Petra4Max Fitness7300:51:2131,35
10ZC2264Skryjová Zdeňka4Max Fitness6500:51:4329,70
5MD2373Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:52:3388,57
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1108Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:42:35118,43
1MB2141Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:43:22107,38
2MB3138Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:45:3997,24
3MB4107Šimek PetrŘetůvka7700:46:0495,39
4MB5119Kyncl TomášPáni kluci Holice7400:46:1694,50
5MB6123Šutera JosefAtletika Polička7900:46:4592,35
6MB7135Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:47:0990,57
7MB8104Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:47:3388,80
1MC9110Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:48:34105,26
2MA10118Mešťan VojtěchSádek8700:48:4791,99
3MA11121Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:49:2189,58
4MA12114Chlubna JanA. O. Nové Město na Moravě8400:49:2889,08
2MC13117Slavík RadekVysoké Mýto6600:50:1098,84
3MC14102Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl6400:50:5495,90
5MA15106Kobelka MartinMoravská Třebová9700:51:2280,98
4MC16111Simon PetrPolička7200:52:4088,82
6MA17105Gaži LukášJEN BLBNI TEAM Č. T.0000:53:5769,96
8MB18103Češka RadekFS Sádek8200:56:1849,93
5MC19122Kalousek JanMalšovice7100:56:2074,11
9MB20101Němec RadekLitomyšl7700:56:2249,64
7MA21115Ševčík KarelBanín9900:57:0356,75
6MC22109Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:57:2969,50
8MA23113Šebek MichalČeská Třebová8400:58:1551,63
9MA24116Šilar JiříDobroběh Vysoké Mýto8301:01:0839,33
7MC25136Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:05:5935,42
8MC26112Šnajdar RomanELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE6901:07:5827,47
10MB27120Jeřábek JiříPáni kluci Holice7401:09:283,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1108Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:42:35105,85
2MB2141Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:43:22102,28
3MB3138Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:45:3991,87
4MB4107Šimek PetrŘetůvka7700:46:0489,97
5MB5119Kyncl TomášPáni kluci Holice7400:46:1689,06
6MB6123Šutera JosefAtletika Polička7900:46:4586,85
7MB7135Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:47:0985,03
8MB8104Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:47:3383,21
9MC9110Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:48:3478,57
10MA10118Mešťan VojtěchSádek8700:48:4777,58
11MA11121Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:49:2175,00
12MA12114Chlubna JanA. O. Nové Město na Moravě8400:49:2874,47
13MC13117Slavík RadekVysoké Mýto6600:50:1071,28
14MC14102Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl6400:50:5467,93
15MA15106Kobelka MartinMoravská Třebová9700:51:2265,81
16MC16111Simon PetrPolička7200:52:4059,88
17MA17105Gaži LukášJEN BLBNI TEAM Č. T.0000:53:5754,03
18MB18103Češka RadekFS Sádek8200:56:1843,31
19MC19122Kalousek JanMalšovice7100:56:2043,16
20MB20101Němec RadekLitomyšl7700:56:2243,01
21MA21115Ševčík KarelBanín9900:57:0339,89
22MC22109Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:57:2937,92
23MA23113Šebek MichalČeská Třebová8400:58:1534,42
24MA24116Šilar JiříDobroběh Vysoké Mýto8301:01:0821,28
25MC25136Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:05:593,00
26MC26112Šnajdar RomanELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE6901:07:583,00
27MB27120Jeřábek JiříPáni kluci Holice7401:09:283,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB253Colburn KateřinaNew Boston, USA8300:31:16106,27
2ZB355Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:32:06101,10
3ZC466Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:33:2892,63
4ZA668Dulajová JitkaMoravská Třebová9800:35:2580,55
5ZB751Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:35:3479,62
6ZC871Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:36:2874,04
7ZB969Rokosová IvanaROKY TEAM8200:36:5571,26
8ZC1058Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:37:1968,78
9ZA1159Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová9200:38:1862,69
10ZC1265Tomanová MonikaTJ Nové Město na Moravě7700:38:5558,86
11ZC1372Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:39:1856,49
12ZC1463Buchtová Jana4Max Fitness7000:39:4453,80
13ZC1660Dufková Miroslava4Max Fitness Štěpánov nad Svratkou7000:43:0832,74
14ZC1767Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:44:0127,26
15ZB1852Doskočilová MartinaAtletika Žamberk8000:44:2824,48
16ZA1956Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:44:5921,27
17ZC2162Janová Petra4Max Fitness7300:51:213,00
18ZC2264Skryjová Zdeňka4Max Fitness6500:51:433,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Skvěle zvolená trať. Výborná organizace.
radekvm

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód