Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Lubenská 10 cross

1.10.2022, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Lubenská 10 cross
  • datum konání: 1.10.2022
  • zobrazeno již 419x
  • místo konání: Lubná u Poličky
  • GPS: 49.7731831N, 16.2176736E
  • pořadatel: Tělovýchovná jednota Sokol Lubná, z.s.

Sociální sítě

Místo konání

Letní areál Lubná, Lubná u Poličky
10:15 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 do 10:00 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

délka 10 km, převážně polní a lesní cesty, kopečky, převýšení 300 m

Ceny pro vítěze

Ceny pro 3 nejrychlejší ženy a muže
Účastnické medaile pro všechny závodníky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.lubenska-desitka.webnode.cz

E-mailová adresa

lubenskadesitka@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.10.2021Lubenská 10 cross20
5.9.2020Lubenská 10 cross38
5.10.2019Lubenská 10 cross29

Statistika závodu Lubenská 10 cross

  • ročníků: 4
  • závodníků na všech ročnících: 87

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sedláček Roman643
Tlapák Jaroslav873
Kyral Jiří913
Kalánek Jiří783
Tmej Patrik913
Fliedr Jiří803
Němec Radek773
Hlaváčková Pavla923
Peterková Veronika842
Teplý Jaroslav782
Vacek Michal042
Vančura Václav782
Severa Václav892
Severová Kamila922
Kalousek Jan712
Pavelcová Romana722
Lorenc Marek932
Simon Petr722
Slavík Radek662
Chaloupka Jan902
Borek Petr702
Vacek Jiří772

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ975Boštík MatějSádek0500:43:41100,00
2MJ25104Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:53:27100,00
Juniorky 19 let a mladší (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA184Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:39:02102,08
2MA2103Lorenc MarekŠiroký Důl9300:39:09101,49
3MA387Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:40:0996,42
4MA4114Šolc VítězslavBK Náchod9100:40:4393,55
5MA13105Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:46:5662,03
6MA1982Šebek MichalČeská Třebová8400:48:3653,58
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5111Šutera JosefAtletika Polička7900:41:13102,37
2MB6108Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:41:38100,37
3MB779Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:42:1797,26
4MB876Teplý JaroslavSPORT PRO DOROST7800:43:3191,34
5MB1169Čejka BořivojTriathlon Team Chrudim8000:44:0388,79
6MB18109Holec MiroslavŠK ACHILLES HANDLOVÁ7900:48:1968,33
7MB23112Řezníček RomanŽďár nad Sázavou7700:49:5260,90
8MB27110Kalánek JiříCerekvice nad Loučnou7800:55:0435,96
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1074Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:43:47110,96
2MC14107Simon PetrPolička7200:47:3094,91
3MC1577Holický MilanPardubice6500:47:4194,12
4MC16106Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:47:5093,48
5MC1783Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:48:1092,04
6MC2480Kalousek JanMalšovice7100:50:3481,67
7MC30118Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:57:3851,16
Muži D 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD21117Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:49:06124,40
2MD3186Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:58:4090,18
3MD32101Bílý ZdeněkMK Pardubice5901:00:0085,42
Muži E 70 let a starší (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1278Khýrová AnetaCARLA.KUPKOLO.CZ9300:44:40137,49
2ZA2681Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová9200:54:15102,63
3ZA3385Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:06:0059,88
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB20116Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:48:52100,00
Ženy C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC22113Bojanovská AlenaŽďár nad Sázavou7500:49:51115,47
2ZC28115Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:55:2894,67
3ZC29102Cinková JitkaPardubice6800:56:4689,86
Ženy D 55 let a starší (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA184Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:39:02102,08
2MA2103Lorenc MarekŠiroký Důl9300:39:09101,49
3MA387Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:40:0996,42
4MA4114Šolc VítězslavBK Náchod9100:40:4393,55
1MB5111Šutera JosefAtletika Polička7900:41:13102,37
2MB6108Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:41:38100,37
3MB779Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:42:1797,26
4MB876Teplý JaroslavSPORT PRO DOROST7800:43:3191,34
1MJ975Boštík MatějSádek0500:43:41100,00
1MC1074Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:43:47110,96
5MB1169Čejka BořivojTriathlon Team Chrudim8000:44:0388,79
1ZA1278Khýrová AnetaCARLA.KUPKOLO.CZ9300:44:40137,49
5MA13105Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:46:5662,03
2MC14107Simon PetrPolička7200:47:3094,91
3MC1577Holický MilanPardubice6500:47:4194,12
4MC16106Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:47:5093,48
5MC1783Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:48:1092,04
6MB18109Holec MiroslavŠK ACHILLES HANDLOVÁ7900:48:1968,33
6MA1982Šebek MichalČeská Třebová8400:48:3653,58
1ZB20116Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:48:52100,00
1MD21117Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:49:06124,40
1ZC22113Bojanovská AlenaŽďár nad Sázavou7500:49:51115,47
7MB23112Řezníček RomanŽďár nad Sázavou7700:49:5260,90
6MC2480Kalousek JanMalšovice7100:50:3481,67
2MJ25104Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:53:27100,00
2ZA2681Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová9200:54:15102,63
8MB27110Kalánek JiříCerekvice nad Loučnou7800:55:0435,96
2ZC28115Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:55:2894,67
3ZC29102Cinková JitkaPardubice6800:56:4689,86
7MC30118Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:57:3851,16
2MD3186Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:58:4090,18
3MD32101Bílý ZdeněkMK Pardubice5901:00:0085,42
3ZA3385Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:06:0059,88
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA184Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:39:02102,08
2MA2103Lorenc MarekŠiroký Důl9300:39:09101,49
3MA387Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:40:0996,42
4MA4114Šolc VítězslavBK Náchod9100:40:4393,55
5MB5111Šutera JosefAtletika Polička7900:41:1391,01
6MB6108Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:41:3888,90
7MB779Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:42:1785,61
8MB876Teplý JaroslavSPORT PRO DOROST7800:43:3179,35
9MJ975Boštík MatějSádek0500:43:4178,51
10MC1074Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:43:4778,00
11MB1169Čejka BořivojTriathlon Team Chrudim8000:44:0376,65
12MA13105Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:46:5662,03
13MC14107Simon PetrPolička7200:47:3059,15
14MC1577Holický MilanPardubice6500:47:4158,23
15MC16106Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:47:5057,46
16MC1783Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:48:1055,77
17MB18109Holec MiroslavŠK ACHILLES HANDLOVÁ7900:48:1955,01
18MA1982Šebek MichalČeská Třebová8400:48:3653,58
19MD21117Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:49:0651,04
20MB23112Řezníček RomanŽďár nad Sázavou7700:49:5247,15
21MC2480Kalousek JanMalšovice7100:50:3443,61
22MJ25104Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:53:2728,99
23MB27110Kalánek JiříCerekvice nad Loučnou7800:55:0420,79
24MC30118Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:57:387,77
25MD3186Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:58:403,00
26MD32101Bílý ZdeněkMK Pardubice5901:00:003,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1278Khýrová AnetaCARLA.KUPKOLO.CZ9300:44:40113,09
2ZB20116Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:48:5295,51
3ZC22113Bojanovská AlenaŽďár nad Sázavou7500:49:5191,40
4ZA2681Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová9200:54:1572,99
5ZC28115Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:55:2867,89
6ZC29102Cinková JitkaPardubice6800:56:4662,45
7ZA3385Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:06:0023,82

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód