Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Běh údolím Orlice

2.10.2022, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím Orlice
  • datum konání: 2.10.2022
  • zobrazeno již 573x
  • místo konání: Fotbalové hřiště u školy, Klášterec nad Orlicí
  • GPS: 50.10983N, 16.55592E
  • pořadatel: T.J. SOKOL Klášterec nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Klášterec nad Orlicí – fotbalové hřiště
od 10:00 hodin
hlavní závod - 11:15 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin
nebo na níže uvedený email

Startovné

0,- Kč předžactvo
40,- Kč nejmladší, mladší, starší žactvo a dorost
100,- Kč dospělí

Popis tratě

Krátké tratě 0,4 – 2 km vedou po rovinaté louce (2 km je 2x1 km), 3 km vedou zpočátku po rovině, po 0,6 km stoupání po trávě a asfaltu, poté střídavě travnaté a polní cesty v kopcovitém terénu, před cílem seběh po travnaté a polní cestě. Trať 4 km se běží na okruhu 1 + 3 km, trať 6 km se běží 2x, trať 9 km 3x 3 km. Okruh 3 km má převýšení (rozdíl mezi nejvyšším a nejnižším bodem) 60 m.

Ceny pro vítěze

První tři diplomy a drobné věcné ceny, v žákovských kategoriích také medaile. První tři závodníci s nejrychlejšími časy na trati 9 km a první tři závodnice na trati 6 km obdrží finanční prémií.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

sokolklasterec@centrum.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
3.10.2021Běh údolím Orlice191
4.10.2020Běh údolím Orlice 202
6.10.2019Běh údolím Orlice237
7.10.2018Běh údolím Orlice193
1.10.2017Běh údolím Orlice219
2.10.2016Běh údolím Orlice273
4.10.2015Běh údolím Orlice288
5.10.2014Běh údolím Orlice293
6.10.2013Běh údolím Orlice207
7.10.2012Běh údolím Orlice148
2.10.2011Běh údolím Orlice194
3.10.2010Běh údolím Orlice218
4.10.2009Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí188
5.10.2008Běh údolím Orlice167
7.10.2007Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí172
8.10.2006Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí155
9.10.2005Běh údolím Orlice v Klášterci168
10.10.2004Běh Údolím Orlice181
12.10.2003Běh Údolím Orlice, 15. ročník161
19.10.200214. ročník, Běh údolím Orlice v Klášterci145

Statistika závodu Běh údolím Orlice

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 4000

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Novotný Luděk6214
Fajfr František7214
Borek Petr7013
Novotný Přemysl5913
Hanuš Petr6412
Krátká Anna6912
Kristejn Jiří0912
Borek Viktor0412
Nechvílová Miroslava6012
Gregora Filip0212
Sadílek Ota4611
Sejkorová Lenka6311
Šafář Jaroslav5111
Šroler Zdeněk8011
Matyášová Jana6511
Sontáková Lenka9111
Kristejnová Aneta0711
Šroler Zdeněk5211
Vacek Martin6910
Strnad Tomáš6910
Borková Agáta0210
Kalousová Jitka0810
Divíšek Jan0010
Martincová Kristýna9310
Šebek Michal849
Mikyska Tomáš009
Stránská Michaela979
Leicht Jiří499
Sedláček Roman649
Kristejn Zdeněk799
Bielčik Jindřich409
Jirásková Eva649
Strnad Adam009
Keprtová Miloslava489
Gregorová Monika009
Grätz Luděk589
Buriánek Roman659
Koblížek Jindřich489
Štumpf Eduard808
Suchodol Josef678
Gregorová Michaela048
Krejsa Tomáš778
Kánský Petr008
Nechvíl Petr918
Kopecký Libor568
Jansa Matěj088
Krunčík Pavel858
Stránská Adéla918
Faltusová Kateřina998
Kubelka Tomáš938

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 6-7 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2165Křenek TomášTJ Spartak Letohrad1500:01:20-
2C2570Hájek AlešOB Česká Třebová1500:01:24-
3C2662Friml AdamTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1500:01:25-
4C2769Kvapil JosefLetohrad1500:01:25-
5C2861Bříza DavidTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1500:01:28-
6C21167Malátek VítekAtletika Sokol Žamberk1600:01:30-
7C21266Moravec AdamTJ Spartak Letohrad1600:01:30-
8C21364Diblík MikulášTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1500:01:30-
9C22068Pech LukášAtletika Sokol Žamberk1500:01:40-
Nejmladší žáci I (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1230Vašina TadeášTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1400:03:47104,31
2M1439Klein RadimTJ Spartak Letohrad1300:03:51100,86
3M1622Pantůček TomášSYSLERUN1400:03:5894,83
4M1735Malátek MatějAtletika Sokol Žamberk1400:03:5993,97
5M11133Faltus FrantišekTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:04:0787,07
6M11334Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:04:1381,90
7M11431Bříza DavidTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1400:04:1481,03
8M11632Vavřín AlexandrTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1400:04:1877,59
9M11736Barvínek ŠtěpánAtletika Sokol Žamberk1300:04:2175,00
10M11840Brožek VáclavŽamberk1300:04:2373,28
Nejmladší žákyně I (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1115Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:02:48103,89
2Z1220Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:02:5299,22
3Z1312Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:02:5496,89
4Z1413Šlesingrová VictoriaTJ Spartak Letohrad1300:02:5991,05
5Z158Veverková NatálieAtletika Sokol Žamberk1300:03:0386,38
6Z1619Šebestová NelyFenix Ski Team Jeseník1400:03:0485,21
7Z1718Tejchman EllaFenix Ski Team Jeseník1400:03:0584,05
8Z1817Boháčová NelaLezník1400:03:0979,38
9Z1911Koutníková ViktorieTJ Spartak Letohrad1300:03:1374,71
10Z11010Knápková RozálieTJ Spartak Letohrad1300:03:1473,54
11Z11121Čejková EmmaDolní Dobrouč1400:03:1572,37
12Z11214Šrolerová VeronikaTJ Spartak Letohrad1300:03:2165,37
13Z1135Ludková MagdalénaTJ Spartak Letohrad1400:03:2560,70
14Z11416Tejklová TheaTJ Spartak Letohrad1300:03:2758,37
15Z1159Faltusová StelaTJ Spartak Letohrad1300:03:2857,20
15Z1157Krejsová MarieAtletika Sokol Žamberk1400:03:2857,20
17Z1176Bothe AnnabelAtletika Sokol Žamberk1400:03:4142,02
18Z1181Nosálová TerezaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:03:4240,86
Nejmladší žáci II (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2141Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:07:23104,27
2M2240Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:07:3698,53
3M2442Pantůček JakubSYSLERUN1200:07:3997,20
4M2538Suchodol KryštofTJ Spartak Letohrad1100:07:4096,76
5M2843Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:07:5391,02
6M2939Strnad JanTJ Spartak Letohrad1100:07:5490,57
7M21031Vašina MatějTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1200:08:0087,92
8M21433Doskočil JakubTJ Spartak Letohrad1200:08:1282,62
9M21737Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:08:2975,11
10M21834Katzer TomášTJ Spartak Letohrad1200:08:3771,58
11M22532Dušek AdamTJ Spartak Letohrad1200:09:2251,69
12M22636Krsek DanielTJ Spartak Letohrad1200:09:2450,81
13M22835Voříšek VilémTJ Spartak Letohrad1200:09:3346,83
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z217Boháčová AdélaLezník1200:03:34110,06
2Z2310Kupková ZinaFenix Ski Team Jeseník1200:03:4996,75
3Z254Kopecká TerezaTJ Spartak Letohrad1200:03:5393,20
4Z2714Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:03:5987,87
5Z2913Faltusová KristýnaTJ Spartak Letohrad1100:04:0186,09
6Z2103Szabó IsabellaAtletika Sokol Žamberk1100:04:0483,43
7Z2122Moravcová ElenaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1100:04:1078,11
8Z21512Motlová SáraTJ Spartak Letohrad1100:04:1573,67
9Z21911Juřátková EleniFenix Ski Team Jeseník1100:04:2564,79
10Z2209Šebestová EmilyFenix Ski Team Jeseník1200:04:3060,36
11Z2218Žďárková SophiaFenix Ski Team Jeseník1200:04:3853,25
12Z2221Frimlová NikolaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1200:04:4447,93
13Z2236Pecháčková DenisaTJ Spartak Letohrad1200:05:0132,84
Mladší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3181Kristejn JiříTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0900:11:14103,16
2M3291David FrantišekFenix Ski Team Jeseník1000:11:3198,46
3M3395Fajfr AlešŽamberk0900:11:3198,37
4M3592Gajdoš MatějFenix Ski Team Jeseník0900:11:5292,07
5M3693Mančál VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová0900:12:0687,98
6M3883Stejskal DanielTJ Spartak Letohrad0900:12:1984,18
7M3985Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:12:2582,43
8M31186Veselý JakubTJ Spartak Letohrad1000:12:2881,76
9M31294Nový JakubTJ Spartak Letohrad0900:12:2881,73
10M31484Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:12:3679,22
11M31982Pácha OndřejTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0900:13:2864,03
12M32090Pavelka ViktorFenix Ski Team Jeseník1000:13:2963,74
13M32187Költö TobiasTJ Spartak Letohrad1000:13:4060,53
14M32289Žák OndřejFenix Ski Team Jeseník1000:13:5456,44
15M32388Kvapil JaroslavTJ Spartak Letohrad1000:14:0553,22
Mladší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3367Kulhavá KateřinaTJ Spartak Letohrad0900:07:38102,30
2Z3676Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:07:4599,28
3Z3768Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:07:4798,42
4Z31164Urbanová AnnaTJ Spartak Letohrad0900:08:0590,65
5Z31269Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1000:08:0789,78
6Z31374Mudrová BeátaFenix Ski Team Jeseník0900:08:1188,06
7Z31578Lipenská KristýnaTJ Svitavy0900:08:1586,33
8Z31670Vaníčková Štěpánka TJ Spartak Letohrad1000:08:2084,17
9Z31977Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:08:4473,81
10Z32061Faltusová ŠtěpánkaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1000:08:5967,34
11Z32175Juříková NikolFenix Ski Team Jeseník0900:09:0266,04
12Z32271Prchalová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1000:09:0863,45
13Z32365Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:09:1062,59
14Z32466Koutníková RozálieTJ Spartak Letohrad0900:09:1261,73
15Z32772Blechová NikolTJ Spartak Letohrad1000:09:2854,82
16Z32962Kopecká RáchelAtletika Sokol Žamberk1000:09:3452,23
17Z33063Kudláčková KristýnaAtletika Sokol Žamberk1000:12:183,00
Starší žáci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4129Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:14:58105,56
2M4221Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:15:2499,93
3M4327Kupka MikulášFenix Ski Team Jeseník0800:15:4994,51
4M4422Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0800:16:3085,64
5M4525Moravec VojtěchTJ Spartak Letohrad0800:16:4981,52
6M4630Motyčka MatoušTJ Spartak Letohrad0800:16:5580,22
7M4723Strnad VítTJ Spartak Letohrad0800:17:1975,03
8M4928Bandik JanFenix Ski Team Jeseník0800:18:0365,50
9M41024Šedivý EliášTJ Spartak Letohrad0800:18:4456,62
10M41126Pfeifer PavelČeská Rybná0700:21:4317,86
-M4-31Bartoněk DominikKlášterec nad Orlicí08DNF-
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4413Morávková LucieVencl Team Ústí nad Orlicí0800:11:47105,59
2Z4712Kouřilová JulieFenix Ski Team Jeseník0800:12:0999,54
3Z41014Steklá BarboraAtletika TJ Svitavy0800:12:2694,87
4Z4137Štruncová EllaTJ Spartak Letohrad0800:12:3592,39
5Z4152Zezulková SimonaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0800:12:5187,99
6Z41611Vršanová JulieFenix Ski Team Jeseník0800:13:0584,14
7Z4176Faltusová EmaTJ Spartak Letohrad0800:13:1481,67
8Z4189Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad0800:13:2379,19
9Z4231Kvačková ViktorieTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0800:14:0567,64
10Z42510Žáková BarboraFenix Ski Team Jeseník0800:14:5254,72
11Z4265Berková DanielaAtletika Sokol Žamberk0800:16:0734,10
12Z4274Kristejnová AnetaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0700:18:133,00
13Z4283Páchová KarolínaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0700:18:153,00
Dorostenci (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5152Fajfr MarekVencl Team Ústí nad Orlicí0600:21:46116,57
2M5253Hurych AdamVencl Team Ústí nad Orlicí0600:24:4291,85
3M5351Pomikálek OndřejLetohrad0600:24:4491,57
4M5454Hájek DominikVencl Team Ústí nad Orlicí0600:25:5381,88
5M51555Kovář RadimOB Česká Třebová0500:29:0055,62
Dorostenky (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5841Kouřilová EmaFenix Ski Team Jeseník0500:17:34100,00
Junioři 18-19 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2676Vacek MichalVencl Team Ústí nad Orlicí0400:43:56108,29
2MJ3282Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:47:4491,71
Juniorky 18-19 let (trať 6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:32:45104,54
2MA279Kovář LukášVencl Team Ústí nad Orlicí0100:33:4798,38
3MA380Kyral JiříVencl Team Ústí nad Orlicí9100:34:0097,08
4MA477Moravec MartinVencl Team Ústí nad Orlicí8400:34:2095,09
5MA1481Chaloupka JanRun Team Široký Důl9000:38:4868,44
6MA1675Valenta JosefLanškroun8900:39:2564,75
7MA2378Švec MartinVK Choceň8700:41:3851,53
8MA2473Divíšek JanZáchlumí0000:41:5350,03
9MA3071Lóži DavidZáchlumí9800:45:1430,04
10MA3172Novák MichalVelké Poříčí0200:47:1418,10
11MA3574Štěpánek AntonínSokol Letohrad9400:51:363,00
Muži B 40-49 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5120Malátek AntonínPardubice7700:34:48103,76
2MB7119Kyncl TomášHolice7400:35:4698,31
3MB8115Šimek PetrŘetůvka7700:35:5097,93
4MB10118Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:36:2095,11
5MB11116Žák MarekFénix Ski Team Jeseník7600:37:3488,16
6MB12111Kristejn ZdeněkTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí7900:37:4687,03
7MB13112Lipenský MartinSvitavy8100:38:3482,52
8MB15121Štumpf EduardT. J. Sokol Kunvald8000:38:5980,17
9MB18117Vacek JiříVencl Team Ústí nad Orlicí7700:39:5874,62
10MB28114Steklý PetrSvitavy7400:44:0251,69
11MB34113Kvapil JaroslavLetohrad7700:50:5712,69
Muži C 50-59 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC6151Hejl RadekLetohrad7200:34:58110,68
2MC9147Fajfr FrantišekVencl Team Ústí nad Orlicí7200:35:59105,17
3MC17148Dostálek PetrMY OD Kopřivy / Těchonín6700:39:5284,15
4MC19156Hanuš Petr3D Fitness Raceteam6400:40:3080,72
5MC20154Beran PetrCAFE RACERS Ústí n. Orl.7100:40:4479,46
6MC21155Simon PetrPolička7200:40:5178,82
7MC22150Sedláček Roman3BR Tri-Team Litomyšl6400:41:3075,30
8MC25149Strnad Tomáš3D Fitness Raceteam6900:42:5967,27
9MC27146Musil LiborPraha7000:44:0161,68
10MC29152Kalousek JanMalšovice7100:45:0356,08
11MC33153Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:2632,35
Muži D 60-69 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5164Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:27:21102,69
2MD7163Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:27:36100,88
3MD9167Dostál LadislavMoravská Třebová5600:28:1396,43
4MD10162Šolc VítězslavBKL Machov5700:28:1795,95
5MD13166Chládek JosefOB Sokol Žamberk5900:28:3993,31
6MD23165Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:35:4142,57
7MD26161Novotný Přemysl3D Fitness Raceteam5900:40:218,90
Muži E 70 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME18181Ráb PavelČeská Třebová5200:30:05118,82
2ME25182Šponar JosefOB Sokol Žamberk4700:36:2081,18
Ženy A 20-34 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA124Goňová NikolaOB Sokol Žamberk9700:28:36106,43
2ZA162Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová9200:29:4199,10
3ZA191Valachová KateřinaHasičky Česká Rybná0100:30:2294,47
4ZA243Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:35:5556,91
Ženy B 35-44 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB821Barvínková RomanaAtletika Sokol Žamberk7900:27:48108,06
2ZB1124Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:28:22104,14
3ZB2022Sklenářová EvaLetohrad8100:30:4487,80
4ZB2223Jurčanová AnnaŽamberk8300:34:4360,30
Ženy C 45-54 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC643Pirklová KateřinaLetohrad7600:27:29108,26
2ZC1442Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:28:4199,88
3ZC1741Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:29:5091,86
Ženy D 55 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2156Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:33:15135,02
2ZD2757Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:47:2264,98
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1115Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:02:48103,89
2Z1220Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:02:5299,22
3Z1312Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:02:5496,89
4Z1413Šlesingrová VictoriaTJ Spartak Letohrad1300:02:5991,05
5Z158Veverková NatálieAtletika Sokol Žamberk1300:03:0386,38
6Z1619Šebestová NelyFenix Ski Team Jeseník1400:03:0485,21
7Z1718Tejchman EllaFenix Ski Team Jeseník1400:03:0584,05
8Z1817Boháčová NelaLezník1400:03:0979,38
9Z1911Koutníková ViktorieTJ Spartak Letohrad1300:03:1374,71
10Z11010Knápková RozálieTJ Spartak Letohrad1300:03:1473,54
11Z11121Čejková EmmaDolní Dobrouč1400:03:1572,37
12Z11214Šrolerová VeronikaTJ Spartak Letohrad1300:03:2165,37
13Z1135Ludková MagdalénaTJ Spartak Letohrad1400:03:2560,70
14Z11416Tejklová TheaTJ Spartak Letohrad1300:03:2758,37
15Z1159Faltusová StelaTJ Spartak Letohrad1300:03:2857,20
15Z1157Krejsová MarieAtletika Sokol Žamberk1400:03:2857,20
17Z1176Bothe AnnabelAtletika Sokol Žamberk1400:03:4142,02
18Z1181Nosálová TerezaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:03:4240,86
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2141Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:07:23104,27
2M2240Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:07:3698,53
1Z3367Kulhavá KateřinaTJ Spartak Letohrad0900:07:38102,30
3M2442Pantůček JakubSYSLERUN1200:07:3997,20
4M2538Suchodol KryštofTJ Spartak Letohrad1100:07:4096,76
2Z3676Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:07:4599,28
3Z3768Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:07:4798,42
5M2843Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:07:5391,02
6M2939Strnad JanTJ Spartak Letohrad1100:07:5490,57
7M21031Vašina MatějTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1200:08:0087,92
4Z31164Urbanová AnnaTJ Spartak Letohrad0900:08:0590,65
5Z31269Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1000:08:0789,78
6Z31374Mudrová BeátaFenix Ski Team Jeseník0900:08:1188,06
8M21433Doskočil JakubTJ Spartak Letohrad1200:08:1282,62
7Z31578Lipenská KristýnaTJ Svitavy0900:08:1586,33
8Z31670Vaníčková Štěpánka TJ Spartak Letohrad1000:08:2084,17
9M21737Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:08:2975,11
10M21834Katzer TomášTJ Spartak Letohrad1200:08:3771,58
9Z31977Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:08:4473,81
10Z32061Faltusová ŠtěpánkaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1000:08:5967,34
11Z32175Juříková NikolFenix Ski Team Jeseník0900:09:0266,04
12Z32271Prchalová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1000:09:0863,45
13Z32365Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:09:1062,59
14Z32466Koutníková RozálieTJ Spartak Letohrad0900:09:1261,73
11M22532Dušek AdamTJ Spartak Letohrad1200:09:2251,69
12M22636Krsek DanielTJ Spartak Letohrad1200:09:2450,81
15Z32772Blechová NikolTJ Spartak Letohrad1000:09:2854,82
13M22835Voříšek VilémTJ Spartak Letohrad1200:09:3346,83
16Z32962Kopecká RáchelAtletika Sokol Žamberk1000:09:3452,23
17Z33063Kudláčková KristýnaAtletika Sokol Žamberk1000:12:183,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3181Kristejn JiříTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0900:11:14103,16
2M3291David FrantišekFenix Ski Team Jeseník1000:11:3198,46
3M3395Fajfr AlešŽamberk0900:11:3198,37
1Z4413Morávková LucieVencl Team Ústí nad Orlicí0800:11:47105,59
4M3592Gajdoš MatějFenix Ski Team Jeseník0900:11:5292,07
5M3693Mančál VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová0900:12:0687,98
2Z4712Kouřilová JulieFenix Ski Team Jeseník0800:12:0999,54
6M3883Stejskal DanielTJ Spartak Letohrad0900:12:1984,18
7M3985Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:12:2582,43
3Z41014Steklá BarboraAtletika TJ Svitavy0800:12:2694,87
8M31186Veselý JakubTJ Spartak Letohrad1000:12:2881,76
9M31294Nový JakubTJ Spartak Letohrad0900:12:2881,73
4Z4137Štruncová EllaTJ Spartak Letohrad0800:12:3592,39
10M31484Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:12:3679,22
5Z4152Zezulková SimonaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0800:12:5187,99
6Z41611Vršanová JulieFenix Ski Team Jeseník0800:13:0584,14
7Z4176Faltusová EmaTJ Spartak Letohrad0800:13:1481,67
8Z4189Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad0800:13:2379,19
11M31982Pácha OndřejTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0900:13:2864,03
12M32090Pavelka ViktorFenix Ski Team Jeseník1000:13:2963,74
13M32187Költö TobiasTJ Spartak Letohrad1000:13:4060,53
14M32289Žák OndřejFenix Ski Team Jeseník1000:13:5456,44
9Z4231Kvačková ViktorieTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0800:14:0567,64
15M32388Kvapil JaroslavTJ Spartak Letohrad1000:14:0553,22
10Z42510Žáková BarboraFenix Ski Team Jeseník0800:14:5254,72
11Z4265Berková DanielaAtletika Sokol Žamberk0800:16:0734,10
12Z4274Kristejnová AnetaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0700:18:133,00
13Z4283Páchová KarolínaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí0700:18:153,00
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4129Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:14:58105,56
2M4221Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:15:2499,93
3M4327Kupka MikulášFenix Ski Team Jeseník0800:15:4994,51
4M4422Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0800:16:3085,64
5M4525Moravec VojtěchTJ Spartak Letohrad0800:16:4981,52
6M4630Motyčka MatoušTJ Spartak Letohrad0800:16:5580,22
7M4723Strnad VítTJ Spartak Letohrad0800:17:1975,03
1Z5841Kouřilová EmaFenix Ski Team Jeseník0500:17:34100,00
8M4928Bandik JanFenix Ski Team Jeseník0800:18:0365,50
9M41024Šedivý EliášTJ Spartak Letohrad0800:18:4456,62
10M41126Pfeifer PavelČeská Rybná0700:21:4317,86
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5152Fajfr MarekVencl Team Ústí nad Orlicí0600:21:46116,57
2M5253Hurych AdamVencl Team Ústí nad Orlicí0600:24:4291,85
3M5351Pomikálek OndřejLetohrad0600:24:4491,57
4M5454Hájek DominikVencl Team Ústí nad Orlicí0600:25:5381,88
1MD5164Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:27:21102,69
1ZC643Pirklová KateřinaLetohrad7600:27:29108,26
2MD7163Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:27:36100,88
1ZB821Barvínková RomanaAtletika Sokol Žamberk7900:27:48108,06
3MD9167Dostál LadislavMoravská Třebová5600:28:1396,43
4MD10162Šolc VítězslavBKL Machov5700:28:1795,95
2ZB1124Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:28:22104,14
1ZA124Goňová NikolaOB Sokol Žamberk9700:28:36106,43
5MD13166Chládek JosefOB Sokol Žamberk5900:28:3993,31
2ZC1442Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:28:4199,88
5M51555Kovář RadimOB Česká Třebová0500:29:0055,62
2ZA162Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová9200:29:4199,10
3ZC1741Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:29:5091,86
1ME18181Ráb PavelČeská Třebová5200:30:05118,82
3ZA191Valachová KateřinaHasičky Česká Rybná0100:30:2294,47
3ZB2022Sklenářová EvaLetohrad8100:30:4487,80
1ZD2156Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:33:15135,02
4ZB2223Jurčanová AnnaŽamberk8300:34:4360,30
6MD23165Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:35:4142,57
4ZA243Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:35:5556,91
2ME25182Šponar JosefOB Sokol Žamberk4700:36:2081,18
7MD26161Novotný Přemysl3D Fitness Raceteam5900:40:218,90
2ZD2757Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:47:2264,98
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:32:45104,54
2MA279Kovář LukášVencl Team Ústí nad Orlicí0100:33:4798,38
3MA380Kyral JiříVencl Team Ústí nad Orlicí9100:34:0097,08
4MA477Moravec MartinVencl Team Ústí nad Orlicí8400:34:2095,09
1MB5120Malátek AntonínPardubice7700:34:48103,76
1MC6151Hejl RadekLetohrad7200:34:58110,68
2MB7119Kyncl TomášHolice7400:35:4698,31
3MB8115Šimek PetrŘetůvka7700:35:5097,93
2MC9147Fajfr FrantišekVencl Team Ústí nad Orlicí7200:35:59105,17
4MB10118Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:36:2095,11
5MB11116Žák MarekFénix Ski Team Jeseník7600:37:3488,16
6MB12111Kristejn ZdeněkTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí7900:37:4687,03
7MB13112Lipenský MartinSvitavy8100:38:3482,52
5MA1481Chaloupka JanRun Team Široký Důl9000:38:4868,44
8MB15121Štumpf EduardT. J. Sokol Kunvald8000:38:5980,17
6MA1675Valenta JosefLanškroun8900:39:2564,75
3MC17148Dostálek PetrMY OD Kopřivy / Těchonín6700:39:5284,15
9MB18117Vacek JiříVencl Team Ústí nad Orlicí7700:39:5874,62
4MC19156Hanuš Petr3D Fitness Raceteam6400:40:3080,72
5MC20154Beran PetrCAFE RACERS Ústí n. Orl.7100:40:4479,46
6MC21155Simon PetrPolička7200:40:5178,82
7MC22150Sedláček Roman3BR Tri-Team Litomyšl6400:41:3075,30
7MA2378Švec MartinVK Choceň8700:41:3851,53
8MA2473Divíšek JanZáchlumí0000:41:5350,03
8MC25149Strnad Tomáš3D Fitness Raceteam6900:42:5967,27
1MJ2676Vacek MichalVencl Team Ústí nad Orlicí0400:43:56108,29
9MC27146Musil LiborPraha7000:44:0161,68
10MB28114Steklý PetrSvitavy7400:44:0251,69
10MC29152Kalousek JanMalšovice7100:45:0356,08
9MA3071Lóži DavidZáchlumí9800:45:1430,04
10MA3172Novák MichalVelké Poříčí0200:47:1418,10
2MJ3282Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:47:4491,71
11MC33153Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:2632,35
11MB34113Kvapil JaroslavLetohrad7700:50:5712,69
11MA3574Štěpánek AntonínSokol Letohrad9400:51:363,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:32:45104,54
2MA279Kovář LukášVencl Team Ústí nad Orlicí0100:33:4798,38
3MA380Kyral JiříVencl Team Ústí nad Orlicí9100:34:0097,08
4MA477Moravec MartinVencl Team Ústí nad Orlicí8400:34:2095,09
5MB5120Malátek AntonínPardubice7700:34:4892,31
6MC6151Hejl RadekLetohrad7200:34:5891,31
7MB7119Kyncl TomášHolice7400:35:4686,54
8MB8115Šimek PetrŘetůvka7700:35:5086,14
9MC9147Fajfr FrantišekVencl Team Ústí nad Orlicí7200:35:5985,25
10MB10118Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:36:2083,16
11MB11116Žák MarekFénix Ski Team Jeseník7600:37:3475,80
12MB12111Kristejn ZdeněkTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí7900:37:4674,60
13MB13112Lipenský MartinSvitavy8100:38:3469,83
14MA1481Chaloupka JanRun Team Široký Důl9000:38:4868,44
15MB15121Štumpf EduardT. J. Sokol Kunvald8000:38:5967,34
16MA1675Valenta JosefLanškroun8900:39:2564,75
17MC17148Dostálek PetrMY OD Kopřivy / Těchonín6700:39:5262,07
18MB18117Vacek JiříVencl Team Ústí nad Orlicí7700:39:5861,47
19MC19156Hanuš Petr3D Fitness Raceteam6400:40:3058,29
20MC20154Beran PetrCAFE RACERS Ústí n. Orl.7100:40:4456,90
21MC21155Simon PetrPolička7200:40:5156,20
22MC22150Sedláček Roman3BR Tri-Team Litomyšl6400:41:3052,32
23MA2378Švec MartinVK Choceň8700:41:3851,53
24MA2473Divíšek JanZáchlumí0000:41:5350,03
25MC25149Strnad Tomáš3D Fitness Raceteam6900:42:5943,47
26MJ2676Vacek MichalVencl Team Ústí nad Orlicí0400:43:5637,80
27MC27146Musil LiborPraha7000:44:0137,30
28MB28114Steklý PetrSvitavy7400:44:0237,20
29MC29152Kalousek JanMalšovice7100:45:0331,13
30MA3071Lóži DavidZáchlumí9800:45:1430,04
31MA3172Novák MichalVelké Poříčí0200:47:1418,10
32MJ3282Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:47:4415,12
33MC33153Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:264,97
34MB34113Kvapil JaroslavLetohrad7700:50:573,00
35MA3574Štěpánek AntonínSokol Letohrad9400:51:363,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC643Pirklová KateřinaLetohrad7600:27:29102,87
2ZB821Barvínková RomanaAtletika Sokol Žamberk7900:27:48100,60
3ZB1124Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:28:2296,53
4ZA124Goňová NikolaOB Sokol Žamberk9700:28:3694,86
5ZC1442Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:28:4194,26
6ZA162Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová9200:29:4187,09
7ZC1741Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:29:5086,01
8ZA191Valachová KateřinaHasičky Česká Rybná0100:30:2282,19
9ZB2022Sklenářová EvaLetohrad8100:30:4479,56
10ZD2156Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:33:1561,51
11ZB2223Jurčanová AnnaŽamberk8300:34:4350,99
12ZA243Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:35:5542,38
13ZD2757Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:47:223,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód