Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Čertovský běh

3.12.2022, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čertovský běh
  • datum konání: 3.12.2022
  • zobrazeno již 518x
  • místo konání: Damníkov
  • GPS: 49.87144N, 16.57082E
  • pořadatel: TJ Sokol Damníkov

Sociální sítě

Místo konání

budova ZŠ a MŠ Damníkov
10:30 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 do 10:15 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 4,2 km
Převýšení: 200 m
silnice s asfaltovým povrchem, možnost sněhové pokrývky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Milan Gloser
tel. 608 570 123

Propozice závodu ve formátu JPG

E-mailová adresa

milan.gloser@tiscali.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
4.12.2021Čertovský běh-
5.12.2020Čertovský běh-
7.12.2019Čertovský běh96
1.12.2018Čertovský běh80
2.12.2017Čertovský běh76
3.12.2016Čertovský běh90
5.12.2015Čertovský běh94
6.12.2014Čertovský běh83
7.12.2013Čertovský běh72
8.12.2012Čertovský běh v Damníkově85
3.12.2011Čertovský běh103
4.12.2010Čertovský běh Damníkov73
5.12.2009Čertovský běh109
6.12.2008Čertovský běh88
1.12.2007Čertovský běh v Damníkově93
2.12.2006Čertovský běh, Damníkov93
3.12.2005Čertovský běh v Damníkově64
4.12.2004Čertovský běh, 21. ročník64
6.12.2003Čertovský běh, 20. ročník62
7.12.200219. ročník, Čertovský běh, Damníkov67
8.12.200118. ročník, Čertovský běh Damníkov53
2.12.2000Čertovský běh, 17. ročník63
4.12.1999Čertovský běh, 16. ročník47

Statistika závodu Čertovský běh

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 1655

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4621
Vacek Martin6918
Stránský Aleš6018
Šebek Michal8418
Ptáček Ondřej8918
Krupička Miroslav5317
Keprtová Miloslava4817
Doleček Josef7914
Švec Miroslav5214
Šafář Jaroslav5114
Svatoš Otakar3414
Červ Miloslav5014
Jirásková Eva6413
Šimůnek Jan4912
Krsek Miroslav4912
Král Jindřich7312
Sejkorová Lenka6312
Štyndl Miroslav5712
Šimůnek Jan8212
Nechvíl Petr9112
Dušková Lenka8011
Šimůnková Pavla7710
Bielčik Jindřich4010
Ptáček Jakub9610
Ptáček František9110
Kubišta Oto5310
Borek Petr709
Bielčik Petr719
Mertová Michaela769
Kačerovský Michal699
Sedláček Roman649
Wendlig Miroslav538
Pilgr Luděk768
Ráb Pavel528
Ptáček Josef878
Scheuer Jan668
Krňávek Vojtěch548
Řemínek Matěj868
Matyášová Jana658
Horáček Michal758
Sontáková Lenka918
Dobšíček Pavel808
Živný Marek918
Vítek Miroslav728
Kopecký Jan908
Černá Markéta707
Buriánek Roman657
Štochl Pavel857
Razým Jan577
Kovář Jáchym967

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ224Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:15:08109,48
2MJ441Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:16:0198,42
3MJ63Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:16:3192,10
4MJ926Očenáš JakubAK ISCAREX Č.T.0500:17:2880,13
5MJ1431Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:18:2568,17
6MJ1547Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:18:3166,95
7MJ2122Doleček MichalPardubice0600:19:3353,87
8MJ2434Cvrček JáchymAtletika Polička1000:19:5349,55
9MJ3136Stečínský MartinOpatov1200:21:3228,76
10MJ3355Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:21:3628,09
11MJ4464Miškolci TadeášSTG Česká Třebová1000:22:3914,86
12MJ5762Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:25:183,00
Juniorky 19 let a mladší (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2025Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:19:22111,96
2ZJ2623Salivarová SophiaAK ISCAREX Česká Třebová0600:20:01105,61
3ZJ4132Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:22:2482,43
4ZJ6269Dúbravová ŠárkaN.C.A.S1000:29:2414,41
5ZJ6354Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:30:274,19
6ZJ6453Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:30:393,00
7ZJ6668Dúbravová MichaelaN.C.A.S1100:32:233,00
8ZJ6967Ptáčková MonikaN.C.A.S1300:38:533,00
9ZJ7066Ptáčková KristýnaN.C.A.S1600:42:163,00
Muži A 20-39 let (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Hübl RadekRUNSPORT Team8800:14:17115,54
2MA32Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:15:5594,28
3MA561Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:16:1490,18
4MA1220Šebek MichalČeská Třebová8400:18:0666,23
5MA1642Ptáček JakubAnenská Studánka9600:18:4857,16
6MA1848Valenta JosefLanškroun8900:19:0952,64
7MA3250Ptáček FrantišekAnenská Studánka9100:21:3321,60
8MA3465Ptáček OndřejN.C.A.S8900:21:3720,78
9MA3658Šípek MatějFotbal Trpík0200:21:4618,84
10MA3757Doleček OndřejFotbal Trpík0200:21:5616,64
Muži B 40-49 let (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB715Kyncl TomášHolice7400:16:37114,81
2MB81Šimek PetrŘetůvka7700:17:18107,17
3MB2529Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:19:5578,01
4MB4633Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:22:4945,54
5MB4916Jeřábek JiříHolice7400:23:3137,73
6MB5037Stečínský MartinOpatov7500:23:3836,56
7MB5646Řehák RudolfSK Damníkov7300:24:3426,10
8MB6552Klusoň OldřichDannyho smečka8000:30:403,00
Muži C 50-59 let (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1040Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:17:37106,76
2MC135Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:18:1499,85
3MC174Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:18:5093,39
4MC1919Simon PetrPolička7200:19:1489,03
5MC2317Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl6400:19:4783,00
6MC2770Scheuer JanLanškroun6600:20:0479,89
7MC4063Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:22:1955,13
8MC6156Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:503,00
Muži D 60 let a starší (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD117Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:17:48127,00
2MD3538Krupička MiroslavJiskra ÚO5300:21:4289,01
3MD396Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:22:1383,99
4MD549Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:24:3361,29
5MD5835Krsek JaroslavFORT Ústí nad Orlicí5100:25:26131,80
6MD6039Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:27:2932,76
7MD6827Sadílek OtaActivity4600:35:0368,20
Ženy A 20-34 let (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4718Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:23:00130,11
2ZA5312Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:24:16120,71
3ZA6751Ptáčková KateřinaAnenská Studánka9800:33:5749,17
Ženy B 35 let a starší (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2249Klinecká JanaHlinsko8100:19:38114,27
2ZB2814Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:20:23116,32
3ZB2928Celá JaromíraLuková7900:21:03100,83
4ZB3060Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:21:06107,48
5ZB3811Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:22:1197,64
6ZB4213Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:22:2697,87
7ZB4330Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:22:2994,87
8ZB4559Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:22:4484,91
9ZB4821Švec Neffová AlenaLanškroun7700:23:2087,16
10ZB5145Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:23:4583,31
11ZB5210Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:23:4685,80
12ZB548Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:24:3378,74
13ZB5944Švecová VěraDamníkov7800:26:2250,41
Trať 4,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Hübl RadekRUNSPORT Team8800:14:17115,54
1MJ224Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:15:08109,48
2MA32Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:15:5594,28
2MJ441Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:16:0198,42
3MA561Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:16:1490,18
3MJ63Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:16:3192,10
1MB715Kyncl TomášHolice7400:16:37114,81
2MB81Šimek PetrŘetůvka7700:17:18107,17
4MJ926Očenáš JakubAK ISCAREX Č.T.0500:17:2880,13
1MC1040Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:17:37106,76
1MD117Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:17:48127,00
4MA1220Šebek MichalČeská Třebová8400:18:0666,23
2MC135Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:18:1499,85
5MJ1431Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:18:2568,17
6MJ1547Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:18:3166,95
5MA1642Ptáček JakubAnenská Studánka9600:18:4857,16
3MC174Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:18:5093,39
6MA1848Valenta JosefLanškroun8900:19:0952,64
4MC1919Simon PetrPolička7200:19:1489,03
1ZJ2025Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:19:22111,96
7MJ2122Doleček MichalPardubice0600:19:3353,87
1ZB2249Klinecká JanaHlinsko8100:19:38114,27
5MC2317Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl6400:19:4783,00
8MJ2434Cvrček JáchymAtletika Polička1000:19:5349,55
3MB2529Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:19:5578,01
2ZJ2623Salivarová SophiaAK ISCAREX Česká Třebová0600:20:01105,61
6MC2770Scheuer JanLanškroun6600:20:0479,89
2ZB2814Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:20:23116,32
3ZB2928Celá JaromíraLuková7900:21:03100,83
4ZB3060Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:21:06107,48
9MJ3136Stečínský MartinOpatov1200:21:3228,76
7MA3250Ptáček FrantišekAnenská Studánka9100:21:3321,60
10MJ3355Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:21:3628,09
8MA3465Ptáček OndřejN.C.A.S8900:21:3720,78
2MD3538Krupička MiroslavJiskra ÚO5300:21:4289,01
9MA3658Šípek MatějFotbal Trpík0200:21:4618,84
10MA3757Doleček OndřejFotbal Trpík0200:21:5616,64
5ZB3811Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:22:1197,64
3MD396Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:22:1383,99
7MC4063Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:22:1955,13
3ZJ4132Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:22:2482,43
6ZB4213Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:22:2697,87
7ZB4330Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:22:2994,87
11MJ4464Miškolci TadeášSTG Česká Třebová1000:22:3914,86
8ZB4559Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:22:4484,91
4MB4633Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:22:4945,54
1ZA4718Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:23:00130,11
9ZB4821Švec Neffová AlenaLanškroun7700:23:2087,16
5MB4916Jeřábek JiříHolice7400:23:3137,73
6MB5037Stečínský MartinOpatov7500:23:3836,56
10ZB5145Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:23:4583,31
11ZB5210Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:23:4685,80
2ZA5312Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:24:16120,71
4MD549Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:24:3361,29
12ZB548Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:24:3378,74
7MB5646Řehák RudolfSK Damníkov7300:24:3426,10
12MJ5762Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:25:183,00
5MD5835Krsek JaroslavFORT Ústí nad Orlicí5100:25:26131,80
13ZB5944Švecová VěraDamníkov7800:26:2250,41
6MD6039Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:27:2932,76
8MC6156Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:503,00
4ZJ6269Dúbravová ŠárkaN.C.A.S1000:29:2414,41
5ZJ6354Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:30:274,19
6ZJ6453Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:30:393,00
8MB6552Klusoň OldřichDannyho smečka8000:30:403,00
7ZJ6668Dúbravová MichaelaN.C.A.S1100:32:233,00
3ZA6751Ptáčková KateřinaAnenská Studánka9800:33:5749,17
7MD6827Sadílek OtaActivity4600:35:0368,20
8ZJ6967Ptáčková MonikaN.C.A.S1300:38:533,00
9ZJ7066Ptáčková KristýnaN.C.A.S1600:42:163,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Hübl RadekRUNSPORT Team8800:14:17111,03
2MJ224Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:15:0899,73
3MA32Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:15:5589,25
4MJ441Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:16:0188,10
5MA561Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:16:1485,05
6MJ63Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:16:3181,46
7MB715Kyncl TomášHolice7400:16:3780,13
8MB81Šimek PetrŘetůvka7700:17:1871,06
9MJ926Očenáš JakubAK ISCAREX Č.T.0500:17:2868,88
10MC1040Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:17:3766,91
11MD117Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:17:4864,51
12MA1220Šebek MichalČeská Třebová8400:18:0660,51
13MC135Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:18:1458,57
14MJ1431Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:18:2556,30
15MJ1547Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:18:3155,02
16MA1642Ptáček JakubAnenská Studánka9600:18:4851,22
17MC174Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:18:5050,78
18MA1848Valenta JosefLanškroun8900:19:0946,59
19MC1919Simon PetrPolička7200:19:1445,53
20MJ2122Doleček MichalPardubice0600:19:3341,27
21MC2317Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl6400:19:4738,24
22MJ2434Cvrček JáchymAtletika Polička1000:19:5336,72
23MB2529Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:19:5536,44
24MC2770Scheuer JanLanškroun6600:20:0434,49
25MJ3136Stečínský MartinOpatov1200:21:3214,87
26MA3250Ptáček FrantišekAnenská Studánka9100:21:3314,79
27MJ3355Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:21:3614,17
28MA3465Ptáček OndřejN.C.A.S8900:21:3713,95
29MD3538Krupička MiroslavJiskra ÚO5300:21:4212,80
30MA3658Šípek MatějFotbal Trpík0200:21:4611,96
31MA3757Doleček OndřejFotbal Trpík0200:21:569,71
32MD396Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:22:135,96
33MC4063Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:22:194,63
34MJ4464Miškolci TadeášSTG Česká Třebová1000:22:393,00
35MB4633Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:22:493,00
36MB4916Jeřábek JiříHolice7400:23:313,00
37MB5037Stečínský MartinOpatov7500:23:383,00
38MD549Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:24:333,00
39MB5646Řehák RudolfSK Damníkov7300:24:343,00
40MJ5762Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:25:183,00
41MD5835Krsek JaroslavFORT Ústí nad Orlicí5100:25:263,00
42MD6039Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:27:293,00
43MC6156Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:503,00
44MB6552Klusoň OldřichDannyho smečka8000:30:403,00
45MD6827Sadílek OtaActivity4600:35:033,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2025Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:19:22103,12
2ZB2249Klinecká JanaHlinsko8100:19:38100,41
3ZJ2623Salivarová SophiaAK ISCAREX Česká Třebová0600:20:0196,47
4ZB2814Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:20:2392,74
5ZB2928Celá JaromíraLuková7900:21:0385,96
6ZB3060Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:21:0685,42
7ZB3811Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:22:1174,45
8ZJ4132Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:22:2472,21
9ZB4213Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:22:2671,92
10ZB4330Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:22:2971,36
11ZB4559Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:22:4468,85
12ZA4718Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:23:0066,09
13ZB4821Švec Neffová AlenaLanškroun7700:23:2062,76
14ZB5145Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:23:4558,47
15ZB5210Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:23:4658,30
16ZA5312Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:24:1653,15
17ZB548Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:24:3350,33
18ZB5944Švecová VěraDamníkov7800:26:2231,78
19ZJ6269Dúbravová ŠárkaN.C.A.S1000:29:243,00
20ZJ6354Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:30:273,00
21ZJ6453Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:30:393,00
22ZJ6668Dúbravová MichaelaN.C.A.S1100:32:233,00
23ZA6751Ptáčková KateřinaAnenská Studánka9800:33:573,00
24ZJ6967Ptáčková MonikaN.C.A.S1300:38:533,00
25ZJ7066Ptáčková KristýnaN.C.A.S1600:42:163,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód