Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Přespolní běh lyžařů v Letohradě

15.10.2022, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Přespolní běh lyžařů v Letohradě
  • datum konání: 15.10.2022
  • zobrazeno již 743x
  • místo konání: Letohrad
  • GPS: 50.04267N, 16.51637E

Sociální sítě

Místo konání

Letohrad - areál KB
od 10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8 hodin

Startovné

dospělí 120 Kč
dorost 80 Kč
žactvo 50 Kč
žáci 2011 a mladší - ZDARMA

Popis tratě

lesní a sfalfové cesty

Ceny pro vítěze

Závodníci na prvních třech místech obdrží diplom a věcnou cenu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Faltus
tel. 776 775 608

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

https://www.biatlonletohrad.cz/cs/

E-mailová adresa

jirkabiatlon@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.10.2021Přespolní běh lyžařů v Letohradě260
18.10.2020Přespolní běh lyžařů v Letohradě-
13.10.2019Přespolní běh lyžařů v Letohradě266
14.10.2018Přespolní běh lyžařů v Letohradě331
15.10.2017Přespolní běh lyžařů v Letohradě399
13.10.2012Přespolní běh lyžařů v Letohradě234
15.10.2011Přespolní běh lyžařů v Letohradě254
16.10.2010Přespolní běh lyžařů v Letohradě266
10.10.2009Přespolní běh lyžařů v Letohradě195
11.10.2008Přespolní běh lyžařů v Letohradě198
13.10.2007Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
14.10.2006Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
15.10.2005Přespolní běh lyžařů v Letohradě237
17.10.2004Přespolní běh lyžařů - Letohrad153
19.10.2003Přespolní běh lyžařů - Letohrad170

Statistika závodu Přespolní běh lyžařů v Letohradě

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 3389

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalous Petr7710
Mikyska Tomáš009
Šebek Michal849
Sadílek Ota469
Novotný Luděk629
Fáberová Zuzana969
Maříková Simona969
Klaclová Šárka938
Kavka Lukáš978
Bielčik Jindřich408
Hermann Jakub038
Polák Daniel988
Sklenářová Eva818
Moravec Martin848
Keprtová Miloslava488
Krejčí Stanislav638
Fajfr František728
Leicht Jiří498
Ducháček Bedřich598
Procházka Jakub968
Vinduška Petr938
Novotná Dora978
Černá Kristýna938
Strnad Tomáš698
Schreierová Anna008
Kubíčková Nikita028
Moravec Jan027
Mikysková Svatava037
Koblížek Jindřich487
Večeř Petr997
Teplá Eliška997
Šabata Josef937
Remeš Petr947
Kánský Petr007
Marek Jiří437
Živný Marek917
Remeš Vojtěch987
Jirásková Eva647
Strnad Adam007
Gregora Filip027
Fajfrová Markéta977
Exler Ondřej907
Kánská Lucie047
Hermann Matěj007
Vávra Vlastimil917
Žalčík Kim997
Dušková Lenka807
Stránský Aleš607
Večeř Milan967
Martinec Ondřej996

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

předžáci 2015 – 2016 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2122Hromádko TeodorSKSV1500:01:37-
2C2524Křenek TomášSPLE1500:01:43-
3C2823Ryba VilémSPLE1500:01:46-
4C2921Kouřil AdamFEJE1600:01:47-
5C21028Navrátil AdamAtletika Žmb.1600:01:50-
6C21134Kvapil JosefSK Kyšperk1500:01:51-
7C21327Bříza MaxmiliánSPLE1600:01:55-
8C21530Malátek VítekAtletika Žmb.1600:01:56-
9C21625Moravec AdamSPLE1600:01:57-
10C21829Pech LukášAtletika Žmb.1500:01:58-
11C22226Bříza OliverSPLE1600:02:23-
předžákyně 2015 – 2016 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2133Moravcová RozálieLetohrad1600:01:37-
2D231Myšáková EmaSKSK1500:01:40-
3D242Roušavá NelaSKSK1500:01:41-
4D2632Faltejsková NellaČeská Třebová1500:01:44-
5D274Lesáková LeonaSPLE1500:01:45-
6D2128Nosálová GabrielaTJ SOKOL KLášterec nad Orlicí1500:01:54-
7D2136Hanušová ErikaSPLE1600:01:55-
8D21610Bothe MiriamAtletika Žmb.1600:01:57-
9D2193Přibylová AgátaSPLE1500:02:01-
10D2207Stejskalová EsterSPLE1600:02:06-
11D2219Lehká LauraAtletika Žmb.1500:02:12-
-D2-5Faltusová MagdalénaSPLE16DNF-
nejmladší žáci 2013 - 2014 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1285Vašina TadeášSOKL1400:03:34102,76
2M1484Klein RadimSPLE1300:03:37100,00
3M1787Malátek MatějAtletika Žmb.1400:03:4097,24
4M11489Fliedr TomášF-Bike klub Sádek1300:04:0276,96
5M11688Fischer AlbertTV Kehrsatz1400:04:0475,12
6M11886Barvínek ŠtěpánAtletika Žmb.1300:04:0871,43
7M12382Faltus DanielSPLE1300:04:1664,06
8M12681Hartman TomášSPLE1400:04:3546,54
9M13183Kristejn OliverSPLE1300:04:5032,72
nejmladší žákyně 2013 - 2014 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1163Váchová AdélaSPLE1300:03:28104,69
2Z1256Hermannová JitkaSPLE1300:03:3499,06
3Z1460Šlesingrová VictoriaSPLE1300:03:3796,24
4Z1667Boháčová NelaLezník1400:03:3895,31
5Z1859Přibylová BeataSPLE1300:03:4390,61
6Z1946Pekárková AliceSKSK1400:03:5084,04
7Z11047Janetzky JulieSKSK1300:03:5381,22
8Z11168Havlíková TerezaSKI Hlinsko1300:03:5480,28
9Z11253Adamcová ValerieSPLE1400:03:5777,46
10Z11357Knápková RozálieSPLE1300:04:0173,71
11Z11558Koutníková ViktorieSPLE1300:04:0371,83
12Z11761Šrolerová VeronikaSPLE1300:04:0669,01
13Z11852Ludková MagdalénaSPLE1400:04:0867,14
14Z12055Faltusová StelaSPLE1300:04:0966,20
15Z12162Tejklová TheaSPLE1300:04:1065,26
16Z12264Břízová DenisaSPLE1300:04:1164,32
17Z12454Dušková AdélkaSPLE1400:04:1956,81
18Z12551Štanderová KláraSPLE1400:04:2253,99
19Z12750Valentová BarboraSPLE1400:04:3640,85
20Z12849Borovičková AnnaSPLE1400:04:3739,91
21Z12965Nosálová TerezaSOKL1300:04:4136,15
22Z13066Bothe AnabelAtletika Žmb.1400:04:4235,21
mladší žáci 2011 - 2012 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21156Kabrda JáchymSK NMNM1200:09:19100,83
2M22172Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:09:2299,76
3M24170Vácha JanSPLE1100:09:2399,41
4M26168Suchodol KryštofSPLE1100:09:3694,77
5M27155Janů JiříSK NMNM1100:09:3993,71
6M28163Doskočil JakubSPLE1200:09:4192,99
7M210167Jansa ŠtěpánSPLE1100:09:4491,92
8M212173Svojanovský MiroslavAtletika TJ Lanškroun1100:09:4691,21
9M219169Strnad JanSPLE1100:10:2178,74
10M226162Moravec MatějSPLE1200:10:3673,40
11M229160Štěch JakubSPLE1200:10:4071,97
12M230164Katzer TomášSPLE1200:10:4470,55
13M231158Křepela JiříSKSK1100:10:4968,76
14M232171Svoboda JiříSPLE1100:10:5865,56
15M234161Dušek AdamSPLE1200:11:2456,29
16M237166Krsek DanielSPLE1200:11:4150,24
17M239159Pilný VojtěchSKSK1200:11:4847,74
18M242165Voříšek VilémSPLE1200:12:1039,90
19M244157Konopáč JonášSK NMNM1100:12:3331,71
mladší žákyně 2011 - 2012 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21144Letenská Lucie NelaSK Solnice1100:06:38102,48
2Z22143Boháčová AdélaLezník1200:06:41100,99
3Z23115Rozkošná ErikaSK NMNM1100:06:5096,53
4Z24117Svobodová NelaSK NMNM1100:06:5196,03
5Z25120Korityáková IzabelaFEJE1100:07:0290,57
6Z26127Mann SofiaSKSK1100:07:1285,61
7Z27138Hartmannová EliškaSPLE1100:07:1385,11
8Z28123Kupková ZinaFEJE1200:07:1584,12
9Z29112Fryšavská AnetaSK NMNM1200:07:1882,63
10Z210114Ondráková AdélaSK NMNM1100:07:3176,18
11Z211116Slámová LucieSK NMNM1200:07:3773,20
12Z212140Málková AmálieBrno1100:07:3872,70
13Z213145Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:07:3972,21
14Z214136Szabó IsabellaAtletika Žmb.1100:07:4171,22
15Z215137Tomanová VeronikaAtletika Žmb.1100:07:4370,22
16Z216141Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:07:4469,73
17Z217129Kopecká TerezaSPLE1200:07:4668,73
18Z218139Faltusová KristínaSPLE1100:07:4867,74
19Z219128Leštínská EmaSKSK1100:07:5265,76
20Z220113Novotná JulieSK NMNM1200:07:5763,28
21Z221121Juřátková EleniFEJE1100:07:5862,78
22Z222111Brychová MášaSK NMNM1200:07:5962,28
23Z223142Fischer BarboraTV Kehrsatz1200:08:0161,29
24Z224118Šťouračová AdélaSK NMNM1200:08:0360,30
25Z225119Keltošová TerezaFEJE1100:08:1653,85
26Z226126Brychová ViktorieSKSK1200:08:1852,85
27Z227130Stejskalová AnetaSPLE1200:08:3942,43
28Z228135Šedá KarolínaAtletika Žmb.1100:08:4638,96
29Z229125Žďárková SophiaFEJE1200:09:1226,05
30Z230134Frimlová NikolaSOKL1200:09:2121,59
31Z231122Bašičová TerezaFEJE1100:09:2917,62
starší žáci 2009 - 2010 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3141David FrantišekFEJE1000:12:22101,07
2M3233Kocmánek TomášSK NMNM1000:12:24100,54
3M3331Kunstmüller JanSK NMNM0900:12:3298,39
4M3543Rous MartinSOKL0900:13:1287,67
5M3640Stejskal DanielSPLE0900:13:1487,13
6M3746Jelínek VojtěchBrno0900:13:1586,86
7M3937Veselý JanSPLE1000:13:1786,33
8M31035Dušek OndřejSPLE1000:13:2085,52
9M31134Korner JanSK NMNM1000:13:2484,45
10M31532Rozkošný JakubSK NMNM0900:13:4179,89
11M31636Veselý JakubSPLE1000:13:4479,09
12M31744Málek FrantišekBrno0900:14:0573,46
13M31845Samohýl JakubBrno0900:14:1072,12
14M31939Nový JakubSPLE0900:14:1471,05
15M32042Šabata FrantišekSKSK0900:14:1570,78
16M32138Kvapil JaroslavSPLE1000:14:1670,51
starší žákyně 2009 - 2010 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3217Kulhavá KateřinaSPLE0900:09:22102,58
2Z3411Kubíčková AlenaFEJE0900:09:23102,22
3Z396Dvořáková TerezaSK NMNM0900:09:4395,20
4Z31022Málková LucieSPLE1000:09:4494,85
5Z31312Michlová TerezaSKSK1000:09:5790,28
6Z3145Sedláková NelaSK NMNM0900:10:0089,23
7Z3159Mudrová BeátaFEJE0900:10:0288,52
8Z31621Jakešová LucieSPLE1000:10:0487,82
9Z31726Zajíčková ZuzanaBrno0900:10:0687,12
10Z31824Vaníčková ŠtěpánkaSPLE1000:10:1982,55
11Z3202Hrdličková AdélaSK NMNM0900:10:2281,50
12Z32120Knápková AnežkaSPLE1000:10:2381,15
13Z32227Beránková LauraBrno0900:10:3078,69
14Z3231Bartoňová BarboraSK NMNM0900:10:3178,34
15Z3243Hudcová NatálieSK NMNM0900:10:3377,63
16Z3254Bártová EsterSK NMNM1000:10:3477,28
17Z3267Krajcrová EliškaSK NMNM1000:10:3676,58
18Z32814Tlapáková NaděždaSPLE0900:10:3776,23
19Z33329Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:11:2160,77
20Z33523Prchalová MagdalénaSPLE1000:11:3157,26
21Z33610Juříková NicolFEJE0900:11:3256,91
22Z33818Koutníková Eva RozárieSPLE0900:11:4452,69
23Z34015Ferancová VendulaSPLE0900:11:5847,78
24Z34116Urbanová AnnaSPLE0900:12:0047,07
25Z34328Špinlerová VanesaAtletika Žmb.0900:12:1940,40
26Z34525Kopecká KláraSPLE1000:14:293,00
27Z34613Motyčková MichaelaAtletika Žmb.0900:16:003,00
mladší dorostenci 2007 - 2008 (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4185Hanuš AdamSPLE0800:18:59102,71
2M4296Tauchman MatějKB Jilemnice0800:19:1999,25
3M4384Jansa MatějSPLE0800:19:2698,04
4M4482Havlíček FilipSK NMNM0800:19:3197,17
5M4587Kupka MikulášFEJE0800:19:4395,09
6M4683Strnad VítSPLE0800:20:0291,80
7M4799Pospíšil DanielBrno0800:20:1290,07
8M4893Krase TadeášKB Jilemnice0800:20:1389,90
9M4981van den Berg PetrSK NMNM0800:20:1689,38
10M41089Valenta JakubSKSK0800:20:3286,61
11M41186Moravec VojtěchSPLE0800:20:5981,93
12M41297Motyčka MatoušSPLE0800:21:1080,02
13M41390Beneš MarekSKSK0800:21:2876,91
14M41494Kuřík MartinKB Jilemnice0800:21:3076,56
15M41698Šedivý EliášSPLE0800:22:0271,02
16M41888Bandík JanFEJE0800:22:2067,90
17M42892Hubka FilipAtletika Žmb.0700:24:3344,86
mladší dorostenky 2007 - 2008 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4456Kocmánková DominikaSK NMNM0800:12:55104,46
2Z4875Morávková LucieVencl Team0800:13:1699,16
3Z41272Doležalová TerezaKB Jilemnice0800:13:2796,38
4Z41368Holíková VeronikaSKSK0800:13:3594,37
5Z41465Kouřilová JulieFEJE0800:13:3694,11
6Z42264Vršanová JulieFEJE0800:14:2681,50
7Z42369Hegerová RozálieAtletika Žmb.0700:14:5374,68
8Z42467Skálová RenataSKSK0800:14:5873,42
9Z42563Žáková BarboraFEJE0800:15:0372,16
10Z42666Pekárková ZuzanaSKSK0700:15:0471,91
11Z42762Grossmannová LucieSPLE0800:15:1070,40
12Z42857Dušková DominikaSK NMNM0800:15:2367,12
13Z42970Berková DanielaAtletika Žmb.0800:15:3065,35
14Z43071Jedličková TerezaAtletika Žmb.0800:15:4162,57
15Z43174Rozsypalová NatálieKB Jilemnice0800:15:4561,56
16Z43259Mikysková DarjaSPLE0800:16:4147,43
17Z43373Erlebachová JitkaKB Jilemnice0800:17:0242,14
18Z43458Zelinková ValérieSK NMNM0800:17:3533,81
starší dorostenci 2005 - 2006 (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51126Fajfr MarekVencl tým Ústí n.O.0600:22:23111,90
2M56122Boštík MatějSádek0500:23:5898,60
3M512124Hurych AdamVencl tým Ústí n.O.0600:25:0389,50
4M514123Očenáš JakubAK Iscarex Č.T.0500:26:1080,11
5M515121Bečvář JakubSKSK0500:26:1878,99
6M518127Hájek DominikVencl tým Ústí n.O.0600:26:4075,91
7M525125Kovář RadimOB Česká Třebová0500:29:3651,26
starší dorostenky 2005 - 2006 (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z523101Jelenová TerezaSKSK0500:23:45134,21
2Z533102Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:28:20102,21
3Z535103Němcová Karolína-0600:33:5263,58
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1159Havlík LukášHvězda Pardubice0400:25:59101,06
2MJ2158Šimůnek JanAK Iscarex Č.T.0300:26:06100,17
3MJ3156Maidl ŠimonSKSK0400:26:1798,77
4MJ6157Maidl ŠtěpánSKSK0400:29:5670,82
5MJ9160Borek ViktorBrzdy H. Čermná0400:37:3112,76
Juniorky 18-19 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ24146Kubíčková ZuzanaSKSK0400:23:46109,36
2ZJ26148Dvořáková EmaAK Iscarex Č.T.0400:23:54108,29
3ZJ32147Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:27:0882,35
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA4184Záveský FilipIscarex Č. Třebová9300:27:36108,74
2MA5182Kovář LukášVencl Tým Ústí n.O.0100:27:40108,28
3MA7183Rozmahel VojtěchCanicross Olomouc9600:31:1982,98
4MA8181Šebek MichalČeská Třebová8400:34:1163,12
5MA10185Živný Marek3D FITNESS9100:41:0715,07
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2229Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:23:03102,33
2MB3239Malátek AntonínPardubice7700:23:15100,62
3MB5232Šutera JosefAtletika Polička7900:23:4097,05
4MB8236Šimek PetrŘetůvka7700:24:1392,33
5MB9228Fliedr JiříF-Bike Klub Sádek8000:24:3289,61
6MB10238Strnad VladimírHK Letohrad7700:24:5586,33
7MB11226Žák MarekFEJE7600:24:5786,04
8MB13231Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:25:4379,47
9MB16237Vacek JiříVencl Tým Ústí n.O.7700:26:1974,32
10MB22227Němec RadekTj Jiskra Litomyšl7700:28:2356,60
11MB26230Jelínek Jiří-8100:29:5743,16
12MB29233Dusil Martin-7400:31:4927,16
13MB31235Křepela JanSKSK7900:32:4918,58
14MB33234Kvapil JaroslavSK Kyšperk7700:33:3312,29
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4265Hejl RadekLetohrad7200:23:24112,09
2MC7264Fajfr FrantišekVencl Tým Ústí n.O.7200:24:12105,67
3MC19262Dostálek PetrMy od kopřivy6700:27:0782,24
4MC20263Strnad Tomáš3D Fitness R T6900:27:2779,57
5MC30266Borek PetrBrzdy H. Čermná7000:32:2040,35
Muži D 60 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD17290Vacarda VladimírEleven Run Team5900:26:38107,70
2MD21285Novotný Luděk3D Fitness R.T.6200:27:5398,68
3MD23287Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:28:3593,62
4MD24289Dostál LadislavMoravská Třebová5600:29:2088,21
5MD27281Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:30:0482,91
6MD28284Kubišta OtoAK Iscarex Č.T.5300:30:5876,41
7MD32282Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov n. K.5400:33:2658,60
8MD34283Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:35:10124,28
9MD35286Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:44:5375,72
Ženy A 20-34 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA29166Šebková MartinaAK Iscarex Č.T.9200:24:38100,00
Ženy B 35-44 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB17211Barvínková RomanaAtletika Žmb.7900:22:10108,68
2ZB22215Svobodová MartinaAZAS D.Čermná7900:23:1998,75
3ZB27213Sklenářová EvaLetohrad8100:24:0292,57
4ZB34212Fischer GabrielaTV Kehrsatz7900:28:5150,99
5ZB37214Němcová Daniela-7800:37:343,00
Ženy C 45-54 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC15247Pirklová KateřinaLetohrad7600:21:46104,49
2ZC19248Dvořáková AdélaBystré7600:22:2998,05
3ZC20249Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:22:3397,46
4ZC21251Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:22:5694,01
5ZC25250Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:23:5185,78
6ZC30246Pavelcová RomanaAtletika Žmb.7200:25:3070,96
Ženy D 55 let a starší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD31272Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:26:08132,92
2ZD36271Kostřicová BlankaČ. Třebová6100:36:2667,08
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2133Moravcová RozálieLetohrad1600:01:37-
1C2122Hromádko TeodorSKSV1500:01:37-
2D231Myšáková EmaSKSK1500:01:40-
3D242Roušavá NelaSKSK1500:01:41-
2C2524Křenek TomášSPLE1500:01:43-
4D2632Faltejsková NellaČeská Třebová1500:01:44-
5D274Lesáková LeonaSPLE1500:01:45-
3C2823Ryba VilémSPLE1500:01:46-
4C2921Kouřil AdamFEJE1600:01:47-
5C21028Navrátil AdamAtletika Žmb.1600:01:50-
6C21134Kvapil JosefSK Kyšperk1500:01:51-
6D2128Nosálová GabrielaTJ SOKOL KLášterec nad Orlicí1500:01:54-
7C21327Bříza MaxmiliánSPLE1600:01:55-
7D2136Hanušová ErikaSPLE1600:01:55-
8C21530Malátek VítekAtletika Žmb.1600:01:56-
8D21610Bothe MiriamAtletika Žmb.1600:01:57-
9C21625Moravec AdamSPLE1600:01:57-
10C21829Pech LukášAtletika Žmb.1500:01:58-
9D2193Přibylová AgátaSPLE1500:02:01-
10D2207Stejskalová EsterSPLE1600:02:06-
11D2219Lehká LauraAtletika Žmb.1500:02:12-
11C22226Bříza OliverSPLE1600:02:23-
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1163Váchová AdélaSPLE1300:03:28104,69
1M1285Vašina TadeášSOKL1400:03:34102,76
2Z1256Hermannová JitkaSPLE1300:03:3499,06
3Z1460Šlesingrová VictoriaSPLE1300:03:3796,24
2M1484Klein RadimSPLE1300:03:37100,00
4Z1667Boháčová NelaLezník1400:03:3895,31
3M1787Malátek MatějAtletika Žmb.1400:03:4097,24
5Z1859Přibylová BeataSPLE1300:03:4390,61
6Z1946Pekárková AliceSKSK1400:03:5084,04
7Z11047Janetzky JulieSKSK1300:03:5381,22
8Z11168Havlíková TerezaSKI Hlinsko1300:03:5480,28
9Z11253Adamcová ValerieSPLE1400:03:5777,46
10Z11357Knápková RozálieSPLE1300:04:0173,71
4M11489Fliedr TomášF-Bike klub Sádek1300:04:0276,96
11Z11558Koutníková ViktorieSPLE1300:04:0371,83
5M11688Fischer AlbertTV Kehrsatz1400:04:0475,12
12Z11761Šrolerová VeronikaSPLE1300:04:0669,01
6M11886Barvínek ŠtěpánAtletika Žmb.1300:04:0871,43
13Z11852Ludková MagdalénaSPLE1400:04:0867,14
14Z12055Faltusová StelaSPLE1300:04:0966,20
15Z12162Tejklová TheaSPLE1300:04:1065,26
16Z12264Břízová DenisaSPLE1300:04:1164,32
7M12382Faltus DanielSPLE1300:04:1664,06
17Z12454Dušková AdélkaSPLE1400:04:1956,81
18Z12551Štanderová KláraSPLE1400:04:2253,99
8M12681Hartman TomášSPLE1400:04:3546,54
19Z12750Valentová BarboraSPLE1400:04:3640,85
20Z12849Borovičková AnnaSPLE1400:04:3739,91
21Z12965Nosálová TerezaSOKL1300:04:4136,15
22Z13066Bothe AnabelAtletika Žmb.1400:04:4235,21
9M13183Kristejn OliverSPLE1300:04:5032,72
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21144Letenská Lucie NelaSK Solnice1100:06:38102,48
2Z22143Boháčová AdélaLezník1200:06:41100,99
3Z23115Rozkošná ErikaSK NMNM1100:06:5096,53
4Z24117Svobodová NelaSK NMNM1100:06:5196,03
5Z25120Korityáková IzabelaFEJE1100:07:0290,57
6Z26127Mann SofiaSKSK1100:07:1285,61
7Z27138Hartmannová EliškaSPLE1100:07:1385,11
8Z28123Kupková ZinaFEJE1200:07:1584,12
9Z29112Fryšavská AnetaSK NMNM1200:07:1882,63
10Z210114Ondráková AdélaSK NMNM1100:07:3176,18
11Z211116Slámová LucieSK NMNM1200:07:3773,20
12Z212140Málková AmálieBrno1100:07:3872,70
13Z213145Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:07:3972,21
14Z214136Szabó IsabellaAtletika Žmb.1100:07:4171,22
15Z215137Tomanová VeronikaAtletika Žmb.1100:07:4370,22
16Z216141Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:07:4469,73
17Z217129Kopecká TerezaSPLE1200:07:4668,73
18Z218139Faltusová KristínaSPLE1100:07:4867,74
19Z219128Leštínská EmaSKSK1100:07:5265,76
20Z220113Novotná JulieSK NMNM1200:07:5763,28
21Z221121Juřátková EleniFEJE1100:07:5862,78
22Z222111Brychová MášaSK NMNM1200:07:5962,28
23Z223142Fischer BarboraTV Kehrsatz1200:08:0161,29
24Z224118Šťouračová AdélaSK NMNM1200:08:0360,30
25Z225119Keltošová TerezaFEJE1100:08:1653,85
26Z226126Brychová ViktorieSKSK1200:08:1852,85
27Z227130Stejskalová AnetaSPLE1200:08:3942,43
28Z228135Šedá KarolínaAtletika Žmb.1100:08:4638,96
29Z229125Žďárková SophiaFEJE1200:09:1226,05
30Z230134Frimlová NikolaSOKL1200:09:2121,59
31Z231122Bašičová TerezaFEJE1100:09:2917,62
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21156Kabrda JáchymSK NMNM1200:09:19100,83
2M22172Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:09:2299,76
1Z3217Kulhavá KateřinaSPLE0900:09:22102,58
3M24170Vácha JanSPLE1100:09:2399,41
2Z3411Kubíčková AlenaFEJE0900:09:23102,22
4M26168Suchodol KryštofSPLE1100:09:3694,77
5M27155Janů JiříSK NMNM1100:09:3993,71
6M28163Doskočil JakubSPLE1200:09:4192,99
3Z396Dvořáková TerezaSK NMNM0900:09:4395,20
7M210167Jansa ŠtěpánSPLE1100:09:4491,92
4Z31022Málková LucieSPLE1000:09:4494,85
8M212173Svojanovský MiroslavAtletika TJ Lanškroun1100:09:4691,21
5Z31312Michlová TerezaSKSK1000:09:5790,28
6Z3145Sedláková NelaSK NMNM0900:10:0089,23
7Z3159Mudrová BeátaFEJE0900:10:0288,52
8Z31621Jakešová LucieSPLE1000:10:0487,82
9Z31726Zajíčková ZuzanaBrno0900:10:0687,12
10Z31824Vaníčková ŠtěpánkaSPLE1000:10:1982,55
9M219169Strnad JanSPLE1100:10:2178,74
11Z3202Hrdličková AdélaSK NMNM0900:10:2281,50
12Z32120Knápková AnežkaSPLE1000:10:2381,15
13Z32227Beránková LauraBrno0900:10:3078,69
14Z3231Bartoňová BarboraSK NMNM0900:10:3178,34
15Z3243Hudcová NatálieSK NMNM0900:10:3377,63
16Z3254Bártová EsterSK NMNM1000:10:3477,28
10M226162Moravec MatějSPLE1200:10:3673,40
17Z3267Krajcrová EliškaSK NMNM1000:10:3676,58
18Z32814Tlapáková NaděždaSPLE0900:10:3776,23
11M229160Štěch JakubSPLE1200:10:4071,97
12M230164Katzer TomášSPLE1200:10:4470,55
13M231158Křepela JiříSKSK1100:10:4968,76
14M232171Svoboda JiříSPLE1100:10:5865,56
19Z33329Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:11:2160,77
15M234161Dušek AdamSPLE1200:11:2456,29
20Z33523Prchalová MagdalénaSPLE1000:11:3157,26
21Z33610Juříková NicolFEJE0900:11:3256,91
16M237166Krsek DanielSPLE1200:11:4150,24
22Z33818Koutníková Eva RozárieSPLE0900:11:4452,69
17M239159Pilný VojtěchSKSK1200:11:4847,74
23Z34015Ferancová VendulaSPLE0900:11:5847,78
24Z34116Urbanová AnnaSPLE0900:12:0047,07
18M242165Voříšek VilémSPLE1200:12:1039,90
25Z34328Špinlerová VanesaAtletika Žmb.0900:12:1940,40
19M244157Konopáč JonášSK NMNM1100:12:3331,71
26Z34525Kopecká KláraSPLE1000:14:293,00
27Z34613Motyčková MichaelaAtletika Žmb.0900:16:003,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3141David FrantišekFEJE1000:12:22101,07
2M3233Kocmánek TomášSK NMNM1000:12:24100,54
3M3331Kunstmüller JanSK NMNM0900:12:3298,39
1Z4456Kocmánková DominikaSK NMNM0800:12:55104,46
4M3543Rous MartinSOKL0900:13:1287,67
5M3640Stejskal DanielSPLE0900:13:1487,13
6M3746Jelínek VojtěchBrno0900:13:1586,86
2Z4875Morávková LucieVencl Team0800:13:1699,16
7M3937Veselý JanSPLE1000:13:1786,33
8M31035Dušek OndřejSPLE1000:13:2085,52
9M31134Korner JanSK NMNM1000:13:2484,45
3Z41272Doležalová TerezaKB Jilemnice0800:13:2796,38
4Z41368Holíková VeronikaSKSK0800:13:3594,37
5Z41465Kouřilová JulieFEJE0800:13:3694,11
10M31532Rozkošný JakubSK NMNM0900:13:4179,89
11M31636Veselý JakubSPLE1000:13:4479,09
12M31744Málek FrantišekBrno0900:14:0573,46
13M31845Samohýl JakubBrno0900:14:1072,12
14M31939Nový JakubSPLE0900:14:1471,05
15M32042Šabata FrantišekSKSK0900:14:1570,78
16M32138Kvapil JaroslavSPLE1000:14:1670,51
6Z42264Vršanová JulieFEJE0800:14:2681,50
7Z42369Hegerová RozálieAtletika Žmb.0700:14:5374,68
8Z42467Skálová RenataSKSK0800:14:5873,42
9Z42563Žáková BarboraFEJE0800:15:0372,16
10Z42666Pekárková ZuzanaSKSK0700:15:0471,91
11Z42762Grossmannová LucieSPLE0800:15:1070,40
12Z42857Dušková DominikaSK NMNM0800:15:2367,12
13Z42970Berková DanielaAtletika Žmb.0800:15:3065,35
14Z43071Jedličková TerezaAtletika Žmb.0800:15:4162,57
15Z43174Rozsypalová NatálieKB Jilemnice0800:15:4561,56
16Z43259Mikysková DarjaSPLE0800:16:4147,43
17Z43373Erlebachová JitkaKB Jilemnice0800:17:0242,14
18Z43458Zelinková ValérieSK NMNM0800:17:3533,81
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4185Hanuš AdamSPLE0800:18:59102,71
2M4296Tauchman MatějKB Jilemnice0800:19:1999,25
3M4384Jansa MatějSPLE0800:19:2698,04
4M4482Havlíček FilipSK NMNM0800:19:3197,17
5M4587Kupka MikulášFEJE0800:19:4395,09
6M4683Strnad VítSPLE0800:20:0291,80
7M4799Pospíšil DanielBrno0800:20:1290,07
8M4893Krase TadeášKB Jilemnice0800:20:1389,90
9M4981van den Berg PetrSK NMNM0800:20:1689,38
10M41089Valenta JakubSKSK0800:20:3286,61
11M41186Moravec VojtěchSPLE0800:20:5981,93
12M41297Motyčka MatoušSPLE0800:21:1080,02
13M41390Beneš MarekSKSK0800:21:2876,91
14M41494Kuřík MartinKB Jilemnice0800:21:3076,56
1ZC15247Pirklová KateřinaLetohrad7600:21:46104,49
15M41698Šedivý EliášSPLE0800:22:0271,02
1ZB17211Barvínková RomanaAtletika Žmb.7900:22:10108,68
16M41888Bandík JanFEJE0800:22:2067,90
2ZC19248Dvořáková AdélaBystré7600:22:2998,05
3ZC20249Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:22:3397,46
4ZC21251Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:22:5694,01
2ZB22215Svobodová MartinaAZAS D.Čermná7900:23:1998,75
1Z523101Jelenová TerezaSKSK0500:23:45134,21
1ZJ24146Kubíčková ZuzanaSKSK0400:23:46109,36
5ZC25250Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:23:5185,78
2ZJ26148Dvořáková EmaAK Iscarex Č.T.0400:23:54108,29
3ZB27213Sklenářová EvaLetohrad8100:24:0292,57
17M42892Hubka FilipAtletika Žmb.0700:24:3344,86
1ZA29166Šebková MartinaAK Iscarex Č.T.9200:24:38100,00
6ZC30246Pavelcová RomanaAtletika Žmb.7200:25:3070,96
1ZD31272Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:26:08132,92
3ZJ32147Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:27:0882,35
2Z533102Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:28:20102,21
4ZB34212Fischer GabrielaTV Kehrsatz7900:28:5150,99
3Z535103Němcová Karolína-0600:33:5263,58
2ZD36271Kostřicová BlankaČ. Třebová6100:36:2667,08
5ZB37214Němcová Daniela-7800:37:343,00
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51126Fajfr MarekVencl tým Ústí n.O.0600:22:23111,90
1MB2229Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:23:03102,33
2MB3239Malátek AntonínPardubice7700:23:15100,62
1MC4265Hejl RadekLetohrad7200:23:24112,09
3MB5232Šutera JosefAtletika Polička7900:23:4097,05
2M56122Boštík MatějSádek0500:23:5898,60
2MC7264Fajfr FrantišekVencl Tým Ústí n.O.7200:24:12105,67
4MB8236Šimek PetrŘetůvka7700:24:1392,33
5MB9228Fliedr JiříF-Bike Klub Sádek8000:24:3289,61
6MB10238Strnad VladimírHK Letohrad7700:24:5586,33
7MB11226Žák MarekFEJE7600:24:5786,04
3M512124Hurych AdamVencl tým Ústí n.O.0600:25:0389,50
8MB13231Dvořák MiroslavSokol Bystré7500:25:4379,47
4M514123Očenáš JakubAK Iscarex Č.T.0500:26:1080,11
5M515121Bečvář JakubSKSK0500:26:1878,99
9MB16237Vacek JiříVencl Tým Ústí n.O.7700:26:1974,32
1MD17290Vacarda VladimírEleven Run Team5900:26:38107,70
6M518127Hájek DominikVencl tým Ústí n.O.0600:26:4075,91
3MC19262Dostálek PetrMy od kopřivy6700:27:0782,24
4MC20263Strnad Tomáš3D Fitness R T6900:27:2779,57
2MD21285Novotný Luděk3D Fitness R.T.6200:27:5398,68
10MB22227Němec RadekTj Jiskra Litomyšl7700:28:2356,60
3MD23287Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:28:3593,62
4MD24289Dostál LadislavMoravská Třebová5600:29:2088,21
7M525125Kovář RadimOB Česká Třebová0500:29:3651,26
11MB26230Jelínek Jiří-8100:29:5743,16
5MD27281Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:30:0482,91
6MD28284Kubišta OtoAK Iscarex Č.T.5300:30:5876,41
12MB29233Dusil Martin-7400:31:4927,16
5MC30266Borek PetrBrzdy H. Čermná7000:32:2040,35
13MB31235Křepela JanSKSK7900:32:4918,58
7MD32282Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov n. K.5400:33:2658,60
14MB33234Kvapil JaroslavSK Kyšperk7700:33:3312,29
8MD34283Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:35:10124,28
9MD35286Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:44:5375,72
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1159Havlík LukášHvězda Pardubice0400:25:59101,06
2MJ2158Šimůnek JanAK Iscarex Č.T.0300:26:06100,17
3MJ3156Maidl ŠimonSKSK0400:26:1798,77
1MA4184Záveský FilipIscarex Č. Třebová9300:27:36108,74
2MA5182Kovář LukášVencl Tým Ústí n.O.0100:27:40108,28
4MJ6157Maidl ŠtěpánSKSK0400:29:5670,82
3MA7183Rozmahel VojtěchCanicross Olomouc9600:31:1982,98
4MA8181Šebek MichalČeská Třebová8400:34:1163,12
5MJ9160Borek ViktorBrzdy H. Čermná0400:37:3112,76
5MA10185Živný Marek3D FITNESS9100:41:0715,07
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1159Havlík LukášHvězda Pardubice0400:25:59101,06
2MJ2158Šimůnek JanAK Iscarex Č.T.0300:26:06100,17
3MJ3156Maidl ŠimonSKSK0400:26:1798,77
4MA4184Záveský FilipIscarex Č. Třebová9300:27:3688,69
5MA5182Kovář LukášVencl Tým Ústí n.O.0100:27:4088,18
6MJ6157Maidl ŠtěpánSKSK0400:29:5670,82
7MA7183Rozmahel VojtěchCanicross Olomouc9600:31:1960,23
8MA8181Šebek MichalČeská Třebová8400:34:1138,28
9MJ9160Borek ViktorBrzdy H. Čermná0400:37:3112,76
10MA10185Živný Marek3D FITNESS9100:41:073,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC15247Pirklová KateřinaLetohrad7600:21:46103,36
2ZB17211Barvínková RomanaAtletika Žmb.7900:22:1099,75
3ZC19248Dvořáková AdélaBystré7600:22:2996,89
4ZC20249Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:22:3396,29
5ZC21251Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:22:5692,82
6ZB22215Svobodová MartinaAZAS D.Čermná7900:23:1989,36
7Z523101Jelenová TerezaSKSK0500:23:4585,45
8ZJ24146Kubíčková ZuzanaSKSK0400:23:4685,29
9ZC25250Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:23:5184,54
10ZJ26148Dvořáková EmaAK Iscarex Č.T.0400:23:5484,09
11ZB27213Sklenářová EvaLetohrad8100:24:0282,89
12ZA29166Šebková MartinaAK Iscarex Č.T.9200:24:3877,47
13ZC30246Pavelcová RomanaAtletika Žmb.7200:25:3069,64
14ZD31272Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:26:0863,91
15ZJ32147Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:27:0854,88
16Z533102Kosíková MichaelaOrel Domanín0600:28:2044,04
17ZB34212Fischer GabrielaTV Kehrsatz7900:28:5139,37
18Z535103Němcová Karolína-0600:33:523,00
19ZD36271Kostřicová BlankaČ. Třebová6100:36:263,00
20ZB37214Němcová Daniela-7800:37:343,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód