Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Unipar běh na Radhošť

18.5.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Unipar běh na Radhošť
  • datum konání: 18.5.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: khb Radegast

Sociální sítě

Místo konání

Camping Rožnov (2 km od nádraží směr Žilina)
sobota 18. května 2002, 11.00 hodin

Přihlášky

1) Písemně včetně stvrzenky o zaplacení na adresu:
Zdeněk Pokorný
Bynina 90
757 01 Valašské Meziříčí
Info: tel. 0604 772 109,email zpokorny@seznam.cz
2) Na internetu:
behnaradhost.hyperlink.cz (od 15. 4.)
3) Dle možností naběžeckých závodech. Přihláška bez zaplacení nebo podpisu je neplatná!
4) V místě 17. 5. 19-21 hodin nebo v sobotu do 10:00 hodin

Startovné

70 Kč
Po předložení Valašského pasu (nebo kopie) 50 Kč
V den závodu 100 Kč
Zahrnuje:
zázemí v kempu, dopravu věcí do cíle, zážitky, bohaté občerstvení, výsledkovou listinu

Popis tratě

délka 6,5 km převýšení 734 m
první km asfalt, poté kamenitý terén

Ceny pro vítěze

první běžec v cíli získá finanční odměnu 5 000 Kč + prémii firmy Unipar v hodnotě 2 000 Kč
prvních 10 mužů: 3 000 - 2 000 - 1 000 - 700 - 500 - 300 - 200 - 100 - 100 Kč
prvních 5 žen: 1 500 - 800 - 400 - 200 - 100 Kč
první tři v každé kategorii obdrží hodnotné věcné ceny
vrchařská prémie (2,2 km) - tři muži, první žena
traťový rekord: (muži Miroslav Vítek 31:19, ženy Alena Peterková 36:14) 2 000 Kč, v kategorii 300 Kč
Všichni běžci, kteří závod dokončí získají na památku originální cílovou prémii!

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ubytování:
Camping Rožnov, tel. 0651 648 001, IC Valašského království Rožnov, tel. 0651 655 196
MALÝ BĚH NA RADHOŠŤ:
závod mládeže do 15 let
trať 0,6 - 2,2 km od startu hlavního závodu
přihlášky do 9:30 hodin, pak starty po kategoriích
vyhlášení 12:30 hodin v kempu

Internetové stránky

behnaradhost.hyperlink.cz

E-mailová adresa

zpokorny@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.6.2013Běh na Radhošť125
14.5.2011Běh na Radhošť176
17.5.2009Běh na Radhošť196
18.5.2008Běh na Radhošť179
13.5.2007Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť169
13.5.2006Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
19.6.2005Rožnov p. Radhoštěm - Radhošť (kvalifikace ME)208
15.5.2004Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
18.5.2003Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť - kvalifikace ME157
13.5.2001Unipar běh na Radhošť246
10.6.2000Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť213
29.5.1999Běh na Radhošť242
30.5.1998Běh na Radhošť194
1.6.1997Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť Kvalifikace na ME173
2.6.1996Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť131
4.6.1995Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť74

Statistika závodu Unipar běh na Radhošť

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2815

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Groš Štefan6117
Tučný Jan4715
Šnevajs Radomír6315
Kolínek František5615
Přívětivý Miroslav5315
Volný Petr7914
Tomečka Libor6214
Špacír Ladislav5514
Vojkůvka Zdeněk6113
Šír Václav4812
Malatín Štefan5512
Zeman Zdeněk6812
Šimůnek Jan4912
Ambros Jakub8711
Horák Ondřej7511
Škapa Marek7111
Vlček Tomáš8011
Vévoda Ivan6011
Šimůnek Jan8211
Maceček Vlado7511
Sadílek Ota4611
Šádková Irena6911
Dobeš Vlastimil7010
Vítek Miroslav7210
Černý Vladimír5210
Pop Tomáš7110
Jirásková Eva6410
Zoubek Zdeněk6910
Zátopek Jiří6010
Zetek Jiří4610
Vodička Jan459
Novotná Eva489
Tončík Petr719
Tvrdá Zdeňka569
Karban Jiří539
Marek Dalimil609
Rys Jaromír649
Velička Zdeněk629
Vrága Filip889
Oswald Pavel739
Stránský Aleš609
Zálešák František378
Bednarz Libor808
Merta Jaroslav358
Strakoš Jiří508
Křenek Miroslav508
Krejsa Václav528
Pechková Jana858
Kacíř Zdeněk568
Černík Milan658

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ20112Polášek JanTatran Všechovice8300:37:4460
2MJ22129Pedziwiatr SebastianPolsko8300:38:29-
3MJ2676Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:39:0857
4MJ27122Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:39:2154
5MJ2967Rákoczy VladimírŠTH Nová Lesna8400:39:4751
6MJ3433Chocholáč JanW-LINIE Team8500:40:3448
7MJ3636Frýdl TomášCK BREAKER Francova L.8300:40:4345
8MJ4211Novotný JiříMaratonstav Úpice8500:41:2642
9MJ4656Palarczyk LukášTěrlicko8700:41:4239
10MJ47148Vodseďálek AlešDukla Liberec8500:41:5236
11MJ54164Podbovzujski LukaszPolsko8500:42:39-
12MJ5814Pálka JiříValašská Bystřice8500:42:5133
13MJ6168Decký OndrejSPORTKLUB Hritz. N. L.8700:43:14-
14MJ7446Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:44:3230
15MJ75146Skopek MartinDukla Liberec8600:44:3627
16MJ8054Orság JosefRožnov pod Radhoštěm8700:45:0324
17MJ83150Vodseďálek JanDukla Liberec8300:45:2921
18MJ90155Kožíšek DušanDukla Liberec8300:47:1018
19MJ91128Mutenko MarcinPolsko8400:47:16-
20MJ9628Ambros Jakubneregistrován8700:48:0115
21MJ10242Kosa AdamŠSK Rožnov-Zetor8700:48:3412
22MJ10441Zabloudil OndřejRožnov-Zetor8400:48:389
23MJ10569Zavacký FilipSPORTKLUB Hritz. N. L.8800:48:39-
24MJ108149Vaňouček JakubDukla Liberec8500:49:216
25MJ11774Kalod RobinFC Rožnov8900:50:523
26MJ125157Kovalev MartinSK JEŠTĚD Liberec8800:52:250
27MJ12685Maťátko DanielHorní Čermná8600:52:490
28MJ12743Olejník MartinŠSK Rožnov-Zetor8700:53:070
29MJ128156Kovalev JakubSK JEŠTĚD Liberec8800:53:150
30MJ12926Vrága Filipneregistrován8800:53:180
31MJ13551Glír Tomášneregistrován8600:54:130
32MJ142135Katana AndrzejPolsko9000:55:55-
33MJ147147Kumpošt MartinDukla Liberec8500:56:360
34MJ15250Glír Petrneregistrován8600:59:390
35MJ15334Hostaša Milanneregistrován8500:59:400
Muži A (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1143Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:32:2490
2MA225Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:33:0587
3MA331Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:33:1584
4MA4127Zawierucha JerzyPolsko7600:33:34-
5MA595Kováčik ĽubomírSúlov6600:34:24-
6MA6114Vagenknecht RomanNová Paka7500:34:3181
7MA752Pop TomášTITAN Zlín7100:34:4578
8MA9130Bak KrzysztofPolsko8100:35:59-
9MA10124Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:36:1275
10MA11165Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:36:2772
11MA1218Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:36:3269
12MA1417Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:36:5666
13MA15138Goldschmidt RomanAC Moravský Krumlov7300:37:0863
14MA1810Hošta VlastimilSlavia VŠ plzeň7200:37:3260
15MA2132Brýdl PavelHotárek Hronov8000:38:0857
16MA23104Kramoliš MichalVSK VŠB - TU Ostrava7800:38:3254
17MA24131Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8000:38:4551
18MA2580Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:39:0248
19MA283Bayer PetrŠŠK Rožnov6800:39:2845
20MA3035Málek LuděkVeltrusy6900:40:0142
21MA3348Bitala VáclavBiatlon Rožnov pod Radhoštěm7700:40:2839
22MA35158Máka ZdeněkDukla Liberec8200:40:4136
23MA38125Kalinowski StefanPolsko6700:41:02-
24MA4471Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:41:3833
25MA4575Šnevajs RadomírTJ SLOVAN Vsetín6300:41:3930
26MA4965Vodička JanŠELA Sport ASICS7800:42:0327
27MA5073Dragolov DanielBrno6700:42:1424
28MA52152Slavík TomášDukla Liberec8100:42:3021
29MA5586Sanitrník MichaelSK Chvalčov7700:42:4218
30MA601Stodůlka PetrŠSK Rožnov p. R.8000:43:1115
31MA62154Chlum PatrikDukla Liberec8100:43:2712
32MA6713Minařík MartinSkokan Olomouc6700:43:549
33MA68151Cigler TomášDukla Liberec8100:44:006
34MA69132Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:44:033
35MA772Halamíček Petrneregistrován8500:44:500
36MA79166Hrubý AntonínTJ Dolní Lhota6400:44:570
37MA8270Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:45:220
38MA84110Čampa Radekneregistrován7900:45:350
39MA85117Zámečník JanTJ VOKD Ostrava8100:45:390
40MA86167Petružela StanislavTJ Rožnov8200:46:130
41MA88137Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:46:200
42MA89144Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7000:46:450
43MA939Oswald PavelProstřední Bečva7300:47:270
44MA95107Michna Radimneregistrován7500:47:590
45MA1038Oswald PetrProstřední Bečva7300:48:370
46MA10659Trojanec MarekNC Vyškov7500:48:400
47MA10712Dobiáš JaroslavBT Frenštát6300:48:580
48MA10987Drešer Janneregistrován7800:49:240
49MA113153Břečka MartinDukla Liberec8100:50:230
50MA115119Galla JanVOKD Ostrava8000:50:350
51MA11957Škarka MiroslavSK Integra6900:51:180
52MA12158Košůtek JaroslavSK Integra7100:51:190
53MA122115Bůbela Tomášneregistrován7100:51:290
54MA130133Pobořil MartinTJ Gumárny Zubří7900:53:260
55MA13462Rašner TomášOlomouc6900:54:100
56MA138101Černík MilanOB Vsetín6500:54:420
-MA-4Maceček VladoAK Kroměříž75DNF-
-MA-96Tschotov IvanASK Datalusk Jihlava66DNF-
Muži B (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB838Kolínek FrantišekAK Perná5600:35:0060
2MB1360Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:36:4257
3MB1653Vévoda IvanSK Švábenice6000:37:1154
4MB1761Zátopek JiříTJ Štramberk6000:37:2651
5MB1916Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:37:3648
6MB3188Velička ZdeněkSAK Ložiska Karviná6200:40:1145
7MB37100Muck ArnoštHranice5900:41:0142
8MB3972Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:41:0539
9MB4029Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:41:0736
10MB4366Špírek JaroslavMŠK Vranov5600:41:3633
11MB53136Malatín ŠtefanAAC Brno5500:42:3430
12MB57140Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5300:42:4527
13MB5945Groš ŠtefanFoto Morava6100:43:0124
14MB6327Vrága ZdeněkASPV Rožnov pod Radhoštěm5800:43:3221
15MB6599Tomečka LiborTatran Všechovice6200:43:4218
16MB71141Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:44:1215
17MB726Tureček JiříAK Kyjov5600:44:1712
18MB7677Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:44:429
19MB7890Najdek BohumírRacing Olešná5500:44:536
20MB81105Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:45:053
21MB8755Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:46:160
22MB9249Gromus PetrAK Olomouc5600:47:240
23MB9782Flegl VlastimilBrtev5300:48:030
24MB9815Zeman VladimírASPV Rožnov pod Radhoštěm5600:48:100
25MB9984Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:48:180
26MB11064Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:49:410
27MB123102Michalčík KarelBK Kravaře5900:51:410
28MB1245Navařík PavelLK Radhošť5600:52:080
29MB13281Rinka ErichBK Kravaře5400:53:530
30MB15491Přívětivý JiříBranky6101:01:540
31MB15623Karban JiříRožnov pod Radhoštěm5301:03:220
32MB160103Michalčík JanBK Kravaře5901:08:440
Muži C (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3239Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:40:2060
2MC48106Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:41:5557
3MC6678Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:43:4854
4MC7019Černý VladimírHAC Praha5200:44:0851
5MC11130Tučný JanMK Pardubice4700:49:5348
6MC112109Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:50:1445
7MC11420Cipl FrantišekBON BON Praha5100:50:2542
8MC139159Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:5939
Muži D (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD100108Fogaš PavolMK Kopřivnice4100:48:2430
2MD11640Fejgl ZdeněkCalla Vratimov4200:50:4427
3MD11879Nanke WernerBK Kravaře3800:51:1624
4MD14344Gaman JaroslavAVANTI Havířov3500:56:0421
5MD14493Horzinka Josefneregistrován4100:56:1118
6MD148111Volný JaromírHO Vítkovice3500:57:5215
7MD15098Štuchlík KarelBK Kraváře3700:58:5312
Muži E (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME16437Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:17:1030
-ME-142Křenek Jaroslavneregistrován21DNF-
Juniorky (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ131123Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:53:3330
2ŽJ145139Stuchlíková EliškaBK Kravaře8800:56:1327
3ŽJ146163Kyeczek MilemaPolsko8400:56:28-
4ŽJ15892Vícenová KarolínaBranky8601:04:2924
5ŽJ161162Mvoczek DorotaPolsko8501:09:12-
6ŽJ162134Katana SylwaPolsko8801:13:15-
7ŽJ16397Pauliková RenataAL TJ Rožnov9101:13:3821
Ženy A (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA56118Schorná Matyášová PavlaCZE8000:42:4330
2ZA64161Wojtowicz AnnaPOL8200:43:33-
3ZA7324Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:44:1927
4ZA94120Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:47:4224
5ZA10147Holišová ZdeňkaKB Rožnov pod Radhoštěm7900:48:2721
6ZA11994Stránská JitkaMILO Olomouc7600:51:1818
7ZA133126Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:54:0815
8ZA13622Matalová Jananeregistrována7300:54:2212
9ZA14183Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6900:55:359
10ZA149116Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:58:296
Ženy B (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB41145Czuta-Pakosz IrenaPolsko6600:41:20-
2ZB517Hajná DanaAK Kroměříž6400:42:1830
3ZB15163Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:59:2927
4ZB155160Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:02:4024
5ZB15721Procházková Irenaneregistrována5701:04:2421
6ZB15989Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:08:3318
Ženy C (trať 6,500 km, 734,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽF137121Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:54:2630
2ŽF14061Janečková AnežkaAK Zlín4700:55:2727
Trať 6,500 km, 734,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1143Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:32:2490
2MA225Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:33:0587
3MA331Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:33:1584
4MA4127Zawierucha JerzyPolsko7600:33:34-
5MA595Kováčik ĽubomírSúlov6600:34:24-
6MA6114Vagenknecht RomanNová Paka7500:34:3181
7MA752Pop TomášTITAN Zlín7100:34:4578
1MB838Kolínek FrantišekAK Perná5600:35:0060
8MA9130Bak KrzysztofPolsko8100:35:59-
9MA10124Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:36:1275
10MA11165Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:36:2772
11MA1218Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:36:3269
2MB1360Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:36:4257
12MA1417Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:36:5666
13MA15138Goldschmidt RomanAC Moravský Krumlov7300:37:0863
3MB1653Vévoda IvanSK Švábenice6000:37:1154
4MB1761Zátopek JiříTJ Štramberk6000:37:2651
14MA1810Hošta VlastimilSlavia VŠ plzeň7200:37:3260
5MB1916Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:37:3648
1MJ20112Polášek JanTatran Všechovice8300:37:4460
15MA2132Brýdl PavelHotárek Hronov8000:38:0857
2MJ22129Pedziwiatr SebastianPolsko8300:38:29-
16MA23104Kramoliš MichalVSK VŠB - TU Ostrava7800:38:3254
17MA24131Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8000:38:4551
18MA2580Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:39:0248
3MJ2676Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:39:0857
4MJ27122Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:39:2154
19MA283Bayer PetrŠŠK Rožnov6800:39:2845
5MJ2967Rákoczy VladimírŠTH Nová Lesna8400:39:4751
20MA3035Málek LuděkVeltrusy6900:40:0142
6MB3188Velička ZdeněkSAK Ložiska Karviná6200:40:1145
1MC3239Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:40:2060
21MA3348Bitala VáclavBiatlon Rožnov pod Radhoštěm7700:40:2839
6MJ3433Chocholáč JanW-LINIE Team8500:40:3448
22MA35158Máka ZdeněkDukla Liberec8200:40:4136
7MJ3636Frýdl TomášCK BREAKER Francova L.8300:40:4345
7MB37100Muck ArnoštHranice5900:41:0142
23MA38125Kalinowski StefanPolsko6700:41:02-
8MB3972Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:41:0539
9MB4029Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:41:0736
1ZB41145Czuta-Pakosz IrenaPolsko6600:41:20-
8MJ4211Novotný JiříMaratonstav Úpice8500:41:2642
10MB4366Špírek JaroslavMŠK Vranov5600:41:3633
24MA4471Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:41:3833
25MA4575Šnevajs RadomírTJ SLOVAN Vsetín6300:41:3930
9MJ4656Palarczyk LukášTěrlicko8700:41:4239
10MJ47148Vodseďálek AlešDukla Liberec8500:41:5236
2MC48106Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:41:5557
26MA4965Vodička JanŠELA Sport ASICS7800:42:0327
27MA5073Dragolov DanielBrno6700:42:1424
2ZB517Hajná DanaAK Kroměříž6400:42:1830
28MA52152Slavík TomášDukla Liberec8100:42:3021
11MB53136Malatín ŠtefanAAC Brno5500:42:3430
11MJ54164Podbovzujski LukaszPolsko8500:42:39-
29MA5586Sanitrník MichaelSK Chvalčov7700:42:4218
1ZA56118Schorná Matyášová PavlaCZE8000:42:4330
12MB57140Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5300:42:4527
12MJ5814Pálka JiříValašská Bystřice8500:42:5133
13MB5945Groš ŠtefanFoto Morava6100:43:0124
30MA601Stodůlka PetrŠSK Rožnov p. R.8000:43:1115
13MJ6168Decký OndrejSPORTKLUB Hritz. N. L.8700:43:14-
31MA62154Chlum PatrikDukla Liberec8100:43:2712
14MB6327Vrága ZdeněkASPV Rožnov pod Radhoštěm5800:43:3221
2ZA64161Wojtowicz AnnaPOL8200:43:33-
15MB6599Tomečka LiborTatran Všechovice6200:43:4218
3MC6678Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:43:4854
32MA6713Minařík MartinSkokan Olomouc6700:43:549
33MA68151Cigler TomášDukla Liberec8100:44:006
34MA69132Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:44:033
4MC7019Černý VladimírHAC Praha5200:44:0851
16MB71141Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:44:1215
17MB726Tureček JiříAK Kyjov5600:44:1712
3ZA7324Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:44:1927
14MJ7446Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:44:3230
15MJ75146Skopek MartinDukla Liberec8600:44:3627
18MB7677Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:44:429
35MA772Halamíček Petrneregistrován8500:44:500
19MB7890Najdek BohumírRacing Olešná5500:44:536
36MA79166Hrubý AntonínTJ Dolní Lhota6400:44:570
16MJ8054Orság JosefRožnov pod Radhoštěm8700:45:0324
20MB81105Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:45:053
37MA8270Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:45:220
17MJ83150Vodseďálek JanDukla Liberec8300:45:2921
38MA84110Čampa Radekneregistrován7900:45:350
39MA85117Zámečník JanTJ VOKD Ostrava8100:45:390
40MA86167Petružela StanislavTJ Rožnov8200:46:130
21MB8755Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:46:160
41MA88137Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:46:200
42MA89144Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7000:46:450
18MJ90155Kožíšek DušanDukla Liberec8300:47:1018
19MJ91128Mutenko MarcinPolsko8400:47:16-
22MB9249Gromus PetrAK Olomouc5600:47:240
43MA939Oswald PavelProstřední Bečva7300:47:270
4ZA94120Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:47:4224
44MA95107Michna Radimneregistrován7500:47:590
20MJ9628Ambros Jakubneregistrován8700:48:0115
23MB9782Flegl VlastimilBrtev5300:48:030
24MB9815Zeman VladimírASPV Rožnov pod Radhoštěm5600:48:100
25MB9984Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:48:180
1MD100108Fogaš PavolMK Kopřivnice4100:48:2430
5ZA10147Holišová ZdeňkaKB Rožnov pod Radhoštěm7900:48:2721
21MJ10242Kosa AdamŠSK Rožnov-Zetor8700:48:3412
45MA1038Oswald PetrProstřední Bečva7300:48:370
22MJ10441Zabloudil OndřejRožnov-Zetor8400:48:389
23MJ10569Zavacký FilipSPORTKLUB Hritz. N. L.8800:48:39-
46MA10659Trojanec MarekNC Vyškov7500:48:400
47MA10712Dobiáš JaroslavBT Frenštát6300:48:580
24MJ108149Vaňouček JakubDukla Liberec8500:49:216
48MA10987Drešer Janneregistrován7800:49:240
26MB11064Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:49:410
5MC11130Tučný JanMK Pardubice4700:49:5348
6MC112109Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:50:1445
49MA113153Břečka MartinDukla Liberec8100:50:230
7MC11420Cipl FrantišekBON BON Praha5100:50:2542
50MA115119Galla JanVOKD Ostrava8000:50:350
2MD11640Fejgl ZdeněkCalla Vratimov4200:50:4427
25MJ11774Kalod RobinFC Rožnov8900:50:523
3MD11879Nanke WernerBK Kravaře3800:51:1624
51MA11957Škarka MiroslavSK Integra6900:51:180
6ZA11994Stránská JitkaMILO Olomouc7600:51:1818
52MA12158Košůtek JaroslavSK Integra7100:51:190
53MA122115Bůbela Tomášneregistrován7100:51:290
27MB123102Michalčík KarelBK Kravaře5900:51:410
28MB1245Navařík PavelLK Radhošť5600:52:080
26MJ125157Kovalev MartinSK JEŠTĚD Liberec8800:52:250
27MJ12685Maťátko DanielHorní Čermná8600:52:490
28MJ12743Olejník MartinŠSK Rožnov-Zetor8700:53:070
29MJ128156Kovalev JakubSK JEŠTĚD Liberec8800:53:150
30MJ12926Vrága Filipneregistrován8800:53:180
54MA130133Pobořil MartinTJ Gumárny Zubří7900:53:260
1ŽJ131123Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:53:3330
29MB13281Rinka ErichBK Kravaře5400:53:530
7ZA133126Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:54:0815
55MA13462Rašner TomášOlomouc6900:54:100
31MJ13551Glír Tomášneregistrován8600:54:130
8ZA13622Matalová Jananeregistrována7300:54:2212
1ŽF137121Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:54:2630
56MA138101Černík MilanOB Vsetín6500:54:420
8MC139159Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:5939
2ŽF14061Janečková AnežkaAK Zlín4700:55:2727
9ZA14183Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6900:55:359
32MJ142135Katana AndrzejPolsko9000:55:55-
4MD14344Gaman JaroslavAVANTI Havířov3500:56:0421
5MD14493Horzinka Josefneregistrován4100:56:1118
2ŽJ145139Stuchlíková EliškaBK Kravaře8800:56:1327
3ŽJ146163Kyeczek MilemaPolsko8400:56:28-
33MJ147147Kumpošt MartinDukla Liberec8500:56:360
6MD148111Volný JaromírHO Vítkovice3500:57:5215
10ZA149116Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:58:296
7MD15098Štuchlík KarelBK Kraváře3700:58:5312
3ZB15163Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:59:2927
34MJ15250Glír Petrneregistrován8600:59:390
35MJ15334Hostaša Milanneregistrován8500:59:400
30MB15491Přívětivý JiříBranky6101:01:540
4ZB155160Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:02:4024
31MB15623Karban JiříRožnov pod Radhoštěm5301:03:220
5ZB15721Procházková Irenaneregistrována5701:04:2421
4ŽJ15892Vícenová KarolínaBranky8601:04:2924
6ZB15989Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:08:3318
32MB160103Michalčík JanBK Kravaře5901:08:440
5ŽJ161162Mvoczek DorotaPolsko8501:09:12-
6ŽJ162134Katana SylwaPolsko8801:13:15-
7ŽJ16397Pauliková RenataAL TJ Rožnov9101:13:3821
1ME16437Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:17:1030

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 89%
Zvolená trasa závodu: 92%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 71%
Zpracování výsledků: 79%
Ceny vítězům: 69%
Celkový dojem ze závodu: 84%

Závod hodnotilo celkem 9 návštěvníků.
Celkové hodnocení
83%

Názory na závod

Velmi náročný běh, vcelku příjemné zázemí v kempu mohlo být obohaceno o volně přístupný bazén. Výborné občerstvení. Jinak hodně zdraví Zdenku Pokornému a poděkování organizátorům, že to zvládli i bez něho.
kebrle
Výborná trať, v cíli mohl být speaker, vyhlášení jsem se neúčastnil
vlastimil.flegl
mrzelo mě zrušení Malého běhu na Radhošť
i.vevoda
velmi nevhodny termin
blani.prm
Naročný běh,dobré zázemí v kempu,ale mohl být k dispozici bazen jako součást startovného
zamek
Krásný závod
simunek
Prostě super není co dodat!!!!!!!
wlinie
Super není co dodat i když jsem myslel že na trati umřu tak čas v cíli byl skvělý . Sportu zdar
versusio

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód