Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Velký Javorník

19.5.2002, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Velký Javorník
  • datum konání: 19.5.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: PJR Frenštát

Sociální sítě

Místo konání

Lyžařský areál skokanských můstků na Horečkách, 10:00 hod.
neděle 19. květen 2002

Přihlášky

Písemné na adresu pořadatele nebo při presentaci za zvýšené startovné.
U startu, 7.30 -9.15 hodin, Lyžařský areál skokanských můstků na Horečkách - klubovna správní budovy.
Po internetu: http://www.jetcom.cz/prihlaska

Startovné

Dorost 25,- Kč, junioři a dospělí 50,- Kč, úhrada při prezentaci.
Zvýšené startovné dorodt a junioři 50,- Kč, dospělí 100,- Kč.

Popis tratě

Délka 7,1 km
Převýšení 520 m
Běží se po silnici s asfaltovým povrchem a lesní cestě.
Závodníci jsou povinni na části trati dodržovat pravidla silničního provozu.

Ceny pro vítěze

První tři obdrží věcné ceny a diplomy při vyhlašování výsledků v prostu cíle na Velkém Javorníku.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ubytování:
Turistická chalupa, Závodí 741, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm, osoba/noc 60 [Kč].
informace: Ing. Petr Přibil, Školská 1284, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm, tel.: 0656/ 837254, 0604/157953, petr.pribil@fst1.siemens.cz.
Další možnosti najdete na www.frenstat.cz
Účastníci si ubytování zajišťují individuálně.

Informace:
Ing. Jan Šrubař, CSc., tel. zam.: 0 656/837246, tel. domů: 0656/831423

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.5.2018Běh na Velký Javorník101
13.5.2017Běh na Velký Javorník87
14.5.2016Běh na Velký Javorník93
16.5.2015Běh na Velký Javorník94
17.5.2014Běh na Velký Javorník88
18.5.2013Běh na Velký Javorník144
12.5.2012Běh na Velký Javorník118
15.5.2011Běh na Velký Javorník120
16.5.2009Běh na Velký Javorník129
17.5.2008Běh na Velký Javorník125
12.5.2007Frenštát pod Radhoštěm - Běh na Velký Javorník106
14.5.2006Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník108
18.6.2005Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník101
16.5.2004Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník130
17.5.2003Běh na Velký Javorník104
12.5.2001Běh na Velký Javorník149
11.6.2000Běh na Velký Javorník105
30.5.1999Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník129
31.5.1998Frenštát p. R. - Velký Javorník110
31.5.1997Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník65
1.6.1996Frenštát pod Radhoštěch - Velký Javorník85
3.6.1995Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník64

Statistika závodu Běh na Velký Javorník

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 2355

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Tučný Jan4720
Groš Štefan6119
Zátopek Jiří6016
Přívětivý Miroslav5315
Vodička Jan4514
Szebesta Pavel6814
Špacír Ladislav5513
Kolínek František5613
Volný Jaromír3512
Melčák Tomáš7512
Šokalová Ludmila5612
Šnevajs Radomír6312
Baláž Roman6512
Škapa Marek7112
Balko Peter4411
Tončík Petr7111
Šimůnek Jan4911
Tománek Pavel5511
Žák Jiří7111
Vraštilová Miloslava5611
Šír Václav4811
Jirásková Eva6411
Kvita Josef5111
Oškera Oldřich2311
Jelínek Petr5211
Šimůnek Jan8210
Vlček Tomáš8010
Keprtová Miloslava4810
Černý Vladimír5210
Bitala Václav7710
Suchánek Lukáš799
Wálek Bronislav579
Krejčí Lukáš769
Piskoř Karel389
Pechek František539
Bednařík Jiří458
Horáček Michal758
Stránský Aleš608
Leszkow Petr448
Gaman Jaroslav358
Marek Dalimil608
Filipec Petr848
Zeman Vladimír567
Pečenka Libor617
Velička Zdeněk627
Kaleta Daniel827
Kebrle Milan757
Krejsa Václav527
Kubíček František467
Zoubek Zdeněk697

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci 17 let a mladší (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD251Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:35:3434
2MD262Pálka JiříValašská Bystřice8500:35:3732
3MD373Mikeska DanielZJ Frenštát pod Radhoštěm8600:37:2930
4MD604Rašovský MatějPJR Frenštát p. R.8800:43:0328
5MD685Matuš OndřejLK Veřovice8600:44:2526
6MD726Habrnál MatějTJ Frenštát p. R.8900:45:2624
7MD787Mikeska BořekTJ Frenštát p. R.8800:46:3522
8MD808Valenta DominikTJ Frenštát p. R.8900:47:2220
9MD869Vrlík FilipTJ Frenštát p. R.8700:49:1118
10MD9310Svoboda OndřejTJ Frenštát p. R.9000:52:5616
11MD9811Bartoň JakubTJ Frenštát p. R.9000:54:4614
12MD10112Petr TomášTJ Frenštát p. R.8800:57:2912
13MD10213Krupka MichalTJ Frenštát p. R.8900:57:3410
-MD-15Polach MartinTJ Frenštát p. R.89DNF-
Junioři (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1116Polášek JanTatran Všechovice8300:32:3140
2MJ1417Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:33:1038
3MJ1518Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:33:1936
Muži A (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:28:4160
2MA221Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:29:1058
3MA322Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:29:2156
4MA423Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:29:5454
5MA524Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:30:3052
6MA725Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:31:0850
7MA826Hošta VlastimilSlavia VŠ plzeň7200:31:2348
8MA1627Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:33:3346
9MA1728Keller AntonínKroměříž6300:33:4944
10MA1929Bitala VáclavKB Rožnov pod Radhoštěm7700:34:3942
11MA2030Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8000:34:5040
12MA2131Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:35:0738
13MA2432Chocholáč JiříTRI Klub Šternberk8100:35:2436
14MA2833Vodička JanŠELA SPORT Přerov7800:35:5534
15MA2934Minařík MartinSkokan Olomouc6700:36:0832
16MA3035Šnevajs RadomírTJ SLOVAN Vsetín6300:36:1330
17MA3236Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:36:3328
18MA3337Šmíd TomášKozlovice8200:36:4426
19MA3438Melčák TomášPJR Frenštát p. R.7500:37:1924
20MA4539Krejčí LukášFrýdek Místek7600:39:0822
21MA4640Navařík MartinHOKOR Rožnov8200:39:4120
22MA4841Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:40:0018
23MA5242Rozkydal MartinFrenštát p. R.6700:41:1116
24MA5943Dobiáš JaroslavFrenštát p. R.6300:42:5014
25MA6444Skypala KarelBT Frenštát p. R.6900:43:2112
26MA6945Káňa TomášFrenštát p. R.7600:44:4010
-MA-46Maceček VladoAK Kroměříž75DNF-
-MA-47Ondra VladimírLiga 100 Praha68DNF-
Muži B (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB649Kolínek FrantišekAK Perná5600:30:4440
2MB950Macíček MiroslavPK DODO Kopřivnice6100:32:0138
3MB1051Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:32:2636
4MB1252Vévoda IvanSokol Švábenice6000:32:4334
5MB1353Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:32:5332
6MB1854Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:34:2730
7MB2355Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:35:1928
8MB2756Groš ŠtefanPJR Frenštát p. R.6100:35:4226
9MB3857Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:37:3624
10MB4058Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:37:4122
11MB4159Tureček JiříAK Kyjov5600:38:0120
12MB4460Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:38:5618
13MB4961Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:40:5916
14MB5362Zeman VladimírASPV Rožnov pod Radhoštěm5600:41:2314
15MB5663Pečenka LiborKHB Radegast6100:41:5112
16MB6564Rinka ErichBK Kravaře5400:43:2610
17MB7465Šopa RostislavVsetín5600:45:468
18MB7566Michalčík KarelBK Kravaře5900:45:516
19MB7767Navařík PavelLK Radhošť5600:45:574
20MB8268Kvassay LadislavBS Calla Vratilov5400:47:482
21MB8869Endl AntonínVětřkovice5400:49:490
22MB9270Přívětivý JiříBranky6100:52:110
23MB10871Zaorálek LubomírOstrava5601:02:190
-MB-72Poruba MilanAVANTI Havířov61DNF-
-MB-73Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice53DNF-
-MB-74Zátopek JiříTJ Kotouč Štramberk60DNF-
Muži C (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2275Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:35:1040
2MC3176Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:36:2138
3MC3577Černý VladimírHAC Praha5200:37:2336
4MC3678Kvita JosefMK Kopřivnice5100:37:2734
5MC4279Vodička JanŠela Sport Přerov4500:38:1832
6MC4380Bednařík JiříMK Kopřivnice4500:38:3330
7MC5587Peška AntonínSokol Holešov4800:41:4828
8MC5781Balko PeterTVS Vilhem4400:41:5526
9MC6182Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:43:0524
10MC6283Tučný JanMK Pardubice4700:43:2022
11MC6784Navara PetrTATRA Kopřivnice4500:43:3620
12MC8385Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:47:5918
13MC10786Bejta ZdeněkZbyslavice4800:59:3216
Muži D (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4788Zálešák FrantišekKD Havířov3700:39:5320
2MD5089Fogaš PavolMK Kopřivnice4100:41:0518
3MD5891Piskoř KarelMK Kopřivnice3800:42:2916
4MD6292Fejgl ZdeněkBS Calla Vratilov4200:43:2014
5MD7093Nanke WernerBK Kravaře3800:44:4812
-MD-94Brádle VáclavSemily37DNF-
-MD-95Gaman JaroslavAVANTI Havířov35DNF-
-MD-96Volný JaromírSSK Vítkovice35DNF-
Muži E (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9597Bezecný MilanOstrava Poruba3200:54:0020
2ME9798Cupánek JosefSK Přerov2600:54:3218
3ME10699Tomášek FrantišekOtrokovice2500:59:1416
4ME109100Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:04:2414
Dorostenky 17 let a mladší (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD87101Kuběnová EvaTJ Frenštát p. R.8900:49:2818
2ŽD89102Murasová ŽanetaTJ Frenštát p. R.9000:50:3616
3ŽD90103Lavičková BarboraTJ Frenštát p. R.9200:51:0014
4ŽD94104Brožová DominikaTj Frenštát p. R.8900:53:3512
5ŽD99105Bryknarová KristýnaTJ Frenštát p. R.9200:55:2910
6ŽD100106Vašinová RenataTJ Frenštát p. R.9000:56:228
7ŽD103107Svobodová LenkaTj Frenštát p. R.9100:57:526
8ŽD105108Hanzelková TerezaTJ Frenštát p. R.9200:59:084
-ŽD-110Vrlíková VandaTJ Frenštát p. R.89DNF-
Juniorky (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ76111Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:45:5420
Ženy A (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA39113Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:37:3820
2ZA51114Holišová ZdeňkaKB Rožnov pod Radhoštěm7900:41:0818
3ZA54115Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:41:4516
4ZA71116Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:45:1414
5ZA79117Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:5212
6ZA84118Matalová JanaOstrava7300:48:4110
Ženy B (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB66119Šokalová LudmilaStařič5600:43:3320
2ZB85120Lednická ZdenkaAK Zlín5600:49:0318
3ZB91121Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:51:3016
4ZB96122Procházková IrenaTJ Háje5700:54:0914
5ZB104123Přívětivá SvatavaKHB Radegast6400:57:5712
Ženy C (trať 7,100 km, 520,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC73124Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:45:3220
2ZC81125Janečková AnežkaAK Zlín4700:47:4018
Trať 7,100 km, 520,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:28:4160
2MA221Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:29:1058
3MA322Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:29:2156
4MA423Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:29:5454
5MA524Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:30:3052
1MB649Kolínek FrantišekAK Perná5600:30:4440
6MA725Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:31:0850
7MA826Hošta VlastimilSlavia VŠ plzeň7200:31:2348
2MB950Macíček MiroslavPK DODO Kopřivnice6100:32:0138
3MB1051Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:32:2636
1MJ1116Polášek JanTatran Všechovice8300:32:3140
4MB1252Vévoda IvanSokol Švábenice6000:32:4334
5MB1353Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:32:5332
2MJ1417Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:33:1038
3MJ1518Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:33:1936
8MA1627Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:33:3346
9MA1728Keller AntonínKroměříž6300:33:4944
6MB1854Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:34:2730
10MA1929Bitala VáclavKB Rožnov pod Radhoštěm7700:34:3942
11MA2030Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8000:34:5040
12MA2131Kacíř VlastimilČeský Těšín7900:35:0738
1MC2275Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:35:1040
7MB2355Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:35:1928
13MA2432Chocholáč JiříTRI Klub Šternberk8100:35:2436
1MD251Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť8500:35:3434
2MD262Pálka JiříValašská Bystřice8500:35:3732
8MB2756Groš ŠtefanPJR Frenštát p. R.6100:35:4226
14MA2833Vodička JanŠELA SPORT Přerov7800:35:5534
15MA2934Minařík MartinSkokan Olomouc6700:36:0832
16MA3035Šnevajs RadomírTJ SLOVAN Vsetín6300:36:1330
2MC3176Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:36:2138
17MA3236Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:36:3328
18MA3337Šmíd TomášKozlovice8200:36:4426
19MA3438Melčák TomášPJR Frenštát p. R.7500:37:1924
3MC3577Černý VladimírHAC Praha5200:37:2336
4MC3678Kvita JosefMK Kopřivnice5100:37:2734
3MD373Mikeska DanielZJ Frenštát pod Radhoštěm8600:37:2930
9MB3857Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:37:3624
1ZA39113Čermáková MartinaTJ SVS Krkonoše Vrchlabí8000:37:3820
10MB4058Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:37:4122
11MB4159Tureček JiříAK Kyjov5600:38:0120
5MC4279Vodička JanŠela Sport Přerov4500:38:1832
6MC4380Bednařík JiříMK Kopřivnice4500:38:3330
12MB4460Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:38:5618
20MA4539Krejčí LukášFrýdek Místek7600:39:0822
21MA4640Navařík MartinHOKOR Rožnov8200:39:4120
1MD4788Zálešák FrantišekKD Havířov3700:39:5320
22MA4841Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:40:0018
13MB4961Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:40:5916
2MD5089Fogaš PavolMK Kopřivnice4100:41:0518
2ZA51114Holišová ZdeňkaKB Rožnov pod Radhoštěm7900:41:0818
23MA5242Rozkydal MartinFrenštát p. R.6700:41:1116
14MB5362Zeman VladimírASPV Rožnov pod Radhoštěm5600:41:2314
3ZA54115Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:41:4516
7MC5587Peška AntonínSokol Holešov4800:41:4828
15MB5663Pečenka LiborKHB Radegast6100:41:5112
8MC5781Balko PeterTVS Vilhem4400:41:5526
3MD5891Piskoř KarelMK Kopřivnice3800:42:2916
24MA5943Dobiáš JaroslavFrenštát p. R.6300:42:5014
4MD604Rašovský MatějPJR Frenštát p. R.8800:43:0328
9MC6182Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:43:0524
4MD6292Fejgl ZdeněkBS Calla Vratilov4200:43:2014
10MC6283Tučný JanMK Pardubice4700:43:2022
25MA6444Skypala KarelBT Frenštát p. R.6900:43:2112
16MB6564Rinka ErichBK Kravaře5400:43:2610
1ZB66119Šokalová LudmilaStařič5600:43:3320
11MC6784Navara PetrTATRA Kopřivnice4500:43:3620
5MD685Matuš OndřejLK Veřovice8600:44:2526
26MA6945Káňa TomášFrenštát p. R.7600:44:4010
5MD7093Nanke WernerBK Kravaře3800:44:4812
4ZA71116Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:45:1414
6MD726Habrnál MatějTJ Frenštát p. R.8900:45:2624
1ZC73124Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:45:3220
17MB7465Šopa RostislavVsetín5600:45:468
18MB7566Michalčík KarelBK Kravaře5900:45:516
1ŽJ76111Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:45:5420
19MB7767Navařík PavelLK Radhošť5600:45:574
7MD787Mikeska BořekTJ Frenštát p. R.8800:46:3522
5ZA79117Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:5212
8MD808Valenta DominikTJ Frenštát p. R.8900:47:2220
2ZC81125Janečková AnežkaAK Zlín4700:47:4018
20MB8268Kvassay LadislavBS Calla Vratilov5400:47:482
12MC8385Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:47:5918
6ZA84118Matalová JanaOstrava7300:48:4110
2ZB85120Lednická ZdenkaAK Zlín5600:49:0318
9MD869Vrlík FilipTJ Frenštát p. R.8700:49:1118
1ŽD87101Kuběnová EvaTJ Frenštát p. R.8900:49:2818
21MB8869Endl AntonínVětřkovice5400:49:490
2ŽD89102Murasová ŽanetaTJ Frenštát p. R.9000:50:3616
3ŽD90103Lavičková BarboraTJ Frenštát p. R.9200:51:0014
3ZB91121Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:51:3016
22MB9270Přívětivý JiříBranky6100:52:110
10MD9310Svoboda OndřejTJ Frenštát p. R.9000:52:5616
4ŽD94104Brožová DominikaTj Frenštát p. R.8900:53:3512
1ME9597Bezecný MilanOstrava Poruba3200:54:0020
4ZB96122Procházková IrenaTJ Háje5700:54:0914
2ME9798Cupánek JosefSK Přerov2600:54:3218
11MD9811Bartoň JakubTJ Frenštát p. R.9000:54:4614
5ŽD99105Bryknarová KristýnaTJ Frenštát p. R.9200:55:2910
6ŽD100106Vašinová RenataTJ Frenštát p. R.9000:56:228
12MD10112Petr TomášTJ Frenštát p. R.8800:57:2912
13MD10213Krupka MichalTJ Frenštát p. R.8900:57:3410
7ŽD103107Svobodová LenkaTj Frenštát p. R.9100:57:526
5ZB104123Přívětivá SvatavaKHB Radegast6400:57:5712
8ŽD105108Hanzelková TerezaTJ Frenštát p. R.9200:59:084
3ME10699Tomášek FrantišekOtrokovice2500:59:1416
13MC10786Bejta ZdeněkZbyslavice4800:59:3216
23MB10871Zaorálek LubomírOstrava5601:02:190
4ME109100Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:04:2414

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 87%
Značení závodu: 93%
Vyhlášení výsledků: 60%
Zpracování výsledků: 70%
Ceny vítězům: 77%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
80%

Názory na závod

Moc pěkná trasa, závod celkově bez větších problémů. Moc se mi to líbilo.
kebrle
Docela pěkný závod škoda menších chyb při vyhlašování
simunek
Na to ,že jsem běžel poprvé tak to bylo fajn.Těším se na další ročník.
studovna

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód