Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jílové u Děčína - Děčínský Sněžník

26.5.2002, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jílové u Děčína - Děčínský Sněžník
  • datum konání: 26.5.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ obalex Jílové u Děčína

Sociální sítě

Místo konání

Zámek v Jílovém
10.00 hodin

Přihlášky

do 24. května 2002 na adresu:
Jaroslav Tomeš
Teplická 6
Jílové u Děčína
407 01
tel: 0412 550 999, 0602 657 986

nebo v den závodu v závodní kanceláři do 9.30 hodin

Startovné

25,- Kč

Popis tratě

7 km s převýšením 420 m
běží se po silnici s asfaltovým povrchem
každý km

Ceny pro vítěze

finanční:
Muži do 39 let 1000 - 600 - 500 - 300 - 200 - 100,- Kč
ostatní kategorie 300 - 200 - 100,- Kč
Vyhlášení výsledků v prostoru lyžařské chaty na Sněžníku.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Běh je veřejný.
Všichni závodníci startují na vlastní nebezpečí.
Podáním přihlášky závodník prohlašuje zdravotní způsobilost pro závod.
Pořadatel zajistí odvoz věcí závodníků z prostoru startu do cíle na Sněžníku.
Občerstvení v cíli zajištěno.

Možnost ubytování:
Restaurace u Císaře
Ostrov
p. Švarc - 047 512 03 84

Závod sponzorují:
MěÚ Jílové
Skanpak Jílové
SCA s.r.o. Jílové
a další podnikatelé z okolí

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.4.2009Jílové u Děčína - Sněžník57
20.4.2008Jílové u Děčína - Sněžník59
22.4.2007Jílové u Děčína - Sněžník50
16.4.2006Jílové u Děčína - Sněžník53
17.4.2005Jílové u Děčína - Sněžník50
18.4.2004Jílové u Děčína - Sněžník49
20.4.2003Jílové u Děčína - Sněžník33
27.5.2001Jílové u Děčína - Sněžník22
21.5.2000Jílové u Děčína - Sněžník44
23.5.1999Jílové u Děčína - Sněžník42
12.10.1996Jílové u Děčína - Sněžník13
15.10.1988Jílové u Děčína - Sněžník44

Statistika závodu Jílové u Děčína - Děčínský Sněžník

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 516

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Málek Daniel3410
Javůrek Jiří488
Krupka Milan567
Stránský Aleš607
Zoubek Zdeněk697
Ernest Miroslav627
Kebrle Milan757
Mannlová Jana807
Šimůnek Jan827
Jirásková Eva647
Gombita Josef587
Šimůnek Jan496
Horáček Michal756
Kozlík Miroslav736
Dietrich Petr625
Chleborád Tomáš724
Přibylová Erika664
Mocker Milan644
Varchola Milan514
Jirásková Bára914
Kacíř Zdeněk564
Žáček Stanislav564
Kašparec Petr624
Šmíd Petr694
Myška Jiří734
Merta Jaroslav354
Novák Ladislav554
Balcarová Petra814
Dušková Lenka804
Vagenknecht Roman754
Zoubek Jiří654
Vacek Martin694
Jirásková Hanka894
Stránská Adéla914
Trejbal Karel514
Vytlačilová Lenka844
Král Jindřich734
Přibyl Martin933
Přibyl Adam913
Černý Vladimír523
Bárta Miroslav733
Holcr Milan623
Bém František273
Kalík Jakub923
Mrva Pavel603
Šimůnková Pavla773
Janík Tomáš683
Tučný Jan473
Vaňo Pavel853
Koucká Martina793

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ37Erben LiborJOUDA TEAM Koberovy8300:28:4820
2MJ74Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:29:5719
3MJ1731Husník LukášJílové u Děčína8400:34:5218
4MJ2542Strzepek MartinTATRA TEAM8400:40:1417
5MJ2641Jech MiroslavTATRA TEAM8300:40:2616
6MJ3437Vaňo PavelJílové8500:44:4015
6MJ3413Ondroušek LukášJOUDA TEAM Koberovy8600:44:4015
8MJ4439Straka TomášJílové8800:58:3313
9MJ4538Markovič TomášJílové8900:59:4512
Muži A (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Krupička RobertDukla Liberec7800:27:2030
2MA234Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:27:3029
3MA414Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:29:0528
4MA536Hřích JanASK Počerady7300:29:1427
5MA619Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:29:2726
6MA89Plíhal JanJOUDA TEAM Koberovy6700:30:3525
7MA2029Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:36:2424
8MA2226Važanský JiříMoto-kolo Litvínov7100:36:4623
9MA2940Kozlík MiroslavTATRA TEAM7300:42:0222
Muži B (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB920Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:4120
2MB102Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:31:2119
3MB118Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:32:3518
4MB1225Dietrich PetrLitvínov6200:33:0717
5MB145Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:33:3716
6MB161Groš ŠtefanFoto Morava6100:34:4915
7MB1832Slabý JosefSedlec - Prčice6100:35:2214
8MB2344Novák LadislavJílové5500:38:2613
Muži C (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1310Varchola MilanCuprum Povrly5100:33:2420
2MC1521Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:34:3319
3MC196Černý VladimírHAC Praha5200:35:3218
4MC2433Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:39:3017
5MC2711Tučný JanMK Pardubice4700:41:1616
6MC3222Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:43:5815
7MC4345Špidla VladimírMaratonstav Úpice5100:57:0414
Muži D (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4135Málek DanielJílové3400:49:4510
2MD4227Domanský IvoAVC Praha3800:55:549
Muži E (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3912Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:47:1410
Juniorky (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ283Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:41:2010
2ŽJ3118Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:43:489
3ŽJ3716Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:46:318
4ŽJ4043Doškářová SofieJiskra Nový Bor8800:48:137
Ženy A (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2124Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:36:3210
2ZA3015Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:42:569
3ZA3328Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:44:388
4ZA3623Militká AlžbětaTJ Nová Paka8000:46:067
Ženy B (trať 7,000 km, 420,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3717Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:3110
Trať 7,000 km, 420,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Krupička RobertDukla Liberec7800:27:2030
2MA234Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:27:3029
1MJ37Erben LiborJOUDA TEAM Koberovy8300:28:4820
3MA414Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:29:0528
4MA536Hřích JanASK Počerady7300:29:1427
5MA619Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:29:2726
2MJ74Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:29:5719
6MA89Plíhal JanJOUDA TEAM Koberovy6700:30:3525
1MB920Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:4120
2MB102Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:31:2119
3MB118Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:32:3518
4MB1225Dietrich PetrLitvínov6200:33:0717
1MC1310Varchola MilanCuprum Povrly5100:33:2420
5MB145Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:33:3716
2MC1521Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:34:3319
6MB161Groš ŠtefanFoto Morava6100:34:4915
3MJ1731Husník LukášJílové u Děčína8400:34:5218
7MB1832Slabý JosefSedlec - Prčice6100:35:2214
3MC196Černý VladimírHAC Praha5200:35:3218
7MA2029Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:36:2424
1ZA2124Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:36:3210
8MA2226Važanský JiříMoto-kolo Litvínov7100:36:4623
8MB2344Novák LadislavJílové5500:38:2613
4MC2433Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:39:3017
4MJ2542Strzepek MartinTATRA TEAM8400:40:1417
5MJ2641Jech MiroslavTATRA TEAM8300:40:2616
5MC2711Tučný JanMK Pardubice4700:41:1616
1ŽJ283Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:41:2010
9MA2940Kozlík MiroslavTATRA TEAM7300:42:0222
2ZA3015Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:42:569
2ŽJ3118Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:43:489
6MC3222Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:43:5815
3ZA3328Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:44:388
6MJ3437Vaňo PavelJílové8500:44:4015
6MJ3413Ondroušek LukášJOUDA TEAM Koberovy8600:44:4015
4ZA3623Militká AlžbětaTJ Nová Paka8000:46:067
1ZB3717Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:46:3110
3ŽJ3716Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:46:318
1ME3912Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:47:1410
4ŽJ4043Doškářová SofieJiskra Nový Bor8800:48:137
1MD4135Málek DanielJílové3400:49:4510
2MD4227Domanský IvoAVC Praha3800:55:549
7MC4345Špidla VladimírMaratonstav Úpice5100:57:0414
8MJ4439Straka TomášJílové8800:58:3313
9MJ4538Markovič TomášJílové8900:59:4512

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 68%
Zvolená trasa závodu: 85%
Značení závodu: 87%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 85%
Ceny vítězům: 83%
Celkový dojem ze závodu: 85%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
83%

Názory na závod

Úvodní náročné stoupání se postupně zmírňuje a závodník má příjemný pocit, že běží stále rychleji. Poslední km na Sněžník dá taky každému určitě zabrat. Počasí bylo proti nám, ale při závodě déšť docela příjemně chladil. Pořadatelé to nepodcenili a pořádně zatopili na chatě v kamnech, za což jim patří o to větší poděkování.
astransky
Různé údaje o času startu. V termínovce v 11.oo hod. Jedna pochybná šipka na trati(v polovině doprava, někam dolů; kdybych to neznal...?). Ostatní perfektní
trejbalkarel
Pěknej závod, akorát nepříjemná byla ta zima a trochu také čekání na Špidlu. Znečení bylo na tuto trať dostačující. Velmi příjemný bylo, když jsem si vlezl do tepla po závodě.
pecap
Až na zimu fajn!
slunicko.13
Až na různé údaje o hodině startu , čekání na Špidlu a něco deště docela pěkný závod
simunek
Té šipky jsem si taky všimnul, ještě že vedla dolů :o). Jinak dobrý.
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód