Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Za zlatým klíčem Rokytenky

26.5.2002, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Za zlatým klíčem Rokytenky
  • datum konání: 26.5.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KČT Žamberk

Sociální sítě

Místo konání

u sokolovny, Žamberk
10.00 hodin

Přihlášky

při prezentaci od 8.00 do 9.40 hodin

Startovné

30,- Kč, hradí se při prezentaci
žactvo a dorost ve vloženém závodě 10,- Kč

Popis tratě

Trasa dlouhá 15 km vede zvlněným terénem po lesních a polních cestách, 3 km po asfaltovém povrchu - ze Žamberka do údolí Rokytenky, přes Kunvald a Zákopanku do Žamberka.
Všechny kategorie startují současně.
Trasa vloženého závodu je v okolí sokolovny v místní části Pod kapličkou. Částečně vede po asfaltovém povrchu a část po nezpevněných cestách.
Start každé kategorie je zvlášť po zahájení kondičního běhu.

Ceny pro vítěze

první tři závodníci každé kategorie obdrží věcné ceny a diplom

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Různé:
závodí se podle platných pravidel atletiky a ustanovení tohoto rozpisu
účastníci jsou povinni dodržovat pravidla silničního provozu
každý startuje na vlastní nebezpečí
závod je veřejný, startovat mohou všichni, kteří se včas prezentovali
každý odpovídá za svůj zdravotní stav
za účastníky do 15 let odpovídají zákonní zástupci

Traťové rekordy:
Radek Ticháček 49:19 2001
Jitka Krátká 58:16 1999

Kontakt:
Jan Kalousek
Fučíkova 886
564 01 Žamberk
tel. 0732 706 967

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.5.2000Za zlatým klíčem Rokytenky41

Statistika závodu Za zlatým klíčem Rokytenky

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 41

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Novotný Luděk622
Krátký Jaroslav782
Kubrová Dagmar632
Exler Pavel822
Novotný Jiří452
Čechal Jaroslav612
Razým Jan572
Fajfr František722
Suchodol Josef672
Švec Miroslav522
Havrda Jiří732
Smola Jan672
Svatoš Otakar342
Toman Jiří612
Skalický Jiří502
Vacek Martin692
Strnad Tomáš692
Kalous Petr772
Fabián Lubomír722
Šafář Jaroslav512
Zajíc Jan532
Dostálek Petr672

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 11 let a mladší (trať 0,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3217Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:02:44-
2Ž3418Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:02:47-
3Ž3819Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:02:57-
4Ž3920Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:03:01-
5Ž31121Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:03:04-
6Ž31322Šponarová LucieSokol Žamberk9100:03:10-
7Ž31423Schejbalová AlenaTJ Porkert Skuhrov n. B.9300:03:17-
8Ž31724Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:03:19-
9Ž31825Martincová KristýnaSKI Česká Třebová9300:03:23-
10Ž32126Novotná DoraŽamberk9700:04:41-
Žáci 11 let a mladší (trať 0,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3310Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:02:46-
2M3511Schejbal OldřichSkuhrov nad Bělou9100:02:51-
3M31012Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:03:03-
4M31213Teplý MarekSKI Česká Třebová9100:03:05-
5M31414Ouřecký MilošAFK SKP Pardubice9100:03:17-
6M31915Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:03:32-
7M32016Smola MartinKRB Chrudim9400:03:52-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 0,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM68Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:02:56-
2ŽM149Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:03:17-
Žáci mladší 12-13 let (trať 0,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM16Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:02:43-
2MM67Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:02:56-
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,600 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS44Dolečková RenataKČT Žamberk8700:05:42-
2ŽS55Smolová LucieKRB Chrudim8700:06:39-
Žáci starší 14-15 let (trať 1,600 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS13Novotný MichalATC Nekoř8700:04:49-
Dorostenci 16-17 let (trať 1,600 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD21Honzák TomášSokol Klášterec nad Orlicí8600:04:55-
Dorostenky 16-17 let (trať 1,600 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD32Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:05:29-
Muži A (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA127Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:50:42101,41
2MA228Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:50:56100,50
3MA429Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:51:3398,09
4MA730Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:52:5892,54
5MA931Král JindřichLanškroun7300:53:3989,86
6MA1032Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:54:4985,29
7MA1333Dostálek PetrTěchonín6700:57:0076,74
8MA1434Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:58:1371,97
9MA1635Fabián LubomírBorohrádek7200:59:1368,06
10MA1736Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:59:1767,79
11MA2037Suchodol JosefBorec Žamberk6701:00:0764,53
12MA2138Bielčik PetrLichkov7101:00:1564,01
13MA2339Strnad Tomᚎamberk6901:01:0660,68
14MA2540Krátký JosefLABE TRI CLUB HK6501:01:3958,52
15MA2641Smola JanKRB Chrudim6701:01:4358,26
16MA3142Havrda JiříDlouhoňovice7301:04:3846,84
17MA3243Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7801:05:2643,71
18MA3544Exler PavelTETTEX Praha8201:06:5637,83
19MA4345Vanický PetrTJ Liboc7301:11:3419,68
Muži B (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB346Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:51:13102,15
2MB547Filip LubošAC Choceň5900:51:4899,89
3MB648Toman JiříHZS Hradec Králové6100:52:1897,96
4MB849Čechal JaroslavTS Letohrad6100:53:2693,58
5MB1250Šlajs TomášChoceň6000:56:5380,26
6MB1551Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:58:1574,98
7MB1852Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:59:4968,92
8MB2453Novotný LuděkŽamberk6201:01:3362,23
9MB2754Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:02:0859,97
10MB2955Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:03:0556,30
11MB3056Zdeněk BílýMK Pardubice5901:04:3650,45
12MB4157Krejčí MilanPardubice5301:09:2531,84
13MB4858Exler PavelTETTEX Praha5801:24:190,00
14MB5259Zajíc JanAFK SKP Pardubice5301:44:530,00
Muži C (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1160Švec MiroslavSokol Potštejn5200:56:02111,32
2MC1961Skalický JiříSokol Žamberk5000:59:5298,41
3MC2862Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:02:1790,27
4MC3663Krumer MiroslavOstrov4901:07:0674,05
5MC3864Černý MilanAC Choceň4801:07:2373,10
6MC4465Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:16:2642,62
7MC4566Šponar JosefŽamberk4701:16:3941,90
8MC4767Strnad JosefSokol Žamberk4401:20:3928,43
9MC5068Linhart MilošAC Náchod4401:31:070,00
10MC5369Kalous VladimírŽamberk4302:14:560,00
Muži D (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4270Bielčik JindřichLichkov4001:09:35121,01
2MD4671Kalousek JanKČT Žamberk4101:18:5097,21
3MD4972Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3801:24:5081,78
4MD5173Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:32:2062,49
Juniorky (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4079Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:09:19100,00
Ženy A (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2274Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:00:25113,22
2ZA3475Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:06:3194,37
3ZA3776Ouřecká RenátaPardubice7001:07:0992,41
4ZA3977Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6901:07:5689,99
Ženy B (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3378Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:05:49100,00
Trať 1,600 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS13Novotný MichalATC Nekoř8700:04:49-
1MD21Honzák TomášSokol Klášterec nad Orlicí8600:04:55-
1ŽD32Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:05:29-
1ŽS44Dolečková RenataKČT Žamberk8700:05:42-
2ŽS55Smolová LucieKRB Chrudim8700:06:39-
Trať 15,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA127Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:50:42101,41
2MA228Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:50:56100,50
1MB346Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:51:13102,15
3MA429Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:51:3398,09
2MB547Filip LubošAC Choceň5900:51:4899,89
3MB648Toman JiříHZS Hradec Králové6100:52:1897,96
4MA730Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:52:5892,54
4MB849Čechal JaroslavTS Letohrad6100:53:2693,58
5MA931Král JindřichLanškroun7300:53:3989,86
6MA1032Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:54:4985,29
1MC1160Švec MiroslavSokol Potštejn5200:56:02111,32
5MB1250Šlajs TomášChoceň6000:56:5380,26
7MA1333Dostálek PetrTěchonín6700:57:0076,74
8MA1434Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:58:1371,97
6MB1551Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:58:1574,98
9MA1635Fabián LubomírBorohrádek7200:59:1368,06
10MA1736Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:59:1767,79
7MB1852Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:59:4968,92
2MC1961Skalický JiříSokol Žamberk5000:59:5298,41
11MA2037Suchodol JosefBorec Žamberk6701:00:0764,53
12MA2138Bielčik PetrLichkov7101:00:1564,01
1ZA2274Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:00:25113,22
13MA2339Strnad Tomᚎamberk6901:01:0660,68
8MB2453Novotný LuděkŽamberk6201:01:3362,23
14MA2540Krátký JosefLABE TRI CLUB HK6501:01:3958,52
15MA2641Smola JanKRB Chrudim6701:01:4358,26
9MB2754Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:02:0859,97
3MC2862Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:02:1790,27
10MB2955Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:03:0556,30
11MB3056Zdeněk BílýMK Pardubice5901:04:3650,45
16MA3142Havrda JiříDlouhoňovice7301:04:3846,84
17MA3243Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7801:05:2643,71
1ZB3378Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:05:49100,00
2ZA3475Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:06:3194,37
18MA3544Exler PavelTETTEX Praha8201:06:5637,83
4MC3663Krumer MiroslavOstrov4901:07:0674,05
3ZA3776Ouřecká RenátaPardubice7001:07:0992,41
5MC3864Černý MilanAC Choceň4801:07:2373,10
4ZA3977Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6901:07:5689,99
1ŽJ4079Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:09:19100,00
12MB4157Krejčí MilanPardubice5301:09:2531,84
1MD4270Bielčik JindřichLichkov4001:09:35121,01
19MA4345Vanický PetrTJ Liboc7301:11:3419,68
6MC4465Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:16:2642,62
7MC4566Šponar JosefŽamberk4701:16:3941,90
2MD4671Kalousek JanKČT Žamberk4101:18:5097,21
8MC4767Strnad JosefSokol Žamberk4401:20:3928,43
13MB4858Exler PavelTETTEX Praha5801:24:190,00
3MD4972Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3801:24:5081,78
9MC5068Linhart MilošAC Náchod4401:31:070,00
4MD5173Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:32:2062,49
14MB5259Zajíc JanAFK SKP Pardubice5301:44:530,00
10MC5369Kalous VladimírŽamberk4302:14:560,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 54%
Zvolená trasa závodu: 86%
Značení závodu: 52%
Vyhlášení výsledků: 50%
Zpracování výsledků: 56%
Ceny vítězům: 66%
Celkový dojem ze závodu: 76%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
63%

Názory na závod

Bohužel snahu pořadatelů dost pokazil déšť. Značení trasy bylo velmi zvláštní a označení Km jen 5 a potom 14km- to je snad velmi málo. Co bych ale nejvíc vytkl pořadatelům , je přístup k lidem z Iscarexu. Jestliže team je ochoten vystavět reklamní startovní a cílovou bránu, kterou můžou závidět daleko významější města nejen v ČR, a pořadatelé ani neprojeví zájem kam umístit tuto bránu , bylo mi s toho smutno. Zřejmě to bylo kvůli dešti, aby náhodou nezmokli. A vzhledemm k tomu že bylo docela chladno , mohl být i ten čaj teplejší , za teplo sprchu po blátivém závodě musím poděkovat.Dali
dalimil.marek
Zavod je to krasny vede malebnou krajinou,přiště snad jen vice profesionalni přístup od pořadatelu.Jinak jsem byl spokojen.
honza
Tento závod je velice pěkný, malinko sice vázla organizace, ale jinak jsem byl spokojen. Martin V.
stembirek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód